Žmogaus teisės, Pedofilijos byla

JAV Kongreso narys Chris Smith tęsia kovą už Neringą Venckienę

Tiesos.lt redakcija   2019 m. vasario 15 d. 19:00

27     

    

JAV Kongreso narys Chris Smith tęsia kovą už Neringą Venckienę

Vasario 14-ąją JAV lietuvių portalas biciulyste.com pranešė, kad Kongreso narys Chris Smith (ir vėl išrinktas New Jersey valstijoje) nesirengia nuleisti rankų – savo parengtą įstatymą, užregistruotą pavadinimu „Give Judge Venckiene Her Day in Court Act“ (susipažnti su juo galima ČIA) ir skirtą Neringai Venckienei apginti, vasario 7 dieną jis pristatė ir naujajam demokratų vadovaujamam Kongresui.

Portalo biciulyste.com teigimu, Kongreso nariai buvo supažindinti ir su „Lietuvos ryto“ publikacijoje (2017 m. spalio 26 d.) „Neringa Venckienė gali nurimti – niekas jos neieško“ paskelbtu Kauno apygardos prokuroro Dariaus Jakučio pasisakymu apie Lietuvos prokurorų sugalvotą „gudrybę“, kaip įtikinti JAV teismą patenkinti Lietuvos prašymą išduoti buvusią teisėją ir Seimo narę Lietuvai.

Pateikiame ir mes minėto dienraščio straipsnio ištrauką, kurioje prokuroras atvirai prisipažįsta, kad „[...] susigrąžinus N.Venckienę [...] papildyti kaltinimus nebūtų sunku“:

Įtarimuose neliko politikos

Per puspenktų metų sumenko ne tik prokuratūros žinios apie N.Venckienę, bet ir jai pateiktų įtarimų puokštė. Iš anksčiau pareikštų įtarimų pagal 16 Baudžiamojo kodekso straipsnių prokuratūra du – dėl valstybės simbolių išniekinimo ir viešų raginimų pažeisti Lietuvos suverenitetą – išmetė.

„Sprendžiant dėl ekstradicijos yra žiūrima, ar tai nėra politinė byla, todėl N.Venckienei yra panaikinti įtarimai, kurie susiję su politika, nes jie gali tapti pagrindu neišduoti jos Lietuvai“, – „Lietuvos rytui“ paaiškino D.Jakutis.

Dabar N.Venckienė yra kaltinama neteisėtu informacijos rinkimu, mirusiojo atminimo paniekinimu, šmeižimu, įžeidimu, neteisėtai surinktos informacijos panaudojimu, piktnaudžiavimu, melagingu pranešimu apie nebūtą nusikaltimą, piktnaudžiavimu globėjos pareigomis, tvirkinimu, trukdymu antstolei ir prokurorui atlikti savo pareigas, nepagarba teismui, teismo sprendimo nevykdymu, nežymiu sveikatos sutrikdymu ir pasipriešinimu policijos pareigūnams.

Pasak D.Jakučio, jei susigrąžinus N.Venckienę paaiškėtų, kad ji yra padariusi ir daugiau nusikaltimų, pavyzdžiui, atsirastų įrodymų, kad ji padėjo savo broliui Drąsiui Kedžiui organizuoti Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymą, papildyti kaltinimus nebūtų sunku.


Portalo biciulyste.com teigimu, Lietuvos žiniasklaidoje ši informacija „nesulaukė dėmesio“. Tas faktas, kad „Lietuvos ryto“ publikacija buvo cituojama JAV Kongrese ir yra įtraukta į siūlomo įstatymo projektą (žr. ČIA, 6–7 psl.), nepasirodė įdomus net pačiam dienraščiui. „Keistoka – tokia svarbi informacija slepiama nuo Lietuvos žmonių?!“ – stebisi biciulyste.com portalas.

Be kita ko, portalas užsimena ir apie tai, kad tą pačią dieną, kai buvo pristatomas naujasis įstatymas, Kongrese lankėsi ir aukšti Lietuvos pareigūnai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

kaip įdomu       2019-02-22 0:25

Tas pats Kauno prokuroras Darius Jakutis tyrė Matijošaitienės mirties aplinkybes.

CHA       2019-02-19 22:40

Juokingai skamba VISI kaltinimai, O YPAČ - piktnaudžiavimu globėjos pareigomis, trukdymu antstolei ir prokurorui atlikti savo pareigas…. AR JAU NEGALĖJO PALAUKTI KELETOS VALANDŲ KOL VENCKIENĖ EILINĮ KARTĄ IŠĖIS Į DARBĄ IR JIEMS NETRUKDYS ATLIKTI JŲ PAREIGŲ??????? NEBŪTŲ REIKĖJĘ 250 ARMIJOS SKVERNUI SIŲSTI

Aušra to ar jis buvo nors ka pasakes.        2019-02-19 20:43

Teko skaityti, kad buvo Juozaičio prašoma pasirašyti Lietuvos raštą dėl Venckienės, kuris buvo skirtas JAV ir kurį pasirašė daug garbingų asmenų, tame tarpe ir Jasukaitytė prieš mirtį, tačiau Juozaitis atsisakė pasirašyti, pasiteisindamas, kad nėra susipažinęs su LR rezonansine byla. Atsiprašau, rašo į šį portalą ir neskaito kitų čia pat skelbiamų publikacijų.  Labai keistai nuskambėjo, o pats juozaitis krito mano akyse žemiau plintuso. Manau, kad bijantis išreikšti savo nuomonę yra nevertas Prezidento posto. Įdomu, kuo gi jis domisi? MAN JO KAŽKOKIE KLIEDESIAI, IŠVEDŽIOJIMAI TAIP PAT ABSOLIUČIAI NEĮDOMŪS…Pritariu komentarui, kad galėtų juozaitis bent atsiprašyti LR ŽMONIŲ, KAD KAŽKADA UŽLEIDO PREZIDENTO VIETĄ vagių bosui AMB.

ar jis buvo nors ka pasakes.        2019-02-19 18:14

o kokie Juozaicio veiksmai arba nors kazkokios tai išreikštos mintys buvo del Venckienes?

Nuva       2019-02-18 20:28

Snekam putojam, o po chalato vistiek matyt skvernas bus isrinktas. Pogromo sielos pakeis vienas kita?

Bobunė       2019-02-18 12:35
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
stasys       2019-02-18 11:41
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Bobunė       2019-02-18 11:07
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
stasys        2019-02-18 9:16
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
jei viskas pavyks       2019-02-17 22:25

Gal net sankcijiniai Venckienės ir Kedžio sąrašai atsiras. Bus matyt. Nes galėjo ir CŽA būti įsivėlusi į visą tą klaikų trilerį.

nemaitinkite trolio       2019-02-17 16:29

Kam jūs tam Sasiui duodate progą pakliedėti? Ką nors įdomaus jis kada nors yra pasakęs? Net minčių sklandžiai išdėstyti jis neeugeba.

stasys        2019-02-17 11:21

vai me ...  Jus jaudinatės dėl stasio ir be reikalo , jei taip buvo nutikę tikrai nieko jau man nepakeisti . Minčių nuoseklumas (logika) tai būdas būti teisingai kitu suprastam, štai ko siekėte pasišovęs kalbėti visu,doru lietuviu vardu įtariamąja nusikaltimais pavadinus ekscelencija lieka paslaptis . Vagies kepurė ir buvusi teisėja turi ne giminystės ryšį .. o vienoda elegesio nuoseklumą kuri Dzeikas vadina nekaltūmo prezumcija .

Pensininke       2019-02-17 9:06

Gaila buvo ziureti i   partizanus kovojusios uz musu laisve ,  kurie galimai nebeturi jegu kovoti uz dabartine melo-korupcine sistema. Bjauru ziureti i ziniasklaidos siulomus simonytes,  nausedas, skvernelius. Reikia gero, saziningo ir nepataikaujancio oligarchams prezidento.  Tai - A. Juozaitis.

Aušra       2019-02-17 1:44

DIDŽIULĖ PAGARBA IR PADĖKA JAV Kongreso nariui Chris Smith, portalui Bičiulystė ir visiems Neringos Venckienės draugams JAV. Jūs gerb. Neringos Venckienės IR MŪSŲ VILTIS.

vai me>stasys       2019-02-16 21:22

Atidziai perskaityk,savo komentarus.Tamstos mintys, “nedraugauja su logika”.Paprastai, taip atsitinka tada, kai zmogus vaikystėje, perserga, sunkia meningito forma.

Dzeikas       2019-02-16 21:15

stasy, kad tai ne as siulau - nekaltumo prezumpcija, nusikaltimas baudziamas kai IRODOMAS, - teises principas atsirades senoves Romoje ir taikoma teisinese valstybese i kuriu gretas Lietuva tarsi pretenduoja. O tu ,kaip hermafroditas, bet kurioj rolej atstovauji: vienoj vietoj siulai taikyti ta principa ten kr jis netaikomas(politikoje) , o apacioj saipaisi is to principo - “Šaunuolis Dzeikas , drąsiai atsistojęs pareiškia vagies kepure tausojantį teiginį ..‘ nepagautas už rankos ne vagis ‘  o kad vagies kišenėje atsidūrė svetima piniginė  ? - gal pats šeimininkas įdėjo paskubomis sumaišęs su savo ?. Viskas pasiteisinimais tinka kol neįrodai priešingai !!” - tavo keverzones?
Tu apsispresk, stasy, ka tu nori pasakyti.
PS. Kad gatvej teisingumas nevykdomas - tai aciu, nezinojom kad sviestas sviestuotas. Dabar zinosime.

stasys        2019-02-16 20:16

Bobune ..Tikiu kad dabar jau panelė , gyva , sveika ir turi galimybe rinktis patarnauti tiems dūsautojams ar ne ., ar reikalingas jai tas perpuvęs rūpestis ar ne . Jokiu teisiu ir įsipareigojimu, iš jos pusės , Tamstoms nėra.

stasys        2019-02-16 20:10

Dzeikui .. Teisingumas vykdomas teismuose ne gatvėse ir kol yra taip joks gatvės bačkos oratorius netaps tuo vertintoju kuriam lemta butu nuspręsti kas teisinga o kas ne . Negalima vadovautis taip kaip pats siūlai,  apie tai ir praeitas mano komentaras . Išimtys kuria sekančias išimtys ir jei nesivadovauti protu galima įteisinti bet kokia anomalija savo realiame gyvenime .

ah1       2019-02-16 15:39

pedofilų stogas gaudo “raganą” paruoštam laužui

Bobunė       2019-02-16 14:26

Gerai, Staseli, kad prisipažinai dalyvavęs tuose visose žudymuose, viską matęs savo akim ir gal net organizavęs. Šaunuolis, sąžinė užgraužė? Atgailauji? O kur mergaitė? Juk viską žinai, pasakyk.

Dzeikas       2019-02-16 14:14

stasy, beje. Ko taip uz kaltumo prezumpcija muru stovi? Lygtais kas liecia Gryb. tavo argumentai diametraliai priesingi - nesavu balsu klykei “kur irodymai” esa Gryb. kolaborante.Nors politikai ISIMTIS nekaltumo prezumpcijos taikymui.
O dabar stai nebereikia irodymu. Kiba galvoj prasviesejo ar nusislapino kas ne i pisuara?

Dzeikas       2019-02-16 14:10

Stai per tokius stasius pirma zaginamos tautos smegenys kaltumo prezumpcija, “svetima pinigine netycia kisenej atsidure - ha ha ha”. O po to PAKISUS pinigine nevagiui, o nepatogiam zmogui, uzdavinejanciam valdziai “slykscius klausimukus” ir siaip kisanciam nosi i VALDZIOS reikaliukus - susidorojoma.
Tautines valdziukes veikimo schema kaip ir aiski:
Pirma priveisti banditu, paralizuok policijos darba - ju ir Sveicarijoje privis kaip skeriu, - paskui issaudyk privisusius banditus be teismo ir kaltes irodinejimo, - tampi didviriu, paskui be teismo ir irodymu susidorok su “nesavais” ir siaip “oziais”.
Kaip ir nieko nauja nesiulai, stasy.

stasys        2019-02-16 13:27

Šaunuolis Dzeikas , drąsiai atsistojęs pareiškia vagies kepure tausojantį teiginį ..‘ nepagautas už rankos ne vagis ‘  o kad vagies kišenėje atsidūrė svetima piniginė  ? - gal pats šeimininkas įdėjo paskubomis sumaišęs su savo ?. Viskas pasiteisinimais tinka kol neįrodai priešingai !!  Taip,  tada vargšai prokurorai skuba tikrinti ar nepaliko tas aplinkybių nelaimėlis savo pirštu antspaudu, o ju neradus tai tampa dar vienu argumentu to nelaimėlio naudai .- .juk karšta vasara niekas nedraudžia nešioti pirštines ,..gal tam žmogui trukdo bakterijos tam autobuse knibždančios . Sekančiu rozu išmanios tyrėjos griebiasi gudrybės tausojant ju laika , o gal nereikia nieko įrodinėti ..na bus dar tu piniginiu ir jose vertybiniu rungulėliu ??..o ir patys piliečiai sėdantis į tramvajų ne tuščiomis kišenėmis iš dalies kalti . Kai nieko neturi tai negresia nieko ir netekti ..o tada teisėsaugai imtis ginti nuskriaustąjį . Pagal statistika , šiandienine, smulkios vagystės Lietuvoje tik formalus statistikos skaičius .. kuri reikia įteisinti kaip pamatuotos rizikos neišvengiamas išlaidu skaičius vienai socialinei problemai spręsti ., kas primiršo priminsiu „nepagautas už rankos ne vagis“ . Vat bėda ‚ o juk Venskienė jau įteisinta ekscelencija .. taip sakau ne aš taip sako vai me kuris tikrai žino kaip yra tikro .

Ramiros       2019-02-16 12:29

Tai,kad.Kedys.nieko.nenužudė.

kas per aukšti pareigūnai?       2019-02-16 5:37

Juodoji Kreivalangė, Kremlenalinės pilicijos biuras? Jei Povelnionis, tai jis aukštu pareigūnu vadintis negali ir juo nėra, o jo kišimąsis turėtų būti įvertintas ypatingai.

"teisinė ir demokratinė" visame gražume       2019-02-16 5:17

Operacija “Pasiutligė” dėl susidorojimo su Venckiene tęsiasi. Operaciją “išmąstęs” pasiutlige sergantis pederastas vis dar palaiko savo gyvybę stiprių narkotikų pagalba.

Dzeikas       2019-02-16 0:01

Gyvenant uz Lietuvos ribu skaityti Lietuvos prokuroru isvedziojimas puikus laisvalaikio praleidimas, mazdaug kaip anekdotu skaitymas:
“Kaunietis savo skunde teigė, kad joks teismas negalėjo jo nuteisti kaip D.Kedžio bendrininko, nes esą neįrodyta, kad J.Furmanavičių ir V.Naruševičienę nužudė būtent N.Venckienės brolis, o teismai, įvardindami D.Kedį kaip žudiką, pažeidė nekaltumo prezumpcijos principą.<...> Prokuratūra ir nukentėjusieji su tokiais R.Ivanausko skundo motyvais nesutinka. Jų teigimu, Lietuvoje, ypač organizuotų gaujų bylose, yra priimtas ne vienas nuosprendis, kai nusikaltimo bendrininkai buvo nuteisti, nors tiesioginiai jų vykdytojai yra mirę ar buvo nužudyti.”
Mazdaug nekaltumo prezumpcijos principa pazeisti galima, nes tokiu precedentu jau buta praeityj. Gaila tautiski “prokurorai” (kaip jie save vadina) nepasireme JAV praktika kurioj galioja precedentine teise - Kongreso spykeris turbut sustabdytu darba - kongresmenai isteriskai juoktusi negaledami sustot.
Tai tik liudyja , kad deja lietuviai emesi ko apziot negali - kurt savo valstybe. Prie ko cia lietuviai? “Prokurorai” teisus tuo poziuriu, kad tokie precedentai buve. Banditai (ne visi, o netureje rysiu) daznai buvo teisiami pagal sovietini KALTUMO prezumpcijos principa - pateikus ikalti(ne irodyma) reikalaujama irodyti, kad esi nekaltas. Pastaroji H. Daktaro byla , kur jis NEIRODZIUS kaltes nuteistas iki gyvos galvos - etaloninis Lietuviskos jurisprudencijos sedevras.
Tai va, dabar itempkime atminti ir prisiminkim, kaip reagavo tauta? Vagis turi sedet kalejime - pagrindinis motyvas.
O sakote, kad nenusipelnom, kad geri dedes zagintu musu vaikus, o su tam pasipriesinusiais be skrupulu susidorotu.
Pirma banditus be istatymo sudorojo, dabar atejo tu eile , kurie tai sveikino. Nenorime mokintis is rusu klaidu - mokinsimes is savu.
Ai, ragina zygyje su fakelais sudalyvauti - gal geri dedes issigas ir nebezagins jusu vaiku.

stasys        2019-02-15 23:12

Gumos tempimas Venskienei teisingumo nepridės , ji privalo stoti prieš Lietuvos teismą  o ten kas žino gal ir Amerikon kaip stovi grįš . Tos spekuliacijos tiek pat nepriimtinos kaip tas bandymas Lietuvos teisine sistema pakeisti Amerikietiška .Gėda Venskiniai ..gėda . Tampone ta Amerikos kongresmeną kaip kokį gražulį .. darote iš to žmogaus klouną ir pajuokos objektą tokiais pareiškimais .

Jėzusas       2019-02-15 23:06

Venckienė yra šių dienų partizanas ir ateis laikas, kai jai bus statomi paminklai. O dabar jau aišku, kad Skvernelis bus prezidentas, nes jo valdymo pultas stipriai suspaustas šeimininko delne.

vai me       2019-02-15 21:54

Zemai, lenkiu, savo zilą galvą ir visų, dorų, lietuvių vardu, prašau atleidimo, uz mūsų išdavystę, jūsų ekselencija Neringa Venskiene.

Ar negali        2019-02-15 21:41

būti,kad Skvernelio noras tapti prezidentu susijęs ir su noru sumėtyti pėdas šioje pedofilijos byloje?

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Bobunė       2019-02-18 12:35

Blaivykis, blaivykis, Staseli, o tai vėl suklydai. Slengu sakoma - nemaNdravok, o ne nemadravok, čia nuo žodžio - mandras.

stasys       2019-02-18 11:41

Bobune > taip ir parašykite ..tu staseli nemadravok pirštu parodyk .

Bobunė       2019-02-18 11:07

Staseli, išsimiegotum, išsiblaivytum, gal tada ir parašytum ką nors logiškai , sklandžiai, suprantamai mintis išdėstytum, o dabar atrodai lyg neblaivas ar jau būtum visiškai smegenėles {jei bent tokias esi turėjęs} Petrašiūnuose pragėręs.

stasys        2019-02-18 9:16

nemaitinkite trolio ..su tokiu aktyvumu vargiai patys sotus .smile)

Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (III)

Danijos sulaikytieji gali būti įkalinti užsienyje

Karolinska ligoninė „kastruoja“ ir mėgina pakeisti vaikų lytį bei nutyli sunkius pakenkimus

Linas Karpavičius. Referendumas Šveicarijoje

Durnių laivas ir 2,5 jo kapitonai: kuris tikras?

Arkivyskupo Carlo Marija Vigano pareiškimas

Aleksandras Nemunaitis. Neries krantinės reikalai

James Traub. Netgi Švedija nebenori daugiau migrantų

Edvardas Čiuldė. Kokiu mokslu reikėtų tikėti, a? (III)

Lenkijos valdžia: nenorim tokių protestų kaip kitur Europoje, todėl papildomų draudimų dėl pandemijos imtis neplanuojame

„Mes giname Europą“ – teigia Lenkijos Ministras Pirmininkas

Graikų ortodoksų hierarchas apie GP bažnyčiose: netoleruosime valdžios institucijų melo

The Lancet: stigmatizuoti nepasiskiepijusius – neteisinga

Daugėja neapykantos nusikaltimų prieš Europos krikščionis

Dominykas Vanhara. Naujausi reitingai

Kun. Gintaras Jurgis Sungaila. Apie klerikalizmą ir pašaukimų krizę

Garsiąją Kauno vilą Perkūno alėjoje gynusį architektą teismas pripažino kaltu – už rangovo pastūmimą ir kaukės nuplėšimą skirta bauda

Mirė partizanas Juozas Jakavonis-Tigras

Ketvirtadienį Vilniuje bus paminėtos kun. B. Laurinavičiaus žūties metinės

Manifestacijos Austrijoje prieš suvaržymus

Kęstutis Pranckevičius. Tamsią naktį žvaigždės ryškiau šviečia

Vytautas Sinica. Kada JAV kongresas atšauks Nepriklausomybės deklaraciją?

Aleksandras Nemunaitis. Vilniaus grybai

Leidžiama žaisti demokratiją

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija reiškia susirūpinimą dėl narkotikų ir alkoholio prieinamumo didinimo

Vytautas Sinica. Solidarumo galia

Chris Waldburger. Valia siekti Kristaus?

Edvardas Čiuldė. Kokiu mokslu reikėtų tikėti, a? (II)

Almantas Stankūnas. Kiek dar ilgai žaisime neoliberalistinius rinkos žaidimus ten, kur negalima jų žaisti?!

Br. Paulius Vaineikis OFM: skelbiu nepaprastąją padėtį

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.