Demokratija ir valdymas

JAV TV reportaže apie Neringą Venckienę – sūnaus nerimas dėl motinos gyvybės

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugsėjo 2 d. 9:06

7     

    

JAV TV reportaže apie Neringą Venckienę – sūnaus nerimas dėl motinos gyvybės

Rugpjūčio 27 d., pirmadienį, pristatydamas reportažą apie Neringą Venckienę, TV kanalas „NBC Chicago“ savo daugiau nei trijų milijonų auditorijai perdavė tokią žinią: korumpuota Lietuvos valdžia persekioja šeimą, prakalbusią  apie jos nusikaltimus.

Žinių laidos vedėjas Robas Staffordas savo įvadiniame žodyje pateikė ir daugiau detalių: motina, savo šalyje buvusi teisėja, šiuo metu kalinti Čikagos kalėjime, kovoja už teisę pasilikti JAV, sūnus kovoja dėl motinos gyvybės – jis įsitikinęs: grįžusi į Lietuvą ji bus nužudyta, mat atskleidusi įtakingų pedofilų valdžios pagedimą...

Reporterės Reginos Waldroup parengto reportažo pirmieji kadrai itin emocionalūs: N.Venckienės sūnus Karolis, pradėjęs kalbėti apie motiną, susigraudina. Kiek nusiraminęs savo pasakojimą apie šeimos persekiojimus tęsia. Jo teigimu, motina yra tapusi taikiniu, nes pasielgusi teisingai, tačiau jis įsitikinęs ir dėl kitko – grąžinta į Lietuvą ji negalinti tikėtis nešališko teismo. Be to, jiems buvo grasinta ir susidoroti – K. Venckaus tvirtinimu, jiedu su motina yra gavę ir SMS žinučių, kuriose grasinta nukirsdinti jiems galvas.

Karolis Venckus žurnalistei papasakojo, kad jo motina yra pasiprašiusi ir politinio prieglobsčio JAV, tačiau šis prašymas bus nagrinėjamas tik 2019 m., o Lietuvos vyriausybės prašymą dėl N. Venckienės ekstradicijos federalinė teisėja Čikagoje jau išnagrinėjusi ir atsisakiusi stabdyti savo kolegės ekstradiciją į Lietuvą, kur jos laukia keletas kaltinimų dėl teiginių, jog jos šeima nukentėjusi dėl įtakingų pedofilų klano.

Buvusi teisėja ir Seimo narė buvo sulaikyta vasario mėn. ir nuo tos dienos laikoma federaliniame kalėjime Čikagoje. Apeliacinį skundą dėl ekstradicijos N. Venckienės advokatai parengė ir pateikė teismui dar rugpjūčio pradžioje, gautas ir JAV prokuratūros prašymas atmesti šį skundą.

„Nėra nė mažiausios galimybės, kad Lietuvoje mamos lauktų sąžiningas teismas, – įsitikinęs Karolis Venckus. – Jei ją grąžins į Lietuvą, ją būtinai nuteis.“


Tiesos.lt primena, jog Kongreso nariai Chrisas Smithas (Chris Smith) ir Rendis Hultgrenas (Randy Hultgren) yra įregistravę įstatymo pataisas, kuriomis siekiama apginti Lietuvos Respublikos pamintą buvusios teisėjos ir Seimo narės Neringos Venckienės teisę į teisingą ir nešališką teismą.

Chrisas Smithas, paraginęs nutraukti politinį Neringos Venckienės persekiojimą ir leisti jai likti JAV, ne kartą yra sakęs Neringa Venckienė turi būti „giriama, o ne persekiojama už jos drąsą patraukti atsakomybėn pareigūnus ir apsaugoti savo dukterėčią“.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

labai gerai       2018-09-2 21:38

Taip Karolis ir pasieks amerikiečių ausis ir širdis. Būsimam Lietuvos prezidentui gali tekti labai nelengva dalia kadencijos pradžioje. Kaip apsiriko teroro organizatoriai manydami, kad blogiausiu atveju viskas pasibaigs masiniu saugumiečių šeimų byrėjimu, nes viskas išlindo net į tarptautinę erdvę.

Ramiros       2018-09-2 20:56

Prieš tai einantis komentaras “Švarkelis” yra išjuokiančio pobūdžio vieno stambaus veikėjo, mano manymu, tikro mikės melagėlio pasakymui, kai jis apšmeižė va, šiuo sakiniu, mūsų garbingąją ir gerbiamą sesę Nijolę, nekartą apdovanotą garbingais apdovanojimais, pats tuo tapdamas labai negarbingu piliečiu…  Gal pasikarščiavo, išgirdęs tiesą, bet neatsiprašė .... O jis manau, ne paskutiniu smuiku grojo, kad susidarė tokia bjauri situacija su ta mažąja Mergaite iš Garliavos bei jos pusbroliu ir teta, tos Mergaitės globėja, kad jie turėjo palikti Lietuvą ir išvykti užjūrin. pabėgdami nuo tokių veikėjų “teisingumo”, kurie, pilnai gali būti, kad veda prie jų “ištrynimo” ....

Švarkelis       2018-09-2 17:57

Tų amerikonų kongresmenų ir televizijų šnekose nėra nei vieno žodžio tiesos

vladas.vilimas@gmail.com       2018-09-2 17:28

Pasirodo Lietivoje suteisėtvarka viskas tvarkoje, taigi ko tie kongresmenai ir „NBC Chicago“ ten nerimsta?

Rasai       2018-09-2 17:25

Nebūtinai jie visi pedofilai, bet tikrai visi susitepę, jų nuodėmės, manau, ir vadelioja šitą klaikią bylą, kurioje drąsuolių nematyti arba jie tyliai pasitraukia atsisakę meluoti, arba “netyčia” galą gauna…

Tauta       2018-09-2 13:23

žino, o laikas daro tai, kas reikalinga. Niekšų “galios” tirpsta su kiekviena diena. Ne tik Lietuvoje.

Rasa       2018-09-2 10:58

Skaudu labai kai matai tokia issigimusia teisesauga .Skaudu kai neatsiranda saziningu prokuroru at teiseju kurie pasakytu jiems STOP.Nejaugi ju nera ,tu saziningu ,nejaugi jie visi susitepe ,nejaugi jie visi pedofilai . Visokios mintys aplanko.Kaip jie gali ramiai gyventi kai neteisingai nuteisia ar pasmerkia zmogu ,kas jie antzmogiai.Jie galvoja kad zmones kvaili ,nesupranta ir nezino tiesos . Zmones viska zino ,kalba ,zino ju tu veikeju pavardes ,bet siandiena dar tyli . Kai kurie bijo ,kai kurie laukia….bet SULAUKS ir viska pasakys.


Rekomenduojame

Prof. Gediminas Merkys: „Pasaulėžiūros GESTAPO beldžiasi į Lietuvą. Mielieji, turėtume kažkaip tam doroviniam marazmui priešintis, reaguoti“

Sustabdykime barbarus – NE tyčiniam paukščių naikinimui jų pačių lizduose

Irena Vasinauskaitė. Šiaulių Apygardos teisme paskelbtas nuosprendis pilietiškiems Garliavos mergaitės gynėjams: kas jį surašė? [1]

Paskutinis Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas: epochinės įžvalgos ar ... atgaila?

Simonas Jazavita. Lietuva ir D-Diena – ką byloja dokumentai iš Berlyno

Nijolė Oželytė. „Aš daugiau niekada nepranešiu apie girtą vairutoją“

Vytautas Rubavičius. LGBT+ – naujasis pažangusis pasaulinis proletariatas?

Prezidentė skaitys dešimtąjį metinį pranešimą

Algimantas Rusteika. Apie leidimus ir uždraudimus

Rimantas Rubavičius. „Baltic Pride“ Švento Rašto šviesoje

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasios įkvėpti skelbkime ir mes įstabius Dievo darbus

Miesto grimasos: Vitalijaus Balkaus „Iš savo varpinės“ laida apie gatvę-vaiduoklį

Tautos forumas: Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba pademonstravo panieką šalies Konstitucijai ir visuomenei

Padėkime Tėvynei grįžti prie Dievo: visus geros valios žmones kviečiame šiandien, birželio 8-ąją, į Atsilyginimo maldą prie Vilniaus Katedros varpinės

Raimondas Navickas. Iš kur toji prokurorų ir teisėjų mielaširdystė vaikus prievartavusiam šiauliečiui ir apie šio nusikaltimus tylėjusiems bendrams?

Adolfo Damušio politinių studijų dienos: susitinkame birželio 14–15 d. Nacionalinėje bibliotekoje

Robertas Grigas. Ir vėl ideologijos importas

Algimantas Rusteika. Apie laisvę

Europos Komisija: Lietuvoje socialinė nelygybė viena didžiausių ES

Liudvikas Jakimavičius. Skambino Dočys!

Gediminas Merkys. Prezidento vizitas yra labai stiprus ir subtilus signalas teisėsaugai

Ar visuomeniniai teisėjai paskatins teismus dirbti geriau, skaidriau, teisingiau? Povilo Urbšio komentaras

Darius Kuolys. Kas nutylima, kai garsiai šaukiama apie žmogaus teisių būklę šių dienų Lietuvoje

Popiežius pakeliui iš Rumunijos: šiuo metu Europą bombarduoja ne patrankos ir bombos, o ideologijos

Diskusijų ciklas „Iš naujausios Lietuvos istorijos“ apie Lietuvos kelią į Nepriklausomybę

Rimantas Dagys. Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

Kun. Juan-Carlos Iscara. Humanistinis pacifizmas

Roberto de Mattei. EP rinkimai „didžiojo pakeitimo“ strategijos šviesoje

Gediminas Merkys. Apie rezonansinį įvykį, arba Kas nutiko mūsų prokurorams?

Kęstutis Girnius. Gabrielius Landsbergis turi atsistatydinti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.