Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Žmogaus teisės, Tiesos judėjimas

Joana Noreikaitė. „Tie-SOS!“ akcijos dalyviai kreipėsi į valstybės vadovus dar kartą klausdami „Ar dar gyva Deimantė Kedytė?“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. vasario 20 d. 8:00

36     

    

Joana Noreikaitė. „Tie-SOS!“ akcijos dalyviai kreipėsi į valstybės vadovus dar kartą klausdami „Ar dar gyva Deimantė Kedytė?“

Vasario 17 dieną, 69-ąjį kartą Simono Daukanto aikštėje minėdami Deimantės Kedytės smurtinį pagrobimą ir pradanginimą, „Tie-SOS!“ akcijos dalyviai kreipėsi į valstybės vadovus prašydami atsakyti į du klausimus:

a) dėl kokių priežasčių jie iki šiol neatsakė į Laisvės premijos laureatės s. Nijolės Sadūnaitės Lietuvos Laisvės gynėjų dieną jiems viešai užduotą klausimą?

b) ar dar gyva Deimantė Kedytė?

Valdžia, neatsakiusi į Laisvės premijos laureatės Nijolės Sadūnaitės klausimą, užduotą šių metų sausio 13 dieną iš aukščiausios valstybinės tribūnos, išsidavė, jog yra padarytas sunkus, visomis išgalėmis slepiamas nusikaltimas.

Jūs, aukščiausios valdžios atstovai, palaiminę smurtinį mergaitės pagrobimą, jūs, teisėjai, uoliai vykdę užsakymus, jūs, žurnalistai, melavę ir šmeižę – atsakykite, kaip mes toliau gyvensime su šitokia našta, kuomet yra peržengtos visos žmogiškumo ribos?

Ar ir toliau, užsimaukšlinę maloningas kaukes, vaidinsime, kad viskas yra gerai ir kad nieko neatsitiko?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wqwq       2018-07-12 10:34
dongdong8       2018-07-4 10:34
100-cio ideja       2018-02-24 7:05

isklausius N.Sadunaites kalba,kaikam uzvire pyktis.Kersto!kersto!kersto!Sunaikinti Venskiene!

Kodėl nepasirašė D.Kuolys?       2018-02-23 23:39

Vyrai, literatai,dreba iš baimės?

vsd        2018-02-22 20:56

vai me yra vsd agentukas, dalijantis geranoriškus patarimus.

todėl        2018-02-22 17:36

Prezidento rinkimai artėja. Ir kaipgi praleisti tokią “bombą” rinkimų kampanijai išsivaikščiojančioje ir nuobodžioje šalyje, juolab, kad bent du galimi kandidatai yra vienaip, ar kitaip, įsivėlę? To ir reikėjo tikėtis. Turėjo būti kažkokia atomazga, negalėjo gi Venckienė visą gyvenimą būti nei pakarta, nei paleista. O čia, koks “sutapimas”, pusantrų metų iki rinkimų ėmė ir atrado Amerikos idiotai jų panosėje gyvenusią Venckienę! smile Turėtų būti įdomu. Galimas daiktas, kad kai kas bandys įtikinti amerikiečius, jog negalima apnuoginti vieno iš kandidatų gėdos, kitaip Kremlius laimės prezidento rinkimus Lietuvoje. Nieko naujo.

Dėl        2018-02-22 17:03

Venckienės suėmimo JAV, manau kad “antį” paleido, akių uždangą žmonėms mulkint. Vadinasi tikrai deda į kelnes, nes kyla klausimas, kodėl būtent dabar???

Bloga nuojauta       2018-02-22 16:41

vel prades zudyt.Tikiuosi apsirikau.Dieve,padek.

tik be panikos       2018-02-22 14:48

Įmanomi visokie variantai. Dabar dar tik prasideda pagrindinis veiksmas. Nieko netikėto. Tik Stribas, žiūriu, labai nervuotas. Reiškia, bijo. Jam tai šakutės pareina, po prezidento rinkimų liks ir be premjero posto ir apskritai ponu Nieku. “Dujotekanos” Stonys iš užsienio savus žmones vėl į prezidento postą stumia, jau žinoma, kad Žydrasis Albinas sukasi ties daugiau nei vienu kandidatu, bet tai ne Stribas. Stonio veikla, tikriausiai, koordinuojama su Kremliumi ir keista būtų, jei būtų kitaip.

Jus neteisus       2018-02-22 14:32

Štai jums atsakymas į sesers Sadūnaitės klausimą. Žiniaskaida net springsta iš laimės, kad JAV pareigūnai suėmė Neringą Venckienę. Nepraeis nei pusė metų ( ilgiausiai 1,5) ir Neringa bus pargabenta į Lietuvą “sudraskymui”. Gal kas gait patikrinti šį faktą iš originalių šaltinių? Parašykit.

rasa       2018-02-22 13:54

Netikiu,kad pasakys,nes jei visa Lietuva mate,kaip tavargse mergaite plikis ir saldzioji motinele ja nese,juk tempe is namu vaika,taciau teismuose visai nesigedinant aiskina,kad viskas buvo grazu,prievartos nebuvo,todel netikekit zmones tais nieksais,kazkada ateis ir ju valanda,juk jau atejo Kraujutaitienei,dainai Kondratjevui palaukim kantriai ateis

o tai Čyvas dar gyvas???       2018-02-22 12:40

Aš vis galvojau, kurgi jis pradingo? Tai ką jis dabar veikia?

Janutienės reklamuotojui       2018-02-22 3:16

Pasigėdytum reklamuoti tą išverstakūrę. Ką prezidentė pasakė seseriai, pati sesuo po minutės ir paskelbė - fantastiška sesers reakcija. Iškart paskelbė ir tiesos.lt - čia jau tą patį vakarą buvo paskelbta ir visa sesers kalba.
O Janutienė dar kartą išsišaipė ir iš Sadūnaitės, iš mergaitės gynėjų - jų nuoširdaus susirūpinimo tuo nelaimingu vaiku.
Bet Čyvas savo šlykštumu perspjovė visus - tikiuosi, viskas jam grįš bumerangu.

Žiūrėkite Rūtos Janutienės laidą:       2018-02-22 2:51

Dalios Grybauskaitės pasakyti žodžiai, apie kuriuos nutylėjo visa žiniasklaida

yra teorija       2018-02-21 17:53

To, kurį matė Deimantė, gali būti, kad nebėra gyvųjų tarpe. Gudriai pašalintas, kai tapo nebereikalingu, prisidengiant kita rezonansine istorija. Bet ką dabar daryti grobikams? Kaip jiems dabar klaidą pripažinti ir ką apskritai daryti tiek visko pridirbus? Jeigu mano teorija teisinga, netrukus dar vienas odiozinis veikėjas, stovėjęs visos šios tragedijos ištakose, turėtų nukristi nuo laiptų arba priburbuliuoti baseine. Buvo rimtų priežasčių palikti tą šantažuotoją gyvą, bet jos tapo nebe tokios svarbios, tad ir palikti jį gyvųjų tarpe nelabai yra prasmės. Jeigu kalbėti apie klaną, kurio kaipo tokio egzistavimu aš netikiu, tai tas veikėjas ir kontroliavo tą sąlyginį klaną šantažu. Pagyvensim, pamatysim.
Teisingumo ir padorumo, kilnių tikslų, patriotizmo grobikų veiksmuose šioje istorijoje nė su žiburiu nerasi. Yra tik tam tikra logika, veiksmų nuoseklumas ir negrabus bandymas gelbėti valstybės reputaciją, iš tikro savo veiksmais tik dar labiau ją griaunant. Paskui dar prisijungė ir siauri politikų interesai, Skvernelio šlovės ir valdžios troškulys. Viskas susipynė į vieną kamuolį, visi jie susiję, susitepę ir dėl to visi turintys priežasčių tylėti, dengiantys vienas kitą.

 

Life Site News       2018-02-21 14:29
to Vai mi        2018-02-21 12:21

Žmonių ši karta buvo daug, tiesiog dėl blogo oro ir kitokių trukdžių nenusifotografavo visi. Čia gal tik koks trečdalis.

dabartiniai        2018-02-21 12:00

išrinktieji išties tik iš inercijos imituoja valstybės veiklą. O juk realiai jau viskas baigta. Lietuvai teks dar kartą atgimti tik šį kartą be melo ir prievartos.
Kaip tai? Valstybė be prievartos, be “palicikų” ? Nejaugi tokių būna? Yra. Kas nežino, sužinos. Iš grįžtančių emigrantų.

to Vai mi       2018-02-21 9:09

Tai laukiam tamstos pasirodant kovo 17d.Turbūt dar nei karto nebuvai.Manau niekas neprieštaraus,kad viską, ką čia parašei, galėsi įgyvendinti.

To vai me       2018-02-21 8:02

Nieks neklaus,ar mergaite gerai valgo.Visi dziaugsis ir dekos Dievui,kad gyva.Sutinku,kad tokiu laiku gali ateiti tik pensininkai,bet buvo sestadienis.

vai me       2018-02-21 2:04

Esu įsitikinęs,kad šios, nepaprastai svarbios Lietuvai,pilietinės akcijos, organizatorių gretose, veikia vsd “kurmis”, kuris baigia uždusinti, šią pilietinę akcija.Atleiskite, man “berazumiui” , bet tai, ką aš matau, ne pilietinė akcija, o “vilčių laidotuvės”.Jūsų klausimas prezidentei “Ar gyva mergaitė?”, idiotiškas.Ką darysite, jeigu mergaitė ,jums bus parodyta? Leiskite spėsiu, kad sekantis, akcijos dalyvių klausimas, bus toks:“Prezidente, ar mergaitė gerai valgo?”.Beje, kodėl akcijos dalyviai, neklausia, koks, kankinės Orintos likimas , kuris neleidzia man , kaip piliečiui, ramiai miegoti naktimis.Jeigu turite, trumpą atmintį, tai priminsiu jums, kad Orinta,buvo atiduota nepažįstamam recidyvistui ir išvežta į nežinią.Keistas akcijos organizatorių, išrankumas,ar ne? Gerbiu, Sadūnaite, už jos drąsą, bet jos klausimai,turėjo būti apgalvoti geriau.Įdomu, ar šios akcijos organizatoriai ir dalyviai, uzdavė sau klausimą: Kodėl, ši pilietinė ugnelė nepavirto gaisru ir pamažu tyliai gesta ? Kur jaunimas, studentija ir kiti “ne pensininkai”.Kokiu laiku vyksta renginys, ar tada, kai studentai paskaitose, o dirbantieji dirba.Gal neturite pinigų, normaliam renginiui surengti.Tai Janutienė, per valandą ,savo laidos metu, sms-ų žinutėmis surinko, per trisdešimt tūkst.Ko trūksta, idėjų, proto, drąsos, vaizduotės? Susikarpykite savo paklodę, į daugybę plakatų ir visomis pasaulio kalbomis parašykite” GRĄŽINKITE MERGAITES LIETUVAI”.Gal prezidentė belakstydama po Europą, pamiršo lietuvių kalbą, tai parašykite angliškai, ar žydiškai.Jaunimui, atvykusiems į” renginį, dalinkite kokį nors ženklelį. Pvz.su užrašu “Atžalynas”,marškinėlius su užrašu, nemanau, kad tai jums kainuos didelius pinigus. Jeigu, jau tikrai esate, tokie biedni, tai galiu jums paskolinti dirbtiną eglutę, ant kurios Lietuvos vaikai, atvykę su tėveliais į renginį, galėtų pakabinti laiškelį Deimantei.

Nieko ypatingo?       2018-02-20 22:35

Straipsnio autorė kažkodėl nepaminėjo, jog aikštėje prie piketuotojų tuoj pat prisistatė “skverneliai” ir ... nusikopijavo akcijos dalyvių asmens dokumentus. Dar viena bauginimo taktika?

Pranašas       2018-02-20 19:55

Vaiko grobikai laukia Mergaitės SENELIŲ mirties.
Tikisi ,kad į laidotuves atvyks dukra ir tada ją aerouoste suims.
Markizas de Sadas stiguoja…o Dievas juokiasi.
Ar kartais Dievo Pirštas nenušluos nuo Žemės grunto jo palikuonis pirmiau ,nei tuos senukus paims kaip kankinius pas save į Dangų?
Šito aš nežinau.
Laukime atomazgos ir Dangaus teismo pagal Aukščiausiojo statutą.

Mes žinome ,kad jie KURTI       2018-02-20 19:42

AKLI,
ir DURNI,
bet vistiek kaskart klausiame:
kur padėjote DEIMANTĘ?
Tikimės,kad kažkuris iš jų prieš MIRTĮ, gal ką nors skausmų surakintas, prisimins

Stasys       2018-02-20 18:03

Ką jie atsakys, juk ne jie valdo valstybę. Negi iki šiolei dar kam neaišku ? Prisimenu, vienas generolas viešai pasakė kokia gauja ir iš kur valdo. ... Tikriausiai, jis teisus, nes jis daug žino ?... Pasakęs A, nepasakė B…. O kas yra viso to svarbiausias “liucipierius” bei “krikštatėvis”?  Be abejo, didelę žalą daro mūsų abejingumas, bei tikėjimas melu, sklindančiu iš nupirktos žiniasklaidos .. . Taip, aš taip pat manau, kad juridinės valdžios tylėjimas atsako į klausimą, kad buvo valstybės vardu įvykdytas labai nedoras dalykas.

Algimantas       2018-02-20 16:22

Valstybės vadovai savo tylėjimu provokuoja visuomenę: gal neištvers, gal ištars kokį etikos normas peržengiantį žodį, kad dėl to galėtų įjungti prieš visuomenę sau pavaldų teisėsaugos mechanizmą, smurtą. Primityvus, negarbingas elgesys.

Knygnešys Kazys Gabriūnas iš Laukminiškių yra parašęs:

Kad ne ant šio svieto,
Tai ant Dievo sūdo
Negalės nuslėpti
Nei menkiausio grūdo.

Nesitaikysime, palauksime, sulauksime.

DAR        2018-02-20 14:29

reikėtų paklausti ir tos, kuri liejo džiaugsmo ašaras, kai smurtas, panaudotas prieš bejėgį vaiką buvo NEGALIMAS.Ir kai tėvai , net mažiau smurtaudami prieš savo vaikus, yra TEISIAMI. Jau nekalbant apie tą baisią jėgos struktūrų kiekį, jų sukurtą atmosferą, kuri stovi akyse iki šiol.O kai į paprastą klausimą atsakoma tyla - tampa viskas aišku…..“Laimutė paliko dukters ,sesers kapą” [anot L.Lavastės].

...........       2018-02-20 12:16

Taigi, pažiūrėsime, ką atrašys. Atsakymas yra, jis tylėjime.

Apuokiukui       2018-02-20 11:22

Va čia ir įdomiausia, kad Maskolija nepasinaudojo puikia proga ir dar rėmė juodaisiais PR specais “violetinės”, dar vienos “spalvotosios” postsovietinėje erdvėje, revoliucijos numalšinimą. Amerikiečiai, matyt, irgi turi savų argumentų tylėti, bet Venckienę jie vis tik priglobė. O maskolius, matyt, tenkina šioks toks stabilumas ir nuspėjamumas tranzitinėje į Karaliaučių šalyje. Kam jiems taip paprastai atiduoti savaime po SSRS subyrėjimo likusią agentūrą?

Logika.       2018-02-20 10:42

    Belieka daryti išvadą, kad Lietuva yra užvaldyta stambių nusikaltėlių, o valdžią imituojantys personos yra tik iškamšos, priverstos vykdyti nusikaltėlių valią. Kitos logikos čia nėra ir būti negali. Argi normali valdžia drįstų taip atkakliai ir ciniškai tyčiotis iš savo žmonių - jų pačių darbdavių?

JUK       2018-02-20 10:35

vienas iš trijų aiškiai pasakė, kad N.Sadūnaitės kalboje “nėra nė vieno žodžio tiesos”...

O tiesa ,ko gero, labai liūdna…

Šaunuolė Joana,        2018-02-20 10:29

jau bemaž 6 metus su bendraminčiais rūpinasi Deimantės likimu ir teisingumu, žadina apsnūdusią ir apkvailintą tautą. Palaikykime, prisidėkime visi kiek galime prie jos pastangų ir gerų darbų.

Nieko nesitikiu       2018-02-20 10:18

Tik ziauriai liudna, gaila vaiko ir sios teritorijos pilieciu.

ko jūs tikitės iš stalinistų?       2018-02-20 9:29

visa teisėsauga: ypač prokuratūra, teismai, TM - kgbistų stalinistų irštva.
——-
kitas klausimas: ar yra likęs nors vienas padorus politikas (seimūnas) - ar jie VISI kruopščiai atrinkti KGB?

Apuokiukas       2018-02-20 9:19

Įdomu, ar šiuo klausimu ką nors galėtų pasakyti didžiųjų valstybių - JAV bei Maskolijos spec. tarnybos? O jeigu jos laukia tinkamo momento ( pvz. prieš rinkimus ) ir tada pateiks visą informaciją? Kas bus tada?

nedaug padės       2018-02-20 9:18

Jeigu jau Rubavičių kariuomenės struktūros terorizuoja, tokiai valstybei galas. Tie patys “vadovai” tik iš inercijos dar imituoja veiklą, bet realiai jau viskas baigta. Deja. Teks Lietuvai dar kartą kada nors atgimti.
Juokiamės iš Rusijos, o čia pas mus viskas lygiai taip pat.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.