Verta prisiminti: Garliavos šturmo 5-osioms metinėms. Joana Noreikaitė. Kas ištiko Garliavos mergaitę, kad jos nuotraukos klastojamos?

Tiesos.lt redakcija   2017 m. gegužės 17 d. 20:00

189     

    

Verta prisiminti: Garliavos šturmo 5-osioms metinėms. Joana Noreikaitė. Kas ištiko Garliavos mergaitę, kad jos nuotraukos klastojamos?

Nuo šio teksto publikacijos prabėgo penki mėnesiai. Niekas iš valstybės tarnautojų ir pareigūnų, atsakingų už mažametės Deimantės Kedytės likimą, į šią skulptorės Joanos Noreikaitės atliktą analizę nesureagavo. Jos nekomentavo ir tekste minimų propagandinių publikacijų autorės Laima Lavastė bei Daiva Norkienė.

Lietuvoje, panašiai kaip Baltarusijoje, visos valdžios institucijos atsisako suteikti visuomenei informacijos apie iš namų prievarta išneštą žmogų. Tuoj bus dveji metai Deimantės Kedytės likimas, kaip ir Aleksandro Lukašenkos oponentų likimai kaimyniniame krašte, yra „valstybės paslaptis“.

* * *

Esu skulptorė, todėl teko mokytis ir akademinio piešimo, ir akademinio lipdymo. Taip pat esu gerai susipažinusi su plastine anatomija. Profesiniai įgūdžiai leidžia pastebėti menkiausius veido ir kūno formų skirtumus ir ypatumus.

Mes atpažįstame save ir kitus ne tik pagal veidą, bet ir pagal specifinių bruožų visumą – ji nesikeičia visą gyvenimą. Paprastai atpažįstame žmogų pagal kūno proporcijas, laikyseną, eiseną. Akys fiksuoja ir mažiausius niuansus: juk atskiriame net ir dvynius, tarp kurių skirtumai menki. Atpažįstame save ir kitą kreivame veidrodyje, atskiriame suaugusių žmonių vaikystės nuotraukas.

Pastaruoju metu interneto erdvėje pasirodžiusios Laimutės Stankūnaitės ir neva Deimantės Kedytės nuotraukos Daivos Norkienės straipsnyje sukėlė įtarimą, kad tai klastotė. Tokį pat įtarimą kėlė ir anksčiau pasirodžiusios nuotraukos, ir praėjusių metų filmuotos medžiagos fragmentai. Mat Deimantę esu mačiusi ir gyvai, todėl įsidėmėjau keletą labai specifinių jos veido ir kūno ypatumų, judesių.

 


Pastaba: jei norite išdidinti paveikslėlį, spragtelkite ant jo pele ir tempkite atsidariusio lango apatinį dešinį kampą.

Pirmiausia palyginkime štai šių dviejų nuotraukų fragmentus: kairėje – iš Laimos Lavastės rašinėlio apie imbierinių namukų statybą, dešinėje – iš Daivos Norkienės straipsnio apie pievoje lakstančią „laimingą“ mergaitę.

Abiejose nuotraukose matome vaizdą iš nugaros. Išdidinus nuotraukas pasidaro akivaizdu – matome dviejų skirtingų mergaičių galvas. Kairiojoje nuotraukoje nufotografuotos mergaitės, šiek tiek panašios į Deimantę, plaukai stori, tiesūs, sunkūs ir blizga. D.Norkienės nuotraukos mergaitės plaukai plonyčiai, nutriušę, nors akivaizdžiai pakirpti neseniai, iki reikiamo ilgio. Be to, skiriasi ir mergaičių galvos forma. Krinta į akis ir tai, kad mergaitės iš kairiosios nuotraukos ūgis įtartinai per mažas, per siauri ir pečiai – panašu, kad ji kur kas jaunesnė. Antrojoje nuotraukoje matyti pastangos paslėpti visas kūno formas po laisvais rūbais. Jei išties L.Lavastės nuotraukoje Deimantė, tuomet antroji – tikrai dublerė, bet kur kas labiau tikėtina, kad jos abi dublerės.


Pastaba: jei norite išdidinti paveikslėlį, spragtelkite ant jo pele ir tempkite atsidariusio lango apatinį dešinį kampą.

Antra pora nuotraukų: dešinėje – Deimantė, ką tik pagrobta iš gimtųjų namų, vežama autobusiuke, kairėje – neva Deimantė iš filmuko „Mūsų vasara“, kurį praėjusių metų liepos mėnesį išplatino neva L.Stankūnaitė. Pastarojoje – akivaizdžiai dublerė: kitoks veido ovalas – pailgas, smakro forma – ilgesnė, smailesnė, tarpas tarp akių siauresnis, minkštučiai plaukai, nėra ryškaus verpeto ant kaktos. Nors bandyta ištempti, deformuoti vaizdą – skirtumai akivaizdūs. Kairėje – ne Deimantė, o kita, kur kas smulkesnio sudėjimo mergaitė. Panašu, kad ir pirmuose minėto filmuko kadruose taip pat ne Deimantė.


Pastaba: jei norite išdidinti paveikslėlį, spragtelkite ant jo pele ir tempkite atsidariusio lango apatinį dešinį kampą.

Trečia pora nuotraukų. Dešinėje Deimantė – ją sakosi atpažinę seneliai Kedžiai, tačiau ji atrodo keistai – suglebusi, abejinga. O kairėje – jau kita mergaitė: smulkesnio sudėjimo, gal jaunesnė. Atkreipkite dėmesį į plaukučius kairėje nuotraukoje – jie plonesni ir banguoti. Galvos forma plokštesnė, visiškai skiriasi ausų forma, kitokia ir petukų linija, tad mergaitė kairėje – dublerė.

Kitos trys nuotraukos – Laimutės Stankūnaitės ir neva Deimantės Kedytės „Kalėdos“. Kam apmulkinti skirtos šitos nuotraukos? Du skirtingi interjerai, dvi skirtingos eglutės, trys skirtingos mergaitės, vis ta pati sacharininės šypsenos kaukė, pademonstruota poza. Akivaizdu, kad visos trys nuotraukos padarytos skirtingomis dienomis – dirbtinai sukurptas idiliškas vaizdelis, skirtas apmulkinti neįdėmų skaitytoją.


Pastaba: jei norite išdidinti paveikslėlį, spragtelkite ant jo pele ir tempkite atsidariusio lango apatinį dešinį kampą.

Kairiojoje nuotraukoje mergaitė labiausiai panaši į Deimantę. Veidas uždengtas, bet liko matoma ranka ir ji – išdavikė. Kad įsitikintumėte patys, palyginkite su kitomis nuotraukomis iš filmo apie mergaitę, žaidžiančią su triušiu, ir pamatysite: tai ne Deimantės ranka.


Pastaba: jei norite išdidinti paveikslėlį, spragtelkite ant jo pele ir tempkite atsidariusio lango apatinį dešinį kampą.

Kaip matyti, dublerės rankos pirštai gerokai trumpesni ir bukesni už ilgus ir labai plastiškus Deimantės pirštus.

Vidurinėje „kalėdinėje“ nuotraukoje Stankūnaitė su dar kita mergaite pozuoja prie jau papuoštos pušelės. Kad tai irgi dublerė, išduoda ilgas mergaitės liemuo ir nugaros išlinkimas, nebūdingas Deimantei. Įmantri šukuosena – dėmesiui nukreipti ir klaidinti.

Dešiniojoje nuotraukoje – tarp Stankūnų įsprausta mergaitė, atrodanti išties nesveikai. Pati senelių kūno kalba rodo atsiribojimą: gynybine poza sudėtos rankos, surežisuotas bučinys. Mergaitės kūnas susmukęs, tarytum prilaikomas, keistai nenatūraliai pakelta, kiek užlaužta galva, suglebusios, be tonuso, lyg negyvos rankos. Mergaitei ant stalo net nepadėta lėkštė. Tai – žmogutis, laikinai įspraustas papozuoti tarp dviejų suaugusių žmonių. Krinta į akis itin keisti, neskoningi drabužiai. Tačiau būtent šioje nuotraukoje galima įžvelgti detales, leidžiančias manyti, kad tai greičiausiai ir yra Deimantė – veido ovalas, rankų pirštų forma ir ilgis labai panašūs į Deimantės. Deja, ji visai ne tokia, kokią buvome įpratę ją matyti Klonyje: gyvą, judrią.


Pastaba: jei norite išdidinti paveikslėlį, spragtelkite ant jo pele ir tempkite atsidariusio lango apatinį dešinį kampą.

Įsižiūrėkite dar kartą – štai taip per Kalėdas (?) atrodė Deimantė, jau galimai suluošinta.


Pastaba: jei norite išdidinti paveikslėlį, spragtelkite ant jo pele ir tempkite atsidariusio lango apatinį dešinį kampą.

Panašios klastotės yra ir neva Deimantės piešiniai. Pirmasis piešinys yra nevykėliška vaikiško piešinio imitacija, padaryta suaugusio žmogaus, nežinančio vaikiško piešinio raidos ypatumų. Nuo šešerių metų normaliai išsivystę vaikai rankas ir kojas piešia dviguba linija. Aštuonerių metų vaikas būtinai pavaizduotų rankų pirštus ir pėdas. Ypač į akis krinta tai, kad visos linijos nubrėžtos tvirta suaugusio ranka – atkreipkite dėmesį į namo kontūrus, balionų ir stogo foną. Be to, vaikas niekuomet nepavaizduotų lūpų plastiškai, o kojų ir rankų – schematiškai.

2014 m. vasario 16 d.

Kitas piešinys, kuris paskelbtas straipsnyje apie imbierinius namelius, atrodo kaip trejų–ketverių metų vaiko piešinys. Aišku tik viena – vaikas būtinai pavaizduotų kojas. Be to, akys pavaizduotos kaktoje, rankos prijungtos prie galvos – visa tai rodo silpną judesių koordinaciją. Jeigu tai išties yra Deimantės piešinys, tai kodėl beveik devynerių metų vaiko intelektiniai gebėjimai degradavo iki trejų–ketverių metų lygio ir kas sutrikdė judesių koordinaciją?

Kyla ir daugiau klausimų: kodėl per šešiolika mėnesių nei seneliai, nei draugai negalėjo gauti „laimingosios“ mergaitės nuotraukos? Kodėl niekas negirdėjo Deimantės balso? Ką slepia visos tos negrabiai padarytos „laimingo gyvenimo“ su mama imitacijos? Kokios būklės yra mergaitė, jei pagrobėjai jos negali nufotografuoti net iš nugaros ir nuotraukos klastojamos?

 

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

cheap_cialis       2018-04-10 1:30
gorilų likimas       2017-05-24 15:41

Gal kas žinote koks Stankę saugojusių gorilų likimas? Nenugaišo kuri? smile

Aš stebėjau Šedbaro kūno kalbą       2017-05-19 7:19

Jis labai jaudinosi.Gal Jūs žinote kodėl?

Stasys       2017-05-19 6:03

Taip, aš taip pat supratau, kad beveik visur ne D.Kedytė pavaizduota. Kodėl, manau ateityje viską sužinosime ir tie visi niekšai gaus tai, ko nusipelnė, gal būt, kai nusibaigs “krikštatėviai”, “dvigubieji” ir kai kurie kiti “globėjai”. .. Tiesa visada išlenda, anksčiau ar vėliau. O dabar neturime pasiųsti užmarštin viso to, kas buvo susiję su ta mergaite. O tie, kurie yra suklaidinti juodosios propagandos, tuos visus įvykius bešališkai bei logiškai panagrinėkite nuo pat pradžių ir, neabejoju, kad daug ką suprasite. Manau, kad tie, kurie suokia apie dabartinį mergaitės ir jos gimdytojos “laimingą gyvenimą” paprasčiausiai meluoja. Manau, kad nėra laimingos abidvi, jeigu dar nėra pradangintos ? ...

Catholic Family       2017-05-18 23:06

https://c-fam.org/turtle_bay/world-bank-promotes-lgbt-agenda-international-un-experts-join/
World Bank promotes the LGBT agenda. International and UN experts join.
By Marianna Orlandi, Ph.D. | May 16, 2017
On the “International Day against Homophobia, Transphobia & Biphobia” (IDAHOT 2017) an incredible number of events and activities focused on the rights of individuals who identify as members of the LGBTIQ community will take place all around the world.
Readers might be surprised to learn that the World Bank will be one of the biggest sponsors of this advocacy. As reported on its website, on May 17, the World Bank will organize and participate in a series of events in Bangkok, Salzburg, and Washington, DC, to commemorate IDAHOT 2017.
“These activities aim to highlight the challenges and opportunities for promoting the inclusion of sexual orientation and gender identity (SOGI) in global development—in pursuit of the twin goals of ending extreme poverty and boosting shared prosperity.”
Since January 2015, the Bank has a SOGI Task Force “to place a stronger emphasis on the SOGI agenda as well as to spearhead a coherent effort for SOGI inclusion.” Since last November, it also has a SOGI Global Advisor.
The World Bank presents itself as “one of the world’s largest sources of funding and knowledge for developing countries.” The definition now applies also to “developing” rights.
As of today, human rights remain as universal as they were in 1948. They belong equally to all human beings, regardless of their sexual preferences, habits, or feelings.
The World Bank’s activism, however, comes in egregious company.
On May 16, a joint press release by UN and international human rights experts, called for protections of “trans and gender diverse children.”
Yes, children.
Regardless on one’s views on LGBT rights, same-sex marriage, or on “gender as a social construct,” I am deeply troubled at the idea that a child should be addressed based upon his/her sexual preferences.  I think we should all be.
The UN experts included: UN Committee on the Rights of the Child (CRC); UN Committee Against Torture (CAT); Mr. Philip Alston, Special Rapporteur on extreme poverty and human rights; Ms. Koumbou Boly Barry, Special Rapporteur on the right to education, Mr. Vitit Muntarbhorn, Independent Expert on protection against violence and discrimination based on sexual orientation and gender identity, M r. D a i n i u s P ῡ r a s, Special Rapporteur on the right to health; Ms. Dubravka Dubravka Šimonović, Special Rapporteur on violence against women, its causes and consequences, and the Working Group on the issue of discrimination against women in law and in practice.
It was signed also by: the Inter-American Commission on Human Rights (IACHR); the African Commission on Human and Peoples’ Rights (ACHPR): Mr. Lawrence Murugu Mute, Chairperson of the Committee for the Prevention of Torture in Africa; and by the Council of Europe: Mr. Nils Muižnieks, Commissioner for Human Rights.

Stasys       2017-05-18 18:32

Kiek žinau iš mafijos kronikos, jų braižas yra, kad liudininkai jų nusikaltimų bei daug žinantys liokajai turi dingti. Ir dingsta vienas po kito .... Ar kas nors iš normalių žmonių galvoja, kad ja buvo pasirūpinta, kad atiduoti motinai, kaip tokiai, kad “blogiausia mama yr geriau už geriausią globėją”?
Och, kokia rūpestinga valdžia. Kad taip visais vaikais rūpintųsi ?  O šis atvejis, mano manymu, yra apgaubtas voratinkliu, pilnas absurdo, melo, neaiškumų ....

Kas atjungė       2017-05-18 16:14

galimybę reitinguoti?
KAS cenzūruoja Tautos nuomonę?
Valstybės suverenas - Tauta.
Cenzūrą draudžia LR Konstitucija.
Faktas: Lietuva neturi Konstitucijos garanto.

Praėjo 5 metai...       2017-05-18 13:12

Nepamenu koks aiškiaregys, bet pamenu, kad prieš 5 metus sakė, jog pedofilijos byla bus ištirta ir visa Tiesa paaiškės po 5 metų. Taigi 5 metai jau praėjo, bet viskas miglotai tęsiasi ir toliau. Tai kurgi ta Tiesa? Oir kur Neringa? Nemanau, kad ji nieko nesiimtų, juk čia ne tik jos brolis, dukterėčia, bet ir motina su tėvu. Todėl bijau, kad ir jos jau nebėra.

>Leja Femmele       2017-05-18 8:59

Gal nežinai, kad jau dveji metai R. Gajauskaitės nėra tarp mūsų? Iškart matyti, jog „daug žinai“ apie šią istoriją ir kiši trigrašį kur nieko neišmanai.

Visata ir žmonių durnumas beribis -teigė Einšteina       2017-05-17 20:47

bet dėl visatos dar dvejojo.
Kai žiūri į nuotrauką ,kuria norėjo režisieriai nuraminti tautą,padarai išvadą,kad Einšteinas dėl žmogaus durnumo buvo teisus.

Beširdžiais seneliai       2017-05-17 20:42

beširdė ir motina.

Kreiptis į ukrainietį ekstrasensą       2017-05-17 20:35

Išaiškins kas ir kaip buvo,o jeigu reikės ir kaltuosius prakeiks.

Ka sako logika       2017-05-3 13:40

1 Lentelė. Lietuvių berniukų ir mergaičių apytiksliai apatinio normalaus ūgio (3 procentilė) dydžiai pagal amžių, remiantis prof. J.Tutkuvienės duomenimis
Amžius
(metai) Berniukų 3 %
(cm) Mergaičių 3 %
(cm)
1 72 70
2 81 79
3 89 88
4 96 95
5 103 102
6 108 107
7 114 112
8 119 118
9 124 123
10 130 128
11 135 134
12 140 140
13 146 144
14 150 148
15 156 152
16 160 155
17 166 156
18 170 156

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras http://www.vvsb.lt
Deimante paimta is namu 2012 m geguzes men, taigi praejo daugiausiai 1 metai ir 2-3 men iki to laiko,kai nuotraukos patalpintos, kur ji pievoje…Tik VIENI NAUJIEJI METAI sutikti galejo buti su motina-2013,taigi kita eglute pavaizduota nebent Stankunu bute, gal jos buvo grizusios i LT?Mergaite aiskiai labai auksta…Kadangi iki Kaledu nuo jos paemimo is Kedziu namu praejo 7 men ,tai mergaites augimas virsijo visus rekordus,i Gineso knyga pretendavo.Atkreipkite demesi i lentele kiek galejo paaugti

Vidas       2015-09-7 13:27

Bylas klastoja, o nuotrauka vieni juokai sumontuoti

prie pušies       2015-01-19 15:11

Keista bet mergaitė labai aukšta -vos ne susidaro įpūdis kad jos vieno ūgio su Stankūnaite:)Pažiūrėkite kokios ilgos kojos,koks liemuo.Čia mažiausiasti vaiko ūgis 170.

Durnei autorei       2014-09-10 18:03

Susirinkit i Garliava ir pagiedokit, oziai

Durnei autorei       2014-09-10 18:02

Zinai kas istiko mergaite? Augimas smile matyt savo vaiku (ar net kaciuko) nesi turejus, nes nezinai, kad jie nuo gimimo iki kokiu 15-18 metu auga ir ju isvaizda keiciasi. Jei netiki - paziurek savo nuotraukas 7 metu ir paziurek i veidrodi. Matai skirtuma? BEJE - kokiame Cikagos viesnamyje auga Garliavos berniukas? Kur jo nuotraukos? Ar jis dar gyvas? Kas ji matet?

violetinių       2014-07-11 8:52

psichų paistalai.

tikrai ne       2014-05-10 20:02

vaiko rastas. Simtu procentu ne Deimantes rastas. Dieve, mano ka jie padare mergytei.

0ho       2014-02-22 14:39

Kas raso,jau patys pripazinot,kad prievarta pries vaika negalima, tai kodel griebet su ginkl.kariuomene,kodel dauzet langus,pjovet duris,metet antklode, lauzet rankas nelieciamybe turejusiai Teisejai ! Patys matot savo nusikaltimus pries Vaika ir gerb.Kedziu seima. Pagaliau praregejot !

TIE-SA       2014-02-18 16:21

Jusyse daug pykcio.Mergaite nenori matyti seneliu,o prievarta pries vaika negalima.Jei seneliai tikrai myletu mergaite keliais atsliauztu prie prezidenturos ir gyventu palapineje,bet juose per daug didybes ir spjaudymosi,visi neteisus tik jie vieni geri.Taip nebuna.

Pensininke       2014-02-18 8:35

ar uz tokia melo, apgaules ir policines jegos Lietuva vaziavom i Baltijos kelia? Grybauskaites deka i jegos strukturu vadovus paskirti jai lojalus tarnai. Issirinkim N.Puteiki prezidentu ir pedofilijos byla bus saziningai isspresta, o teisejai, kurie akivaizdziai vienasaliskai sprende bylas tures atsakyti. Tai kas valdo Lietuva, kodel dabartiniai politikai bijo referendumu- liaudies balso, kodel jie ciniskai juokiasi is musu visos liaudies? Ar ne perilgai tylejom del isisaknijusios sistemos.

paaiškinkit man durnam,       2014-02-18 2:20

kur dingo visos butkevičienės, daučiūnaitės, kamarauskienės,i. klimašuskaitės - e. vidugirytės, d. kuliesienė - diana ku - aleksandro ūso pusseserė, gyvenanti JAV, pavirtusi į Moną Lizą, r. bagdonas ir dar keletas , anksčiau taip drąsiai purkštaujantys nesamones? Kur dingot? Nebe fasonas? Kiti vėjai užpūtė? TIESA nugali, ir mergaitė turi gyventi su mylimais seneliais Kedžiais, jei ji dar išvis gyva.

atsimenu       2014-02-17 20:46

kai keletas naivuoliu daukanto aiksteje saukesi prezidentes.beje ir garliavoje zmones sventai pasitikejo grybauskaite,bet faktai rodo,kad zmones klydo.medi pazinsite is jo vaisiu,berods taip parasyta sv.raste.

Veronika       2014-02-17 18:28

Dievulėliau šventas, kaip sudergliojo ir padarė kvailą mergaitę. Bezbožnikai socdemai ir visa teisėsauga tarnauja pedofiliniui klanui. Netiesa, kad nebuvo pedofilijos. Mergaitė padaryta invalide. Ar gali nešioti Stankūnai senelių vardą? Kalėjime vieta nusikaltėliams. Kalėjime.
Ačiū, kad Lietuvoje yra žmonių, kurie nepamiršta šios baisios istorijos. Ačiū Jums JOANA. JŪS ŽMOGUS NUO DIEVO.

nuomone       2014-02-17 16:09

Ta paskutine foto ,kur stankunu prilaikoma mergaite pasako daug ka…manau mergaite jau neveiksni.Ir dar manau ,kad jos niekas daugiau nepamatys,kaip ir sake gerb.N.Venckiene..ji pasake ,kad jei mergaite paims jos niekas daugiau nepamatys…tai ei nerodo seneleiams Kedziams tiek laiko ,tai aisku ,kad nerodys ir toliau ..nes rodyti ir nebera ka…foto aiskiai parode kokios busenos mergaite.Tik va tas teisejas cininas ,tai manau tures atsakyti uz toki bylos nutyrima…

Nesuprantu       2014-02-17 14:30

kodėl Kedžiai nesikreipia pagalbos į ekstrasensus Maskvoje, kurių paslaugomis oficialialiai naudojasi policija, norėdama išsiaiškinti nusikaltimus. Bent jau bus bent apytikriai išsiaiškinta kur yra ir kas atsitiko mergaitei.

galų gale,       2014-02-17 12:56

klaidžiojat, kaip ežiukai rūke, apsvaigę savo (ne )teisybėje; čia rašantys, kaip lakmuso popierėlis, nustatyti užzombintiems, pasiduodantiems įtaigai žmoneliams…Vėl viską pradėkit iš pradžių - atidžiai peržiūrėkit tuos mergaitės “liudyjimus” ir, jei sukasi varžteliai, turėtumėt viską suprasti…

internuts        2014-02-17 12:47

beje, labai nustebau, kuomet angliškoj wikipedijoj aptikau, kad RUSIJOJE VAIKŲ PORNOGRAFIJA NĖRA UŽDRAUSTA.
Tai ypač keista, nes Putinas juk jau dedasi moraliniu pasaulio kompasu… ėmėsi globoti Europos “nacistines”  antieuropietiškas partijas. Kaip štai Vengrų, kuri vėl dėl visų blogybių kaltina žydus… O štai pats Natanyachu kartu su Putinu kuria planus kaip paisasvinti naftos ir dujų telkinius prie Kipro, manais kipriečiams siūlant gražinti turkų valdomą salos dalį. Kai pamatai tokius manevrus, tai nejučiom peršasi išvada, kad kai kuriems žydams (juk Medvedevas pats gyrėsi, kad jo motina žydė, o Putino motinos pavardė Shalom ova) kattais pravartu manipuliuoti “žydų klausimu”. Ypač tai ryšku, kuomet ukrainiečių protestuotojai Rusijos medijoj pravardžiuojami “naciais”, “fašistais”, žydšaudžiais”.

internuts        2014-02-17 12:31

Borisovas Kaune turi gamyklą per kurią neva prekiauja malūnsparnių detalėmis. Kiek Lietuva turi malunsparnių? Šnipštas. Vadinasi jis tomis detalėmis tik dangstė kur kas rimtesnį “verslą”. Nelegali ginklų prekyba, narkotikai, vaikų pornografija, prekyba sekso vergėmis yra pagrindiniai Rusų mafijos užsiėmimai. Ir Putinas su šia kone 300 000 mafijos armija ne kovoja. Jis ja naudojasis, nes dauguma atskilusios nuo Rusijos KGB yra insifiltravę į šiuos darinius. Kai vienas Vakarų žurnalistas apie tai prakalbo, jam Putinas uždraudė įvažiuot į Rusiją. Kai FTB paieškomą už investitorių apgavimą Rusijos žd mafijos bosą Semion Mogilievičių, valdaantį Bulgarijos Rumunisjos ir dalį Čekijos medijos, o per ją ir kontroliuojantį šių šalių vyriausybes, sulaikė trumpam Rusijos prokuratūra, jis nebuvo perduotas JAV, bet juo buvo pasinaudota, kad pasodinti Timošenko už grotų, tuo nubaudžiant už “oranžinę revoliuciją”. Jo agentas buvo padarytas pigesnių dujų iš Kazakstano importuotoju (nors ir šį importą kontroliavo Gasprom) ir tai tapo pretekstu kelt bylą Timošenko.

Visas melas kyla tik iš melo imperijos…...

internuts        2014-02-17 12:30

kai Kedys, neradęs pagalbos teisėsaugoj, ėmė savo problemą viešinti internete, (jei kas pamenat, kone po kiekvienu straipsniu jis mėtė savo laiškus su nuorodom į savo svetainę, kurioje buvo įkėlęs savo mergaitės liudijimą) ir neabejingi skaitytojai, tokie kaip aš, buvom užėję į tą svetainę ir pašiurpom. Tada pamenu, apėmė keista nuojauta, kad Kedys šitaip gali užsitraukti sau nelaimę - kas nors būtinai pasinaudos jo desperacija.
.
Ilgai laukt nereikėjo. Gal nė savaitė nepraėjo. Nes tuo pačiu metu Karštas komentaras spausdino ir informatoriaus, matomai infiltruoto į organizuoto nusikaltamumo gretas - Kęstučio Vilkausko liudijimus, kurie, sprendžiant iš konteksto, buvo susiję prekyba ginklais Afrikoje… Ir savo paskutiniuose laiškuose Giedrei Gorienei Kęstutis Vilkauskas spėjo pranešti, kad perduos visą savo kompromatą teisėjui FURMONAVIČIUI. Kiek pamenu, jis apie tai rašė penktadienį, o pirmadienį teisėjas Furmonavičius jau buvo nušautas, kažkam sėkmingai suimitavus Kedžio baltą furgonėlį.... Tas paliktas pistoletas kaip įrodymas, kad tai Kedžio darbas prie Stankūnaitės sesers namų slenksčio tik išdavė, kad žudynių organizatoriai nėra labai didelio protelio… kaip ir visi žiaurūs žmonės…
.
Dar visai nesenai pats A.Sakalas paliudijo, kad Pakso draugas, Rusijos GRU narys Borisovas, dar 2009 metais parėmęs Pakso partiją, suimtas Interpolo už prekybą ginklais Afrikoje.
.
Tačiau kai pati Venskienė po Kedžio mirties įsitraukė į “teisybės ieškojimą”, ja greitai pasinaudojo tos paččios prorusiškos jėgos ir ji tapo tarsi Uspaskio priedanga nuo teisingumo… Nors ją Kėdainiuose nuteisęs teisėjo Fiodorovo sūnus priklauso Uspaskio Darbo partijai ir yra paskirtas Paulausko rinkimų štabo vadu.
*

Romas       2014-02-17 10:55

Uz nekalto vaiko ašaras Dievas Lietuvą baudzia

APIE       2014-02-17 0:55

Ką mąstė straipsnio ir nuotraukos kūrėjai, kad publikavo tokias nuotraukas…
Atsakymas:, kad visi žmonės runkeliai…

Menininkė to Taigi       2014-02-17 0:40

Linkėčiau, kad jūsų sesuo ar dukra niekada nebūtų taip “išgelbėtos”, kaip Grybauskaitės valdžia “išgelbėjo” Mergaitę.

Taigi       2014-02-17 0:35

Menininkai moka pasakas kurti, pasaka apie “Mergaitę”.

Dalei Butkevicienei       2014-02-16 23:46

uzsidekite ponia akinius ir pamatysite, kad ne tik “isplauta ir susukuota galvele”, bet ir ausytes dar ant biguduku pasuktos:)))

NIEKADA NEPAMIRSIU       2014-02-16 22:50

sito kosmaro. Kai zudoma vaikyste, kai grobiamas vaikas, kai traiskoma jo seima - tai velnio darbai. Ir jie turi atoveiksmi. Dabar ne taip svarbu tiki ar netiki Jezumi. Jei turi sirdi, tiki vaiku, vadinasi, tiki ir Dievu, vadinasi, tu neliksi abejingas. Ir nesusinaikinsi.

Baltarusija       2014-02-16 22:45

Grybauskaitės režimo palyginimas su Baltarusija teisingas.

Nida       2014-02-16 22:42

Siaubinga pagrobtos mergaitės dalia. Dar siaubingesnė tylinti Lietuva.

parodija       2014-02-16 22:37

man atrodo, kad mergaitė pargabenta “fotosesijai”, iš sutrikusio intelekto vaikų namų. Tai išduoda rūbai ir mergaitės kūnas. Manau rūbai yra labai seni ir gauti iš labdaros. Tokios suknelės (tik ne tokios baisios(kalnerius)) buvo +- prieš 20 metų. Mergaitė tokio stovio, kad jai vistiek, ką ant jos užtempė. Manau mergaitė pati nesėdi - ją prilaiko kažkas trečias iš nugaros. Kiek bandžiau surušioti rankas pagal žmonių padėtį ir amžių - NESIGAVO. Seni alkoholikai vieni nepajegė “įrėminti” mergaitės.  Aš nesuprantu tų senų alkoholikų, kaip jie gali gyventi tiek pridirbę.

grazina       2014-02-16 21:57

Praejus 5-iems men.po pagrobimo Deimantele buvo jau visiskai suluosinta,tai kaip ji begali jaustis praejus beveik dvejiems metams.Juk net Cininas (teisejas)issitare,jad jai atmintis istrinta,Lavaste -kad Stankun.palieka dukters kapa.Todel abejoniu del jos gyvybes yra labai daug.

Pažiūrėjau dar kartą       2014-02-16 21:35

į tą paskutinę nuotrauką.Jūs man pasakykit,koks šių dienų vaikas ,jeigu jam ne vistiek,rengsis tokį baisų skudurą su nutįsusiais baltais baisiai “kalnieriais”,su “kvarbatkom” iš po sijono baltom ? Kas ten per skonis turėtų būti vaiko,kad tokius aprėdus jam užvilktum ? Matyt,šiai mergaitei buvo jau nesvarbu…

Ši mergaitė-tai       2014-02-16 20:10

Lietuvos sąžinė.Ji paslėpta po milijonais.Kol kas.

Vienas labai žymus Lietuvos       2014-02-16 20:09

psichoterapeutas sakydavo,kad rankos-tai smegenys.Jei galvoje negeros mintys,užimk rankas…mergaitės rankos tarsi negyvos,šaltos,be tonuso,nelaimingos,nuslopintos(kuo?)tarsi be gyvybės.Jos daug pasako apie mergaitės vidinę būseną.Labai liūdnas vaizdas.

haris       2014-02-16 18:32

Laimute Stankunaite? pasakyk pavardę to vedėjo ,kur atvaziavo tavo sesers , paimt tą rytą,
tu gi pati zinai ,kad,tavo sesuo buvo nuzudyta,
ar būtų tavo sesuo duris atidarius D.Kedziui,
ar tau negaila sesers.tik pasakyk pavarde to vedejo .,
ar tu gerai pazinojai Zalimą.?

Kai valdo iškrypėliai       2014-02-16 17:54

O kur garantijos, kad valdžios pedofilai jos ir dabar neprievartauja? Ar nešeria psichotropinias preparatais ir
toliau “netrina atminties”?

vasia       2014-02-16 17:36

o kur Venskiene su sunumi?

Dalė Butkevičienė kartu su Keršiu       2013-09-21 1:31
Jose       2013-09-18 21:48

Gaila Lietuvos vaikų!

lina       2013-09-18 8:40

o gal mergaite venuolyne randasi,kazkaip jos apranga primena venuoliu ruba,i paprasta prieglauda jos negali atiduoti,per daug viesumo,o venuolyne galima visus galus pasliepti ir mergaite-darzove bus priziureta,o kad pas motina jos nera senai aisku,ir matosi kad mergaite atvezta pries kaledas stankunams priestaraujant,nenori jie jos matyti tuo labiau buciuoti,bet pinigus atidirbti reikia ...

Al.       2013-09-18 0:41

Jei paskutinėje nuotraukoje būtų ne Deimantė, tai nereikėtų tų atliekamų rankų ir to dubliuoto šermeninio bučinio. Tur būt tai reiškia, kad mergaitė paversta daržove.
Jei valstybėj būtų nors viena žinyba, dirbanti Lietuvai, ji pareikalautų nepriklausomo tyrimo.

Paskutinėje nuotraukoje       2013-09-17 21:12

nukryžiuota mergaitė.

Seneliai nepadoriai       2013-09-17 13:32

užkritę ant anūkės.

asta       2013-09-17 12:47

Ko jūs tos Dalės Butkevicienes klausot. Jug cia bendra sobla su Kuznecovaite. Ejo liudyt į ūso bylą. Tik tokie ir draskosi bei rekia, NERA JOKIOS PEDOFILIJOS. Tik kad ju balsas neina NEIKUR.

joo       2013-09-17 11:02

Galu gale turi būt seneliams parodyta mergaitė na negalima šitaip tyčiotis iš ją auginusiu senelių. To dar nėra buvę kad vaiką šitaip įkalintu.

VIENAREIKŠMIŠKAI       2013-09-17 8:52

GARLIAVOS BYLA TURI BŪTI PRADĖTA NAGRINĖTI IŠ NAUJO.

Tai dabar        2013-09-17 8:10

Darosi aišku,,kodėl p.Stankūnas taip atkuto,kad ruošiasi reikalauti kažkokių milijonų.Jis pamatė savo akimis,ir įsitikino,kad ta mergaitė jau niekada nieko nebepapasakos.Man panašu,kad ta nuotrauka su seniais Stankūnais daryta kažkur Rusijoje,kažkoks ypatingas rusiškas mergaitės aprangos neskoningumas,be to ,Rusija garsėja savo psichuškeėm psichinių gaminimu. aplamai,man ta nuotrauka ypatingo baisumo.

nesuprantu       2013-09-17 8:03

Kodėl 8 metų vaikui reikia ar tai seilinuko, ar tai kažkokios padavėjos prijuostės ?

Neužmiršti ! Netylėti !       2013-09-17 4:24

Dalai Lama: galios ir teisingumo kovoje būtinai triumfuos tiesa

Rasa       2013-09-16 23:23

Nenormali vaiko poza tarp seneliu bet kokiu atveju!

valy       2013-09-16 21:59

kada bus nurodyta prokurorams ištirti tą bučiuojančių mergaitę nuotrauką? Kas ją darė? Kada?

Baisiausia jei       2013-09-16 20:50

Ka pasakojo Lavaste ira tiesa. Esu labai sukresta del paskutines nuotraukos su Stankunais. Tai akivaizdziai priverstine foto sesija. Stankunu veidai issigande ir sustinge. Mergaite paraliziuota. Si nuotrauka pasako visa tiesa apie Deimante. Labai nenoriu, ir bijau tiketi,  kad tai gali buti blogiausia.

to >>> oho 2013-09-16 19:00        2013-09-16 20:41

neblogas minties posūkis.
labai logiškas pamąstmas.
labai logiškas.
deja, šią mintį reikėjo pasakyti pašnibždomis.
buvo visai reli galimybė užčiuopti siūlo galą.
dabar sadauskiniai ir iš tų mergaičių padarys daržoves.
nėra liudininkų -nėra problemų.
tačiau, kita vertus dabartinis problemų “nebuvimas” pedalams yra tik šventės iliuzija.
tiesa tikrai paaiškės.
faraonų žūties aplinkybes išaiškina, o čia ...
keturių tūkstančių metų laukti nereikės.

oho       2013-09-16 18:00

o gal tos mergaites paimtos is sakalo pikeliskiu namu? Nenustebciau

oho       2013-09-16 17:59

kiek mergaiciu vaidino Deimante. Idomu kur ziuri vaiku teiss, kad leidzia kitiems vaikams vaidinti Garliavos mergaite

Edita       2013-09-16 17:41

Visos mamos man pritars, kad jei ju antroje klaseje besimokantys vaikai vis dar rasytu spausdintinem, o ne rasytinemis raidemis, reiskia ne kokia mokytoja. Juk tam skirti 2kl skirti sasiuvinukai rastui lavinti. Juk tuo labiau, kad mamai nereikejo eiti i darba ir ji taip pat galejo prisideti prie vaiko rasto tobulinimo. Arba nebuvo jokios mokyklos ir jokio mokymo.

kas atsitiko mergaitei?       2013-09-16 17:29

demaskuota Pedrycio rasliava. Klastotes kaip ant delno.

Grazina       2013-09-16 11:28

Ačiū, JOANA, kad esate, kad pakomentuojate, kad nuoširdžiai dirbate,kad neišsigandote baisiosios valdiškos mėsmalės. Galbūt, Jūsų dėka, mes lietuviai tapsime vieningesni prieš melą, apgaulę,pedofilų patyčias.O danutei daučiūnaitei praregėti linkiu.

Julija       2013-09-16 11:26

O tai ta mergaitė iš viso gyva?

jokios       2013-09-16 9:20

meilės nesimato iš stankūnų pusės anūkei.Valdiškas bučinys ir mergaitė vienuolės rūbais.Gaila Deimantės,nors čia tikrai ne ji nuotraukoje.

Irena Vasinauskaitė       2013-09-16 8:44

Ačiū, Joana už drąsą ir kompetetingą analizę. O kad pataikei į dešimtuką, rodo nesveikai nirtulingi komentatorių profų priepuoliai. Laikykis, mieloji. Tiesos žodžio kelias ne rožėmis klotas.

Nida Bobutei       2013-09-16 8:27

Na, brangioji bobute, prieš stebintis autorės bukumu tamstai reikėtų paaiškinti dvi skirtingas Kalėdų nuotraukas, kuriose skiriasi ne tik mergaitė, bet ir eglutė. Juk vaikas įkalinimo vietoje “šventė” tik vienas imbierines Kalėdas.

bobute       2013-09-16 8:09

Stebiuosi, autorės bukumu. Nuotraukos darytos skirtingu metu. Siūlyčiau jai pasižiūrėti savo nuotraukas. Kartais nuotraukose net sunku atpažinti save. O komentarai apie piešinėlius apskritai neišlaiko jokios kritikos.  Turiu du anūkės piešinėlius. Tarp jų - 2 dienų skirtumas.  Vienoje mama nupiešta “vištos kojomis”, o kitoje joa kojos jau apautos “veltiniais”, nes taip ji išmoko piešti mokyklėlėje.  Pagal straipsnio autorę - tai būtų tarsi dviejų vaikų piešiniai. Jeigu ji straispnyje išdėstytas žinias gavo unoiversitete - man labai liūdna. Bet manau, kad tai tik autorės bukumo išraiška.

"Pasaulio priešiškumas"       2013-09-16 7:26

“Jei pasaulis jūsų nekenčia,tai žinokite-jis manęs nekentė pirmiau negu jūsų”.(Jn 15,9)...Violetiniams nereikėtų nusiminti.Tiesa,sekant Evangelijų siužetais ir Apaštalų laiškais vis tiek bus.Tai ir yra Geroji naujiena.

pritariu Močiutei       2013-09-16 5:12

Močiutė 2013-09-13 09:59
Niekas niekur tos Stankūnaitės neišvežė. Tas erezijas skleidžia tam , kad , neva , mergaitės nėra ir nustokit kiekvieną mėnesį mitinguoti, nustokite jos ieškoti, pamirškite ją ...Tą padarą tikrai išvežtų, bbravoet bėda , kad yra vaikas. Kad jis neprasipliurptų ,jį reikia padaryti neprotingu arba negyvu..Jeigu kapo nėra, vadinasi ji padaryta beprote. Ar protingam vaikui galima įdiegti ,kad ji ne tos pavardės ir ne to vardo, kad ji ne lietuvė...... ir t.t. Kur ir kaip ji mokosi??????? ŽMONIŲ PASAKOMIS TIKRAI NEUŽMIGDYSITE, NET NESISTENKITE .Kad pedofilai pripunta balose, kad sutenerės sėdi nelaisvėje ,žmonėms nesvarbu . Žmonėms ,turintiems vaikus ir anūkus , svarbu KAS DRĮSO ATIMTI VAIKUI LAIVĘ IR APRIBOTI JO TEISES?

Skaitykite daugiau: Premjeras: Stankūnaitės dukters kapo Lietuvoje nėra - Naujienų portalas   Alfa lt

is toli       2013-09-16 0:00

raso zmones komentaruose ,kad desine mergaites rankute suparalyziuota ir tai aiskiai juk matosi..jei tai Deimante ,tai siurpu ,kas su ja padaryta…...

Iš toli       2013-09-15 22:53

Nesuprantu, kodėl toks pykčio priepuolis apėmė Grybauskaitės, Grinos ir neva Stankūnaitės gerbėjus. Garsi Lietuvos skulptorė Joana Noreikaitė išreiškė savo nuomonę ir ją iliustravo nuotraukomis. Tai kam dėl to burnoti, klykti, spiegti, pykti? Gal Butkevičiaus padėjėja sociologė Norkienė, kuri paskelbė tas nuotraukas DELFI, gali paaiškinti, kur Noreikaitė klysta?

gerai padirbeta       2013-09-15 22:00

taiklus palyginimai. Paprasta akimi matosi, kad cia kelios skirtingos mergaites. O ta kaledine eglute, skirtinga abiejose nuotraukose- tai jau klastotes virsune. Klainiai pridare daug grubiu klaidu. Bet ar nebus taip kaip su plikiu advokatu- nesvarbu, ka jus matete vaizdajuosteje ir savo akimis, plikis nenese mergaites ir tiek!

čia tik "geriečiams"       2013-09-15 21:55

Žmonės gerieji, ne viskas dar prarasta. Pagal mane,  nuotraukoje su Stankiais, Stanislovas, seilėdamas mergaitę, savo rankas laiko klyne, Tatjana -  ant savo sterblės, ir abu šlaunimis spaudžia mergaitės kojas, o veidais prilaiko mergaitės galvą, kad toji, neprarastų iš silpnumo pusiausvyros ir nenugriūtų. O Kedytė, atsigimusi į Tėvą ir jo giminę - protinga.  Dešine ranka, su nusilpusiais piršteliais ji rodo “V” (victory)ženklą. Taip, kad turėkime vilties, mielieji. Duok Dieve, kad mažametė pergudrautų sistemą ir išliktų gyva. Nerimą kelia nuotraukos senumas, daryta per kalėdas.

Seneliai       2013-09-15 21:22

užgulę mergaitę.Kaip ji neužduso?

Mergaitė ypač       2013-09-15 21:19

liguistai atrodė tik po jos išgrobimo.

Nuomone       2013-09-15 20:01

Nuotraukose tikrai ne ta pati mergaite, ko ir reikejo tiketis, kaip ir visa sita melaginga istorija, bjauru, slykstu, gaila vaiko, baisus jos likimas.

Teta Beta       2013-09-15 18:53

Baikite sekti senas VSD pasakas. Kada ši mama per paskutinius metus ką sprendė? Jau seniai už ją sprendžia tie, kurie ją “saugo”, kurie samdo advokatą Černiauską, užsakunėja Lavastėms imbierines pasakėles, Pruskui - “mokslinius straipsnius”. O ir keiktis kaip pašlemėkui negražu.

Tetai Betai       2013-09-15 18:27

Ne Grina, ne Grybauskaitė ir ne Pizdauskaitė bet vaiko motina sprendžia su kuo jos vaikui susitikti. Taip visas pasaulis veikia, šlykštūs violetiniai iškrypėliai.

Teta Beta       2013-09-15 18:20

Ką darytų vyriausybė, kuriai rūpėtų piliečių pasitikėjimas valstybe? Kuo greičiau vaikui leistų susitikti su jį auginusiais seneliais. Bet kodėl ji taip nesielgia? Kodėl Grybauskaitė, Butkevičius, Barakauskas, Grina, Sabatauskas, Paulauskas kartu su Lavastėm kursto jų vadinamą “violetinę isteriją”? Gal visi LT tarnybų “amerikonai” galėtų atsakyti į tokį paprastą klausimą?

Amerikietis       2013-09-15 18:03

Aš tai įspėju visus amerikonus, galvojančius aplankyti “Baltic States”, kad Lietuvoje slankioja daug violetinio judėjimo iškrypėlių, kurie garbina žmogžudžius ir pedofilus ir skleidžia savo fantazijas apie mažų mergaičių žaginimus ir žudymus. Jie stebisi kodėl tų iškrypėlių niekas nei baudžia, nei gydo.

Šlykštūs padarai       2013-09-15 17:58

Tie violetiniai pedofilai - iškrypėliai, ištisai gyvenantys savo pedofilinėse fantazijose apie mergaičių žaginimus, svaiginimus, kankinimus ir žudymus. Gėda valstybei kad leidžia tokiems laisvai savo iškrypimą išreikšti.

Klausimas       2013-09-15 17:49

ATKREIPKITE DĖMESĮ Į KOMENTARUS, VIENODAS STILIUS, DAUGUMA KOMENTARŲ PARAŠYTI VIENO ŽMOGAUS, KURIS NORI KITIEMS SKAITYTOJAMS SUFORMUOTI VIOLETINIŲ KLIEDESIŲ NUOMONĘ, TAI YRA AKIVAIZDŽIAI SPECIALŪS KURSTYTOJIŠKI KOMENTARAI. KLAUSIMAS, KO SIEKIAMA, KAS IKI ŠIOL TIKISI, KAD PAVYKS SUKURSTYTI ŽMONES IR KAM TAI YRA NAUDINGA?

Cha cha cha cha       2013-09-15 17:47

“Kitas piešinys, kuris paskelbtas straipsnyje apie imbierinius namelius, atrodo kaip trejų–ketverių metų vaiko piešinys. Aišku tik viena – vaikas būtinai pavaizduotų kojas. Be to, akys pavaizduotos kaktoje, rankos prijungtos prie galvos”——-Viskas aišku - mergaitės kojos nutrauktos, o akys išplėštos iš akiduobių ir įspaustos į kaktą! Rašykite apie tai JT vaikų teisių komisijai ir kuo greičiau!

nuomone       2013-09-15 16:27

aciu uz gera straipsni. pritariu jo autorei, pagaliau gi kazkas is profesionalu turejo ivertinti tas nuotraukas, kuriose matome visai priesinga vaizda, nei mums norima iteigti. paskutineje nuotraukoje mergaite panasiausia i mergaite, taciau tas vaikas atrodo lyg suparalizuotas… koks 9 metu vaikas leisis buti aprengtas sitaip? kokie seneliai net per surezisuota bucini nesugeba istransliuoti bent kiek silumos savo anukei… neimanoma protu suvokti, kas per satistai gali teigti, kad mergaite gyvena gerai ir laimingai… tiesa viena diena paaiskes, tikiuosi isgelbeti ta vargsa vaika nebus per velu…

Aivenho       2013-09-15 16:08

Jei Deimante suzalota ar dar blogiau su ja.-tai pedofilams nebus atleista niekada.Pakelti ranka pries vaika gali tik issigimeliai.O tokie musu teisesaugininkai ir yra.Jei galejo nuzudyti ir nukankinti Drasiu,tai nuzude ir Deimante.

nuomone       2013-09-15 15:10

greičiausiai nuotraukas daro apsauginiai, jau pamiršę anūkų ir senelių santykius, užtai jos tokios nežmoniškos. Tiesiog nesitikėjo, kad kažkas sudės visas į vieną vietą ir palygins. Ačiū straipsnio autorei, viskas kaip ant delno.

haris        2013-09-15 15:05

tu dale butkeviciene pasiziurek į savo fizionomija kaip tu atrodai ,
gal tu nesveika.ar antra savaite baliavoji?
negerk tegu perkūnas šauna tą šnapsą.
atsigerk mineralinio.

vilte       2013-09-15 14:47

Kaip galima buciuoti anukele sudejus rankas ant pilvo….didesnio falso nenufotografuosi !

visiska seneliu alkoholiku degradacija       2013-09-15 13:59

kokiu degradu reikia buti, kad dalyvauti siose pseudo fotosesijose su anukes dublere? Bet stebetis nera ko- juk dar ne taip seniai ju paciu dukte kreipesi del tevystes teisiu apribojimo siems degradams. O darbar jie pardavineja anukes vaikyste.

Skirmantė       2013-09-15 13:47

TAI YRA SIAUBINGA. TOJE NUOTRAUKOJE TARP ŽMONIŲ JI ATRODO KAIP SUPARALYŽIUOTA TIE NESKONINGI RŪBAI - TURBŪT KOKIA UNIFORMA. TIESIOG KAUKTI NORISI.  VAIKO BUDELIAI.

dil'gėlė       2013-09-15 13:28

įdomu, Pūro ar Slušnio gydymo rezultatas - bejėgė, nelaiminga Mergaitė?

Drąsiaus vėlė       2013-09-15 12:54

Vaiko paramos centras pranešė, kad kas ketvirtas vaikas Lietuvoje išprievartautas, o tai apie 135 000 vaikų. Todėl nedelsiant reikia visą Žvėryną atiduoti VPC demaskuoti pedofilams. Prokuratūrai skirti pusė Kauno miesto pastatų. Trylikoje Lietuvos miestų pastatyti kalėjimus po tūkstanti žmonių. Privalomai įregistruoti visoje Lietuvoje 25% gyventojų DK partijos nariais. Neringa V. išrinkti iki mirties partijos pirmininke ir LDK Karaliene. Pradėti vykdyti programą nedelsiant. Kitaip tapsime išprievartautų vaikų tauta.

Tiesos.lt redakcija       2013-09-15 12:17

Padorumo ribas peržengęs komentaras pašalintas.
P.S. Specialiosios tarnybos ką tik pranešė: už ištrintus komentarus honoraras nemokamas

margo       2013-09-15 12:17

ačiū fotografui, tyčia ar ne tyčia padariusiam tokią iškalbingą nuotrauką. Kažkas trečias atsitūpęs mergaitei už nugaros prilaiko ją už liemens, kad matomai nenugriūtų. Mergaitės galva atlošta, rankos bejėgiškai ištiestos į priekį, lyg būtų pasiruošusios eilinei injekcijai. Apie senių stankūnų meilės išraišką nė kalbėt neverta.Ypač stebina šventinė vaiko apranga - paskubomis netvargingai užmaukšlinta suknelė, kažkokios sagės, senamadiška apykaklė. Nei delfis, nei rytas nedrįso rodyti šių kadrų.

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.