Dienos aktualija, Savivalės istorijos

Joana Noreikaitė: Prezidente, smerkiate Lukašenkos ir Putino režimus, o patys taikote tokius pačius taikių piliečių akcijų gniuždymo metodus

Joana Noreikaitė   2021 m. vasario 18 d. 15:50

18     

    

Joana Noreikaitė: Prezidente, smerkiate Lukašenkos ir Putino režimus, o patys taikote tokius pačius taikių piliečių akcijų gniuždymo metodus

Vasario 17-toji.

Viešąjį gyvenimą tebekausto karantinas.

Šįkart tik septyniese atėjome į Simono Daukanto aikštę prisiminti ir priminti apie vieną gėdingiausių valstybės dienų – apie mažametės liudininkės brutalų pagrobimą ir pradanginimą.

Ir vėl primename, jog laukiame atsakymo į seniai kartojamą mūsų klausimą: AR DAR GYVA DEIMANTĖ KEDYTĖ?

Būdama neįgali pateikti prašomus įrodymus, valdžia ir toliau imasi desperatiškų veiksmų, siekdama užčiaupti tiesos reikalaujančius žmones.

Keliems ar keliolikai piliečių „pasaugoti“ kiekvieną mėnesį atsiunčiamos vis gausesnės policininkų pajėgos. Pareigūnai vis aktyviau stengiasi atėjusius žmones psichologiškai terorizuoti ir bauginti. Galiausiai buvo griebtasi ir smurtinių veiksmų.

Vienam mūsų be jokios priežasties buvo sadistiškai skausmingai užlaužtos ir surakintos rankos. Jį, klykiantį nuo skausmo, tarsi kokį nusikaltėlį, išsivežė į nuovadą tapatybei nustatyti (žr. ČIA).

Prezidente, ar tai jau ir yra Jūsų žadėtoji „Gerovės valstybė“? Kas nurodinėja vis gausesnėms pareigūnų pajėgoms vykti į aikštę tramdyti ten atėjusius taikius piliečius? Juk tie žmonės vis dar tikisi Jūsų dėmesio?

Smerkiate Lukašenkos ir Putino režimus, o patys jau ėmėte taikyti tokius pačius taikių piliečių akcijų gniuždymo metodus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

sis policijos reidas       2021-02-26 16:01

su tikslu igrusti viena nekalta i “voronoka” ir taip isgasdinti visus, buvo suplanuotas is anksto. Paprastai musu taikia akcija “priziurntys” policininkai atvaziuoja paprastomis policijos masinomis. Sikart atvaziavo su “voronoku”.

kas       2021-02-23 11:10

prisimena kada paskutini karta policija pagavo vagis?

Tvankstas       2021-02-21 17:02

Strazdui - visame pasaulyje demokratiniai valdymai yra tokie patys : ar tai drg. Stalino demokratinis centralizmas, ar demokratija šiandien Rusijoje, Baltarusijoje, Lietuvoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, D. Britanijoje, JAV,... - visur taip pat grūda uždėję antrankius į būdas ant ratų, visur tos pačios ašarinės dujos, vandens patrankos, guminės kulkos, grūdimai į kalėjimus ar supūdymai psichiatrinėse ligoninėse.
Genzelis pasirodė tik visišku demokratijos tikrovėje neišmanėliu.

Deivis        2021-02-21 11:39

Nusiimkite tamsius akinius nuo akių. Lietuvos pseudovalstybė, tiek pseudopolicija yra organizuoti banditiniai susivienijimai ir nei daugiau nei mažiau.

Uz Nauseda       2021-02-20 17:27

mazai kas balsavo,dauguma balsavo pris Symonyte.Vot ir rezultatas…

O.G       2021-02-20 12:46

Joana, kol mes neturėsime žmonių prezidento, o tik sisteminius, tol tiesos mes niekada nerasime. Bet visą laiką sakiau ir sakysiu, kad šviesa nugalės tamsą ir tiesa tikrai išaiškės. Būkime vieningi, nepasiduokime baimei, prievartai, nes tik silpni, nepasitikintis savimi, bijodami savęs žmonės - elgiasi su kitaip mąstančiais, nebijančiais žmonėmis.

Dzeikas       2021-02-20 12:45

Dzeikajui:
oi, atsip. Netinkamas palyginimas. Snieckui, ne Stalinui.

Dzeikas       2021-02-20 12:44

Dzeikajui:
O ka, per Sovietijos okupacija kreipdavaisi i Maskva, kai jos gauliaiteriai netinkamai elgdavosi? Skundus Stalinui rasydavai, kad NKVD pazeidzia Zenevos konvencija kariaudama su partizanais?

stasys       2021-02-20 12:15

Turiu oro gaivyklio , gal jau laikas papurksti kad tas nevalyvas kvapas leistų bent nosimi bruksteleti kokia mintį ?

Džeikai,       2021-02-20 12:01

O tai kur kreiptis?

Strazdas       2021-02-20 11:53

Pasiklausykit Gerb. Genzelio interviu per yuotube .cituoju-Europoje liko trys autoritariniai rėžimai-rusija ,Baltarusija ir Lietuva.Paklausykit viską jis pasako kodėl taip yra .

Dzeikas       2021-02-20 11:23

Ko jus norite is banku pleves? Na perdave svedbankiai savo mazgote kitiems pasinaudoti - jie ir naudoja.
Jums kaliause isstate , ant krutines uzkabino lentele “prezikas” , o jus kaip vaikai kreipiatis i ta kaliause tarsi ji kazka sprestu.
Siuolaikine Lietuvos t.v. valstybe yra toks pat darinys kaip Sovietija ir su jai tarnaujanciais turi buti toks pat elgesys kaip su tarnavusiais sovietams ar nesiojantiems ju zenklus (“toks jaunas, ir jau komunistas…”)

Viskas       2021-02-20 10:32

atlikta bauginimo tikslais,kad kiti išsigastų ir nebereikalautų tiesos ir atsakymo į jau daug metų užduodamą klausimą.Ar jums dar neaišku ,kad koncervatorių,liberalų,socdemokratų partijos yra įsislaptinusių kgb istų partijos ir lietuviai turėtų nedelsiant jas palikti.

pamastymas       2021-02-20 10:27

Sis “grazuolis” aukstas ,bet ....ieis i musu sirdis kaip bejausmis,besirdis….gal asmenines tragedijos ji kada nors isbudins is letargo miego…

AAA       2021-02-20 10:11

Karantinas tam ir yra, kad žmonės negalėtų suvažiuoti į Vilnių protestuoti prieš tolerantiškąjį totalitarizmą:(

p. Joana,       2021-02-20 10:01

beje, dar jokia TV neparodė, kad Rusijoje policija taip elgiasi su savo piliečiais kaip Vilniujje. Ten policija susiremia su aktryviais protestuoptojais, kurie šaukia, skanduoja, mėto daiktus, agresyviai juda, o pas mus jau grubiai, jėga griebia ramiai stovintį pagyvenusį pilietį... . Juk tapatybei nustatyti su šiuolaikinėmis technologijomis policijai pilnai būtų pakakę pilietį nufotogtafuoti..

stasys       2021-02-20 6:07

Netepliokite nesvariais pirstais minėtų valstybių piliečiu protestus , ten žmonės kitaip elgesį netgi kojomis spardomi. Kai tik sulygini pavyzdžiui tai kas neliginama tampa nesvarbi pati priežastis ir tikslas tokio elgesio .Gėda pelėda ponia Joana , aš tai dar ir paklasciau ar nėra prievartos tuos šešis ten į Daukanto a. tempti .Prievarta turi įvairias formas ...Dėl G.Nausedos jam neprivaloma elgtis ‘neseimininkiskai’ ... kavos puodeliui visada galima rasti laiko , diplomatija atrakina žmonėms širdis ir ‘vėsina’ nesutarimus .

Rasa       2021-02-20 0:23

Jau net koktu darosi kaip patys nuolat bado į Rusijos lyderį ir jų dūmą. O kuo jūs, lietuviškoji valdžiuke ir Prezidente, nuo jų skiriatės? Mes aiškiai matome, kad niekuo: esmė ta pati, tik apvyniota kitais žodeliais…tik mastai kiti, bet tai ir suprantama, valstybių masteliai skiriasi.


Rekomenduojame

Dainius Rudzevičius. Stambulo konvencija ir jos ryšys su socialinės lyties ideologija

Ligita Sinušienė. Ar Stambulo konvencijai bebus ką pražudyti Kretingos pranciškonų gimnazijoje?

Rasa Čepaitienė. Kaukių kritimo metas

Brolis Paulius Vaineikis OFM. Šaukiu aš tautą nuodėmės užguitą

Lietuvos gyventojų nuomonių apklausa

Dovydas Norkūnas. Kaip iš tikrųjų atrodo LYTINIS ŠVIETIMAS? Kam iš tiesų reikia Stambulo konvencijos?

Brolis išsižadėjo brolio ar direktorius – pavaldinio?

Alvydas Jokubaitis. Ar Europos Sąjungai reikia šeimos? – Taip ir ne

Algimantas Rusteika. Iliuzijų pabaigos metai

Andrius Švarplys. „Influenceriai-garsenybės“ gali viešai kalbėti apie politiką, o Bažnyčia nebe?

Nuo bačkos. Andrius Kubilius: Tomai, neišsigąsk šios atakos! Tomas Raskevičius: Dėkoju TS-LKD už palaikymą. Pažadu nepasiduoti!

Konstantinas Bogomolovas. Europos pagrobimas 2.0. Režisieriaus manifestas

Pozicija, kurios nenori girdėti LGBT lyderiai. Dovilo Petkaus pokalbis su Eimantu Gudu

Kam tas „šešėlis“? Darius Kuolys: Smurtas – valdžios silpnumo ir baimės išraiška. Kad ir kokia „kieta“ toji valdžia dėtųsi

Nida Vasiliauskaitė apie Stambulo konvenciją:  dabar – trumpai, kone prieš trejus metus – išsamiai

Kun. Robertas Grigas. Kuo blogi „specialioms grupėms“ kuriami įstatymai

Algimantas Matulevičius. Negi valstybės piliečių nuomonė lygi nuliui?

Andrius Švarplys. JAV vyskupų pozicija dėl seksualinės orientacijos ir ‘gender identity’ sąvokų įtraukimas į įstatymus yra blogis

Audris Narbutas. Per Stambulo konvenciją – į melo visuomenę

Kun. Andrius Narbekovas. Stambulo konvencija – Trojos arklys

Elagu Eesti! Tegyvuoja Estija! Vidmantas Valiušaitis: Pagarbos žodis broliams estams

Rasa Čepaitienė. Kvalifikacija

Vytautas Sinica. Kaip iš Toliato pavyzdį darė

Andrius Švarplys. Priešingai – tai jūs puolate Lietuvos Konstituciją, o visuomenė reaguoja ir, beje, labai demokratiniu bei civilizuotu būdu

Lietuvos valstybės atkūrimo minėjimas – Vasario 16-osios važiuotynės

T. Elijas Leyds. Virusas, hidra ir Bažnyčia

Raimondas Navickas. „Neapykantos kalbos“ kriminalizavimo per ANK afera yra antikonstitucinė ir antidemokratinė

Audrius Bačiulis apie „Coca Cola“ kursus, kaip „tapti mažiau baltaisiais žmonėmis“

Vidas Rachlevičius. Kaukės nusimestos: kada skersime šventąją karvę?

Algimantas Rusteika. Stukačių epocha sugrįžta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.