Tiesos judėjimas

Joana Noreikaitė. Spalio septynioliktoji. Simono Daukanto aikštė

Tiesos.lt redakcija   2019 m. spalio 18 d. 16:32

25     

    

Joana Noreikaitė. Spalio septynioliktoji. Simono Daukanto aikštė

Spalio septynioliktoji. Simono Daukanto aikštė.

AR DAR GYVA DEIMANTĖ KEDYTĖ? Klausimas, kurį vėl ir vėl iškelia visuomenė ir kuris visais įmanomais būdais yra stumiamas į užmarštį.

Oficialioji, uoliai brukama versija - mergaitė gyvena kažkur užsienyje ir yra nežinia nuo ko saugoma. Tik va, viena smulkmena – pareigūnai yra neįgalūs tai įrodyti. Į viešai iš Seimo tribūnos Nijolės Sadūnaitės pateiktą šį klausimą iki šiol taip ir neatsakyta.

Sveika nuovoka kužda, kad pagrindinė Garliavos skandalo liudininkė yra užčiaupta amžiams.

Gelbėdama kelių niekšų reputaciją, valstybė brutaliausiu būdu susidoroja su mažamete liudininke, atiduodama ją į nusikaltėlių rankas.

Ar gali tokia valstybė apsimesti kurianti gerovę?

Gerovę kam?

***

Filmavo Vincas Kubilius.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Taip, teismai skina       2019-10-22 8:55

saldžius nepriklausomybės vaisius, bet tas saldumas po kurio laiko viduriuose apkarsta. Ar neteks aniems suviduriuoti?

vladasvilimas@       2019-10-21 9:30

Situacija darosilabai, labai sudėtinga, nes Seimas yra pasmerkęs p. Neringą.
Kas Liečia teismus - jie nepriklausomi….....?

vladasvilimas@       2019-10-21 9:15

Situacija darosilabai, labai sudėtinga, nes Simas yra pasmerkęs p. Neringą.
Kas Liečia teismus - jie nepriklausomi….....?

Gelbėdama kelių niekšų reputaciją       2019-10-19 19:28

Tuom viskas ir pasakyta. Kol nesužinosime tų niekšų pavardžių tol tiesos šioje byloje , ir Lietuvoje nebus .

stasys        2019-10-19 18:45

Ramiros tikrai sulauksite teisingumo , leiskite tik parvežti ‘šventa avele’ į Lietuva ..smile

Ramiros       2019-10-19 16:44

Sveikinu ir dėkoju už sąžiningumą, neabejingumą kito skausmui, blaivų mąstymą .... Duok Dieve mums sulaukti Tiesos ir Teisingumo !

Dzinguliukai.       2019-10-19 16:29

    Šiandien vėl girdime apie nuolat augančius Prezidento reitingus. Taip ir norisi paklausti - argi vien reitingais bus sukurta GEROVĖS VALSTYBĖ??? Bet va, čia priėjo Kindziulis ir paklausė :  Ponas Prezidente, ar Jums ne gėda būti vadovu šalies, kurioje -
  Seimas (pagrindinė įstatymų leidybos ir parlamentinės kontrolės institucija, viena iš valdžios dedamoji) jau geras pusmetis yra tik pramoginių žaidimų, komentuojamų R.Petrausko, vieta? O Jums ką - dzin?..
  Seime įsigalėję savanaudiškų grupuočių gaujos, kurios vadovu nori pasistatyti tik juos atstovaujanti personą. Seimas, o juo labiau jo vadovas yra tautos atstovai ir neturi atstovauti grupuotėms, ko siekia ponas agrokoncerno dvarponis. Jums ką - dzin?...
  Klesti korupcija teisėsaugoje - korumpuoti teisėjai, korumpuoti policininkai, korumpuoti prižiūrėtojai. Jums ką - dzin?...
  Iki šiol slepiamas valdžios vardu padarytas nusikaltimas, kurio metu buvo žiauriai pagrobtas ir pradangintas mažas vaikas, teroristiškais metodais pasikėsinta į privačią nuosavybę ir taikius žmones, nužudyta apie 10 žm0nių, kryptingai skaldoma visuomenė, neieškoma nusikaltėlių, netiriamos žmogžudystės. Juk tai priskirtina prie grėsmių šaliai. Jums ką - dzin?..
  P.s. Daugiau paklausti Kindziulis , deja, nebespėjo - prisiartino būrys uniformuotų ir ...

viltė       2019-10-19 14:28

Kokia žiauri realybė .O ŽMONĖS taip ir išliks ŽMONĖMIS . Ačiū Jums , brangieji .

MANAU,       2019-10-19 13:19

kad Mergaitės nebėra, kaip užbaigti scenarijų - nežino niekas..Visi išsigandę, nes nenumatė,  kad žmonės neužmirš šios tragedijos…..

pastebėjimai       2019-10-19 12:41

Kiek abejingų  praeina pro šalį, nejau tikrai svetimo skausmo nebūna?
Ar tie su žaliomis liemenėmis patenkinti savo atlyginimais?
Ar mokytojams, organizuojantiems streikus,nekilo klausimas, kur yra mokinė Deimantė ir jos pusseserė, ar joms yra prieinamas mokslas, ar prieš jas nenaudojama prievarta?Ar mokytojams pinigai svarbiau už moralinį veidą?
Kur drąsos kelio parlamentarai?
Kur žurnalistai , kodėl tyli apie šią akciją?
“žmonės jūs ar ne žmonės” šaukė Deimantė nešama iš namų.... Pasirodo, kad Žmonių yra tik saujelė .Beje, ką tarp Žmonių veikia tas senis su lazda, kuris prezidento rinkimų metu Kaune VDU salėje fotografavosi su Skverneliu?

Prakseda       2019-10-19 11:32

Vaje,vaje,kaip bijomasi TIESOS- pažvelkite, kiek policijos mašinų stovi.Ir juokinga, ir labai GĖDA.

Friday Fax (C-Fam)       2019-10-19 10:51

VOL. 22, No. 42, October 18, 2019

https://email.opusfidelis.com/t/j-e-cvmuk-yhddhugty-r> 
<http://i7.cmail20.com/ti/j/49/458/7D6/055355/images/friday-fax-banner.jpg> 

UN Agency Blocks Pro-Life Groups from Conference

Dear Colleague,

Like George Wallace standing in the schoolhouse door keeping out black children, the paladins of the UN Population Fund are blocking pro-life groups from an upcoming conference that will consider the spread of abortion. UNFPA is refusing to admit Family Watch International, C-Fam, the Heritage Foundation and other pro-life groups accredited to the UN from attending the upcoming conference in Nairobi, Kenya. This is outrageous and will certainly cast a pall over whatever document comes out of that meeting. The UN has accepted NGOs from the day its doors opened. The move by UNFPA is anti-UN and anti-democratic by any measure. I report <https://email.opusfidelis.com/t/j-l-cvmuk-yhddhugty-d>  on this appalling development.

There is a looming battle between UN bureaucrats and UN member states over the thorny issue of UN treaty body reform. The treaty bodies, which monitor compliance with human rights treaties, have gone almost totally nutty and power-hungry over the years and the member states want to reign them in. The problem is that any major UN bureaucrat has more power at the UN than any single UN member state. We shall see how this develops. Stefano Gennarini, J.D. reports <https://email.opusfidelis.com/t/j-l-cvmuk-yhddhugty-h> .

Spread the word. Be daring. Keep the faith.

Yours sincerely,

Austin Ruse
President

Subscribe to Friday Fax <https://email.opusfidelis.com/t/j-l-cvmuk-yhddhugty-k> 
<https://email.opusfidelis.com/t/j-l-cvmuk-yhddhugty-u> 

EXCLUSIVE: UN Agency Blocks Pro-Lifers from Conference

by Austin Ruse

NEW YORK, October 18 (C-Fam) The pro-abortion UN Population Fund (UNFPA) does not want pro-life critics in attendance when the agency convenes a conference in Nairobi in mid-November. Read more >> <https://email.opusfidelis.com/t/j-l-cvmuk-yhddhugty-o>

<https://email.opusfidelis.com/t/j-l-cvmuk-yhddhugty-b> 

Crazy Treaty Bodies at Heart of Abortion LGBT Battles at UN

by Stefano Gennarini, J.D.

NEW YORK, October 18 (C-Fam) The General Assembly isn’t yet scheduled to take up treaty body reform until next year. But progressive states that want to advance Western liberal norms through the UN human rights system are moving fast to frame the issue on their own terms. Of special interest to them is abortion and LGBT issues. Other UN member states object. Read more >> <https://email.opusfidelis.com/t/j-l-cvmuk-yhddhugty-n/

Stasiui gerai moka,kad       2019-10-19 10:11

jis nukreiptų jūsų dėmesį nuo esmės.Jis labai panašus į Pikasą,jei čia ne jis?

to stasys       2019-10-19 9:48

o gal stasy sau i sikna isikalei ta nyksti,ar tau nyksti i sikna ikale tie uz kuriuos galva guldai?

stasys        2019-10-19 7:32

Nepyk Jonai aš tik savanaudiškai patikrinau ar tas „reikalas“ dar tūri gyvybės požymiu ..Šiltas –lavonas ir jo nykščiu baksnoti gal nereikėtu , kas gi taip elgiasi su ramybe sau radusiu . Vienok patvorys neturėtu tapti užuovėja nuo visokiu gyvenime mus persekiojančiu negandu ..Žmogus gamtos duota natūrą pilnas idėjų kurti apie save prasminga gyvenimą taip įprasminant apie save atmintį ..Ir nors Jus labai stengiatės , turiu ta patvirtinti , tylos sienos perlipti Tamstai nepavyko .Mano nešmaikštus juokas su tais nykščiais tik pavyzdys to kiek naivios tos pastangos ka nors lemti vieno mygtuko paspaudimu .Susiraskite J.Ramanauskai sau geresniu idėjų, tokiu kurias žmonės neapeitu ratu ir nedarytu keistos veido minos sutikus Daukanto a. žmonių grupe su slepiančiu pykčiu . Lietuva tikrai nėra tobulas kraštas žmonės gyventi ..bet tai ka Tamsta siūlo ne gyvenimas o vienos pykčio pakalnės . Taip elgiasi anie rytuose ‘karaliaujantis’ ..nuolatinis stresas su noru kam nors įkasti .

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-10-18 22:59

to “stasys     2019-10-18 19:52
Įkaliau J.Ramanauskui .. nykščiu minusą !!”
Ponas stasy, gal tavo “nykštys” visuomet jau į minusą rodo?
Labai dėkoju, kad atkreipei į mane tokį dėmesį. Tamstai svarbu kur gyvenu, o nesvarbu ką sakau. Tai matau, kad tamsta esi ypatingai labai apsišvietęs “patvorinių” specialistas. Tačiau kažin ar esi gabesnis už Švietimo ir Mokslo ministrijos klerką, o gal juo ir esi? Skaityk apie save?
Skaityk 2018-04-09 straipsnį “Švietimo ir mokslo min-ISTERIJA”
http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas-svietimo-ir-mokslo-min-isterija/
https://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=9108:stt-svietimo-ministreija-yra-virtusi-didziule-pinigu-plovykla&catid=47&Itemid=101

Ramiros       2019-10-18 21:29

Nenuilstamas “stasys”.  Jis man panašus į šudbarį ... 

to:stasys 2019-10-18 19:52        2019-10-18 21:10

kas tamstelei belieka - savo baime, inirsi malsinti tik nysciu zemyn. Esi pedu valdybos, tarybos trolis ir tas tavo nykstis” tera tik šuduko vertės….

2025 metai        2019-10-18 19:04

Teisėjas Valantinis skelbia nuosprendį Neringutei. Staiga į teismo salę įeina Deimantė...ir teisėją ištinka insultas, prokuroras Rudis palindo po stalu…

Galimai bent vienam       2019-10-18 19:02

Gal nustokite vieną kartą viską karti ant KGB. Jaunieji Lietuvos niekšai ir išsigimėliai toli pranoksta tos organizacijos veiksmus. Tokią išvadą galima padaryti tik iš vienos šitos istorijos vyksmo.

stasys        2019-10-18 18:52

Įkaliau J.Ramanauskui .. nykščiu minusą !! .Kada gi putino ‘žaliosios beretės’ gyvenančios Amerikoje gavo teise šmeižti Lietuva ? Iš to kaip aršiai jam patvoriniai dėkavoja ..Jis ne vienas toks o ir visa komanda ..

Galimai bent vienas       2019-10-18 18:12

Garliavos bylų teisėjas yra dirbęs KGB.Ir galimai už šios bylos stovi šios grupuotės veikėjai.Ir parinko kadrus.

Neringos       2019-10-18 17:58

atgabenimas teisti išriš šį klausimą: neįmanoma jos teisti, neapklausiant Deimantės, liudytojos, ar kitokiu statusu. Nebent panelė būtų pakeista kokia antrininke. Tai būtų dar viena afera…

kliedesys       2019-10-18 17:28

Ar žmogėdros paskaičiavo kiek metų praėjo ir kiek jau Deimantei metukų? Ar dar didžiuojatės Kedžio žudynėmis? Atseit mergaitės interesai. Gal laikas protauti.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-10-18 17:12

Tai jau 89-tą kartą patys taikiausi ir nuoširdžiausi žmonės primena valdžiai paprastą ir elementarų klausimą: AR DAR GYVA DEIMANTĖ?
Pagal valdžios reakcija darytina išvada, kad Lietuva neturi savo valdžios, ją valdo išsigimėliai, hibridiniai stribai. Pasirodo, kad nė prezidentas negali surasti laiko pasikalbėti su taikiais nuoširdžiais žmonėmis.
Seimo idiotai ir niekšai, taip pat nemato žmonių, tik postais dalinasi. Net pats ponas Pranckietis irgi nieko nežino, o taip pat nieko nežino ir Karbauskis, bei taip vadinama opezicija.
Atsakymas yra 20158-03-26 straipsnyje “Seimo smarvėms”
http://www.ekspertai.eu/seimo-smarvems95245/
http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas/#more-8107
Lietuvos valdžia yra vaikų ŽUDIKAI, toks yra atsakymas. Tai antikonstituicniai išsigimėliai.


Rekomenduojame

Geroji Naujiena: Jėzau, Tu mūsų viltis

Ramūnas Aušrotas. Naujoji Zelandija skubos tvarka liberalizavo abortus

Nijolė Bulotaitė. Kunigas Alfonsas Lipniūnas: lietuviško žodžio ir katalikiškos meilės galia

Kaip karantinas pakeitė lietuvių gyvenimą?

Ramūnas Aušrotas. Net ir katalikiškoje mokykloje apie „Didžiąją Prancūzijos revoliuciją“ dėstoma liberalų propaganda

Povilas Gylys. Nerimas dėl ekonominės krizės suvaldymo

Susipažinkime: Dievo Tarnas kun. Alfonsas Lipniūnas

Rasa Čepaitienė. Pasaka apie Cacą ir Kaką

Laimonas Kairiūkštis. Ar visiems verslininkams reikia padėti?

Liudvikas Jakimavičius. Kova su korona iš mano balkono

Jurga Karčiauskaitė-Lago. Ispanija – pavyzdys kaip nedaryti!

Tikintieji kviečiami kasdien drauge melstis šv. Juozapo maldą

Vytautas Rubavičius. Karūnuotasis keičia pasaulį

Rasa Čepaitienė. Karantinas (II): kinų pavasaris. Antroji dalis: politekonominė

In memoriam: Vaclovas Bagdonavičius

„Iš savo varpinės“. Naujausios PSO rekomendacijos: karantinas COVID-19 nesustabdys?

Marius Malakauskas. #LaikykisVeryga

Italija: kunigas, atidavęs kitam pacientui savo plaučių ventiliatorių, mirė nuo koronaviruso

Neringos Venckienės pranešimas spaudai: Ar buvo galima tikėtis kitokios teismo nutarties?

Vytautas Radžvilas. Dagio „krikščioniškos“ frakcijos pavardės

Vytautas Sinica. Visi genijai pasiruošę vertinti po laiko

Mindaugas Skrupskelis iš Kinijos: kovo 26-osios įrašas apie pasaulio atsaką į CoVid-19 iššūkį

Aras Lukšas. Precedento neturinti byla: Lietuva prieš nacizmą

LGGRT Centro tyrimo išvadas patvirtino Rusijos Federacijos valstybinis archyvas

Susitelkusi Lietuva. Mykolas Kleck: „O, Lietuva, kaip aš tave myliu“

Audrius Bačiulis. Apie Europos Sąjungos jungtinius apsaugų nuo Corona viruso epidemijos pirkimus

Algimantas Rusteika. Na, bet kai viskas baigsis, bus gerai

Andrius Švarplys. Demokratija tapo globalistinio valdymo iškamša

Michaelas Cookas. Bijote koronaviruso? Džiaukitės, kad negimėte prieš 400 metų

Povilas Gylys. Dalia Grybauskaitė: asmeninės savybės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.