Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Žiniasklaida

Jurgos Lago replika: „DELFI laikau valstybinio prievartos mechanizmo sraigtu“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 22 d. 21:24

27     

    

Jurgos Lago replika: „DELFI laikau valstybinio prievartos mechanizmo sraigtu“

Atleiskite man. Užsiciklinau su šia tema, bet man čia yra vienintelė platforma, kur galiu kalbėti.

DELFI žurnalistė man parašė, klausdama, ar gali postinti mano tekstą.

Aš daviau sutikimą – jis čia yra, bet PO ŠITA ANTRAŠTE (straipsnis buvo pasirodę pavadinimu: „Slušnys: Nemažai tėvų gulsis po traukiniu, kad išlaikytų teisę mušti vaikus“; šiuo metu straipsnis, kalbinantis Liną Slušnį, skelbiamas kitu pavadinimu „Jurgos Lago kalba apie vaikų atiminėjimą kelia audras: Linas Slušnys sako, kad įstatymas geras“ – Tiesos.lt pastaba).

Tai laikau nesąžiningu, neprofesionaliu darbu ir apgavyste, mieli DELFIo žurnalistai. Esate tendencingi, leidžiate reikštis tik sisteminiams veidams.

Man net žema rašyti, kad esu prieš smurtą ir mušimą. Net negaliu to aiškinti, nes esu alergiška prievartai. Tuo tarpu DELFI laikau valstybinio prievartos mechanizmo sraigtu – dar kartą tuo įsitikinau.

Šis straipsnis yra manipuliacinis ir tai viešai turėjau pasakyti.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

mazgys        2018-11-24 22:16

- - - - > tiksliau
taip, būtent taip, bičiuli, tik drasiau! Tiesus žodis - geriausias ginklas prieš Dievo priešus. Kaip žinote, už dalyvavimą masonų veikloje Romos Katalikų Bažnyčia skelbia ekskomuniką.
Sakykite viską taip, kaip ir yra: Slušnys, būdamas vaikų psichiatru, nužiūri, o vėliau stei ir tikrina, kurie vaikučiai psichologiškai bus tinkami kandidatai į masonus. O naivūs tėveliai, nieko nenumanydami ir nežinodami, tokiems leidžia ,,gydyti’’ savo vaikus.
Teko girdėti, kad masonai atlieka kažkokias apeigas - ar jose dalyvauja vaikai?
Be to, visai gali būti, kad koks nors vaikų psichiatras yra papirktas pedofilų klanų ir už pinigus teikia jiems informaciją apie šimas ir jose augančius vaikus.
Šito turi imtis valstybės teisėsauga, bet vien Lietuvos teisėsauga viena nieko nepadarys, nebent išaiškins vietinių pedofilų gaujas, o tam, kad neutralizuoti tarptautinius pedofilų tinklus, turi dirbti suvienytos kelių šalių policijos ir kitų valstybės institutų pajėgos, kad identifikuoti užmaskuotus pedofilų klanus.
Slušnys yra G.Nausėdos komandoje - argi ne taip?
Teko girdėti, kad ir pats G.Nausėda yra masonas.

tiksliau       2018-11-24 21:59

Vaikučių mylėtojas priklauso Vilniaus LION klubui. Tai masonų ložės padalinys.
Teko kažkadanskaityti britų spaudoje straipsnį apie tai, kokie gausūs tituluotų pedofilų sambūriai yra tie visi masoniški rotariai ir lionai.
Kas galėtų paneigti,...

mazgys       2018-11-24 11:48

Aaaaa, Rotary klubo narys!... Na tai apie ką gi mes kalbame, ponios ir ponai, jeigu tuomet viskas aišku.

Rotary klubo narys Linas Slušnys       2018-11-24 2:03

nėra psichologas, bet - psichiatras (vaikų).
Po 10 metų bendro gyvenimo ir ketverių metų “tampymosi”, kaip sako jo buvusi žmona dailininkė Eglė Lipeikaitė, jie išsiskyrė, o ji pati susirgo onkologine liga.
https://www.lzinios.lt/zmones/po-skyrybu-onkologine-liga/142950

mazgys       2018-11-24 0:55

Kas yra dirbęs media, žurnalistikos arba web dizaino srityse, tas gali įžvelgti vieną išskirtinę Delfi ypatybę: logikai siekiama priešpastatyti metodą ir atvirkščiai - ten, kur iš pirmo žvilgsnio nėra metodo, vis dėlto jaučiama savita logika.

Atkreipkite dėmesį: paskutiniuoju metu Delfi pateikia bet kaip išdėstytus straipsnius - vienas šalia kito talpinami tokie, tarp kurių nėra nieko bendra.

Kaip tik šitokiu kontrastu ir bandoma destabilizuoti skaitytojo dėmesį, kad nebūtų galima koncentruotis į vieną arba kitą temą ilgesnį laiką. Argi tai ne savitas metodas?

Prieš katalikiškas šventes ir prieš sekmadienį visada padidinama siaubo ir ezoterikos dozė - argi tame neįmanoma įžvelgti savitos logikos?

O kur yra logika pagrįstas metodas, ten yra ir tikslas.

Analizuojat Delfi straipsnių turinį, erzinantį daugybe stilistikos ir skyrybos klaidų nesunku pastbėti, kad kasdien pateikiama betn po keletą straipsnių apie Putiną ir Rusiją, tuo pačiu sistemingai puolant dabartinį JAV prezidentą D.Trumpą ir jo administracijos sprendimus.

Ir tai toli gržu ne viskas.

Geriau vėliau, negu niekad       2018-11-24 0:20

Senai jau nebeskaitau tu Del…Fūū .

Tai       2018-11-23 23:28

dėka tokių veikėjų vienas kandidatas prarado ne vieną balsą

ar verta stebėtis?       2018-11-23 21:50

O ko laukti iš tokio ‘vaikų psichiatro’, viešai prisipažinusio, kad žinojo apie vaikų prievartavimus vaikų namuose, bet niekam to ‘neišdavusio’ nes saugojo vaikų privatumą... Kaip žiūri kriminalinės tarnybos į asmenis, žinančius apie nusikaltimus ir niekam apie tai nepranešančius?

Vilnietis       2018-11-23 20:04

Štai kokie profesoriai-pedofilų advokatai mokina jaunimą
Blogiau būti negali

Ekspertas       2018-11-23 19:34

O kaip toks pavadinimas - “Satanistinės organizacijos, siekdamos realizuoti savo socialinės inžinerijos eksperimentus, nupirks bet kokias žiniasklaidos priemones, “mokslininkus” ir politikus”.

Elytė       2018-11-23 18:09

Storas tipas tas “psichopatas”, pats savo vaikų nesužiūri. Atsimink psichologe, kad karma GRĮŠ su kaupu tavo vaikams, kiek esi sukėlęs skausmo kitiems nekaltiems vaikams.

idomu >2018-11-23 13:03       2018-11-23 16:48

dėkoju,netikėta buvo .

komentatoriui idomu       2018-11-23 12:03

Slušnys yra Nausėdos komandoje, ten pat yra ir dabartinio darbo kodekso “rašytojas” Davulis. Abu buvo iškilmingai pristatyti.

idomu       2018-11-23 11:54

o kurio kandidato komandai priklauso tas Slušnys?Tikrai dar nieko nesu girdėjęs. O Jurgos diagnozė delfiui - laaabai tiksli .Tikrai ,tai vienas iš pagrindinių valstybinio prievartos mechanizmo sraigtų.

tikiu       2018-11-23 11:16

Pagarba, Jums, Jurga. Niekada nepasiduokite nusiminimui, visi didingi dalykai vyksta lėtai ir nepastebimai. Dievo palaimos, Jums. Jumis aš tikiu, slušniu-brr ,niekada.

tikiu       2018-11-23 11:13

Pagarba, Jums, Jurga. Niekada nepasiduokite nusiminimui, visi didingi dalykai vyksta lėtai ir nepastebimai. Dievo palaimos, Jums.

Agnė       2018-11-23 11:11

Uždarykime vaikų namus, vaikai šeimoms ir tada prasidėjo… Globėjai geriau už tėvus, pinigai globėjams nemaži, tėvai marš į kursus. Šakalienė brošiūrų priruoš, skaitysim ir auklėsimės, visi, ir seneliai ir tėveliai. Nejuokinga, kai protingas žodis, nuskambėjęs mitinge, jau tampa blogiu. Ar jau nedemokratija Lietuvon pareina?

Kazys       2018-11-23 10:43

Man rodos,kad JE prezidentė mažiausiai galvoja apie Juozaitį,kodėl vieni draugai,o kiti ne.Kiek galima apie tą patį metų metais? Negi ir savo paklydimus taip prisimenate?Delfio autoriumi būti yra menka garbė,jie orientuoti į *mokymus*:orgazmo,svorio metimo,vyrų keitimo ir t.t.Rasti padoresnį straipsnį - misija sunkiai įmanoma.Žurnalistai primityvūs,ne tik klaidom,bet elementariu išsilavinimu.A.a.E.Nekrošiaus žmoną pristato scenariste!Reiškia:1.Net nepasitikrina,kuo Ji dirba,kuo skiriasi scenografas nuo scenaristo!Ir tai kasdieninis jų lygis.Jurga jiems kliūva savo erudicija,savo nuomonės turėjimu ir drąsa.Tai dar vienas deimantas.Tik rašyk,nenustok,Mieloji!TIESOS ieškotojų ir skaitytojų daugėja.

Neleiskim iš savęs tyčiotis       2018-11-23 10:39

Gerai, kad netylima, bet to dabar nepakanka. Niekšai viską bando paversti patyčiomis. Kad užguitų, išgąsdintų, sumenkintų. Kaip sakoma, kad užėstų. Ir priverstų gyventi tylomis ir nuleidus galvą. Kaip išsaugoti savo orumą ir savigarbą, ir duoti tokiems suskiams per nagus? Reikia imti pavyzdį iš gerb. Zigmo Vaišvilos. Reikia nepraleisti tokių atveju nurijus karčią nuoskaudą. Jei Jumis pasinaudojo, apšmeižė, apdergė ir t.t., kiekvieną atvejį, ar kitokią Jums padarytą žalą skųsti teisėsaugai. Yra teismų instancijos, galiausiai prokuratūra. Net jei nieko nelaimėsite vienu atveju, gal “žurnalistas”, “redaktorius”, ar koks “vaikų psichiatras” gerai pagalvos, ar jam sumokėti judo sidabriniai yra to verti prieš darant nusikaltimą kitą kartą, ir bent kiek prisibijos, kad kartais teisingumo traukinys nepervažiuotų. Ir gal suskiai pradės atgauti bent šiokį tokį atsakomybės jausmą.

taip, tai gryna tiesa       2018-11-23 9:49

tik reikia priminti, kad gal uz tai delfi dar ir pinigu pasiima. nebutinai uz tokius straipsnius tiesiogiai, bet per visokias viesinimo programas

Juozaitį labai        2018-11-23 9:10

stipriai parėmė Prezidentė, nevykdama į Rygą ir taip leisdama jam sublizgėti runkelių kompanijoje. Kažkada Juozaitis išgelbėjo Brazauską ir jo CK, kuris padėjo prezidentei padaryti svaiginančią karjerą, o dabar, atsilygindama Brazauskui, remia jo ir savęs gelbėtoją. Nes ne kas kitas, o Brazauskas pasiuntė Prezidentę būti ES komisare. Runkeliai šito nesupras, o gaila.

nelieskite psichologų, psichiatrų !!       2018-11-23 9:00

psichiatrai buvo (ir yra) ištikimiausi KGB kareiviai - daug utilizavo valdžiai nereikalingų, tą patį daro ir toliau.
psichologai konsultuoja putiną, putinistus - kaip valdyti pavaldinius, kaip įgauti jėgos.
o šiaip jie durneliai - bet juos, kaip patikimus niekšus - remia teisėsauga.
kadangi tiesos.lt kandidatas arvydas juozaitis ateistas, tai jį konsultuos ir konsultuoja tie patys psichai.
taip, kad nelieskite psichologų, psichiatrų !!

Slušnys yra monstras       2018-11-23 8:12

pasislėpęs po vaikų psichiatro kauke. Beširdis, šlykštus atstumiantis tipas.

Tėvui       2018-11-23 7:56

Na koks jis psichologas- tai tik tokį diplomą turintis menkysta, kalbantis tai, ko reikalauja valdžia. Pats pasakojo- kai vaikų namuose vaikai skundėsi dėl seksualinės prievartos, jis neišdrįso pranešti pareigūnams… Jis su Pūru labai giliai įmerkę uodegas Garliavos istorijoje, todėl dabar net norėdami jau negalėtų kitaip kalbėti, todėl į jų nuomones net neverta kreipti dėmesio. Gal todėl tik jie ir nemato problemų- kiti psichologai, ypač tiesiogiai dirbantys su vaikais, jų mato daugybę.
Tai, kad Slušnys yra kandidato komandoje- labai gerai- nereikia net svarstyti jo kandidatūros, aiškios jo nuostatos.

Agnė       2018-11-23 5:03

Jurga Lago – dizainerė, menininkė! Jau vien juvelyrė, pagal DELFI, kaip noras sumenkinti, juokingas. Aišku, ne žvaigždė, neverta nė kreipti dėmesio. Tai ko taip nerimstate Slušny, dėl kažkokios juvelyrės paplepėjimo?

Tėvas       2018-11-22 23:09

Slušnį tikriausiai jau perdirbo, jei jis kalba tokius kliedesius, jis psichologas o jei taip šneka tai yra labai keista, galima suabejoti jo žiniomis, arba dirba už pinigus, pinigai psichologijos neturi, kadangi savoka smurtas yra begalinė, todėl remtis šia savoka yra neįmanoma, nusikaltimo savoka taip pat begalinė, todėl reika daryti sąvokos išvestinė, ir vaiokus mylinęios šeimos tai darė tūkstantmečius, ir išliko, niekam nereikėjo gultis po traukiniu, kad galėtu mušti savo vaikus,kaip sako ,,psichologas’‘,  todėl šis bordėlis užveistas tik dėl pinigų, eilinis vėžinis biurokratinis mechanizmas,kuris šiais laikais masiškai plinta.

Mokslas       2018-11-22 23:08

Slusnys yra vieno kandidato komandoje. Tai daug pasako.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.