Įžvalgos

Jungtinė Karalystė: akcija #RedWednesday – vardan persekiojamų krikščionių

Tiesos.lt siūlo   2017 m. lapkričio 7 d. 18:52

5     

    

Jungtinė Karalystė: akcija #RedWednesday – vardan persekiojamų krikščionių

Vatikano radijas

Kankinių kraujo spalva apšviesti pastatai britams primins persekiojamus krikščionis. Tai įvyks trečiadienį, lapkričio 22 dieną, įvairiose Didžiosios Britanijos vietovėse, apšviečiant raudonai įvairius pastatus, katalikiškas mokyklas ir bažnyčias. Mažiausiai dešimt katalikiškų katedrų dalyvaus tarptautinės labdaros organizacijos „Pagalba kenčiančiai Bažnyčiai“ atminimo akcijoje „#RedWednesday“ (Raudonasis trečiadienis) Anglijoje, Škotijoje ir Velse.

Raudona spalva yra krikščioniška kankinystės spalva. Krikščionys šiandien yra pasaulyje labiausiai persekiojama tikinčiųjų grupė. „Akcija „#RedWednesday“ pagerbs visus krikščionis, kenčiančius ir žūstančius vardan ištikimybės Kristaus, taikos ir meilės žiniai“, – sakoma rengėjų komunikate.

Rengėjai viliasi, kad tokia akcija, palydima malda, padės paskleisti tikėjimo ir visuomeninės tolerancijos žinią, paliudys solidarumą su visomis persekiojimų aukomis ir pasisakys prieš bet kokias religijos vardu dangstomas smurto ir priespaudos apraiškas.

Tai proga palaikyti savo tikėjimą ir religijos laisvę, atkreipiant dėmesį į krikščionių ir kitų mažumų persekiojimą tiek čia, tiek visame pasaulyje, pareiškė iniciatyvos rengėjų vardu Patricia Hatton. Organizatoriai nurodė, kad tarp dalyvausiančių akcijoje yra ir Anglijos katalikų nacionalinė Marijos šventovė Walsinghame, Pal. kard. Newmano vardu pavadinta gimnazija, ir daug kitų katalikiškų mokyklų, įskaitant aukštąsias.

Londono gyventojai kviečiami į persekiojamų krikščionių atminimo akciją trečiadienio, lapkričio 22-osios, pavakare, apie 18 val., Vestminsterio katedros aikštėje ateiti pasipuošus raudona spalva.

Kiti akcijos „#RedWednesday“ renginiai vyks visą savaitę nuo lapkričio 19 iki 26 dienos.

Vatikano radijas

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Citizen Go       2017-11-13 5:14

Two well-known multinational food brands have deliberately erased Christian images from their packaging.
Carrefour and Nestlé’s line of Greek yogurts feature the well-known image of the Orthodox Church of San Anastasi on the island of Santorini… but the cross on the church has been erased!
Sign here: http://www.citizengo.org/en/sc/113480-nestle-and-carrefour-airbrush-the-cross
Join this petition, directed to the CEO of Carrefour, Alexandre Bompard, and the CEO of Nestlé, Mark Schneider. The petition demands that they stop removing Christian images from their packaging and promoting Christianophobia.
Carrefour and Nestlé have chosen to offend Christians in order to prevent potential “insult” to followers of other religions. They are altering reality to appease the anti-Christian agenda. We must make it clear that this is not acceptable.
We will not quietly accept the erasure of Christianity or Christian symbols. We are asking that Carrefour and Nestlé stop treating the cross with contempt.
Sign here: http://www.citizengo.org/en/sc/113480-nestle-and-carrefour-airbrush-the-cross
The cross is a symbol that represents peace, love, and concord. It is not something to be ashamed of. The image of the cross on a church should not offend anyone - whether Muslim, Buddhist, or atheist.
What is offensive is the deliberate altering of reality to erase Christian symbols. This is what Carrefour and Nestlé have done by removing the cross from their packaging.
Other companies - such as Lidl - who previously made the same mistake, have already publicly apologized.
When the Christian community speak out against these offenses, corporations listen.
Sincerely,
Caroline Craddock and the entire CitizenGO team
P.S. Join us by speaking out today. Ask the CEOs of these brands for a correction and apology.
Sign here: http://www.citizengo.org/en/sc/113480-nestle-and-carrefour-airbrush-the-cross
Thank you for mobilizing with us!

Marginalas       2017-11-11 16:42

Nors miglotai pasisakoma apie “persekiojimą ir čia”, turinys nukreiptas į kitur.
Kas yra persekiojimas? Gal nežudymas ir “lygios teisės” sodomodemoktarijoje? Kai toje pačioje Anglijoje gatvės pamokslininkams iškeliamos bylos už pacitavimą Biblijos vietų, kad sodomija yra mirtina nuodėmė (o ji, anot Tony Blairo, ir yra demokratijos viršūnė), tai toks sielos išprievartavimas verčiant priimti Antikristą ne persekiojimas? Reikalavimai pašalinti iš įstaigų ir viešųjų vietų krikščionišką simboliką - ne persekiojimas?
Pareikalavusioji su manimi “nebendradarbiauti” pacitavo, kad reikia bijoti ne žudančiųjų kūną, bet žudančių sielą. Kai “Vakarų” per 911 ir kitas provokacijas sukeltuose karuose arabų kraštuose žūsta krikščionys (beje, ne mažiau nei musulmonai, kitaip nė pabėgėlių neprišauktum), tai ir bus kūno žudymas. O kai krikščionys šantažu verčiami nusilenkti Antikristui, kad nepatektų į kalėjimą, tai ir bus sielos žudymas. Nužudytieji už tikėjimą laimi Dangų, o ką laimi pasidavusieji demokratiniam šantažui? Kas geriau: mirtis, kurios neišvengsi, ar amžinybės praradimas?
Ar verta krikščionims klausyti Vatikano Radijo, kuris paskelbė, jog Romos vyskupo Pranciškaus susitikimas su pareigūne, atsisakiusia vykdyti antikrikščionišką įstatymą (kaip ir darė pirmieji Bažnyčios kankiniai) NEREIŠKIA PRITARIMO JOS POELGIUI (Lombardi)? Beje, Romos vyskupas taip ir nepaneigė to pareiškimo. Vadinas, pritarė. Baikime veidmainystes!

Viskas tvarkoj        2017-11-8 22:32

Kokia krikščioniškoji pasaulėžiūra toks ir krikščionių likimas.

Griaunamas vakarų       2017-11-8 8:32

civilizacijos pamatas.Bus kaip su Gedimino kalnu.

Jules       2017-11-8 0:47

Va iki ko nusirito Vakarų liberaliją, Vakarų civilizacija, kad krikščionims nebėr vietos šioje žemėje. Gėda, inteligentai, labai gėda Jums turėtų būti dėl tokios padėties ir kinkadrebystės prieš Hegemoną.


Rekomenduojame

Arvydas Juozaitis. Latvijos parlamentas nepritarė Globalios migracijos paktui

Raimondas Kuodis R. Karbauskiui: Nustokit kraupinę visuomenę kosmine suma – pakėlus mokytojų vidutinę algą 150 €, per metus reiktų 50 mln.

Valdas Vižinis profsąjungiečiams: Gal esate akli, kurti? Nematote, kad jus įvelia į politinę priešpriešą?

Laisvės kovotojų sąjungos protestas dėl Nacionalinės kultūros ir meno premijos skyrimo Mariui Ivaškevičiui (papildyta)

Grėsmės vaikams pagal Vaikų teisių apsaugos pagrindų įstatymą

Stasys Jakeliūnas. Dar kartą apie Švedijos ekonomiką ir jos bankus

Valdas Vasiliauskas. Vyriausieji etikos juokdariai

Degėsys Liutauras. Du biznio planai: vienas – mokytojams, o kitas – premjer-ministrui…

Andrius Švarplys. Jei tai nėra žiniasklaidos paskelbtas karas demokratijai ir piliečių atstovavimui, tai kas tuomet tai yra?

Algimantas Rusteika. Lapinas, kuriam visada reikia taip, kaip reikia

Vytautas Daujotis. Aukštasis mokslas – viltys ir realijos

Kauno Forumas: Raginame visuomenę ir mokytojus kritiškai vertinti politinio elito statytinių bandymus „tarpininkauti“ dialogui su valdžia

A. Juozaičio pareiškimas dėl Seimo priimtos rezoliucijos „Dėl Jungtinių Tautų Visuotinio susitarimo dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos“

Saulius Dambrauskas. Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymas neatitinka Konstitucijos

Letas Palmaitis. Smūgis neigiantiems Kristų: moderni skaičiuoklė patvirtina Jį gimus tada, kaip ir spėta, ir tai nė kiek nesikerta su Evangelija

Policijos pareigūnas apie Garliavos pamokas ir streikuojančius mokytojus: Kuo jie skiriasi nuo teroristų?...Neišeis gražiuoju, bus „išvesdinti“

Dvi Seimo rezoliucijos dėl JT migracijos sutarties: už  ir prieš (papildyta)

„Lietuvos ryto“ televizija: už „Matuko reformos“ – norvegų verslas

Vytautas Sinica. Eurofederalizmas ardo Europos Sąjungą

Raimondas Kuodis. „Santa-barbara“ prasideda: užuot aukojęs bokštą, Karalius šį rytą paaukojo tris pėstininkus

Konferencijos „ES ateitis: suverenių valstybių Europa“ vaizdo įrašas

Mindaugas Puidokas iš Andriaus Tapino suręstų „Barikadų“

Andrius Švarplys. JTO Migracijos sutartį paskaičius

Arvydas Juozaitis. Migracija ir globalizmas

Algimantas Rusteika. Žaidimėlis: įkąsk varžovui prie lovio. Bet taip, kad ir sistemą apgintum

Bronislovas Burgis. Kad vergai neugdytų vergvaldžių. 12 tezių mokyklai

Valdas Vasiliauskas. Dalinkite kortas iš naujo

Vytautas Rubavičius. Vaikų „ėmimo“ ideologija ir ekonomika

Arvydas Juozaitis. VDU Politikos ir diplomatijos fakulteto vadovybė išsigando diskusijų

Ingrida Šimonytė apie mokytojus, bibliotekininkus ir medikus

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.