Visuomenės pokyčių analizė, Žmogaus teisės, Žiniasklaida

Jurga Lago: Esu už atvirą, drąsią, sąžiningą Lietuvą, bet kol kas gebame tik pjautis, apsimesti ir vaikytis politkorektiškumo madų

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugsėjo 27 d. 22:26

16     

    

Jurga Lago: Esu už atvirą, drąsią, sąžiningą Lietuvą, bet kol kas gebame tik pjautis, apsimesti ir vaikytis politkorektiškumo madų

Šiandien, rugsėjo 24-ąją, 2018-ųjų Anno domini dieną, Nepriklausomoje Lietuvos Respublikoje maždaug iki 11.00 pm yra kalama prie kryžiaus Eurika Masytė.

Suskubkite visi, kuriems reikia politinio ir socialinio kapitalo .Visi, kurie jos nekals, nerašytu susitarimu bus laikomi neprogresyviais.

Aš Eurikai nepritariu. Nesutinku su jos nuomone. Bet gerbiu jos teisę kalbėti ir žinau, kaip veikia mūsų žiniasklaida.

O tie visokie šiandienos feisbukiniai karžygiai ar kokia „krasavica influencerė“, rašanti, „kaip jai gėda“, galėtų eiti į jogą, manikiūro ar pedikiūro, nes tik tiek dažniausiai tos pridėtinės vertės, to „mąstymo“, tos „laisvės“.

Kai Eurika sudainavo savo „Laisvę“, buvo kiti laikai. Buvo labai pavojinga lipti ant scenos, reikėjo kitokios drąsos, nei papūtus lūpas meisntryminiuose portaluose ir ekranuose purtytis iš „pasišlykštėjimo“ šiandien visokioms pupoms, išgirdus kitaip mąstančio žmogaus žodžius, ar pasikėlus rašyti, kad „gerai, jog ji išvažiavo“, kad „tada nesuvokė, apie ką dainavo“...

Vadinasi, mes eksportuojame pasauliui blogus žmones ir tuo džiaugiamės?
Mes esame lengvai teisianti, neklystanti, žinanti, kaip gyventi tauta, ir kol kas vienintelis mūsų išskirtinumas – gebėjimas pjautis, apsimesti ir vaikytis politkorektiškumo madų.

Aš esu už atvirą (ar žinot, ką tai reiškia?), drąsią, sąžiningą Lietuvą. Kiekvienas, kuris rašo apie Euriką įžeidžiančius, pasibaisėjusius komentarus, šiandien tiesiog… maivosi ir skuba krautis sau socialinį kapitalą. Dažniausiai.

Galima tiesiog išsakyti savo nuomonę – argumentuoti, bet teisti, vaidinti gerą – ne. Ir dar – labai abejoju, ar toji mūsų žiniasklaida davė Eurikai galimybę paaiškinti, kodėl ji taip rašė.

Ar užtenka tiesiog copy/paste iš asmens FB, kad tauta jį draskytų į gabalus? Ypač smagu, kad tai daro jaunimėlis, kuris nė neraukia, ką reiškė dainuoti „Laisvę“, ir ANOMIS dienomis dar krovė į pampersą.

Ir kokias geležines kurpes į mūsų grindinius turėsim sunešioti, kad tikrai suprastume, kaip reikia išklausyti abi puses ir nepasiduoti žiniasklaidos manipuliacijoms?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wwwe       2018-11-5 3:49
Aciu Jurgai       2018-10-1 19:35

Neatsitiktinai buvo pasirinkta mergyte is tukstanciu…

Pikc       2018-09-29 23:50

Šiaip jau, tos mulatės išleidimas yra standartinė homunistinių atmatų taktika: padaryti akivaizdžią nesąmonę, siekiant kuo labiau suerzinti visuomenę (idiotiški “paaiškinimai”, kuriais nebent patys liberastiniai šiukšlės gali patikėti, tik sustiprina efektą), o po to paleisti gerklę apie “racistus”, “fošystus”, “nacius” ir pan. (o t.p. pradėti snargliatrynį iš serijos “kaip jus, bjeuribes, teip nekalta mergaite skreust galit!”) – ir suskubti rašyti projektų, kad eurosajūzas atseikėtų eurorublių “kovai prieš diskriminaciją”. Visokių homo/pedo/trans/zoo ir pan. “mažumų” paradai à la “Baltic pider” rengiami LYGIAI tuo pačiu tikslu. Ne be reikalo tą fauna vadina fontačiulpiais. Taigi, dar klausimas, kiek čia plikos ideologijos, o kiek - paprasčiausio godumo. Beje, tas faktas, kad šita liberastinė iniciatyva kilo iš Bergoglio sutikimo organizatorių (kiek suprantu, save laikančių katalikais) stovyklos - pats savaime iškalbingas. wink

Ale       2018-09-29 6:16

Tikra vargo vakarienė su mūsų žiniasklaida - skandalų pūtėjai, pletkelių rankiotojai, informacijos kraipytojai, slėpėjai…

meda       2018-09-28 17:19

nu labai fain, kad mergaite pasitiko, nes visi zinom, kaip sventieji kabutese ,myli vaikucius, dar galejo ir cerniauskas salia atsistoti…

albina       2018-09-28 16:03

Mieloji,ačiū už nuomonę.ČIA negali drausti išsakyti nuomonę,kaip vyko priekabiavimo temas svarstant LNK,ten ir šiuo klausimu būtumėt nepatogi.Rašykite ČIA.Pagarba Jums.Žurnalistika kaip cukraus perteklius arbatoje,norisi išspjauti.Aukšti *elito* reitingai,bet žemas lygis.

AAA       2018-09-28 11:31

Priešprieša tarp žmonių bei isterija žiniasklaidoje yra specialiai kurstoma, matyt, už didelius pinigus:( Panašu, kad to tikslas - iš naujo mus okupuoti, sunaikinti valstybę ir Tautą. Iš lėto, nepastebimai. Ir ne tik rusams tai naudinga.

Mergaitė čia niekuo dėta       2018-09-28 10:56

Dėmesį reikėtų kreipti į organizatorius. Manyčiau, į vieną kokį ypatingą, prisiplakėlį, kuris vaizduoja viską “žinantis”, ypač protokolinius reikalus? O tokių “protokolo žinovų” darbai dažniausiai ir būna nukreipti į užprogramuotus skandalus? Manyčiau, jis tikrai žinojo, ką daro, patardamas surasti ne šiaip vaikus iš katalikiškų mokyklų, kurių Lietuvoje yra daug. Na, o mama..? Ačiū Dievui, pastangos pasiteisino tik iš dalies - užgožti Popiežiaus vizito nepavyko. Ir tai svarbiausia.

Leonas       2018-09-28 10:09

Vienas briedas demas ant kito briedo…

Jascha       2018-09-28 8:51

Palaikau ir pritariu Jurgai. Visiškai. Ir Eurika, pripažinkime, užsipuolė ne tamsiaodę lietuvaitę, o Lietuvos valdžios viešą politinį darkymąsį, pakazuchą... O valdžios liokajai efektingai išpūtė šį burbulą... Ir pučia toliau…

Menkystos       2018-09-28 8:40

yra tie, kurie pasinaudojo Popieziaus atvykimu, kad pavaizduoti -  matot kokie mes esame siuolaikiski tolerastai.Visiskas nukreizejimas ir nepagarba savo tautai.Ir dydelis minusas musu baznycios vadovams, kad nusileido tokiam siulymui, ar reikalavimui.Prie ko cia ta vargse meraite, su kuria siuolaikiniai modernistai daro politika.Saunuole Masyte, kuri napabijojo pasakyti savo teisingos nuomones.Ir kitiems nereikia tyleti ir sleptis po varnalesom.Tiems modernistams ir globalistams kiekviename zingsnyje reikia sakyti, kad ne ju nuomone Lietuvoje yra dominuojanti, ir ne ju nuomone mes vadovaujames ir vadovausimes.

Tada jau reikėjo       2018-09-28 8:28

pastatyti visą būrelį mergaičių,kurios reprezentuotų visas Lietuvoje gyvenančias tautas.

Trypiama       2018-09-28 7:25

Laisvė.

Pagarba Jurgai...       2018-09-28 7:11

Pagarba turintiems aiškią vertybinę nuomonę...

Pagarba Jurgai...       2018-09-28 7:09

Net Skvernelis viską išvertė  melagingai taip, tarytum buvo kaltinta mergaitė , o ne melagingo vaidinimo prieš popiežiaus akis organizatoriai…Masytė turi teisę į savo nuomonę valdžiažmogių komedijų atžvilgiu…

tiapkinas       2018-09-28 6:19

Papjausim bet ką, kas neatitinka Generalinės Linijos.
Sosiskomis akis išbadysim!


Rekomenduojame

Europos Komisija: Lietuvoje socialinė nelygybė viena didžiausių ES

Liudvikas Jakimavičius. Skambino Dočys!

Gediminas Merkys. Prezidento vizitas yra labai stiprus ir subtilus signalas teisėsaugai

Ar visuomeniniai teisėjai paskatins teismus dirbti geriau, skaidriau, teisingiau? Povilo Urbšio komentaras

Darius Kuolys. Kas nutylima, kai garsiai šaukiama apie žmogaus teisių būklę šių dienų Lietuvoje

Popiežius pakeliui iš Rumunijos: šiuo metu Europą bombarduoja ne patrankos ir bombos, o ideologijos

Diskusijų ciklas „Iš naujausios Lietuvos istorijos“ apie Lietuvos kelią į Nepriklausomybę

Rimantas Dagys. Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

Kun. Juan-Carlos Iscara. Humanistinis pacifizmas

Roberto de Mattei. EP rinkimai „didžiojo pakeitimo“ strategijos šviesoje

Gediminas Merkys. Apie rezonansinį įvykį, arba Kas nutiko mūsų prokurorams?

Kęstutis Girnius. Gabrielius Landsbergis turi atsistatydinti

Gitanas Nausėda. Visi žmonės turi teises

Dykumos tėvai. Kaip apibūdinti tėvystę ir jos praktikavimą?

Algirdas Endriukaitis. Gal nevėlu prašyti atleidimo už tokį savo prigimimą?

Rasa Baločkaitė. Jurbarkas

Algimantas Rusteika. Apie tvarką ir teisingumą

Geroji Naujiena: „Aš esu su jumis per visas dienas iki pasaulio pabaigos“

Vitalijus Balkus ir Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Vladimiras Putinas „susiformavo“ Vokietijoje

Povilas Gylys. Įsisteigė dar viena individualistine filosofija besivadovaujanti partija

Darius Kuolys. Citatos (ii)

Rasa Čepaitienė. Kolonizuota valstybė? Lietuvos politinės ekonomijos bruožai (II)

Vidmantas Valiušaitis. Ką gi, turim prezidentą. Koks pozityvas?

Algimantas Rusteika. Apie orumą ir ne apie tai

Audrius Bačiulis. Kuo skiriasi patyręs politikos vilkas nuo kofeininio savimylos

Vytautas Rubavičius. Virš Lietuvos pakibo „tuščio lapo“ politika

Vytautas Radžvilas. Padėkos žodis

Rasa Čepaitienė. L

Arvydas Šliogeris. Ekrano valdoma parazitų civilizacija

Ramūnas Aušrotas. Apie Radžvilo komiteto rezultatus ir perspektyvą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.