Religija ir filosofija, Socialinės inžinerijos eksperimentai

JAV Mičigano vyskupija nurodė kunigams neteikti sakramentų translyčiams asmenims

Tiesos.lt siūlo   2021 m. gruodžio 18 d. 20:53

4     

    

JAV Mičigano vyskupija nurodė kunigams neteikti sakramentų translyčiams asmenims

laikmetis.lt

Mičigano (JAV) katalikų vyskupija nurodė savo kunigams neteikti sakramentų, tokių kaip krikštas ir Komunija, translyčiams ar nebinariniams asmenims, jei jie neatgailauja dėl savo biologinės lyties atmetimo.

Liepos pabaigoje Marketo katalikų vyskupija išleido 15 puslapių mokomąją ataskaitą „Sukurti pagal Dievo paveikslą ir panašumą: instrukcija dėl kai kurių pastoracinės priežiūros aspektų, susijusių su asmenimis, turinčiais potraukį tai pačiai lyčiai ir lyties disforiją“.

Nors tai nėra išsamus šios temos paaiškinimas, ataskaitoje atsižvelgiama į šias temas: „pastoracinio palydėjimo menas, žmogaus lytiškumo prasmė ir tikslas, bendrieji požiūriai į tos pačios lyties potraukį jaučiančių asmenų ir asmenų, turinčių lyties disforiją, palydėjimą ir gairės pasirinktoms pastoracinėms aplinkybėms“.

Gairėse teigiama, kad su potraukį tai pačiai lyčiai jaučiančiais ir lyties disforiją turinčiais asmenimis reikia elgtis „oriai ir pagarbiai“, nes jie sukurti pagal Dievo paveikslą, tačiau taip pat raginama, kad potraukį jie nesiremtų savo seksualiniu potraukiu ar lytine tapatybe kaip savo tapatybės šaltiniu.

„Pagrindinė mūsų tapatybė yra mylimas Dievo sūnus ar dukra“, – teigiama pranešime. „Taigi geriausia vengti identifikuoti asmenis vien naudojant tokias etiketes kaip „gėjus“ ar „translytis“. Kalbėdami apie turinčius potraukį tai pačiai lyčiai arba lyties disforiją asmenis, turėkime omenyje jo kaip asmens pamatinę tapatybę ir orumą.“

Ataskaitoje taip pat pabrėžiama pastoracinio palydėjimo praktikos svarba, kai kunigai sutinka žmones tokius, kokie jie yra, ir eina su jais Kristaus link „Bažnyčios mokymą atitinkančiu būdu“. „Norint lydėti kitus, neužtenka tik išdėstyti Bažnyčios mokymą. Be to, turime stengtis susitikti su žmonėmis ir žingsnis po žingsnio juos vesti link tiesos pilnatvės“, – sakoma pranešime.

„Bažnyčia moko, kad asmenų patiriamas potraukis tos pačios lyties asmenims ar lyties disforija nėra nuodėmė, tačiau laisvas veikimas yra nuodėmingas“, – rašoma pareiškime.

„Patirti jausmus ir troškimus, kurie neatitinka tikrosios lytiškumo prasmės ir tikslo, nėra nuodėminga“, – tęsiama pareiškime. „Darydami nuodėmę, turime suvokti, kad kažkas yra blogai ir laisvai pasirinkti tai daryti.“

Ataskaitą paskelbęs vyskupas John Doerfler (Džonas Doerfleris) teigė, kad per savo tarnystės metus jam teko „privilegija“ dirbti su potraukį tai pačiai lyčiai jaučiančiais asmenimis. Jis pridūrė, kad jį ir toliau įkvepia jų „tikėjimas ir troškimas gyventi skaisčiai“.

Šaltinis: Christian Headlines

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2021-12-19 17:22

Na, priestaringas jausmas pasilieka perskaicius.
Taip, naujiena lyg ir pozityvi - atviriems pederastams t.y. neatgailaujantiems sakramentu neteikiama.
Ir nenusizengta “nekalbek netiesos”.
Taciau ir pasakyta NE VISA tiesa.Nutyleta reiksmingi dalykai kuriu nezinant galima suvokt Michigano vyskupija pritariant idejai,kad pederastija nera liga.T.y. sis vyskupijos pasisakymas sulygina paprasta pasileidimo nuodeme su pederastija(homoseksualizmu) TUO pildama vandeni ant homoseksualistu lobby.
Tarsi ir issilaikoma “nekalbek netiesos” remuose, bet palieka nuosedas, apnasas krikscioniui.O ne krikscioni, bet ieskanti tiesos zmogu gali ir suklaidinti.
Sakote vyskupams isegs ieskoni uz “neapykantos kalba”? Jei kas nezino ivardinti pederastus ligoniais dabar priskiriama neapykantos sklaidai.
Tada vyskupai pamirsta kita istrauka is Biblijos, kad degancios zvakes niekas po palove neslepia ir kam reikalinga druska jei nesudo?

Evaldas       2021-12-19 12:45

Pats potraukis į homoseksualizmą yra tik potraukis į nuodėmę, o potraukis į nuodėmę,  nors ir yra dvasinė silpnybė, dar nėra nuodėmė. Tačiau homoseksualių asmenų vieša savireklama, kad jie tokie esantys, nėra normalus elgesys, nes potraukis į homoseksualizmą ne tik moraliniu, bet ir moksliniu (gamtiniu) atžvilgiu, nėra normalus reiškinys.

Ramiros       2021-12-19 11:32

Paprastai krikštijami tokio amžiaus kada jie dar nesuvokia kokie jie yra. Tokie mažiai yra visi lygūs. Va, homoseksualizmas, kaip, manau, smegenų atrofija išryškėja daug vėliau, gal, net po Atgailos bei Komunijos sakramentų, o kai kurie į tas lankas nuklysta jau būdami solidaus amžiaus, kaip ir pedofilai, kuriems atsiranda potraukis į vaikus, manau, kada jiems visokie ištvirkavimai jau yra nusibodę. Pats reiškinys, kaip homoseksualizmas, be abejo, nėra nuodėme ar nusikaltimas, tai. manau, yra asmeninė nelaimė, kurią kažkodėl Viešpats jiems pamėtėjo, va, viešas to demonstravimasis, pritraukimas į jų orgijas kitų asmenų, ypač kai liečiami dar nesubrendę ar net vaikai, tai, mano supratimu yra ganėtinai nuodėminga veikla, o kai kuriais brutaliais atvejais net ir nusikaltimas.

Natūralu, kad       2021-12-19 11:03

priėmė sprendimą, kaip moraline prasme diktuoja sveikas protas: kitatikiams (nepripažįstantiems, kad homoseksualizmas yra sunki nuodėmė) negalima teikti krikščioniškus Sakramentus.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.