Dienos aktualija, Keisti teismų sprendimai

„Jurbarko byla“: reikalaujame skirti Mantui Icikevičiui realią laisvės atėmimo bausmę ir ištirti, ar nebuvo daroma įtaka prokurorei ir teisėjai

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 4 d. 11:43

35     

    

„Jurbarko byla“: reikalaujame skirti Mantui Icikevičiui realią laisvės atėmimo bausmę ir ištirti, ar nebuvo daroma įtaka prokurorei ir teisėjai

Tauragės apylinkės teismas, praėjusią savaitę paskelbė nuosprendį didelio atgarsio sulaukusioje „Jurbarko byloje“. Joje vietos politikų atžala, būdamas nepilnametis, buvo apkaltintas pasikėsinimu išžaginti nepilnametę, jos seksualiniu prievartavimu ir „nesunkiu sveikatos sutrikdymu“ (taip teismo ekspertai įvertino tai, ką patyrė paauglė, nors konstatavo: sulaužytas žandikaulis, išmušti dantys, patiriamas potrauminis stresas ir pan.). Teisme dabar jau aštuoniolikos sulaukęs jaunuolis apsipylė ašaromis ir buvo nuteistas trejiems metams ir keturiems mėnesiams nelaisvės, bausmės vykdymą atidedant ... trejų metų terminui.

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio sulaukusioje byloje ir ištirta, ar nebuvo daroma įtaka prokurorei bei teisėjai.

Pritariantys šiam reikalavimui kviečiami pasirašyti peticiją (ČIA).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Paulius       2020-03-11 17:36

jeigu ji pasodins į kalėjimą jisai ten supūs, ir taps nusikaltėlių visam jau gyvenimui. O jeigu ji kažkas dar bandys perauklėti, tai gal ir išaugs iš jo kažkas.

apie koki       2020-03-6 20:52

teisinguma kalbame kai muitininkai su policija užsiima kontrobanda,policija platina narkotikus,teisejai fabrikuoja bilas.Tik Akis už aki gali išsprest problėmas.Lietuvėlė žlugusi.

Dzeikas       2020-03-5 17:20

Kad Jota koloradas girdziu is proto bokstu neistengusiu uzgincyti NE VIENO Jotos teiginio.O kad Jotos oponentai elgesi kaip enkavedistai, zarstesi neirodytais kaltinimais, is esmes smeiztais - maciau asmeniskai.
Tai dabar kuris cia trolis-puttinastas, tas i kuri pirstu rodo, ar tas kuris elgiasi taip, kaip iprasta putino troliams?

bukam Dzeikui       2020-03-5 13:18

Apsimeti ar tikrai nesuvoki, kad koloradinė ir apie religiją kalbėdama plauna naivuoliams smegenis putlerine propaganda? Agentei-trolei religija tik veiklos formatas-priedanga. Gal kokią nors šnipų elementoriaus abėcėlę pavartyk ar ką?

Dzeikas       2020-03-5 12:39

PS. Kilme irgi argumentas?
Tada “sprafke” pateikti del proteviu iki 5 kartos, ar kaukuole leist ismatuot?

Dzeikas       2020-03-5 12:36

Sakykim Jota koloradas pagal politinius isitikinimus.
Bet diskusija buvo RELIGINIU klausimu.
At jus ja iveikete siuo klausimu, ar pateikete irodymu ir argumentu?
Ne. Jus geriausiomis sovietines propogandos tradicijomis emete smeizti ir zeminti oponenta.Tai kas is jusu koloradas ir bolsevikas? Tas kuri vadina bolseviku, ar tas kuris elgiasi kaip bolsevikas?

stasys        2020-03-5 12:22

Bjauru skaityti tos dizainerės laišką . Suverčia savo gyvenimo bėdas kitiems ant sprando ir eina per baltą svietą kankinės miną nutaisiusį . Toks įspūdis kad visi čia tik ir siekia to jaunuolio reabilitacijos ? Keisčiausią tai kad tos bėdos suverčiamos ir Prezidentui , kuris net Konstituciškai neturi teisės kištis į teismu darbą . Jau kelinta karta akis bado tas faktas jog smurtas tokioms ponioms tampa teisingumo atpildu . Gal jas pačias reikėtu uždaryti ir patikrinti kiek jos pačios pavojingos visuomenei . ?

Dzeikui       2020-03-5 9:01

“prisiminkim kaip Jota buvo patriotu smeiziama”
.
Ar tamsta naivus kvailys ar suktas demagogas?
Prieš keletą metų, kai vyko maskolijos agresija prieš Ukrainą, daugybė šio portalo skaitytojų buvo pribokšti “ponios” jotos džiūgavimų, kad putleris aneksavo Krymą. Skaitytojai puikiai pamena daugybinius jotos skiedalus giriant imwperinės ruskijos politikos ideologą duginą.
Nematei, neskaitei?
Paskaityk, norint nesudėtinga surasti.
Panašu, jog pats esi nemenkas banderlogas ir dar neaišku su kokio kilmės uodega.

Dzeikas       2020-03-5 7:35

Tvankstas, apie genitalijas prabilo. Susidaro ispudis, kad lytiniu iskrypimu minejimas vietoj argumentacijos ir irodymu, argumentai ad hominem (prisiminkim kaip Jota buvo patriotu smeiziama) pagrindinis tautinyku ir panasiu banderlogu argumentas.
Nors i mano kontrargumenta, jog jeigu demokratiniu paziuru zmones buna ydingi, tai autoritariniai tautinykai aplamai moraliniai issigimeliai, Tvankstas atsake patriotams budinga keiksmu lavina.
Dar ka nors , Tvankstai, turite paminet? Pageidautina normatyvines leksikos remuose.
PS. Dabar imu suprast kodel enkavedistai savo veiklos ausroj mego deveti odines striukes. Potekste BDSM (lytinio bendravimo stilius). Tvankstai, jums gal tokia nupirkt? Su issiuvinetais Gedimino stulpais?

copy paste       2020-03-5 1:09

Merginą žiauriai sumušusiam jaunuoliui Tauragės apylinkės teismas skyrė trejų metų ir keturių mėnesių laisvės atėmimo bausmę, ją atidedant trejiems metams.
.
“Po skandalingo teismo sprendimo žmonės negali tylėti”
2020 kovo mėn. 04 d. 15:40:58
.
Tauragės apylinkės teismo sprendimas, kuriuo nepilnametę jurbarkietę sumušęs ir išžaginti bandęs aštuoniolikmetis kikboksininkas išvengė realaus laisvės atėmimo, sukėlė audras visuomenėje.
Žmonės piktinasi tokiu teisingumu, rašo peticiją, reikalaudami įkalinti jaunuolį. Savo nuomone ir asmenine patirtimi po tokio teismo sprendimo viešai pasidalijo ir dizainerė Anna Mangirdienė:
.
„Aš esu Anna Mangirdienė, moteris, kentusi tėvo ir pirmojo vyro smurtą, ir šiuo viešu laišku kreipiuosi į Lietuvos visuomenę, Lietuvos prezidentą, Seimo pirmininką, Vyriausybės vadovą, generalinį prokurorą, taip pat visas organizacijas, ginančias moterų teises. Kaip ir dauguma Lietuvos piliečių, esu šokiruota paskelbtu teismo sprendimu, kai suluošinęs merginą, visomis prasmėmis, ir ją paniekinęs vaikinas jokios realios bausmės negavo!

Šį laišką rašau su skausmo gumulu, įstrigusiu gerklėje, ašaromis akyse, sunkiai rinkdama žodžius, nes nebegaliu tylėti!

Tėvo žiaurų smurtą kenčiau iki 13 metų - aš tiesiog neturėjau kur dingti, nes niekam nebuvau įdomi!

Aš esu moteris, kurią vyras sumušė tuomet, kai nė pusės metų neturintis sūnus buvo rankose, o pareigūnai, užuot gynę mane, išsukinėdavo smurtautoją, mat jis buvo jų kolega policininkas!

Esu moteris, subūrusi patyrusias smurtą moteris, kurios dalijasi savo kančia, ieško pagalbos ir tiki, kad valstybė jomis rūpinasi!

Taigi, aš - nieko nebijau, prezidente, Seimo pirmininke ir premjere, nes aš žiūrėjau tiesiai į akis žmogui, kuris manęs vos neužmušė, nes norėjo pamokyti, ir sūnui parodyti, kur „nepaklusnių bobų“ vieta. Kiekvieną kartą aš bijojau dėl savo vaiko, kurį gyniau savimi. <...>

Teismo sprendimas mane nubloškė į mano praeitą gyvenimą, iš kurio mane ištraukė psichologai ir kasdienis darbas su savimi. Tikrai ne tie, kurių pareiga buvo tai padaryti - juk visi mokame mokesčius už teisingumą ir saugumą mūsų valstybėje!

Nereikia mojuoti man Baudžiamuoju kodeksu, juo dangstytis ir aiškinti, kad įstatymai tokie, nieko negalime padaryti! Aš jums atsakau, ponai, - įstatymus kuria žmonės, ne ateiviai, todėl, jei Seimo nariams tikrai būtų svarbūs žmonės, o ne jų valdžia, asmeninės kišenės, ir rinkimai - seniai būtų pateikę svarstymui Baudžiamojo kodekso pataisas ir sugriežtinę bausmes tokiems, kurie kelia ranką prieš silpnesnį!

Valstybės stiprybė matuojama rūpesčiu ir sugebėjimu apginti silpniausius.

Prezidente, nejau tokia yra gerovės Lietuva? Jūs pats lankėte mergaitę, matėte ją, turite dvi dukras. <...>
Nejau tokioje valstybėje mes gyvensime?
Tik laiko klausimas, kai kantrybės ir vilties sulaukti teisingumo pritrūkę žmonės imsis linčo teismo!
Ir jei to nepadarys auka, tai kieno nors tėvas, brolis, vyras tai įvykdys.

Šiuo laišku labai užjaučiu mergaitės tėvą - aš tokio, kaip jūsų, neturėjau. Verkiu su jumis kartu, nes žinau tą beviltiškumo jausmą, kai nieko negali pakeisti! Aš užjaučiu būsimą sudaužytos mergaitės vyrą, nes žinau, kaip kentė mano mylimas žmogus! Aš, būdama 3 vaikų mama, mieloji, tave stipriai apkabinu, nors nepažįstu tavęs - aš esu tai išgyvenusi ir žinau, kad žmogaus siela viską gali… Tik ar privalo?“

Siekime reformų per NS ir kitus darinius       2020-03-5 1:03

MANIFESTAS
DĖL VISUOMENĖS DALYVAVIMO ATSTATANT TEISINGUMĄ ir FORMUOJANT TEISĖSAUGOS INSTITUCIJAS LIETUVOS RESPUBLIKOJE
2012-04-07
Kaunas
Kaune susirinkę NVO atstovai nutarė pareikšti nuomonę apie Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijos ir kitų valstybinių institucijų siūlymą įstatymu įvesti teismuose visuomenės teisėjų instituciją. Šią reformą planuojama įgyvendinti 2014 metais. Mes, organizuotos pilietinės visuomenės vardu, prieštaraujame pačiai pateikto įstatymo projekto esmei ir atmetame jį, kaip prieštaraujantį demokratijai ir viešam interesui, kadangi:
1. Projekte siūloma visuomenės teisėjų (VT) institucija yra visuomenės dalyvavimo vykdant teisingumą kompromitacija ir realaus visuomenės dalyvavimo imitavimas. VT pagal įstatymo raidę ir dvasią yra tik mažareikšmis priedas prie esančios teisėjų institucijos, kuri ir toliau lems visus teismų sprendimus. Projekto autoriai žinodami, kad piliečiai yra alergiški dar nuo sovietmečiu buvusios bereikšmės tarėjų institucijos restauracijai ir pačios sąvokos naudojimui, nusprendė tarėjų instituciją gudriai pervadinti ,,visuomenės teisėjais“. Nuo pavadinimo pakeitimo esmė nesikeičia. Visuomenei, be jos sutikimo ir su ja nesitariant, brukamas jos realaus dalyvavimo vykdant teisingumą pakaitalas ir mūsų pilietinė pareiga tai aiškiai ir tiesiai pasakyti projekto autoriams, Prezidentei, Seimo nariams ir visiems piliečiams.
2. VT sąrašų, pagal įstatymo projekto kūrėjų sumanymą, sudarymas ir apmokymas yra visiškai atiduodamas į esamų teisėsauginių struktūrų ir klanų rankas. Pagal apklausas žinome, kad teisėsauga pasitiki iki trylikos procentų piliečių, todėl esamos sistemos parinktieji visuomenės teisėjai (sovietinių tarėjų analogas) turės iš karto tokį pat žemą visuomenės pasitikėjimą. Tą esamos teisminės sistemos norą suformuoti VT sudėtį pagal savo poreikius ir savo principus rodo projekto tekstas, kuriame sakoma, kad „visuomeninių teisėjų sąrašus sudaro Nacionalinė teismų administracija. Visuomeninių teisėjų skaičių kiekviename apygardos visuomeninių teisėjų sąraše nustato Teisėjų taryba“.
Atmesdami klaninės teisėsaugos jėgų siūlomą įstatymo projektą, reikalaujame ,dalyvaujant organizuotos visuomenės pasirinktiems atstovams, sukurti ir priimti po viešo aptarimo Prisiekusiųjų teismo įstatymą. Šis žingsnis galėtų tapti visuomenės pageidaujamų teisinės sistemos reformų kertiniu akmeniu. Tik ši institucija sudarytų realią galimybę visuomenei dalyvauti vykdant teisingumą ir galėtų padėti atkurti piliečių pasitikėjimą teisėsauga ir savo konstitucinėmis galiomis.
Kaip atsvarą politinės nomenklatūros siūlomai imitacinei reformai, nesuteikiančiai piliečiams jokios realios galios vykdyti teisingumą ir formuoti teisėtvarkos institucijas, Kaune susibūrusios NVO sutarė dėl būtinų teisėsaugos reformų paketo. Kviečiame šalies NVO lyderius ir piliečius parašais paremti tuos reikalavimus. Reformų paketo esmė – reikalavimas, kad LR Prezidentė ir LR Seimas grąžintų Suverenui lemiamą įtaką formuojant ir kontroliuojant teisėsaugos institucijas ir priimtų tam reikalingas LR Konstitucijos pataisas ir reikalingus įstatymus. Mūsų siūlymų tikslas – panaikinti LR galiojančią uždarą antidemokratinę teisėsaugos sistemą, neužtikrinančią Konstitucijoje garantuotų demokratinės valstybės ir teisingumo nuostatų ir atstumiančią Tautą nuo teisinės valstybės kūrimo bei dalyvavimo vykdant teisingumą.
Pilietinės NVO reikalauja:
1. Įkurti LR prisiekusiųjų teismo (PT) instituciją baudžiamųjų bylų nagrinėjimui (prisiekusiųjų kiekis – nuo šešių iki dvylikos asmenų, teisėjas PT tik pirmininkauja).
2. Įstatymais įteisinti (įtvirtinti) LR asmenų teisę rinkti apylinkių teisėjus tiesioginiuose rinkimuose.
3. Įstatymais įteisinti LR asmenų teisę tiesiogiai rinkti LR Generalinį prokurorą ir apygardų vyriausiuosius prokurorus.
4. Įstatymais įteisinti LR asmenų teisę tiesiogiai rinkti visus LR Aukščiausiojo teismo ir visus Konstitucinio teismo teisėjus.
5. Įstatymais įteisinti LR asmenų teisę tiesiogiai rinkti teisėją Europos žmogaus teisių teismui ir teisėją Europos teisingumo teismui.
Reformų teisėtvarkos sistemoje pradiniam etapui mes siūlome įstatymais įteisinti asmenų teisę tiesiogiai tam tikram laikotarpiui iš teisinį išsilavinimą turinčių pretendentų rinkti policijos generalinį komisarą ir teritorinių viešosios policijos padalinių vadovus. Siūlome įsteigti renkamo policijos šerifo instituciją JAV ir kitų šalių pavyzdžiu.
Šūsnis NVO ir pavienių parašų...

Didžioji Paslaptis       2020-03-5 0:52

Režimas gyvuoja ir klesti tik todėl, kad jūs tikite jog režimas visagalis, o jūs nieko negalite daryti.
Režimas ne jėgoje, ne betone, ne ginkuose, ne piniguose ir ne institucijose.
Režimas tik jūsų galvose.
Baimė ir yra režimas.
Jūs bijote nes negalvojate.
Pradėkite mąstyti, liaukitės bijoti, liaukitės save apgaudinėti, jog tai kas vyksta yra tikra.
Režimas yra tik halograma.
Dingus baimei, režimas liautūsi egzistuoti akimirksniu.
Tai tarsi išjungti kompiuteronę programą.
Paprasta jeigu nesi zombis.
Jūs zombiai?

no way       2020-03-5 0:39

Kai valstybės nėra, o po teisėtvarkos iškaba tūno krominalinės chuntos režimui tarnaujantys ubliudkai, kai paprastą žmogų užtarti nėra kam, Teisingumą turi ir privalo vykdyti patys žmonės.
Režimo buldozeris išsuko saviškių išperą. Šioje sitiacijoje privalu parodyti, jog niekšas neišsisuks, kad šansų išsisukti nebus.
Nesėdo į kaliūzę? OK, pagaut ir nupjaut kiaušus.
Vienam linčą, kitam linčą ir netrukus visi banditai teismuose patys prašys, kad būtų nuteisti pagal pilną programą.
Realiai kito kelio nėra. Tvirtinantys antraip yra arba pusgalviai arba režimo samdiniai.

Deivis        2020-03-5 0:09

Taigi papirkta ta"teisėsauga”.

Tvankstas       2020-03-4 23:31

Matau, kad Dzeiką ir stasį sukrėtė iki širdies gelmių. Dzeikas gelbėjasi chucpa genitaliniu - ekskrementiniu pagrindu. Dėkingas už atvirumą.

blogai, partškoloje katekizmo nemokino       2020-03-4 23:20

todėl ir klaidžioje patamsiais mūsų komentatoriai smile

Dzeikui       2020-03-4 22:55

“Tvankstui demokratija netinka. Va visai kas kita autoritariniai lyderiai.”
.
Labai nesąžiningas kalbėjimas.
Demagogija rūšies, kuri būdinga tiek sovdepiniam burliokynui, tiek euro-marksistinėms padugnėms neskaitant lietuviškų.
Esi iš tų kuriems “demokratija” yra šventa karvė, t.y baigtinis dydis, konstanta?
Civilizacija vystosi evoliuciškai. Pagal tave - civilizacijaos vystymasis baigtas?
Buvo pirmykštė-bendruomeninė santvarka, buvo vergovinė, buvo feodalizmas, buvo diktatūros, dabar kapitalizmas, t.y “demokratija”.
Ištrauk iš kišenės nors vieną nusususį argumentą, kad politiniu-socialiniu-ekonominiu atžvilgiu žmonija nebesivystys, nebesukurs naujų santykių formų.
Tokių argumentų neturi ir nerasi- jų negali būti iš principo.
Reiškia “diamokratija” jokia šventenybė o tik dar viena atgyvenusi forma kurią neišvengiamai pakeis kitos.
Iš blogos snatvarkos visada galimas regresas į prieš tai buvusią dar blogesnę, bet neprivalomai, daugiau recidyvo forma.
Bet įmanomas ir neišvengiamas progresavimas į tobulesnes santvarkas.
Tai kažkada įvyks.
Šnekos apie “diamokratyijos” nepamainomumą yra absoliutus briedas, kaip ir demagogija, jog alternatyva “diamokratijos” tik diktatūros.
Hujnia. Protkrušystė ir makaronai durniams.
Tokiu atveju kyla klausimas - o kodėl ne dabar ir ne čia galėtų prasidėti naujos humaniškesnės santvarkos gimimo precedentas?
Kas pasakė, kad dabar negalima to daryti, a?
.
Galima. Ir būtina.
Būtent gelbstintis nuo “diamokratijos” - naujos New World Order elektroninės diktatūros-vergovės įsigalėjimo.

Dzeikas       2020-03-4 22:02

Tvankstui
demokratija netinka. Va visai kas kita autoritariniai lyderiai.Pvz., Antanas Smetona pasigriebes kiek spejovertybiniu popieriu nese kudasiu is Lietuvos kai jo koriesai is TSRS ambasados pateike saskaitas uz suestus ikrus.Tiesa per paskutini vyriausybes posedi jis labai demokratisku patapo, tipo priesintis agresijai norejo, betkabinetas pries nubalsavo.
MP Voldemaras is tos pacios apkabos.Na tas isvis krutas vyras.Kai anarchistas Andrius Bulota taikesi Kauno Muzikinio teatro sodelyj revolveriu i MP kakta tas mikliais uz savo vaiku pasislepe, o minkstakiausis Bulota nedriso sauti.

stasys        2020-03-4 21:53

Tvankstas savo argumentams pasiskolino net rusiškus informacijos autorius , plius Orwelas plius tai kaip jam atrodo ta demokratija iš šono .. koks rezultatas viso to ? teisėsauga kalta kad ta padauža nenulinčiavo viduryje aikštės . Galvų kapojimo mada pas mus vis dar temoje .. viena guodžia tai liečia tik ” tarpuvarčių patriotus” ir tas Graliavos moteris .

grynai rusiškos vertybės       2020-03-4 20:12

ruskeliai elgiasi kaip feodalizme
mūsų “teisėsauginiai” - ruskelių kgbistų auklėtiniai - to pačio rango
klaikiausia, kad nėra jėgos, kas tą brudą išauklėtų - paauklėtų.
(civilizuotų, kultūringų žmonių jie niekad neįsileis į savo tarpą)

Alex Schadenberg       2020-03-4 20:00

Canadian doctor: Kids benefit from seeing euthanasia (Link).
https://alexschadenberg.blogspot.com/2020/03/canadian-doctor-kids-benefit-from.html

Tvankstas       2020-03-4 19:16

Is Alko mano pasisakymo.
Bandysiu kaip įmanoma trumpiau, gali atrodyti labai pakrikai, bet kas norės – supras.
Pati demokratijos prigimtis yra prasigyvenusių plėšikų noras gyventi taikiai, be varguomenės riaušių ir jų metu sunaikinamo turtingųjų turto, tam naudojant samdinius iš žemųjų klasių. 507 m. Kleistenes panaudojo ‘demokratia’ sąvoką, kaip įsivaizduojamą liaudies valdžią, tikrovėje turtingiesiems tampant marionetes iš vargingųjų tarpo, be to valdančiųjų iškrypusioms aistroms tenkinti suveši paiderastija, ir štai pati demokratija susidoroja su Sokratu už jo paiderastiją 399 m. pr. Kr., jo mokinys Platonas neapkentė demokratijos, šio mokinys Aristotelis davė amžinąjį demokratijos apibrėžimą : ‘blogiausia iš visų galimų santvarkų yra demokratija, kurioje hienos valdo asilus’.
Aristotelis davė ir kitokios santvarkos apibrėžimą – pilietija, kai žmonės užsiima savivalda ir viešumu sergi savo išrinktuosius, Lietuva matė tokią santvarką 1989-1991 metais.
Buvęs Nyderlandų Nationale Ombudsman A.F.M.Brenninkmeijer pasakė : ‘ji (konstitucija) guli lyg molas’, supraskime, ją apeiti, pasinaudoti yra atliekami veiksmai pagal sugedimo laipsnį.
Šiam drąsiam ir išmintingam vyrui (kilęs iš vienos turtingiausių šalies šeimų, kurios turtas viršija 21 mlrd. eurų) užteko drąsos pareikšti, kad Nyderlandų teisinė sistema yra rasistinė ir tai išeina iš Hagos (parlamento, vyriausybės).
Pirmiausia, visos konstitucijos ir pagal jas rašomi įstatymai yra kastiniai (prisiminkime Indijos kastas), toliau taip pat panaudojama rasiniam pranašumui užtikrinti (tas plika akimi matoma ES įstatymuose ir pagal juos vykdoma dviejų ES atskirtis).
Nesunku sulyginti JAV ir Liberijos įstatymus – jie tapatūs, bet aiškiai matome, kaip aukštesnė kasta Liberijoje be sąžinės graužaties engia savo žemesnių kastų piliečius.
Grįžtant prie Lietuvos – jei jau 1-17 Konstitucijos straipsniai yra niekinami ir pvz. dėl 14 straipsnio vykdoma antivalstybinė ir antikonstitucinė veikla dėl QWX, kai šis pakeitimas galimas tik referendumo dėka, o bandant įvykdyti be referendumo – jau nusikalstama veikla prieš Lietuvą – Tėvynės išdavystė.
Dar viena blogybė turi būti sustabdyta – Konstitucijos straipsnių keitimas. Ne Konstitucijos straipsniai blogi – bloga yra dorovės neturėjimas teisininkų tarpe.
Visose pasaulio valstybėse tas pat – GeStaPo policinės valstybės su mirties eskadronais ginti paidofilus ir naikinti demokratijos kitaminčius, ir konstitucijos yra popieriniai tigrai gąsdinti neišmanėlius (profanus). Kurioje valstybėje nėra masiškai pasiklausomi piliečiai ? Kalbėti apie kasdienius įsilaužimus į kompiuterius ‘update’ būdais ?
Žiūrint į straipsnio autoriaus nuotrauką kūno kalba labai daug pasako – tiesiog advokato amato įsikūnijimas išpešti naudą iš kitų nežinojimo.
Ar ką nors duos tų straipsnių pakeitimas ? Neabejotinai dar didesnę suirutę.
Kaip tai pataisyti ? Priimti įstatymu, kad nedorovingas žmogus negali būti teisininkas valstybės tarnyboje – patikra dėl oralinio sekso (Virus papiloma humanis turėjimas), dėl analinio (išangės žiedinių raumenų patikra), dar eilė nustatymo būdų.
Turintis teigiamą patikrą dėl kažkurios paleistuvysčių rūšies, savaime praranda teisę visam gyvenimui užimti valstybės tarnybą teisėsmaugoje. Advokatu tebūnie.
Seimo rinkimų kandidatams taip pat galioja šios patikros ir teigiamųjų turėtojai atšaukiami iki gyvos galvos.
Mano gyvenimo patirtis susidūrus su Nyderlandų teisėsmauga 64 mėnesius, pakeitus lyg kojines 8 advokatus, kurių 4 buvo iš karalystės dešimtuko, jų parlamentu, Nationale Ombudsman, EŽTT, EP, Lietuvos Seimu, Prezidente, Vyriausybe leidžia ‘žvelgti iš vidaus’ po neįkainojamos ‘teisės akademijos’ su gražia išvada – lietuvis užsienyje yra šiukšlė Lietuvos Respublikai, kuri nei gynė, nei gins, nors ir nelaimėlio šeima apmokėtų išlaidas.
Noriu pridėti porą pastabėlių.
G. Klimovo knygose labai aiškiai aprašomas mokslininkų tyrimais išaiškintas teisėsmaugininkų genetinio išsigimimo sąlygotos patyčios žmogaus padorumui, štai G. Orwell ‘1984’ labai aiškiai nusako, kad žmogaus padorumas yra tiesiog nepakenčiamas išsigimėliui.
Vokietijos prostitutė Domenica savo atsiminimuose apie klientus : ‘labiausiai iškrypusio sado-mazochistinio sekso yra ištroškę teisėsaugininkai : policinininkai, prokurorai, teisėjai, advokatai, matyt tik taip gali pasitenkinti po kankinimų, tyčiojimųsi iš žmogaus, jo likimo’.

stasys        2020-03-4 18:04

Gal gi viena karta išmokite dalintis ne tik savo nuomone bet ir inf. šaltiniais (nuorodomis) į savo viešinama žinia . Užklydo čia kokia jautri popa .. tai ana spėja čia visus kampus apverkti kol žmogus pagauni kampa kokios bėdos ja ten kankina ir apie čia porinama .

Palyginkim       2020-03-4 16:57

Kas cia vyksta LT? Jurbarko nusikaltelis sugadines merginai gyvenima t,y. veida , gerkle, zandikaulius, dantis, padares merginai psichologini smurta kaip ir nenuteistas tik lygtinai. Trieju vaiku motina , kaip raso padalinusi tablete I dvi dalis , nei sumuse , nei apnuodijo tu vaiku , ten kaimynai prr kaimynus ir atsiranda vaiku teises, ziniasklaida nematem , kad rasytu ta tema. Ir teismas moteris nuteista trims metams kaleti. Motina atimama nuo vaiku. Net neraso kokio amziaus tie vaikai. Valstybe su dvigubais standardtais negali egzistuoti!

anonime is parasciu       2020-03-4 16:06

„Tegul gėris ir blogis lieka ant teisingumo svarstyklių, o ne anoniminių komentarų paraštėse. Tiesa ir teisingumas žengia koja kojon su neatskiriama teisinės valstybės dalimi – teismais. Nepriklausoma teismų sistema – esminis žmogaus teisių garantas“, – rašo Teisėjų tarybos pirmininkas A.Valantinas. 75,000 piliečių, pasirašiusių iki dabar peticiją, reikalaujančią nusikaltėliui teisingos bausmės ir visų kitų, kurie komentaruose išreiškė nepasitenkinimą bausme nuomonė yra nulis prieš “nepriklausomą” teismų sistemą. O kodėl ta sistema negina aukos, jos teisės nebūti sužalota, psichologiškai sugniuždyta, tragedijos pasekmes jausti visą likusį gyvenimą?

tiaisynė valstybė       2020-03-4 15:44

vėezdė dabar tirs save ar nerinko kompromatų koncervų naudai
jau dabar pateiškė kad nerinko.
ir ką? “pasakė ir prisnigo”
kriminalinis režimas yra kriminalinis
tokio režimo teismai yra tiesiog represijų priemonė ir stogas valdžioje esantiems banditams
ir jokia suknista propaganda to nepaneigsi

mozgajobui režimo pakalikui       2020-03-4 15:34

štazi, nekrušk proto- šiuo metu, paskelbta kita nutartis irgi nepilnamečiui kuris ne politikų, o paprastas vaikis
už 1 gr žolės nemilmingąjam ilgi metai kalėjimo, o politikų išperai sadistui tik 3 m lygtinai.
ką tu nori apipisti?

Dar melavo kad jiems peticija niekinė       2020-03-4 15:30

Bet lyg laidos lrt vedėjas pataisė, kad savivaldybėse, prezidentūrai, seimui kitose institucijose nėra niekinė ir greit nusuko šneką. Jiems apskritai ne niekiniai tik pinigai.

Košmaras       2020-03-4 15:24

Vakar per lrt radiją kalbėjo visą valandą du teisėjai ir tik apie tą nusikaltėlį, kad reali bausmė jam tai būtų kerštas!Tai taip išeina banditams nebereikia nei teismų, nei kalėjimų, nei bausmių nes juk čia kerštas jiems. Visą valandą jį gynė, o laidos pabaigoj netyčiukas išėjo iš jų lūpų, kad jei tas banditas būtų be rūpestingųjų tėvelių, tai seniai sėdėtų ir būtų realios bausmės kaip ir kitiems, kurie neturi kas už juos pastovi!!! Tai ką tai galėtų reikšti? Bet jeigu ta mergaitė būtų to teisėjo dukra? Žodžiu turtingams banditams Lietuvoje atrištos rankos?

Taskas       2020-03-4 14:33

Taigi Valantinas lietryti jau aiskina kad smerkt negalima-reik teismais pasitiket.O kaip pasitiket jei nesitiki? va tai koks LT teisinumas-as asmeniskai manau kad jo nera!

Peticija        2020-03-4 14:02

neatidaroma dėl nesaugaus ryšio.

stasys        2020-03-4 14:02

Užkvaršinot man visai galva smile  copy : Pirmą  į ką reikia sau atsakyti kas tai , ko mes siekiame   ? teisingumo ar keršto ?

stasys        2020-03-4 14:00

Antra : nepilnametis papuolęs pirma karta nusižengiant visais atvejais baudžiamas bausme be realios laisvės atėmimo .Tokia praktika Lietuvoje galioja ne pirmus metus ir tai viena tu sąlygų kuri realiai kovoja su nusikalstamumu jaunuomenėje . Vienok visada yra tas bet ?  teismas galėjo ta jauna žmogų įpareigoti atlikti bausme (jau pilnametis) socialiniuose darbuose grąžinant skola ir bendruomenei ? juk padaryta žala buvo ir ne tik nukentėjusiai merginai bet ir visai bendruomenei . Teisingumas , kaip atpildas visuomenei , privalo būti matomas ir pamatuojamas ..to nevalia pamiršti . O tos peticijos .. ?  ne tam jos skirtos .

tejsėjes       2020-03-4 13:47

Babkės paimtos ir pasidalintos- apie kokį “kitokį” sprendimą jūs čia svaigstate?
Viskas.  Ar žinote kad grąžinti paimtą kyšį būtų labai nemandagu?
Teisėjai turi rodyti pavyzdį, būti mandagūs.
Mes esame labai mandagūs žmogeliukai.

Rimantas       2020-03-4 13:09

Kaip vakarykštėje LRT radijo laidoje ta tema buvo kalbėta, ši peticija niekinė, o teismais reikia absoliučiai pasitikėti. Deja, nebuvo oponento kaip jau įprasta LRT, kuris galėtų tiems teisininkams-mankurtams praradusiems teisingumo jausmą pasipriešinti.

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.