A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: Channel_images_model::$LOCS

Filename: models/channel_images_model.php

Line Number: 446

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Line Number: 806

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 409

Jūratė Baranova. Grasinimai Vytautui Rubavičiui tęsiasi: „Pakasim ir tave ir sunu“. Policijai tai tik „etikos pažeidimai“ | Tiesos.lt

Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Intelektualų vaidmuo

🌄Jūratė Baranova. Grasinimai Vytautui Rubavičiui tęsiasi: „Pakasim ir tave ir sunu“. Policijai tai tik „etikos pažeidimai“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. sausio 12 d. 0:55

45     

    

Jūratė Baranova. Grasinimai Vytautui Rubavičiui tęsiasi: „Pakasim ir tave ir sunu“. Policijai tai tik „etikos pažeidimai“

Kuo baigėsi gruodžio 11 dieną nutikusi Rubavičiaus istorija? Kaip buvo sureaguota?

Kaip ir buvo galima numatyti – niekaip.

Gruodžio 28 dieną, 17 dienų po įvykio, tyrėjai vis dėlto pasirodė ir persirašė kompiuterio duomenis. Netgi privačiai pasakė, kad siųstuvas, iš kurio vykdomas puolimas, turi būti ne toliau kaip už 50 metrų, nes storos sienos, o padalas rodo 5 – signalas labai stiprus. Bet iš kur jis galėtų sklisti, niekas netyrė.

Kitą dieną jau buvo policijos komisariate pasirašytas raštas, kuriame sakoma, kad ikiteisminis tyrimas nebus pradėtas, nes jokių objektyvių įrodymų nėra. Tai tik etikos pažeidimai.

Šiandien laiškus gavome. Pakalbėjome apie juos telefonu. Kompiuteris išneštas taisyti, keisti, naikinti sekimo įtaisus. Įsijungiamas kitas, nešiojamas.

Tik prisijungus prie interneto –  prasideda antra serija. Dabar jau grasinama tiesmukiškai ir be išvedžiojimų. Dabar jau žadama pakasti ne tik patį autorių, bet ir jo sūnų.

Sulėkėme artimi žmonės, kad būtų liudininkų, ir nufotografavome. Tuos etikos pažeidimus.

Šiaip, dėl sportinio intereso, sau – pasigėrėjimui, nes tikėtis, kad policija tuo susidomės, tikrai nebelieka jokių šansų.

–  –  –

Tiesos.lr redakcija

Plačiau paviešinus Jūratės Baranavos-Rubavičienės perduotą žinią apie naują grasinimų pliūpsnį ir „keistoką“ pareigūnų etikos sampratą, policija pranešė pradedanti ikiteisminį tyrimą. 

Įdomu, po kiek laiko ir kokių tiriamųjų veiksmų jie imsis dabar, kai ir patys oficialiai, tegul ir labai nenoriai, pripažino, jog yra ką tirti.

Su Tiesos.lt redakcija ir skaitytojais šia naujiena pasidalijęs Vytautas Rubavičius dar kartą padėkojo visiems už jo ir jo artimųjų palaikymą bei solidarizavimąsi.

Filosofui ir publicistui, vienam nuosekliausių Lietuvos ir pasaulio visuomeninių-politinių procesų tyrinėtojui ir kritikui imta grasinti gruodžio 11-ąją. Gruodžio 20 dieną 37 Seimo nariai išsiuntė raštą generaliniam prokurorui Evaldui Pašiliui, prašydami apginti viešąjį interesą ir pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimo V. Rubavičiaus persekiojimo ir bandymo įbauginti už kritiką.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+
Politinis persekiojimas: V. Rubavičiaus atvejis

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-02-6 8:42
Marginalas dėl nežydinčių jotų       2018-01-18 16:30

Kokia laimė Sadūnaitei, kad padarė jotai gerą įspūdį!
1 Kor 14:34.

Marginalas       2018-01-18 16:25

Ozolui sūnų tikrai nužudė. Taigi nuo to laiko banditai kokie buvo, tokie ir lieka. Nieko sau Lietuvėlės “valstybė”.

Jota       2018-01-17 17:51

Diena.lt spausdina viską - ir “Kibirkšties” straipsnius, ir katalikų, tai susidaro mažumėlę šizofreniškas įvaizdis. Bet daugiau nėra kam duoti medžiagos - “oficialioji” žiniasklaida dvokia atmatomis, o “Laisvas laikraštis” bei į jį panašūs yra visiškai silpni. Beje, “Tiesos” portalas irgi turi specifinį įvaizdį su savo ištikimybe modernistinei sužydėjusiai katalikybei bei tribūna išvėsusiems velnių išvarinėtojams.
N. Sadūnaitė padarė gerą įspūdį.
O tu, Pikc, irgi biškiuką fanatikas su tuo savo “koloradynu”. Žvelk objektyviau.

Pikc       2018-01-16 23:48

Antanai, kai paskutinį kartą bandžiau užeiti į tamstos siūlomus portalus, radau ten koloradyną, tad daugiau nesilankau. Ar TIKRAI čia, tamstos nuomone, yra “laisva žiniasklaida”?

tiesa pasakius       2018-01-14 12:31

sioje valstybeje as bijau del kiekvieno drasaus ir saziningo piliecio gyvybes. Bijau del gerbiamu Sadunaites, Rubaviciaus, Vaisvilos… Jei galvojate, kad nera pagrindo, priminsiu: Pociunas, Sliuzas, Kedys….

įdomi detalė       2018-01-14 0:05

Jeigu komentaruose skelbiami tikroviški Rubavičiaus žmonos komentarai, tai nuo namų iki “Lietuvos ryto” redakcijos - vos daugiau kaip 50 metrų. Jeigu dar langai išeina į kiemą... Gal todėl ir netylėjo ta baisiai keista kontora, kad apsisaugoti nuo įtarimų? Čia tik versija, nes valstybės institucijų remiamo terorizmo atveju, ten velnias gyvas taškų. Kad ir Lietuvos banko kompleksas. Nepamirškite, kad policija, VSD, STT, FNTT ir panašios struktūros naudojasi begale patalpų, kurių adresai viešai nėra skelbiami. Kai kurie tokie adresai vėliau išslaptinami, kai nebėra jokios prasmės jų slėpti. Pavyzdžiui, “Aro” patalpos buvusioje irklavimo bazėje prie Neries netoli VRM Kultūros rūmų. Nebuvo tai slapta informacija, bet nevieša. O dabar jau daugiau kaip 10 metų tame paslapties jokios nėra. Gal net “Aro” toje vietoje irgi nebėra.

saugumo ubliudkas       2018-01-13 23:41

Tai tokiu atveju siųstuvas galėjo būti už buto durų esančioje ryšių komutacinėje spintoje, kur visi antenų ir telefoniniai, interneto kabeliai jungiami. Ne kažką tai padėtų, kai turite reikalų su profesionalais, bet vertėtų pasirūpinti, kad tos spintos būtų užrakintos. Bent laiko laimėtumėte. Ir įsidėmėkite, kad pašaliniai asmenys jūsų laiptinėje be gerbtinos priežasties neturi teisės būti.

Antanas       2018-01-13 19:15

Jei norite gauti atsakymų Tiesos.lt portalas, manau reikia bendrauti su laisva žiniasklaida , “Laisvas laikraštis”, “Karštas komentaras”, “Ekspertai eu, “Diena.lt"kurie nebijo skelbti tiesą. Kreida rašoma TIESA ant asfalto, naktį  policninkų  nuplaunama, o skaitomą  galima perduoti ir kitam tuo labiau galima užsiprenumeruoti. Policija išėjusi švęsti Laisvę.

Tarabilda Dedukcijai       2018-01-12 19:08

Keliu skryblių. Fantastiška sentencija.

Dedukcija       2018-01-12 18:00

Šerlokas Holmsas pasakytų, kad policijos ir prokuratūros neįgalumas rodo jų galybę..

Jota       2018-01-12 14:25

Sėkmės gerb. V. Rubavičiui! Jo kova ir laimėjimai apsaugos nuo psichologinio teroro ir šantažo kitus persekiojamus “nepatogius” piliečius, išdrįsusius kokiu nors būdu paprieštarauti režimui ir negalinčius pasiskųsti.

manau       2018-01-11 19:57

banditizmas auksciausiu lygiu palaimintas to kur nera tikras vyras.

Kodėl tiesos.lt       2018-01-11 14:11

Neišplatina Laisvame laikraštyje paskelbtą straipsnį “Visi Vytauto Landsbergio nusikaltimai”. Gal ne visi LR žmonės gali paskaityti šį skelbtą straipsnį. Tegul visi Lietuvos žmonės žino koks buvo niekšas V. Landsbergis. Ir tegul bus gėda tiems, kurie balsavo už Laisvės premijos paskyrimą Lansbergiui “Dėdulei”.

patogumas       2018-01-11 12:52

kuo yra patogūs tokie maištininkai ir antitarybinai elementai kaip Rubavičius?
amžiumi.
kaip žinia tokiame amžiuje dažną vyrą pakerta banalus infarktas.
natūralu ir teisėta.
natūralus ir teisėtas infarktas kyla dėl dviejų priežąsčių;
pirma, banali - širdies sveikatos problemos.
antra - irgi natūraliai farmaceftinė:
suleidi “pacientui”, (arba duodi tabletkų) tokio visiškai legalaus medikamento kalio chlorido.
šis preaparatas paprastai naudojamas labai tiksliai skaičiuojant dozę.
nežymiai perviršijus kalio chlorido “pacientą” ištinka paprastas ir gražus infarktas.
per 20 valandų kalio chloridas organizme skyla ir išnyksta nepalikdamas absoliučiai jokių pėdsakų.
ir viskas teisėta.
Čilinskas prieš išeinant anapilin buvo “medikų” rankose.
Stulpinas prieš teisėtą ir visiškai natūralią baigtį lankėsi pas gydytoją.
Lubys niekad nesiskundęs sveikata, atsigėrė sulčių ir nubėgo numirti.
moralas - jeigu esi režimo juoduosiuose sąrašuose, nesilankyk poliklinikose, negul į ligoninę, o turėk niekam pašaliniam nežinomą savo asmeninį gydytoją.
tokiu būdu yra dar gana didelė , 50proc. tikimybė, jog neužsirausi ant saugumo užverbuoto “daktaro”.

objektyviai ir natūraliai       2018-01-11 12:40

Prašome ne panikuoti. Situacija valdoma ir kontroliuojama, viskas vyksta pagal patvirtintą planą ir laikantis grafikų. Jokių netikėtumų nebus.
Jeigu “objektas” netikėtai padės šaukštą ir iškeliaus į amžinuosius medžioklės plotus - žinokite, mes jau turime tam atvejui paruošę visų kompetetingų ir patyrusių paliulių pasirašytą spravkę, jog “objekt skončalsia” natūraliai, be išorinio smurto poveikio.
Kaip ir kiti panašūs “objektai-triukšmadariai” , (Čilinskas, Stulpinas et cet.).
Viskas kas bus jeigu teks būti- bu natūraliai ir teisėtai.

Ar Jums       2018-01-11 11:31

neatrodo, kad prokurorai tik tokias kaip kusaitės gaudo už KGB rezervo sufabrikuotas žinutes.

Skestančiojo gelbėjimas yra pačio skęstančiojo rei       2018-01-11 9:20

Tik ne policijos tyrėjų reikalas. Šie kontorinės žiurkės net nenori pakelti užpakalio, kad ištirti nusikaltimą. Nori savę apginti turi surinkti visus nenuginčijamus įrodymus apie daromą ar jau padarytą nusikaltimą, atnešti jiems į kontorą tyrėjui ant lėkštutės, tik tada galės pajudinti užpakalį ir pasigirti kaip jie ištyrė nusikalstamą veiką. Taigi tokie jie tyrėjai.

Rubavičiui       2018-01-10 19:31

Jei policija nebegali garantuot apsaugos,prašyk ,kad leistų organizuot pačiam savo apsaugą.
Bus įdomu paskaityt ką atsakys.

Jooo       2018-01-10 19:27

Rubavičius susidūrė su “telefoniniu sukčiumi” ,kuris turi visraktį ir distancinį sūnaus atleidimo iš darbų pultelį.

wckauskienė       2018-01-10 17:48

-O giedoti himną su Trispalve rankoje, jeigu prošalį eina Anstolė- tai jau Baudžiamojo Kodekso straipsnis!  Etika tokiu atveju ne prie ko:)
Vintovkės buože į terpkojį, kaustytu batu į galvą, o po to teisman ir po baudelę daugiatūkstantinę. Znaij našych!

tūkstančiai tokių istorijų...       2018-01-10 16:00

ir kur kas baisesnių - paklauskite tų, kurie buvo išvaryti iš šalies: atimant turtus, darbus: kokį spaudimą ir kokiomis priemonėmis jie tai patyrė.
ir aišku, kai kas bandė kreiptis į teisėsaugą - ir kokie buvo rezultatai.
——
o ši istorija - tai vaikų žaidimas, palyginus…

Pagaliau!: Policija atnaujino ikiteisminį tyrimą       2018-01-10 15:51

dėl filosofo Vytauto Rubavičiaus persekiojimo: jį grasinama nužudyti.
R.Matonis: ikiteisminis tyrimas buvo atnaujintas gavus papildomų duomenų,
šiuo metu jis yra tęsiamas. „Tuo metu nepakako duomenų, bet, juos gavus, tyrimas toliau vyksta“.
Vilniaus apskr. VPK patvirtino informaciją, kad antradienį, gavus papildomų duomenų iš V.Rubavičiaus, tyrimas buvo pradėtas būtent pagal BK 145 straipsnį.

Puikus Vytauto Vyšniausko pagrindimas:        2018-01-10 15:30

Paprastas kaimynas negalėjo žinoti, kad ir kada atsisakyta pradėti teisminį tyrimą, negalėjo girdėti kambaryje vykusių pokalbių, negalėjo matyti kambaryje vykstančio judėjimo, negalėjo atleisti D. Rubavičiaus iš trijų skirtingų darboviečių per vieną dieną, negalėjo būti taip nuodugniai susipažinęs su V. Rubavičiaus tekstais, rašytais nūdien ir rašytais Sąjūdžio laikais, kad į juos subtiliai grasinimo forma referuotų, ir jis negalėjo be įsilaužimo žymių duryse ir nesukeldamas jokių garsų naktį dukart vienos paros bėgyje įsilaužti į namus ir be pėdsakų ištrinti telefono atmintį.
Ir jis negalėjo iš savo kompiuterio priversti kitame kompiuteryje iššokti saitviečių langą ant jo nepaspaudus. O gal visa tai galėjo? Vienok labai nemalonus kaimynas.
Ir labai jau nepaprastas.

>biski idiotiškai atrodo        2018-01-10 15:20

kai susiduri su žmogumi, kuris nepajėgus apimti faktų visumos ir mąstyti,
išties, “net nežinau kaip tokį žmogų pavadinti…”.
Panašu, kad Tiesos.lt vėl turime reikalą su “darbininkėliu”
(arba “naudingu idiotu”).

Skirmanto Jankausko pamokėlė       2018-01-10 15:11

Čia gana paprastos technologijos eksploatuojamos - routeris (keturi užrašai) arba paprasčiausias tef (du užrašai). Tikėtiniausia, kad naudojamas routeris, kuriame palankiausiu atveju galima nustatyti keturis prieigos taškus. Tada juos pavadini,
kad tie pavadinimai kai ką erzintų ir kaitalioji tuos pavadinimus. Galima pamėginti nustatyti, kur tas routeris ar tf tuo metu yra. Atsisiuskite ir įsidiekite į tf wifi analyzer ir pavaikščiokite bute ir name, pasižiūrėdami, kur signalas stipriausias:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer&hl=lt

biski idiotiškai atrodo       2018-01-10 15:02

normalus žmogus niekad nežiūri, kokie wifi tinklų pavadinimai jo aplinkoje - tiksliau pažiūri vieną sykį, kai reikia kokį savo mob. ar laptop prisijungti prie SAVO wifi.
o spręsti pagal wifi tinklų pavadinimus, kad tave puola - net nežinau kaip tokį žmogų pavadinti…

Valdo Šukio pamokėlė        2018-01-10 14:59

Į išmanųjį tel. įsidiekite programėlė, pvz., WiFi Analyser, paleiskite tą programėlę, telefoną įdėkite į metalinį puodą (be dangčio) ir sukiodami stebėkite kuria kryptimi programos rodomas teroristų signalas stipriausias. Taip naminiu būdu nustatysite,
kur yra teroristų wifi įrenginiai. Kadangi matosi keli signalai, tai gali būti kelios wifi stotelės arba keli mobilūs telefonai, sukonfiguruoti kaip stotelės,
arba tolimesni įrenginiai su stiprintuvais ir kryptinėm antenom.
Kompiuterių taisyti nereikia, į kompiuterius šiuo atveju nesilaužiama.
Matosi, kad tokį bauginimo metodą bando dar nepatyrę, bet kažkiek išsilavinę teroristai, kadangi pradžioje rašė lietuviškomis raidėmis, o suvokę, kad gaunasi abrakadabra, perėjo prie grynai lotyniško raidyno.

Jūratės Baranovos pastebėjimai fb (5)        2018-01-10 14:54

Dėl kaimynų: iš vienos pusės negyvenamas remontuojamas butas, iš kitos - nuomuojasi amerikiečiai. Apačioje Juridicon - juridinė kontora. Nė vienas variantas netinka.
Be to, kai vyksta ataka, akivaizdu, kad mato, kas vyksta bute,
nes reaguoja - reikalauja trauktis nuo lango arba priešais,
arba privažiuoja su mikriuku ir nuvažiuoja - ir ką tu juos sugaudysi.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Raimondas Navickas:
Bis “...nuomuojasi amerikiečiai.”
————————
Štai nuo jų ir verta pradėti domėtis. Nes amerikietis - plati sąvoka.
“...Apačioje Juridicon - juridinė kontora. Nė vienas variantas netinka. ...”
————————-
Kontoroje gali būti nauji darbuotojai ar koks reguliariai apsilankantis aptarnaujantis informatikas, etc. Prisiminkite - kokia buvo pagrindinė pirmos atakos tematika? Minčių nekyla jokių? ..wink

kaimyno vaikai išsidirbinėja       2018-01-10 14:52

nežinau, ar dėl to verta kelti tarptautinį skandalą: kad kaimynas negražiai savo wifi tinklą pavadino.

Jūratės Baranovos pastebėjimai fb (4)        2018-01-10 14:43

Seime po pirmojo puolimo buvo sušaukta spaudos konferencija.
Virš trisdešimt Seimo narių pasirašė laišką su prašymu pradėti ikiteisminį tyrimą
ir perduoti tirti prokuratūrai. Policija atsakė : netirsime.
Man vis sugrįžta į atminti Beresnevičiaus mirtis. Taip, jis buvo perdozavęs.
Bet mes norėjome žinoti, tik kiek laiko ir kur ir kieno jis buvo vežamas,
kai buvo paguldytas negyvas šalia išblaivinimo įstaigos ir įrašytas į popierius
kaip “neatpažintas vyro lavonas”. Kiek rašėme, kiek davėmės - nepavyko gauti šios informacijos. Policija pasirodė kaip neįveikiama tvirtovė.

Jūratės Baranovos pastebėjimai fb (3)        2018-01-10 14:35

Pas kaimynus gal turėjo nueiti policija ir patikrinti serverius. Bent dėl akių.
Signalo stiprumas visų vienu metu skelbiamų šio kanalų yra tas pats - 5 padalos. Aukščiausias. Galima manyti, kad signalo šaltinis yra pačiame kambaryje.
Policija sako - turi būti netoliese galingas serveris, kad ištrauktų tas 5 padalas visiem vienu metu rodomiems pranešimams. Galinga technika.
Gal ji ir kambaryje, tiesiog valdoma per distanciją? Ką mes žinome…
Internetinis ryšys yra tele-2 įdėtas priedas. Vakar ištraukus priedą - internetas veikė toliau. Kaip niekur nieko.. Gal taip ir turi būti….

Jūratės Baranovos pastebėjimai fb (2)       2018-01-10 14:29

Kažkaip kiekvienam labai norėtųsi sužinoti - kam rūpi tave pakasti. Tai ir bandome prasimušti - rašėme keturis prašymus į policiją ir vieną į saugumą. Juk gali būti ir užsienio tarnybos. Tikimybiškai. Iš saugumo gavome atsakymą, kad jie nemato nusikaltimo sudėties ir rekomendavo kreiptis į komisariatą. Komisariato tyrėjai nėjo artyn daugiau kaip dvi savaites, parengė raštą, tada atėjo dėl akių, nusikopijavo ir staigiai atsirašė, kad tai tik etika. Gali būti , kad tai chuliganai.
Bet jiems puikus ženklas, kad gali daryti ką panorėjęs - bauginti pagyvenusį autorių, kad pakiš jo sūnų. Ramu - policija nesikiš.
[...] na taip, tai gali būti paprasčiausias policijos neveiklumas.
Neformuluojame jokių konkrečių įtarimų. Tik faktus. O buvo šitaip…
Sutapimai galimi įvairiausi. Teks ieškoti privačių detektyvų...

Jūratės Baranovos pastebėjimai fb (1)       2018-01-10 14:25

Tai (kad įsilaužimas) mes supratome jau per pirmąjį puolimą, kai buvo siūloma keisti pažiūras ir jau grasinama pakišti. Vienu metu lange pasirodydavo keli, net 9 įrašai, skirti būtent puolamajam. Policijos tyrėjai sakė, kad turi būti kažkur šalia labai galingas serveris, kad galėtų vienu metu ištransliuoti kelis alternatyvius naujus jungčių pavadinimus. Pasakė ir nusiplovė, nenori gilintis. Man neaišku viena - mano kompiuteryje aš nematau kaimynų Wi-Fi adresų, jei jais nesidomiu.
Kodėl šiuo atveju jie tiesiog iššoka, kad matytų puolamasis?

Analizai       2018-01-10 12:41

Analizai yra tokie, kad Rankogalis yra vidaus reikalų sistemos statytinis. Matyti, kad VR sistema nuo Rubavičiaus atvejo plaunasi. Dar reikia atsiminti, kad Magnolija dėl tos sistemos nuosekliai stengėsi, pvz. visaip palaikydama ir prilaikydama prisižaidusį Palaitį. Tiek aplinkybių užtenka norint suprasti, kas čia dedasi ir kas stoja prieš Rubavičių. Bet tai gera proga juos demaskuoti ir visiems laikams nuleisti į istorijos unitazą.

Kas galėtų       2018-01-10 12:14

paneigti, jog tuos banditus su užduotimis siunčia švarkelis? Tokius įžūlius atvejus reikia viešinti užsienio spaudoje, nors Lenkijoje. Manau, jog mokslo-kultūros žmonės turi ryšių su užsieniečiais.

>Kaip pašaukė, taip ir atsišaukė        2018-01-10 11:32

Taip, tai šuniškai komjaunuoliškas pasveikinimas. Nors jau 28-tus metus gyvename nepriklausomoje Lietuvoje, niekas nesikeičia, taip pat ir Linas Linkevičius:
kaip buvo Lenino jaunimo (komjaunimo) CK kultūros skyriaus vedėjas, taip ir liko, nors apsivilko Lietuvos užsienio reikalų ministro kostiumą.
Galėtų ne tik pasveikinti Lietuvo piliečius su aziatiškais Šuns metais,
ir taip nepaliaujamai visų, kas netingi, gąsdinamus, bet tokia proga
ir keletą piktų Azijos aviganių atsiųsti Vytauto Rubavičiaus apsaugai.
Vis dėlto Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatą saugoti privalu!

Visų pirma reikia suprasti, kad        2018-01-10 10:39

šie grasinimai iš pačių teisėsauginių institucijų galimai ir išplaukia .
Gerb. Rubavičius turi suprasti, kad jau gyvename policinėje valstybėje.
Esate nepatogus sistemai, nes keliate skaudžias problemas,
o juk tokie žmonės yra sistemai pavojingi.
Įsiveržti į namus, kontroliuoti ir įsibrauti į jūsų elektroninę erdvę,
reikia profesionalų. Tad teisnėse institucijose pagalbos tikrai nerasite,
nes jie patys, tikėtina, tuo nėra suinteresuoti.
Neretai mūsuose ginami ir dangstomi nusikaltėliai, iš kurių gaunama labai apčiuopiama nauda, o ne tokie “svieto lygyntojai”, tik trukdantys valstybės aferistams ramiai gyventi ir daryti savus nusikaltimus.
Įsigykite piktą šunį, tai bent apsaugos jūsų namus nuo nekviestų svečių,
kai jūsų nebus namuose. Bent jau man tai padeda.

Nėra to blogo       2018-01-10 10:22

Netyrimas leidžia daryti išvadą,kad gąsdina SAVI.

Kaip pašaukė, taip ir atsišaukė       2018-01-10 8:22

Nors šuniški metai prasidės tik po gero mėnesio (šiemet - vasario 16),
bet URM Linas Linkevičius dar vakar visus pasveikino
labai jau nekrikščioniškai - „Su Šuns metais!”
Kaip krikškščionybę persekiojusios ideologijos
buvusiam nomenklatūriniam darbuotojui, matyt, tai labiau artima ir suprantama.
Štai ir išgirdo, ir atsiliepė skalintojai, štai ir pasigirdo šunų lojimas?
Paimtų kas pagalį, ir iškart liautųsi.

švarkelis       2018-01-10 8:11

kai tokias žinutes gauna koks nors rubavičius, tai yra tik etikos pažeidimas,
o kai žinutę gauna koks nors prokuratūros laucius tai jau baudžiamasis straipsnis už terorizmą.

Liepa       2018-01-10 7:42

Policija tokiu cinišku neveiklumu stato save į vieną gretą su grasintojais. Kam dar minėti valstybės šimtmetį, jei piliečiui neužtikrinama net elementari jo teisė-būti saugiam?// Iškart prisiminiau kitą istoriją, kai buhalterė Kazėnienė sulaukė atvirų persekiojimų po to, kai pranešė apie finansinius pažeidimus Kauno tardymo izoliatoriuje. Moterį gatvėje nesislapstydami vaikydavosi “nenustatyti” tipai.// Gal reikėtų kreiptis ir viešinti tokią situaciją už Lietuvos ribų?

režimo pavadinimas- chunta       2018-01-10 7:11

Šis kuklus, bet titin informatyvus straipsnelis yra iškalbingesnis už tonas pagyrūniškos statistikos, situacija teritorijoje lig šiol tebevadinamoje Lietuva yra atspindėta geriau nei moksliniuose diagnozių traktatuose.
Bet jūs ir toliau nekreipkite dėmesio ir svaijokite apie rinkimus bei demokratijas.

Negi bičiuliams ir sąmoningiems piliečiams        2018-01-10 2:43

teks patiems organizuotis ir išstatyti savigynos būrius aplink Vytauto Rubavičiuaus gyvenamą vietą, samdyti jam ir jo sūnui apsaugą?

Jeigu,        2018-01-10 2:16

kaip rašoma, “siųstuvas, iš kurio vykdomas puolimas, turi būti
ne toliau kaip už 50 metrų”, tai turėtų būti atitinkamų tarnybų tiesiog garbės reikalas čia pat (nes tai nėra sudėtinga) tokio siųstuvo buvimo vietą nustatyti,
o juo besinaudojančius grasintojus nužudyti suimti. Kodėl to nepadaroma???


Rekomenduojame

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Rasa Čepaitienė. Rentininkų partija

Ramūnas Aušrotas. JK valdžia po truputį pradeda „veržti kranelius“ gender ideologijos sklaidai tarp jaunimo

Mirštanti Europa (ir tai nėra vien tiktai senėjimas) kviečiasi „šviežio kraujo“...

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.