Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas, Šiaurės Amerika

JAV prezidento Donaldo Trumpo kalba mitinge „Išgelbėk Ameriką“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 6 d. 23:34

33     

    

JAV prezidento Donaldo Trumpo kalba mitinge „Išgelbėk Ameriką“

Jūsų dėmesiui siūlome JAV prezidento Donaldo Trumpo kalbą, pasakytą mitinge „Išgelbėk Ameriką“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ir dar >Prašui 2021-01-8 0:23        2021-01-8 22:01

Reikia daryti skirtumą tarp vertinimo ir “patiko-nepatiko”. Tikras vertinimas yra nuomonė, o patiko-nepatiko - emocija. Pasirinkus visur patiko-nepatiko, pirmenybė atiduodama emocijai, bet ne analizei. Tai toks pat laiko bruožas, kaip sąmoningas dviejų lyčių painiojimas su visa iškrypusių geismų paletė - taip, tiesa, tų geismų begalybė! Be abejo, geismų variantai neriboti, bet dėl to jie nepasidaro lytimis. Pavadinus lytimis, “santuoka” (dabartiniu žargonu - “partnerystė”) sudaroma geismams tenkinti, bet ne šeimai kurti. Kelias platus ir begalinis - iki “partnerystės” su vaikais ir su gyvuliais. Šeimos pagrindas - natūralių dviejų lyčių gimdomi ir auginami vaikai pakeičiamas šeimos griovimu paleistuvingais geismais.
Panašiai su patiko-nepatiko, nes toks “vertinimas” neįpareigoja tiesai, net priešingai: tiesa labai dažnai nepatogi, o todėl, suprantama, ir nepatinka.
Dėl kavkazcentro pridedu dar vieną reikšmingą informaciją, laiku operaratyviai pateiktą - kur kitur dar spėjote apie tai sužinoti? Turbūt iki šiol niekas nežino, nes domimasi jau pagarsėjusiais įvykiais, informacija plinta pavėluotai. O čia pateikta iškart:
https://kavkazcenter.com/russ/content/2021/01/08/119556/turtsiya-sozdast-srazu-tri-aviabazy-v-azerbajdzhane.shtml

T0mas J.       2021-01-8 12:24

Nereikia JAV gelbėti, nes tai pati agresyviausia valstybė pasaulyje.
Niekas pasaulyje tiek karų nesukėlė, niekas tiek civilių neišžudė, kaip JAV. Ši valstybė spjauna į tarptautinę teisę.
O aš į ją.

Bendromis       2021-01-8 8:49

“Rusijos” ir Vakarų pastangomis pasmaugus čečėnus, ir aš ilgą laiką nebesilankiau kavkazcentre. Tačiau dabar niekur kitur nerandu tikslesnės informacijos, viskas pasverta ir savo vietoje.
Tik įdomu, iš kur pas lietuvius tokia meilė “vyresniesiems”? Gal kad pralošė Turkijai Karabachą? Nesuvokia, kas tikrai suinteresuotas riaušėmis JAV ir kieno smogikai net patenka į videokameras?
Dabar tegu prištampuoja kad ir 50 minusų, jei užteks kantrybės. Tai naujas tikros informacijos propagavimo būdas, valio!

>Prašui       2021-01-8 0:23

bandysiu nepiktai paaiškint. Gal ir tikrai nesuprantate, kuo skiriasi tiedu komentarai, kuriuos sieja tik toks pats pavadinimas.
Pirmasis (apie lavonžmogio bidono medinius kareivėlius) - tikrą komentatoriaus nuomonę išreiškiantis ir daugelio kitų skaitytojų nuomones atitinkantis. Todėl tiek daug (33) pritarimai.
Antrasis - tik sausa nuoroda į kavkazcenter… Kažkada saitydavau ir jį, bet ilgainiui įsitikinau, kad jame pasitaiko nemažai feiko, kylančio iš natūralios čečėniškos nepakynatos viskam, kas rusiška. Taip ir šiuo atveju blėstelta šakėmis per vandenį brūkštelta prielaida apie rusišką pėdsaką vakarykščiame Kapitolijaus šturme. Bet net ir tokia nelabai įtikinanti tik nuoroda gavo 10 pritarimų, t.y. triskart mažiau.
Nagi, ir kas gi čia tokio ypatingo? Ar visi 33, pritarusieji pirmam nuoširdžiam komentui, privalėjo lygiai taip palaikyti kavkazcenter prielaidėlę? Tikrai ne. Nes, spėju, nemažai kas, kaip ir aš savo laiku, nuo šito ruporo nusigręžė...
Kaltinimai redakcijai kažkokiais baideniškais klastojimais- NULIO VERTI.
Svarbu, kad bent pamėgintumėte tą suvokti. Nieko daugiau.

Prašom atkreipti dėmesį        2021-01-7 23:00

į 10 pliusų prie PAVADINIMO Bideno provokatoriai suklė riaušes 2021-01-7 15:02
ir net
į 37 pliusus prie ankstesnio tokio pat pavadinimo Bideno provokatoriai sukėlė riaušes 2021-01-7 1:04 -
nors abiejų publikacijų TURINIAI diametraliai PRIEŠINGI!
Kokie normalūs žmonės ims taip masiškai vertinti skirtingas publikacijas? -
Jokie!
Be abejo, tai redaktorės darbas: ji neturi laiko skaityti, į vidų žiūri tik tada, kada pačiai neaišku, apie ką rašoma. O čia tokia “dovana”: viskas aišku iš pavadinimo pagal uždavinį smerkti Bideną ir liaupsinti Trumpą! O kad toks pavadinimas jau buvo, jai nėra laiko nei įdėmiai pažiūrėti, nei apskritai ką nors atsiminti.
(Beje, dėl “tvarkos” ir įtikinamumo ji sąžiningai deda ir vieną kitą priešingą ženklą, šiuo atveju - pliusą - svarbu tik, kad būtų “akivaizdi” persvara).
Štai kaip “skaitytojai” vertina “tiesos”.lt svetainę ir kaip gaminama “viešoji nuomonė” antikristiniais laikais net ir tokiame lygmenyje.

Jules       2021-01-7 21:15

Lietuvoje turi būti pradėta pilna desovietizacija ir baigta su tais dvigubais standartais. Vienu standartu prasčiokams, nebuvusiems Bolševikų partijoje ir jų vaikams, ir visai kitas standartas Bolševikų partijos nariams, jų anūkams, marčioms ir žentams bei pulkams jųjų dailių meilužių. Pradėta rimta desovietizacija, deinternacifikacija, kad nešmėžuotų neosovietikai LRT ekrane, bolševikų vaikai ir anūkai. Negi kitokių Lietuvoje nėra - tik tokie, tik Blogio imperijos kolaborantų vaikai ir jų sąjungininkai Vakaruose?

ah1       2021-01-7 21:03

vienu žodžiu “perestroika”

žemai puolėt       2021-01-7 20:39

ir kas pasidarė šitam TIESOS puslapiui? tapo tarybine tiesa?

Vardas       2021-01-7 18:25

Gera JAV Prezidento Donald John Trump kalba pasakyta mitinge “Isgelbek Amerika”.
Tiesiog JAV Prezidentas Donald John Trump ir JAV viceprezidentas Michael Richard Pence yra politikos superzvaigzdes tiek JAV tiek Pasaulyje.

stasys.       2021-01-7 17:19

..matyt Trump .smile)

Kis       2021-01-7 17:15

Narcizas ir soumenas griobanas

sąsikui       2021-01-7 16:33

idi*te - eik žąsų lesint.

stasys       2021-01-7 16:18

...tai ar bus prezidentas Trump apkaltintas ir nuteistas už ilga savo liežuvį ..? Panašu kad teks esama prezidenta užrakinti baltuosiuose rūmuose be telefono ir interneto . Va kas nutinka kai per daug įninki į twiter ..Gal čia kalta Kinija ?

Bideno provokatoriai suklė riaušes       2021-01-7 15:02
Na ką?       2021-01-7 13:34

Cirkas tęsiasi.Ir paskutinis JAV prezidentas iš tiesų yra Donaldas Trampas.Respekt Vandai Darjinai-žemės informacinio lauko tiesos skiriasi nuo žmogiškų interpretacijų:Baidenas ne tikras prezidentas,milijonai Amerikos žmonių atsibudo ir praregėjo.Toliau,kaip jau minėjau prieš porą savaičių, vyks spektaklis be piliečių pagarbos ir palaikymo.Nenusiminkit lietuviai,kaip sakė vienas astrologas vandenis viską kas atgyveno nuplaus,svarbu su kuo jūs.Aukštesnės jėgos gyvenimo dramą įsuka,kad įvyktų pasirinkimas kiekvieno iš mūsų,nauja ir gražu nebus padėta ant lėkštutės.

Tvankstas       2021-01-7 13:00

10:49 - labai geros pramatos, sunku paprieštarauti.
Liko tik laiko klausimas - kada būsime naujoje SSSR ?

stasys       2021-01-7 12:55

..reiktu paskambinti ir priminti apie tokia galiojančią jam prievole .. spėju kasą sniegą todėl negali mus apdalinti savo dėmesiu .

Tik įdomu       2021-01-7 12:50

o kur dingo Trumpo draugelis LT Bačiulis Audrius? Kokiuose krūmuose tupi? Kažkaip nebeliko kiškio drąsuolio???  Juk jis taip mėgsta rerikštis ir komentuoti??? Dėjom į ktūmus?

stasys       2021-01-7 12:07

Gal ir negali bet nori . Tie kas klausė Trump pasakyta kalba joje matyt nerado Amerikos Prezidentams iprasto apeliavimo į pasididžiavimą ta demokratija ir ta tauta . Šioje skambėjo mažo vaiko nosies šniurpščiojimas už ne laiku atimtus svetimus smėlio dėžės žaislus .Tikras Prezidentas butu pasinaudojęs proga priminti tuos ‘darbus’ kuriuos laiko SAVO nuveiktus tai valstybei ir būtinai pasinaudojęs proga apie tai priminti . Pilnai tikiu jog vargšai jo patarėjai visa naktį prieš tai rašę tokia ir ryte ja Trump atidavę perskaityti labai nustebo jo improvizacija savaip . Ko tikrai nesinorėtu jog ta Prezidenta iš baltujų rūmų tektu išnešti su Prezidentiniu krėslu ir visu akivaizdoje įkelti į prezidentinį malūnsparnį .  (laikau suraitęs špyga).

esmė paprastis žodžiais       2021-01-7 10:49

1. Trumpo šalininkai susirinko į laisvą, t.y. teisėtą protesto mitingą
2. Bidono klika puikiai žinojo jog bus protesto demonstracija
3. Bidono klika išsigando, kad gali nepavykti patvirtinti Senate feikinės “pergalės”
4. Tarp taikių demonstrantų buvo sąmoningai įmaišyti Bidono šalininkams tarnaujantys provokatoriai-smogikai
5. Pagal sutartą signalą, provokatoriai pradėjo Kapitolijaus šturmą.
6. Policija dalyvavo sąmoksle susitarę su Bidono gauja ir praleido besiveržiančius
7. Paskui provokatorius, pagauti minios instinkto pasekė ir nedidelė dalis protestuotojų
8. Įsiveržimas buvo nesunkiai sustabdytas nes tam buvo pasiruošta - reikiėjo tik paties fakto
9. Trumpo komunikacijos kanalai iškart buvo blokuoti, kad būtų skleidžiama tik “teisinga” versija
10. JAV de facto įvyko valstybės perversmas, beliko formaliai “įteisinti” Bideno chuntą de jure.
11. Netrukus prasidės totalinis Trumpo šalininkų persekiojimas
12. JAV kils II-sis pilietinis karas
13. Korumpuotų gaujų valdomai Lietuvėlei artėja pzdc, nes JAV įsivyravus chaosui, NATO pavirs bejėge plepių gvardija.
14. Ruskiai užims Baltijos kraštus ir aneksuos Bielarusiją
15 . Vokiečiai ir prancūzai nesikiš nes turės savų problemų dėl II-sios “pabėgėlių” invazijos.
16. ES ir NATO subyrės
17. Laukia ilgi niūrūs laikai.

Patarėjas       2021-01-7 8:33

Trampai, pasitrauk iš politikos ir Amerika bus išgelbėta.

stasys       2021-01-7 7:31

Palaukime kol išsivėdins ta trumpizmo bėda . Keletas bepročiu negali amžiais teršti Tiesas tokiais str.

Vaivorikstiniam       2021-01-7 6:07

Pasidomekite statistika,
Kiek heteroseksualu vyru
dulkina savo zmonas
I uzpakali ...
Tada kalbesim…

>agentui Tikiuosui       2021-01-7 3:52

kai Prezidentas pradės antrąją kadenciją, sems bidonininkų šešinkes visame pasaulyje. Kur bėgsi?

tik tiek'ui 1:56, kuris dar ir Tikisi 2:27,       2021-01-7 3:17

kad jo artimas atsidurs „kaleime neuzilgo“:
tikiuosi, kad kada nors atgausi žmogiškumą
ir niekam netrokši ten atsidurti.
Amerikiečiams visokeriopa pagarba, kad pagaliau susitelkė
ir ėmėsi priemonių prieš vaivorykštinio maro užkratą.

Tikiuosi       2021-01-7 2:27

Tikiuosi trumpas bus kaleime neuzilgo

tik tiek       2021-01-7 1:56

O toks anksčiau puikus buvo šis portalas.

Tvankstas       2021-01-7 1:19

2021.01.06 D. Trump’as pasirašė įstatymą, kuriuo ANTIFA yra skelbiama teroristine organizacija.
Jei įsigalioja nuo tos pačios dienos, turėtų smogikams mažai nepasirodyti.

ar cia tas trumpas kur tiesa sako       2021-01-7 1:06

Pamirsau…. Didisis vadas niekad nemeluoja….

Bideno provokatoriai sukėlė riaušes       2021-01-7 1:04

Neabejotina, kad riaušes prie Kapitolijaus sausio 6 d. sukėlė lavonžmogio Bideno elektorato smogikai - raudonieji antifa ir blm provokatoriai, įsimaišę tarp susirinkusių taikių Trumpo rėmėjų. Labai tikiuosi, kad Trampui ir jo komandai užteks jėgų nušluoti šituos niekšus!

Dieve, saugok prezidentą Trumpą!       2021-01-7 0:55

Ir mes visi palaikykime šį drąsų vyrą, tikrą savo tautos lyderį ir neeilinį kovotoją prieš Amerikos demonokratus ir jų atstovaujamą tamsiąją deepstate blogio imperįją. Trampas sąžiningai nugalėjo rinkimuose, jis, ir tik jis bus Amerikos prezidentas!

Tvankstas       2021-01-7 0:41

Jake Angeli dalyvavo ir BLM užpuolimuose, sudalyvavo ir Kapitolijaus užėmime, su savo Antifa draugais.

Tvankstas       2021-01-7 0:10

D. Trump’as duoda Twitter’yje įsilaužėlių į Kapitolijų nuotraukas su išlendančiomis Antifa tatuiruotėmis.
Lenda yla iš maišo.


Rekomenduojame

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.