Jaunieji konservatoriai savitai švenčia Sąjūdžio metines

Tiesos.lt redakcija   2013 m. gegužės 12 d. 0:45

0     

    

Jaunieji konservatoriai savitai švenčia Sąjūdžio metines

Minėdamas Sąjūdžio 25-metį ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos 20-metį jaunasis konservatorius Mantas Adomėnas apskundė buvusį Sąjūdžio pirmininką bei partijos įkūrėją Vytautą Landsbergį partijos Priežiūros komitetui.

TS-LKD suvažiavimo išvakarėse siūlome susipažinti su šventiniais konservatorių partijos dokumentais ir šventės video medžiaga:

• Gegužės 3 d. Manto Adomėno laišku partijos Priežiūros komitetui „Dėl prof. Vytauto Landsbergio kaltinimų“


• Gegužės 6 d. Vytauto Landsbergio laišku TS-LKD Priežiūros komiteto pirmininkui p. Arvydui Anušauskui „Dėl Manto Adomėno 2013-05-03 skundo“


• Ištrauka iš gegužės 10 d. BNS išplatinto Manto Adomėno pareiškimo, kuriuo jis tarsi atsiprašo buvusio partijos vadovo europarlamentaro Vytauto Landsbergio:

„Jokie nesusipratimai neturėtų griauti mūsų politinės jėgos vienybės ir trukdyti siekti bendrų politinių tikslų. Todėl savo ruožtu viešai atsiprašau prof. V. Landsbergio, jeigu kokie nors mano išsakyti teiginiai jam pasirodė įžeidžiantys. Niekada sąmoningai nesiekiau įskaudinti ar užgauti šį garbingą ir didį žmogų, kuris man tebėra vienas svarbiausių politinės veiklos autoritetų ir kelrodžių“, – viešai išplatintame laiške sako M.Adomėnas.

Jis taip pat teigia, kad jo parama Andriui Kubiliui per partijos pirmininko rinkimus „jokiu būdu nereiškia nepagarbos prof. V. Landsbergiui kaip partijos įkvėpėjui, įkūrėjui ir moraliniam bei idėjiniam autoritetui“. Parlamentaras taip pat pareiškė, kad niekada nėra nei pats kūręs, nei gaminęs ar skleidęs jokių V. Landsbergio atžvilgiu neigiamų reklamų, nei kitus raginęs ar skatinęs tai daryti.

• 2012 m. rugsėjo 18 d. LNK laidos KK2 reportažu apie jaunųjų konservatorių linksmybes M. Adomėno vadovaujamos Vilniaus sueigos sąskrydyje klausantis grupės SSG („Svastikos sukasi greitai“) koncerto.

Išties įdomu, kas čia ko nesuprato ir vis dar nesupranta?

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.