Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Jarzy Kwasniewski. Karo šešėlyje vyksta kai kas itin svarbaus

Tiesos.lt redakcija   2022 m. balandžio 16 d. 12:34

7     

    

Jarzy Kwasniewski. Karo šešėlyje vyksta kai kas itin svarbaus

laikmetis.lt

Rusijos agresijos, Ukrainos gynybinio karo ir beveik visas Europos šalis pasiekiančių pabėgėlių bangos šešėlyje vyksta kiti įvykiai, kurių padariniai gali negrįžtamai paveikti mūsų šalis, šeimas ir mūsų pačių gyvenimą. Prieš kelias savaites prasidėjo derybos dėl Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pasaulinės pandemijos sutarties priėmimo.

Šio proceso dalyviai teigia, kad COVID-19 pandemija yra pasaulinė problema, kurios „jokia vyriausybė ar institucija negali išspręsti viena“. Vienintelis išsigelbėjimas būtų suteikti pasaulinėms organizacijoms, tokioms kaip PSO, teisę sukurti vienodą, visam pasauliui bendrą kovos su epidemija strategiją.

Praėjusių metų lapkritį „Ordo Iuris“ institutas perspėjo, kad pandemijos šešėlyje sveikatos politikos sprendimai iš nacionalinių vyriausybių laipsniškai perduodami demokratiškai nerenkamiems pasauliniams organams. Tada rašėme, kad šis procesas kelia didelę grėsmę viso pasaulio valstybių laisvei ir suverenitetui.

Šiandien, praėjus vos keliems mėnesiams, jau aiškiai matome, kad problemos, į kurias tada atkreipėme dėmesį, buvo tik įžanga į bandymą parengti įpareigojančią „Profilaktikos ir parengties pandemijos situacijai sutartį”, kuri turi būti priimta 2024 m. Europos Taryba jau parėmė šią iniciatyvą ir teigia, kad norint veiksmingai valdyti kovą su pandemija, būtina priimti konvenciją, susitarimą ar kitą teisiškai privalomą tarptautinės teisės aktą.

Taip būtų parengtas dokumentas, įpareigojantis valstybių vadovybes įgyvendinti PSO ekspertų nustatytus sprendimus, kurių galia šioje srityje būtų de facto didesnė už valstybių vadovų galią. Nesunku įsivaizduoti situaciją, kuomet PSO ekspertai nurodo mūsų šalims įvesti absoliučią skiepų prievolę arba dalinę izoliaciją nustatytam laikotarpiui, o tai turi įtakos ekonomikai ir visos valstybės finansinei padėčiai.

Gali būti, kad po dvejų metų nacionalinių teismų sprendimai ir net visos mūsų teisinės sistemos neturės jokios reikšmės, nes galios tik PSO sprendimai dėl įpareigojimo skiepytis ar dalinės izoliacijos įvedimo.

Be akivaizdžios grėsmės nacionaliniam suverenitetui ir pilietinėms teisėms bei laisvėms, toks globalaus valdymo centralizavimas taip pat gali turėti skaudžių pasekmių kovos su būsimomis epidemijomis veiksmingumui. Būtent dėl skirtingų šalių suvereniai taikomo skirtingo požiūrio pasaulis galėjo nustatyti neveiksmingus sanitarinės politikos instrumentus ir jų atsisakyti.

Be to, verta pridurti, kad šiuo metu tik 20 proc. PSO biudžeto sudaro valstybių narių vyriausybių įmokos. Daugiau nei 80 proc. biudžeto sudaro savanoriški viešųjų ir privačiųjų asmenų įnašai, kurių didelę dalį įmoka farmacijos įmonės ir tokie fondai kaip Billo ir Melindos Gatesų fondas, finansuojantis net 14 proc. viso PSO biudžeto.

Štai kodėl „Ordo Iuris“ ekspertai nuolat stebi darbus, susijusius su sutartimi. Šiuo metu rengiame ekspertų nuomonę apie galimus padarinius ir galimo dokumento priėmimo valstybėse narėse tvarką.

Kai tik bus pristatytas dokumento projektas, iš karto parengsime analizę, kurią nedelsiant pateiksime vyriausybių atstovams ir parlamentarams bei svarbiausiems Europos politikams. Padarysime viską, ką galime, kad ši itin apgaulinga ir pavojinga iniciatyva būtų veiksmingai užblokuota.

Neabejoju, kad mūsų veikla šioje srityje yra labai reikalinga. Šiandien pandemija yra pretekstas apriboti mūsų šalių suverenitetą ir savivaldą. Jei dabar nepareikšime griežto visuomenės prieštaravimo, mūsų šalys pamažu praras teisę pačios kurti savo politiką, remiantis daugumos piliečių valia, ir kituose valstybės politikos aspektuose.

Tik padedant mūsų draugams, suprantantiems didelį šios iniciatyvos pavojų, galime užtikrinti, kad tarptautinės organizacijos nepastebimai neperimtų suverenių valstybių kompetencijų.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dr. Vincentas Pedre (United Naturals)       2022-04-17 13:57

NVienas iš pirmaujančių žarnyno ekspertų atrado kaip sustabdyti augančią virškinimo sveikatos epidemiją, kuri paveikia milijonus – išplaudamas vidurius vienu paprastu sprendimu, kuris nereikalauja klizmų ar storosios žarnos valymo.

Dr. Vincentas Pedre, garsus gydytojas ir garsus Niujorko gydytojas, sukūręs šią 60 sekundžių techniką, perspėja: „Pavojingi toksinai išteka iš mūsų žarnyno ir prasiskverbia į  gyvybiškai svarbius organus. Ir visa tai dėl keleto stebinančių maisto produktų, kuriuos valgome nuolat.

Pasak daktaro Pedre, šis destruktyvus sutrikimas, vadinamas Leaky Gut, daugelį metų buvo klaidingai diagnozuotas. Negydomas jis gali sukelti daugybę rimtų sveikatos problemų ir fizinių negalavimų, nesusijusių su virškinimu - nuovargį, odos problemas, sąnarių skausmus ir net kovą su antsvoriu.

Jei jus kankina tokie simptomai, kaip dujos, pilvo pūtimas, nuovargis ar nekontroliuojamas svorio padidėjimas,  tuomet labai svarbu veikti dabar, nes jei to nepaisysite, žala gali būti pražūtinga.


„Šis metodas,  skirtas žarnynui, tačiau rezultatai gali būti jaučiami visame kūne – nuo ​​odos iki sąnarių ir net smegenų. Visa gera sveikata prasideda žarnyne.


Tai taip paprasta, kad galite tai padaryti gerdami rytinę kavą.

Žurnalistai ir tyrinėtojai visame pasaulyje bombarduoja daktarą Pedre ir jo komandą, norėdami gauti daugiau informacijos, todėl jis sukūrė šį trumpą vaizdo pristatymą, paaiškindamas, kaip kiekvienas gali „išvalyti“ savo žarnyną ir panaikinti daugelio metų žalos padarinius su šiuo paprastu būdu.

https://www.yourgutreboot.com/GC-mom/?source=c1d90022-7e0d-4c51-a3aa-898b505cf37f&s5=wte276f41c9cp3hfiv2m6v78&s2=Ampry

Dr. Mark Rosenberg (Sun Coast Sciences)       2022-04-17 13:43
Liberty Sword        2022-04-17 13:01

Šiuo metu vykdomas planas atlikti „Didysis Amerikos Perkrovimas“.

Visko,ą kas šią šalį padarė tokia puikia.

Tai prasideda nuo tokių dalykų kaip…


Begalė skatinamųjų čekių, kurie sunaikina jūsų santaupų vertę ir baudžia sunkiai dirbančius amerikiečius.

Policijos persekiojimas ir definansavimas, o jūsų gatvės tampa nusikaltimų sąvartynu.

Leiskite nelegalams plūsti per sieną, o JŪS mokėsite jiems nemokamą sveikatos priežiūrą ir pašalpas.

Ir šie dalykai yra tik pradžia.

Bus daug blogiau…

Visam ta vadovauja Baidenas, Kamala ir jų kairiiojo elito draugai.

Jei išvis vertinate savo šeimos laisvę, privalote pamatyti ką jie daro ir kaip galime juos sustabdyti.

Damianas Campbellas neseniai išleido naują knygą, kurioje pirmą kartą atskleidžiama košmariška tiesa apie šį „Didžiojo perkrovimo“ planą.

Visiškas banko sąskaitos panaikinimas: sunkiai dirbote, kad įneštumėte pinigų į savo banko sąskaitą... jums gali būti net neleista jos turėti.

Normalaus sekso mirtis: norėdami padėti „išgelbėti planetą“, jie planuoja kontroliuoti dauginimąsi ir užgniaužti žmoniją biologiniu lygmeniu. Štai kodėl.

Kaip sakiau, naujoje Campbello knygoje atskleidžiamos tamsiausios šio siaubingo siužeto detalės.

.(JavaScript must be enabled to view this email address)

ah.ą       2022-04-16 21:38

korporacinis valdymas

Al.       2022-04-16 16:38

,, Šiandien pandemija yra pretekstas apriboti mūsų šalių suverenitetą ir savivaldą.” Ne tik pandemija, bet ir karas. O nepaklusniesiems - sankcijos. Visi mato sankcijas Rusijai, bet apsimeta nematantys sankcijų Vengrijai ir Lenkijai. Netiesioginės sankcijos, manau, laukia ir ukrainiečių - arba priimat ,,Vakarų vertybes”, tai yra atsisakot dorovinio įstatymo, arba atsistatykit savo lėšomis.

Estafetė       2022-04-16 16:17

Jelcinas perdavė estafetę Putinui, povandeninis Kurskas perdavė estafetę kreiseriui Maskvai. Putinas pusinis žmogus, ir jo sprendimai-veiksmak pusiniai (daliniai). Jis atiduoda duoklę Švabui, laikosi susitarimų su Bidonu, kovodamas su esama praeitimi neturi ateitį persmelkenčio plano. Užsimojo plačiai būdamas pusinis. Neveltui žurnalo Ekonomist viršelio centrinėje vietoje -keturi žirgai “zaraza” “karas” “badas” ir “mirtis”, ir viso katalizatorius (skatintojas) Putinas. Rusija dar pakankamai pojelcininė kaip ir rezultatai; ir lengvai manipuliuojama. Bet Putinas nugalės. Ir Putinas pakeis pasaulį. Naujoji pasaulio tvarka bus. Amen.

LitExit       2022-04-16 14:46

Labai svarbi ir reikšminga iniciatyva, kuri BŪTINA, kad sustabdytume transnacionalinės korporacijų mafijos nusikaltimus.

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.