Socialinės inžinerijos eksperimentai , Šiaurės Amerika

JAV: Nesulaukus revoliucinio teisingumo, progresyviąją visuomenę ištiko masinė isterija

Tiesos.lt redakcija   2021 m. lapkričio 20 d. 19:09

9     

    

JAV: Nesulaukus revoliucinio teisingumo, progresyviąją visuomenę ištiko masinė isterija

Malek Dudakov

Kai dešinioji Amerika švenčia Kyle’o Rittenhouse’o išlaisvinimą, progresyvi minia patyrė nepaliaujamos isterijos vakarą – tarsi būtų pasikartojusi 2016-ųjų D. Trumpo rinkimų naktis.

Baltieji rūmai dar prieš paskelbiant nuosprendį prisiekusiųjų kolegijai, paragino liberalų aktyvistus – Demokratų partijos gatvės kovotojus – telktis visoje šalyje, tuo norėdami padaryti papildomą politinį spaudimą teismo darbui. Tačiau nuosprendžio paskelbimo metu Vašingtonas buvo nustebintas: matyt, liberalų isteblišmento stovykloje jie nepripažino realios galimybės išteisinti Rittenhouse.

Po kelių valandų suglumusi K. Harris staiga paskelbė, kad per visą savo karjerą ji tariamai bandė padaryti teisingumo sistemą „teisingesne“ – matyt, turėdama mintyse laikomus nekaltus žmones kalėjime ir atsisakiusi atlikti juos pateisinančius DNR tyrimus. O dabar, sako, ji ir toliau dirbs ta pačia dvasia – kad kitas Ritenhauzas neišvengtų revoliucinio tribunolo bausmės.

Vyresnysis Demokratų partijos patarėjas Kongrese parodė urvinio liberalaus rasizmo stebuklus, užduodamas sau klausimą: „Kaip yra, kad baltaodis nužudė du baltuosius, o respublikonai džiaugiasi jo išteisinimu?“. O kai kurie nieko neišmanantys žurnalistai, du kartus negalvodami, tiesiog paskelbė, kad Rittenhouse iš tikrųjų nušovė juodaodžius.

Pats Bidenas laikėsi nuošalyje, kuris, kaip partijos patriarchas, perspėjo jaunus liberalus „nuo apsvaigimo nuo sėkmės“. Sako, teismo sprendimas labai prieštaringas, tačiau reikia gerbti pačią teismo instituciją.

Palyginti nuosaiki Bideno pozicija smarkiai kontrastavo su tandemo kolegės K. Harris pareiškimais. Baltuosiuose rūmuose augančios slaptos kovos fone Bidenas dar kartą parodė savo lankstumą, sutelkdamas dėmesį į viceprezidentės radikalumą ir priešpastatydamas savo „centrizmą“.

Socialiniai tinklai Rittenhouse iš anksto pripažino nusikaltėliu ir užblokavo jį palaikančius įrašus. „GoFundMe“ laikėsi identiškos pozicijos ir uždraudė „Rittenhouse“ teisininkams rinkti aukas savo platformoje. Tačiau dabar, po prisiekusiujų sprendimo, jie iš karto panaikino šį draudimą.

Ne iš savo sielos gerumo – juk Rittenhouse advokatai jau pažadėjo, kad paduos į teismą visus, kurie dalyvavo šmeižto kampanijoje prieš savo klientą. Nicko Sandmano, kuriam pavyko prisiteisti milijonus dėl liberalių institucijų šmeižto, precedentą netrukus gali pakartoti Rittenhouse.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2021-11-22 9:31

Ps.Palyginkite sia byla su analogiska byla Lietuvoje: Pamenate kai zmogus spardomas 5 zaliuku nusove viena ju legaliai turimu ginklu?
Sedo 8 metams.Gaves spyri i galva mat virsyjo butinodios ginties ribas.
Lietuvoje sutapo 2 faktoriai nepalankus aukai(lietuvisko teismo):
1) “Nukenteje” buvo auksinis jaunimelis.T.y.bajoru vaikai.O nuteistasis - cholopas pagal ranga.
2) Uzpultaji reikejo nuteisti,.kad tauta zinotu savo vieta ir neturetu kvailu minciu del visu lygybes pries istatyma.
Tad zinant neiprastai lenhva tautisku teiseju prostitutavima “zmogzudys” neturejo jokiu sansu but isteisintas.

Dzeikas       2021-11-22 9:18

Byla tarsi ir vidine, amerikietiska. Taciau pats pjudimas ir faktas , kad zmogus buvo isteisintas tik del to kad buvo 200% teisus irturejo NEKALTUMO irodymus - labai blogas zenklas.
Taip, zmogaus laisves kaip pirmines vertybes salininkai laimejo musi.Bet perlauzti bendro persidaziusiu komunistu puolimo nepavyksta.
Apsilaizys zaizdas ir ieskos patogesnes aukos.Kuri nebutu patogi ginti ir nepasirupintu liudininkais.

Danutė       2021-11-21 23:38

Komentatoriui “Juokas pro ašaras”.
Nesipūskit ir nekritikuokit rinkėjos iš Kauno, kad kauniečiai pakeitė rinkimų  į seimą rezultatus. Jūs vilniečiai irgi geri. Merą Šimašių išsirinkot 2 kartus. Aš kaunietė irgi nesupratau straipsnio, kai paaiškino, priminė, supratau, kad apie žudynes JAV. Vengiu žiūrėti LRT ir kitų televizijų žinias, bet prisiminiau, kad esu mačiusi šio įvykio filmuotą medžiagą.

>10.17 rinkėjai       2021-11-21 13:40

ačiū už paaiškinimą apie bylą. Aš ne save turėjau galvoje, rašydama komentarą,  nes angliškai skaitau,  ir ne tik angliškai. Ir ne tik lietuviškus portalus.
Bet juk čia ateina paskaityti visokių žmonių. Ir tokių , kurie jaučiasi esą aršūs “teisuoliai”, ir nors patys dažnai nemoka susirasti nesisteminės info, tuoj pat išplūsta kitus. Kad šie kvailiai, tamsūs. žioplesni už vaikus. Nei tas “juokas pro ašaras” (braižas kaip delfi trolio) žino, kas aš, nei koks mano išsilavinimas, nei kokia profesija. Bet tokie net apsiputoję puola, lyg aprieti Žirinovskio ar Andriulio.
Ir todėl šita komentarų skiltis pavirsta “pilnaties politologų” sambūriu arba profesionalių lojikų už pinigus tribūna. O gaila…

juokas pro ašaras>       2021-11-21 12:59

Rinkėja iš Kauno     2021-11-21 6:48

žinom kaip renka Kaunas - jie sugebėjo per naktį pakeisti visos Lietuvos balsavimo rezultatus…
Siūlau domėtis, jeigu esate vyresnė amžiumi, vaikai turėtų padėti, žinoti , kas dedasi pasaulyje. jeigu jau atsiradote šiame tinklalapyje, nebus itin sudėtinga panaršyti ir kitur interneto džiunglėse..
Byla ši itin svarbi Amerikai šiuo metu- ji parodo laisvės ir teisingumo situaciją .Tai šioks toks pralaimėjimas isteblišmento kūriančio permanentinį chaosą valstijose.

amam       2021-11-21 11:19

As atpazinau si zmoga.Taigi cia STASYS,KURIS MEGSTA SKELBT STEBUKLINGAS MINTIS…

Rinkejai        2021-11-21 10:17

miela ponia, Jums norejau ideti nukopijaves is uzsienio spaudos ir automatiniu vetimu isvertes informacija apie si ivyki, bet kazkodel komentaro nepraleidzia. todel trumpai. per riauses sita jaunuoli (tada dar nepilnameti) uzpuole grupe “protestuotoju”, uzpuolimas truko ilga laika, viskas yra nufilmuota nuo pat pradziu, todel ir tas isteisinimas buvo galimas, nes kitais panasiais atvejais butu sedes tikrai ilgam. jis gindamasis automatiniu sautuvu du nusome, viena suzeide. to paauglio uzpuolikai-nusautieji buvo kriminaliniai elementai, vienas is ju teistas uz pedofilija, kita uz banditizma. visi tie “protestai” realiai buvo vandalizmas ir riauses, kur “protestuotojai” buvo ne tik pasipiktine juodaodziai, bet ir kitu rasiu (abu nusautieji baltaodziai). bet jeigu pamenate, JAV tuo metu vykusias riauses visa mainstreamine ziniasklaida palaike, nes tai jiems buvo politiskai naudinga. tebepalaiko ir dabar, todel ir pyksta del tokio teismo sprendimo.

nepykite taip del sito, zmoniu apsiskaitymo lygis yra skirtingas, visiems redakcija negali itikti, juk tai ne delfis ar lieprytis, kur dirba daug zmoniu. as su redancija nieko bendro neturiu. geros dienos

Rinkėja iš Kauno       2021-11-21 6:48

Galėtumėt prie šios publikacijos bent kelis sakinius pridėti, glaustai paaiškinančius bylos esmę. Ne visi žino, kas ten įvyko. Toks įspūdis, kad čia keliolikos žynių vidaus sienlaikraštis. Ar portale neliko nė vieno žmogaus, suprantančio, kaip dirbama redakcijoje ir gerbiančio skaitytoją? Ar jums tikrai nerūpi, kad tiesos.lt skaitytų ir apsišviestų kuo daugiau žmonių?
Elgiatės ne tik neapdairiai (švelniai tariant), bet ir arogantiškai. Ar iš PIŠ ir Dulkio mokotės?

gal       2021-11-20 20:34

ta intelektualaus veido pašalpinė bobšė taip besitampydama nudvės?

Rekomenduojame

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Linas Karpavičius. Europietis pagal „išplėtotą žaliąją dienotvarkę“

Asta Višinskaitė-Katutė. Artėja laikas, kai baigsis nelegalų sulaikymo terminas

Jolanta Miškinytė. Naujienos iš Lenkijos

Vytautas Vaikšnoras. Visi klausiate, ką daryti? Kadaise rašėme skundus į Maskvą, dabar teks rašyt į Briuselį

Lenkija mažina mokesčius, kad sušvelnintų infliaciją, o Lietuva…

Auksinės J.Erlicko mintys: ateity taip pat svajoju tapti gėjumi. Nes tada matyčiau daugiau grožio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Rittenhouse teismas

Televizijos kanalas CNN išbalino odą juodaodžiui

Ar migrantų krizę lemia civilizacijų susikirtimas?

Delfių pripagandisto sadistiniai džiaugmai

Yra toks talentas

Propagandos anatomija arba kas LRT širdį drasko?

5-11 metų vaikai Lietuvoje nuo COVID-19 bus pradėti skiepyti jau gruodį

Palaiminta tikybos mokytoja

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.