Šeimos politika, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Jonas Jasaitis. Iš tikrųjų Račienė neturi ką pasakyti, aiškindama, kad jos suaugusiai, už mamą stambesnei dukrai, reikia papildomos teisinės apsaugos

Tiesos.lt redakcija   2021 m. lapkričio 3 d. 10:23

8     

    

Jonas Jasaitis. Iš tikrųjų Račienė neturi ką pasakyti, aiškindama, kad jos suaugusiai, už mamą stambesnei dukrai, reikia papildomos teisinės apsaugos

Autorius yra „Mokslo Lietuva“ vyr. redaktorius.

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija (NŠTA) pakvietė visus pasirašyti peticiją-pritarimą viešam kreipimuisi į Prezidentą dėl nepritarimo partnerystės įstatymui.

„Visiems Lietuvos tėčiams ir mamoms yra labai svarbu, ką valstybė laiko šeima – visuomenės ir valstybės pagrindu, t. y. siekiamybe, kurią valstybė skatina ir stiprina savo šeimos politika. ATVIRAS TĖVŲ LAIŠKAS – NĖRA PASISAKYMAS PRIEŠ HOMOSEKSUALIUS ASMENIS. TAI PRAŠYMAS, KAD PRIGIMTINĖS ŠEIMOS ATSTOVAI TAIP PAT BŪTŲ ĮTRAUKTI Į DISKUSIJAS KAIP LYGIAVERČIAI DIALOGO DALYVIAI“,- rašoma kreipimesi.

Yra suprantamas NŠTA reikalavimas, kad neatsirastų „partnerystės įstatymų“. O įstatymų, kurie reglamentuoja kartu gyvenančių, bet nesudarančių šeimos asmenų, teises, pakanka. Jei teisininkai mato, kad yra atvejų, kurie teisėtvarkoje neaptarti, juos galima papildyti įprastomis teisėkūros procedūromis.

Šia prasme NŠTA pareiškime – viskas tvarkoje. Tačiau pati laiško įžanga – nevykusi. Iš tikrųjų Račienė neturi ką konkrečiai pasakyti, aiškindama, kad jos „vaikui“, faktiškai suaugusiai, už mamą stambesnei dukrai – prisistatančiai kaip lesbietė, reikia papildomos teisinės apsaugos.

Tokios „račienės“ ne vaikų interesus gina, o bando pakeisti visuomenės požiūrį į tai, kas yra šeima. Niekas neverčia tokių asmenų kurti šeimą, kaip ir niekas nedraudžia gyventi kartu ne tik dviem, bet ir bet kokiam kiekiui tos pačios lyties asmenų kartu.


Lietuvoje vis labiau plinta mada nekurti šeimos, nes šeima reiškia ne tik gyvenimo pilnatvę, bet ir pareigas bei įsipareigojimus.

Pasaulyje yra ne tik monogaminė šeimos traktuotė. Kai kuriose Afrikos gentyse vaikai yra bendruomenės nuosavybė. Musulmonai – pagal jų gyvenseną – legaliai turi po kelias „žmonas“, bet savo namus saugo, kad niekas iš pašalinių jų žmonų ne tik atvirų veidų, bet ir blauzdų nepamatytų.

Gentys, gyvenančios Afganistane, įsitikinusios, kad moterys neturi teisės mokytis skaityti ir rašyti (nes anot jų, joms to ir nereikia). Tačiau vis labiau spartinama mečečių statyba Europoje, rodo, ko iš tikrųjų siekiama.

Tokios „račienės“ panaudojamos šantažui net prieš tuos valstybės vadovus, kurie gerbia tautos tradicijas, krikščionišką gyvenseną. Iš tikrųjų valdančiųjų siekis yra toks, kad visą pasaulį užpildytų tik unifikuoti individai, neturintys jokių tautinių bruožų ir jokio kultūros paveldo.

Ar ne to paties siekia ir tie, kurie visam pasauliui dabar bando įgrūsti „galabyno“ (nuo žodžio „galabyti – žudyti), atsiprašant, „šventę“?

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

amam       2021-11-5 10:42

Dekui uz info..,oi oi, kokiu tik baisybiu siam sviete..,vargsas Racas,jooo.

Kis       2021-11-4 21:29

Niekur nei mes,nei jie nesides.Tegu jie gyvena savo gyvenima,tevams nepavydziu,bet juk tokie gimsta,kiti paprasciausiai susidedai tokias saikas orgijas,panasiai,kaip kartioznikai,ar alkasai,Prasymas nereikia reikalauti to ko nesate nusipelne.

> amam 2021-11-4 6:42       2021-11-4 11:19

„Žurnalistas Artūras Račas yra jos vyras ir vienas iš dviejų tėčių, sutikusių kalbėti laidoje. Jis pamena: sužinojus, kad jo dukra homoseksuali, pirma mintis buvo, jog tai tik paauglystė, tai praeis.“

https://www.lrt.lt/naujienos/gyvenimas/13/1413995/lgbt-tevai-dalijasi-vaiku-atsiskleidimo-istorijomis-pasakoja-apie-baime-del-atzalu-ir-poziuri-i-homofobus

stasys        2021-11-4 7:45

Reikia užjausti moterį dėl jos dukros o Jus ją kalate kritika prie kryžiaus . Ne kokia dalis jei išpuolė ir gyvenimas užauginus dukrą toliau nelepina . Tai tas pats kas turėti vaika alkoholika ar narkomaną kuriam padėti gali tik specialios gyvenimo sąlygos .. Partnerystės įstatymas turi turėti tokias teisines gaires kurios leistu nemaišyti tokio gyvenimo kartu būdo su tradicine šeima . Vienok verta prisiminti jog Lietuvoje nemaža dalis vaiku gimsta nesusituokusiose porose kurioms irgi reikia tokio teisinio pagrindo ir čia jau nieko neapkaltinsi netradicine seksualine orientacija .

amam       2021-11-4 6:42

Jei si Raciene yra A.Raco zmona,tai pastarajam nuosirdi uzuojauta.Zmogui daug nelaimiu ant galvos siam sviete..Gerbiu Artura kaip gera zurnalista.Laikykis,zmogau.

Dalia       2021-11-3 17:13

Racienes dukrai 27 metai,tai apie koki vaika eina kalbsa?Beto ji turi moteri partnere ir niekas jai netrukdo su ja gyventi,kai kaip galima patiketi Raciene ir jos paistalais.Ji prezidenta apmulkino,o LGBT bendriomene ploja -sutvarkysime prezidenta.Baisu kas dedasi Lietuvoje

nika       2021-11-3 14:41

puikiai ir teisingai parasyta

Galabyno šventėjai :)       2021-11-3 14:05

puikiai smile

Rekomenduojame

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.