Žmogaus teisės, Pedofilijos byla

JAV teismas sustabdė Neringos Venckienės ekstradiciją

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gegužės 1 d. 23:13

51     

    

JAV teismas sustabdė Neringos Venckienės ekstradiciją

Gegužės 1-ąją Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) federalinis teismas Čikagoje laikinai sustabdė buvusios Lietuvos teisėjos ir parlamentarės, įkalintos Lietuvos prašymu, ekstradiciją.

Procedūra sustabdyta dešimčiai dienų, t.y. iki kito teismo posėdžio, kuris įvyks jau kitą savaitę ir kuris spręs, ar sustabdyti Neringos Venckienės ekstradiciją ilgesniam laikui, kol bus nagrinėjamas prašymas dėl politinio prieglobsčio JAV suteikimo, praneša naujienų agentūra „Associated Press“.

Šios agentūros parengtame ir balandį išplatintame interviu Neringa Venckienė nedviprasmiškai prisipažino, jog baiminasi dėl savo gyvybės. „Kitų priežasčių mane susigrąžinti jie neturi – tik kad mane nužudytų“, – sakiusi N. Venckienė.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 9:57
daktarėliui       2018-05-5 20:43

sakai, esi toks “daktaras”, kuris nesupranta, jog net ir tada, kai nesakai “aš”, vis tiek kalbi tik apie save: esu…, turiu…, žinau…?
negi ir tada, kai nuolat kartoji: man…, mano…, mane… , tamstai ima rodytis, kad kalbi ne apie save?
cha - pasirodo, esi tamsuma…

 

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-05-5 16:54

o “daktarėli     2018-05-5 2:50” Tai sakai kartoju “kol nenustosi visiems įkyrėti savo aš aš aš. ...”

O ar negalėtum pasakyti ar pacituoti nors vieną tą mano “aš”? Pabandyk surasti, kur mano komentaruose panaudotas žodelis “aš”. NESURASI. Taigi tamsta savo vaizduotės, kuri neatitinka tikrovės, nepiršk kitiems. Suprantu, nerviniesi, tamstos problemos.

visiškai pritariu, aš irgi niekada neskaitai to al       2018-05-5 8:56

žinok - aš toks ne vinnas: nieko, visiškai nieko, ką rašai, neskaitau, nes negali priimti už gryną pinigą - tas liguistas egocentriškumas padaro tavo tekstus visiškai beverčius.

daktarėli       2018-05-5 1:50

šiaip gal ir nesi toks kvailas, kaip atrodai, bet atrodai visada kvailai, nes galvoji tik apie save.
Dzeikas savo komentare kalba ne apie tave, o apie Redaktorę.
Nuo savęs pridursiu - tik ji nepadaro to, ką turėtų padaryti: tol trinti tavo komentarus, kol juose nebus nuorodų į ekspertus, ir kol nenustosi visiems įkyrėti savo aš aš aš.
žinok - aš toks ne vinnas: nieko, visiškai nieko, ką rašai, neskaitau, nes negali priimti už gryną pinigą - tas liguistas egocentriškumas padaro tavo tekstus visiškai beverčius, nebent kokiam naivuoliui reik parodyti, kaip mąsto čekistai
beje, pritariu - tavo mąstymas ir veikimo būdas, jo pateisinimas yra visiškas kėgiebistinis: sėdėtum ne už balos, o būtum, pvz, redaktorius, būtum baisus žmogus,

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-05-4 23:03

to “Dzeikas     2018-05-4 10:58”. Labai kvalai kalbi. Turiu “Print Screen” kopijas, kad buvo išrinti komentarai visai. Man to pilnai užtenka. Tai jau ne pirmas kartas, todėl esu atidus. Man nėra reikalo kelti bylas redaktorei, man užtenka ŽODŽIO. Tas žodis yra raštu užfiksuotas. Todėl be FAKTO niekas jų NEPUOLA. Galiu pasakyti taip, kad du kartus ištrynė ir ištrynė labai svarbia informaciją, kurią komentarius PIKASAS rinko ne vienus metus, rinko labai sąžiningai, tai tokius dalykus ištrinti…. reiškia tarnauti pedofilų, iškrypėlių klanui. Ne vien cenzūra, bet ir ką išcenzūruoja yra reikšminga. Treniruokis vaikine būti SĄŽININGU. Gal ir pavyks? Ko gero ne? Jei net savo vardo bijaisi.

VaidasVDS       2018-05-4 16:21

Venckienė savo byloje ieško(jo) teisingumo. Meldėsi greičiausiai Dievui, kaip ir visi normalūs ir bent kiek nors tikintys žmonės. Nelabai žinau, kad kas nors melstųsi Katalikybei, Biblijai ar kokiai nors sektai (tiesa būna, kad tam tikri krikščionys meldžiasi kokiems nors šventųjų paveikslėliams).
Komentatorius “Redakcijai” šiek tiek nesuvokia esminių dalykų. Galima būti vienoje pusėje (materialaus pasaulio - pirmiau materija, o jei liks kiek laiko, ir apie Dievą gal ir galima pamąstyti), galima būti kitoje pusėje (pirmiausiai Dievas, o materialus pasaulis visai nesvarbus). Bet galima būti abejose pusėse, bet pasirenkant kas svarbiau materialūs ar dvasiniai dalykai.
Aš esu tvirtai pasirinkęs abi puses, bet svarbiausi man yra dvasiniai dalykai. Ir tai nuolat atsispindi mano komentaruose. Nei kitiems, nei Redakcijai nenurodinėju, kurias komentatorių auditorijas toleruoti. Be to labai žema taip rašinėti net ir jokio niko nepasirinkus. Apdergi kitus ir galvoji niekas nesužinos, bet juk nėra nieko tokio, kas nežinoma ten, aukščiau, ir visai nesvarbu ar tuo tiki ar ne…

Dzeikas       2018-05-4 9:58

Nesu tiek informuotas tvirtinti kad dktrJoralmt kgb-istas ar ne. Bet kalba KAIP kgbistas. Ar nezinote, kad neirodyti kaltinimai NEpolitikui neviesinami? Keista, nikas pretenduoja i kazkoki issilavinima.

Jota -> 9.32       2018-05-4 9:02

Tikras tikėjimas nedega. Ir tavoji “komentarų erdvė” be jo būtų tuščia.

Redakcija visai be reikalo       2018-05-4 8:32

leidžia skandinti komentarų erdvę kelioms feikinėms “personom”: VDS, Jotai, Juliui, daktariniui, kartais ir juozapui.
Visa laimė, kad jos per savo kvailumą ir įžūlumą greitai sudega.
Bet ir pelenus reikėtų pravalyti

Jota       2018-05-4 6:47

Ko čia taip kapojatės?


Jaučiu, kad dar kartą neišvengiamai teks prisiminti Ukrainą, - privertė šitas Ukrainos superpatriotas (kom. 21.52), nuolat dėl jos į mane reaguojantis taip, tarsi būčiau jo motiną užmušusi.
Šį mėnesį sukanka ketveri metai nuo žudynių Odesoje, apie kurias jau esu rašiusi anksčiau dėl jų žvėriškumo ir sadizmo: https://rusidea.org/25050205 (silpnų nervų asmenims nežiūrėti). Kijevo žydbernių chunta gyvus sudegino šimtą ar daugiau rusų, prievartavo nėščias moteris, traukė atgal bandžiusius išlįsti pro langus; gal tarp jų buvo ir ukrainiečių - apskritai jie mažai skiriasi.

Ukrainos reikalais dabar mažai besidomiu ir juo labiau Duginu, kuris man visiškai nerūpi, nes turiu kitų idėjų. Rusai ir ukrainiečiai man rūpi tiek, kiek juos valdo žydberniai. Ar Ukrainos valdžioje yra ukrainiečių? O jei yra, tai kiek? Palmaitis labai jaudinosi, kad Lietuvoje nėra tokių banditų kaip Jarošas. Ir visi komentatoriai plojo jam katučių nesuvokdami, kad mokslų daktaras iš tikrųjų apgailestauja, jog Lietuvoje (valdžioje, žiniasklaidoje, kultūros įstaigose, bankuose ir kur tik nori) dar mažai prilindę žydelių, nors jų visose valstybėse pilna kaip blusų. Tai tokie iš tikrųjų yra jo interesai - brukti sionizmą, apdergti juo net Šv. Raštą, viską, kas lietuviams brangiausia (komentatorius 10.32, 12.06) viską iš esmės teisingai pastebėjo). Prisimenu, seniau, prieš porą trejetą metų Palmaitis rašė: “Ne, be mūsų (t.y. žydų) neapsieisite”. O jei apsieisime?..


Tai tokiu aspektu man rūpi rusų ir ukrainiečių konfliktas (ir Putinas, kiek ir kokia pusei jis atstovauja).


O sektantizmą čia palaiko tas pats L. Palmaitis, skindamasis kelią ir pseudoteises savo sionizmui. Dėl to ir šitą vargšą nuvažiavusį nuo bėgių Vaidą laimina ir linki gero kelio. Anksčiau eretikus atskirdavo nuo Bažnyčios ir prakeikdavo, - žmonėms rūpėjo ir tikėjimo grynumas, ir amžinasis likimas. Ko verti šiam kontekste L.P. laiminimai, dabar galite suvokti.

Galų gale ir Venckienės byla juk remiasi katalikišku tikėjimu, turi vilčių Kristuje, meldžiasi Dievo Motinai (o ne urantijai ir sionizmui!).

————-

“Dr. Jono bla bla bla…” teorijos ir išvados ar ne iš fantastikos srities?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-05-4 6:44

to “kgbistinis daktaro raugas “. Tai tamstos raugas yra kgbistinis, iš pasalų, kad nereikėtų atsakyti už savo žodžius. O tai parodo, kad esi šiukšlė. Savo vardu rašau ir atsakau už tai ką rašau. Man nereikia CENZORIŲ. O kas cenzūruoja, tas kaunasi prieš teisę, Konstituciją, demokratiją ir Lietuvą. Užteks tiems cenzoriams siautėti. Bus užfiksuoti taip, kaip nusipelnė. O pats gali vemti, vemti…. kol išsivemsi…

Jeigu nebūtų cenzūrave, nebūtų ir kalbos apie tai.

kgbistinis daktaro raugas       2018-05-4 5:59

feikinis daktaras atsiriaugėjo ir atsiskleidė visu savo gražumu ir,žinoma, kvailumu:
faktai dėl to ir faktai, kad jie “padaryti” - pagal paties reikalą.
o kad esi visai nupiepęs, dargi ir nupušęs, nes nesupranti svarbiausio - kaip pats, be jokios pagalbos iš šales atsiskleidei, tai irgi faktas, kurį pats ir padarei… nes tik kgbistai imdavosi apsiskelbdavo “baudėjais”, galinčiais pasmerkti “kaltą” pagal savo kavilumą, be teismo ir aiškinimosi, ir tai nepalyginamai didesnis pasikėsinimas į konstitucines asmenų teises.
beje, ir tik kgb-istai tai darydavo savivaliaudami - mat jausdavosi tokie “galingi”, kad patys sau suteiktų teisę teisti.
visiškai toks pats ir daktariūkščio mąstymas -  vienas prie vieno.

dr. Jonas        2018-05-3 22:13

to “Prasideda     2018-05-3 21:58” Niekas nieko NEPULDINĖJA, remiuosi užfiksuotais DVIEM FAKTAIS. O jeigu FAKTAI tamstai nieko nereiškia…. tamstos problemos. Cenzūravimas yra ANTIKINSTITUCINĖ veikla.  Taip yra daromma kgbistinėje Rusijoje.
Komentarai buvo liečiantys TEMĄ. Negalvokite, kad esu toks nupiepęs, kad leisčiau cenzūruoti NENUBAUSDAMAS. Jie pateks į ISTORIJA.

Prasideda       2018-05-3 20:58

tas “dr.” dar vienas puvėsis - kuo pats smirdi ir kitus tepa, tikras kgb, žinoma, tokių į sąrašus niekas netraukia, nes jie ir sudarinėja tuos sąrašus.
ir dar - kas iš tiesų pažįsta Redaktorę, labai gerai supranta, kodėl jie tiesiog negali jos nepuldinėti.

VaiduiVDS       2018-05-3 20:52

Kvailiai yra tie kas spaudinėja pliusiukus padarui “jotai”.
Tas padaras yra ruskyno fiurerio numylėtinio Dugino ideologijos fanė.
Būtent padaras “jota” atvirai džiūgavo kai ruskiai okupavo Krymą, visaip gyrė putlerio ordų agresiją Ukrainoje.
Bet - kvailių atmintis trumpa.
Letas Palmaitis teisus tą padarą vadindamas ragana.

sanitarinė inspekcija       2018-05-3 20:48

“Daktare”, Jums metas gydytis elektra.

VaidasVDS       2018-05-3 20:47

Uolai išsišiepusiai,
parašėte nesąmonę, net pats nesuprantate ką.
Norint ką nors komentuoti, reikia į tai įsigilinti.
Rašo žmogus šmeižikiškai ir gana kvailai ir pats to nesupranta, o tuo labiau to nesupranta kiti, bet pliusiukus uždeda.
Dar neatsirado tokio žmogeliūkščio, kuris sugebėtų tikrą Dievo apreiškimą paneigti, bet apšmeižti gali, jei nėra nei skaitęs, nei įsigilinęs.
Kvailiams, Jėzaus laikų fariziejams, ir Jėzus nebuvo tikras, na ne visai toks, koks atėjo, buvo Raštuose minimas…

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-05-3 19:34

Atkreipiu tiesos.lt skaitytojų dėmesį  į FAKTĄ, kad jau du kartus buvo ištrintas toks komentaras:

110 neatsakytų pedofilijos bylos klausimų – ar sulauks Lietuva atsakymų

http://www.ekspertai.eu/110-neatsakytu-pedofilijos-bylos-klausimu-ar-sulauks-lietuva-atsakymu/

Dėl to, kad šis svarbus komentaras yra IŠTRINAMAS jau du kartus parodo, kad galimai tiesos.lt yra kgbsitinė struktūra su pedofiliniu nukrypimu. Atkreipkite dėmesi, portalo redaktorė buvo V.Tomkaus kgbistų sąraše. Tai tiek tų naujienų. Komentarą šitą išsaugau, kaip ir prieš tai buvusį.

Dzeikas       2018-05-3 17:32

Dziaugiuosi N.Venckienes pergale, atsiprasau, jei skubu, as tikiu ir panasu, kad “teisesauga” matys ja kaip savo ausis.BET! Kad po to???
Juk jei asmeniskai Venckiene issigelbes, pedofilai visvien laimejo.Pagrindine oponente tik
istruko, apmaudu jiems or tiek.Triumfas nevisiskas.Pedofilu triumfas, me tiesos.

Petras yra uola:)       2018-05-3 11:06

O kam tave blokuoti, ar kas kreipia dėmesį į tavo asmeninius susikurtus tikėjimus:) Rašai pats sau, nebent atsišaukia panašus sektantas ir tiek. Bet visgi Jotos pastaba buvo labai teisinga, kadangi jūsų kliedesiai niekam neįdomūs, tai kad nors kažkiek juos platinti ir atkreipti dėmesį, tamstai tenka juos skleisti visai su tuo nieko bendro neturinčiose temose.

Bet tokiems kaip jums aiškiai labai aiškiai pasakyta, kad Petras, t.y katalikai yra uola, kurios pragaro vartai nenugalės, o už dergimą ant Bažnyčios reikės atsakyti.

Apaštalų darbuose Petras yra vyriausiasis, ne kartą vartojamas pasakymas - Petras ir vienuolika ir jeigu Rytų Bažnyčios kilę iš kitų apaštalų, tai sektantų tikėjimas kilęs tik iš jų pačių asmeninės puikybės, be jokio apaštalinio pamato, kai nesugebama nuolankiai priimti Dievo Apreiškimo ir siekiama sukurti savo asmeninius tikėjimus ir poto klaidinti kitus, pačiam būnant vadovu centre. Tai tiesiog labai primityvi saviadoracija ir tiek. Naudojant Mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus vardą, asmuo adoruoja ir garbina pats save:)

Drenis       2018-05-3 11:00

Neringos Venckienės ekstradicijos atidėjmo metams klausimą spręs, ko gero, pati tinkamiausia teisėja: Virginia M. Kendall, buvusi federalinė prokurorė, parašiusi knygą apie kovą su vaikų seksualiniu išnaudojimu. Manau, kad ji turėtų iš karto suprasti, su kuo turi reikalą.
https://www.youtube.com/watch?v=Irhh63rQC5M https://en.wikipedia.org/wiki/Virginia_Mary_Kendall
Youtube t.p. galima rasti jos interviu vaikų išnaudojimo tema.

VaidasVDS       2018-05-3 10:09

Užsiautėjo Šv. Pijaus X kunigų brolijos sekta.
Apie save ji rašo taip: “Broliją pripažino kompetentingi autoritetai, vadinasi, ji yra Bažnyčios darbas.”
Ir gadina čia temą ir pamiršta (nesuvokia) to, ko juos Jėzus mokė:
Mt 9, 17 Taip pat niekas nepila jauno vyno į senus vynmaišius, nes antraip vynmaišiai plyštų, vynas išsilietų ir vynmaišiai niekais nueitų. Bet jaunas vynas pilamas į naujus vynmaišius, ir abeji išsilaiko“.
Prarūgo jau jūsų vynas seniausiai, “nesektantai”...
Čia tik laiko klausimas, kada mane užblokuos, sekta gana įtakinga…

Jotai       2018-05-3 9:32

Šiaip jau tuos sektantus reikia iš viso ignoruoti, nes jų nuo pat krikščionybės atsiradimo buvo ir bus. Tai tiesiog išpuikėliai, kurių puikybė neleidžia tiesiog tikėti Bažnyčios mokymu, nes bažnyčioje jie būtų eiliniais tikinčiaisiais. Tas jiems netinka, jie nori vadovauti, nori būti dėmesio centre, todėl prisikuria visokių savo asmeninių tikėjimų ir bando kitiems juos “prastumti”.

Pvz. tas marginalas palmaitis-jefimovas, išsižadėjo savo gimtinės, savo pavardės, savo tikėjimo. Jis susikuria sau naują vardą, pavardę, naują tikėjimą. Tai tipiškas išverstaskūris ir prisitaikėlis, siekiantis mokinti kitus. Ko gali toks tipas išmokinti kitus? Išsižadėti savęs, savo tėvų, savo gimtinės, savo tikėjimo? Dėl ko? Dėl asmeninių fantazijų, o tos jo fantazijos keliauja ten kur labiau blizga…primityvas ir tiek:)

Pvz nesenai reklamavosi, kad verčia Bibliją. Visi variantai, kurie buvo išversti jam netinka… Jis nori turėti SAVO ASMENINĮ:) O kam dar reikalingas tas Jefimovo-Palmaičio vertimas? Nebent keliems tamsuoliams,  kurie dar nežino, kad jau seniausiai kiekvienas Biblijos žodis yra skaitmenizuotas ir gali kiekvieno originalaus žodžio ar sakinio prasmę pats pasitikrinti internete per kelias minutes, tereikia mokėti anglų ar rusų kalbą.

Jota Marginalui       2018-05-3 7:33

Kristus, pasakęs Petrui “Eik šalin, šėtone!” juk irgi buvo labai nesimpatiškas…
O juk galėjo pasakyti: “Mielas Petrai, aš myliu tave, tu labai išmintingas, ypač kad esi idealistas, būk laimingas ir palaimintas… Bet matai, toks reikalas, kad mane Tėvas siuntė mirti už kitus, tu jau man atleisk. O gal tikrai man nereikia mirti, susitarsim kaip nors ekumeniškai…


Modernistai būtent taip šiais laikais ir supranta meilę. Ir dar blogiau - meilė jiems - tai pataikavimas ir abejingumas kitų klaidoms, abejingumas savo pačių tikėjimui ir amžinajam likimui, abejingumas Dievui, dangstantis meile žmogui. Tokia “meilė” - tai iš tikrųjų neapykanta.


Sesuo N. Sadūnaitė juk irgi galėjo abejingai patylėti prie tribūnos kaip ir kiti, apsimesti, kad viskas gerai, nėra jokios netiesos ir visi yra mieli idealistai…

Stasys       2018-05-3 5:46

Belieka tik tikėtis amerikiečių pareigūnų išmintimi ir sąžiningumu, gebėjimu atskirti pelus nuo grūdų, juk kiekvienam, nors kiek mąstančiam aišku, kad tos visos bylos, sukurptos Lietuvos, atseit, teisėsaugininkų,  yra nesąžiningumo bei nesuvokiamo neteisingumo rodiklis, ir kad to pasėkoje buvo panaudotas, matomai, smurtas ir, gal būt, cheminė ataka prieš mažą vaiką, juk viena iš jų, tai ėjo į tą beprotybę su guminėmis pirštinėmis, o kita nešė “chemiją” Danijos raudoname maišelyje .... Jokiu būdu negalima netikėti tos labai nuskriaustos (kaži, ar jie paliko ją dar gyvą ?) Mergaitės pasakojimu apie “raudoną piniginę” bei apie visa kitka. O Neringai telieka palinkėti stiprybės bei nepalūžti tame niekadėjų beprotybės spektaklyje, kovojant už tiesą bei teisingumą.

pažiūrėsim       2018-05-2 23:48

Jei vis tik amerikiečiai nusiplaus rankas, įtarimai kris vienam Lietuvos diplomatijos sunkiasvoriui. Nes turi būti logiškas amerikiečių laikysenos paaiškinimas. Kitaip galai niekaip nesueina.

VaidasVDS       2018-05-2 22:13

Jota-sai,
komentarą 2018-05-2 9:00 skyriau visiems parazitams, prisilietusiems bet kokiu būdu prie šios bylos.
O tu čia pradėjai mano atžvilgiu tulžį lieti.
Prie tavo kvailų ir visiškai antidvasinių, ir tuo pačiu antidieviškų šmeižtų jau esu pripratęs. Bet net ir po ilgo mūsų “bendravimo” sugebi dvi klaidas dviejuose žodžiuose padaryti: “savo sektantiškoms”.
Urantijos Knyga neturi jokios sektos ir atsirado ne jokioje sektoje ir tikrai yra ne mano vaizduotės sukurta. Žinau tik vieną sektą pasaulyje, susijusią su Urantijos Knyga, ir ji yra Lietuvoje. Sektą subūrė Knygos vertėjas buvęs žurnalistas-sąjūdietis Jokubėnas. Bet ta sekta absoliučiai nepiktybiška, tik subūrusi grupę naivių, bet gerų žmonių, tikinčių, kad Jokubėnas bendrauja su įvairiomis Dievybėmis. Tos sektos tinklalapyje aš taip pat buvau užblokuotas, kuomet tą jų veiklą kritikavau.
Likau tik individualiu Knygos skaitytoju. Tad sektai nepriklausau ir jokių sektantiškų “teorijų” nėra. Yra Apreiškimas - Urantijos Knyga, kurio apreiškimo laikotarpis truko beveik 50 metų. Yra labai išsamūs to laikotarpio tyrinėjimai ir oficialiai išleista nemažai istorijų. Vieną išsamiausią pats esu išvertęs, užima apie 100 puslapių, bet nesu niekur patalpinęs. Ją buvo lengva surasti rusų kalba, bet gal prieš mėnesį kažkas pradėjo darbuotis ir ilgą laiką internete buvę šaltiniai pradėjo nykti ir tapo nepasiekiami. Tad problemų pilna…
Bet tuo “kito nelaimės sąskaita!” viršijai bet kokio padorumo ribas. Tai tiesiog šlykštu net ir man, prie daug ko pripratusiam…

Pikasas > dr.Jonui Ramanauskui       2018-05-2 18:37

Tai tik neatsakyti klausimai, kurie primena tik trumpesnę šio ilgo skandalo dalį. Juos persispausdino kai kurie leidiniai. Adresas: pikasas 110 klausimų

NEREIKIA       2018-05-2 18:20

ir teisinio išsilavinimo suprasti, kad byla kardinaliai sufabrikuota.Tikiuosi, kad Neringa turi visus įrodymus ir ten “tulpių paštas” nepraktikuojamas…...

dr. Jonas Ramanauskas joramt@yahoo.com       2018-05-2 15:43

to “Pikasas     2018-05-2 8:59”
Ponas Pikasai, (V.K.S.), būtų malonu, kad Jūs čia vėl paskelbtumėte tuos apie 110 teisėtvarkos “klaidų”, kurias Jūs labai kruopščiai surinkote. Šlovė Jums tuo klausimu. Labai sistemingai. Tikiuosi, kad išsaugojote, nes buvo lyg ir paskelbta Laisvame laikraštyje?

Jota       2018-05-2 15:37

Nesidarykite erdvės savo sektantiškoms teorijoms kito nelaimės sąskaita!

VaidasVDS       2018-05-2 13:43

Jotasai,
o kas nepatiko šiame Apreiškimo tekste?
—-
Letai,
ne be pagrindo, ir nesusižavėjęs. Žavėjausi tik tuomet, kai perskaičiau. Po to mokiausiu. Ilgai, kantriai. Ir vėliau supratau, kad reikia kažką veikti. Nuo to laiko veikiu. Vis dar darau klaidas, bet veikiu.
Ne ragana (o gal “raganius”) yra Jota(s). Manau, kad tai beveik fanatikas. Labai neužpyk, kai ir tau griežtesnį žodį parašau. Juk formaliai iš tiesų ir pats atrodau tiek kaip fanatikas, tiek kaip sektantas. Bet, kas giliau nesidomi, vis tiek nesugebės tų dalykų atskirti ir išanalizuoti.
Radau gana daug ir kai kada rimtų Urantijos vertimo klaidų ir paskutiniu metu taisau, kol kas tik sau, gal ir kitiems vėliau pravers. Gal būtent tai ir nepatraukė intelektualios Lietuvos visuomenės dalies, kuri ir taip dvasiškai yra gana skurdi, o ir nelabai daug tų intelektualų Lietuvoje yra, ypač ir padorių, ir nesupančiotai dvasingų.
Kartu noriu pačiam priminti tavąją gana seną nuorodą į Jeilio universiteto slaptą broliją “kaulai ir kaukuolė” ir jos neva sąsajas su Urantijos Knyga. Gal prieš porą mėnesių pastudijavau ją atidžiau ir galiu pasakyti, nors ten buvo parašyti keli gandai apie galimas kai kurių Kelogų (ne tų, kurie dalyvavo Urantijos Knygos apreiškimo metu) sąsajas su ta brolija, bet tose nuorodose vyravo tokia demagogija ir tokie absurdai, kad aš, jei būčiau neskaitęs Urantijos Knygos, ir patikėjęs tais absurdais, greičiausiai Urantijos Knygos neimčiau ir į rankas. Paieškojau tų absurdų kitų šaltinių, bet nieko neradau. Ačiū Dievui, aš tų absurdų nebuvau nei matęs, nei radęs anksčiau už Urantijos Knygą.
—-
O ši tebesitęsianti istorija irgi yra tam tikras lūžio taškas ne tik moralėje, bet ir dvasingume. Labai norėtųsi, kad tai būtų pradinis laiptelis į naująjį ir tikrą dvasingumą, kuris kažkiek vystėsi (be abejo taip pat su tam tikromis klaidomis) tik pirmais krikščionybės amžiais, o po Konstantino laikų nors ir išsiplėtė valdžios pagalba, bet vėliau degradavo tiek idealizmo, tiek dvasingumo prasme…

Marginalas Vaidui       2018-05-2 12:22

Sveikas Vaidai,
nors esi be pagrindo susižavėjęs urantijomis, esi milijonas kartų simpatingesnis ir mielesnis už raganą. Puiku, kad esi idealistas! Būk laimingas ir palaimintas!

Gerbiamoji       2018-05-2 12:01

Neringa,Jus viena is tukstanciu,tokiu zmoniu reikia sioj zemej kaip oro.Sekmes ir sveikatos Jums.

tikiu,       2018-05-2 10:24

kad JAV teisesauga neatiduos Neringos i Lietuva susidorojimui su ja.

Pone Pikasai,       2018-05-2 10:18

nepamirškite svarbiausio, kad gyvename Melo epochoje.

Adelė.       2018-05-2 8:49

Neringa tegul tavasis Angelas sargas globoja Tave.Stiprybės Tau Neringute!

Jota       2018-05-2 8:41

Žema sieti Neringos Venckienės bylą su sektantiškais “apreiškimais”.

VaidasVDS       2018-05-2 8:00

Pats laikas priminti tai, ką iš Apreiškimo rašiau šios skandalingos istorijos pradžioje:
““Neapsigaukite; iš Dievo nesijuokiama, nes, ką žmogus bepasėtų, tą jis tikrai ir pjaus.” Tas tiesa, net šitame teisingume, kada nuimamas blogo darbo derlius, tada šitą dieviškąjį teisingumą visada sušvelnina gailestingumas. Begalinė išmintis yra tas amžinasis arbitras, kuris nulemia teisingumo ir gailestingumo proporcijas, kurios bus iš tikrųjų paskirstytos bet kokiomis konkrečiomis aplinkybėmis. Už nuodėmę ir tyčinį maištą prieš Dievo valdžią didžiausia bausmė (tikrovėje neišvengiama pasekmė) yra egzistencijos, kaip tos valdžios individualaus subjekto, praradimas. Piktybinės nuodėmės galutinė pasekmė yra sunaikinimas. Galiausiai, tokie su nuodėme susitapatinę individai save sunaikina, tapdami visiškai nerealiais dėl to, jog piktybiškai apkabina blogį.”
Per tą laiką mano mėgiamas kūrėjas J. Ševčiukas sukūrė dar ir tokius žodžius:
“Время разбрасывать камни прошло,
Время собирать голоса настало.
Если каждая жизнь имеет число,
Значит, времени осталось мало.”
Laikas mėtyti akmenis praėjo,
Laikas susirinkti balsus atėjo.
Jeigu kiekvienas gyvenimas turi skaičių,
Reiškia, laiko beliko mažai.

Pikasas       2018-05-2 7:59

Bet kuri valstybė gali būti stipri ir pažangi, jei joje gerai funkcionuoja teisingumą nustatanti teisinė sistema. Kol kas teigti, kad Lietuvoje ji funkcionuoja nepriekaištingai tikrai nėra galimybės. Vis dar verta tikėtis, kad ir ši aptariama kraupi istorija bus ištirta iš esmės. Dar daugiau. Jei N.Venckienė tokioje situacijoje bus teisiama Lietuvoje, gali būti vėl pasikėsinta į jos gyvybę, kaip sakykim buvo atsukus jos automobilio ratų varžtus. O juk ji gali būti pagrindinė ir svarbiausia dar gyva esanti liudytoja. Reikia tikėtis, kad JAV teismas išsiaiškins tokią tikimybe ir bus priimtas sprendimas leisiantis kada nors atskleisti visas istorijos aplinkybes. Nemanau, kad N.Venckienė atsisakytų liudyti dar kartą, jei nesusikompromitavę Lietuvos pareigūnai ją apklausų Jungtinėse Valstijose. Tiesa ir teisingumas visada turi būti aukščiau už bet kokius bandymus tai iškreipti.

 

...       2018-05-2 7:57

Stiprybės Neringai! Nuojauta kužda, kad Amerika negrąžins Neringos Lietuvai. Atloiekami tik tam tikri formalumai, kuriuos reikia atlikti.

Kas tyrė pedofiliją?       2018-05-2 7:09

Pradžioje įtariamojo DĖDĖ.
Kitų prokurorų laisvų nebuvo?

Juk tai "BYLA ŽUDIKĖ"       2018-05-2 7:07

L.e. pareigas genprokas taip sakė.
Nusiųskite Čikagos teismui to epizodo VAIZDO ĮRAŠĄ.

Reikia susikaupti maldai.       2018-05-2 6:58

Amerikai išminties ir Dievo palaimos,-nes ten dar pajėgūs atskirti Tiesą nuo melo.Bet pažiūrėkit,kaip jie kovoja,kiekvieną dieną kovoja.

voras kryžiuotis       2018-05-2 6:39

Tas amerikonas teisėjas yra tikras pulinys.
Teisines valstibes votis.
Siūlysim atsiųsti Lietuvon.
Perauklėjimui.

kuzia       2018-05-2 6:35

o kas čia dabar per navynos?
šampanas ir alus gražiai atšaldyti, šprotų dėžutės jau atidarytos, pasirengta ir nusiteikta baliavoti ir še tau kad nori.
kaip galima taip sugknisti nuotaiką?

...       2018-05-2 6:14

Ramybės ir Dievo palaimos Neringai! Mes esame maldoje…

...       2018-05-2 5:58

Man keista, kad Stankūnaitė saugoma iki šiol nuo visokiausių grėsmių, kodėl teisėsauga iki šiol jų nepašalino??? Kodėl iki šiol neįvardyti šios “bylos žudikės” kileriai? Aišku, kad N. Venckienei yra pavojus gyvybei, kol kileriai nenuteisti. Turiu vilties, kad JAV teismai padės mūsų neįgaliai ale teisėsaugai išvynioti ši kamuolį.

Dzeikas       2018-05-2 5:24
dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-05-2 5:03

Pagrindo bijoti dėl savo gyvybės N.Venskienei yra. Pagal priešingos stovyklos išsakytus teiginius matome, kad jau Deimantės Kedytės nėra gyvos. Visi liudininkai yra NAIKINAMI.
*
Apie tai būtinai pasiskaitykite 2018-03-26 straipnyje “Seimo smarvėms”
*
http://www.ekspertai.eu/seimo-smarvems95245/
*
Dar reikia pridėti, kad teisėjo Andriaus Cinino nuomone, jau pedofilijos byloje Deimantė Kedytė jau nebuvo apklausta, nes teisėjas jau ŽINOJO, kad jos “ATMINTIS IŠTRINTA”. O tai reiškia jau tada D.Kedytė buvo sunaikinta kaip žmogus, kaip liudininkas. O tai KRUMINALINIS nusikaltimas, kuris vis dar NEIŠTIRTAS.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.