Demokratija ir valdymas, Referendumai, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Jean-Claude Junckeris pakartojo: „Nacionalizmas yra nuodai“

Tiesos.lt redakcija   2017 m. lapkričio 10 d. 0:12

26     

    

Jean-Claude Junckeris pakartojo: „Nacionalizmas yra nuodai“

„Europos Sąjunga turi duoti atkirtį separatizmui“, – pareiškė Europos Komisijos pirmininkas Jean-Claude Junckeris lapkričio 9 dieną viešėdamas Madride, praneša agentūra „Reuters“, išplatinusi vos kelias citatas.

Sakydamas padėkos kalbą Salamankos universitete, kur jam buvo suteiktas šio vieno seniausio Europoje universiteto Garbės daktaro vardas, EK pirmininkas užsiminė, nors ir netiesiogiai, ir apie krizę, ištikusią Ispaniją po spalio 1 dienos Katalonijos referendumo dėl nepriklausomybės:

„Kito atmetimas nėra Europos vertybė, dar blogiau – tai yra didžiausia grėsmė, kokia tik gali iškilti mūsų sąjungai. Nacionalizmai yra nuodai, neleidžiantys europiečiams dirbti kartu, kad darytų įtaką pasaulio reikalams.

Mes neturime teisės nacionaliniu ir regioniniu lygmeniu perdarinėti tą sambūvio modelį, kurį sugebėjome sukurti Europai kaip visumai. [...] Aš sakau „taip“ tautų Europai, sakau „taip“ regionų Europai. Bet aš sakau „ne“ tam, kad mes ir vėl pasidalytume į nacionalines ir regionines kategorijas, kurias, mūsų laimei, pavyko įveikti po Antrojo pasaulinio karo.“

Toks jo pareiškimas, žodis žodin pakartojantis tai, kas jau kartą buvo išsakyta interviu „Euronews“, duotame istorinio Katalonijos parlamento balsavimo išvakarėse (žiūrėti ČIA), nėra atsitiktinis.

Kad jis gali būti suprastas ir kaip atsakas į lapkričio 3 dieną atviru laišku išsakytą šimto politikų, intelektualų ir Europos Parlamento narių poziciją, smerkiančią Europos Sąjungos tylą dėl politinės situacijos Katalonijoje kaip „nepateisinamą“, rodo ir kita „Reuters“ paviešinta citata iš J.-C.Junckerio kalbos Salamankos universitete: „Dabar ne laikas sudėti rankas ir prarasti budrumą, dabar kaip tik laikas sujungti tai, kas turi būti sujungta. Ir todėl aš sakau „ne“ bet kokios formos separatizmui – jis tik silpnina Europą, ir jau esamus trūkius tik pagilina“.

Ir tai jau nebepanašu į tylą. Tiesa, kiek atsiras jam pritariančių ir imsis „jungti tai, ką reikia sujungti“, jau kitas klausimas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

xiaojun       2017-11-13 3:44
tam Jules       2017-11-11 22:33

“Aš už tautų Europą, už Nacijų Europą, už Tėvynių Europą, o Jūs? Izraelis ne Europoje kaip ir Japonija, bet mes linkime toms šalims klestėjimo, bet jos ne Europa. Norime bendradarbiauti, prekiauti ir nesikišti į vieni kitų reikalus - gerbti vieni kitų orumą ir valstybingumą.”

Visiškai pritariu. Nacionalizmo pagrindai.

Marginalas Jules       2017-11-11 15:47

Prastas gynimasis visą laiką akcentuoti savo “paprastumą” ir neva “neraštingumą”. Esi ne labiau paprastas nei kiti. Prisidėti prie Kristaus tautos niekinimo pasiremiant anaiptol ne neraštingų žmonių vartota hitlerine ideologija yra ne paprastumas, bet primityvumas, kuriam ta ideologija ir skirta.

Marginalas       2017-11-11 15:12

Esu ne už “Europą”, bet už D-vo Karalystę. Jei antisemitai tikrai atstovauja Lietuvai, aš ne už Lietuvą ir viso gero.

Dzeikas       2017-11-11 11:06

Bet kurie nuodai gali buti ir vaistai.Svarbu doze ir poreikis naudoti vaistus.
Nacionalizmas pastatytas auksciau bendrazmogiskuju vertybiu be jokios abejones nuodai.
Kai lietuvi romija jo ponai, o jis rekia, kad ES kalta, nes tayutiskoje Lietuvoje to buti negali, tai vertinu kaip zagibamojo pamisisma nuo skausmo.
Taciau zagina ji ne Junckeris ir ES, o savas, tautiskas ponas islipes is to pacio meslo, kaip ir zaginamasis.

Jules p.Marginalui       2017-11-10 21:54

Aš niekad nesakiau, kad aš raštingas ar kultūringas. Aš prasčiokas runkeliukas, o ką? Kuo mes ten įvardijami, berods, XII Talmudo tome, toks ir esu, tingiu verst ir cituot. Aš už tautų Europą, už Nacijų Europą, už Tėvynių Europą, o Jūs? Izraelis ne Europoje kaip ir Japonija, bet mes linkime toms šalims klestėjimo, bet jos ne Europa. Norime bendradarbiauti, prekiauti ir nesikišti į vieni kitų reikalus - gerbti vieni kitų orumą ir valstybingumą.

Marginalui       2017-11-10 20:05

Esate pamišęs judofilas, arba gal net ilgą laiką savo tapatybę slėpęs aršus sionistas.

aba       2017-11-10 18:08

Gal viskas nėra taip blogai? Juk Junkeris nepasakė:“Aš sakau “ne” tautų Europai”.
Jis pasakė:“Aš sakau “taip"tautų Europai”. Argi tai blogai?

Daiva       2017-11-10 16:19

Man atrodo, kad Junkeriui anksčiau ar vėliau teks apsinuodyti, kad ir kaip to vengia.

>ne, ne, ne Marginalas ir kt. niekšams -ui       2017-11-10 15:33

ne, ne, ne žydiškajam fašizmui ir tautų genocidui ne - valdyti žydams kitas tautas per palūkaninkavimo ir pinigų skolinimo sisitemą, Ne naikinimui tautų netarnujančioms žydams - ne tautų genocidui

Marginalas Jules       2017-11-10 15:00

Dabar matau, kad pats esi toks pat primityvas, kaip ir kiti.

Marginalas ne,ne,nei ir kt. niekšams       2017-11-10 14:59

Tautiškumo tikrai griebiamasi norint suvienyti žmones “visiems suprantamo” “priešo” sąskaita. Toks tautiškumas ir bus nuodai.
Žydų puolimai tęsia pirmųjų amžių Romos Imperijos politiką lygiai taip, kaip suvienytoji Europa stichiškai orientuojasi į Romos Imperiją. Šią ideologiją 325 m. įtvirtino nauja neapaštaline (nežydų) antižydiška krikščionybe. Liuteris pirmasis padarė religinį antisemitizmą rasiniu.
Kalbantieji apie “žydus”, kurie “valdo pasaulį”, be abejo, turi galvoje globalius bankininkus, kurių interesai seniai internacionalizuoti. Tuo pat metu ruskijos agentėliai vaizduoja amžinus Lietuvos priešus Rytuose išvaduotojais nuo “Amerikos” ir “žydų”. Gana jau primityvaus hitlerizmo, kuris ir yra nuodai kvailiams.
Jau minėta, kad žydų tautiškumas yra patvarus tik dėl tautos ištikimybės Torai. Buvusieji krikščionys, išsižadėję “žydų D-vo”, išsižadėjo ir galimybės išsaugoti savo tautiškumą, kuris “žydelio” Kristaus Karalystėje bus atmestas kaip stabmeldiškas. Negelbės perkūnai. Jokios taikos tarp D-vo ir Jo priešų nebus niekada.
Viešpats tikrai ateina, Maranata!

apie vaistą nuo pedofilijos       2017-11-10 14:50

nacionalizmas dar yra vaistas nuo pedofilijos primetimo baltiesiems pagal musulmoniškąją religiją :  musulmonai ženijasi su mergaitėmis neturėjusiomis mėnesinių - pagal Koraną, pavyzdys Muhometas ir jo vaikas-žmona.

pastaba>to ne ne ne        2017-11-10 13:54

pirma - nevertinai komentaro visumos.
antra - geriau protingi lenkai nei pusdebiliai

čia jis apie save?       2017-11-10 13:54

Juk visi žinome, kad nėra didesnių nacionalistų už žydų tautą, jiems net tuoktis negalima su kitos tautybės žmonėmis. Pagal šitą klauną tik žydams galima turėti savo kalbą, savo kultūrą ir religiją, kitiems negalima, nes jie visi pasmerkti tarnauti jiems.

Lietuvių inteligentai       2017-11-10 13:50

pasiryžę bet kam ir bet ko išsižadėt, svarbu, kad babkių duotų. Tėvynės, tautos, kalbos, svarbu galėtų po keletą VIP meilužių išlaikyt šalia kažkelintos žmonos. Apie NATO, prasčiokėliai, neturit žalio supratimo. Labai daug išdavikų nori Žečpospoliton.

Skaudūs pastebėjimai       2017-11-10 13:33

Junkeris: „Nacionalizmai yra nuodai, neleidžiantys europiečiams dirbti kartu, kad darytų įtaką pasaulio reikalams.”
Be nacionalizmo nėra ir tikro patriotizmo. Taigi šiam gyvūnžmogiui ir patriotizmas turi būti nuodai. Ne be reikalo šiandien labai abejojama, ar Nato yra dvasiškai pajėgus gintis, kai euroglobalistai netgi savo tėvynės gynime nelabai įžiūri kokią nors prasmę.

užtenka tik iškreipt žodį "tautiškumas"        2017-11-10 13:14

žiniasklaidos senai sudirbtu “nacionalizmu” - ir jau džunkeris patenkintas? Tikrai Lietuvai ,skirtingai nuo didžiųjų valstybių, atsisakyt tautiškumo,savo kalbos ,rašo,savo teisių į savo teritoriją ,etc.-tiesiog reikštų mūsų žmonių tapsmą tiesiog dešimtarūšiu “niekuom”(kas labai būtų naudinga tikrai niekad tuo “niekuom"net nerizikuojančiom patapt ir niekad netapsiančiom prancūzijom, vokietijom ,etc. ir jų piliečiams atitinkamai.Štai ir visa visų tų junkerių (tame tarpe ir lietuviškų(gabrielių,švarkelių,smetonų,etc. reikalaujančių valstybinės lietuvių kalbos sudirbimo į tą patį “nieką”)..skleidžiamo pražūtingo melo esmė. Mums,lietuviams , tai iš principo netinka.Kaip ir kitoms ES mažesnėms valstybėms.

to ne ne ne       2017-11-10 12:46

Nori, kad Lenkija priglaustų, ane? Nori būt “Na Litwie”? Nepagalvojai, kad taip išduodi Tėvynę, a?

ne, ne, ne       2017-11-10 11:21

lenkiškasis, vengriškasis, čekiškasis, lietuviškasis nacionalizmas yra vaistas nuo ST projekto - žydai valdo kitas tautas, žydai ūžauja kitų tautų turtuose, ir JAHVĖS pažado kas netarnauja žydams tas bus sunaikintas, pagal Šventą raštą.Priešingu atveju išleka tikimybė tapti žydų vergais ir tarnais per palūkaninkavimo ir pinigų skolinimo sisitemą pagal Šventą raštą ir esant laisvei išpažinti įvairias religijas tame tarpe ir žydams judaizmą.
Lietuviškasisi nacionalizmas yra tautos išlikomo garnatas, priešingu atveju išlieka tikimybė  kad ateityje nebebus Lietuvos, lietuvių kalbos, lietuviškųjų vertybių ir tradicijų, lietuviškojo gyvenimo būdo susiformavusio gamtinių sąlygų įtakoje.
Tik baltųjų nacionalizmas gali apsaugoti nuo musulmonijos ir vyrų varpų apipjaustymo - dykumų kultūros primetimo baltiesiems Europoje ir musulmonų religijos primetimo, šariato; žudymo netikinčių ir kitatikių, mušimo moterų, pagal Koraną.
Tai kas naudinga vieniems tas nenaudinga, kenkia ir pavojinga kitiems - taip buvo yra ir bus. Lygybės nebuvo, nėra ir nebus gamtoje ir prieš gamtos dėsnius nepapūsit, o žmonės gamtos dalis.

Jules       2017-11-10 9:36

Didžiųjų tautų imperializmas ir dezizmas(dezi propaganda) yra gėris, ane? Kodėl žydai gali turėti savo klestinčią atominę valstybę, o kiti ne, kodėl? Kubiliui su Jurgiu Seime irgi nereik tautų, ane? Ką mano Karoliniškių rinkėjai, a?

Globalizxmas       2017-11-10 9:35

dar didesnis nuodas Europai. Junkerai įsikalk sau ant kaktos.

ruta       2017-11-10 9:33

..tegul zydams tai pasako ..Palestina iki siol okupuota zydu ..

Cit neišmanėliai       2017-11-10 8:39

Čia kalba Kubiliaus ir Kirkilo stabukas.

Tomas       2017-11-10 7:49

ne nuodai tik žydų nacionalizmas.

Junkeras - euroJelcinas       2017-11-10 5:12

Nacionalizmas, kaip ir krikščionybė, yra kertinis Europos pamatas.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.