Dienos aktualija, Žmogaus teisės

Jūratė Laučiūtė. Ir tai nėra žmogaus orumo ir garbės pažeminimas dėl tautybės?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 29 d. 7:09

13     

    

Jūratė Laučiūtė. Ir tai nėra  žmogaus orumo ir garbės pažeminimas dėl tautybės?

Iš ko tyčiojasi Makaraitytė, parašiusi apie gerbiamą žmogų, jog jis esąs „žymiausias“ tik tuo, kad yra „Lietuvos totoris“? Iš totorių, kurių net tautybės pavadinimo ji neįstengė teisingai parašyti? Iš buvusio Seimo nario A. Gumuliausko, kuris „kaltas“ tuo, kad būtent jo pastangomis Genocido centro vadovu paskirtas žmogus tokios niekingos tautybės, kuri neverta net būti teisingai užrašoma? O kokios tautybės žmogus būtų vertas tokios atsakomybės? Ir tai nėra žmogaus orumo ir garbės pažeminimas dėl tautybės?

„Aną birželį buvusio Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nario, taip pat istoriko, Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininko Arūno Gumuliausko, pasižymėjusio dar ir tuo, kad inicijavo Seimo nutarimą, kuriuo turėjo būti pripažinta, kad okupuota lietuvių tauta Holokauste nedalyvavo, pastangomis naujuoju Genocido centro vadovu paskiriamas Adas Jakubauskas. Naujasis vadovas, žymiausias tuo, kad yra Lietuvos totoris, greitai subūrė visuomeninę ekspertų komisiją.“

Indrė Makaraitytė. „Propagandiniu kūju per istorikus ir Holokausto aukas“

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Bet        2021-01-30 20:30

tai kiek nedaug tereikėjo laiko, kad sugrįžtų komsomolas su trenksmu prie savo senųjų ikiperestroikinių tekstų! Paskaičius Makaraitytės opusus darosi aišku, kad ji juos tikrai nusirašinėja nuo “Komjaunimo tiesos”, prikergdama tik kitus smerkiamuosius asmenis, kaip štai jai nusidėjęs Arūnas Gumuliauskas “...pasižymėjęs dar ir tuo, kad inicijavo Seimo nutarimą, kuriuo turėjo būti pripažinta, kad okupuota lietuvių tauta Holokauste nedalyvavo…”. O tai ką? Makaraitytė su Vanagaite suvienijo jėgas, kaltindamos Lietuvą dalyvavimu holokauste? Tik kodėl “Dėdulė” ir jai neparekomenduoja pasikarti?

Kis       2021-01-29 16:32

apie sia persona senai nieko neskaitau,bijau apsikresti ir tapti nevala panasia i Makaraityte.Ji ne tik fiziakai murzina,jos tokia pati sazine ir mintis.Tai moteris ,zemiausio lygio kuria pazistu,neturi jokios garbes pozymiu.PYYYYYYYYYYYYPT.atkodok ,surasi tave apibendrinanti zodi?

Diedas       2021-01-29 14:02

Visi žinantys iš kur vėjas pinigus atpučia, rado naują donorą. Nebereikia rašinėt apie Putiną, nebereikia dėkot rusams už tai kad išmokino ant dviejų kojų vaikščiot, nutiesė kelius, pastatė mokyklas ir išmokino lietuvuškai kalbėt. Nebereikia klauptis prieš Lukašenką ir atsiprašinėt kad mes ne tikri lietuviai, o baltarusai laimėjo Žalgirio mūšį. Dabar pelningiausia holokausas,asiprašinėjimai ir dėkojimai žydams. Būtinai nepamirštan save sumenkint, prisipažint kad šaudei ir esi skolingas.
Gal galėtų Lietuvos vyriausybė visiems žiniasklaidos prostitutams ir prostitutėms nors švenčių proga sumkokėt, kad nors vieną gerą žodį parašytų ar pasakytų apie lietuvius?

>hau       2021-01-29 13:57

Giedrė yra vieniša motina ir turi išmaitinti vaikus.Čia kiekvienos kalės instinktas. Ji tik buvo paskirta duoti ženklą. Delfi 01-29 d. 15:39 jau paleido vidinių chunveibimų iš Genocido centro trydą prieš Valiušaitį, vadovą ir pačią Lietuvos istorijos sampratą. Reikalai kaip niekada vystosi sparčiai. Sparčiau nei gyvas lavonas už Atlanto pasirašinėja savo įsakus.

hau       2021-01-29 13:32

Iki ko ta Indrė nusirito….Gėda net skaityti…

Prašalietis       2021-01-29 13:06

Tam Prašaliečiui     2021-01-29 10:32
Lansberginiame durnių laive juoko buvo, yra ir bus ateityje tiek, kad “paskutinių besijuokiančių” nenusimato. Pagal “istorinės atminties” kvailiojimų progresavimą matosi, kad kuo toliau tuo labiau kvatosis net ir paraleliniame “tautiniame"pasaulyje gyvenantys dar neišsivaikščioję  “patriotiniai” puskvailiai ir idiotai, ne tik “pagal patarlę žinomi ” vakarykščiai ir šiandieniniai “pirmutiniai” ar rytojaus “būsimi paskutiniai”....

O lietuvių       2021-01-29 12:54

pravardžiavimas žydšaudžiais - ne diskriminacija dėl tautybės? Ypač kai kita tauta - vien tik šventos aukos, be kaltės dėmelės? Jeigu jau siekiam tiesos, tai nemeluokim nei apie vienus, nei apie kitus. Jei nusikaltėlis - tai nusikaltėlis, ar jis būtų lietuvis, ar žydas. O visi kiti - pagarbos verti piliečiai. Lygiai taip pat būtina elgtis su bet kuria kita tauta, o YPAČ ta, kuri čia taikiai gyvena jau šimtmečius. Nė mintelės neturi būti, kad tie žmonės kažkokie antrarūšiai. Antraip tai paprastas fašizmas.

Rinkėja iš Kauno       2021-01-29 10:36

Galimai nesveika ta cypčiojanti Makaraitytė. Žurnalistė iš jos kaip iš š...kulka. Reikia pripažinti, kad Siausrusevičiaus laikais į LRT nebuvo priimami tokie užzombinti negabūs balvonai iš komercinių tv. Kurie “talentingi” tik tuo, kad yra įkyrūs kaip šūdmusės , lendančios žmogui į burną, akis, ausis. Dabar “po bliūdeliu” kaip stalininių laikų komsomolka kirpta Monika kadrus susirinko pagal savo lygį, kad tik nebūtų protingesnių už ją. Rezultatą ir matome - ekrane barbės devyndarbes nuolat maišo puodus ir tauzija niekus, o apsimetę “politologais” apie demokratiją postringauja meinsstrymo kariai.

Tam Prašaliečiui       2021-01-29 10:32

Juokis juokis, Prašalieti, tik nepamiršk patarlės, jei tokią žinai - juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis…

Prašalietis       2021-01-29 10:08

“...Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininko Arūno Gumuliausko, pasižymėjusio dar ir tuo, kad inicijavo Seimo nutarimą, kuriuo turėjo būti pripažinta, kad okupuota lietuvių tauta Holokauste nedalyvavo,”... “Tautiniai” pseudoistorikai, juokas jau ima ne tik neišsivaikščiojusius idiotus, bet ir beviltiškus puskvailius su Seimo nutarimais nustatomomis “istorinėmis tiesomis”. Seimo nutarimu vietinei publikai “nustatyta istorinė tiesa”, kad Ramanauskas-Vanagas “yra buvęs” pokario Lietuvos “valstybės vadovas”. Parodyti kur “pokario valstybė” buvo, kokia jos buvo sostinė, kiek joje gyveno gyventojų ir t.t., kuriai vadovavo Ramanauskas - Vanagas, nesugebėtų žemėlapyje parodyti net didžiausias šiandieninis “istorikas”... Būsima ir visų laukiama “istorinė tiesa” yra V. Lansbergio “tapimas buvusiu valstybės vadovu”, Holokausto Lietuvoje “nebuvo”, nes Lietuvos žydai ir iš Europos atvežti žydai per karą patys save “išsižudė”, ir jis per tris “laisvės ir nepriklausomybės” dešimtmečius iš Lietuvos žemelės “emigravo nežinoma kryptimi”.....

Tai kad       2021-01-29 9:56

ana BERAŠTĖ! Ir tokie surinkti lrt-kloakoj.

Ponia Jūrate       2021-01-29 9:41

jūs klysyate: šį kartą Makaraitytė parašė pukų straipsnį. Argumentuotą. Taiklų. Labai reikalingą. Idealiai pagavo problemų grandinę ir jų esmę. Taikliai sudėliojo akcentus. Jei kas to nesupranta, tai savo neišmanymo demonstruoti juk niekas ir neprašo. Yra akivaizdu, kad Centro vadovas grynai konjunktūrinė figūra pasirinkta savo laiku Gumuliausko-Pranckiečio yra nesavarankiškas, nepajėgus netinkantis šioms pareigoms. Apsistatė ne istorikais o politiniais komisarais a la Juozas Žiugžda… Partijos istorijos instituto Lietuvai nereikia ar „Vienos tiesos instituto” Lietuvai nereikia

Paspaudžiau       2021-01-29 9:23

mygtuką ir įsijungė LRT susidorojimų skyrius. Taip veikia visos mašinos, tame tarpe ir buldozeriai.

Rekomenduojame

Oregono valstijoje visuose mokyklų tualetuose privalės būti moterų higienos priemonių

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt septintoji (gegužės 11-oji) diena

Rusijos Dūmos vicepirmininko ir deputatų pasisakymai apie Rusijos tikslus kare prieš Ukrainą

„Žmoga“ toliau keliauja per pasaulį… (atnaujintas sąrašas)

Vytautas Radžvilas. Savinaikos mechanizmas

Vokietijoje vyksta teismo procesas pastoriui, nubaustam už kalbas apie homoseksualus

Mariupolio gynėjai virš „Azovstal“ gamyklos iškėlė Ukrainos vėliavą

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt šeštoji (gegužės 10-oji) diena

Prof. Markas Regnerusas. Kodėl santuoka yra ne tik privatus, bet ir viešas reikalas?

Lyčių kvotos: ES parlamentas balsuoja už tai, kad 50 % visų kandidatų Europos Parlamento rinkimuose būtų moterys

Reikalavimas dėvėti kaukes sukėlė daugiau mirčių nuo korona viruso

Karo monstrą penėjo ir kultūrinis rusų elitas

Gegužės 9-osios ambivalentiškumas

Nepriklausomais elektros tiekėjais privalo užsiimti FNTT

Vidas Rachlevičius. O tuo metu Anglijoje arba – o kam dabar lengva…

Ramūnas Aušrotas. ES kovido sertifikatas

Asta Višinskaitė - Katutė. Kažko nesuprantu

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt penktoji (gegužės 9-oji) diena

Ar etniniai vokiečiai turi teisę ginti savo kaip daugumos statusą?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Pašauktieji į amžinąjį gyvenimą – IV Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt ketvirtoji (gegužės 8-oji) diena

Vytautas Sinica. JAV panaikins „teisę į abortą“?

Žingsnis ES federalizacijos link

Kastytis Braziulis. Karo metu privalai pasirinkti vieną pusę ir ginti ją iš visų jėgų, nes jei esi per vidurį, tai esi Skudurėlis ir tiek

Kairiosios organizacijos ragina verslą boikotuoti Twitter

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt trečioji (gegužės 7-oji) diena

Tyrimas rodo: vakcinų pažeidimai 40 kartų blogesni nei buvo tvirtinama

Ramūnas Aušrotas. Kodėl siūloma keisti Tarptautines sveikatos priežiūros taisykles?

Kanadoje katalikų ir ortodoksų dvasininkai nebus skiriami kariuomenės kapelionais

Ar liberalizmas yra nuodėmė, ir jei taip, tai kokia nuodėmė?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.