Šeimos politika, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Jonas Jasaitis. Iš tikrųjų Račienė neturi ką pasakyti, aiškindama, kad jos suaugusiai, už mamą stambesnei dukrai, reikia papildomos teisinės apsaugos

Tiesos.lt redakcija   2021 m. lapkričio 3 d. 10:23

8     

    

Jonas Jasaitis. Iš tikrųjų Račienė neturi ką pasakyti, aiškindama, kad jos suaugusiai, už mamą stambesnei dukrai, reikia papildomos teisinės apsaugos

Autorius yra „Mokslo Lietuva“ vyr. redaktorius.

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija (NŠTA) pakvietė visus pasirašyti peticiją-pritarimą viešam kreipimuisi į Prezidentą dėl nepritarimo partnerystės įstatymui.

„Visiems Lietuvos tėčiams ir mamoms yra labai svarbu, ką valstybė laiko šeima – visuomenės ir valstybės pagrindu, t. y. siekiamybe, kurią valstybė skatina ir stiprina savo šeimos politika. ATVIRAS TĖVŲ LAIŠKAS – NĖRA PASISAKYMAS PRIEŠ HOMOSEKSUALIUS ASMENIS. TAI PRAŠYMAS, KAD PRIGIMTINĖS ŠEIMOS ATSTOVAI TAIP PAT BŪTŲ ĮTRAUKTI Į DISKUSIJAS KAIP LYGIAVERČIAI DIALOGO DALYVIAI“,- rašoma kreipimesi.

Yra suprantamas NŠTA reikalavimas, kad neatsirastų „partnerystės įstatymų“. O įstatymų, kurie reglamentuoja kartu gyvenančių, bet nesudarančių šeimos asmenų, teises, pakanka. Jei teisininkai mato, kad yra atvejų, kurie teisėtvarkoje neaptarti, juos galima papildyti įprastomis teisėkūros procedūromis.

Šia prasme NŠTA pareiškime – viskas tvarkoje. Tačiau pati laiško įžanga – nevykusi. Iš tikrųjų Račienė neturi ką konkrečiai pasakyti, aiškindama, kad jos „vaikui“, faktiškai suaugusiai, už mamą stambesnei dukrai – prisistatančiai kaip lesbietė, reikia papildomos teisinės apsaugos.

Tokios „račienės“ ne vaikų interesus gina, o bando pakeisti visuomenės požiūrį į tai, kas yra šeima. Niekas neverčia tokių asmenų kurti šeimą, kaip ir niekas nedraudžia gyventi kartu ne tik dviem, bet ir bet kokiam kiekiui tos pačios lyties asmenų kartu.


Lietuvoje vis labiau plinta mada nekurti šeimos, nes šeima reiškia ne tik gyvenimo pilnatvę, bet ir pareigas bei įsipareigojimus.

Pasaulyje yra ne tik monogaminė šeimos traktuotė. Kai kuriose Afrikos gentyse vaikai yra bendruomenės nuosavybė. Musulmonai – pagal jų gyvenseną – legaliai turi po kelias „žmonas“, bet savo namus saugo, kad niekas iš pašalinių jų žmonų ne tik atvirų veidų, bet ir blauzdų nepamatytų.

Gentys, gyvenančios Afganistane, įsitikinusios, kad moterys neturi teisės mokytis skaityti ir rašyti (nes anot jų, joms to ir nereikia). Tačiau vis labiau spartinama mečečių statyba Europoje, rodo, ko iš tikrųjų siekiama.

Tokios „račienės“ panaudojamos šantažui net prieš tuos valstybės vadovus, kurie gerbia tautos tradicijas, krikščionišką gyvenseną. Iš tikrųjų valdančiųjų siekis yra toks, kad visą pasaulį užpildytų tik unifikuoti individai, neturintys jokių tautinių bruožų ir jokio kultūros paveldo.

Ar ne to paties siekia ir tie, kurie visam pasauliui dabar bando įgrūsti „galabyno“ (nuo žodžio „galabyti – žudyti), atsiprašant, „šventę“?

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

amam       2021-11-5 10:42

Dekui uz info..,oi oi, kokiu tik baisybiu siam sviete..,vargsas Racas,jooo.

Kis       2021-11-4 21:29

Niekur nei mes,nei jie nesides.Tegu jie gyvena savo gyvenima,tevams nepavydziu,bet juk tokie gimsta,kiti paprasciausiai susidedai tokias saikas orgijas,panasiai,kaip kartioznikai,ar alkasai,Prasymas nereikia reikalauti to ko nesate nusipelne.

> amam 2021-11-4 6:42       2021-11-4 11:19

„Žurnalistas Artūras Račas yra jos vyras ir vienas iš dviejų tėčių, sutikusių kalbėti laidoje. Jis pamena: sužinojus, kad jo dukra homoseksuali, pirma mintis buvo, jog tai tik paauglystė, tai praeis.“

https://www.lrt.lt/naujienos/gyvenimas/13/1413995/lgbt-tevai-dalijasi-vaiku-atsiskleidimo-istorijomis-pasakoja-apie-baime-del-atzalu-ir-poziuri-i-homofobus

stasys        2021-11-4 7:45

Reikia užjausti moterį dėl jos dukros o Jus ją kalate kritika prie kryžiaus . Ne kokia dalis jei išpuolė ir gyvenimas užauginus dukrą toliau nelepina . Tai tas pats kas turėti vaika alkoholika ar narkomaną kuriam padėti gali tik specialios gyvenimo sąlygos .. Partnerystės įstatymas turi turėti tokias teisines gaires kurios leistu nemaišyti tokio gyvenimo kartu būdo su tradicine šeima . Vienok verta prisiminti jog Lietuvoje nemaža dalis vaiku gimsta nesusituokusiose porose kurioms irgi reikia tokio teisinio pagrindo ir čia jau nieko neapkaltinsi netradicine seksualine orientacija .

amam       2021-11-4 6:42

Jei si Raciene yra A.Raco zmona,tai pastarajam nuosirdi uzuojauta.Zmogui daug nelaimiu ant galvos siam sviete..Gerbiu Artura kaip gera zurnalista.Laikykis,zmogau.

Dalia       2021-11-3 17:13

Racienes dukrai 27 metai,tai apie koki vaika eina kalbsa?Beto ji turi moteri partnere ir niekas jai netrukdo su ja gyventi,kai kaip galima patiketi Raciene ir jos paistalais.Ji prezidenta apmulkino,o LGBT bendriomene ploja -sutvarkysime prezidenta.Baisu kas dedasi Lietuvoje

nika       2021-11-3 14:41

puikiai ir teisingai parasyta

Galabyno šventėjai :)       2021-11-3 14:05

puikiai smile

Rekomenduojame

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.