Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Prezidentas ir jo komanda, Specialiosios tarnybos, Pedofilijos byla

Joana Noreikaitė. Kas mūsų valstybėje kontroliuoja vaiko apsaugos įstatymą, kad jis nebūtų panaudotas priešingam tikslui – nusikaltimui paslėpti?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. birželio 18 d. 21:15

10     

    

Joana Noreikaitė. Kas mūsų valstybėje kontroliuoja vaiko apsaugos įstatymą, kad jis nebūtų panaudotas priešingam tikslui – nusikaltimui paslėpti?

Pristatydama šių metų svarbiausius savo darbus prezidentė pasigyrė, jog atsakė į daugiau nei 4 tūkstančius piliečių laiškų. Tačiau argi galima kurčnebylių dvaro klerko atsirašinėjimus laikyti atsakymais?

Štai piliečiai jau kelintą kartą klausia, ar prievarta iš gimtųjų namų valstybės vardu išplėšta ir pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika. Juk neprašoma pateikti detalią informaciją apie saugomų asmenų apsaugos organizavimą. Kodėl vietoje aiškaus atsakymo yra nuolat brukama tai, apie ką neklausiama?

Primename Nijolės Sadūnaitės sausio 13-ąją išsakytą viešą reikalavimą, jog prezidentė Dalia Grybauskaitė, Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir premjeras Saulius Skvernelis iki vasario 16 dienos – Lietuvos šimtmečio minėjimo – pateiktų neginčijamus įrodymus apie 2012 m. gegužės 17 d. prievarta pagrobtą ir nežinia kur pradangintą Deimantę Kedytę, kad ji yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – būtų nurodyta kapo vieta.

Iki šiol į šį reikalavimą nereaguojama.

Todėl mes ir klausiame, kas mūsų valstybėje kontroliuoja vaikui apsaugoti skirtą įstatymą, kad jis nebūtų naudojamas priešingam tikslui – nusikaltimui paslėpti?

* * *

Dar kartą primename naujausią Prezidentūros atsakymą į tiesų kasmėnesinės akcijos dalyvių klausimą „Ar dar gyva Deimantė Kedytė?“

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 8:59
Viešumas       2018-06-20 12:03

kadaise “Šėpos teatre” skambėjo: “man dabaaar, priklauso EL EN KA, ką dabaaar, daryti man su jaaa ?” 
O dabaaar išlindo yla iš maišo ir visi pamatė, kas ką ir kaip daro su ta “EL EN KA”.
Laikykitės, liberalai. Esat politikai. Meluokit išpūtę akis (kai filmuoja). Teisėjas patikės (jei supras užuominas “tipo” “ta prasme”). Na, o mes tai jau seniai nebetikim. Nė vienu politikų žodžiu. Gyvenimas išmokė.   

vil       2018-06-19 21:22

Yla visada išlenda iš maišo,čia tik laiko klausimas…

Taip, tokie įstatymai       2018-06-19 10:08

tik tam ir kuriami, kad PASLĖPTI NUSIKALTIMUS. Nes nusikaltėliai BIJO VIEŠUMO.

KOZA       2018-06-19 9:29

nostra itališkai reiškia “MŪSŲ reikalas”. Tai reiškia, kad MES neatsakinėjam. Kas tie MES? Tai visi tie, kurie NEATSAKINĖJA. Išsisukinėja. Visos koza nostros turi krikštatėvius. O kas Deimantės krikštatėvis?  Ogi tikras italas vardu Frančeskas, Bažnyčios knygoje įrašytas. Kilus skandalui tas krikštatėvis kaip priklauso paslaptingai “nusišovė”. Taip reikėjo, kad neprasitartų apie “MŪSŲ reikalus”? Kuo verčiasi tos koza nostros anksčiau žinojom tik iš kino filmų. Dabar žinom iš Garliavos veikėjų. Jie tokie pat, kaip italų filmuose, su kaukėm, su titulais, su antpečiais. Duokš mandoliną santa Liucija, koza nostra, bambino mio.

Stasys       2018-06-19 8:35

Matomai, įvykdytas brutalus nepateisinamas nusikaltimas prieš mažą vaiką, prieš jį globojusius ir sergėjusius žmones. Sako, kad tai valstybės vardu. O tai dar didesnis absurdas. Mielieji ir mielosios, pasakykit, kodėl tas yra daroma mūsų tėvynėje, dar vadinamoje Marijos žeme ? Kokie nelabieji užvaldė ją, kad net aukščiausias valdžios lygis tyli, matyt, bijo jų ?...  Kas atsakys į garbingosios sesers, nusipelnusios Lietuvai,  Nijolės pateiktą klausimą?  Ar ne juokingas yra atsakymas, kad tai valstybės paslaptis ? Įžvelgiu totalų nupezėjimą, kas gali atvesti mus ir mūsų Valstybę į pražūtį.  Atsispyrėme į daugelį negandų ir netekčių, negi dabar palūšime ir galutinai parsiduosime ?

Dovanokite,        2018-06-19 6:58

PC klaida. Šitas komentaras turėjo būti priskirtas Arvydo Juozaičio straipsniui „Dabar visi apsinuogins iki galo“.

Jules       2018-06-19 6:50

Tikrai, apsinuoginsime iki galo, ypač Jūs, ir eisime į nudistų pliažą Nemirsetoje išpažinti savo nuodėmes ir apgavystes. Eisime prisipažinti, kodėl dezuojame runkelyną, jam meluojame ir jį apvaginėjame, kodėl melas, dezi propaganda tapo mūsų gyvenimo norma, gyvenimo būdu, taip sakant, anot vieno Ške?

Gal       2018-06-18 23:40

Reikia klausima pateikti mg? Juk jie valdo ir diriguoja paradui? Tai gal per savo klapciukus ir atsakys? O ponia 2 kadencijas bijojo, dabar matyt ypac isgasdinta del apkaltos ne burnos nepravers.

aiškus atsakymas į aiškų klausimą       2018-06-18 22:57

banditai.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.