A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: Channel_images_model::$LOCS

Filename: models/channel_images_model.php

Line Number: 446

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Line Number: 806

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 409

JAV apeliacinio teismo posėdyje svarstyta Neringos Venckienės ekstradicija į Lietuvą (papildyta) | Tiesos.lt

Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Iš propagandos frontų, Pedofilijos byla

🌄JAV apeliacinio teismo posėdyje svarstyta Neringos Venckienės ekstradicija į Lietuvą (papildyta)

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 28 d. 3:08

48     

    

JAV apeliacinio teismo posėdyje svarstyta Neringos Venckienės ekstradicija į Lietuvą (papildyta)

Antradienio vakarą (Lietuvos laiku) JAV 7-asis apygardos apeliacinis teismas Čikagoje pradėjo nagrinėti Neringos Venckienės skundą dėl JAV sprendimo, leidusio išsiųsti buvusią teisėją ir Seimo narę į Lietuvą.

Per šiam klausimui skirtą pusvalandį teismas turėjo išklausyti abiejų pusių – Jungtinių Valstijų Valstybės departamento, priėmusio tokį sprendimą, ir jį apskundusios N. Venckienės advokatų – argumentus. Kiekviena pusė savo pozicijai išdėstyti turėjo po 15 min. Pati N. Venckienė posėdyje nedalyvavo.

Kaip „Twitter“ paskyroje rašo N. Venckienės bylą iš arti stebintis žurnalistas Michaelis Tarmas, N. Venckienės advokatas Barry Spevackas, pristatydamas teisėjams savo ginamosios poziciją, teigė, kad N. Venckienei keliami kaltinimai neatitinka ekstradicijos reikalavimų: „Atsakovė sukėlė sukilimą prieš Lietuvos valdžią“. M. Tarmo pastebi, kad teisėjas tokius teiginius įvertino skeptiškai.

Kada bus skelbiamas teismo sprendimas, dar nepranešta – gali tekti laukti keletą savaičių.

Valstybės departamentas per tą laiką ekstradicijos nevykdys, nors ir turi tam teisę.

* * *

Suprantantiems anglų kalbą siūlome išklausyti ar atsisiųsti N.Venckienės teismo posėdžio garso įrašą:

 

* * *

Būtume dėkingi, jei kas imtųsi patalkinti – trumpai ar išsamiai atpasakotų, kaip vyko teismo posėdis, kuo grindė savo poziciją N. Venckienės advokatas, o kuo – JAV Valstybės departamentas, kaip į jų argumentaciją reagavo teismas: ką ir kodėl prašė patikslinti ir pan.

 

* * *

Kiti šaltiniai: Michaelio Tarmo iš „Associated Press“ agentūros parengta publikacija „US court hears arguments in ex-Lithuanian judge’s case“, perspausdinta ir „New Times“ (ČIA).

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

aušra       2018-12-3 0:32

labai keistai pasirodė tai, kad teisėjai nenurodė datos, kada bus paskelbtas sprendimas. Neteko girdėti tokio dalyko. Ar JAV tai praktika, ar sukurtas precedentas? Ar teisėjas nežino savo darbo krūvio, kad NEGALI NURODYTI KONKREČIOS DATOS. Susidaro toks vaizdelis, kad norima niekam nežinant, negirdint, patyliukais paskelbti sprendimą šitoje byloje, kuri aptarinėjama per TV, laikraščius….... Net ir Lietuvoje neteko girdėti tokio dalyko, kad žmonės būtų nežinioje ne tik dėl sprendimo, bet ir dėl jo paskelbimo datos.

Al. Dzeikui       2018-12-1 12:49

Apie ko vertą valstybę. Panašu, kas valdžią užgrobė buvusio okupanto paliktas ,,Trojos arklys”, rezervistų kolona. Ir jeigu tai jie, tai valdomi yra iš svetur. Nepriklausomai kokia ta valstybė ar tauta. Net Amerika žymiu laipsniu užgrobta ją naikinančių marksistų.Nuostoliai baisūs. Bet tai suprantama - vyksta karas, nors ir ,,hibridinis”, užsimaskavęs ,,klestėjimu” ir ,,pažanga”. Bet tikras pralaimėjimas bus tik tada, kai nuspręsime, kad pralaimėjom. Daug kas nori mus tuo įtikinti, ir daug kas patiki. Bet ne visi.

Dzeikas       2018-12-1 0:48

to to Ema:
Dievo eismas be abejo yra. Taciau tiems, kurie “nusiplove rankas” ir musu valstybei, tautai nepakankamai reagavusiai i akivaizdzia skriauda tam, kuris negali apsiginti jo, teismo nepavyks isvengt taip pat. Ko verta valstybe , kurios pareigunai stato valstybe ant netiesos(cia apie versija kad Mergaite buvo paaukota ant valstybes porestizo aukuro)?

to Ema       2018-11-30 19:26

Taip, kas gali paneigti, kad jie jaučiasi net labai patogiai - jie gali viską apversti aukštyn kojomis, juodą padaryti baltu, gali teisti ne tuos, kurie 2 metus netyrė Kedžio 200 skundų, o teisti tuos, kurie teisingai atliko tyrimą, turiu galvoje tardytoją Kairienę ar Kerienę, KAŽKODĖL NETEISTI TUOS, KURIE nereagavo į Latvijos atsiųstą medžiagą apie LR pedus…. KOL ATEINA DIEVO TEISMAS. Turiu galvoje žydinčią jauną advokatę L.K ir jos likimą.

Ema       2018-11-30 17:41

Jeigu šito komentatoriaus įžvalgos teisingos (aš kažkodėl tikiu, kad taip), jeigu ir Prezidentė žinojo apie jo nusikaltimą ir gal dėl to jo neišsiuntė ambasadorium į Ispaniją, negaliu suprasti, iš kur atsirado tiek jėgų grobti mergaitę ir išdanginti ją velnias žino kur??? Neatsirado sveiko proto ir žmoniškumo sustabdyti šią tragediją, nejaugi tokie visiškai nužmogėję jau esame, kad vietoje to, kad tirti bylą TEISINGAI, grobiama auka, persekiojama giminė ir kiti, kurie išdrįso ginti juos? O jeigu tikrai nebėra nei mergaitės, nei Stankūnaitės? Vaje, kiek kraujo, kančių ir ašarų šioje byloje žudikėje! Ar atlaikysme tokį nuosmukį? Nejaugi tie, kurie daro sprendimus niokodami žmonių likimus jaučiasi patogiai? Man labai baisu…

to >>to >V.B.        2018-11-30 16:53

nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Gal, kaip buvo Latvijoje, kažkas sės, kažkas atsistatydins, gal atsiras pedofilų duomenų bazė.........

>>to >V.B.       2018-11-30 16:44

O gal ką šviesaus tame įžvelgtumėte?

to >V.B.       2018-11-30 15:49

IŠ PIPEDIJOS 2009 metai - kažkas rašė - Valteris Baliukonis - anoksai Lietuvos diplomatas, turėjo tapt ambasadorium Ispanijoje, matomai, kažką prisidirbo jau, nes Grybauskaitė pareiškė, kad juo nepasitiki ir į jokius ambasadorius ar dar belenkokias pareigas neskirs ir viskas!
Tai šiaip jau gal ir nieko nerašytume, ale šiaip istorija užstrigo, ką gali žinoti, gal ateičiai pravers..


NEGI IŠSIPILDYS ABEJONĖ, KAD ATEIČIAI PRAVERS? Darau prielaidą, kad tai su juo Venckienė važiavo liftu teisme ir tai jis įėjo pas teisėją Furmanavičių ir fotorobotas buvo sudarytas jam, o dabar Venckienė jį atpažino, nes kitaip negalima kaltinti žmogaus, kuris negali apsiginti, nes yra miręs. Jeigu tai trečias, darome prielaidą, kad Prezidentė nuo pat pradžių žinojo apie jį, todėl buvo išsiųstas iš LR, KAD JO NESIMATYTŲ, KAD JO NEPAŽINTŲ. Taigi mergaitės, 99,9 procentai nėra gyvos, kaip ir Stankūnaitės, jeigu kažkam parūpo susidoroti net su Valteriu. Baisu net pagalvoti, kas bus, jeigu Venckienę sugrąžins, kokie bus teismai, faktiniai įrodymai, liudytojai ....o gal ir mirtys

Ema >klaustukams       2018-11-29 17:26

Liūdną Tėvynės vaizdą nupiešėte, bet realų... :( Jau matau, kad valdžioje NĖRA nei sąžinės, nei žmogiškumo, man nesuprantama, kokie padarai valdo mūsų valstybę. Tik nesakykite, kad patys išsirinkome! Kaip mes galime išsirinkti, jeigu, pvz., renku krikščionį demokratą, o jis po liberalo skėčiu lindi? Kiti renka neva socdemą, anie irgi tik liberalai, pasirodo, visi jie nuožmūs liberalai, skirtingai besivadinantys ir melžiantys varganą biudžetą savo grupiniams poreikiams tenkinti :( Kas lauktų N, Venckienės, jeigu ekstradicija įvyktų? Man baisu ir pagalvoti, atrodo, tie kraujo ištroškę žmogėdros gyvą ją suėstų, tokią išvadą darau vien tūlos Kuznecovaitės paistalų paskaičius…

to pagaliau ir kitiems       2018-11-29 16:37

Kaip galima netikėti buvus pedofilijai, kaip tiek DAUG FAKTŲ? Vienas iš jų Deimantės parodymas apie dėmę ant to organo. Na pasakykite jūs man, AR KAS NORS NEPATIKĖTŲ MERGAITĖS TOKIAIS PARODYMAIS?????????? IR DAR GYDYTOJOS PROFESORĖS MOKSLŲ DARTARĖS PATVIRTINIMAS… Skeptikai aiškina primokino, Kedys primokino, o IŠ KUR TA DĖMĖ - IRGI PRIMOKINO????????????????

ar JAV teisėjams       2018-11-29 14:35

nesukėlė įtarimų faktai, kad apie Stankūnaitės būvimo vietą nežino jos tėvai, o išvežant neleido net atsisveikinti, kodėl jie nebendrauja net ir per scaipą.............

? jav teisėjams       2018-11-29 14:31

Ar nekilo įtarimų, kodėl LR prokuratūra nevykdo Vilniaus apygardos teismo nutarties ir nepateikia kaltinimų Stankūnaitei. Prisimenu komentarą, kuriame buvo cituota iš nutarties Deimantės parodymai.

NU JO       2018-11-29 14:27

įsitikinęs,kad gerb.Venskienės perdavimas į lietuviškos “teisėsaugos"rankas sukels tokią visuomenės reakciją Lietuvoje,jog ... Na ,pirštais nerodysim ,čia ir arkliui aišku turi būt.
MAN ATRODO, KAD NE TIK LIETUVOJE, BET IR LABAI DAUGELYJE ŠALIŲ. Venckienės sūnus kreipėsi į daugybę šalių, buvo atspausdinta daug info. Visi sužinos, koks teisingumas yra JAV - PAKAKO NUVYKTI ŽYGIUI PAS DRAUGĄ Į JAV. Ar JAV nebus pastatyta į trečių šalių pagal korupcijos lygį sąrašą? Pagyvensime - pamatysime

klaustukams       2018-11-29 10:16

Man atrodo, kad vieni buvo šantažuojami, kiti - patys “valstybininkų” lėlės, dar treti (o tokių visada atsiranda), tiesiog karjeristai. Neapsieita ir be KGB praeities priminimo. O “valstiečiai” yra ne Karbauskio, o Stribo valdomi. Tas tai Garliavos košmare matė sau puikiausią galimybę prie lovio užsijoti. Padoresni “valstiečiai” tyli, nes supranta koks tai baisus ir neskanus valstybinės reikšmės reikalas, “balastas” išvis sau nesuka galvos dėl to. Viskas panašiai susidėlioja. Visi tiek apsidergė, kad dabar turi plieninį motyvą tylėti.
Gi “liberalai” Garliavos košmaro metu taip aktyviai reiškėsi, nes tai - “valstybininkų” finansinio remėjo R.Stonio “Dujotekanos” politinis projektas.

???>klaustukams       2018-11-29 8:28

Betgi čia veikė ne tik konservai, pažiūrėkite, visos jų gaujos buvo vieningos kaip kulokas, kai reikėjo leisti prokurorams N. Venckienę suimti ar kitaip apriboti jos laisvę, visi 80 susivienijo. O dabar kas darosi? Nieko apie tai negirdime ir iš, atrodo, neutralių, tuomet valdžioje nebuvusių karbauskiečių, tyli, kaip vandens į burnas prisisėmę, kai buvo užklausti. Atrodo, čia kažkoks viršvalstybinis reikalas ar kaip?

klaustukams       2018-11-29 7:59

Tai va čia ir yra neaiškiausia vieta. Jeigu jį, pasinaudoję ryšiais, “valstybininkai” toliau nuo skandalo nugrūdo net į Afganistaną, aišku, jog Lietuvos valdžia nenorėjo rodyti principingumo, kad neprarasti garbingo diplomatinio posto ir išvengti baisiausios nešlovės. Nors jo likimas jau buvo nulemtas iš anksto. Tokiu atveju būtų aiški ir konservų neapykanta “violetiniams”, bei visa “rusai puola” šizofrenija. Bet kam tada reikėjo terorizuoti Venckienę, jos artimuosius ir šiaip pilietiškus žmones? Gal baimė, kad “runkeliai” nepradėtų pasitikėti savo jėgomis, taikaus pilietinio pasipriešinimo būdu pasiekę tikrų pokyčių valstybėje? O dabar jau, kai tiek pridergta, valdžiažmogiams kaip ir kelio atgal nebėra, tenka eiti “va bank”, kad nenuriedėtų jų galvos?

???       2018-11-29 5:20

Man panašu, kad tai gali būti TAS, ir kadaise sudarytas fotorobotas man atrodo panašus į jį. Na gerai, tarkime, utilizavo jį kaip kokį Ūsą, bet KODĖL tuomet reikėjo taip žiauriai persekioti nekaltus žmones (Kedžius, Venckienę)? 2014 metais ji jau buvo Čikagoje, galėjo leisti jai ten ramiai gyventi, nejaugi jie trokšta kraujo? Aš nesuprantu…

dr. Jonas Ramanauskas joramlt       2018-11-29 3:21

2018-11-28 BNS straipsnis “Ekstradicijos byla: N. Venckienė toliau įrodinėja Lietuvoje vykdžiusi sukilimą”

http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/nusikaltimai-ir-nelaimes/ekstradicijos-byla-n-venckiene-toliau-irodineja-lietuvoje-vykdziusi-sukilima-890888

Tikrai nevykusi gynybos versija.

Beje, ko gero esu teisus komentare 2018-11-27 23:43

Tikrai įdomu       2018-11-29 0:47

Kažkas dar 2010 metais buvo sudaręs šitą sąrašą:
Vėlyvieji valstybininkai * Albinas Januška (Valstybininkų klano steigėjas, Adamkaus patarėjas nacionalinio saugumo ir užsienio politikos klausimais, URM, VU TSPMI) * Mečys Laurinkus (buvęs VSD vadas, URM) * Edminas Bagdonas (dalyvavo Turniškių skandale) * Rytis Muraška (VSD, dalyvavo Turniškių skandale) * Valteris Baliukonis (Adamkaus patarėjas užsienio politikai, vienas iš įtakingiausių, VU TSPMI, URM) * Raimundas Lopata (katras viską išvartydavo, kaip reikia, VU TSPMI) * Audrius Siaurusevičius (VU TSPMI, informacijos sklaida žiniasklaidai) * Raimundas Mieželis * Mindaugas Ladiga (VSD žvalgybos veikėjas, Adamkaus patarėjas) * Simonas Šatūnas (Adamkaus patarėjas, Dariaus Jurgelevičiaus draugelis, susietas su Dujotekana, VU TSPMI) * Živilė Šatūnienė (VSD, VU TSPMI) * Lauras Bielinis (VU TSPMI, valstybininkų viešieji ryšiai, žinomas marksistas) * Egidijus Kūris (VU TSPMI, Konstitucinis Teismas) * Darius Jurgelevičius (VSD, URM, vienas iš valstybininkų lyderių) * Arvydas Pocius (buvęs VSD vadas) * Povilas Malakauskas (buvęs VSD vadas) * Dainius Dabašinskas (VSD) * Rimantas Martinonis (VSD) * Renatas Petkus (VSD) * Linas Jurgelaitis (VSD) * Arūnas Paukštė (VSD) * Aidis Mieželis (VSD) * Joana Bikulčienė (VSD) * Egidijus Storpirštis (VSD) * Algirdas Grublys (VSD) * Laimonas Tallat-Kelpša (URM) * Žygimanas Pavilonis (URM) * Violeta Gaižauskaitė (URM, kuruoja valstybininkų viešuosius ryšius) * Rimantas Šidlauskas (URM) * Viktoras Baublys (URM) * Edminas Bagdonas (URM) * Algirdas Kumža (URM, VU TSPMI) * Egidijus Meilūnas (URM) * Juozas Bernatonis (URM) * Rimandas Stonys (VU TSPMI, Dujotekana) * Sigitas Paulauskas (VU TSPMI) * Romas Vaišnoras (VSD) * Aidenas Karpus (STT) * Valdas Tutkus (Kariuomenė) * Algis Vaičeliūnas (Kariuomenė) * Kęstutis Lančinskas

copija       2018-11-29 0:09

Žurnalistas išsiaiškino, kad „Valstybininkai“ – tai klaninės prigimties grupė asmenų, kuriuos sieja nuolatiniai tarpusavio ryšiai, vaidmenų ir užduočių tarp grupės narių pasiskirstymas, egzistuoja aiški hierarchinė grupės struktūra, aukštas jos organizavimo lygis. Ši grupė taip pat yra išvysčiusi ekstensyvų palaikymo tinklą. Grupuotėje didžiausią autoritetą tarp jos narių turi Albinas JANUŠKA“.

Jam taip pat pavyko sužinoti, kad klano ištakose buvo Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo deputatai A. Januška, Mečys Laurinkus, Algirdas Kumža, Petras Vaitiekūnas, aplink besisukiojantis žurnalistas Audrius Siaurusevičius, žinomas kaip „Siauras“, kiti žiniasklaidos ir politikos elito atstovai, pavyzdžiui, A. Kumžos bendražygis Lietuvos komunistinio jaunimo sąjungos Centro komitete, vėliau Lietuvos komunistų partijos Centro komitete Juozas Bernatonis ir kiti.

Vėliau klanui talkino tuometis Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslo instituto direktorius Raimundas Lopata, diplomatai, V. Adamkaus patarėjai Valteris Baliukonis, Mindaugas Ladiga, Simonas Šatūnas.

nieko nesuprantu       2018-11-28 23:31

Policija pradėjo tyrimą dėl V. Baliukonio mirties priežasties, pirminiais duomenimis, jis žuvo nukritęs nuo pastato stogo.

V. Baliukonis rastas prie turėtos nuosavybės Zarasų rajone, Antazavės seniūnijoje. Gal užsimaė nusižudyti, kad lipo ant stogo kovo mėnesį ir dar kovo 8. Kokie tyrimo rezultatai,gal kas nors matė kokį ministerį važiuojant pro šalį?

logika       2018-11-28 23:05

Labai keista, kad moters dienos proga kovo 8 išvažiavo be žmonos į kaimo pirtelę už 150 km. Ar užsimanė išsimudyti žiemą šaltoje pirty? Gal buvo susipykę su žmona? Labai viskas keistai čia gaunasi. Ylos maiše nepaslėpsi, o dar kai maišas labai mažas. Be reikalo tikriausiai kliuvo Aidui Mieželiui ir jo tėvui patarėjui, nes kas gali paneigti kaltas kitas PATARĖJAS. Ką nustatė policija dėl nužudymo versijos?

dėl V.B       2018-11-28 20:07

Jaunesnio nuotrauka panaši į “Aido” fotorobotą. O labiausiai viską galėtų paaiškinti jo palaimingai prisimerkusio nuotrauka Pentagone, rankas vienas kitam spaudžiančių JAV ir Latvijos karininkų fone. Išeitų, kad nudaigotas buvo prisidengiant Krymo aneksijos sukeltu rezonansu. Policija net tyrė nužudymo versiją.

Betkasištojui       2018-11-28 19:40

Vien pagal vardą, pavardę ir pareigas galima surinkti kalnus labai įdomios informacijos. Kas buvo jo bendravimo aplinkoje, draugeliai, hobiai, narystės, kelionės, lankomos vietos ir objektai, elgesys skandalo metu, jo viršininkų elgesys, pinigų  judėjimai, kontaktai su žiniasklaidos verslais ir atskirais žurnaliūgomis- iš tokių smulkių gabalėlių galima sudėlioti labai įdomią mozaiką, lyginti kaip koreliuoja su bylos eiga ir kontekstais.
Be abejo, to veikėjo mirtis, jeigu tas tipas ir buvo raktinis asmuo, toks nugalabijimas būtų/buvo itin naudingas byloje uodegas įmerkusiems politikams bei pareigūnams. Nes- nebėra žmogaus, nebėra ir problemos.
Neabejotina, jog režimui žlugus, Garliavos bylą galima ištirti nežiūrint to, kad daug liudininkų ir toesioginių dalyvių jau po velėna. Byla per didelė, kad galima būti paslėpti visus galus. Visada atsiras silpnoji grandis. Tokia grandis šioje byloje tikrai yra.

>hmm       2018-11-28 19:16

Aš pasigooglinau žinių apie šitą misterį, supratau taip pat, kad keista mirtis, nekomentuojama :D Šiame portale anksčiau vienas komentatorius užminė minklę, panašu, kad jis ir dabar parašė komentarą, gal būt 13:58, aš nesugebėjau nustatyti to veikėjo, šiaip man ir jo pavardė negirdėta, bet panašu, kad buvo kalbėta apie jį, tik neaišku, ar tai tikrai pedofilijos herojus, bet ta mįslinga mirtis, o ir prezidentė neišleido jo tuo karštymečiu ambasadoriauti į Ispaniją, jeigu teisingai supratau, hmmm, tikrai įdomu, bet kas iš to?

hmm       2018-11-28 18:45

Labai keistomis ir neaiškiomis, sakyčiau,  aplinkybėmis mirė. Vienur rašo, kad nukrito nuo stogo, kitur nuo laiptų, kitur kaimynai pamatė pro langą kambary. BEVEIK KAIP IR uso atveju - NEĮTIKĖTINA MIRTIS

Dzeikas       2018-11-28 16:00

Vienas is treju teiseju isreiske gana tipiska vidutiniam amerikieciui budinga poziuri, kaip cia gali buti pilietiniai neramumai demokatineje salyj ir NATO sajungininkeje.Pasakyta kiek kitais zodziais “kodel Teismas turetu kistis i ekstradicijos procesa, kai Valstybes Departamentas jau dave zalia sviesa tam, juolab to praso (NATO) sajungininkas?”. Venckienes advokatas cia atsake teisingai(  ekstradicijos teisetuma nesalygoja kas jos praso, sajungininkas ar ne), taciau ivardinimas “sukilimu” Venckienes kovos uz dukterecia ir jai talkinusiu zmoniu veiklos netikslus ir nesuprantamas. Pilietinis pasipriesinimas - taip. Samburis , piketas apeliuojant i viesuma. Tiesa tai, kad matyti akivaizdus valdzios bandymai uzgniauzti ta pasipriesinima derinant smurta su teises profanacija. Va sitoje vietoje advokatas galetu padaryti paraleles su Sovietu Sajunga kurioje buvo naudojami lygiai tokie patys metodai pries disidentus ir priminti kiek JAV teismas kreipe demesio i tokiu “teismu” argumentus. Tai negi geopolitine situacija(dabar analogiskiem “teismo” sprendimams ateinant is “NATO sajungininko”) itakoja JAV jurisprudencija priesingai negu kai jie ateidavo is TSRS? Kuo vadovaujasi TADA JAV teismas? Teise ar politiniais sumetimais?
Tokie mano pamastymai kurie nera kategoriski. As nesu nei teisininkas, nei turiu garbes buti N.Venckienes advokatu. Gal p. Spevack’as zino geriau ka daro.

>>V. B.       2018-11-28 13:59

Jau norėjau prašyti raktinio žodžio…

>V.B.       2018-11-28 13:52

Žydrųjų albinų klubo aktyvistas, V.Adamkaus patarėjas, visoks ypatingas pasiuntinys bei specialiųjų misijų Afganistanuose herojus, A.Valinsko vyr.patarėjas, miręs 2014 m. kovo 8 - Klaros Zetkin dienos proga (kitur - rugpjūčio 8 d) nukritęs nuo laiptų savo sodyboje. Tai čia tas, dėl kurio buvo grobiama Deimantė? Siūlo galas ar… apgaulingas nuvedimas į šalį? Intuicija kažkodėl kalba už pirmąjį variantą. Jei pasitvirtins, užvedėjui ant kelio ačiū. Valteris Baliukonis.

klausimas       2018-11-28 13:22

kas tas diplomatas kuris vede i NATO?

V.B.       2018-11-28 13:09

V.B.?

tiek       2018-11-28 13:09

įsitikinęs,kad gerb.Venskienės perdavimas į lietuviškos “teisėsaugos"rankas sukels tokią visuomenės reakciją Lietuvoje,jog ... Na ,pirštais nerodysim ,čia ir arkliui aišku turi būt.

įdomi detalė       2018-11-28 12:58

Minint Kariuomenės 100-etį nei žodžiu nebuvo užsiminta apie Lietuvą į NATO vedusį diplomatą, dėl kurio ir buvo grobiama Deimantė. Jis tiesiog ištrintas, išcenzūruotas kaip Stalino laikais. Neabejoju, kad jis nebus minimas ir švenčiant stojimo į NATO 20-etį. Tad nesistebėkite ir dėl amerikiečių. Štai ta priežastis, dėl ko prieš Venckienę susivienijo visas Lietuvos “elitas”. Įdomiausia, kad Kremlius net nebandė pasinaudoti Garliavos įvykiais. Maža to, Olgino trolių pradininkai laužyta kalba dergdavo Venckienę komentaruose. Verta “pasidžiaugti” dėl Sankt Peterburgo universiteto Baltistikos katedros. Paruošia lietuviškai vargstančių trolių Putinui.

tai       2018-11-28 12:24

ko pati venckienė,jos advokatai nerodė to, vaiko paėmimo?Ji gi galėjo gintis.Galėjo rodyti,kiek policijos į jos kiemą atvyko.Bet amerikiečiai,aišku,ne kvaili.Jie žino,kad toks pareigūnų skaičius rodo,jog eita į nusikaltėlių namus.Ką jūs norit apgauti,su tuo mergaitės paėmimu?Save?O šis tinklapis turi irgi atsidurti valstybės niekintojų sąraše.Jis susikūrė būtent šiam tikslui,kai tik venkienė pradėjo savo akciją.

KO NORĖTI?       2018-11-28 12:11

Mūsų seimūnams buvo parodytas bent 12sek. filmukas [rezultatą žinom] o JAV nebuvo nė to…O kad kai kas važiavo “paaiškinti” padėtį - irgi žinom..

to pagaliau       2018-11-28 11:59

Vėl viską stengsitės neigti.Taigi pati prisipažino.Gal ir tamsta esi prie tų,kurie vykdė perversmą?Manau,visais bus susidomėta,kad dirbate.

pagaliui       2018-11-28 11:55

Sąmokslas prieš valstybę - tai jau jūsų šeimininkų būsimų teismų tema, o ne “violetinių”.

Algimantui       2018-11-28 11:53

O kam šerti dvokiančius trolius ir branginti reklamą prorusiškame KGB karininkų rupore? Viskas gerai bus ir su kuriomis. Atras ir ją perdozavusią prie čigonų taboro. Bent jau baisios priklausomybės sąlygoti motyvai jos atveju aiškūs.

pagaliau       2018-11-28 11:48

pati prisipažino,kad ruošė perversmą.O violetiniai šaipydavosi iš kai kurių asmenų,kurie kalbėjo apie tai.Tai dabar ją reikėtų teisti už tėvynės išdavystę kartu su Landsbergiu,prezidente ir kitais asmenimis.Kaip jaučiasi Puteikis,kuris ruošiasi tapti prezidentu?Ką jis į tai pasakys?

Dzeikas       2018-11-28 11:04

Vladui Vilimui: Man irgi smekstelejo tokia mintis kaip tamsta isreiske. Spevackas suka byla ten, tarsi Venckienes deportacija negalima, nes ivykius lydejes smurtas(t.y. 2012m geguzes 17d ivykiai ir paslaptingos liudininku ir kaltinamuju dingimai ir mirtys) yra pilietinio pasipriesinimo raiska. Nespejau tiek ismokti anglu kalba, kad tvirtinti ar zodis “rebellion” ir “mutiny” apima savoka “pilietinis pasiprieinimas”. Be to amerikieciu anglu labai tasi ir lanksti.Galima isvartyti ir taip.
Todel vertindami turime atsigrezti i save ir kiekvienas saves paklausti: kodel mes palaikome Neringa Venckiene ir laikoma jos kova teisinga? Kaip as asmeniskai suprantu, todel kad:
  Mergaite paliudijo lytine prievarta pries ja , o velesni teisines valdzios veiksmai buvo neleistinas bylos (kaltinimas pagal nukentejusios Deimantes Kedytes parodymus) vilkinimas ir kaltinimu ignoravimas. Po to, neisprendus(NEISSPRENDUS - tai turi buti kertinis gynybos punktas) D.Kedytes kaltinimu , o todel neteisetas, sprendimas grazinti nukentejusiaja KALTINAMAJAM. Stai sitam sprendimui nepakluso ir pasipriesino N. Venckiene. Ir UZ TAI yra valdzios persekiojama. Tas vykdoma inkriminavimu Venckienei veiku kuriuos ji padare vykdydama savo pilietine pareiga - priesinosi pareigunams.
Mes ir neneigiame , kad ji priesinosi(skele antausi tautiskam derzimordai berods).Mes ja palaikome TODEL, kad priesintis NETEISETIEMS valdzios sprendimams piliecio teise ir, doroves poziuriu, pareiga.
Jeigu tai patenka po savoka “rebellion” - tada tas zodis tinka. Jeigu “rebellion” sutampa su klasikine zodzio “sukilimas” reiksme - tada ne. Tai nebuvo sukilimas pilna sio zodzio prasme, tai buvo, kaip daugumas Mergaites gyneju supranta “pilietinis pasipriesinimas NETEISETIEMS valdzios sprendimams” net jeigu jie buvo formalizuoti teismo sprendimo.
Man regis gynybos linija turi akcentuoti sita punkta, nes politines , betarpiskai politines dedamosios Mergaites gyneju pasipriesinimas neturejo. Jeigu advokatas Spevack’as nori spekuliuoti nesama politikos dedamaja - be abejo tai duris nugaron.Sis teiginys bus lengvai paneigtas ir sukompromituos, mes seseli likusiai Venckienes veiklai.
Turime vadovautis kertiniais savo pasauleziuros teiginiais: TIESA MUS ISLAISVINS. O tam atsakyti sau patiems KODEL mes giname Mergaite.Ir isisamonine TAI, isdestyti savo argumentus JAV teismui. O ne gudrauti ir bandyti apsimesti kazkokiais tai “politiniais sistemos priesininkais”. Netiesa pedofilu sajungininkas ir ji netarnaus Tiesai.

tiesos       2018-11-28 11:02

Nuo pat N.V.uzdarymo buvo aisku,kad ja atiduos…nereik turet iliuziju-butu nelaike kalejime-tai amerikonu tik farsas, kad yra teisingumas-visko ko negali pinigai-gali dideli pinigai…neveltui itakingi lakste i amerika,manyciau.Visi prisidirbe ir reik nulinciuot,kad dar labiau zmones nepakrutetu lietuvoje.

Algimanas       2018-11-28 8:42

Komjaunimo tiesos veidas Kuznecovaitė ir kiti iškrypėliai netveria džiaugsmu. Komentarus, palaikančius tiesą, trina,  tuo atskleisdami kas sėdi už durnių laivo vairo, atseit, visa Lietuva pritaria, kad be pedofilų nėra ateities.

Duok        2018-11-28 8:06

Dieve, kad Amerika apsaugotu Venckiene nuo susidorojimo.Bet, vilciu nedaug.

vertimo netikslumas       2018-11-28 7:00

Tai gal ne sukilimą, o bruzdėjimus prieš valdžią? Kartais ir iš pakankamai gerai visiems pažįstamos anglų kalbos vertimas būna gana keblus. Bet esmės tai nekeičia. JAV Valstybės departamento pozicja irgi apie daug ką kalba. Ar tik nebus amerikiečiai įsivėlę pedofilijos istorijoje?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-11-28 1:03

Gerai, pasižiūrėsime, kai gausime daugiau informacijos. Angliški M.Tarmo twitai, kurie parodyti straipsnelyje visai nekalba, apie tą sukilimą prieš Lietuvos valžią.

Jonui 23:43       2018-11-27 23:10

pagal mane, Venckienes advokatas supažindino su Lietuvos teisesaugos prašymu ekstradicijai ir perskaite viena iš kaltinimų ( ...sukėlė sukilimą prieš Lietuvos valdžia), kuris neatitinka eksktradicijos reikalavimu.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-11-27 22:43

Esant tokiai gynybai….”„Atsakovė sukėlė sukilimą prieš Lietuvos valdžią“”, visiškai nesistebėsiu, kad teisėją N.Venckienę JAV teismas “išgrūs” iš JAV į Lietuvą, nes tokį teiginį negalima įrodyti. Iš kur ištraukė tokius advokatus?

Kokie mano argumentai? Juos išdėsčiau savo straipsniuose:

Dr. Jonas Ramanauskas. JAV Helsinkio komisijoje dr. Vytauto Matulevičiaus liudijimo pliusai ir minusai (I ir II)
(http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas-jav-helsinkio-komisijoje-dr-vytauto-matuleviciaus-liudijimo-pliusai-ir-minusai-ii/)

JAV Helsinkio komisijoje dr. Vytauto Matulevičiausliudijimo pliusai ir minusai (I)
(https://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=7643:jav-helsinkio-komisijoje-dr-vytauto-matuleviciaus-liudijimo-pliusai-ir-minusai-i&catid=31&Itemid=101).


http://www.ekspertai.eu/jav-helsinkio-komisijoje-drvytauto-matuleviciaus-liudijimo-pliusai-ir-minusaii97006/


http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas-jav-helsinkio-komisijoje-dr-vytauto-matuleviciaus-liudijimo-pliusai-ir-minusai-ii/

http://www.ekspertai.eu/jav-helsinkio-komisijoje-drvytauto-matuleviciaus-liudijimo-pliusai-ir-minusaiii97016/

Nejaugi       2018-11-27 22:36

Patikejo, kad sugrazins i teisine valstybe ir joje teisiniu keliu imanoma bus atrasti tiesa ir teisinguma teisingame teismo procese??? Beveik 10 metu nutekejo ir kuo toliau tuo tamsiau…

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.