Socialinės inžinerijos eksperimentai

Jungtinės Karalystės universitetuose kursai apie rasinę įvairovę ir genderistinę tapatybę taps privalomi

Tiesos.lt siūlo   2021 m. spalio 9 d. 18:46

18     

    

Jungtinės Karalystės universitetuose kursai apie rasinę įvairovę ir genderistinę tapatybę taps privalomi

laikmetis.lt

Jungtinės Karalystės universitetai pradėjo švietimo reformą, pagal kurią, visiems pirmakursiams bus privalomai, o ne pasirinktinai dėstomi kontraversiškai vertinami kursai apie rasinę įvairovę ir lytinę tapatybę. Neišklausę šių kursų studentai negalės tęsti studijų ir mokytis kitų mokomųjų dalykų.

Seniausiame Škotijos St. Andrews universitete studentų reikalaujama suvokti savo „asmeninę kaltę“ dėl anksčiau įvykdytų kolonializmo nusikaltimų. Taip pat, šiuose kursuose lygybė apibrėžiama ne kaip kiekvieno asmens lygus traktavimas, tačiau kaip kiekvieno asmens skirtingas traktavimas pagal jo poreikius ir suteikiant jam išskirtines sąlygas poreikius įgyvendinti.

Daugybė studentų ir profesorių kritiškai vertino tokius kursus. Pasak kritikų, tokie kursai yra akivaizdi ideologinė indoktrinacija, prieštaraujanti laisvam mąstymui. „Minčių policija čia ir bet koks laisvo mąstymo naikinimas“, – teigė vienas Kento universiteto studentas. „Turi daryti viską, ko jie įsigeidžia, kad galėtum mokytis toliau, nors tai yra visiškos nesąmonės ir galvojam visiškai priešingai“, – piktinosi jis.

Universitetai ginasi, kad tokių kursų reikalauja pačios studentų sąjungos ir jie tik įgyvendina studentų prašymus. Derbio universiteto profesorius Dennis Heyes teigė, kad universitetai neturėtų taip paprastai pasiduoti grupelės studentų reikalavimams. „Yra nepriimtina, kai universitetai, kurie turi mokyti asmenį mąstyti, pradeda aiškinti ką  konkrečiai mąstyti jis privalo“, – sakė profesorius.

Šaltinis: Remixnews

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Komentavimas principu "patinka"-"nepatinka"       2021-10-14 2:06

ydingas tuo, kad išreiškia ne loginį vertinimą, bet niekam neįpareigojančią emociją. Juk kaip dažnai ir tiesa negali patikti, kada ji karti. Juk natūralu! Todėl vertinimai “patinka”-“nepatinka” nebent tik padeda kontroliuoti visuomenės polinkį į vieną ar kitą indoktrinaciją. Geriau būtų bent pakeisti pavadinimą “patinka” - “nepatinka” atsakingesniu “pritariu” - “nepritariu”.
Neketinu slėptis, kad čia išdėstyti argumentai apie “Protokolų” rusišką kilmę yra mano, Leto Palmaičio. Tvirtinu, kad be emocinio vertinimo, nesulaukiau nė vieno priešingo loginio argumento. Panašu, kad liko nepastebėtas (nenorėtas pastebėti) net ir aiškių aiškiausias rusiškos “Protokolų” kilmės požymis:
“Samoderžavija” liaupsinima atvirai net be bandymo parinkti bent kokį nors neutralesnį analogišką terminą. Ne, nesusilaikė Džuči uluso vergų dvasia! Kokie buvo visada, tokie ir liko iki pat Krymo aneksijos.

Dar apie "Protokolus"       2021-10-12 16:11

Tik avinas nepastebės, kaip aiškiai tuose “Siono” protokuoluose liaupsinama ruskių Самодержавие - atseit, ta sušikta “Samoderžavija” greta Popiežiaus (ruskiai visada pavydėjo Romai) - vienintelės pasaulyje jėgos, kurios gali pasipriešinti “нам”.
Dauguma Džuči Chano įkurto Maskolijos uluso dabartinių gyventojų, rusišku posakiu, - недоделанные идиоты, nors daugelis ir ne tokio masto, kaip kai kurie komentatoriai.

Avinas       2021-10-12 12:10

Lietuva skatina Lenkija (na, neskatina, nes bijo), Vokietija (ne, nes irgi bijo), Rusija pripažinti savo kaltes. Kodel vakaru Europa neturėtų pripažinti savo kalciu? Jos kur kas didesnes, nes Rusijos - jų kolonizacija buvo ne tik platesne, bet kur kas ziauresne ir ekonomiškai žalingesne. Maskva nepastatyta už lietuvių pinigus - Londonas, Paryžius, Madridas pastatyti už vogta auksą.

Ne atsakymas "valytuvui", bet tąsa!       2021-10-11 18:32

Paaiškinsiu dar, kodėl rusų “Protokolai” laimėjo antisemitų pasaulį.
Priežastis - visiškas Maskolių Ordos nežinojimas Vakaruose. Nei visų tų Krylovo сучки и задоринки, nei bukumo ir apskritai neapykantos kitokiems, ypač - ne vergams, nei tamsumo, kurį lengva nukreipti bet kuria vaga. Kaip toje landynėje jaustis žydams, kurie bukiausiam burliokui nuo Volgos - pasibaisėtinai nežmonės!
Gerai pažįstančiam visą tą degtininį brudą pakanka perskaityti kelis “Protokolų” lapus, ir visa pažįstama smarvė jau muša į nosį!
O Henry Fordas pamatė tą idiotizmą išverstą į taisyklingą anglų kalbą, kur ни сучка, ни задоринки, как жену чужую абнимал бирёску сын сnраныыы, за рюмку вотки закладывал штаны, vemt! - viso to Fordui Amerikoj nė iš tolo nesivaideno, nes jis pakeitė visą groundą amerikonišku!
Be to, šiaip geras žmogus net ir tokiu atveju nebūtų iškart patikėjęs idiotų vėmalu, bet kažin ar Fordas buvo geras? Ar tik ne nigerių, lotynų ir į rezervatus išvarytų Amerikos šeimininkų autochtonų nekentėjas? Tokiam tik svajoti apie savo rasės-tautos spindintį grynumą ir pašaukimus. Jam hitleriukas kaip tik į draugus.
Šiaip visoje tamsioje 2000 metų istorijoje žydai atlaikė sunkiausią neapykantos išbandymą. Ne jie paskelbė karą gentims (gojams), bet gentys - Judėjai. Ne jie prakeikė “krikščionį” Konstantiną, bet Konstantinas visą žydų tautą pavadino tėvažudžiais (baisiausias keiksmas romėno lūpose!), net pamiršęs pirmąją Bažnyčią (tiesa, jau Jono Evangelijos padirbinyje Kristus su mokiniais nebe žydai), o šventasis Jonas Auksaburnis “išpranašavo”, kad žydai niekada nebeatgaus savo valstybės (mat pamiršo Kristaus žodžius apie pagonių laikų pabaigą, t.y. tikriausiai ir nežinojo).
Už Abraomo prakeikimą pagal Pr. 12:3 visas konstantininis “Naujasis Jisraelis” taip ir neįsikūnijo, subyrėjęs į dešimtis ir šimtus viena kitų nekenčiančių denominacijų. Ne žydai išnyko, o paskutinius net ir doriausius krikščionis iš genčių jau baigia išstumti atsikūrusi pagonybė, tik jau atvirai satanistinė genderistnė.
Jei žydai būtų likę be D-vo globos ir pasimetę, kas iš tikrųjų dabar būtų iš jų likę! Genčių neapykanta užgrūdino tautą ir padarė iš jos AUTARKINĘ lygiagretę pasaulinę civilizaciją. O dabar jos nekentėjai piktinasi, kad žydai atsilaikė toje sunkioje kovoje! Kas ją pirmas pradėjo, a?
Ir ateina genčių pabaiga, ir atsikurs šventasis mesijinis Jisraelis, Viešpaties J-šūa, Kefos-Petro, Jaakovo ir visų pirmųjų apaštalų! Skubėkite prie jo prisijungti, kad taptumėte pažadų paveldėtojais!
D-ve laimink Jisraelį!
Baruch Adonaj me‘atta ve‘ad ‘olam!

Stiklo valytuvas       2021-10-11 13:53

‘Protokolų’ Analitike,:
- Porindamas apie ‘protokolus’, tai yra jų „laužtumą iš piršto“, gal paminėtum viso to pradžią ir istorinį kontekstą „... negana laukti kada Jahvė mus sugrąžins į Pažadėtąją Žemę, reikia ir patiems rūpintis…“ (citata iš atminties).
- Kokios kalbos pagrindu ir kada buvo sukurta bendrinė žydų kalba?
- Nuo kada Rusijos žydams buvo svetima rusų kalba?
- Dar nepamiršk kad žydai buvo nutautėję...
- Kaip biblinis tekstas (nukopijuotas nuo kitų senųjų tekstų) apie Pasaulio sukūrimą nelabai dera su moksliniais faktais, taip ir ‘protokolai’ nėta tikslūs atspindint pasaulio eigą. Beprasmiška kabinėtis prie raidžių ir teksto (ieškant sąsajų su rusų kalba), neįžvelgiant (piktybiškai nenorint įžvelgti), esmės. Nors kai kas parašyta taip akivaizdžiai, kad reikia būti ‘specialiai aklu’ kad nematytum.
- Tokie tendencingai „akli analitikai“ cituodami vis pateikia tokias citatas kurios tolimos nuo realybės, kurios tesudaro mažumą teksto (bent pagal esmę).
——
Gal padaryk palyginamają analizę tarp „Siono išminčių protokolų“ ir „Gojų manifesto“.
Arba panagrinėk tą dalį ‘manifesto’ kur kalbama kad nepalikti gojų vienų (be žydų priežiūros, be jų vadovavimo*) ir palygink su Lietuva per 30+ metų ir ES…
——
Gal tada nebevaukšnosi nenutuokiančio šunelio balsu.
Sėkmės analizės kelyje.

Pataisymas       2021-10-11 10:48

ah.ąi 2021-10-10 23:16 rašyto komentaro.
Turiu prisipažinti, kad garsius “Protokolus” skaičiau labai seniai, bet iš karto badė akis rusiškos temos ir žargonas. Paskaitęs Krotovą apie neva ten minimą Krylovo pasakėčios posakį “Mopsiukas loja ant dramblio”,nepatikrinau, nes jis tik tvirtino rusišką “Protokolų” kilmę. Bet pakomentavęs, ėmiau abejoti ir turėjau vartyti visą internetą ieškodamas “Protokolų” teksto. Radau porą variantų, neva to paties Niluso. Variantai maždaug atitiko, bet jokio mopsiuko nebuvo. Todėl atsiprašau.
Tačiau rusiškos kilmės tai nepaneigia, ji lenda kaip yla iš maišo, net ir rusų tikrovė minima taip dažnai, tarsi tie Siono išminčiai posėdžiavo būtent Rusijoje ir kalbėjo ne jidiš, bet rusiškai su visais pažįstamais posakiais ir štampais: kas būtų vertęs iš jidiš į rusų kalbą rusišką posakį ни сучка, ни задоринки? Tai tikrai lygu моська лает на слона! Arba rusakalbiams dažnas как ДАМОКЛОВ МЕЧ ВИСЯТ НАД ГОЛОВОЙ, arba kuriam galui žydams antikinės temos, pvz. romėnų diktatoriaus Sullos (kažkodėl pavadintas Силла) - juk svarstomas neva karaliaus Dovydo palikuonio valdžios įkūrimas pasaulyje, negi trūksta artimesnių žydams pavyzdžių?
Nuostabi ir tokia „įžvalga”: Нас только годы отделяют от момента полного крушения христианской религии, с другими же религиями мы справимся еще легче, но об этом говорить преждевременно - XX a. pradžioje rusai manė jau susidoroję su islamu.
Svarbiausia - visiškas kliedesys ekonomikos srityje, kuris neva paaiškina, kokia bus “tikra valdžia”: Нынешний выпуск денег не соотвестствует поголовной потребности, а потому не может удовлетворить всем нуждам. Выпуск денег должен согласоваться с приростом населения, причем необходимо считать и детей, как их потребителей, со дня рождения. Мы произведем ВЫПУСК ДЕНЕГ по нормальным потребностям каждого подданного, прибавляя его количество с каждым родившимся человеком, убавляя его с каждым умершим. - cha cha cha! Tai sako bankininkas?
Вы знаете, что золотая валюта была гибелью для принявших ее государств, ибо она не могла удовлетворить потреблению денег, тем более что мы изъяли золото из употребления сколько возможно -
svarbu ne aukso buvimas apyvartoje, bet bankininkų įtakojamos aukso kainos. Reikia pasidomėti pinigų masės metalo vertės ekvivalentais, jų santykiu su kainomis ir infliacijos reguliavimo mechanizmais, o apie infliacijos modeliavimą žr. šio wiki-straipsnio pabaigoje: https://ru.wikipedia.org/wiki/Инфляция Ne be. reikalo apie “Protokolus” kažkas sakė: “Jei toks yra sąmokslas prieš žmoniją, žmonija gali sau ramiai miegoti”. Deja, miego nebus, nes infliacija, sprendžiama beverčių popierinių dolerių masės astronominiu augimu, kada visi prasiskolina visiems, bei neišvengiama konfrontacija su kasdien vis galingesne totalitarine Kinija pagaliau rado sprendimą dabartinėje kovidinėje diktatūroje. Kuo čia dėti idiotiški rusų “Protokolai”?

ah.ąi 2021-10-9 19:09       2021-10-10 23:16

deja, esi net tamsesnis už “stiklo valytuvą” su jo chaotišku “Dekalogu” 2021-10-9 20:42, kuriame tarp įgrisusių “tiesų” pirmojoje vietoje seniai atskleistõs neabejotinai rusiškos kilmės “Siono išminčių protokolai”. Užtenka vien tik neva “žydų” pasakymo cituojant Krylovo (!) pasakėčią: “Крамольничество есть ничто иное, как лай МОСЬКИ НА СЛОНА. Для правительства, хорошо организованного не с полицейской, а с общественной стороны, МОСЬКА ЛАЕТ НА СЛОНА, не сознавая его силы и значения” (19-as protokolas, žr. http://krotov.info/history/20/1900/skuratovsky_2.htm).
Už “stiklo valytuvą” esi tamsesnis šiuo savo vulgariu laukiniu teiginiu: “Tik pimpis tarpkojyje skiriamasis ženklas skiriantis mergaitę nuo berniuko”. Žmogaus kūne MILIJARDAI ląstelių. Jose įrašyta viso kūno genetinė informacija, įskaitant lytį. Todėl toje pačioje rūšyje vyras ir moteris yra iš esmės skirtingi, o dabartinė genderistinė ideologija remiasi patologijomis (sk. angliškai ir rusiškai https://en.wikipedia.org/wiki/Hermaphrodite) vykdydama įvairiataučio globalaus kapitalo norus mažinti žmonių populiaciją žemėje.

stasys       2021-10-10 15:51

Stiklo valytuvas 2021-10-10 10:42 duokit pavyzdį savo žodžiams ..kas ten vakaruose vyksta tokio kam Lietuvoje reikia keliu metu ? (aš negarinu acto) .

Dzeikas       2021-10-10 15:37

Del pederastijos ir juoduojo rasizmo pasiutpolkes neturiu ka pasakyti - us ir patys tai zinote.
Idomu kitkas:
Ar LABAI PADEJO UK ISEJIMAS IS ES siuo konkreciu klausimu?
Kaip vyko smegenu plovimas pseudo mokslu ir idejomis taip ir vyksta toliau. T.y. saknys ne ES, tai tik politine struktura per kuria kazkas romija zmoniu smegenys. Isejo UK is ES - na ir kas? O pederastijos ir juoduojo revanso ideju sklaida tesiasi lyg niekur nieko.
Cia ne kuriu smetonistiniu nuokrusu inkstymui esa reikia is ES iseiti nes ji, ES tvirkina lietuviu moralini skaistuma.
Reiskia saltinis ne Europos Sajungoje.

Kaip nusidėsi, taip sumokėsi       2021-10-10 14:37

Be abejonės     2021-10-10 4:36
Didžioji Britanija padėjo sovietams laimėti karą, tai dabar tegu paragauja komunizmo pyragų.
———
Nebus pyragų be botagų.

Stiklo valytuvas       2021-10-10 10:42

> Visokio plauko ir sukirpimo stasiams.
.
Tai kas vyksta Vakaruose („vakaruose“), po kelių metų jau prasideda ir Lietuvoje. (Anksčiau tam reikėjo kelių ar net keliolikos metų, o dabar tik metų-dviejų.) Pakentėkite tuos metus kitus ir tada pasiskaitykite dabartinius savo (ir kitų) komentarus.
.
Užuojauta negebantiems mąstyti, ir mąstantiems su „susuktais plaučiais“.

amam       2021-10-10 10:12

Tai neistveriai neapsitriedes,staseli..

Ehrmantraut       2021-10-10 9:11

universitetai tampa komunistinėmis pamazgų duobėmis. moksliniai tyrinėjimai keliasi į uždarus centrus, finansuojamus megakorporacijų ar valstybinių saugumo struktūrų.

Be abejonės        2021-10-10 4:36

Didžioji Britanija padėjo sovietams laimėti karą, tai dabar tegu paragauja komunizmo pyragų.

stasys       2021-10-9 21:42

o kokia nauda iš tos žinios Lietuvai ? Gal kokiam ‘stiklo valytuvui’ planuojančiam ten mokytis ir svarbi ta informacija , bet didžioji dalis Lietuvos piliečiu dėl to nesuka sau plaučiu . Pritemptos disciplinos kaip buvo popieriuje taip ir liks iki galo . Vienok tai UK problema kuri susiduria su tokiais iššukiais kuriu Lietuva dar nėra mačiusi .  Pas mus galėtu institutuose ivesti antisemitizmo privaloma paskaitu kursą ..  ir tai duotu apčiuopiama rezultata nustojus visiems ‘kovoti’ su F.Kukliansky anai tik pravėrus burna .

Stiklo valytuvas       2021-10-9 20:46

Dėkui tiesos.lt redakcijai už šią ir panašias informacijas.

Stiklo valytuvas       2021-10-9 20:42

Jei patiems proto neužtenka, tai švieskitės (guglinkite) pagal šias temas:
1. „Siono išminčių protokolai“.
2. Žydų Frankfurto mokykla…
3. Overtono langas.
4. Nauja Pasaulio tvarka.
5. Sunulinimas (nunulinimas).
6. Davoso video su 8 punktais (J. Lago).
7. Žydo Sorošo interesai ES ir ne tik…
8. Maršistų susitelkimas tik į šeimas…
9. Lietuviškų gojų savanoriškas aklumas…
10. Spjaudykite visus siekiančius jus paprotinti.

ah.ą       2021-10-9 19:09

nuo mažų dienų vaikams reikia rodyti ir aiškinti kaip atrodo kita rūšis, kaip negras, kaip kinas, kaip kagotas… ir šiukštu nesimaišyti kad išsaugoti savo rūšį ir būtinai aiškinti kad tik pimpis tarpkojyje skiriamasis ženklas skiriantis mergaitę nuo berniuko, o jei jukėjus praleido progą tai tegul taiso klaidas, lai mokosi universitetuose elementarių dalykų.
Lietuviams tai tokių klausimų nekyla paprastai.


Rekomenduojame

Ignas Vėgėlė. Patyčios Lietuvoje

Informacinis karas. Aurimas Navys

Regionų politika? Audris Narbutas

Robertas Grigas. Apie liūdnus panašumus

Latvijoje atviros tikintiesiems lieka tik tradicinės Mišios

Prancūzijoje moksleivis šaukė „Allahu Akbar“ prisimenant islamisto nužudytą mokytoją, tėvas grasino padegti mokyklą

Skiepijimo strategija nukrypo ne į motyvavimą, o į grasinimą – Prezidentūra

Niujorko teisėjas uždraudė tėvui lankyti savo dukrą, kol šis nebus pasiskiepijęs nuo Covid

Nuo bačkos. Vytautas Landsbergis: Atsisakantys vakcinuotis žmonės turėtų mokėti „karstelio mokestį“

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Konfliktas Europos Parlamente: išklausykite EK pirmininkės ir Lenkijos premjero kalbas

Lenkijos premjeras M. Moravieckis Europos parlamente: Europos Sąjunga nėra valstybė. Valstybės yra Europos suverenai, kurie nustato ES kompetencijas

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas kuria medijų korporaciją

Nuo bačkos. Vilniaus meras R. Šimašius: aš turiu pareigą dėl vilniečių būti principingu už mūsų miestą ir jo gyventojus

Dr. Dalija Snieškienė. Kur aš tai mačiau???

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.