Dienos aktualija, Pedofilijos byla

JAV kongresmeno Kriso Smito pranešimas spaudai dėl teisėjos Neringos Venckienės bylos

Tiesos.lt redakcija   2020 m. gegužės 26 d. 12:51

53     

    

JAV kongresmeno Kriso Smito pranešimas spaudai dėl teisėjos Neringos Venckienės bylos

Skelbiame JAV Kongreso nario Kriso Smito (Chris Smith) pareiškimą, kuriuo jis sureagavo į vakarykštį teismo posėdį Panevėžio apylinkės teisme ir sukritikavo teismo sprendimą nenutraukti bylos suėjus senačiai. Peržiūrėjęs slaptąjį Garliavos šturmo įrašą Kongreso narys pareiškė: „Ji kaltinama pasipriešinimu policijai, nors iš tikrųjų smurtas buvo panaudotas prieš ją“. Savo pareiškime kongresmenas Smitas kreipiasi ir į Lietuvos Respublikos Vyriausybę: „Aš skatinu Lietuvos Vyriausybę nutraukti teisėjos Venckienės baudžiamąjį persekiojimą“.

JAV Kongreso nario Kriso Smito pareiškimas dėl Lietuvos teisėjos Neringos Venckienės teismo

Vašingtonas | 2020 m. gegužės 25 d. | Paruošta Jeffo Sagnip (202-225-3765)

Kongresmenas Krisas Smitas, JAV Atstovų Rūmų Tomo Lantos Žmogaus Teisių komiteto
vice-pirmininkas ir Užsienio Reikalų komiteto vyresnysis narys padarė šį pareiškimą dėl
šiandien Lietuvoje prasidėjusio buvusios teisėjos ir parlamentarės Neringos Venckienės teismo proceso.

„Kreipiuosi į Lietuvos vyriausybę ragindamas nutraukti teisėjos Neringos Venckienės, kuri savo šalyje atskleidė korupcijos ir prekybos žmonėmis tinklą, baudžiamąjį persekiojimą. Teisėja Venckienė yra teisiama dėl sufabrikuotų kaltinimų, ji kaltinama pasipriešinimu policijai, nors iš tikrųjų smurtas buvo panaudotas prieš ją, jei bandant apsaugoti savo dukterėčią“.

„Šis procesas yra visiškai neteisėtas ir vyksta, kaip aš buvau informuotas, pasibaigus senaties terminui, ir tuomet, kai Lietuvos ir pasaulio žvilgsnis yra sukoncentruoti į COVID-19 krizę. Deja, teisėja Venckienė buvo išduota į Lietuvą prieš jos numatytą prieglobsčio svarstymo posėdį Jungtinėse Valstijose“.

„1991 metais, Sovietų Sąjungos nykimo dienomis, aš stovėjau petys į petį su Aukščiausios Tarybos pirmininku Vytautu Landsbergiu ir Lietuvos žmonėmis prie Lietuvos Parlamento Vilniuje, nes teisingumas to reikalavo. Aš skatinu Lietuvos Vyriausybę nutraukti teisėjos Venckienės baudžiamąjį persekiojimą ir raginu Panevėžio Apygardos Teismą ją išlaisvinti“.

Norėdami perskaityti H.R. 1107 įstatymo projekto tekstą dėl teisėjos Neringos Venckienės, pateiktą kongresmeno Smito, skirto jos prieglobsčio bylos nagrinėjimui ir išdėstančio pagrindinius su jos dukterėčios pardavinėjimu susijusios bylos faktus spauskite ČIA.

Norėdami perskaityti liudijimus ar peržiūrėti kongreso posėdžio vaizdo įrašą Europos Saugumo ir Bendradarbiavimo Komisijoje, pavadintą „Politiškai Motyvuotas (Ne)Teisingumas“, paspauskite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

štaziui       2020-05-28 18:38

stasele, padaryk paslaugą sau pačiai. Įsistatyk patį pilniausią markso “Das Kapital” tomą sau į vaginą. Ir su lenino portretu - bėgte aplink rusijos ambasadą. Su daina apie “Variagą” ... na, tu supratai.

Vladui Vilimui       2020-05-28 18:35

... čionai įbrukote frankistinę Ispaniją, kurioje teisėtai veikė karo tribunolai, kurie pelnytai baudė komunistus. Nereikia karo padėties ir karo lauko teismų, siekinat sutramdyti kairiuosius nusikaltėlius, painioti su visai kitais reikalais.
O, taip, bolševikinę rusiją jūs pamiršote paminėti. Maodzedūno terorizuojamą kiniją - taip pat. Kur komunistai - ten milijonų mirčių konvejeris. Ir “teismų bešališkumas”, ar ne? Dajoš sovetskij sud - samyi humanyi sud na svėtė!!!

>>> vladas.vilimas@gmail.com       2020-05-28 14:24

Tamstos godojama beviltiškai neįgali “konstitucija” yra ir sudilusio skatiko nevertas pasakėčių rinkinėlis.  Tikro Įstatymo neapeisi ir neišversi atbulai. Tikras Įstatymas nebūtų leidęs įvykti tam kas vyko ir vyksta.
O prostitutinę demagogiją vartyk ir taikyk kaip nori.
Šio režimo neįmanoma nusikratyti kitaip, kaip naikinant sistemos ramstį - melo konstituciją.
Bet va, problema - ši buka ir neįgali visuomenė nepajėgi nei sukurti naujo pagrindinio Įstatymo, nei jį įtvirtinti.

vladas.vilimas@gmail.com       2020-05-28 14:02

Ats . Tvankstui.Mano išvardintos valstybės, kur teismas buvo šališkas.Taip pat įvardinama valstybė kurioje teismas ištisą trisdešimtmetį yra šališkas.Viskas įstatymuose iš kurių pagrindinis Konstitucija.

Ramiros       2020-05-28 11:55

Respect to Mr. Chris Smith !

Tvankstas       2020-05-27 21:28

Vladui Vilimui - “Atleisk jam Viešpatie, nes jis nežino ką kalba.”
Kurioje pasaulio šalyje teismas nėra šališkas ?

stasys        2020-05-27 19:20

sąsiui 2020-05-26 21:54 .. youtube.com/watch?v=7Zgb-Kjp1yU

stasys        2020-05-27 17:49

- nu tikrai , ims apkrės gerbiama teisėja covit19 ir kirdik Garliavos Tiesai . Siūlau izoliuoti N.Venskiene o namuose ją įpareigoti nešioti kosmonautams skirta skafandrą .Juk patys suprantate kiek piktu žmoniu aplink gyvena .. jei ne kaimynai tai policininkai tikrai, tikrai sugalvos kokia provokacija , juk po gerbiamo kongresmeno abejonių žlugs ir S.Skvernelio vyriausybė ir G.Nausėda bus rusams perduotas .. Atsargumo per daug nebūna.

Tiess&^       2020-05-27 16:03

N Venckiene negali pasilikti Lietuvoje ,nes cia tikrai bus pasikesinta i jos gyvybe, gali gali pasinaudoti net medikai, stomatologais, cia juk niekas netiria panasiu ivykiu, kai zmogus atsiseda pas stomatologa i kede ir is jos nebepakyla, o isnesa kojom pirmyn, pedofilu klanas kerstingas, paralaimejimu nedovanoja

Taigi       2020-05-27 15:52

Kokio teisingumo (skelbiamo valstybes vardu!) galima tiketis is itariamojo teisejo? Galimai santazuojamo pakabinto ir spaudziamo… Kas atsako uz jo sprendimus? Galimai isluptus nuo lubu.

Ocho       2020-05-27 14:27

 “Ar žinote, kad Lietuvoje yra teisėjų, kurie patys yra įtariamieji įvairiose bylose, bet jie dirba toliau teisėjais ir sprendžia bylas?“ – klausė jis.(Kasciunas).

Stasiui       2020-05-27 11:25

Vienzodziu-durniau tu durniau——

stasys        2020-05-27 9:50

o kaip ten ta N.Venskienė ..vis dar tauta iš jos laukia aiškaus paaiškinimo kodėl tiek žmoniu žuvo jos istorijoje ? .Žiūrėkime ka apie tai rašo garbusis kongresmenas cit. “„Kreipiuosi į Lietuvos vyriausybę ragindamas nutraukti teisėjos Neringos Venckienės, kuri savo šalyje atskleidė korupcijos ir prekybos žmonėmis tinklą, baudžiamąjį persekiojimą. Teisėja Venckienė yra teisiama dėl sufabrikuotų kaltinimų, ji kaltinama pasipriešinimu policijai, nors iš tikrųjų smurtas buvo panaudotas prieš ją, jei bandant apsaugoti savo dukterėčią“.” toks pareiškimas reiškia kad minima ponia čia su kažkuo kovojo kažką viešino o žuvę žmonės gula į jos sąžinės vidų ..Taip kaip teisėsaugą matyt neduos atsakimu lieka tik “čisto siediečnoje priznanijie ” tos moteriškės .

papūsk į uodega, amerikonai       2020-05-27 9:33

mus gina draugas Putinas.
Pasirašo: prokurorai, antstoliai, teisėjai, TM valdininkai ir kiti tesės specialistai.
VOT !!!

Dzeikas       2020-05-27 8:58

Idomu ar tautiniai valdziai pakaks proto suprasti JAV subtilia uzuomina ant labai storu aplinkybiu. Kas tokie Smitas su Krisu? Peskies JAV kongrese.Ko gero net nezino kur ta Lietuva, Skandinavijoje ar Balkanuose ir ar europoje apskritai.
Tai cia kaip kaimynas kaimynui kokia pretenzija taiko, tai pirma pretendento vaikas pradeda snekas tarp vaiku, o tavo vaikas tau pasako. Galima ant to Smito numot ranka , vaikis durnystes sneka.
Tai veliau koks klerkiukas is Valstybes Departamento pas Linkeviciu viesiedamas lyg tarp kitko paklaus ,“kaip ten ta Venckiene?”. Ir jeigu lietuviska valdzia bus tupa ir arogantiska (kol slapiu skuduru per snuki negauna) kaip iki siol, tai gali tokiu klausimu sulaukt ir ne is smulkiu klierkiuku, ir ne is Valstybes Departamento.

Dzeikas       2020-05-27 8:49

Vilimui:
Pikantiska tai, kad Sovietijoje teismo tarejai, butaforiniai, BET BUVO.Nors del “butaforiniai” suabejociau. I “mielociu” jie nesikisdavo, jei ten dalykas gincytinas jie ten automatu dedavo parasus. Jie ir buvo Sovietu istatyti tam, kad pazabot “bezprediela”.Kad teisejas zinotu ir krantu nepamestu.Ivardinti baltu juoda(n), - JEIGU TAI NE POLITINIS UZSAKYMAS, o buitine byla, - jis, sovietinis teisejas negalejo.
T.y. net Sovietijoje tarejai buvo sioks toks saugiklis.

Kis       2020-05-27 8:39

esu pastovi lankytoja sioje svetaineje,nes yra kas paskaityti ir susidometi.
  Siulau visiems kas lankosi sioje svetaineje tiesos.lt ignoruoti si iatvirkeli"Stasi”,neskirkite jokiu emociju.tegu say rasineje.As jau jo komentaru senokai nustojau skaityti,tai raso didziausias Lietuvos parazitas.Nekreipkine i jo komentarus !

stasys        2020-05-27 8:18

Vladas Vilimas > Svarbi ne visuomenės atstovavimo teismuose galimybė , o kaip teismuose po tokios reformos veiks tokio atstovavimo mechanizmas . Va Amerikos kongresmeno išviešinta nuomonė labai aiškiai pasufleruoja kokiu keliu teismo sprendimai taptų paveikus iš išorės ..per tuos atstovus teisme . Aš irgi už idėja jog reikia plėsti visuomenės atstovavimą Lietuvos teismuose , bet ta rizika sunkiai pakeliama politikos vidutiniokams ..reikia laukti kol valdžia perims konservatoriai su soc.demais .. o visuomenė prisivalgiusi valstietišku saldžiu pončku paprašys šviežiai keptos duonos .. ir lietuviško svogūno .

antistasys       2020-05-27 7:53

Geriausi ,nuoširdžiausi linkėjimai gerb.Neringai Venckienei.

stasys        2020-05-27 7:39

cit. Kliedesiai. Nuo šiandien Lenkija nebegauna dujų iš “Gazprom”. Pasibaigė sutartis ir pratęsta nebebus. O jau tokie teiginiai, kad lenkams vamzdį bus lengviau tiesti, tai net nežinau kaip pakomentuoti. Yra toks dalykas kaip alkūnės ir apeigų gabaritų paskaičiavimo metodika, jei ką.” .. o tai kuo tada užkiša tuos 10 milijardu kubiniu metru savo suvartojamo poreikio ? Nepasikliaukite Lietuviška žiniasklaida .. ji apie daug ka rašo bet tikros analitinės tikrai trūksta . O dėl duju vamzdyno sankirtos čia ne techninio klausimo sprendimas o teisinio susitarimo kurį galima vilkinti .

Pagarba p. Smitui       2020-05-26 23:29

Aciu nuo eilinio piliecio.

>Tie, kas užsakė smurtą prieš Neringą Venckienę       2020-05-26 22:54

“Mes nugrimzdome į tokias gelmes, kuriose sakymas to, kas akivaizdu,
tampa pagrindine protingo žmogaus pareiga”. - George Orwell.

easy       2020-05-26 22:24

Tie kas finansavo vaikpisių gynimą, tie kas finansavo visą propagandą nukreiptą prieš Venckų ir Kedžių šeimas, tie yr yra banditai.
Pinigų pedofilų tinklo gynimui išleista daug, reiškia liko kokių nors pedsakų.
Daugiausiai propagandos buvo, yra sk!eidžiama per lietrydį, elenką, elertė bei delpių, 15minuti inkų kanalus ir portalus.
Toks platus užsakytos propagandos srautas negali nepalikti pinigų pėdsakų.
Kaip ir staiga praturtėję.
Didelio tinklo silpniausia vieta yra jo dydis. Visada būna silpnų grandžių.
Kažkas nemoka nulaikyti lieżuvio, kažkas pyksta, jog negavo didesnio kąsnio, o kai kam pernelyg kinkos tirta. Visada galima rasti tokį, kurį galima priversti papasakoti.

 

įdomu       2020-05-26 22:06

kiek dabartiniu metu apykojų turėtų nešioti nusikaltę teisėjai prokurorai ir advokatai. Kadangi ponia Venckiene yra moteris, tai lietuviškos temidės vyrai kaip dar neuždėjo akmenio po kaklu ar girnų, o ne tik apykojės.

Matyt visiems teisingumo tarnams, nagrinėjantiems šią bylą, labai patinka siaubo filmai, todėl niekaip nenori nutraukti šios bylos.

kažkam       2020-05-26 22:05

Sakote, bemokslis Ūsas negalėjo sukurti tinklo “specifinių” pomėgių aukštiems pareigūnams ir iš jų šantažo būdu melžti informaciją, kurią paskui parduoti pagrindiniam tokios informacijos pirkėjui regione?
O kaip beraščiai buduliai dešimtmečiais reketuodavo respektabilias įmones ir jų vadovus? Kodėl apskritai bemoksliai nusikaltėliai sugeba suorganizuoti ir įvykdyti sunkiai atskleidžiamus nusikaltimus, o kelis aukštuosius baigę žmonės atiduoda sukčiams visas santaupas?

sąsiui       2020-05-26 21:54

Kliedesiai. Nuo šiandien Lenkija nebegauna dujų iš “Gazprom”. Pasibaigė sutartis ir pratęsta nebebus. O jau tokie teiginiai, kad lenkams vamzdį bus lengviau tiesti, tai net nežinau kaip pakomentuoti. Yra toks dalykas kaip alkūnės ir apeigų gabaritų paskaičiavimo metodika, jei ką.

Valdžia,       2020-05-26 21:51

ir prieš aštuonerius metus ir dabar yra tiek prišantažuota iškrypėlių, kad net amerikosų autoritetų gali nepaisyti. Ir daryti spaudimą teismui. Nors, sprendžiant iš vykdomos detalios faro glušausko apklausos, susidaro įspūdis, kad teismas gilinasi į esmę, ir gauna informaciją, bet išvadas gali padaryti savas, t. y. iškrypėliams naudingas. Džiaugiuosi tik, kad Neringa pagaliau turi galvotą ir galimai dar nesugedusį dorą gynėją, kad turi įrašą, ir sunku bus teismui nuspręsti neteisingai…Viliuosi, Dievas neapleis Neringos…

to: palaukite 2020-05-26 14:29        2020-05-26 20:54

ši persona bando nukreipti dėmesį nuo bylos, o tik į Ūsą. Cituoju: ,,Nes būtent VSD pražiopsojo Ūso sukurtą tinklą. Per Ūsą kai kurios jautrios paslaptys, tokios kaip CŽA kalėjimas Lietuvoje, galėjo patekti į Rusijos specialiųjų tarnybų rankas.”.. Ūsas nebuvo toks protuolis - išsilavinimas vos vidurinis (?), kad jam patikėtų sukurti tinklą dėl CŽV kalėjimo… BYlą narpliojant reiktų:
apklausti buv. Seimo pirmininką Muntianą - kas ir kodėl jam rekomendavo A.Ūsą rūpintis vaikų namų, skriaudžiamų vaikų reikalais??? Iš čia vyniotųsi siūlo kamuolys. Kodėl Šedbaras kaip įsiutęs šuo puolė Venckienę, kaltindamas nebūtais, kaip paaiškėjo, nusikaltimais?
Kodėl į Seimo pedofilijos bylos tyrimo ar Venckienės bylos svarstymo komisiją, buvo įtraukti tik išrinkti į Seima generolas Vital. Gailius ir Povilas Urbšys? Jie balsavo už imuniteto panaikinimą. Kodėl, kai paviešintas įrašas, jie tyli, tarsi bijodamu pajudėti nuo kėdės, nes jau pridėjo į kelnes. Taigi, kas jiems ir kodėl įsakė taip balsuoti? Jei turite sąžinės - kalbėkite. Padėkite korumpuotai Lietuvos teisėsaugai atsitiesti, lipti lauk iš melo liūno.
Skverneliui, Požėlai toliau vadovauti Lietuvai - nusikaltimas, kaip ir tas Vaiko atėmimo įstatymo projektas, kurį bando prastumti vyriausybė šiuo metu. Kodėl?

stasys        2020-05-26 20:06

O kam Kongresui priimti “Nord stream-2” įstatymą kai ES direktyva veikė jau N metu ? Sustabdyti investicijas likus pakloti 150 km. vamzdžio nieko nereiškianti kvailystė . Mano asmenine nuomonę tas įstatymas prieš  “Nord stream-2”  buvo ypatingai reikalingas lenkams tiesiant savo dujotiekį  per Baltijos jūrą  skersai sustabdyto “Nord stream-2” . Kongreso priimtas įstatymas prideda derybinės galios LENKAMS PERSIDERĖTI 2021 su Rusais dėl naujos dujų tiekimo sutarties . Ar nustebsite jei Lenkija po 2022 taps dar vienu dujų habu Europoje per kuria tekės ir Amerikietiškos dujos ir Gazprom į Europą  ? Dabartinė sutartis draudžia lenkams perparduoti Gazprom dujas .. kitiems . Žiūrėkite į Ukrainos duotą pavyzdį kai ana dujas pigiau pirkdavo iš v. Europos . Ši karta Lenkai turi kur kas platesne pasiūlą suformavę  pas save su nauju busimu dujotiekiu, todėl ju sėkmė naudinga ir Trumpui .  Politikos tame nulis ..tik ekonominiai interesai . Beje ir ES naudinga .. direktyva kuri leis Gazprom išmušti dujų tiekimo Rusijoje monopolį , o čia ir vėl proga Europos kompanijoms turinčioms akcijų paketus Rusijos privačioje , kaip Novatek , gauti savo kraną į Europą .  “Nord stream-2”  veiks ir jokiu prielaidu tikėti kitkuo nėra ir nebus .Astravo analogas tik didesniu interesu kiekiu .

stasys        2020-05-26 20:01

Nežinau ar tam emancipuotam kvailiui – ei verta atsakyti , galu gale tai ne šio pasaulio būtybė ..purvina , apsileidusi , persunkta pykčiu ir savais įsitikinimais .Kas nutiks tokiam žmogui po dešimt metu ? ar dar greičiau .. kai tos jo prognozės nepasitvirtins ? nušoks nuo savo devynaukščio stogo ir pasiskelbs kankiniu –disidentu ? Nei vienos minties išsakytos kuri tiktu diskusijai .

štazpalaikiui       2020-05-26 19:53

“Viešinti teisminio kaltinimo medžiaga Seime be įteiktu įtarimu įtariamajam reikštu sužlugdyti bylą iš anksto”, rimčiausia morda porina kriminalinio režimo subinlaižys štazis.
Tokia proga, labai logiška štaziui užduoti paprastą klausimą:
-O be įrodymų, be nuosprendžio vadinti D. Kedį žudiku, Venckienę nusikaltėle, iš visų tribūnų, per visus ruporus aišku, jau ne poveikis teismų sprendimams?
Ar legaliai išvykusią į JAV, Amerikoje niekada ir niekur nesislapsčiusią, gyvenamąją vietą toje šalyje tvarkingai deklaravusią, turėjusią legalų darbą ir JAV oficialiai mokėjusią mokesčius Venckienę penkis metus vadinti “bėgle” nebuvo pretekstas spaudimas ir pretekstas Lietuvos teisėsmaugai ją suiminėti, taikyti kardomąsias priemones?
Tavo štazi režimo “teisingumas” yra selektyvus ir todėl neturi nieko bendro su doru teisingumu. Tokio falšyvo “teisingumo” neprivalo ir nepripažins joks save gerbiantis žmogus. Žlugus šiam nusiklastamam trežimui visų režimo represinio aparato veikėjų ir režimo kolaborantų lauktų Tribunolas ir griežti nuosprendžiai.
Tu chuntos sargini bobike, manai jog tavo ponai valdys ir gyvuos amžinai?
Nebūčiau toks užtikrintas, oi nebūčiau…

Stasiui       2020-05-26 19:31

“Proto bokste”,kiek tau centu uzmoka uz lojima? gal kas ir masto sirdimi,bet tu neturi nei sirdies nei proto likuciu pas tave nerasta….

stasys        2020-05-26 19:17

Jus mąstote širdimi galbūt jausmais , bet tikrai ne protu . Viešinti teisminio kaltinimo medžiaga Seime be įteiktu įtarimu įtariamajam reikštu sužlugdyti bylą iš anksto. Teisingi tie kaltinimai ar klaidingi , mūsų valstybės įstatymu normomis ta turi padaryti teismas visuomenei prižiūrint .Todėl jei iš anksto pasirūpinama tokią bylą diskredituoti galima tik viena teigti jog tai atvira diversija prieš Lietuvos Konstitucija ir pačia valstybe . Galu gale turėkite drąsos ‘garliavinės‘ pripažinti jog ir tuo abejotinu konflikto atveju visuomenė, tai grupei žmonių, suteikė pakankamai įgaliojimu patiems apsiginti įrodymais , Seimo rinkimai 2012 ta tik papildomai įrodo . Ar dar yra kažkokia moralinė teisė buvusiai teisėjai kažko iš tu teismu Panevėžyje reikalauti .? Kaip man tai jokios . Tikiuosi tas Kongresmenas atvyks į Lietuva teisme duoti savo parodymus apie jam žinomus faktus jog Lietuvos teismai korumpuoti ?  aha.

порядок       2020-05-26 19:11

Teisingumui Lietuvoje suėjo senatis, todėl 1990 Kovo 11-ją pabandytas kurti teisingumas Lietuvoje nebegalioja. Lietuvoje restauruotas sovietinis nomenklatūrinis režimas, + įteisintas pinigų galios prieš teisingumą legalizavimas.
Dabar Lietuvos imitacinėje kvazi-valstybėlėje galioja Ordos “tvarka” -
“Я начальник, ты дурак”.

sąsiui       2020-05-26 19:06

Kaip patogu apsimesti durniumi! smile JAV Kongrese priimtas įstatymas ir ES direktyvos taikymas - visiškai skirtingi dalykai.

Senatis negali       2020-05-26 18:52

gelbėti nuo teisingumo. O nuo neteisingumo? Kai ko nuomone, Neringa, matydama, kad virš jos kaupiasi neteisingumo debesys, turėjo nuolankiai laukti neteisingo teismo pagal neteisingus kaltinimus? Turėtų būti kažkokia juridinė norma, apsauganti žinomai neteisingai apkaltintą žmogų, kuriam pavyko pasislėpti. Juk to meto Seimas pasielgė tiesiog niekšiškai ir amoraliai , kai negavęs pilnos informacijos, vis gi išdavė leidimą patraukti ją baudžiamojon atsakomybėn…

Šitame       2020-05-26 18:15

Tiesos lt labai daug konservinių veidų, o gaila, portalas praranda susidomėjimą, nors suprantu, visokių turi būti…

stasys        2020-05-26 17:24

sąsiui 2020-05-26 16:34 > cit. “Tokiems kaip tamsta derėtų priminti, kad labai panašiai ir “Nord stream-2” sustabdymo ir nukenksminimo projektas JAV Kongrese prasidėjo. Atrodo net Kremliaus diplomatai rimtai nežiūrėjo į tokį įstatymo projektą.” niekas niekur nieko nesustabdė , pakeitė žaidimo taisykles ir priminė jog reikia draugiškai dalintis . Skaitykite Vokietijos spaudą .

kuznecowa       2020-05-26 17:05

Venckeinė turi būti nuteista už tas policinko mėlynes, kurias jis gavo treniruotėje penkios dienos prieš Garliavos šturmą!

TIESOS       2020-05-26 16:59

    Konstitucijoje parašyta: Teisingumą Lietuvoje vykdo teismai. TEISINGUMĄ !  Klausimas :  kiek Lietuvoje padaugės TEISINGUMO, nuteisus Venckienę ir išreketavus iš jos 100 tūkstančių eurų? Garsieji konstitucijos žinovai ir aiškintojai - išeikite į visų miestų ir miestelių aikštes ir aikšteles ir garsiai atsakykite TAUTAI į šį klausimą. Galima drąsiai garantuoti - niekas neis ir nieko neaiškins. Jie, žinoma,  supranta, kad teisėsauga vietoj teisingumo įvykdė ir tebevykdo pedofilų užsakytą neteisingumą. Tai jie, prisidengę teismo sprendimo vykdymu, 2012-ais metais Garliavoje įvykdė brutalų ir nusikalstamą teroro aktą, kurį daugumą jau mintinai žino. Ir jokie cininai to neištrins iš atminties. Kokie nekvalifikuoti ir nekompetentingi šturmo plano rengėjai(sila jiest - uma nie nado). Dabar gi kelia ieškinius Venckienei, kuri čia ne prie ko. Auka ir nusikaltėliai be jokių ceremonijų sukeisti vietomis. Tegul patys ir sumoka - taip tikrai butų įvykdytas nors dalinis teisingumas. Dalinis, nes žudikai nėra surasti ir nubausti,  jų net neieškojo, tebuvo tik bylų imitavimas. Ir kodėl pagrindinė liudytoja su dukra yra izoliuotos, ištremtos iš Lietuvos? Kodėl joms atimtos teisės laisvai gyventi Tėvynėje, susitikinėti su artimaisiais ir giminėmis? Ar ne todėl, kad gali pamatyti ir atpažinti likusius tvirkintojus , nes jie galbūt šmėžuoja ir TV ekranuose? Todėl bet kokia kaina ir stengiamasi susidoroti su Venckiene. Kad kuo greičiau viskas užsimirštų, nueitų į praeitį? Tokio ciniško žmogaus žeminimo, pjudymo, tyčiojimosi, psichologinio spaudimo, be perstojo keliant falsifikuotus kaltinimus ir didžiulius piniginius ieškinius , LIETUVOJE TIKRAI DAR NEBUVO. Tačiau Lietuvos ŽMOGAUS TEISIŲ gynėjai tyli, kaip žuvys. Tyli valdžios institucijos. Juk toks tylėjimas demonstruoja jų tikrąjį moralinį ir dvasinį veidą, jų vertybių menkumą.  Matyt,  per tokią publiką visokiems iškrypėliams ir rafinuotiems nusikaltėliams labai lengvą valdyti Lietuvą...

Deivis        2020-05-26 16:51

Policajus Mindaugas Gušauskas teisme tai ant Vaicekauskienės pila šiek tiek smile Audio įrašas yra LL. Gal ir čia įdėkite. Policajus iš balso labai neramus smile

sąsiui       2020-05-26 16:34

Tokiems kaip tamsta derėtų priminti, kad labai panašiai ir “Nord stream-2” sustabdymo ir nukenksminimo projektas JAV Kongrese prasidėjo. Atrodo net Kremliaus diplomatai rimtai nežiūrėjo į tokį įstatymo projektą. O kuo tai baigėsi, jau matome. Suprantu, kad tokiems kaip tamsta nieko kito ir nelieka, kaip tik bandyti žiūrėti skeptiškai į tokius kongresmeno pranešimus ir bandyti menkinti jų svorį.

Deivis       2020-05-26 16:14

Lietuvos valdžia ne tik korumpuota, bet ir prekiauja žmonėmis. Abejonių net nėra. O teisėsauga yra organizuotas nusikalstamas susivienijimas. Įskaitant ir policiją.

Raysa Jukšnevičienė       2020-05-26 16:12

PindoSSai pola!

Ada       2020-05-26 15:57

Aiškiai pasake- korumpuota valdžia! Tai ko tylite išgamos!? Paduokite kongresmena į teismą! Ar sėdesite prisisi….? Cha cha

koncervinė raselė       2020-05-26 15:48

jau ir amerikonai puoooola-a-a-a-a a a a a!

stasys        2020-05-26 15:25

ūsuotos aldonos vėl šurmulį kelia .

stasys        2020-05-26 15:23

Skeptiškai žiūrių į tokius pareiškimus , na bet politiko duona taip ir valgoma,..  daug žodžiu per burna o argumentai lieka neviešinami ir šone anapus . Kongresmeno niekas nepalaikė anuo metu JAV tarpininkaujant N. Venskienei dėl ekstradicijos ,žiūrėk ir ši karta Amerikos ‘gražlis‘  liks neišgirstas . Tiesa Lietuvos ambasada galėtu bent simboliškai tam diedui priminti kur jo vieta Lietuvos teisinės sistemos procese ? mano asm. nuomone prie ‘parašos dliudo‘ .Lietuvos valstybės teisė pasiusti ta nepatenkinta žmogų . Senatis besislapstančio negali išgelbėti nuo teisingumo ., tai sugriautu esminius teisingumo principus .. bausmė neišvengiama nusikaltus .

Aaaaa       2020-05-26 15:19

Ir tiesos lt blokuoja komentarus kaip ir lrytas

Aldona       2020-05-26 15:17

kiek dar mes kentėsime neaiškių subjektų melą “valstybės vardu”? Kas vyksta Lietuvoje? Ir tai daro teisėsauga, kuri turi mus ginti? Gal jau Lietuvos nėra, o vietoje jos Pedofilija?

sąsiui iš Panevėžio       2020-05-26 15:05

Tai 100 000 eur. ieškinys Venckienei, sakai? smile

palaukite       2020-05-26 14:29

Ne iškart, bet pamažu čia išsirutulios tokia istorija! Ar tik neteks Skverneliui su Požėla bėgti į Rostovą prie Dono? smile Viskas buvo aišku nuo pradžių kuo tai baigsis. Mes nieko nesužinosime, bet CŽA gali apriboti ar net nutraukti bendradarbiavimą su VSD. Nes būtent VSD pražiopsojo Ūso sukurtą tinklą. Per Ūsą kai kurios jautrios paslaptys, tokios kaip CŽA kalėjimas Lietuvoje, galėjo patekti į Rusijos specialiųjų tarnybų rankas. Dėl to ir taršoma Venckienė su tokiu įniršiu, nes per ją atsiskleidė labai galingų žvalgų visiška impotencija ir nekompetencija.

Tie, kas užsakė smurtą prieš Neringą Venckienę,       2020-05-26 13:57

privalo būti atskleisti ir nuteisti pagal visą įstatymo griežtumą,
kadangi tai yra Lietuvos nacionalinio saugumo klausimas:
neįmanoma sukurti vakarietiškos teisinės valstybės,
kuomet sveiko proto individai regi akivaizdų ir neproporcingą smurtą
dar ir prieš teisinę neliečiamybę turinčią teisėją,
o klano manipuliuojama žiniasklaidą ir samdyti kai kurie teisėsaugos atstovai atvirai meluoja, kad smurtavo pati auka.
Akivaizdžios gali būti ne tik aksiominio mąstymo prielaidos,
bet ir akimis regimi įvykiai - vienas tokių yra ir kiekvienam prieinama filmuota medžiaga apie smurtą prieš moterį (Neringą) ir vaiką (Deimantę).


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Išlaikyti LRT gyventojams kainuoja triskart brangiau nei Vyriausybę

Nida Vasiliauskaitė. Mokslas yra dalykas didis

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Atgimstantys paminklai. Kun. Robertas Gedvydas Skrinskas: Atkurkime Gumbių kaimo koplystulpį –  išgelbėkime istorinį paminklą

Povilas Urbšys: „Vytis yra tai, kas mus gali suvienyti“

Rasa Čepaitienė. Atsisakantys keistis

Nida Vasiliauskaitė. Apie Linos Žigelytės versiją iš serijos „Kas atsitiko Nidai Vasiliauskaitei?“

Iš propagandos frontų: Dainius Pūras. Apie smėlį ir paplūdimį Lukiškių aikštėje kaip laimingoje erdvėje

Povilas Urbšys: Jei bus priimta tai, ką siūlo valdantieji, Lukiškių aikštėje stovės ne Vytis. Argi tai ne dar viena išdavystė?

Ne juokas. Politinis kompasas pagal liberalus

Andrius Švarplys. Kas gali apginti žodžio laisvę ir laisvę apskritai?

Geroji Naujiena: Stiprūs Jo malone

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Raimondas Navickas. O gal tai jokie NE vandalai? Gal tai PROTESTUOTOJAI?

Pagaliau. Vygantas Malinauskas. Katalikų jaunuoliai neleido nugriauti šv. Junipero Serra statulos Kalifornijoje

Ramūnas Aušrotas. Hipsteriai, į Seimą!

Česlovas Iškauskas. Smėlis pro pirštus. Ironiškos pastabos

Iš propagandos frontų: LRT atsiskaito visuomenei: birželio 29 d. 16 h per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt. rengia spec. laidą, kviečia klausti

Ne juokas. Tadas Skukas vilniečių vardu: mere Š., pasitikrink sveikatą!

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (I)

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Heraklio beieškant

Gedimino Jankaus kreipimasis į TS-LKD atstovus Vilniaus Taryboje: Kodėl jūs veidmainiaujate, kolaboruojate su mankurtais?

Algimantas Rusteika. Riba, kurią peržengus jūsų neišgelbės jokia jėga, policija ar vandens patrankos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Nebūkime aukos

Nida Vasiliauskaitė. Miesto valdžios akimis esate infantilūs buzzwordais valdomi pampersiniai

Arūnas Bubnys. 1941 m. birželio sukilimas Vilniuje

Seime registruotas įstatymas siekiant apsaugoti Lukiškių aikštę nuo tolesnio jos išniekinimo

Rasa Čepaitienė. Pornokratija*

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.