Prezidento rinkimai 2019

Arvydas Juozaitis skelbia galutinį sprendimą dėl LRT debatų

Tiesos.lt siūlo   2019 m. gegužės 1 d. 10:10

25     

    

Arvydas Juozaitis skelbia galutinį sprendimą dėl LRT debatų

Paulina Levickytė | ELTA

Kandidatas į prezidentus Arvydas Juozaitis teigia, kad LRT televizijos debatuose nebedalyvaus. Kandidatas nekeičia savo pozicijos ir tikina, kad LRT - politinės korupcijos židinys, o jo pasitraukimas iš debatų rodo jo, kaip kandidato, nesitaikstymą su neteisingumu bei korupcija. Taip pat, pasak A. Juozaičio, jei prireiks, jis ras įrodymų teismui, kad LRT padarė apie jį keturias faktines klaidas.

„Ne, LRT televizijos debatuose nedalyvausiu. Kadangi aš viską pasakiau. Be to, jie dar pagrasino teismu, tai čia moralės ribos peržengtos. Tai – politinės korupcijos židinys, ir jis besitęsia“, – Eltai sakė A. Juozaitis.

Daugiau skaitykite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yolo       2019-05-27 11:37
to Milaiti       2019-05-2 17:45

Ukš, Hegemono hakerių kirmėlė!

Milaiti,       2019-05-2 12:27

jau persistengei. Eik pailsėti.

Tautininkų        2019-05-2 11:04

gretose, panašu, KGB kirmelynas. Turit, draugai, pasileisti ir naujai organizuotis, apsivalę nuo šio kirmelyno.

Troliuotojams       2019-05-2 10:16

Jei nesutinki su kokia nuomone, tai jau trolis. Tai kad proteguojamieji neturi nieko bendro net su portalo logotipu. Tai kas tas trolis? Redakcija, komentuojantys, o gal visi ne to mąstymo? Tai tada logotipas klaidinantis. Siūlau kreideles pakeisti varpomis, primins anū laikū herbą.

Brazauskinis       2019-05-2 9:06

sudrapalino Sąjūdį, o dabar sudrapalino patriotines-nacionalines jėgas ir net iki Berlyno nusibeldė ir vokiečius apšovė. Tikrai, kad ypatingas agentas šitas politinis bachūras.

Desnis       2019-05-2 8:03

Klaida beveik visada būna klaida, manyti ,kad korupcijos židinys yra ėlėrtė, visiškas nesupratimas, pats didžiausiais neteisingumo liūnas, tai teisinė sistema, ir joje dirbantys, taip pat ir politikai surišti ir žinantys tikrąją korupciją, todėl A.J klaidingai mąsto, jei jis tikrai taip mąsto, tai kandidatas į psichinius, o jei ne, tai jo, ar kitų planas.

to 18:36       2019-05-1 20:25

kai pasikeis ideologinė kryptis tai ir troliai kultūringai “išseks” arba lietuviškai chamiškai “pakratys kojas” be neoliberalkorektiško turinio, palaikomo faktinių ir nepakeičiamų...

šventas naivumas       2019-05-1 19:36

“tegul paamsi kol išseks”
tamsta greičiau padėsi šaukštą nei samdomi ir apmokami troliai “išseks”:)

rrrrrr       2019-05-1 18:28

kontorinių komentarai tik patvirtina, kad reikia ir būtina atmesti jų nuomonę kaip provokacinę: tegul paamsi, kol išseks, juk ne pacaniškas amžius… juk šitaip žmonių masės kvailinamos ir per oficialiąją žiniasklaidą jau daug metų... bet pagaliau A.J. aiškiai įvardijo korupcijos židinį... manau, kad iki rinkimų nemažai žmonių atsibus…

➡ 2019-05-1 12:40       2019-05-1 17:18

Butent,jie turi tikrai ne vieną prietaisą. Daug kas pasimovė ant „amerikono” Dzeiko!

> iškabai       2019-05-1 16:55

Tai kad dažniausiai stasys, o ypač jules ir jo klonai net nepasirašo. Be to, rašo ne iš vieno prietaiso. Ar neatsitiks taip, kad pirmiausia ištrins ne jų, o jūsų komentarą? Tie juliai atidirbę metodiką, kaip savo nusikaltimus priskirti kitam, o naivuoliai ir patiki. Gal čia jau teisėsaugos reikalas, kaip manote?

artėja artėja rinkimai       2019-05-1 16:32

žmogus galvoja ką pasirinkti. Staiga išlenda prof. Voverienės panegirika AJ. O juk tai ji gyrė Dalią, pati pasigyrė, kad išsirinko ir kitiems primygtinai įsiūlė Dalią. Dabar - Juozaitis??? KOdėl? Gal kas paaiškins kodėl ji taip aktyviai renka Juozaitį???

stasys        2019-05-1 14:54

.. neverkit ivanuškos ..Tiesos.lt nei glosto staselį nei jam pataikauja .. Veikia švarinimosi programa “upt ir nebėra” . ..toks fokusas kai moneta delne dingsta . smile)

stasys        2019-05-1 14:41

Per daug A.Juozaičio gyvenime Rusijos per daug. Ir per mažai atsakimu kad galima būtu juo pasitikėti. Jam ne tik trūksta kaip politikui ištvermės, trūksta jo asmeniui ir viešumo , galu gale elementarios patirties ..kuri sulaikytu Ji nuo noro plėšyti savo marškinius viešai. Jei jau buvo noras rinkimuose pasinaudoti va-bank ..ta padaryti buvo galima ir labiau dėmesiu patraukiančiu veiksmu ..nei likusi laiką mitinguoti su keliais šimtais jam pritariančiu LRT -ė kiemelyje ..

>>>13:16       2019-05-1 14:27

Kasdien, kiekvieno straipsnio komentaruose, greta trolių pliurpalų visą vinigretą dar atskiesti ir trolių demaskavimo komentarais?
Jau ir taip normaliam skaitytojui koktu užeiti, o jūs siūlote dar padvigubinti košės kiekį.
Ar trolius nereitinguosi ar demaskuosi- troliams tai nerūpi.
Troliams rūpi tik varyti propagandą ir erzinti lankytojus.
Nuo piktybinės veiklos yra tik vienas vaistas- trinti trolių ” kūrybas” be cetemonijų.
Ne selektyviai, o visus , net ir “nekaltus” trolių įrašus.
T.y. trolius ” stasį” ar “Jules” trinti net jeigu parašo tik “labas”.
Visos kitos “priemonės”, kaip ir tamstos “siūlymai” yra vėjai, pievos ir blėnys.

> iškabai       2019-05-1 14:16

Tiesiog nerodykite iškeltų nykščių trolių plepalams ir jų neskatinkite, tada jiems mažiau mokės. Ir perspėkite naivuolius, kas slepiasi po krūva slapyvardžių ir ne slapyvardžių. Juk atpažįstate jų stilių (nors ir atidirbę po keletą šiek tiek skirtingų). Jų nėra tiek daug, kaip bando pavaizduoti, todėl ir demaskuoti nebūtų per sunku.

Žiūrint realistiškai,nors       2019-05-1 14:15

norisi balsuoti už Juozaitį,tačiau gal balsuoti už Puidoką,nes jis turi daugiau šansų?Kas tas Puidokas?

iškaba ir turinys       2019-05-1 14:03

“Tiesos.lt — tai atvira Lietuvos piliečių svetainė, siekianti skatinti diskusijas, kviečianti drauge tartis visais Lietuvos Respublikai svarbiais klausimais.” ( Valio!)
de facto:
Tiesos.lt — tai atvira režimo troliųropagandos siautėjimui atseit,  Lietuvos piliečių svetainė, realiai skandinant diskusijas samdytų trolių plepaluose , dėl akių deklaratyviai kviečianti drauge tartis visais Lietuvos Respublikai svarbiais klausimais, o faktiškai tai vieta, kurioje diskutuoti ir tartis piliečiams vietos nebelieka.

tam "-ne"       2019-05-1 13:12

žmonėms jau atsibodo tie valdžių inicijuoti sisteminiai skandalai, besitęsiantys 30 m., su įkalčių ir faktų rinkimais dėl galimų korupcijos apraiškų ir kitų demokratinio gyvenimo iškraipymų, tapusių norma nupirktos žurnalistikos pagalba… žmonėms reikia tikros demokratijos ir realaus teisingumo bei teisybės, kurią žmonės nujaučia geriau už pritemptus konkrečius faktus, nes jau net oru sklinda permainų gūsis ir poreikis…

Turim smegenų.       2019-05-1 12:34

O ar turi jų tu?

Juozaičiui - ne!       2019-05-1 12:18

“Politinės korupcijos židinys” - rūpūs miltai, šis mulkis net nežino kas yra korupcija. Na gerai, tarkime 3 stipriausis kandidatai nupirko LRT žurnaliūgas tam, kad jie, žurnaliūgos, visą dėmesį sutelktų į 3 stipriausius kandidatus. Tarkime. Tai Juozaitis turėdamas informacijos kad įvyko šis korupcijos faktas, na geria tebūnie prokuroriškai “įvyko pekyba poveikiu” na tegul pateukia konkrečiuis faktus: nugirstus pokalbius, hakerių nulaužtą elektroninį paštą ir taip toliau. Ar tai daro Juozaitis? Neiko panašaus. Mane siaubas ima pagalvojus kas būtų jei šis paranojikas taptų Lietuvos Respublikos prezidentu. Ei Juozaičio remėjai, ar jūs turite smegenų?

$+$       2019-05-1 11:39

Nepamirškite ir penktos „klaidos“ arba „viskuo pasirūpinta“, kaip skelbia vienas prekybos centras.

Jau esu rašęs, kad norint tapti prezidentu, bet kokiu atveju, nepakanka pusės metų, reikia dirbti 5 metus. VRK pirmininkas buvo pakeistas, LRT generalinis direktorius – pakeistas, t. y. pasirūpinta iš anksto. Ar susimąstėte apie tokį reiškinį kaip „pažangesnė seksualinė orientacija“ (pagal V. Rubavičių) ir kam ji šiuo, konkrečiu atveju pasitarnauja?!

Pradeda lyderiauti       2019-05-1 11:23

A.Juozaitis ir M.Puidokas?

Ignas       2019-05-1 11:08

Visų pirma, LRT nerengia debatų, tas renginukas su kandidatais greičiau primena „Lietuvos Tūkstantmečio vaikus“, t.y. kuris kandidatas į klausimą atsakys gražiausiai.

Juozaitis man – vienintelis turintis užtenkamai savigarbos ir orumo.


Rekomenduojame

Povilas Gylys. Kas Jums, profesoriau Janeliūnai?

Kun. Grégoire Celier FSSPX. Imigracija – principai, teisės, praktika (III)

Algimantas Rusteika. Metodiniai patarimai. Subalansuota LRT indrėms ritutėms, bet tinka ir ... žmonoms

Geroji Naujiena: Kad vaikščiotume Viešpaties šviesoje!

Regina Terleckienė. Sukilėlio likimas. Iš carinių baudėjų nagų ištrūkęs sukilėlis

Tomas Baranauskas. Vienas faktas yra neabejotinas

Nuo bačkos. Europarlamantarė Aušra Maldeikienė: konservatoriai man verti pagarbos, nes ...

Vygantas Malinauskas. Griūna dar vienas propagandos stereotipas

Kamilė Šeraitė. Kas vagia Lietuvos istoriją?

Povilas Gylys. Kodėl vieni skandalai eksponuojami, o kiti pridengiami?

Ramūnas Aušrotas. Lyčių lygybės prievaizdų užmačios

Leonas Merkevičius. „Perversmininkų“ bylos naujienos

Tautos forumo rezoliucija dėl LRT laidos „Spalvos. Gėjai tėčiai“

Valdas Vasiliauskas. „Mūsiškių“ premjera: nei bravo, nei švilpimo. Nieko

Vygintas Gontis Statistikos departamentui: kaip susidaro tie 0,6% BVP, kuriuos neva skiriame mokslui ir studijoms? Ir kodėl jų niekas daugiau nemato?

Liudvikas Jakimavičius. Ir pasklido kvapas

Rasa Čepaitienė. Baubinimas

Vokietija įveda sienų kontrolę: Europos be sienų svajonė žlugo negrįžtamai?

Vytautas Radžvilas. Ne rinkiminio turgaus prekeivių, bet kovojanti partija!

Advokatas Jonas Ivoška. Ar Lietuva yra teisinė valstybė? (II dalis)

Pirmą kartą paskelbtas žydų žudikų Paneriuose sąrašas

Jie labai myli kultūrą

Algimantas Rusteika. Kodėl aš negaliu jos pamiršti?

Vytautas Sinica. Drakoniška? Absoliučiai. Proporcinga? Ne. Ar tai atgrasytų nuo atitinkamų pažeidimų ateityje? Neabejoju

Kun. Grégoire Celier FSSPX. Imigracija – principai, teisės, praktika (II)

Advokatas Jonas Ivoška. Ar Lietuva tebėra yra teisinė valstybė?

Geroji Naujiena: Mūsų Viešpats Jėzus Kristus – Visatos Valdovas

Kodėl signatarui sopa širdį dėl Lietuvos?

Liudvikas Jakimavičius. Kultūrininkai ar „kultūrininkai“?

Rolandas Kačinskas. Susipažinkime: Graikijos garbės pilietis Zygmantas Mineika – sukilėlis, kuriam motina antrąkart padovanojo gyvenimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.