Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Sveikatos apsaugos politika

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Tiesos.lt siūlo   2021 m. rugsėjo 14 d. 19:56

7     

    

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Pro Patria

Izraelio sveikatos ministras Nitzan Horowitz, neįtariantis, kad jo pokalbis yra filmuojamas ir transliuojamas gyvai TV eteryje, pripažino, jog skiepų pasų paskirtis – prievartinis spaudimas skiepytis, o patys ribojimai neturi jokios epidemiologinės logikos, praneša „Jewish News Syndicate“.

Pokalbio su vidaus reikalų ministre Ayelet Shaked metu, Horowitzas pripažino, kad Izraelio „žaliasis pasas“ neturėtų būti reikalaujama ne tik valgant lauke restoranuose, bet ir viešuose baseinuose.

„Žvelgiant epidemiologiškai, [pašalinti šiuos ribojimus] būtų teisingas žingsnis“, – sakė Horowitzas ir pridūrė: „Tačiau mūsų problema yra žmonės, kurie nesiskiepija. Mes turime juos truputėlį paspausti, kitaip niekada neišeisime iš pandeminės padėties.“

Sveikatos ministras taip pat pripažino, kad žaliųjų pasų sistema daugumoje vietų net nėra įtvirtinta arba įtvirtina ypač atmestinai.

Primename, kad „imuniteto pasų“ epidemiologine nauda suabejojo ir Pasaulio Sveikatos Organizacija (PSO). 2020-ųjų balandžio mėnesio PSO ataskaitoje rašoma, jog „šių dokumentų naudojimas gali padidinti viruso plitimo mastą“, nes „žmonės, kurie mano turintys imunitetą, gali ignoruoti sveikatos ekspertų rekomendacijas.“

Dar visai neseniai, Izraelis buvo giriamas už ankstyvą, sėkmingą ir greitą vakcinavimo kampaniją bei „inovatyvų“ sprendimą, kaip „gyventi su COVID‘u“ – vakcinų pasus.

Žaliasis pasas buvo vadinamas „ankstyva vizija, kaip išvengti visuotinio karantino.“ Tačiau Izraelis visai neseniai paskelbė apie didžiausią vienos dienos užsikrėtimų COVID skaičių nuo pat pandemijos pradžios – beveik 11 000.

Iškilusi grėsmė būti neįsileistam į didžiąją dalį viešųjų vietų įtikino didelę dalį žmonių, ypač jaunų, pasiskiepyti, tačiau kai žaliųjų pasų sistema buvo įvesta, ji buvo nedaug kur naudojama, o gegužės mėnesį jos išvis buvo atsisakyta.

Tačiau kai vasaros pabaigoje sergamumas ir vėl išaugo, Izraelio žaliųjų pasų sistema buvo grąžinta atgal ir papildomai išplėsta.

Tuo tarpu Švedija, kuri niekada nebuvo įvedusi visuotinio karantino, neseniai uždraudė turistams iš Izraelio atvykti į šalį.

propatria.lt vertimas iš summit.news.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Negi ką nors tai nustebino?       2021-09-17 10:12

Nė nereikia tokių prisipažinimų, daugumai ir taip plika akimi matyti, kad visokie pišpasiai yra sugalvoti tik baimei ir spaudimui skiepytis didinti, nes niekas nesugebėjo sugalvoti ir pasakyti nė vienos logiškos priežasties jų pateisinimui nė vienoje valstybėje. Viskas suklijuota vien marksistiniais komunistiniais su realybe nesusijusiais kliedesiais, tokiais kaip “teisė neužsikrėsti”.

ah1/ahą komentarą        2021-09-16 6:14

prie publikacijos apie Šiluvos deklaraciją atspausdinkite ir iškabinkite matomiausiose vietose.
Ne todėl, kad ah1/ahą būtų itin gerbtinas asmuo (yra melagis, krikščionybės priešas ir antisemitas), bet todėl, kad pakankamai protingas, pajutęs prie savo gerklės kaulėtos mirties ranką. Tokiais atvejais net ir melagiai, jei protingi, ima sakyti tiesą. Nors šįkart nenuosekliai - juk jei farmafašizmas, tai nebe eksperimentas, bet sąmoningas masinis naikinimas. Štai tas jo komentaras:

Farmafašizmas užgrobė valdžią - ivestos priverstinės injekcijos, kuriomis užkrečiama. Užpirkta 16 milijonų - badys iki 10 kartų, kol užbadys negyvai,  jus /mus badydami užkrės iki 10 kartų -  koks organizmas gali atlaikyti 10 kartų sušvirkšto užkrato?
Mums muilina akis kad tai vakcinos - bet tai ne vakcinos - tai eksperimentiniai preparatai - neveikiantys eksperimentiniai preparatai - injekcijomis užkrečiantys užkratu, neapsaugantys eksperimentiniai preparatai. Net neabejoju.
Farmafašizmui - Ne.

twiter       2021-09-15 20:31

Skiepytojų gaujos taktika - reikia publiką labiau įbauginti:
https://twitter.com/NationalFile/status/1436466927703138308

paviešinkit       2021-09-15 13:49

kas iš mokesčiu mokėtoju susikrovė milijonus idiegus šitas nesamones.

Juokiuosi garsu       2021-09-15 11:44

LIETUVOJE, KUR 2,7 MILIJONO GYVENTOJŲ, PER PARA UŽSIKRĖTĖ 1098 ASMENYS, O PALYGINIMUI MASKVOJE, KUR 15 MILIJONU GYVENTOJŲ, PER PARA UŽSIKRĖTĖ 1938 ASMENYS. MASKVOJE JOKIŲ DĖL COVID-19 APRIBOJIMU: LAISVAI VEIKIA VISI RESTORANAI, KIRPYKLOS, GROŽIO SALONAI, SPORTO KLUBAI. JOKIŲ GP. VA, TAU IR “SPUTNIK V” VAKCINA, VA, TAU IR PIŠ VYRIAUSYBĖ!…

ah1       2021-09-15 1:19

Akivaizdu Švedijai dašuto jog “subadyti” izraelitai ir yra sušvirkšto užkrato nešiotojai ir platintojai, todėl jų ir neįsileidžia.  Visų vakcinų principas - sušvirkšti užkrato ir susargdinti - štai ir paaiškinimas izraelitų susirgimų po sušvirkšto užkrato. Feikinės vakcinos užkrečia užkratu bet neapsaugo nuo užkrato tokiu būdu vakcinuotieji tampa užkrato nešiotojais, platintojais ir todėl Švedija neįsileidžia izraelitų.

Al.       2021-09-15 0:13

O mes šventai tikėjom, kad tai bilietas į laisvę. Kaip netikėta.


Rekomenduojame

Marijos Radijas: pokalbis apie Šiluvos deklaraciją

Joana Noreikaitė. Šimtas dvyliktoji TIE–SOS! akcija

Eimutis Bagdonas. Jei vakcinos tikrai saugios ir veiksmingos, kodėl taip vengiama skaidrumo? Mintys „Transparency International“ tyrimo paraštėse

Jonathon Van Maren. Kai ateistams reikia krikščionybės

Vygantas Malinauskas. Ką daryčiau aš

Rasa Čepaitienė. Kad smėlio dėžė netaptų dykuma

Saulius Dambrauskas. Apie teisę, Žmogaus Teises ir valią

Andrius Švarplys. Belieka tikėtis, kad tai taps visuomenės įpročiu

Andrius Švarplys. „Žirniukų revoliucija baigėsi tualete. Tiesiogine prasme“

Situacija sveikatos srityje: dr. Rimo Jankūno ir Andriaus Gudaičio pranešimai LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: šįkart boikotas gali pavykti, mat valdantieji pataikė į savo tradicinius rėmėjus, o jų balsas dangų pasiekia

Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra ‘Realpolitik’

Ramūnas Aušrotas. Seimo narė Morgana Danielė platina teisiškai ydingą ir socialiai neatsakingą informaciją

Ignas Vėgėlė. Kodėl mes taip orientuojamės?

Vygantas Malinauskas. Apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus

Rasa Čepaitienė. Naujoji Helsinkio grupė

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Šiluvos deklaracija labiau tinka Dorovės ministerijai negu Bažnyčiai

STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Vytautas Rubavičius. Paslaptingas okupacinių Vilniaus paminklų „trikampis“

Pasirašykime Šiluvos deklaraciją: laisvoje demokratinėje valstybėje būtina gerbti pamatinius asmens ir visuomenės gėrius

Nida Vasiliauskaitė. Šiandien matome, kad Kantas ir kompanija klydo

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Advokatas Andrius Krištapavičius: kodėl atsisakau pasiimti savo Galimybių pasą?

Kun. Robertas Grigas. Rugsėjo 13-oji: niūrus sugrįžimas į sovietmetį

Liudvikas Jakimavičius. Uždavinys PIŠei

STI tarptautinė mokslinė konferencija „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“: pagrindiniai pranešimai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl Šiluvos deklaracijos

Rasa Čepaitienė. Viskas taip tiesmuka ir primityvu…

Nida Vasiliauskaitė. Apie ovacijas „kliedesiams“, tapusiems tikrove, ir ramiai knarkiančią sąžinę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.