Socialinė politika, Ekonominė politika, Kultūros, kalbos, istorijos politika

Žinių radijas: Jaunimo pesimistiška nuomonė apie Lietuvą – tėvų kaltė?

Tiesos.lt siūlo   2017 m. gegužės 5 d. 20:38

12     

    

Žinių radijas: Jaunimo pesimistiška nuomonė apie Lietuvą – tėvų kaltė?

Aurimas Perednis | ziniuradijas.lt

Psichoterapeutas prof. Eugenijus Laurinaitis sako, kad vaikai iš savo tėvų prisiklauso, kad gyvenimas yra lengvas, kad reikia griebti visus šansus, o apie pasekmes nepagalvoja.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Picsui       2017-05-7 21:43

Panašu kad tamsta kamuoja minios sindromas - binarinis pasaulio suvokimas. Jeigu nesi išsižergęs vakarų pusėn - vadinasi ilgiesi rasiejos? Kekšės visada galvoja kam atsiduoti, gi normali mergaitė galvoja kaip savo šeimą kurti. SAVO - čia yra raktas, bet ne KAM.

Pikc       2017-05-6 22:57

Panašu, kad “Jėzusui” pliusus dedantys žmogeliai paskaitė tik jo kritiką liberastijai, bet neatkreipė dėmesio į jo nurodytą visų bėdų priežastį - “Tai neteisingas Lietuvos geopolitinis parinkimas”. wink
Nežinau, kaip jums, bet man rasieją garbinantis koloradikas nė velnio nesiskiria nuo eurosajūzą ir liberastiją garbinančio homsomolco.

gamtameldys       2017-05-6 14:37

kol neatsigręšime į gamtos dėsnius tol risimės degradacijon moralinėn ir fizinėn ir dvasinėn tuštumon

jei o       2017-05-6 14:34

Jei nori pokyčių reikia keisti pasaulėžiūrą, o pasaulėžiūrą formuoja tie kas leidžia įstatymus o tie kur leidžia įstaymus tarnauja kapitalistams ir pinigams kapitalizme ir tėvai čia ne prie ko.

šikalienė       2017-05-6 11:57

va, todėl ir bútina atimti iš tėvų vaikus

@ Nepasirašysiu 2017-05-5 21:33       2017-05-6 11:40

Vergas gali būti ne tik turtine - fizine prasme, bet ir dvasinių silpnybių prasme. Būtent pastrosios rūšies vergai yra didžiausi vargšai. Žmogus ne vien duona (ar pyragais) gyvas…

Jėzusas       2017-05-6 10:12

Laurinaitis yra tipiškas pavyzys, kad net profesorius gali pasiklysti tarp 3 pušų. O ką jau kalbėti apie pavergtą tautą, kuri nesupranta kad yra pavergta. Individo atžvilgiu viską lemia tiesiog celebralinė konstrukcija, sociumo atveju - socialinė konstrukcija arba kitaip - reali ideologija.Kokia pas mus ideologija?
Tėvai neugdo vaikų, vaikus ugdo popkultūra, kurioje dominuoja glamūras, seksas, vartojimas, liberlizmas ir kosmopolitizmas. Gi tėvai (homosovietikai) apdoroti propaganda, kad reikia eiti į vakarus, kiekvienas sau yra kaltas (demokratija)ir kad dėl visų nelaimių kalti rusai (rusofobija). Juk tai politikoje viskas atsispindi - viską daryti kad taptume savo įsivaizduojamų vakarų dalimi. Laisvas kapitalo ir darbo žmonių judėjimas, juk mes visi UŽ TAI!!! Priėmėm ES konstitucija net neskaitę - juk čia jau diagnozė. Tai ko stebėtis jeigu tie vaikai lekia į tuos vakarus.
O kas gi realizuoja tokią psichokultūrą? Tai neteisingas Lietuvos geopolitinis parinkimas (kapitalistinė kolonija su vietinių išgamų toleravimu ir išoriniu valdymu). Dėl to korupcija niekada nesumažės, nes tas reikalingas išoriniam valdymui. Mokslo įstaigos, žiniasklaida, LLRI, ATF, visokios iš užsienio remiamos NVO, užsienio kapitalo propagandistai, užsienio ambasados, tarptautinės organizacijos ir realizuoja tokį naratyvą. Norint grąžintis suveriniteta reikia turėti laisvę (koks populiarus šiais laikais žodis bet naudojamas priešinga prasme) iš šių priemonių.
99 proc. visuomenės sudaryta iš apkvaitusių asmenybių tai pokyčių nenusimato.
Kai upėje nebėra vandens reikia žiūrėt ne į upę, o ieškoti priežasčių - gal ją kas toliau užtvenkė, gal lietaus nebuvo…

peredni,        2017-05-6 9:11

ar gali laisvai reikšti savo nuomonę? Kam priklauso žiniasklaida, tas ir kabina makaronus žmonėms visus 26 metus.

E951       2017-05-6 8:04

tai kad dabar ne tėvai vaikus auklėja, o vaikai tėvus.

Julius Puras       2017-05-6 4:53

Eilinis bla bla bla bla. Karbauskio pakaliku show. Mat truks plys reikia irodyti kad zmones emigruoja ne del mazu atlyginimu bet pagal Karbauskio prota del kazko kito. Tevai kalti ir tuo paciu gobsus stambus investuotojai mokedami skurdinus atlyginimus nekalti.

Nemokančiam pasirašyti       2017-05-5 22:39

Jūsų tėveliams ir be psichologų pasisekė išauklėti kvailą vergą. Gal pasidalintumėte jų patyrimu?

Nepasirašysiu       2017-05-5 21:33

Tiesos.lt norėtų, kad tėvai Lietuvoje vaikus auklėtų kvailiais ir vergais? Štai net “psichologą” pasitelkė.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.