Žmogaus teisės, Pedofilijos byla, Šiaurės Amerika

JAV Apeliacinis teismas dėl Neringos Venckienės ekstradicijos spręs lapkričio 27-ąją

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 1 d. 1:16

15     

    

JAV Apeliacinis teismas dėl Neringos Venckienės ekstradicijos spręs lapkričio 27-ąją

Naujienų agentūra „Associated Press“ praneša, kad pirmadienį, spalio 30 dieną, Federalinis apeliacinis teismas Čikagoje paskelbė, jog posėdis, kur bus išklausyti Neringos Venckienės ir JAV pareigūnų argumentai dėl buvusios teisėjos ir Seimo narės ekstradicijos į Lietuvą, įvyks lapkričio 27 dieną. Bylą nagrinės JAV Apeliacinio teismo trijų teisėjų kolegija.

47 metų N. Venckienė neigia jai pareikštus kaltinimus ir, baimindamasi dėl savo gyvybės, prašo JAV politinio prieglobsčio.

Agentūros „Associated Press“ duomenimis, Valstybės departamentas, leidęs išsiųsti N. Venckienę iš šalies dar balandį, galėtų tai padaryti ir nelaukdamas apeliacinio teismo sprendimo, tačiau, pranešama, to daryti neketinama.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wwwe       2018-11-5 4:37
Plieninės stiprybės       2018-11-3 0:24

gerbiamai Teisėjai Neringai Venckienei ir jos šauniam Sūnui Karoliui kovoje su LT. iškrypėliais valdžioje ir teisėsaugoje. Tegul Dievas Jums padeda.

Atgimęs Herkus Mantas       2018-11-2 14:49

Pirksiu jankių uždėtas Neringai ant kojų tas baisias grandines ir gėdinga, oranžinį kalinės chalatą. Grandines nusiimsiu pats kai tik ji pasirodys ant lėktuvo trapo Vilniaus oro uoste. Nukopijavęs jas uždėsiu ant visų supuvusios teisėsaugos vadovų kanopų. Prisiuvęs oranžinių kalinių chalatų paprašysiu Karbauskio, kad papuoštu jais visas VTAĮ tarnybų specialistes. Tegu vaikai mato tą gėdingą spalvą, gal suspės pabėgti nuo nužmogėjusių jų sielų žudikių. Teisingai dar 2010 m. perspėjo vaikų psichiatrė Banga Nastopkaitė, jog šita tarnyba pavers vaikų sielas pelenais. Tai daug baisiau negu Osvencimo žudynės kai žmogaus kūnus versdavo pelenais. Pavertus vaikų sielas pelenais, prisiveisia pulkai Matuko bei Strazdauskaitės žudikų.

betgi       2018-11-1 21:58

venckienė neturi jokių pateisinančių priežasčių,kad ją paliktų JAV.Skundas yra tik laiko vilkinimas.Ją be jokių abejonių grąžins.Amerika ne ta šalis,kur teismams gali vadovauti minia ar politikai.bent iki šiol tai akivaizdžiai matosi.Teisėjams svarbiausia faktai.

Dzeikas       2018-11-1 21:06

Sima Kudirka grazino ne Amerika, o laivo kapitonas. Tuo metu su sovietais buvo “razriadkos” politika, na toks laikinas santykiu atsilimas mazdaug nuo karo Vietname pabaigos ir sovietu invazijos Afganistane pradzios , mazdaug 8 metus.
Jie ten kazkoki geschefta su sovietais dare, kazkoki bendra akcija laivybos technikos srityj. Kudirka is sovietu laivo ir perbego.
Kapitonas gi grazino grynai is savanaudisku sumetimu, nes sovietai priesingu atveju grasino nutraukti bendradarbiavima. Vienzo kapitonas nutare tyliai sita reikala uzraugt nesikonsultuodamas su krantu , o gal pavaizdavo reikala taip, kad krantas nutare neteikti politinio atspalvio ivykiui.
Pati scena , kai grazinus Kudirka jis imtas tiesiog jankiu akyse dauzyti, taip paveike amerikieciu jureivius, kad grize krantan ir ispasakoje jie sukele nemenka skandala. Kapitonui aisku joks teismas nieko padaryt negalejo, jis veike savo atsakomybes ribose. Sleifa aisku apturejo negera.
Todel Kudirkos atvejas daugiau amoralaus zmogaus, privataus asmens poelgis. O Venckienes atveju yra teisines ir politines valdzios kolizija.

Istorinė Amerikos klaida       2018-11-1 20:32

Jeigu ekstradicija įvyktų, tai labai primintų atvejį, kai amerikiečiai 1970 metais grąžino Simą Kudirką atgal į sovietinį laivą, kad komunistai galėtų su juo susidoroti.

Ema       2018-11-1 20:23

Labai tikiuosi Tiesos, Teisybės ir padorumo iš JAV teismų. pono Pavelnionio vizitas atsiduoda senais senais laikais, kai per tovariščius galėjai pasiekti reikiamą rezultatą, meldžiu, kad JAV ši sovietinė atgyvena nesuveiktų, laikykitės, ponia Neringa, tikimės, kad Jūsų pergalė gal ir Lietuvoje prasklaidys tamsumas.

PRITARIU       2018-11-1 20:05

Dzeikui.Trijų Amerikos teisėjų kolegija tikrai nekreips dėmesio į Povilionio vizito Amerikoje metu kažkokius prašymus ir “paaiškinimus”.Pati teisėja Neringa, JAV pareigūnai ir advokatai sugebės įrodyti ,kaip viskas buvo, o ne kaip kažkam turi būti…Tikėkimės geriausio - tai yra TIESOS.

Dzeikai,       2018-11-1 19:54

ačiū tamstai, daugmaž išaiškinai kas ir kaip, ak, kad taip ir nutiktų ♥

Voras-kryžeivis       2018-11-1 17:38

Jeigu jankių apeliacinis teismas neatiduos mums Venckienės,
Ameriką paskelbsiu esant puliniu.

Dzeikas       2018-11-1 12:30

Manausui: tavo fraze “Amerikonams musu N.Venckiene neidomi,jiems svarbiau…” tiek pat teisinga, kiek “lietuviai plamai remia pedofilus”.
Apibendrinimas vienas is seniausiu mulkinimo budu.
Yra amerikonai politikai, yra amerikonai teisininkai. Yra teisingumas kurio maziau ar daugiau stengiasi laikytis visi amerikieciai. Politikai i teisinguma linke uzmerkt akis, nes Venckiene pirmoj eilej uzsienio politikos objektas. Na paprase savas kales vaikas(Lietuvos vaidmuo JAV uzsienio politikoje) tokio mielociaus, kazkokia avantiuriste atiduoti ir panasu kad tai jiems(Lietuvai) svarbu, net sava “shestiorke” atvare (Pavilioni) prastumineti si reikala. Reiktu ispildyti, nezinio ko gali is tu lietuviu veliau prireikt.
Kita valdzia , teisine, kuriems ir pinigus uz tai moka , kad istatymo butu paismoma ir teisingumas jiems zymiai svarbesnis negu politiku interesai, pasake “stop! tamsus reikalas cia”. Juolab 2 kongresmenai isikiso i ta reikala(kongresmenia istatymu leidziamoji valdzia, jie tiesiogiai neatsako uz reikalu tvarkyma). Vienzo kolizija gaunasi , ir ta kolizija pakankamai rimta, nes JAV precedentine teise, kad JAV sajungininkas praso ekstradicijos, bet ekstraduojamas ginasi, kaltindmas kad ji siekiama sudoroti neteisiniu budu JAV sajungininkes ir demokratines teisines valstybes(JAV politikai taip traktuoja) Lietuvos.
Zinome kaip tokia kolizija issiprestu Lietuvoje. Prezikes sekretorius paskambintu prokurorui irpasakytu, kad “2 nuomuoniu siuo klausimu but negali.Nepavesk”. Ir prokuroras zino ,kas jam bus jeigu rimtu klausimu “paves”.
JAV kitaip. Tu gali padaryt kaip prasys koks klierkelis is Valstybes Departamento(pats sekretorius , t.y. uzsienio reikalu ministras skambint nesiryz - savo karjeros mirties nuosprendi pasirasytu) , bet kas bus veliau? O jeigu tie kongresmenai pajudins si klausima ir kas nors is norinciu uzimt teisejo vieta pakels klausima: “kaip cia taip, JAV visu skriaudziamuju uztareja ir globeja (pacituos kad ant Laisves Statulos postamento uzrasyta) ir atidave susidorot. Juk paskaitykite ka ji(Venckiene) rase apie bylos aplinkybes Lietuvoje. Kaip gali toliau teisejaut jeigu tavo sprendimas paneigia kertines JAV vertybes ir deklaracijas?”
Jus galvojate, kad politikai isgelbes teiseja, tipo cia as paprasiau? Ne Lietuva. Politikai NESIKIS i teiseju tarpusavio aiskinimusis. Todel tie teisejai gerai pasvers viska pries spresdami Venckienes likima, ir manau nesiryz rizikuot savo karjeromis tenkindami politiku “prasymus”- kaprizus. Ypac jeigu ginyba bus paruosta, argumentuota ir turinti uznugari. Ir tai kad advokatai emesi ginti be honoraro( oho, negirdetas dalykas, JAV advokatas pasilabina su tavim - jau moket reikia) rodo ,kad byla rezonansine net ir JAV.

Manau       2018-11-1 11:30

Amerikonams musu N.Venckiene neidomi,jiems svarbiau susitarimai tarp valdzios del kalejimo ir kur pinigai labai dideli mesti ir t.t…gaila,bet jie aukos ir atiduos i LT…o cia laukia ir tikrai ja suvalgis ir tuo paciu parodis,kad nevalia pries valdzia eiti arba kitaip galvoti..rezultatas aiskus..eiliniu zmoniu ibauginimas..o juk mes ir taip avinai,argi ne?

Juozas       2018-11-1 10:18

Patikslinkite:
Negalima lapkričio 30 d. paskelbti apie lapkričio 27 d. įvyksiantį posėdį.

Agnė       2018-11-1 10:02

Tikiuosi, kad Neringa Venckienė sugebės likti JAV. To jai ir linki daug, net labai daug Lietuvos źmonių. O “peiliai ir šakutės” gali likti be darbo.

galanda peilius ir šakutes       2018-11-1 9:10

Lietuvos teisėsauga ruošiasi: galanda peilius, šakutes - po gabaliuką, labai skausmingai gyvą suvalgys N.Venckienę...


Rekomenduojame

Povilas Gylys. Kodėl vieni skandalai eksponuojami, o kiti pridengiami?

Ramūnas Aušrotas. Lyčių lygybės prievaizdų užmačios

Leonas Merkevičius. „Perversmininkų“ bylos naujienos

Tautos forumo rezoliucija dėl LRT laidos „Spalvos. Gėjai tėčiai“

Valdas Vasiliauskas. „Mūsiškių“ premjera: nei bravo, nei švilpimo. Nieko

Vygintas Gontis Statistikos departamentui: kaip susidaro tie 0,6% BVP, kuriuos neva skiriame mokslui ir studijoms? Ir kodėl jų niekas daugiau nemato?

Liudvikas Jakimavičius. Ir pasklido kvapas

Rasa Čepaitienė. Baubinimas

Vokietija įveda sienų kontrolę: Europos be sienų svajonė žlugo negrįžtamai?

Vytautas Radžvilas. Ne rinkiminio turgaus prekeivių, bet kovojanti partija!

Advokatas Jonas Ivoška. Ar Lietuva yra teisinė valstybė? (II dalis)

Pirmą kartą paskelbtas žydų žudikų Paneriuose sąrašas

Jie labai myli kultūrą

Algimantas Rusteika. Kodėl aš negaliu jos pamiršti?

Vytautas Sinica. Drakoniška? Absoliučiai. Proporcinga? Ne. Ar tai atgrasytų nuo atitinkamų pažeidimų ateityje? Neabejoju

Kun. Grégoire Celier FSSPX. Imigracija – principai, teisės, praktika (II)

Advokatas Jonas Ivoška. Ar Lietuva tebėra yra teisinė valstybė?

Geroji Naujiena: Mūsų Viešpats Jėzus Kristus – Visatos Valdovas

Kodėl signatarui sopa širdį dėl Lietuvos?

Liudvikas Jakimavičius. Kultūrininkai ar „kultūrininkai“?

Rolandas Kačinskas. Susipažinkime: Graikijos garbės pilietis Zygmantas Mineika – sukilėlis, kuriam motina antrąkart padovanojo gyvenimą

Vladas Vilimas. Klausiate: ar pasitikime teismais? Bet apie kokius teismus kalbate, p. Šedbarai?

Arkivysk. Gintaras Grušas: Žinia, kurią mums skelbia prieš dvejus metus atrasti sukilėlių palaikai

G. Nausėda: „Jų keltos pilietinių teisių, tikėjimo, sąžinės ir žodžio laisvių, socialinio teisingumo idėjos žymėjo mūsų tautų atsivėrimą modernybei“

Iškilmingai palydėti amžinojo poilsio Rasų kapinėse atgulė Lietuvos žemės didžiavyriai – 1863–1864 m. sukilimo vadai ir dalyviai

Algimantas Rusteika. Prisiminimai apie ateitį

Ramūnas Aušrotas. Apie Laisvės partijos atstovų iniciatyvas, siekiant varžyti laisvę šeimose

Vytautas Matulevičius. Iš JAV galime prašyti tik kareivių ir tankų, bet ne teisėjų. O gaila

Kun. Grégoire Celier FSSPX. Imigracija – principai, teisės, praktika (I)

Kviečiame į konferenciją–diskusiją apie gender ideologiją!

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.