Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Savivalda

Jau trečdalis Lenkijos pasiskelbė laisva nuo LGBT zona

Tiesos.lt redakcija   2020 m. vasario 27 d. 6:34

30     

    

Jau trečdalis Lenkijos pasiskelbė laisva nuo LGBT zona

Vasario 25 dieną LGBT naujienų puslapis pinknews.co.uk pranešė, kad jau trečdalis Lenkijos yra pasiskelbusi teritorija „Be LGBT“.

Šioje „laisvoje nuo LGBT propagandos zonoje“ vietos savivaldybės yra raštiškai įsipareigojusios susilaikyti nuo veiksmų, kurie naujakalbėje įvardijami kaip „skatinantys toleranciją ir lygias teises“, be to, atsisako remti LGBT propagandą skleidžiančias nevyriausybines organizacijas.

Tokių savivaldybių šiuo metu yra kone 100. LGBT aktyvistų sudarytas žemėlapis, pavadintas „Neapykantos atlasu“, atskleidžia šio judėjimo Lenkijoje mastą – jau dabar jis apima didesnį plotą nei Vengrija, rašoma pinknews.co.uk”>pinknews.co.uk žinutėje.

Beje, gruodžio mėnesį Europos Parlamento priimta rezoliucija skambiu pavadinimu: „Dėl diskriminavimo ir neapykantos kalbos prieš LGBT žmones, o taip pat dėl nuo LGBT laisvų zonų kūrimo“ („Public discrimination and hate speech against LGBTI people, including LGBTI free zones“), griežtai pasmerkusi laisvų nuo LGBT propagandos zonų skelbimą, šį judėjimą tik paskatino.

Daugiau apie EP rezoliuciją „Dėl diskriminavimo ir neapykantos kalbos prieš LGBT žmones, o taip pat dėl nuo LGBT laisvų zonų kūrimo“ („Public discrimination and hate speech against LGBTI people, including LGBTI free zones“) ir Lietuvos atstovų balsavimą ją priimant skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose ČIA ir ČIA. Visą rezoliuciją skaitykite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Bravo       2020-02-27 22:35

Himno autoriui.

grybostanui       2020-02-27 22:33

kvaily,  TSLK 1š 30 metų  tik 8 buvo valdžioj ,  bučiuok užpakalį  maskoliams..

Nuostabus himnas       2020-02-27 21:32

Labai geras himnas, gal nusiunčiam į EU, manau jie bus patenkinti, labai gerai čia viskas surimuota ir pagal muziką puikiai ir ideologiškai idealiai, žodžiu autoriui bravo!!!

Melo imperija pasmerkta       2020-02-27 21:25

Reikia kuo greičiau Lietuvai pasekti Britų pavyzdžiu, nes dauguma europarlamentėlių nesugeba atstovauti Lietuvai ir elgiasi prieš konstituciją. EU pradėjo byrėti ir tikiuosi, kad ši melo EU subyrės, o Lietuva atstatys teisingumą.

ah1       2020-02-27 21:23

ar ne keistas sutapimas vaikų namų naikinimas?

Gadis       2020-02-27 19:40

Siulau paklausyti LGBT skleidiama idiologija,airijoje. Radio stotis q102 arba q104. Linkiu istvermes.

Atoveiksmis       2020-02-27 18:48

Bet koks prievarta brukamas dalykas dvasiškai sveikam žmogui ar tautai, turintiems tvirtus moralinius principus, sukelia pasipriešinimą. Briuselyno veiksmai puikiai padeda atskleisti kas yra kas.

grybostano kolonijos himnas       2020-02-27 18:07

Beretinę Lietuvą vagys sukūrė,
Už valdžią ir turtą kovojo ilgai.
Kur Vilnius, kur Nemunas, Baltijos jūra,
Ten nyksta mūs miestai, parduoti laukai.

Europos Sąjungoj šlovingoj,
Tarp bomžų klūpinti , biedna
Gyvuok kaip vergė, būk išmirus,
Brangi Buržujų Lietuva!

Į skurdą mums landsbergis nušvietė kelią,
Padėjo kovoj didi žydų tauta.
Mus šungrybis grūda į žopą totalią,
Mūsų vergystė kaip plienas tvirta.

Europos Sąjungoj šlovingoj,
Tarp lygių lygiai pavergta,
Gyvuok per amžius, būk laiminga,
Brangi pedrylų Lietuva!

Tėvynė parduota, nebijom maskolių,
Teskamba mūs gatvėj pindosų kalba.
Mes prievarta bruksim iškrypėlių rojų
Kol žemę nušluos sodomitų banda.

Europos Sąjungoj šlovingoj,
praradus tautą ir tuščia,
Vergauk per amžius, būk niekinga,
Brangi bevalių Lietuva!

Prigrūsim čia negrų, babajų, beždžionių,
Paruošim indėnų likimą baltiems,
Padėsim ant trypiamos liaudies dejonių
Bandysit kelt balsą-kulka snukin lėks!

Europos Sąjungoj šlovingoj,
Tarp biednų biedna ir kvaila,
Gyvuok kaip vergė, būk išmirus,
Brangi konservų Lietuva!

 

rūpestis Nr 1       2020-02-27 17:21

svarbiausia, kad komentarų erdvė nebūtų laisva nuo štazio gyliū minčiū

Anūkas       2020-02-27 17:06

kai laimėsiu rinkimus, mudu su Armonikaite sudarysim Valdžios koaliciją. Kadencijos pabaigoje galėsim visą LT teritoriją paskelbti laisva nuo lietuvių Zona
(pagal suslovo/kubyyyliaus Projektą).
Norintys gyventi Zonoje turės laikytis Zonos poniatkių.

Nesibaigianti       2020-02-27 15:55

ir beprasmiska kova su “stasiu” tesiasi.Jis samoningai komentatorius uzkabina ir nuveda nuo straipsnio esmes.Reikia turieti savigarbos ir nekomentuoti provokacijas.

kas ieško,tas randa       2020-02-27 15:03

Su Dievo ir žmonių pagalba galima šį sutrikimą įveikti.Štai AmerikojeJAV yra specialistai ,kurie konsultuoja žmones norinčius ištrūkti iš tos visapasaulinės lgbt beprotybės.Bet sveikstantys asmenys ir patarėjai teikiantys specialią pagalbą besigydantiems yra persekiojami lgbt lobistų,kurie netgi įstatymų pagalba bando uždrausti veiksmingas gydymosi priemones.Buvusio lgbt sektoje liudijimas https://youtu.be/3zGdTvyg3HM

stasys        2020-02-27 14:56

edition.cnn.com/2020/02/13/us/st-louis-county-police-officer-settlement-trnd/?hpt=ob_blogfooterold ...va taip tas kompensaciju verslas yra vystomas . Tik Lietuvoje apetitai kur kas mežesni ir nėra dar išvystytą tokio masto macro ekonomika.  paklausite kas kaltas ? atsakau , visi tie kuriems labai rūpį tą temą paversti globalia . smile

Paulius       2020-02-27 14:53

patinka apsimesti nesupratingu? na, tai gal taip pat turi tam tikrus motyvus. gal psichinės kilmės, o gal komercinės… bet kuriuo atveju man tai neypatingai įdomu

stasys        2020-02-27 14:31

Pauliau .. pagal tai kiek tokiu kreipimusi buvo panašu kad tos problemos Lietuvoje nėra .smile Aš bent apie tokius pagalbos prašymus nesu girdėjęs ..o mano ausys kaip dramblio .smile)

Paulius       2020-02-27 13:35

stasy, jaustųsi matyt lygiai taip pat, kaip jaučiasi tėvai sužinoję, kad jų vaikas serga vėžiu. Blogai jaustųsi. ypač žinodami, kad niekur pagalbos nesulauks, nes juos tučtuojau apkaltins „homofobija“, kuri, kaip žinia, jau berods ir Lietuvoje kriminalizuojama. Kai tokioje situacijoje gali jaustis žmonės?

ah1>stasiui       2020-02-27 12:06

Biblijoje JAHVĖS įsakymai.

stasiui       2020-02-27 10:56

O kas tais LGTB „tvartelio duris“ atidarinėja, jeigu ne tie patys politikuojantys homoseksualistai ir jų rėmėjai. Argi „Baltic Pride“ paradai centrinėmis miestų gatvėmis – ne LGTB tvarto dvoko atidarymas į viešąją erdvę?! Visus juos reikia priverstinai gydyti, o ne teisinti.

stasys        2020-02-27 10:43

papildymas: Kiekvienas čia rašantis komentarus gali savęs paklausti o kaip Jis elgtųsi jei jam dukra pasakytu jog jaučia potrauki savo draugei ? smile) o kaip elgtųsi mama sužinojusi apie sūnų ? Jei žmogus tvirtas kojomis , Jis tikrai nešoktu per langą ta žinia sužinojęs . Pliurpti čia niekus apie kažkokias akcijas nukreiptas prieš LGBT , kai tu to reiškinio negali valdyti , tai reiškia suteikti proga kažkam imti ir pasipinigauti tos valstybės sąskaita ., o aš tai priliginu tokiems reiškiniams kaip antstoliai , greitieji kreditai , ir visos tos ‘utėlės‘  kurios kraunasi turtus žmonių silpnybių sąskaita .  Aš vis kartoju Garliavos tragedijos pavyzdį ..  deja tai vienas aiškiausiu pavyzdžiu provincializmo kurio pagalba valdomas masiu protas , per širdį ir užuojauta ..

Janutienė       2020-02-27 10:29

paskutinėje laidoje “Iš  savo varpinės” pasakoja,kaip po Kukuraičio sparnu pelnomasi ir lytinių švietimų.Seksas geras biznis.

stasys        2020-02-27 10:28

Atviram klausimui > po Garliavos skandalo aš Jus visus per mylia užuodžiu .. Svarbi tik moralė ..kuri draudžia elgtis taip kad kitiems butu primestos dirbtinio elgesio normos .

stasys        2020-02-27 10:25

Jei tvartelio vartus nedarinėti jokios LGBT-ė  problemos į vidų ir negalės papulti .

Atviras klausimas "stasiui"       2020-02-27 10:21

Stasį, nejaugi esi toks bukaprotis, kad nesugebi nesuvokti, jog homoseksualizmo propagavimas, naudojantis viešąja erdve, yra pati efektyviausia homoseksualizmo platinimo priemonė?! Be to, visuomenėje daugėjant ištvirkėlių, neišvengiamai mažėja ir tikrųjų valstybės gynėjų, nes ištižėliai bijo bet kokių gyvenimo sunkumų, kaip velnias kryžiaus.

O mes?       2020-02-27 10:10

O mes,t.y.,mūsų valdžia visada aukščiau kitų:mums Lenkija,Vengrija ne pavyzdys,ne lygis!Mes vaikus auklėsim kaip norvegai,o mažumos fiziologines teises ginsim kaip lieps briuselis.Kad tik pinigų duotų.

Justinas       2020-02-27 9:49

Doras žmogus niekados nerems bet kokio ištvirkavimo platinimo ir ypač platinimo per viešąją erdvę. Vadinasi, Briuselis – ištvirkėlių irštva.

stasys        2020-02-27 9:40

Taip ir numirs ta Europa , kol vieni kovoja su išangių problemomis ..žiūrėk korona virusas pribaigs ir tuos leisgyvius likusius .smile)  Keista kai paradoksai , gyvenimo grimasos gulį vartosi mums po kojomis o mes žiurime kaip tie ‘ vieni ir kiti ‘ mato prasme tikrinti ar ten, apačioje , viskas tvarkinga su ju teisėmis .  Niekinė informacija, verta Grigeo tualetinio popieriaus ritinėlio . Europos bėda jog ji vis dar koncentruojasi į savo vidaus problemas , kurios dirbtinai kyla dėl labai didelio kiekio joje veikiančiu lobistiniu interesu . Ar taip gali nutikti Amerikoje kad jos užsienio politikos saugumo interesus užgožtu LGBT problemos ? Negali ir to niekada nebuvo ..čia tik rytu Europos šalyse reziduojančios VŠĮ dirbtinai sukuria tam tikra konflikto lauką kuriame ta problema prisipučia storosios žarnos dujomis. Ar jie visi dirba tam pačiam tikslui ? tiesiai sakau nežinau ..bet nenustebsiu jei kada nors kas nors prasitars ..jog tai tik viešoji akcija priversti visuomene į tai pasižiūrėti atidžiau .

Saunuoliai       2020-02-27 9:00

Lenkai,briuselis- komunistai!( ne visi)

XXI amžiaus bajeris       2020-02-27 8:40

LGBT žmogus. Kas tai?

Artūras       2020-02-27 8:20

Gaila, bet jei pas mus priims Stambulo Konvenciją gali tekti ten keltis gyvent.

kas per išskirtinė       2020-02-27 8:00

lytis - LGTB? Koks idiotizmas - jų reikalavimams išskirtinio dėmesio? Gyvenkite savo gyvenimus ir niekam jūs neįdomūs. Bet ne -  susireikšminimas, kaip ir žydų - aš, mes. Ir vieniems, ir kitiems būtinai reikia dominuoti viešumoje. Iki apsivėmimo šlykštukai. Svarbiausia ką jie demonstruoja - sexą. Moteriškės laižosi, o vyriškiai parudavę... Sodoma ir Gomora. O lenkams pagarba. Planetoje dar yra normalių žmonių ir normalių jų vadovų. O mūsų mėlyną sarafaną pakeitė mėlynakis mėlynu kostiumu? AR yra kas bendro tarp jų?

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.