Pedofilijos byla

Joana Noreikaitė. Ir vėl gegužės 17-oji – valstybės gėdos diena

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 19 d. 0:56

21     

    

Joana Noreikaitė. Ir vėl gegužės 17-oji – valstybės gėdos diena

Gegužės 17-oji. Praėjo septyneri metai nuo valstybės vardu įvykdyto gėdingo akto – vaiko perdavimo į nusikaltėlių rankas. Anuomet mes visi tapome išprievartauti ir pažeminti. Buvo sutrypta tiesa ir paniekintas žmogiškumas.

Susirinkome 84-ąjį kartą. Per septynerius metus, atrodo, jau tiek daug buvo sakyta, rašyta ir visokiausiais būdais belstasi į aukščiausios valdžios sąžinę. Tačiau visos piliečių pastangos sužinoti tiesą atsitrenkdavo tarsi į betoninę tylos ir abejingumo sieną.

Ar išdrįs naujasis prezidentas(ė) atverti šią pandoros skrynią – tą, kur slypi daugybė paslaptingų žūčių, mirčių ir kreivų bei melagingų „teismo sprendimų“? Ar pagaliau apsivalysime nuo visus mus slegiančio moralinio valdžios purvo? Ar sulauksime?Septyneri pilietinės akcijos „Tie-SOS!“ metai

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

minėjimas Garliavoje       2019-05-21 14:44

https://youtu.be/hB8W9fkd4dw
Gerai, kad nuskamba ir vilties gaidelė, raginimas nenuleisti rankų.
Beje, nepaprastai įdomu tai, kad amerikiečių spaudoje aprašant Garliavos įvykius minimi žuvę 2 pareigūnai. Klaida, ar…?

stasys        2019-05-21 8:56

ponas Marginale ..bet koki klausima galima padaryti arbuzo didžio .. ypač jei norisi labiau užduoti klausima nei sužinoti jam atsakimą . Nors manęs niekas nuomonės neklausia bet ja dėstau kaip man iš šono atrodo ..šio str. tema ‘nykščiu partija su vieno klausimo dienotvarke’ ..ir velnias žino kada ji keisis .

Marginalas Išvadai, kt,       2019-05-21 3:09

Standartinis priminimas ir komentarai (išskyrus neaiškaus Stasio) rodo manipuliavimo protais rezultatus, nes pamirštami šios istorijos kertiniai momentai, kuriems priklauso ir Neringos Venckienės “ekstradicija iš JAV”, apie kurią nieko negirdėti net nuo š.m. vasario 19 d., jei neklystu. Kartą suabejojęs, ar ta “ekstradicija” tik nebus aukšto lygio “Amerika pirtyje”, dabar vėl norėčiau pridėti ir savo trigrašį: “Ar dar gyva Neringa Venckienė?”
Beje, nesu vienareikšmis jos rėmėjas, nes įsitikinęs, kad į žudynių mazgą įtraukti įtakingi Lietuvos klanai, o DVARO klanui mes visi lavonai, įskaitant ir Deimantę, ir visus mūsų vaikus.

Išvada.       2019-05-20 12:59

  Pagaliau paaiškėjo, kodėl niekas iš valdžios 84 kartus neatėjo pasikalbėti su Daukanto aikštėje susirinkusiais taikiais žmonėmis: antai, anądien, Daukanto a. DVARO klano atstovas, žinomas veikėjas, garsiai apreiškė, kad jie su lavonais nesikalba. Taigi, mielieji - mes jiems esame tik lavonai ir ne daugiau…Taip atsitinka, kai valdžios susideda su nusikaltėliais ir visokiais iškrypėliais. Labai liūdnas vaizdas toje laisvoje, nepriklausomoje ir demokratinėje LIETUVOJE.

Didelis dėkui Joanai Noreikaitei       2019-05-19 23:15

Deimantėlės gynėjų bendruomenės koordinatorei už atkaklumą nenusileisti, nesitraukti, už iniciatyvą burti bendraminčius, visus sąžiningus ir drąsius piliečius kiekvieno mėnesio 17 d. į protesto akcijas prie Prezidentūros.

vilnidetis       2019-05-19 21:48

Korumputi liberastai -konservastai dinastijos programą vykdo ir žmones kvilina

Ulai       2019-05-19 20:43

teisingumo delei reikia pasakyti, kad “kuprotas senelis” ta juodaja geguzes 17-ta po medziu nestovejo. Pasiziurekite to meto video irasus apie tai, kaip jis ivertino prievarta pries mergaite. O veliau nutilo (arba buvo nutildytas). Tylejo, kai buvo teisiami liudytojai, tame tarpe garsi medike, isdrisusi liudyti tiesa. O gal si tiesa buvo neparanki jo anukelio karjerai? Gi anukelis, deja, nei karto ne neissiziojo apie si siurpu susidorojima su vaiku. O gal as kazka praleidau?

Kas paklaus NAUSĖDOS?       2019-05-19 17:43

Įdomu ką tas išstenėtų apie MERGAITĖS buvimo vietą.Dėl viso pikto ir Šimonytės paklauskite pasitaikius progai.
KŪNO kalba juos išduos…

Romanas ir Giedre.       2019-05-19 17:35

84 kartus pries prezidentes langus susirenka zmones…kodel zmones nerimauja?  Prez-te neiseina pasikalbeti…tokie kaip mes neegzistuojame?  Sitaip gerai parasyta..

Argi???       2019-05-19 13:27

    84 kartus prieš Prezidentės langus susirenka taikus žmonės. Atrodo, nėra nieko paprasčiau - išėjai, pasikalbėjai, paklausei, kas juos jaudina, kodėl nerimauja. Civilizuoti žmonės gi visada randa bendrą kalbą. O dabar- nei kartelio. Kodėl? Didybė neleidžia, ar dar kas nors? Kodėl veikiama nusikalstamo pasaulio metodais - nieko neaiškinti, primesti savo jėgą, priversti paklusti, o jei taip nesigauna - tylėti ir vaizduoti, kad nieko nėra įvykę: pas mus viskas normalu, demokratija yra(tiek, kiek mes leidžiame), o tokie kaip jūs - mums išvis neegzistuoja. Argi 84 kartai to nepatvirtina?

Pensininke       2019-05-19 12:59

Dauguma rinkeju zemiau NULIO isprusimo.

Ulai       2019-05-19 12:04

Todėl, kad specialiųjų tarnybų užkulisiai apsinuogintų. Sprendžiant iš amerikiečių reakcijos, čia ir CŽA bus prisidėję. Įdomiausia, kad tyli Kremlius ir niekaip neišnaudojo Garliavos istorijos savo reikmėms. Iškalbinga. Apsidergę visi.

Mada       2019-05-19 11:53

Ateina tokia daina kurią galima vadinti gaidžio rauda, ir ji laimi,reikia laukti kitos mados.

ah1       2019-05-19 11:35

visi bijojo SS.

Kol nepasikeis ES,       2019-05-19 11:10

tol niekas čia nieko neišdrįs.Nes viskas buvo derinama su “lytinę laisvę”-ištvirkimą,- toleruojančiu Briuseliu.Buvo leista bet kas.Ten nacistai?

Ula       2019-05-19 10:18

Kodėl,kalbėdami apie teisėsaugą, visi kandidatai lyg susitarę  net neišsižiojo apie Garliavos tragediją?Kodėl tylėjo vaikų “gynėjas” Puidokas, “teisuolis” Puteikis?Ko tikėtis iš bankininko ir buchalterės, jeigu už bankininko nugaros tupi L.Slušnys, o už buchalterės- kuprotas senelis, 7metus “stovėjęs po medžiu”? Kur seimo pirmininkas, iš pašalies atrodantis padorus žmogus? Ko visi bijo? Nejau visi pamiršo mergaitės klyksmą ir baimės akis? Nejau visų sąžinė yra apspjaudyta, jei jie nemato , kaip “garsioji, sąžiningoji” prokuratūra, pasak Rėklio , nešiojusi į Daukanto aikštę bylas, sukurpė dešimtis kaltinimų Neringai, jau metus sėdinčiai kalėjime už tai , kad ji rūpinosi brolio dukra, kad ta mergaitė ją mylėjo , kad ji pasisakė kovosianti prieš korumpuotą , supuvusią teisėsaugą?Trūksta žodžių matant kaip teisėjai surakintomis rankomis vedami į daboklę. Trūksta žodžių, kaip tie korumpuoti teisėjai, įstatymų pardavėjai masiuliai, vaikšto laisvėje, o Neringa kali.

Keistas       2019-05-19 10:00

Kas ir kada gali pripažinti savo gėdą, jei taip gali tai vienetai,o valdžia niekada.

Dzeikas       2019-05-19 9:19

Tai kertinis klausimas, nuo atsakymo i kuri priklausys Lietuvos valstybes likimas.
Savaime tai neissispres ir problema neistirps. Valstybei tas kaip Valstybes issilavinimo atestatas - nors vienas “nepatinkinamai” pazymis ir tai jau ne atestatas, o pazyma “isklause vidurines mokyklos kursa”.
Tisa sakant tokia valstybe kur oficialiu lygiu nepersekiojami kriminaliniai nusikaltimai tera vieta gamtiniams reikalams atlikti.Ir tai isrankesnis susiras verciau mokama tualeta.

stasys        2019-05-19 9:05

Tas klausimas labiau kelia gailesti nei norą žinoti atsakymą . Gal tie ponai galėtu ta klausimą peradresuoti N. Venskienei ?  Ne musėt truks drąsos .. Lietuvoje klesti tik tie kurie norėtu kažkuo būti bet tokiais nėra .  ..pradedant ta pačia ‘drąsos partija” .. o gal nykščiu ? ...jau ir pats painiojuosi .

Ramiros       2019-05-19 7:38

Nemanau,kad.вus.atsakyta,ar.kas.nors.pasikeis.
Juk,вerods.pasirinkom.вūtyвes.iš.tos.pačios.kūdros…..

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-05-19 3:29

Apie Deimantę neužsiminė nė vienas kandidatas į prezidentus. Tai reiškia vėl bus renkamas hibridinis stribas, penktoji kolona, kaip ponia D.Grybauskaitė.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.