Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Konstitucinis Teismas

Jūratė Sofija Laučiūtė. Kam atstovauja LRT, užsipuldinėdama Prezidentą ir į talką nuolat pasitelkianti KT pirmininką D. Žalimą?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 19 d. 16:27

22     

    

Jūratė Sofija Laučiūtė. Kam atstovauja LRT, užsipuldinėdama Prezidentą ir į talką nuolat pasitelkianti KT pirmininką D. Žalimą?

Nebesuprantu, kam, kokiai valstybei ar kokiam klanui atstovauja LRT, užsipuldinėdama Prezidentą ir į talką nuolat pasitelkianti BUVUSĮ KT pirmininką D. Žalimą (ČIA)? Ir be D. Žalimo yra buvę kitų KT pirmininkų, bet LRT jų nesikviečia, necituoja. O juk retas kuris taip laisvai traktavo Konstituciją, kaip minimas ponas.

Štai viena jo „auksinių“ minčių:

„Buvęs KT pirmininkas Dainius Žalimas teigia, kad įgarsinęs tokias mintis, prezidentas parodė, jog nėra neutralus, ir priminė, kad, remiantis Konstitucija, Lietuvoje draudžiama diskriminacija“.

Nežinau, ką turi galvoje ponas Žalimas, reikalaudamas, kad Prezidentas visur būtų neutralus, ypač kai tauta susiskaldo į dvi stovyklas, ginančias tokias pažiūras, kur neįmanoma rasti trečio kelio ar bent viduriuko. Arba tu už šeimą iš vyro ir moters, arba už bet kokią dviejų asmenų sąjungą, nežiūrint lyties. Norint pademonstruoti kažkokį žalimišką neutralumą, prezidentas turėtų nebent tylėti kaip žuvis. Bet jis žmogus, o tauta kaip tik reikalauja Prezidento nuomonės, o ypač agresyviai jį spaudė išreikšti nuomonę LGBT bendruomenė ir Seimo narys Raskevičius.

Jeigu Prezidentas būtų ir toliau tylėjęs, tada visa Lietuvos visuomenė – ir vienalyčių poros, ir tradicinės šeimos – būtų kaltinusios Prezidentą, kad jis silpnas, bijo pasisakyti, arba nepakankamai protingas, kad nesugeba suformuluoti savo nuomonės. Žodžiu visokie žalimai speičia Prezidentą į kampą, o tauta suglumusi tyli. O tylėti nereikėtų, jei žmonės galvotų savo galva, o ne LRT mergelių, Valatkos gundomų ir pakurstomų p. Žalimo.

Pavyzdžiui, Konstitucijos žinovu, profesionalu apsimetančiam ponui Žalimui reikėtų primygtinai priminti, jog Konstitucijoje niekur nekalbama apie lytinę ORIENTACIJĄ, o tik apie lytį, ir dar tokiame kontekste, kuris kalba ne vien apie draudimą varžyti teises, bet ir draudžia TEIKTI PRIVILEGIJAS.

Tai 29 straipsnis, kuriame nurodoma:

„Žmogaus teisių NEGALIMA VARŽYTI ir TEIKTI JAM PRIVILEGIJŲ dėl jo LYTIES, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų pagrindu“.

Štai taip rašo Konstitucija, pone Žalimai, o ne taip, kaip jūs interpretuojate.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Įdomus faktai       2021-09-21 19:50


Ha-ha-ha-ha-haa Vistiek visi žino kas tkrasis Maximos šeimininkas ir GALUTINIS NAUDOS GAVĖJAS - 1990 - banditizmo, reketo, mafijos laikais “vyrai” studenčiokai, tik - BAC! ir iš nieko, tuščioje veitoje sukuria milijardų vertą tinklą prekybos centrų Maximą A-HA-HAAA-HA… BUAHAA-HA-HAAA-A… Kiek reikia naglumo ir naivumo turėti manant, kad žmonės patikės šia pasaka? Nuo pirmos sekundės dar tik būsimi statybininkai ir gydytojai žino kaip organizuoti milžiniško prekybos centro veiklą, nors tuo metu tik kelio kioskai Lietuvoje veikė o jie patys net arti neturėjo nei prekybos, nei vadybos nei ekonominio išslavinimo. Vėlgi jie puikiai žino kaip statyti atominę elektrinę nes uždarius Visaginą, dalyvauja visokiose kosorciumuose (net pavadinimas buo išverstas iš Rusijšo “Zmej gorynič= Trigalvis slibinas) naujos elektrinės statymui. Tik vėliau Lenjkija atskleidė realybę - kad tas konsorciumas įsteigtas būtent tam buvo, kad atominės NEBŪTŲ LIETUVOJE. Kas ir įvyko, nes atominė buvo suplanuota Astarve pastatyti. Ha-ha-ha… Karbauskis beje buvo “patariamojo referendumo” iniciatorius kurio metu nubalsavome, kad atominės nestayti… Ir žinoma vyšnia ant torto - buvusio Maskvos mero Lužkovo žmona Baturina Latvijos spaudai ima ir papasakoja, kad tikrieji Maximos savininkai -tai Lužkovas ir ji! Ha-ha-ha-ha… Ši žinia labai labai Lietuvoje buvo nutylėta, nepastebėta ir užglaistyta. Bet… mes ne vaikai. Matome ir suvokiame kokia tikroji funkcija yra Lietuvos “akcininkų” Maximoje!…

habilitās       2021-09-20 20:43


„Konstitucijoje niekur nekalbama apie lytinę ORIENTACIJĄ, o tik apie lytį,“

ir dar „tokiame kontekste, kuris kalba ne vien apie draudimą varžyti teises, bet ir draudžia TEIKTI PRIVILEGIJAS.”

Profesionalus Seimo pederastfas prisigalvojo per daug privilegijų.

magnolijos       2021-09-20 19:30

valdymo metais realiai įvykdytas valstybės perversmas, ir didžiuma dabartinės valdžios grandžių jau tarnauja ne Lietuvai, o liberalioms eurosemitinėms struktūroms

Teisybės dėlei       2021-09-20 13:33

LRT - ne be nuodėmių. Gal net “mirtinų”? Bet visgi kodėl autorei alergijos nekelia toji tautos dalis, kuri tiek mitinguose, tiek politinėse deklaracijose pretenduoja į visos tautos vardą?  Negi tai neprieštarauja Konstitucijai?

LRT       2021-09-20 11:09

atstovauja valdanciajam klanui ir vykdo pasaulio “perkrovmo” vadovu nurodymus ir politika.

pataisysiu       2021-09-20 9:12

buvusi konstitucinio teismo pirmininka, ir aciu Dievui, kad tokie zlobai nebera konstitucinio teismo pirmininkai.

Žodžio laisvė...       2021-09-20 8:47

Tokius žalimus Tauta jau seniai turėjo išmesti į užmaršties šiukšlyną ir nėra reikalo
jį vis nuolat priminti. Kam taip daroma? Kad nuolat jis pūstų į gęstančias žarijas ir
nuolat palaikytų jų karštį? Jis naudingai sau tarnauja tamsioms jėgoms negalvodamas apie Lietuvą ,jos ateitį. Tas žmogus tarnauja blogiui,todėl darau išvadą - tai kirminas graužiantis Lietuvos kūną.

DD plius DD       2021-09-20 8:11

Kodėl Žalimas vis kviečiamas į rimtus pašnekovus, kažin ar patys lrtistai sugebėtų paaiškinti.
Man užteko jo postringavimų kuo rimčiausiu veidu, kad talpindama užsieniečius nelegalus į stovyklas, mūsų valstybė pažeidžia Konstituciją. Nors gal kartais ir visai protingai pašneka, bet reputacija jau toks dalykas- kartais ir vienos kvailystės užtenka sugadinti.

Nekiškit       2021-09-20 8:07

to Bolševikų partijos nario ir Matuškos čempiono Paksiaus, gerai?

Jules       2021-09-20 7:59

Užsienio valstybėms - pasaulio galingiesiems. Tai yra bilijonieriams, skraidantiems į kosmosą kartu Rusijos astronautais ir svajojantiems apie auksinį milijardą. Priešai kartu į kosmosą neskraido ir nesidalija aukščiausio lygio technologijomis - paslaptimis.

TET       2021-09-20 1:34

The Department of Homeland Security (DHS) will begin to expel single adult male illegal immigrants who have entered the United States in Del Rio, Texas, where an immigration crisis has been building.

Border Patrol Chief Raul Ortiz told Fox News on Sept. 19 that single adult men will be expelled under the federal government’s Title 42 rule, although most family units who have crossed the border illegally will be processed and released into the United States with a notice to appear in an immigration court.

https://www.theepochtimes.com/mkt_breakingnews/biden-admin-starts-deportation-flights-back-to-haiti-as-illegal-immigrant-crisis-brews-in-texas_4005126.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-09-19-3&mktids=1c731d13577f6f46eda3d7c803987351&est=PyVD966KBDH9PWCYn08KZifDAppvsZKdAjlG0E5l/HoPQNotYmws92RGN7dAzg==

Al.       2021-09-19 23:06

Tikrai, labai negražu ,,sudaryti nepatenkinto asmens įvaizdį”. Bet draugai teisininkai ir lrt atrodo lyg jų būtų nepatenkinę.

nieko stebėtino       2021-09-19 22:41

Vėlyvuoju sovietmečiu ir kiek vėliau, iki padarė karjerą, Žalimas buvo Vilniaus “Žalgirio” fanų “Pietų IV” grupuotės narys. Nešiojo Kaulo pravardę. Kalbama, kad vos ne mintinai žinojo “Mein Kampf”, tiek gerai buvo išstudijavęs. Akivaizdu, kad tai paliko antspaudą jo gyvenimui. Kol kas matome demagoginę to antspaudo pusę. Baisu ir pagalvoti apie kitą.

KGB vs GRU       2021-09-19 22:13

KGB Leningrado žydukai (putinas, grybauskaitė) pakęsti negali GRU rusiukų.
Mat kgbistėliai labai mėgsta iškrypauti: pederastai, pedofilai, lezbijietės ir t.t.
o GRU plačiau masto.
Keista, kad iki šiol nesuėdė Nausėdos kaip paksiaus.

Sermėginis ( pagal Šimonyte)       2021-09-19 21:46

  Žalimą konservatoriai ruošia į prezidentus. Kas gali paneigti ???

Sermėginis ( pagal Šimonyte)       2021-09-19 21:43

 
  Kas gali paneigti, kad konservatoriai ruošia Žalimą į prezidentus ?

stasys       2021-09-19 20:10

Ar etiška būtų autorės klausti ar jos komentaras nereiškia jos pačios norą užčiaupti pilietį Žalima paminant jo pilietines teises kritikuoti bet kokį vieša asmenį ? Piliečio Žalimo nuomonė visiems žinoma todėl kad ji populiari LRT -televizijoje , vienok ji netampa tokia reikšminga kad nuo jos reiktu ginti net Prezidenta . Čia Jus aiškiai pervertinote minimą asmenį ..

čiombė.       2021-09-19 19:18

Nausėda man-gyvas numirėlis.žmogėnas sėdo ne į savo roges.keista kad atsiranda jį užstojančių. juk bestuburis švabui mus pridavė už stiklo karoliukus o naivūs rašeivos vis dar juo tiki.apgailėtina.

Gal laikas        2021-09-19 18:36

kviesti boikotuoti ir LRT?Mes seniai nežiūrim.

Ekspertas       2021-09-19 18:22

Visi tie, kurie galvoja, kad šeimą (ar kažkaip gudriai pervadintą)  kurti galima kitaip nei iš vyro ir moters - yra plokščiažemininkai. ŽAlimas - plokščiažemis. Leisti užimti kokius postus ir rodyti eteryje tokius plokščiažemininkus yra tas pats kas važiuoti neužsisegus diržo, viršyjant greiti, per raudoną signalą....

fungicidas       2021-09-19 17:53

Ką konstitucijos subjektas - Tauta turi padaryti, kad paneigtų konstitucinio teismo išaiškinimą ir patvirtintų tai kas konstitucijoje dabar juodu ant balto parašyta - ‘‘Santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu”?  Ei, Žalime atsakyk - kaip tuos Jūsų apauginimus nukrapštyti? Parašyti dar kartą? Ant viršaus? Paklusnus absurdas iš Grybauskaitės selekcijos gavosi - dabar krizių pavidalu srebiam.

tipo       2021-09-19 17:43

Čia teisininko vertinimas: “neprofesionalu, primena Paksą, sudaro nepatenkinto žmogaus įspūdį”? Tada kuo teisininkas nuo pletkų bobos skiriasi?


Rekomenduojame

Ignas Vėgėlė. Patyčios Lietuvoje

Informacinis karas. Aurimas Navys

Regionų politika? Audris Narbutas

Robertas Grigas. Apie liūdnus panašumus

Latvijoje atviros tikintiesiems lieka tik tradicinės Mišios

Prancūzijoje moksleivis šaukė „Allahu Akbar“ prisimenant islamisto nužudytą mokytoją, tėvas grasino padegti mokyklą

Skiepijimo strategija nukrypo ne į motyvavimą, o į grasinimą – Prezidentūra

Niujorko teisėjas uždraudė tėvui lankyti savo dukrą, kol šis nebus pasiskiepijęs nuo Covid

Nuo bačkos. Vytautas Landsbergis: Atsisakantys vakcinuotis žmonės turėtų mokėti „karstelio mokestį“

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Konfliktas Europos Parlamente: išklausykite EK pirmininkės ir Lenkijos premjero kalbas

Lenkijos premjeras M. Moravieckis Europos parlamente: Europos Sąjunga nėra valstybė. Valstybės yra Europos suverenai, kurie nustato ES kompetencijas

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas kuria medijų korporaciją

Nuo bačkos. Vilniaus meras R. Šimašius: aš turiu pareigą dėl vilniečių būti principingu už mūsų miestą ir jo gyventojus

Dr. Dalija Snieškienė. Kur aš tai mačiau???

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.