Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Pedofilijos byla

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius: 2019-ųjų liepos 17-oji

Tiesos.lt redakcija   2019 m. liepos 18 d. 20:11

39     

    

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius: 2019-ųjų liepos 17-oji

Daugiau nei septyneri metai praėjo nuo nusikalstamo Garliavos šturmo dienos. Iš kadenciją baigusios prezidentės per tą laikotarpį taip ir nesulaukėme deramo dėmesio ir adekvačių atsakymų į kelis ir tuos pačius klausimus:
- kieno paliepimu buvo įvykdytas nusikaltimas prieš žmogiškumą?
- ar dar gyva pagrobtoji Deimantė Kedytė?

Šįsyk susirinkome vedami gležnos vilties, jog iš naujai išrinktojo valstybės vadovo galiausiai sulauksime aiškių atsakymų į šiuos klausimus.
Ar jis išdrįs atverti mūsų gerokai papuvusios teisėsaugos Pandoros skrynią? Ar išdrįs akis į akį susitikti su žmonėmis, mėnesių mėnesiais siekiančiais priminti apie niekaip neužgyjančią, visuomenę suskaldžiusią valstybės piktžaizdę?

* * *

Jūsų dėmesiui siūlome Vinco Kubiliaus reportažą iš  Simono Daukanto aikštės akcijos Vilniuje.

 

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ema       2019-07-23 15:37

Norėčiau, kad jūsų kantrybė, ištvermė, kilnios širdys vieną dieną duotų vaisių ♥

Stasys       2019-07-23 14:19

Manau, kad neverta dėti vilčių į naująjį prezidentą. Jeigu jis kol kas dar nėra sraigtelis, tai, manau, greitai tie “galingieji” jį juo padarys, atsižvelgiant į mūsų daugumos abejingumą kito skausmui bei nelaimėms, apsnūdimą, gal, daugelio ir nemąstymą ....Jie darys viską, kad jo apsuptis būtų jiems palanki. Taigi, aš asmeniškai kažkokių tai pozityvių pokyčių nesitikiu ...

MGB Utopijai       2019-07-23 12:27

Šiandien Seimo vakariniame posėdyje nuo 14 val. Nausėdos pasirinkta (ar gal būt jam pakišta, kol kas neaišku, jo vyr. patarėja teisės klausimais - MGB statytinė J.Šovienė - pristatys teisėjų kandidatūras į Apeliacinį teismą. Tarp jų - Laimutę Kedienę tvirkinimo byloje nuteisę pajacai - Liudvinavičienė ir A.Pesliakas.

Utopija       2019-07-23 11:28

Nesuprantu, kodėl Venckienė, nepadariusi jokio nusikaltimo Amerikai, pusantrų metų laikoma jos kalėjime?Prisiminus kokia buvo prokuratūra prieš 7-5 metus, kai jai kurpė bylas, kokie buvo teisėjai , išteisinę pedofilus ir kaltinę nekaltus žmones,o svarbiausia prisiminus tulpių paštą su paštininkais ir tikint naujo Prezidento padorumu , yra viltis, kad Venckienės niekas nenužudys, ko labiausiai bijo jos tėvai. O, kas bus, jei įvyks stebuklas ir Prezidento dėka pedofilų byla pajudės iš mirties taško, kas bus , jei Venckienė bus išteisinta arba nubausta kalėti pavyzdžiui 1 mėnesį? Kaip Amerika atsakys už įkalintus pusantrų metų?  Bet, kadangi Nausėda ne Zelenskis, tai apie teisingumą toje byloje - žudikėje galima tik pasvajoti….

Gaila,kad Venckienė nesitraukė       2019-07-23 10:43

į Angliją.

Dzeikas       2019-07-23 5:34

Demesiui:
Nuo kada dvaras klausia cholopu nuomuones? Lietuviai niekaip nesuvokia savo vaidmens savo “valstybeje”. Tiesa sio dvaro ypatybe ta, kad tijunas renkamas cholopu.Pakisami tiesa is tu kurie dvaro seimininkams priimtini, bet baudziaunyku balsai KOLKAS nefalsifikuojami. Dvaras gauna dotacijas su salyga ,kad tokie tijuno rinkimai vyks, todel tenka organizuoti spektaklius kas 5 metus.
matetiui:
Deja taip. Taciau taip paprastai JAV niekas nevyksta. Tikiuosi N. Venckiene dar tures galimybiu uzgincyti sprendima. Tai gedingas JAV sprendimas.

DĖMESIO!!!       2019-07-23 1:12

Lietuva - tarp 8 ES šalių, pasirašiusių susitarimą dėl Viduržemio jūroje išgelbėtų pabėgėlių prieglobsčio, teigia Prancūzijos prezidentas Makronas, grasinantis susitarimo nepasirašiusioms šalims apriboti ES paramą.
O mūsų ar kas klausė? Ar buvome informuoti apie vykstančias derybas ir jose keliamas sąlygas?
Pasirašiusios šalys: Kroatija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Airija, Lietuva, Liuksemburgas ir Portugalija.

https://www.bbc.com/news/world-europe-49077811

matėte?       2019-07-22 22:34

Paskelbė dėlpius po savaitės nešviežią naujieną apie atmestą Venckienės skundą dėl ekstradicijos, tai dėlpiaus komentaruose Ūsas bebaigia ne tik koją, bet ir sprandą nusilaužti. smile Netgi koduoti komentarai-komandos troliams rašomi.
Tik čia įdomiau yra tai, kokiame kontekste dėlpius “naujieną” paskelbė. O paskelbė naujos koalicijos ir naujų ministrų derinimo įkarštyje. Reiškia, šia nešviežia naujiena bandoma užgožti kažkokią kitą, negražią ir neskanią naujieną apie vyriausybės formavimo reikalus. Įdomu, mokesčių inspekcijai pateikiamose UAB “Dėlpijus” deklaracijose atsispindi tokie tiksliniai užsakymai? smile

Dzeikas       2019-07-22 17:39

stasy,
amerikoje medicina aukstumoje, tad KAIP iskastruos ne esme. Zinau tik tiek, kad draudziama zmogui sukelt kancias, todel mechaniskai ar chemiskai skausmo nepajusi.
Ir priverstinio zmogaus kanknimo ar luosinimo but negali.Cia tik lietuvaiciu (ir rusu) galvose gali gimt tokios mintys.
O teisejas nevercia taves kastruotis, tik pasiulo paciam pasirinkt: ar sedet 99 metus(jei anksciau mirsi grabas bus kalejimo teritorijoje laikomas), ar savanoriska kastracija. Beje ne tik pedofilams, bet zagintojams irgi gali buti tai siuloma. Kai kurie sedi, kai kurie kastruojasi.
Sako, na tu atsakyma zinai, as tau irgi pasiulysiu kompromisa: Tu nesakai ka man daryt, as nesakau kur tau eit.
Beje, is ko pazinsi JAV cholopa? Tokie kai irodineja imigraciniam pareigunui , kad jo santuoka su amerikiete ne fiktyvi pasiruose pasakot, kaip lytiskai su sutuoktiniu bendrauja. Jankiai tokius iskart uz pakarpos, ir meta lauk kaip smirdanti skudura, 2 pirstais paeme. Panaisia kaip Raigerdas, cholopai negali suvokt, kad tokiu dalyku pasakot negalima ir niekas neturi teises klaust.
Imkite patarima ir dziaukite skad nemokamai gaunat. Gal pravers, jeigu iki JAV dasikasite netycia.

Sako,       2019-07-22 16:14

tarybiniai šnipai batų užkulnius prisikaldavo ten, kur kojų pirštai. Dabar panašų žaidimą žaidžia Dzeikas-Raigerdas smile . Ir mes turime visas tas nesąmones skaityti? Gal jau apsispręskit, kuris gyvenate Amerikoje, kuris Lietuvoje, ir kiek ten jūsų smile . O jei rimtai - kam tai įdomu? Nesusireikšmink.

>stasys       2019-07-22 13:00

Idiotas!
Tau gal atrodo, kad Amerikoje pautus išpjauna?

stasys        2019-07-22 10:52

Dzeikai tokie teismu sprendimai galimi tik Amerikoje . smile) cit. ” Teisejas gali nubausti sakykim 99 m kalejimo ir pasiulyt alternatyva - nuteisti lygtinai , jeigu nusikaltelis sutiks but kastruojamas.” . Jus turbūt pamiršote čia visiems priminti apie chemine galimybe nieko nepjaustant . smile) Įdomiai tema pasukote ..:(

Dzeikas       2019-07-21 19:54

Raigerdai, jeigu tu viena ausim kazka girdejai apie Amerika, ypac jeigu girdejai is rusisku saitu - tai tu pats suklaidintas ir klaidini kitus.
As net nezinodamas visu valstiju baudziamojo kodekso galiu tvirtinti, kad priverstinio kastravimo Amerikoje buti negali. Priestarauja Konstitucijai. Taciau gali buti savanoriskas. Teisejas gali nubausti sakykim 99 m kalejimo ir pasiulyt alternatyva - nuteisti lygtinai , jeigu nusikaltelis sutiks but kastruojamas.
Tu apie viskai zinai kaip apie kastracija JAV ir apie viska cia triubini su tokiu pasitikejimu?
Ar siaip, bezdi i vandeni ta, ka nori kad butu?
Stai tau JAV pilietybes jokiu budu negalima duoti, nes nesuvoki kas yra teise placiaja prasme. Cholopai tai rytu europos aktualija.Tegul jie ten ir pasilieka.

MGB       2019-07-21 18:21

Atrodo, kad prie Nausėdos teisėjų karjeras tvarkys MGB. Vyr patarėja teisės klausimais Šovienė yra jų įtakos žmogus. Prieš tai buvusi Konkurencijos valdybos pirmininko pavaduotoja. Nors gavo Grybauskaitės medalį už gerą kartelinių susitarimų išaiškinimą smile, dėkingumu Grybauskaitei neatsilygino: atrankoje į Apeliacinį teismą nepatvirtino buvusio Grybauskaitės patarėjo teisės klausimais Rimšelio, nors teisėjų atrankos komisija vienbalsiai jam skyrė 1-ąją vietą iš 29 pretendentų! Bet atrinko pedomafijos statytinius Liudvinavičienę (komisija pastarajai skyrė 10-tą, paskutinę vietą iš atrinkto dešimtuko) ir Aleną Pesliaką, tokį patį, kaip ir jo tėvas iš LAT smile  Liudvinavičienė, kaip kolegijos pranešėja, priėmė apkaltinamąjį nuosprendį Laimutei Kedienei tvirkinimo byloje.

Raigerdas>Džeikui        2019-07-21 15:01

Kastracija reikalinga tam, kad net atsėdėjęs, vis vien jis jaučia tą potraukį vaikams. O jeigu jis pats susilaukia palikuonių? Ar tu užtikrintas, kad tas potraukis nepersiduoda? Jeigu pedofilus kastruoti, tai jų turėtų mažėti ir per kitas ateinančias kartas. Kiek aš žinau, į Lietuvą pedofilų nemažai atvažiavo iš tų tarybinių respublikų, o labiausiai iš Rusijos. Aš tuos atvejus žinau, iš ne vienos moters pasakojimo apie savo tėvą.

Raigerdas>Džeikui        2019-07-21 14:53

Džeikai, tu visiškai nesupranti, kaip privalo veikti teisingumas. Štai tikras atvejis iš Amerikos, kur tu dabar gyveni. Vienas kunigas išnaudojo apie 80 vaikų. Jis sužalojo jų gyvenimus, kai kam, gal būt, net padarė įtaką jo likimui. Kaip jaustis tėvams po tokio pedofilo elgesio. Ir tau gaila to pedofilo, bet tau ne gaila tų 80 vaikų, tau ne gaila tų tėvų, brolių seserų. Kas tu per žmogus, Džeikai, jeigu tu gaili pedofilo ir ne gaili vaikų? Tai, gal tu pats esi linkęs į pedofiliją, jeigu juos gini? Tai, jeigu tas kunigas būtų kastruotas po 1-o ar antro išaiškinto atvejo, tai 78 vaikai nebūtų nuo jo nukentėję. Kažkaip, Džeikai, tu sunkiai atskiri blogį nuo gėrio. Mane tai stebina, nes kaip tu gavai tą Amerikos pilietybę? Tu gi prisiekei:” Pasižadu, kad palaikysiu ir ginsiu JAV Konstituciją ir įstatymus nuo visų priešų. Pasižadu, kad būsiu teisingas”. Ar tu prisiekei, o paskiau nusispjovei ir gyveni sovietiškai, kaip tave čia ir išmokė komunistai, kuriems dvigubos moralės normos yra neatimamas dalykas? Ar tu supranti, kad pedofilas yra pavojingas ne tiek suaugusiems, o kiek vaikams, kurie negali apsiginti nuo suaugusio, kurie žiūri į suaugusių elgesį ir mokosi iš jų? Ar tu supranti, kaip tai sukrečia vaiko jausmus ir sugriauna jo tikėjimą į suaugusį žmogų, kaip į išmintingesnį ir protingesnį, o tuo labiau kunigą? 

Dzeikas       2019-07-21 13:52

Raigerdai,
jeigu Lietuvoje priims toki istatyma , tai iskastruos nukentejusiji, geriausiu atveju koki liudininka netoliese buvusi.
Juk problema ne pernelyg svelniose bausmese, o nebaudziamume apskritai.O jeigu auka priesinasi ar bando tiesos ieskoti - tai baudzia auka.
Lietuvai reiktu pirma rast saziningu prokuroru ir teiseju, o po to jau istatymus grieztint, jeigu nepavyksta pazabot kokios nors nusikaltimu rusies.
Klykavimai “kastruot”, “akmenimis uzmetyt”, “gyva ant keptuves iskept” eina is vergu bejegiskumo jausmo, kad ponams bet kokie nusikaltimai kaip nuo zasies vanduo atsoka.
Na isgirs jus ponai, na ives kastracija uz vaiku tvirkinima. Tada tvirkins ponai, o iskastruos verga kuris po ranka papuls.

Raigerdas       2019-07-21 12:31

Reikėtų patikslinti dėl Ukrainos, nes, man atrodo, kad Ukraina priėmė įstatymą dėl pedofilų kastracijos. Lenkija, man atrodo irgi yra priėmusi tokį įstatymą. O Lietuva gaunasi, kaip pedofilų šalis, kurie yra saugomi nuo teisingumo. Kodėl niekas nekelia šito klausimo dėl pedofilų kastracijos? Gal galite kas nors pasakyti, kiek dabar Deimantei metų ir kada jos gimtadienis?

Dzeikas       2019-07-21 10:02

NEBEGYVENYMUI:
Prie ko cia krikscionybe? Atleidziama atgailaujanciam. Ir tai dvasiniame lygmenyje.O istatymo galiojimu musu atleidimas neitakoja (smurtiniuose nusikaltimuose).
O sito reikalo baigme labai paprasta. Arba istatymas nubaudzia kaltus ir jiems padejusius, arba valstybe kuri neigali palaikyti ir atmeta teisinguma turi but sunaikinta.
Beje , kodel romenai be pasigailejimo sunaikino Kartagina? Atrodo praktiski zmones, bet miestas(uostas, amatai, infrastruktura) buvo visiskai sugriautas, jo teritorija isarta plugais ir uzbarstyta storu druskos sluoksniu. Uzdrausta ten gyventi ir imtis bet kokos veiklos.Del tos pacios priezasties:net pagal antikos standartus Kartaginoje dejosi baisus dalykai.

nebegyvenkime praeitimi       2019-07-20 18:42

Praeities jau nepakeisi. Kas įvyko, tas įvyko. Geriau žiūrėti į ateitį. Garliavos siaubo režisierių, vykdytojų, talkininkų ir pritarėjų(pvz. Patvorinis     2019-07-19 21:11) atžalos, giminės, artimieji turės išgyventi baisią gėdą ir atgailauti už savo gimdytojus, brolius, seseris. Ar taip atsitiks, priklausys tik nuo mūsų. Jei krikščioniškai susikišite galvas į smėlį ir atleisite, skaitykite, kad visa skaudi patirtis nuėjo perniek ir išsigimėliai triumfuos dar kartą. Daugiau nieko pamokančio, naudingo ir prasmingo iš šios tragedijos išspausti nebepavyks.

Al.       2019-07-20 0:12

Lėja, jei prezidentas gali tik pakalbėt su žmonėmis, tai ko jis į šią vietą taip skverbėsi ? Ir ne jis, aišku turi ieškoti ir nubausti kaltininkus. Bet jis skiria ir keičia aukščiausius pareigūnus, kurie tuo užsiima. Žinoma, sunku patikėti, kad štai netikėtai ir be pastangų gavom tautos gelbėtoją. O dar bankininką. Pasiklausius Avižienio pasakojimo apie Juodąjį akmenį, vilčių nėra daug. Bet Dievo planų mes nežinom - turim būti pasiruošę prisidėt, jei bus ryžtasi ginti šalį.

Patvorinis       2019-07-19 20:11

Bet pamiršome Neringutę, kuri dabar kenčia karštoje kaip pirtis kameroje, vedžiojama surakintomis grandine kojomis ir aprengta gėdingu, oranžiniu chalatu. Ten ko gero, gal būt, juodžiai prižiūrėtojai net prievartauja, o mes čia tylime.

manitu ir panašiems       2019-07-19 19:46

Nereikia ir privačių detektyvų. Netgi viešosios erdvės prieigose sklando daug gandų. Tik nebūtina jų garsinti nepatikrinus, dėl to ir tylima. Kol kas galiu tik pasakyti, kad EBSW veikėjai šiame trileryje suvaidino ne paskutinį vaidmenį.

Dzeikas       2019-07-19 18:47

Ramiros, ne visai taip. nereikia tirstinti spalvu.
Jie negali susidoroti su tais kurie nesoka pagal ju dudele.T.y. neantrina jiems - dar nera ant tiek galingi ( ant tiek galingi ir uzurpave valdzia buvo is zinomu tik Josifas Stalinas ir KLDR diktatoriai ).
Taciau veikianti PRIES juos - netgi labai, ir netgi bet ka. Sita lizda gali isdraskyti tik Prezidentas turintys masine zmoniu parama kurie iseitu i gatves pameginus ji nusalinti. Tokios tautos paramos ir SIAME reikale Nauseda neturi.

manitu.       2019-07-19 17:31

ne valstybė Deimantę su motina pradangino,o neliečiamų chebra panaudojo valstybės represinį aparatą nelaimėlių pradanginimui. o dėl Nausėdos tai pamažu ,o gal greitai pamatys į kokį š. įlipo. 17 d. adventistai nedėkit vilčių į prezidentą. manitu norėtų apsirikti.

Ramiros       2019-07-19 16:22

Taip, brangieji, neturėkim iliuzijų, buldozeris, traiškydamas tiesą, teisingumą, kaip ėjo nesustodamas, taip eis toliau. Anie labai galingi, sutraiškys bet ką, kas nešoks pagal jų dūdelę. Prisiminkim Pakso atvejį, visą Garliavos kardibaletą, juk matėme kas darosi ir kaip jie nebaudžiami siautėja. Stovėjom prieš ruskių tankus, pasirodo, kad jie žmogiškesni už mūsų “buldozerį”. jie atsitraukė ir išvažiavo namo….., tik palikdami visą gvardiją “tankistų”.... Taigi, turime labai liūdną palikimą.....Sunerimau, kai sužinojau, kad toks Slušnys, šalia kandidato į prezidentus trinasi, manau, kad jis ir toliau turės įtaką ... Štai delpis rašo, kad tūlas Albinas stengiasi prisišvartuoti prie išrinkto prezidento, o kirkilas įžūliai lenda į seimo pirmininko kėdę..... Turbūt jaučiate, kas jie tokie ?

Perspektyvos.       2019-07-19 16:21

  Kad valdžios vardu tada buvo padarytas žiaurus ir ciniškas nusikaltimas - FAKTAS, kaip blynas. Kad jį sankcionavo teisėsauga - toks pat faktas. Taip valdžia buvo išdurta ir pakibo ant kabliuko. Todėl iki šiol valdžia tyli. Pabandytų kas ką nors pasakyti - tuoj prokurorai už tą nusikaltimą tuos valdžiažmogius įkištų už grotų. Kas gi to nori? Visiems savas kailis brangiausias - tyla gera byla. O rafinuotieji “teisėsaugininkai”  drąsiai šeimininkauja, kaip vilkai avidėse. Kol kas kitokių perspektyvų nematyti - per septynis metus neatsirado nei vieno Katanio.

Dzeikas       2019-07-19 15:34

Lejai:
Nauseda gali ir nezinot.Nes 2012m geguzes 17 Garliavoje “akcijos” metu buvo privatus asmuo, kuriam niekas nieko neprivalo pranest.
Bet dabar jis prezikas, be abejo gali paklaust ir suzinot. Tik kam jam to reikia? Jusu keliolika (piketuotuoju), jus neturite pinigu ir jus nieko nesprendziat. O paklauses kur Mergaite pas “organus” suneraminsi pacius vykdytojus kurie zino kieno grietine suvalge ir kas uz tai gali buti jeigu tektu pagal istatytma atsakyt, ir suneraminsi tuos kurie imerke uodega i pedofilijos nusikaltima.O pagal tai,kaip jie pajunge valstybes masina susidorot su liudininkais ir pasipriesinusiais -jie labai galingi tai Nauseda maksimum ka gali pasodint viena sraigteli is vaiku zaginimo mechanizmo.Daugiau nespes. Nes po to jo dienos (kaip zmogaus) suskaiciotos.
Tad jeigu jis ne savizudis entuziastas, jis nieko nedarys.
Piketuotuojams aciu. Taciau iliuziju del Nausedos neturekite. Issisiepes melavo apie “butai brangs” kai JAV jau viskas saibom ejo(2008m) ir verslai stot viena spo kito eme, nesitikekit, kad jis aukosis del jusu ir dabar.
  Manitu: ar tu savame prote? Valstybe pradangino, o eiliniai zmones sekli samdyt turi, kad surastu KUR pradangino??? Tu kai sakini pradedi rasyt pagalvok apie jo pabaiga. Gal dar Rusu kariuomene nusamdyt pasiulyk (Jekaterinos Didziosios laikais Rusija taike tokia praktika, galedavai nusisamdyt pulka ar net kariuomenes grupe ir jie eis kariaut kur pasiusi.Turek tik pinigu), kad pedofilu valdzia nulauzt , ir pastacius dorus prokurorus ir teisejus(o Lietuvoj tokiu like?) isaiskint kaip ten kas buvo.

Landsbergis irgi       2019-07-19 14:44

daug žino.

niekas nesikeis       2019-07-19 14:43

Nausėda, kaip ir Grybauskaitė, saugos šią purviną ir gėdingą valstybės paslaptį. Nors visuomenė turėtų žinoti, kad kažkur laisvėje tarp žmonių vaikšto vaiko žudikas.

Viltis       2019-07-19 12:34

Palyginu Daukanto aikštę liepos 12 d.kurioje buvo minios žmonių,kur liejosi dainos, kur šaudė pabūklai, su liepos 17 diena…. Liepos 17 dieną tyliai stovi keli žmonės , jau septynis metus kas mėnesį laukiantys pasirodančios pasikalbėti Prezidentės. Renkasi žmonės net nepažinoję Deimantės šeimos, tačiau neabejingų žodžiui “tiesos”. Kodėl 17 dieną atėjo tik saujelė žmonių? Kodėl neatėjo tie, kurie toje pat aikštėje stebėjo kaip premjeras išdidžiai pasisodino šalia savęs mylimą sūnų,stebėjo kaip patriarchas glostė jo rankytę.Taip,taip,vaiką pasisodino tas pats premjeras, kuris atsiuntė 240 iki dantų ginkluotus padarus,kad jie saugotų vaikteises,atėjusias pažeisti vaiko teises su kaldryte,kad jie išsižergę stovėtų su automatais kieme ir rodytų savo galybę prieš besimeldžiančius už mergaitę žmones,kad daužytų langus ir leistų plikiui"išvaduoti” ir išvežti į niekur mergaitę, kuri ne tik kad negali sėdėti šalia savo tėvo Drąsiaus Kedžio, bet ir aplankyti jo kapą.Taip ,taip o rankytę glostė tas pats patriarchas, kuris stovėjo ir tebestovi po medžiu.Negi Prezidentas irgi bus aklas ir kurčias? Turėkime vilties. Palaukime , būkime kantrūs.Beje , kažkaip neteko girdėti, ar į inauguraciją buvo pakviesta Laisvės šauklė N.Sadūnaitė?

Lėja       2019-07-19 12:09

Bet šiaip pagarba visiems ateinantiems. Šie žmonės nusipelnė daugiau nei “viską išmanantys” žurnalistai, patogiai sėdintys savo biuruose ir rašinėjantys, kas yra patvoriniai ar dar kokie nors. Geriau tvirtai stovėti prie tvoros (jei ji yra), nei būti mafijos bendrininku.

Lėja       2019-07-19 12:06

Jei atvirai, nemanau, jog G. Nausėda kažką žino ir jog gali kažką sužinoti. Gitanas Nausėda galėtų žmones, vis ateinančius prie Prezidentūros, pasikviesti pasikalbėti - tai daugų daugiausia, ką gali padaryti naujasis Prezidentas.

manitu.       2019-07-19 11:57

jei jau šitiek metų keliamas klausimas ar dar gyva?,užduosiu stoviniuotojam klausimą. kodėl nepasamdot privačių detektyvų? juk daug istorijų pasaulyje kai privatūs detektyvai atrado ir gražino pagrobtus vaikus. ar neatėjo laikas veikti?

Algimantas       2019-07-19 11:00

Skvernelis ir Grybauskaitė tyli. Ar jų tylėjimas ne nusikalstamas?

Birute       2019-07-19 9:51

deja…Nauseda neisgirs Jusu…..manau,nes jam neparanku…..............

Širdingai ačiū visiems       2019-07-19 0:09

geraširdziams,teisingiems,atkakliems Lietuvos Pilečiams,radusiems laiko sudalyvauti visiems mums taip svarbioj akcijoj: Ar dar gyva valdžiažmogių pagrobta Deimantė KEDYTĖ? Kada bus atsakyta į gerb. Nijolės Sadūnaitės klausimą,kuris rūpi visai Lietuvai? Niekas neužmiršta, ir tas klaikus rytas, kai panaudojus jėga buvo pagrobta senelių Kedžių ir tetos Neringos Venckienės numylėta Deimantė, ta žiauri diena niekad lietuviams nepasimirš, kol teisėsauga neatsakys į šį klausimą ir nebus nubausti TIKRIEJI nusikaltėliai.

Dzeikas       2019-07-18 22:24

Cia kazkas kalbejo apie indikatoriu who is who Nauseda.
Isitikinote?

Ramiros       2019-07-18 21:07

Ačiū Jums, kad esate !


Rekomenduojame

Tomas Baranauskas. Apie magišką smėlio galią

Prisiminkime ir atminkime. Goda Krukauskienė: Budavonės kankiniai

Algimantas Rusteika. Vienybės klausimu: tiesa išlaisvina

Vygantas Malinauskas. „Kaip ant tyčių...“

Vytautas Radžvilas. Sisteminė „opozicija“ – nomenklatūrinio režimo atrama

Nuo bačkos. Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė: Šimašius būtų puikus prezidentas

Liudvikas Jakimavičius. Sprigtas į snapą Gaidžiui

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Valstybės pliažas

Artūras Račas. Monika pretenduoja į Metų citatos autorės titulą

Vygantas Malinauskas. Kas čia yra „tas“, kuris „gali pražudyti ir sielą, ir kūną pragare“?

Paraštėje. Nida Vasiliauskaitė. Tai klasizmas, joks rasizmas

Vytautas Sinica. Šimašius Lukiškių aikštę nutarė paversti pliažu…

Geroji Naujiena: „Nebijokite!“

Liudvikas Jakimavičius. Skambėjimas mūsų laikais yra dalykas svarbesnis už turinį

Tomas Bakučionis. Teisinių „stebuklų“ ir nuogų karalių šalis

Kęstutis Bacvinka: „Kas apgins gyventojų lėšomis įkurtą parką“

Andrius Švarplys. Kam painioti savo politines aspiracijas su mokslu ir akademiniu pasauliu?

Andrius Švarplys. Keli štrichai Naujosios Amerikos portretui

Algimantas Rusteika. Niekas nenori nieko keisti

Nida Vasiliauskaitė. Vienintelis lemtingas dalykas – dvasinis kalibras, ontologinis rangas

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos metinis pranešimas, palydėtas jo paties komentaru

Ramūnas Aušrotas. Kai bažnyčia tampa partija: Vokietijos atvejis

Antanas Kulakauskas: „Naujoji pasaulio tvarka dar neišryškėjo“

Nuo bačkos. Mažvydas Jastramskis: Konstitucinis Teismas yra demokratijos sargyboje

Raimondas Navickas. Lietuvos džiazas daug prarado, o politologija nieko neįgijo

Tomas Baranauskas. Ši valstybė gali liautis egzistavusi…

Agnė Širinskienė. Ar tai krizė? Ir jei taip –  kieno rankomis?

Arūnas Gumuliauskas. Kalba minint Gedulo ir vilties dieną

Pilietinė „Tiesos!“ akcija 2012 m. gegužės 17 d. antpuoliui atminti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.