Visuomenės pokyčių analizė, Pedofilijos byla

Joana Noreikaitė: ar dar gyva Deimantė Kedytė?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. vasario 19 d. 0:30

27     

    

Joana Noreikaitė: ar dar gyva Deimantė Kedytė?

Vėl 17-oji. Net šurmuliuojant šventėms ir įsisukus rinkimų karuselei mes nepamiršome jau 81-ąjį kartą susirinkti Simono Daukanto aikštėje. Vedami vis to paties rūpesčio ir nesulaukdami atsakymo į klausimą: ar dar gyva Deimantė Kedytė?

Vasario 19-ąją jai sukaks (ar būtų sukakę?) jau 15 metų.

Ar kas galėtų patikėti, jog būdama gyva ir sveika, ji nė karto nepabandytų susisiekti su savo artimaisiais, kuriuos labai brangino ir mylėjo?

Įvykdytas nusikaltimas prieš vaiką ir Lietuvą. Juk kas nors privalo už tai atsakyti. Ne veltui sakoma, jog nėra nieko paslėpto, kas nebūtų atidengta.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

to Antiputin       2019-07-25 7:28

Tu debilas, ar ne? Pedofilams kaltas dėl visko Putinas? A ne?

Antiputin       2019-06-21 11:40

Kaune neimanoma gyvent, prakeikti padofilai visur, valdzioj, teisme, o auksciausias teismas tai pedu irstva.

Jus manot cia jie patys galetu taip, ne, Putingalvis juk pedas su neribotais finansais.

Stasys       2019-02-21 3:15

Raso-vaikai ne politinio proceso dalis,o tai tie vaikai atvaryti"palaiyti"mokytoju streiko tai ko dalis yra jie.Ir ar butu mokytojai isdrise lipti per langa i ministerija jei ne anuko ir simonytes “sumustiniai su kava”

ah1       2019-02-20 23:09

internete vaizdo įrašas ” CHILDREN KILLED FOR ORGA…”. Ko S.S. važiavo į Izraelį ir iš kur imami inkstai vaikų inkstų transplantacijai kai giriamasi kad padaryta šimtoji vaikų inkstų transplantacija?

Durniu laive,       2019-02-20 11:05

dabar reikia mesti visus darbu ir padėti mūsų teisėsmaukai apginti savo tyrėją iš Telšių. Turime padėti Telšių tyrėjai susigrąžinti buvusi kakalį. Tai įmanoma padaryti tik įrodžius, kad jis sudegino mašinas degindamasis Egipte. Privalome suorganizuoti 240 policininkų prie padegėjo namų ir priversti jį viešai prisiekti amžina meilę policijos tyrėjai.

Pensininke       2019-02-20 8:56

Gal Simonyte budama prezidente su supuliavusia teisesauga atsakys i si Valstybes saugoama klausima? Ji   tikrai NEATSAKYS todel ir taip greitai surinko parasus.

stasys        2019-02-20 8:09

Dzeikuliai vis dar nesupranta , vaikai ne politinio proceso dalis . Jei yra nusikaltimas prieš vaikus teisėsauga privalo pasirūpinti pirmiausia vaiku saugumu ir tik vėliau imtis aiškintis to signalo aplinkybėmis ., kaip Dzeikulis rašo sukurti komisija su ūsuotais dėdžiais kad paraičius ūso galą sugalvotu dar koki teisingumo apibendrinimą  . Nesigilinant į aplinkybes,  galiausiai viskas atlikta teisingai ,vaikai saugus , juos saugo valstybė ... kai bus baigtos visos bylos taps realu nukelti ir mergaite (tapusia mergina) nuo politinio aukuro . Konfliktai tūri būti sprendžiami o ne marinuojami metu metus .Paradoksalu tai kad klausiantis kur mergaite ir yra ta priežastis kuri trukdo atsakyti į ta klausimą . Gal taip ir geriau ..žarstyti emocijas iš pelenu į pelenus .

Dzeikas       2019-02-20 7:44

Zanro megejui:
elementaru , Watsonai - pasiziurek kaip tokios problemos sprendziamos pasaulyje.Kuriama speciali komisija ,kurios nariai parenkami individualiai, aprupinami garantijomis ir igaliojimais (prezidenta ant kilimo pasikviest jeigu reikia) ir komisija istyria kas , kodel, uz kiek,kam. Pvz, kad ir toki “slykstu klausimuka” , kodel gavus Kedzio skunda del dukros zaginimo nebuvo reaguojama>Konkreciai, kas nereagavo, ne klierkas paemes skunda, o kam pateikta buvo,  vardenis pavardenis ir pareigos.Vardeniui pavardeniui pasiuloma aternatyva, arba sesi uz nusikalstama vilkinima, arba priduodi ta kuris “paspaude” nereaguoti.
Policijos tyrejai ta puikiai moka, kai jiems atrisamos rankos.
Kaip Jekterina Didzioji XVIII amz.istyre sadistisku zaginimu ir kankinimu byla kur buvo isivele itakingi dvarininkai. Tai sutapo su jos interesais , o gal is tikro pasipiktino neregeto slykstumo piktaradarybemis, bet byla buvo isvyniota ir nusikalteliai nubausti ne sadistiskai nuzudant (iprasto to meto praktika), o ikisus i belange iki gyvos galvos.I belange tiesiogine prasme - zvakute duodavo tik pavalgymo laikui.Po to vel tamsoj sedi.Ir be jokio bendravimo.Mano supratimu auksciausioji bausme tokia ir turi buti.
Be tokio istyrimo SIOS BYLOS valstybe bus kaip kekse su sifilio zenklais apsigobusi vienuoles gobtuvu ir pamaldziai sudejusi rankas. Ne kurios megsta orgijose dalyvaut su vienuoles apdaru - punktas toks.Tai netgi nebus valstybe, kaip nera kekse vienuole tik todel, kad atrodo kaip vienuole.

Be abejonių       2019-02-20 0:17

Ji negyva. Bet tiesa apie nusikaltėlius visvien paaiškės.

Tiesą sakant,       2019-02-19 22:57

Nesuprantu, kas čia do žanras…
Koks tokios publikacijos tikslas - jei realiai pasirūpinti tuo nelaimingu vaiku, o ne augintinis politinius procentus, tuomet parodykit, kaip būdami politikoj spręstumėt konfliktines situacijas, o dabar rodote tik visišką bejegškumą. v

Klausimėlis       2019-02-19 22:44

Kelintą val. buvo iškeltos tris vėliavos…

Katanio neužteks       2019-02-19 21:59

Čia jau Niurnbergo proceso, asmeninės ir kolektyvinės atsakomybės, kartu su iki gyvos galvos nurėžtomis visomis pensijomis ir socialinėmis garantijomis, reikėtų. Kaip tik ne už ilgo bus proga, kai dėl demografinės katastrofos nebus iš ko pensijų mokėti. Juk šitiek žmonių iš Lietuvos pabėgo po Garliavos košmaro! Tai čia neskaičiuojant visų pabėgusių nuo kaimo mentų “vierchų” ir panašių “načalnikų”. Visos “teisėsaugos” sistemos “įdirbis” stumiant Lietuvą į demografinę katastrofą - milžiniškas.

stasys        2019-02-19 21:34

jei tvanksai sriubauja matyt vis dar rūpį , kas savaime jau yra gerai.smile

Tvankstas       2019-02-19 21:13

Kiek tenka suprasti, tai Deimantė yra išpjaustyta organams. Kažkodėl didžioji dalis įvaikintųjų užsienyje dingę kaip į vandenį. Gal čia toks pat dėsningumas, kaip su Ukrainos vaikais Izraelyje - bylos nusėdę klinikoje ir toliau jokio gyvybės ženklo.

Jeje       2019-02-19 21:06

Sarafanas nieko nezino. Ne prie ko…atseit.  Skvernas uzsiemes kova del naujo posto. Konservai kimba i atlapus skvernui del to ir ano ir del beleko. Tik apie pogroma ne zodzio. Ne cypt. Tyli kaip ... Keista.

klauskite jų       2019-02-19 20:41

“Policija nepastebėjo prievartos • 2012 05 17” - YouTube
Tai štai kieno įsakymus vykdė

Srėbalas       2019-02-19 20:41

  Buvusios kriminalinės policijos privirtą košę teks srėbti dar ilgai. Nebent atsirastų koks Katanis…

tik neskubėkite ryti nekramtę       2019-02-19 18:11

Ta šeima iš Naujosios Zelandijos iš tikro sukėlė įdomių minčių. Kas juos taip masina ieškoti našlaičių įsivaikinimui kitame pasaulio krašte? Lyg pačioje Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje jų trūktų. Gal ir nieko blogo jie nenorėjo, gal tai padorūs ir gero vaikams norintys žmonės, bet ta visa geografija sukelia labai keistų minčių.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-02-19 17:26

“Joana Noreikaitė: ar dar gyva Deimantė Kedytė?”

Atsakymas jau duotas 2018-03-26 straipsnyje “Seimo smarvėms”

http://www.ekspertai.eu/seimo-smarvems95245/
http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas/#more-8107

ula       2019-02-19 16:49

Artėja prezidento rinkimai. Kol kas neteko girdėti nė vieno kandidato bent parodžiusio smalsumą , kodėl mažametė mergaitė padaryta valstybine paslaptimi ir kodėl ta valstybinė paslaptis trunka iki gyvos galvos?Tyli ir lūpas dėliojantis bei savo pačiai rankas glostantis bankininkas, ir konservatorių statytinė, ir teisuolis Puteikis, ir basidžiaugiantis savo vaikais Juozaitis… Ką jau bekalbėti apie Skvernelį, norinti girdėti vaikų krykštavimą prezidentūroje…. Jeigu toks advokatas, melagis , vaiko nešikas siekia Kauno mero posto, tai ką kalbėti apie Lietuvos moralę, dorą, sąžinę.Viskas sumindžiota, apspjaudyta, išniekinta….

Aciu       2019-02-19 15:41

Garbingiems zmonems, Jus minejimus septyniolikta diena darote Tautos vardu . Didziule pagarba Jums Brangieji!

jei ir gyva       2019-02-19 12:25

Kur nors Naujojoje Zelandijoje ištrinta atmintimi įvaikinta.

Almantas       2019-02-19 11:34

Ne kalciausias,o tik vikdytojas verziasi i prezidentura.Nors jis zino labai daug-kas dave isakyma sturmuoti Vencku namus,turbut zino kas nuzude Drasiu Kedi,o gal but ir pats davr isakyma.Tas pats ir del Uso-silpniausios pedofilu grandies.Tereikejo tik bendradarbiauti su Latvijos parlamentine komisija ir butu isvengta Lietuvoje zmoniu zuciu.Latviai nurode,kad daug siulo galu veda i Lietuva.Vien tas,kad metus laiko Furmanavicius sedejo uzpakali suraukes ir net nebande gintis.Pabandykite dabar koki teiseja nekaltai apkaltyinti!!!

stasys        2019-02-19 10:19

Tie klausiantys taip ir nepasirūpino tuo kad į ta klausimą galima būtu atsakyti .

Kalčiausias       2019-02-19 9:22

veržiasi į Prezidentus.

Dzeikas       2019-02-19 7:47

Priespaskutiniai 2 sakiniai turi simboliska vertybine prasme.
Taip nebuna, kad ivykdytas nusikaltimas ir nera kaltu. Tiesa, mes negalime tvirtinti, kad Deimante Kedyte pasitrauksi savo ar nesavo noru is gyvenymo - nera to irodymu. Taciau atsakomybe lieka ant tu, kurie ja pagrobe.Vykde betarpiskai isakyma ir isake(n). Ir jeigu sis nusikaltimas pasitrauks i uzmarsti neisaiskintas kalte kris ant tautos nesugebancios saves valdyti ir neigalios nubausti uzsimojusiu ant Apvaizdos. Kaip nebuna , kad mestas virsun akmuo nenukristu ant metusiojo. Ranku, arba galvos.

ats       2019-02-19 7:15

kad ju nera gyvu tai patvirtino Stankus,kai jo paklause kaip gyvenimas,jis atsake,koks gyvenimas kai prarandi abi dukras ir anuke

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.