Dienos aktualija, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 19 d. 0:20

11     

    

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Jūsų dėmesiui siūlome Seimo nario Vytauto Bako kalbą, pasakytą lapkričio 14 d. pirmajame 2020–2024 m. kadencijos Seimo posėdyje prieš parlamentarams apsisprendžiant balsuoti ar ne už Viktorijos Čmilytės-Nielsen, Liberalų sąjūdžio, gavusio kiek daugiau nei 6 proc. balsų, pirmininkės kandidatūrą į Seimo pirmininkes.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Cha.       2020-11-21 10:13

Dar prieš daug tūkstančių metų žydai pareikalavo, kad juos valdytų karalius, kaip ir pas pagonis. Dievas per pranašus įspėjo, kad bus taip ir taip, t.y. teks kentėti nuo jų, bet jie vis tiek pareikalavo. Dievas paskyrė jiems karalių iš jų pačių ir dar patį geriausią. Laikui bėgant žmonės visiškai atitolo nuo Dievo ir, dabar, renka tokius, kokie yra patys. Kodėl žmogus, tad, dabar, nepatenkintas? Juk jis pats yra pilnas gobšumo, godumo, pavydo, melo, gašlumo. O ar jam rūpi tiesa teisingumas kitam žmogui?  Ne. jam rūpi tik pats AŠŠŠŠŠŠŠŠ. Žmogus ir visa žmonija yra linkę į blogį, todėl ritamės tik į pragarą, kurį sukuriame patys sau. Kiek kartų per žmonijos istoriją taip buvo, o kas iš to viso gelbėjo, tik prisišaukta nelaimė, kurią iškentėję imama mąstyti apie Dievą. Prisiminkime Gomorą ir Sodomą iš Biblijos. Prisiminkime holokaustą, lenino-stalino represijas.  Dabar turime savotišką atgimstantį socializmą su melo dievu, t.y. šėtonu priešakyje, kurio net nejaučiame, nes jis tūno tyliai mumyse ir vadovauja lyg tai būtume mes patys. Kodėl šiais laikais taip puolama Bažnyčia, popiežiai, buvę ir esantis, lyg tai būtų pati didžiausia blogybė? Tai šėtono neapykanta Kristui.

migle       2020-11-20 22:45

o man patare paskaityt Simonytes facebook spalio 1 d.  Issigandau, taip nemyleti zmoniu.  Pensininkai tai meslai.

s.m. >Al.ui       2020-11-20 15:12

bedėte, kaip pirštu į dangų.
Aš dvi savaites gilinęsis į visą bidonistų planuoto nepavykusio perversmo Jungtinėse Valstijose mechanizmą iki detalių, bene trečioj dienoj nejučiom užsidaviau sau klausimą, - kokia dalis satanoidų scenarijaus ir rinkimų klastojimo priemonių jų šešinkių buvo panaudota spalio mėnesį mūsų vargo Lietuvėlėje…

>Al. daugtaškiui       2020-11-20 10:05

skaitot mano mintis, manau, kad “abortų riaušės” pas kaimynus tik pretekstas. sorošinės jėgos nori sukelt Lenkijoje politinę krizę, kad į valdžią ateitų “teisingos” ideologijos šalininkai, nes kažkas neišdegė (galbūt buvo stipri A.Dudos šalininkų kontrolė balsavimo vietose) vasarą su rinkimais kaip Lietuvoje ar dabar JAV.

Al. daugtaškiui       2020-11-20 0:59

Labai abejoju ar tą klaidą padarė tauta - manau, rinkimai buvo nesąžiningi. Visam baltųjų pasauly sinchroniškai išrenka komunosatanistus. Paskui ima aiškėti, kad kai kur tai buvo tarptautinio lygio sąmokslas. O tie, kas sugebėjo išrinkti ,,ne tuos” paskelbiami žmonijos priešais.

...       2020-11-20 0:44

Neina suprasti,kuom yra apsesta Lietuva???Visi politikai,ziniasklaida apsesti setono.Vienetai tikru politiku.Gerb.Bakai,junkites su valstieciais,gelbekite Lietuva.Tauta padare nepataisoma klaida,dabar patys sako,isrinkome SETONU PARTIJA.Juk nabagai balsavo uz krikscioniskus koncervus.TFUUUU.

Puiku, Vytautai       2020-11-19 17:00

Tik viena nedidelė problemėlė: visiems Jūsų minimo oportunistinio susitarimo dalyviams moralė, etika yra ne šio pasaulio dimensijos. O Prezidentas irgi visiškai nesiorientuoja situacijoje,- tai jis muzikontą pavadina prezidentu, tai iš Jūsų minimų oportunistų tikisi moralios politikos, tai kišasi į kaimyninės valstybės gyvenimą tarsi turėtų tam teisę ir t.t. Iš to seka, kad jis ir visas tas nevykusias ministrų kandiudatūras patvirtins nė nepypterėjęs. Žodžiu, sveiki atvykę į Dž. Orvelo gyvulių ūkį, o ten, Vytautai, žmonės kaip Jūs, turintys svo nuomonę ir sąžinę , nereikalingi.

aukštoji kartelė       2020-11-19 16:16

VIP pedofilai, žmogžudžiai, banditai, prievartautojai, korumpuoti, kolaborantai bei kiti niekšai YRA NELIEČIAMI !!!
(nes jie nusipelnė gyventi geriau)
VOT !!!

Pagarba       2020-11-19 14:31

gerb. Vytautui Bakui - ačiū Dievui, kad Lietuvoje dar yra tokių žmonių - vadinasi dar ne viskas beviltiška.  Dėkoju jums už drąsą ir teisingą, moralią politiką.

ažAlbas       2020-11-19 11:25

Tau, Stasy, kad ir apsidirbęs iki kelių bet savas, sava smarve tvoskiantis.

stasys       2020-11-19 8:58

Geras pasisakymas ,man patiko . Slidus lieptelis liberalu sąjūdžiui ant kurio užlipus reikia elgtis principingai moraliai .Galų gale V.Bako paminėtos tos bylos detales atrodo labai neskaniai .Ar liberalu sąjūdį lydinti
praeitis neuzkirs kelio tai partijai vėl atsitiesti su jos naujuoju partijos pirmininku . Partija ne U-abas ji veikia visai kitais pagrindais todėl viską va taip suapvalinti kaip ta Vytautas daro manau tikrai nereikia .Jei mes siekiame jog Lietuvoje politika keistųsi ,privalome sudaryti galimybes ir toms partijoms keistis iš vidaus . ‘Usuotu bebru’ laikotarpis baigiasi ..


Rekomenduojame

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Jūratės Laučiūtės replika Vytautui Landsbergiui: Ar verta nužeminti dvasinę stiprybę ir vienybę prilyginant jas „mūšiui“?

Vidas Rachlevičius apie „kiškių narsuolių kariauną“: „Apima svetimos gėdos jausmas“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Šeškinės ozui paskelbtas nuosprendis?

Skaitome Vyriausybės programą (2). Krescencijus Stoškus. „Vienodos starto pozicijos“ – ar tikrai?

Jūratė Laučiūtė. „Kou pats kvep, tou ėr kėta tep“, arba Kuo dabar užsiima N. Putinaitė?

Geroji Naujiena: „Tu mano mylimasis Sūnus, kuriuo aš gėriuosi“ (Mk 1,11)

Lietuvos partizanų istorija

D. Trampas gali paleisti savo paties platformą

Liudvikas Jakimavičius. Ar be Briuselio palaiminimo tuoj nenusipirksime duonos ir druskos?

Francis Lee. Padarykime Ameriką vėl gražią

Česlovas Iškauskas. UNI-tazų problemos Seime. Replika

Andrius Švarplys. Trumpai apie bylą ‘Prager University versus Youtube’, arba Kas apgins žodžio laisvę?

Raimondas Kuodis. „Su tokia slinktim į idiokratiją mąstančiai visuomenei reikia kovoti“

Nida Vasiliauskaitė apie šių laikų antisovietinę propagandą, kurios yra vis daugiau ir daugiau: su kuo kovojama ir kaip?

Audrius Bačiulis. Su žodžio laisve Amerikoje baigta

Andrius Švarplys. Pora klausimų

Algis Krupavičius. Elito demokratijos krizė

Kviečiame žiūrėti jau 4-ąjį „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašą

Raimondas Navickas. Rūkyti tabaką balkonuose draudžiama. O jeigu tai nedidelė gydomųjų kanapių suktinė?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.