Kultūros, kalbos, istorijos politika

Jonas Vaitkus. Viešas laiškas dėl šmeižto kampanijos

Tiesos.lt redakcija   2018 m. vasario 6 d. 12:55

47     

    

Jonas Vaitkus. Viešas laiškas dėl šmeižto kampanijos

propatria.lt

Dėl tendencingos šmeižto kampanijos prieš mane ir mano vadovaujamą Lietuvos rusų dramos teatrą.

Manau, kad visuomenė privalo būti informuota apie pastaruoju metu kryptingai vykdomą ir šiuo metu ypač suaktyvėjusią šmeižto kampaniją prieš Lietuvos rusų dramos teatro veiklą, mane kaip teatro vadovą. Šią kampaniją sistemingai vykdo nedraugiškų Lietuvai jėgų kontroliuojami propagandiniai portalai per savo viešojo informavimo priemones (internetinius portalus „sputnik.lt“, „baltnews.lt“, televiziją „Pervyj Baltijskij kanal“, kt.) Akivaizdūs faktai rodo, kad ši kampanija yra tiesiogiai susijusi su teatro vykdoma kūrybine veikla bei artėjančiu Kultūros ministerijos rengiamu konkursu.

„Charakteringa, kad ši vykdoma šmeižto kampanija daugiausia nukreipta prieš mano asmenį. Noriu priminti, kad man dar tik pradėjus vadovauti teatrui 2008 m., per savo pirmąją kadenciją, teatro vadovybei sėkmingai pavyko užkirsti kelią užsienio šalies atstovams daryti politinę ir ideologinę įtaką teatro veiklai. Taip pat 2014 m. pavasarį savo vadovaujamo teatro vardu pareiškiau griežtą nepritarimą Krymo aneksijai, kurią įvykdė Rusijos valdžia.

Šiuos klausimus mano iniciatyva nuodugniai aptarėme su Lietuvos saugumo departamento darbuotojais.

Per dvi teatrui vadovavimo kadencijas nuveiktus darbus nuodugniai išdėsčiau ir tolimesnę teatro perspektyvą kruopščiai nubrėžiau savo programoje, kurią jau pateikiau Kultūros ministerijai. Šioje ambicingoje programoje yra išvardinti svarūs teatro veiklos per pastaruosius 10 metų rezultatai ir suformuluota nauja, ambicinga teatro perspektyva, bei esminiai pokyčiai.

O dėl viešuose tinkluose minimos seksualinio priekabiavimo kampanijos nukreiptos asmeniškai prieš mane, tai ji tik charakterizuoja pačius tos kampanijos organizatorius, ir nieko daugiau. Su jos turiniu nei aš, nei mūsų teatras neturi nieko bendra. Paskelbtame Kultūros ministerijos konkurse į Lietuvos rusų dramos teatro vadovo pareigas dalyvausiu.

Pasilieku teisę kreiptis į teismą dėl garbės ir orumo įžeidimo.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wqwq       2018-07-12 10:19
Kodel?       2018-02-8 21:29

  J.Vaitkus smeiziamas . Kodel ? Kur ta vaiko siela , susukusi -  Karalius nuogas !

nu žinokit,       2018-02-8 12:10

aš vis tiek netikiu! Netikiu, nors tu ką! Visos jos k…ės, visos k…os, visos išsigalvoja, visos susimokė!

Taisyklė       2018-02-8 11:36

niekšas visada bandys sunaikinti tą, kurio bijo.

Sarafan Blue       2018-02-7 23:10

Moterų būna visokių, bet Neklystanti yra tik viena.
Vienok, nesileidžiant į žkukiško atspalvio diskusijas apie tokio tipo moteriškes kurios priekabiauja prie moterų, vis gi įdomu: ar kartais Rūmuose fotosesijose su vaikučiais nėra priekabiavimo prie mažulių?
Juk gali būti, kad po dešimt metų, ūgtelėję bamblai gali susivokti ir susizgrib3 pradės rašinėti feisbukuose apie visokius glostymus ir sodinimus ant kelių.

Vancius       2018-02-7 22:26

Pritariu Tukui. Tokia ir yra problema, o čia visi kažkodėl stengiasi nusukinėti kalbą, kokios baisios jos, oi kokios fu. Visokių būna moterų, ir tą reikia turėti galvoj.

tukas.       2018-02-7 22:15

omenyje turėjau ne kurtizanes o režisierių.bartas su koršunovu bent jau neprisidenginėjo maskvos ranka. o šiaip tai audra stiklinėj,nieko daugiau.

to:tukas.       2018-02-7 17:54

reiktu parasyti viska: Honoré de Balzac. Kurtizaniu spindesys ir skurdas. Taikom mergelems, kurios pacios provokuoja, o, veliau, noredamos pagarseti, verkia krokodilo ir juodo tuso asaromis. Parodykite tu ,,nuskriaustuju” moteryciu veidelius- gal reto ar originalaus grozio, kad vyrai pameta prota ir sliauziodami praso parodyti nors ,,trikampeli”. Neitiketinai kvaila istorija. Juk ta scenografe pabaige spektakli, pasieme uzmokesti ir dabar PRISIMIne?! Idiotisku bobu gvardija, kopijuojanciu Hollywood’a. Tik joms iki Hollywood’o, toli toli upemis plaukti. Neteisinu Vaitkaus- teismas (tik kokia ta teisesauga?!?!)  turi tarti zodi. Tikiu, kad sitie ,,prisiminimai” isplauke uzsakymais po to, kai Vilniaus Forume Vaitkus issake savo nuomone. Na, o Tarabilda jau siulo ir susispenduoti Forume. O kur NEKALTUMO PREZUMPCIJA?!

neužkibo       2018-02-7 16:54

Lietuvos prokurorai ant Dekanidzės advokatų grėblio. O dabar tokių grėblių primėtyta labai daug. Ar nesusigaudo tos merginos, kad ir jos tie grėbliai yra? O kad “rusai puola”, tai čia 100%. Vietiniams neužtenka nei proto, nei žinių tokioms zadanijoms sugeneruoti ar organizuoti. Tegul neaiškina TV, kad jie laisvi patys kviesti, daryti, sakyti ką nori. Jie tik vykdo zadanijas, kurių balti pastrigos siūlai net ekrane matosi.

Etiketas       2018-02-7 14:40

mergina negali eiti į vedusio vyro namus jei nėra pakviesta antros pusės,kitų šeimos narių.Jei visa šeima kviečia pietų ar bendrauti,prašom.Jei kviečia vyras į savo šeimos namus,net man ir 16 būnant-naiviai,tokia mintis nueiti nebūtų priimtina.Gi tėvai tikrai vaikus auklėjo ir mokė padorumo.Bet po bakalauro,kai eina į svetimus namus ir priekaištauja,neįtikėtina ir galimai įžulu.

pažangi ievutė       2018-02-7 14:14

o tapybos genijus M.Merisi da Caravaggio buvo pijokas, mušeika chuliganas, lovelasas ir mušdavo savo žmoną, dėl ko nemenką dalį savo gyvenimo praleido areštinėse.
matyt todėl jis ir išrado taip vadinamą “kalėjimo kameros” šviesos efektą tapyboje.
tačiau…
reikia sudeginti Caravaggio paveikslus.
labai nekorektiška tokio niekšo tapybą viešai eksponuoti lyg civilizacijos lobį.

mesagge Tarabildai       2018-02-7 14:07

Kontoros prielipams nepatiko tamstos komentaras, minusiukus spaudinėja.
Du jau “atsižymėjo”, o kur trečias? Juk pamainoje pastaruoju metu tys bobikai nuolat triūsia:)

Muzikonte       2018-02-7 13:29

Niekas neginčija Vaitkaus kaip menininko kūrybos vertės. Pasaulis žino gausybę menininkų genijų, kurie, o, bet, tačiau gyvenime buvo baisiausi niekšai, paleistuviai ir net žmogžudžiai. Tokius dalykus reikia labai atsargiai vertinti, nesuplakant į vieną kūrybos ir kūrėjo asmens.

kad       2018-02-7 13:28

prisipažinimus reiktų pradėti nuo seimo.Na ar ten nėra persiporavimų?Gi viskas turi pradžią,tęstinumą.Vaikų vietoje duočiau į teismą visų pirma galimas"barakudas"kurios ardo šeimas,ir ne vieną keliaudamos tolyn,sujaukia vaikų gyvenimus taip neša žalą  alstybei.Ėjimas į kitos šeimos namus” su “eskizais”,“scenarijais"ar kita pasiūla yra lindimas į kitos šeimos privačią erdvę ir jos galimas išniekinimas,nes ten gyvena vaikai.Ši erdvė yra-šeimos,šventa ir neliečiama.Kai nuo pradėsim,viskas atsistos į savo vietas.

Muzikontas       2018-02-7 13:17

Ar tos mergaitės liedamos gana senus faktus, pačios nesijaučia nei kiek kaltos, neteisinant Vaitkaus. Viena pati ėjo pas jį į butą, alkoholio negeria, bet paragavo. Ir aplamai, ar viskas gerai su psichika šioms meniškos sielos, jautrioms moteriškėms? O tai ką, jo spektakliai tapo blogesni??? Čia galima palyginti, kai viena ponia iš Švietimo m-jos bandė suniekinti Marcinkevičių, S. Nėrį ir pan. kūryba buvo bloga? Ji net tokios 10% nesukurtų. Va, jai tiktų Dėdulės kūryba.

Tarabilda messageui       2018-02-7 13:11

Jūs pasakėte teisingą sakinį: “Visuomenės daliai kuri dar bando galvoti apie opozicinę režimui veiklą, buvo pasiųstas aiškus signalas”, bet paskui nublūdinot į lankas. Signalai siunčiami nuolatos, kad net ausyse gaudžia.
Kiekvienas žmogus, ketinantis užsiimti antisistemine veikla, turėtų gerai perkratyti savo biografiją, ar jis nėra pažeidžiamas. Jei pažeidžiamas, jei turi kokių nors njeaiškių uodegų su KGB, neaiškiais teistumais ar seksualiniais reikalais praeityje, turėtų labai rimtai pagalvoti apie viešą politinį veikimą, nes gali labai pakenkti tai politinei jėgai, su kuria jis save susieja.
Pamenate istoriją su V. Čepaičiu, kiek ji pakenkė Sąjūdžiui ir liustracijos reikalui. Ir dabar dar negalime atsakyti, ar tai nebuvo spec. KGB operacija, siekiant sugriauti Sąjūdžio autoritetą, kurį po to KGB griovė jau be jokios atodairos.
Panašiai ir su Vaitkum. Vilniaus Forume, manau, geriausiai būtų, kad jis save suspenduotų.

message       2018-02-7 12:23

Visuomenės daliai kuri dar bando galvoti apie opozicinę režimui veiklą,
buvo pasiųstas aiškus signalas:
:
“-Jeigu bandysite išsišokti ir užsiiminėti antisisemine politine veikla-
ir jums taip bus. Arba dar blogiau. Nes mūsų tarnybos apie kiekvieną gali pririnkti visokios informacijos.”
.
Konclagerio vartai užsidaro.
Išėjimas tik pro anapilio duris.

davatkoms, tikinčioms šventaisiais menininkais       2018-02-7 11:58

yla, pasirodo, kartais išlenda iš maišo… buvo netikėta tai sužinot apie šį režisierių, bet ar dėl to jo kūriniai, kuriuos labai vertinu, tapo blogesni? ne. tik žiūrėdamas juos dar labiau suvokiu žmogaus prigimties prieštaringumą, kurio nekyla liežuvis smerkti (krikščioniškas požiūris). tiesa, kaip žmogus su tokiu pareiškimu režisierius nuvylė, bet net ir šiuo atveju galiu jį grynai žmogiškai suprasti.
o šūkalojantiems, kad va menininkai moralistai, žiūrėkit, kokie jie patys, galima duot tokį pavyzdį: teisingos krypties rodyklė yra tam, kad rodytų, o ne pati ta kryptimi eitų...

Na,o susidėjusios       2018-02-7 11:54

poros,sugyventiniai.Kaip traktuoti vyrą ir moterį šių įvykių šviesoje?

Faktai       2018-02-7 11:46

1. Bohemiškas gyvenimas yra gerti ir dulkintis.
2. Pasitaiko, kad už viską reikia susimokėti jau šiame gyvenime.
3. Kad tai kažkam naudinga - tai vienareikšmiška.
4. “Aš daugiau taip nedarysiu” - ko gero taip, bent kol kas.
5. Ar mes nuo to pagerėsime - ko gero ne, nes ne mūsų pagerinimui tai skirta.

Švęskime linksmai ir išradingai.

Laikas kalbėti       2018-02-7 11:44

apie prostitucijos žalą.Skaistybės vertę.

tukas.       2018-02-7 11:25

spindesys ir skurdas.

Viskas prasidėjo       2018-02-7 10:36

nuo Ievos,kurią sugundė žaltys.Reikia užsiimti žalčiu tiek vyrams,tiek moterims.Žinoma,tai ir sovietmečio pasekmė,kai buvom nukrikščioninti.Tiek moterys,tiek vyrai nežinojo,kaip elgtis gerai.

O kodėl dabar       2018-02-7 9:59

O ar jums nekilo klausimas,kodėl iškilo Seksualinis klausimas dabar, kai paskelbtas konkursas į rusų dramos teatro vadovus konkursas.
Galėjo sau damos tylėt ir toliau su savo “patyrimu” kaip nejudino dešimtmečius : viena nuo 2009metų, kita nuo 2008metų.Jaugi dabar jų toks amžius,kad gali tik apsijuokt. Kažkas paskatino ? Kažkam naudinga?

Tik dabar       2018-02-7 0:40

pradeda matytis, kaip smarkiai VILNIAUS POKERIS buvo aplenkęs laiką.

Saras       2018-02-6 23:53

“Rusai puola ” dabar veikia jau prieshingai…..nei kam galvojas .

gal putinui malonės prašymą rašyti?       2018-02-6 21:49

gal draugas putinas mane apsaugos nuo tarybinės teisėsaugos?

To man jau baisu       2018-02-6 21:38

O tu nebijok. Ko jau toks drovuolis? Ir iš kur atkeliavai? Anksčiau čia nesilankydavai.

man jau baisu       2018-02-6 20:58

pasižiūrėjau į dailų užpakaliuką.
už kampo vyrukai mano žvilgsnį nufotografavo.
laukiu antstolių, milicininkų, džiovinu sucharikus ilgam kalėjinui.

Nu kam       2018-02-6 20:57

palikt tą teisę kreiptis dėl garbės ir orumo . Reikia gi kreiptis dėl tos garbės ir orumo ir viskas bus , na gal būt, okei .

gungis       2018-02-6 20:47

Kai merga vakare nueina į svetimo vyro namus gerti per naktį vyno-
tai yra seksualinis išpuolis, o mergiščia yra visiška priekabiavimo “žertva”.
Dusinkim priekabiautoją-
kodėl jis nepabėgo iš namų?!
Kodėl įsileido vargšelę vidun?
Juk galėjo užsirakinti ir spintomis užsibarikaduoti duris.
Gal merga būtų nepajėgusi įsilaužti.
Kaip gerai kad gyvenu dvyliktam aukšte ir balkonas įstiklintas, su grotomis-
didelė tikimybė jog jokia emancipuota cypa į mano būstą neprasisunks reikšti pretenzijų.

Kas dabar mus        2018-02-6 20:32

sutaikys?

kai kam galbūt kyla klausimas:       2018-02-6 20:03

kam čia tokius kažkada įvykusius dalykus kelti į viešumą (kad būta maždaug taip, kaip tos merginos/moterys pasakoja, aš neabejoju)? seksualinis priekabiavimas nemalonus, bet kol nėra prievartos, galima priekabiautoją pasiųsti kuo toliau, ir tiek žinių. Bet kai priekabiautojas su tavim kartu dirba ir netgi yra tavo bosas, ar lengvai tokį pasiųsi? štai kur esmė! štai kodėl nė vieno menininko netinkamu, neetišku neapkaltino kokia mergina/moteris iš kitos profesinės srities, kitaip sakant, profesiniais ryšiais nesusijęs asmuo.
na, o režisieriaus bandymai atsifutbolint priešiškom įtakom vis dėlto apgailėtini

Vakioooo       2018-02-6 18:32

Pošlykštoka rašliava…. belieka tik įsivaizduoti, kokiu tipu reikia būti, kad tokią suskrebentum…. Visiškas garbės ir moralės dugnas. Ir ne kur nors kokiam nors sušiktam mužikų ubagyne, o…. tyriausioj lietuviškoj kultūroj beveik jos šventovės įsčiose….  Jooo neišpasakytos aukštumos Šimtmečio Lietuvoje. Su tuo ir sveikinu jus ponaičiai ir poniutės. „Gera” čia ir tiesos.lt redakcijos pozicija: ji regis nepasivargino paskelbti nuskriaustų merginų pozicijų, o iškart drėbė ,muskriausto’ režisieriaus… Ir tai lt vadinama „žurnalistine etika”.... Bravo. Su Vasario 16 broliai patriotai lietuviai….

Jzp       2018-02-6 18:14

Pritariu Tarabildos požiūriui - ne iš ruskyno “meetoo’kinis” vėjas pučia.
Gal ruskeliai šiame dumble irgi prisižvejos dividendų, bet tai jau kita šneka.
O Jonas, labai gaila, bet durnesnio pareiškimo negalėjo sugalvoti.
Tiesiog įdavė akcijos organizatoriams induligenciją.
Kaip sakoma - kožnas iš proto kraustosi savaip.
Žmogiškai suprantu - kai ūmai netikėtai apipila mėšlu, ne kiekvienas sugebėtų tokioje situacijoje daryti vien racionalius veiksmus.
Tačiau, režisieriaus kvalifikacija kaip ir įpareigoja tokiuose žaidimuose nepamesti galvos.
Bet tai jau tik svarstymai po laiko.
Šūvis sau į koją buvo taiklus. Skaudės ilgai.
O kažkas pasipuoš naujais antpečiais.
Deja.

kabo kabikas, tupi tupikas       2018-02-6 17:38

Tai aš tas tupikas. Laukiu jau nuo Naujųjų kada baigsis ši isterija ir bus galima atversti naują mažai tyrinėtą puslapį - rafinuotą moterišką psichologinį terorą prieš vyrus ir jų privedimą prie savižudybės. Pas mane aplinkoje tokie 3 atvejai: vienu atveju motina privedė prie savižudybės sūnų, o moralinę atsakomybę už tai suvertė nepilnamečiui sūnėnui, kitais dviem atvejais žmonos privedė vyrus ir paliko vaikus našlaičiais. Vienas iš pastarųjų - žinomas verslininkas. Nei viena iš jų nesulaukė jokios teisinės atsakomybės.
Dabar net neverta stengtis kelti tą klausimą, nes vis tiek būsi apkaltintas bandymu nukreipti dėmesį nuo priekabiavimo skandalo. Galvojau, po Naujųjų viskas kiek nurims ir bus galima pradėti kelti klausimą. Nė velnio! smile

Ogis       2018-02-6 16:39

O kaip nabagei išgarsėti? Ogi apšmeižei garbų žmogų ir jau žymi? Labai paprasta!

Tarabildai       2018-02-6 15:38

O Miltinis ką išdarinėjo, tai ką dabar imsim ir nugriausim paminklą?

taip       2018-02-6 15:27

Tur būt galima sveikinti laimėjus konkursą. Štai kas yra geras režisierius: pakėlė lygį  iš lytinio į politinį.  Žiūrovai renkamės pagal save - tikėjimo reikalas.

Tarabilda to tas...       2018-02-6 15:23

Šliundros čia visai ne prie ko, kaip ir visi tokie abstraktūs režisieriaus aiškinimai iš operos “Rusai puola” ir visi ten jų propagandiniai leidiniai.
Ne rusai, o Metoo su Delfio ir 15 min. leftisčių feminisčių eskadra užpuolė. Klausimas, ar tas puolimas kieno nors tokiu slaptu užsakymu, ar stichiškas? Dailės Akademija jau praktiškai sunaikinta autoriteto prasme, kino bendruomenėje tas pats chaosas, o dabar ir teatre, dar bus ir Muzikos akademijoj. Volas ritasi bjaurus ir grėsmingas, bet “rusai puola” čia visai ne prie ko. Tas komunistinis gaivals slenka dabar visai ne iš rusų pusės.
Viešosios komunikacijos zonoje toks režisieriaus pareiškimas yra moralinė savižudybė. Ir jei su tuo ” trikampėliu ” buvo provokacija prieš jį kaip asmenybę, tai ta provokacija, reikia pripažinti, pavyko. Jonas Vaitkus išmušė pats save iš politinio lauko (gal ir kultūrinio).
Galėjo paprastai suprantamai pasakyti: “Na žinot, prieš dešimtį metų da jaunas buvau, velnių priėdęs. O moterys gražios buvo. Kur nuo tokių susilaikysi. Visko buvo. Atsiprašau.”
Ir būtų visiems tik linksmiau po tokio prisipažinimo, o dabar…
Ir kaip žmogus, ir kaip menininkas režisierius šiuomi p-areiškimu pasirodė prastai.

palaikome Jus       2018-02-6 15:08

Gerbiamas Režisieriau, laikykitės. Jums didelės sveikatos ir stiprybės. Mes Jumis tikime ir linkime dar daug prasmingų spektaklių.

Tas šliun dras       2018-02-6 14:04

reikia plačiai paskelbti, kad jom atsirugtų visas gyvenimas.

Daugybė normalių vyrų       2018-02-6 14:02

galėtų liudyti apie kažkada patirtus gėjų priekabiavimus,
bet to nedaro ir nedarys, nors jiems tai buvo šlykštu.
Kodėl didžioji žiniasklaida nepakviečia liudyti apie garsių homoseksualių palaidūnų priekabiavimus? - Ir taip aišku: ji pati minta iš šių žmogaus prigimtį griaunančių praktikų kasdienės propagandos.
Antra vertus, Lietuvoje apstu nepalyginamai! didesnių blogybių
- giliausia Europoje socialinė skirtis, kasdienis! gniuždantis skurdas,
atimtos teisės tiesiogiai dalyvauti valstybės valdyme,
eilės ligoninėse norint gauti gyvybiškai svarbias medicinines paslaugas, geometrine progresija augančios ydingos priklausomybės ir t. t.
******************************************************************
Vis dėlto daug svarbiau suvokti, kaip ir kodėl daugybė psichiškai sveikų, išsimokslinusių žmonių imasi uoliai tarnauti socialiai destruktyvioms ideologijoms, pvz., liberalmarksistinės genderizmo ideologijos pamišėliškoms nuostatoms?! Vadinasi, atsakymas ne psichikos, bet dvasių skyrimo plotmėje.
Europinės kultūros žmogus visuomet žinojo, kad politikos mokslai, o tuo labiau psichologija, nėra pakankami paaiškinti žmogų ar istorinį procesą.
Be metafizinio mąstymo globalios - savų ir svetimų - strategijos negali būti atpažintos, be metafizinio mąstymo ir tikėjimo tauta negali sąmoningai atpažinti nelabuko veikimą (per t. t. ideologijas), susivienyti ir jį pravyti.
*******************************************************************************
Ačiū, gerb. Jonai, Jūsų spektaklis-misterija “Apreiškimas Marijai”,
drauge su puikiais aktoriais, tikiu, ir vykdo kovojančios, pirmiausiai - dvasioje,
tautos budinimo, telkimo ir stiprinimo darbą.

tiesiai šviesiai pasakė       2018-02-6 13:57

kad visas mūsų “teisingumas” - teismai, prokuratūra, TM - ruskelių valdoma.

Tarasbilda       2018-02-6 13:44

Liūdnas reikalas.

O.G       2018-02-6 13:41

Kas bus sekantis? Iki Vasario 16-osios dienos liko visai nedaug.

Juozas       2018-02-6 13:20

Manau, kad į teismą reikia kreiptis. Kad ir kaip nepasitikime teismais, bet kol kas tik jie turi teisę pasakyti- kaltas ar ne. Nes su “priekabiavimu” jau nueita akivaizdžiai per toli. Štai šiandien mes, vyrai, “gąsdinome” valytoją, kad vasarą, paimdama šiukšlių dėžę, prisilietė prie kojos. Gal skelbti pavardę?
Gal iš tiesų tai yra rusų portalų veikla. Nors neatmetu galimybės, kad taip ruošiamas atsakas į sesės Nijolės viešą klausimą dėl Deimantės. Sakys- visi vyrai yra kuiliai, matot, kaip elgiasi su studentėmis net labai garbūs žmonės. Todėl nieko čia tokio, kad įkišo keletą kartų į burnytę... Bet mes geri, pasirūpinome, kad daugiau apie tai nežinotumėt.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Ar vienaragis priklauso gėjams?

Arvydas Anušauskas. Demonstratyvus Kremliaus noras susitapatinti su okupantais

Geroji Naujiena: „Meilė – įstatymo pilnatvė“

Neringa Venckienė. Deimantės negalima apklausti teisme, nes ji ... nebekalba lietuviškai?

Vytautas Sinica. Tylėti būtų gėda patiems prieš save

Povilas Gylys. Po rinkimų nors ir tvanas?

Andrius Švarplys. Čia ir dedam tašką kalboms apie VDU bendruomenę?

„Nacionalinis susivienijimas“ pateikė skundą Vyriausiajai rinkimų komisijai

Algimantas Rusteika. Prasideda sisteminis Nacionalinio susivienijimo puolimas

Sukurta LGGRT centro konsultacinė ekspertų komisija

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Skųsime viską ir visus? Nuo kaukių iki šeimos ir vaiko teisių

Buvusios Suomijos ministrės žodžio laisvės byla: „Bauginimais neprivers manęs slėpti tikėjimo“

Algimantas Rusteika. Naujienos iš „demokratijos“ frontų

Andrius Švarplys. Uždaviau tris klausimus kandidatei į VDU rektoriaus postą prof. Mildai Ališauskienei

Apšmeižtą LGGRTC patarėją ginti stojo patriotinės organizacijos

Algimantas Rusteika. Sunki lyderystės našta (drama)

Agnė Širinskienė: „Nesinorėtų įtarti, kad mūsų specialiosios tarnybos užsiima ne ikiteisminiu tyrimu, o politikavimu“

Stambulo Konvencija: Trojos arklys?

Geroji Naujiena: Jis atlygins kiekvienam pagal jo darbus

Išskirtinis Neringos Venckienės interviu Vytautui Matulevičiui (OpTV)

Gal jau bundame? Darius Trečiakauskas (Nacionalinis susivienijimas): Rinkimai gali tapti nauja galimybe esminiams pokyčiams valstybėje

Algimantas Rusteika. Lenkiu pliką ir kvailą galvą prieš tuos, kurie tą supranta ir pabando

Jonas Kadžionis. Partizanų jėga buvo ne ginkluose, o tikėjime

Vidas Rachlevičius.· Kaip britų visuomenė pamokė visuomeninį transliuotoją

Nuo bačkos. Andrius Navickas: raginu pasitikėti intuicija ir reitinguoti mane. Nepažadu būti geriausias, bet pažadu būti nepatogus ir tikras

Neringa Venckienė. Kas darė spaudimą Laurai Matjošaitytei?

Algimantas Rusteika. Sielos tėviškė yra vaikystė.

Prezidentas Valdas Adamkus apie grėsmę, kylančią iš politinės ir vertybinės regiono atskirties

Andrius Švarplys. Artėjant rugsėjo 1-ajai

Vytautas Landsbergis. Pseudoeuropa krūmuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.