Nerasta rubrikos

Jonas Ohmanas: Reikalinga skubi parama savanoriams Rytų Ukrainoje!

Tiesos.lt redakcija   2016 m. birželio 3 d. 18:49

47     

    

Jonas Ohmanas: Reikalinga skubi parama savanoriams Rytų Ukrainoje!

Tiesos.lt bičiulis Juozas Valiušaitis prašo pasidalyti informacija, kad savanoriams Rytų Ukrainoje reikalinga skubi parama – pagal galimybes reikia surinkti 1000–1500 eurų.

Jonas Ohman su Žana Gončiar

Gegužės 31 d., 18:01 | Veidaknygė

Situacija Ukrainos Rytuose dega. Sėdime šiuo metu Ukrainoje ir gauname labai daug įvairių prašymų, visų pirma, susijusių su pozicijų gynybos reikalais.

Žinome, kur reikalingus daiktus gauti, kaip už gerą kainą pirkti ir kaip vežti, patys ar per savo patikimus partnerius. Tačiau resursai nenumaldomai senka.

Jei kas galite paaukoti – būsime labai dėkingi.

Informacijos, kaip būtų galima paaukoti, ieškokite ČIA.

Šiuo metu reikalinga apie 1000–1500 EUR.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Visi       2016-06-15 17:31

koloradiniai vatnikai sušliaužė į Tiesos.lt. Tiesiečiai, ieškokit kokių tai chemikalų.

Marius       2016-06-11 22:32

O man labiau patinka Rusija, nei Ukraina. Ir kuo labiau agituojama už Ukrainą, kuo labiau siautėja rusofobai, tuo labiau patinka Rusija!

sveseja       2016-06-9 23:19

В ООН призвали украинские власти признать незаконными формирования «Правого сектора», «Свободы», «Самообороны» и других ультранационалистических групп, разоружить их и подвергнуть судебному преследованию. При этом в докладе отмечается недопустимость попустительства данным группировкам со стороны Киева.

Напомню, 3 июня помощник генсека ООН по правам человека Иван Шимонович открыто обвинил Службу безопасности Украины (СБУ) в массовых задержаниях и пытках сторонников ополченцев и противников нынешнего правящего режима. В СБУ отрицают подлинность заявлений, содержащихся в докладе Организации...

Nulandiene       2016-06-9 18:07

tesiai svesiai pasakoja kiek milijonu investuota I Rusijos destabilizacija,kiek karui Ukrajinoje… Taip kad, tas kas pas mus tabu,uz atlanto viesai pasakoja! smile  http://russia-insider.com/en/politics/vicky-nuland-we-spend-100-mil-year-trying-destabilize-russia/ri14888

skorpe       2016-06-8 17:12

AS tik niekaip nepagaunu, kaip visokie is kitu saliu atvazeve OHMANAI, drista per laikrascius kurstyti kara????? atvirai prasyti //// susijusių su pozicijų gynybos reikalais.///// kaip suprantu ginklu, net ne MAISTO????  Cia kaip ALIO buvo toks laikrastis ir UZDRAUSTA prostitucija- bet paskutinis lapas VISAS mirgejo _PASKAMBINK MAN_ ir telefonais dideliu sriftu——o juokingiausia, kad policija niekaip negali su TUO kovoti smile smile

tam mjooo       2016-06-8 12:47

čia sukčiai tie, kuriems 11 rublių už atsakymą į komentarą olgino moka?
Ta prasme tam ir lenda į akis, kad nors nato jį pasiūstum. Vis kapeika…

Stasys       2016-06-8 8:56

Jei nenori, - nepardavinėk, nieks neprivers. O atiminėti žemes, naudoti smurtą, agresiją, tai nusikaltimas. Be abejo, Ukraina gina ne tik savo žemes, bet ir savo šalį nuo nuožmaus, kraujo ištroškusio priešo.

ATSAKYKIT       2016-06-8 7:09

Ukraina gina savo žemes.Šaunu.O KODĖL LIETUVĄ VERČIA PARDAVINĖTI SAVO ŽEMES ?

mjooo       2016-06-7 15:13

Sukčiai jie. Babulių iš jūsų nori ištraukti ir tiek.

>kas vyksta Ukrajinoje?       2016-06-7 13:59

Tai jau seniai visiems aisku net ir Europoje - https://www.youtube.com/watch?v=CoYcpglNlFw

kas vyksta Ukrainoje?        2016-06-6 15:04

Tai kas vyksta Ukrainoje jei Ukrainos teismas nepripažino Rusijos agresijos :
„Суддя: у задоволенні заяви про встановлення факту ..“. – YouTubehttps://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CR3cmb_ww3k ?\
Kas vyksta Ukrainoje?

Jonis       2016-06-6 12:07

Na ir asilas tu su raudonom kanopom. Nori įpiršti, kad Ukrainoj vyksta “pilietinis karas”. Neišdegs ! Visas pasaulis mato ir supranta, kas yra kas ir nereikia li-lia…  Faktinės medžiagos yra pakankamai. Gerai žinoma iš kur ir kokiu tikslu tas “Buk” buvo atvežtas ir ką jis pridirbo. Patys dar nenuzombinti rusai viską užfiksavo ir, skaičiau, kad žinomi žmonės, kurie tai padarė ir, gal būt, su aukščiausiu palaiminimu. Visi scenarijai, manau, yra rengiami Kremliuje, siunčiami “savanoriai”, sunkioji ir lengvoji ginkluotė, vadai, vadukai, specai. Tai koks ten pilietinis karas ?  Negi Donecko ir Lugansko bobutės vietoj pamidorų, petruškų ir kt. turguje pradėjo prekiauti “gradais”, “bukais”, tankais, gaubicom, kulkosvaidžiais ?.... Taigi, gali bobutėm ir papasakoti apie tą “pilietinį karą” Ukrainoje. Sąžiningi ir mąstantys žmonės gerai žino ir supranta, kad tai yra agresija prieš suverenią valstybę tų, kurie staugia “Krymnaš” ....

Tarabilda       2016-06-6 0:58

O lia lia. Krym naš, - a ne? Neprižlabinu, kiek čia jūsų, ir nesuprantu, kodėl jūs čia atsiboginot? Ką pametėt?

Pikc       2016-06-5 23:08

Atsiprašau, pamiršau parašyti - mano “23:07” komentaras buvo skirtas Joniui. Ir dar viena klaida įsivėlė - turėjo būti “ta fauna - nepakaltinami”.

Pikc       2016-06-5 23:07

-> Kaip patiko su kiaurais koloradikais logikos kalba šnekėtis? :D Antra vertus, pagausėjo įrodymų, kad ta fauna - nepakaltinam. Trečia vertus, tai jau ir taip seniai buvo aišku. smile

Joniui       2016-06-5 22:01

Suprantu, jog pripažįsti, jog Ukrainoje vyksta pilietinis karas, kurį sukėlė atsibastę jankiai. Tavo nuomonė sutampa su Ukrainos prezidento išsakytomis mintimis ir prašymu teismui dėl nepripažinimo, kad Rusija užpuolė Ukrainą.

Jonis       2016-06-5 21:35

Taigi, ten ir vienoj ir kitoj pusėj randasi ne vien tik ruskiai ir ukrainiečiai, o apie 40 tautų žmonės su šautuvais. Vieni už pinigus, kiti iš idėjos, kad gavo šautuvą ir gali žudyti be atsakomybės. Visokio brudo ten apstu. Aš, be abejo, esu Ukrainos pusėje, nes jie gina savo žemes ir tai yra kiekvienos šalies kiekvieno piliečio pareiga. Ot.

> Jonis 2016-06-5 18:13        2016-06-5 20:41

Visa esmė tame, kad šlapias nedega.Jei tavo manymu rusas kariauja prieš rusą, tai kodėl ukrainiečių savanoriams reikalingi pinigai? smile

vatnykams       2016-06-5 18:54

jei jau tokie narsūs, lįskite stačiai į censor . net ukrainietišką portalą.
Paspringsite by*iais po kelių minučių. Užtikrinu.

Jonis       2016-06-5 18:13

Taigi, kalba eina ne apie žmones, o apie teritorijas. Rusija visada siekė plėstis, su noru “nuo jūros iki jūros” . Žmonės, matyt, jai nesvarbu. Neparankūs būdavo tremiami arba iš kart sunaikinami. Argi mažai faktų apie tai ? Buvo tremiamos ištisos tautos.  O kad rusai pultų rusus, tai irgi anokia čia naujiena. Prisiminkime kad ir raudongvardiečius su baltagvardiečiais (menševikus, bolševikus ir kt.). O namų sprogdinimai Maskvoje ir kitur su paprastais miegančiais žmonėmis? Negi tai čečėnų darbas buvo? O kiek rusų tautybės žmonių žuvo Grozne per rusų bombordavimus ?
  Taigi, taigi, kaipgis .....

Taro kitko.       2016-06-5 17:50

JAV negali atsisakyti karo Ukrainoje…ir Kijevas irgi…Porošenko turtas per metus išaugo 7 kartus…Taip sakant - “komu voina,a komu mat rodna…”...

> padėtis tikrai rimta        2016-06-5 15:51

Nesupratau ???! Donecke ir jo prieigose gyvena išimtinai rusai arba nutautėję(surusėję) kitų tautybių gyventojai. Tai galiu tvirtinti, nes buvau ir ne kartą. Ukrainiečiai į šachtas nelindo, nes darbas šachtose tuo metu buvo labai pavojingas, nors labai pelningas. Pvz.mano dėdė (grynas lietuvis po armijos pasiliko ten ir apsigyveno, vedė rusę ir sėkmingai užaugino du sūnus, šiandieninis pensininkas. Donbaso šachtose( Doneckas ten) dirbo rusai, kitų tautybių iš buvusios Tarybų Sąjungos, tame tarpe ir lietuviai- (šiandien deja nutautėję per 30-40 metų).
Kas ką puola ? Ir kodėl yra tvirtinama, kad puola rusai? Leiskit paklausti ar rusai rusus puola ?

padėtis tikrai rimta       2016-06-5 15:01

Pramoninėje zonoje,taip vadinamoje “promkėje” prie Avdijivkos Donecko prieigose jau kelintas mėnuo nesiliauja įvairaus intensyvumo šarikovų puolimai.Ne ką lengvesnė padėtis ir kituose fronto ruožuose.Jonas Ohmanas tikrai nesutirština spalvų.

Stasiui       2016-06-5 10:32

Aš suvokiu kad didžioji dalis žmonių sugeba mastyti šlapianka ir auksiniais tuoletais. Ar tai kad viena vagį ištrauksime iš kitų vagių tie kiti neliks vagys???? Porošenko buvo ministru pas Janukovičių ir Ukr banko prezidentas. Tai juk ta pati šaika. Taip išejo kad JAnukovičius buvo išvarytas (gal labiau išsiųstas), o visi kiti tokie patys liko. JUms avinų bandai parodė cirka su tualetais ir jums sulindo. Debilai jus. Beje daug reportazu buvo ne iš asmeninių o prezidentinių apartamentų pastatytų dar Juščiankos laikais. Timošenko, Jaceniukas, Porošenko, Korbanas, Kolamoiskis ir kt… PAsidomėkit kas ten per šaika ir ar yra tarp jų ukrainiečių.

> to Stasiui 2016-06-5 9:27        2016-06-5 10:06

Tai Janukovičius ir yra tas, kuris savo valstybės NEPARDAVĖ smile
Na, tamsta visai nesiorientuoji nei laike , nei erdvėje.

to Stasiui       2016-06-5 9:27

Na taip, jūsų pasiskaičius, tai Janukovyčius, prisistatęs auksinių klozetų, buvo ne ypatingas biznierius: savo tautą pardavę užvis “po pigiai’.
o Ohmanui pagarba.

Stasiui       2016-06-5 8:46

Rusija yra labai prie ko. Tai geopolitinis susidūrimas tarp JAV, Rusijos ir Kinijos. JAV ilgai investavo į Ukrainą, kol gavoji kažkoks konfliktas. Ukraina yra JAV nereguliari armija, savotiška ISIS kovai prieš Rusiją. Rusai iš Dombaso padarė savo ISIS kurį kreipia priešinga linkme. Paskutiniai intrumentai norint kažką įtakoti, iš dalies patys rusai ir kalti kad užsileido tokią situaciją. Paprasta geopolitinė instrumentika.
Lygiai taip pat JAV finasuoja įvairiausius teroristus, kad pasiekti saviems tikslams, vėliau patys prieš juos kovoja, dar vėliau vėl finansuoja - vyksta nuolatinis koregavimas. JAV patys su rusai nenori kariauti, todėl visur kur tik įmanoma renka entuziastus tam pražūtingam darbui. Į tą forntą popuola ir Lietuva.
Tikėti, kad JAV Ukrainoje reikia kažkokio normalaus būvio - būti ypatingai kvailam. Tikėti, kad Rusija nori su visais kariauti ir užkariauti - irgi begalinis durnumas. Juk Rusija pradėjusi karą su Europa - garantuotai nusilps iki subyrėjimo, nes ir Kiniečiai norėtų savo dalies, čia pat juk Kaukazas, Čečėnija, dabar ir Ukraina, ką kalbėti jeigu dar kažkur Baltijos regione kažkas vyks.
Ukrainos likimas labiausia rusams ir rūpi, o dabar ten valdžioje - ypatingi biznieriai- išgamos, visokie chabadnikai su chazarijos svajonėmis ir t.t.

Stasys       2016-06-5 6:14

Aha, atseit, rusija čia “ne prie ko”...  Nepasakokit pasakų,  nes čia yra TIESOS portalas.

Pikc       2016-06-4 23:58

Kaip ir sakiau - putomis springstantys kiauri koloradikai (spėju, kokie du rubliniai valodios - o greičiausiai apskritai tik vienas smile) - papildomas “bonusas”. Jau vien dėl to vertėjo. :D

Ne i tema       2016-06-4 23:20

Pilna zrada! Merkeliene uz ekonomine zona nuo Vladivostoko iki Lisabonos! http://www.faz.net/aktuell/politik/inland/merkel-bei-brenner-schliessung-ist-europa-zerstoert-14269046.html Lietuva turbot bus ismesta is barsciu?

O JE       2016-06-4 22:17

Gerai gavo “malkų” švedai prie Poltavos.
Čia šiek tiek iš wikipedijos:
Poltavos mūšis, vykęs 1709 m. liepos 8 dieną tarp Švedijos karaliaus Karolio XII ir Rusijos caro Petro I armijų. Poltavos mūšis buvo svarbiausias Šiaurės karo mūšis, nulėmęs jėgų pusiausvyrą Šiaurės ir Rytų Europoje ir reiškęs Rusijos, kaip didžiosios valstybės iškilimą.Švedijos pajėgos – 26 000 karių, dar 1 300 buvo apsupę Poltavą. Rusų gretose buvo 42 000 karių, dar 4 000 gynė Poltavą. Mūšio eiga: 16 000 švedų su 4 patrankomis puolė 39 000 rusų su 102 patrankomis ginamas įtvirtintas pozicijas. Žuvo ir buvo sužeista 6 900 švedų, 2 800 iš jų buvo paimta į nelaisvę. Rusai neteko 1 345 karių, dar 3 200 buvo sužeista.

Kristupas       2016-06-4 21:36

p. Ohmanai, ar tamstelei žinoma lietuviška priežodžio “krito kaip švedas prie Poltavos"semantinė reikšmė? Jei esi Kijeve, aplankyk kaip nors Poltavą ir pagerbk 42000 savo tėvynainių, kritusių 1709 m. nuo rusų ginklo. N. B. Historia est magistra vitae.

Stasiui       2016-06-4 20:47

Klysti Stasy, neskaitai naujienų.Ukrainos teismas nepripažino Rusijos karinės agresijos, nes to prašė Ukrainos prezidentas. Yra oficialūs dokumentai įkelti iš teismo sprendimo.

Stasiui       2016-06-4 20:42

Pasidomėk kas yra fašizmas. Tai įsivaizdavimas kad turi teisę spresti kitų likimus. Šiandien fašizmo lopšys yra JAV.

Stasys       2016-06-4 19:41

Juk rusai užpuolė Ukrainą. Jie juk žudo ukrainiečius. Ukraina turi teisę gintis. Ir joks čia pilietinis karas. Tai Rusijos agresija su “gradais, bukais” ir, kt., su galvažudžiais, pasiųstais žudyti broliškos šalies piliečius, prieš suverenią valstybę. Argi tai ne fašizmas ?

> Pikc        2016-06-4 14:54

Labas rytas vladeli m.Vis nikus keiti, lyg tavęs nepažintume iš rašto ? Blogai miegojai, vis springsi savo putomis? Atsipalaiduok žmogau ir mėgaukis Floridos gamta…kam tau ta politika ?

Pikc       2016-06-4 14:02

Prisidėjau, kiek galėjau. Sėkmės ukrainiečiams kovoje už savo laisvę prieš chano chuilo ordas!
P.S. Kad dabar čia bevemiantys koloradiniai šiukšlės iš įsiūčio pradės springti putomis - dar smagiau. “Bonusas”, kaip sako. smile

> Pikc 2016-06-4 0:12        2016-06-4 9:55

Ar nebūsi per daug pavartojęs alaus sumaišyto su skalbimo milteliais ?
Pavojingas mišinys kuriuo apsinuodyjai ir bandai kitus nuodais maitinti.Laikas suprasti KAS YRA KAS.

TF-66       2016-06-4 9:20

Jonai atstok nuo mūsų. Rink iš tų kurie investavo į maidauną. Lietuvos piliečiai nepalaiko jokių maidaunų. Nepriklausomybės atkūrimas parodė kad niekuomet nereikia leistis į provokacijas, o karas visalaiką prasideda nuo pirmo lavono ir keršto už jį. Tada įsisuka velnias ir žmonės didžiuojasi kad žudo savo brolius. Jonai - tu zombis.

Sakau        2016-06-4 7:10

Ne pilietiniams karams! Ne!!!

skorpe       2016-06-4 3:16

GEDOS tu Ohmanai neturi…..... AS tikrai nesutinku su VYGDOMU GENOCIDU….o TAVES veliau , ar anksciau lauks atpildas :( ... sitiek nekaltu zmoniu - karo nepaskelbus iszudyta….sava valdzia skerdzia savus….ot tai didvyriskumas…

>Piks       2016-06-4 2:10

Man atrodo kad iklotams irgi ne saldu?

Pikc       2016-06-4 0:12

Koloradikai vemia net plyštančiais žandais. :D

Intervju        2016-06-3 22:06
Kokiu tikslu?       2016-06-3 20:47

Kokiu tikslu reikalinga ta parama jei :„Суддя: у задоволенні заяви про встановлення факту ..“. – YouTubehttps://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CR3cmb_ww3k ?

atsakau       2016-06-3 20:05

Ohmanai, babkes rink Švedijoje, o ne čia. Ar nesupranti, kad jau tampi karo nusikaltėliu? Baik ginklų gišeftą ir važiok kuo greičiau namo.

tikiu greitai       2016-06-3 19:22

visus naciu remejus pakvies i tribunola. http://www.tvc.ru/news/show/id/93699/ ...

Rekomenduojame

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Vidas Rachlevičius. Sveiki atvykę į Europos bananų respubliką

Linas Karpavičius. Neturėdami savo valstybės tik laiko klausimas kada neteksim nuosavybės

Ramūnas Karbauskis apie buvusį bendražygį: Lietuva privalo tai žinoti apie Saulių Skvernelį

Daugiausia neapykantos nusikaltimų prieš krikščionis – Prancūzijoje

Karas Ukrainoje. Du šimtai šešiasdešimt devintoji (Lapkričio 19 diena)

ES ignoruoja pasipriešinimą, patyliukais rengia skaitmeninį identifikavimą 2024 metams

Jerzy Kwasniewski. Apgaulingas ES vaikų apsaugos reglamentas

Karas Ukrainoje. Du šimtai šešiasdešimt aštuntoji (Lapkričio 18 diena)

Klausas Švabas kasmetiniame tarptautiniame viršūnių susitikime ragina vykdyti pasaulinį ekonomikos perstruktūrizavimą

Edvardas Čiuldė. Kur pasidės Lietuva be lietuvių?

Almantas Stankūnas. Dainiui Kreiviui ir valdantiesiems nors kuolą ant galvos tašyk

Česlovas Iškauskas. Žydų turto kompensavimas – vėl atveriama Pandoros skrynia

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.