Dienos aktualija, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 19 d. 0:20

11     

    

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Jūsų dėmesiui siūlome Seimo nario Vytauto Bako kalbą, pasakytą lapkričio 14 d. pirmajame 2020–2024 m. kadencijos Seimo posėdyje prieš parlamentarams apsisprendžiant balsuoti ar ne už Viktorijos Čmilytės-Nielsen, Liberalų sąjūdžio, gavusio kiek daugiau nei 6 proc. balsų, pirmininkės kandidatūrą į Seimo pirmininkes.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Cha.       2020-11-21 10:13

Dar prieš daug tūkstančių metų žydai pareikalavo, kad juos valdytų karalius, kaip ir pas pagonis. Dievas per pranašus įspėjo, kad bus taip ir taip, t.y. teks kentėti nuo jų, bet jie vis tiek pareikalavo. Dievas paskyrė jiems karalių iš jų pačių ir dar patį geriausią. Laikui bėgant žmonės visiškai atitolo nuo Dievo ir, dabar, renka tokius, kokie yra patys. Kodėl žmogus, tad, dabar, nepatenkintas? Juk jis pats yra pilnas gobšumo, godumo, pavydo, melo, gašlumo. O ar jam rūpi tiesa teisingumas kitam žmogui?  Ne. jam rūpi tik pats AŠŠŠŠŠŠŠŠ. Žmogus ir visa žmonija yra linkę į blogį, todėl ritamės tik į pragarą, kurį sukuriame patys sau. Kiek kartų per žmonijos istoriją taip buvo, o kas iš to viso gelbėjo, tik prisišaukta nelaimė, kurią iškentėję imama mąstyti apie Dievą. Prisiminkime Gomorą ir Sodomą iš Biblijos. Prisiminkime holokaustą, lenino-stalino represijas.  Dabar turime savotišką atgimstantį socializmą su melo dievu, t.y. šėtonu priešakyje, kurio net nejaučiame, nes jis tūno tyliai mumyse ir vadovauja lyg tai būtume mes patys. Kodėl šiais laikais taip puolama Bažnyčia, popiežiai, buvę ir esantis, lyg tai būtų pati didžiausia blogybė? Tai šėtono neapykanta Kristui.

migle       2020-11-20 22:45

o man patare paskaityt Simonytes facebook spalio 1 d.  Issigandau, taip nemyleti zmoniu.  Pensininkai tai meslai.

s.m. >Al.ui       2020-11-20 15:12

bedėte, kaip pirštu į dangų.
Aš dvi savaites gilinęsis į visą bidonistų planuoto nepavykusio perversmo Jungtinėse Valstijose mechanizmą iki detalių, bene trečioj dienoj nejučiom užsidaviau sau klausimą, - kokia dalis satanoidų scenarijaus ir rinkimų klastojimo priemonių jų šešinkių buvo panaudota spalio mėnesį mūsų vargo Lietuvėlėje…

>Al. daugtaškiui       2020-11-20 10:05

skaitot mano mintis, manau, kad “abortų riaušės” pas kaimynus tik pretekstas. sorošinės jėgos nori sukelt Lenkijoje politinę krizę, kad į valdžią ateitų “teisingos” ideologijos šalininkai, nes kažkas neišdegė (galbūt buvo stipri A.Dudos šalininkų kontrolė balsavimo vietose) vasarą su rinkimais kaip Lietuvoje ar dabar JAV.

Al. daugtaškiui       2020-11-20 0:59

Labai abejoju ar tą klaidą padarė tauta - manau, rinkimai buvo nesąžiningi. Visam baltųjų pasauly sinchroniškai išrenka komunosatanistus. Paskui ima aiškėti, kad kai kur tai buvo tarptautinio lygio sąmokslas. O tie, kas sugebėjo išrinkti ,,ne tuos” paskelbiami žmonijos priešais.

...       2020-11-20 0:44

Neina suprasti,kuom yra apsesta Lietuva???Visi politikai,ziniasklaida apsesti setono.Vienetai tikru politiku.Gerb.Bakai,junkites su valstieciais,gelbekite Lietuva.Tauta padare nepataisoma klaida,dabar patys sako,isrinkome SETONU PARTIJA.Juk nabagai balsavo uz krikscioniskus koncervus.TFUUUU.

Puiku, Vytautai       2020-11-19 17:00

Tik viena nedidelė problemėlė: visiems Jūsų minimo oportunistinio susitarimo dalyviams moralė, etika yra ne šio pasaulio dimensijos. O Prezidentas irgi visiškai nesiorientuoja situacijoje,- tai jis muzikontą pavadina prezidentu, tai iš Jūsų minimų oportunistų tikisi moralios politikos, tai kišasi į kaimyninės valstybės gyvenimą tarsi turėtų tam teisę ir t.t. Iš to seka, kad jis ir visas tas nevykusias ministrų kandiudatūras patvirtins nė nepypterėjęs. Žodžiu, sveiki atvykę į Dž. Orvelo gyvulių ūkį, o ten, Vytautai, žmonės kaip Jūs, turintys svo nuomonę ir sąžinę , nereikalingi.

aukštoji kartelė       2020-11-19 16:16

VIP pedofilai, žmogžudžiai, banditai, prievartautojai, korumpuoti, kolaborantai bei kiti niekšai YRA NELIEČIAMI !!!
(nes jie nusipelnė gyventi geriau)
VOT !!!

Pagarba       2020-11-19 14:31

gerb. Vytautui Bakui - ačiū Dievui, kad Lietuvoje dar yra tokių žmonių - vadinasi dar ne viskas beviltiška.  Dėkoju jums už drąsą ir teisingą, moralią politiką.

ažAlbas       2020-11-19 11:25

Tau, Stasy, kad ir apsidirbęs iki kelių bet savas, sava smarve tvoskiantis.

stasys       2020-11-19 8:58

Geras pasisakymas ,man patiko . Slidus lieptelis liberalu sąjūdžiui ant kurio užlipus reikia elgtis principingai moraliai .Galų gale V.Bako paminėtos tos bylos detales atrodo labai neskaniai .Ar liberalu sąjūdį lydinti
praeitis neuzkirs kelio tai partijai vėl atsitiesti su jos naujuoju partijos pirmininku . Partija ne U-abas ji veikia visai kitais pagrindais todėl viską va taip suapvalinti kaip ta Vytautas daro manau tikrai nereikia .Jei mes siekiame jog Lietuvoje politika keistųsi ,privalome sudaryti galimybes ir toms partijoms keistis iš vidaus . ‘Usuotu bebru’ laikotarpis baigiasi ..


Rekomenduojame

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Geroji Naujiena. Mes nepriklausome tamsai

Rasa Čepaitienė. Parazitai

Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas paragino naujojo Seimo narius atpažinti Dievo balsą, Tiesos balsą savyje ir jo klausytis

Algimantas Rusteika. Labanakt

Paskelbtas partizanų žinynas

Almantas Stankūnas. Apie JAV demokratiją

Algis Avižienis. D.Trampo pralaimėjimo priežastys

Algirdas Endriukaitis. Kursas prieš valstybę asfaltuojamas (I)

Ramūnas Aušrotas. Homoseksualumas įveikiamas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.