Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Sveikatos apsaugos politika

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Tiesos.lt siūlo   2021 m. rugsėjo 14 d. 19:56

7     

    

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Pro Patria

Izraelio sveikatos ministras Nitzan Horowitz, neįtariantis, kad jo pokalbis yra filmuojamas ir transliuojamas gyvai TV eteryje, pripažino, jog skiepų pasų paskirtis – prievartinis spaudimas skiepytis, o patys ribojimai neturi jokios epidemiologinės logikos, praneša „Jewish News Syndicate“.

Pokalbio su vidaus reikalų ministre Ayelet Shaked metu, Horowitzas pripažino, kad Izraelio „žaliasis pasas“ neturėtų būti reikalaujama ne tik valgant lauke restoranuose, bet ir viešuose baseinuose.

„Žvelgiant epidemiologiškai, [pašalinti šiuos ribojimus] būtų teisingas žingsnis“, – sakė Horowitzas ir pridūrė: „Tačiau mūsų problema yra žmonės, kurie nesiskiepija. Mes turime juos truputėlį paspausti, kitaip niekada neišeisime iš pandeminės padėties.“

Sveikatos ministras taip pat pripažino, kad žaliųjų pasų sistema daugumoje vietų net nėra įtvirtinta arba įtvirtina ypač atmestinai.

Primename, kad „imuniteto pasų“ epidemiologine nauda suabejojo ir Pasaulio Sveikatos Organizacija (PSO). 2020-ųjų balandžio mėnesio PSO ataskaitoje rašoma, jog „šių dokumentų naudojimas gali padidinti viruso plitimo mastą“, nes „žmonės, kurie mano turintys imunitetą, gali ignoruoti sveikatos ekspertų rekomendacijas.“

Dar visai neseniai, Izraelis buvo giriamas už ankstyvą, sėkmingą ir greitą vakcinavimo kampaniją bei „inovatyvų“ sprendimą, kaip „gyventi su COVID‘u“ – vakcinų pasus.

Žaliasis pasas buvo vadinamas „ankstyva vizija, kaip išvengti visuotinio karantino.“ Tačiau Izraelis visai neseniai paskelbė apie didžiausią vienos dienos užsikrėtimų COVID skaičių nuo pat pandemijos pradžios – beveik 11 000.

Iškilusi grėsmė būti neįsileistam į didžiąją dalį viešųjų vietų įtikino didelę dalį žmonių, ypač jaunų, pasiskiepyti, tačiau kai žaliųjų pasų sistema buvo įvesta, ji buvo nedaug kur naudojama, o gegužės mėnesį jos išvis buvo atsisakyta.

Tačiau kai vasaros pabaigoje sergamumas ir vėl išaugo, Izraelio žaliųjų pasų sistema buvo grąžinta atgal ir papildomai išplėsta.

Tuo tarpu Švedija, kuri niekada nebuvo įvedusi visuotinio karantino, neseniai uždraudė turistams iš Izraelio atvykti į šalį.

propatria.lt vertimas iš summit.news.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Negi ką nors tai nustebino?       2021-09-17 10:12

Nė nereikia tokių prisipažinimų, daugumai ir taip plika akimi matyti, kad visokie pišpasiai yra sugalvoti tik baimei ir spaudimui skiepytis didinti, nes niekas nesugebėjo sugalvoti ir pasakyti nė vienos logiškos priežasties jų pateisinimui nė vienoje valstybėje. Viskas suklijuota vien marksistiniais komunistiniais su realybe nesusijusiais kliedesiais, tokiais kaip “teisė neužsikrėsti”.

ah1/ahą komentarą        2021-09-16 6:14

prie publikacijos apie Šiluvos deklaraciją atspausdinkite ir iškabinkite matomiausiose vietose.
Ne todėl, kad ah1/ahą būtų itin gerbtinas asmuo (yra melagis, krikščionybės priešas ir antisemitas), bet todėl, kad pakankamai protingas, pajutęs prie savo gerklės kaulėtos mirties ranką. Tokiais atvejais net ir melagiai, jei protingi, ima sakyti tiesą. Nors šįkart nenuosekliai - juk jei farmafašizmas, tai nebe eksperimentas, bet sąmoningas masinis naikinimas. Štai tas jo komentaras:

Farmafašizmas užgrobė valdžią - ivestos priverstinės injekcijos, kuriomis užkrečiama. Užpirkta 16 milijonų - badys iki 10 kartų, kol užbadys negyvai,  jus /mus badydami užkrės iki 10 kartų -  koks organizmas gali atlaikyti 10 kartų sušvirkšto užkrato?
Mums muilina akis kad tai vakcinos - bet tai ne vakcinos - tai eksperimentiniai preparatai - neveikiantys eksperimentiniai preparatai - injekcijomis užkrečiantys užkratu, neapsaugantys eksperimentiniai preparatai. Net neabejoju.
Farmafašizmui - Ne.

twiter       2021-09-15 20:31

Skiepytojų gaujos taktika - reikia publiką labiau įbauginti:
https://twitter.com/NationalFile/status/1436466927703138308

paviešinkit       2021-09-15 13:49

kas iš mokesčiu mokėtoju susikrovė milijonus idiegus šitas nesamones.

Juokiuosi garsu       2021-09-15 11:44

LIETUVOJE, KUR 2,7 MILIJONO GYVENTOJŲ, PER PARA UŽSIKRĖTĖ 1098 ASMENYS, O PALYGINIMUI MASKVOJE, KUR 15 MILIJONU GYVENTOJŲ, PER PARA UŽSIKRĖTĖ 1938 ASMENYS. MASKVOJE JOKIŲ DĖL COVID-19 APRIBOJIMU: LAISVAI VEIKIA VISI RESTORANAI, KIRPYKLOS, GROŽIO SALONAI, SPORTO KLUBAI. JOKIŲ GP. VA, TAU IR “SPUTNIK V” VAKCINA, VA, TAU IR PIŠ VYRIAUSYBĖ!…

ah1       2021-09-15 1:19

Akivaizdu Švedijai dašuto jog “subadyti” izraelitai ir yra sušvirkšto užkrato nešiotojai ir platintojai, todėl jų ir neįsileidžia.  Visų vakcinų principas - sušvirkšti užkrato ir susargdinti - štai ir paaiškinimas izraelitų susirgimų po sušvirkšto užkrato. Feikinės vakcinos užkrečia užkratu bet neapsaugo nuo užkrato tokiu būdu vakcinuotieji tampa užkrato nešiotojais, platintojais ir todėl Švedija neįsileidžia izraelitų.

Al.       2021-09-15 0:13

O mes šventai tikėjom, kad tai bilietas į laisvę. Kaip netikėta.


Rekomenduojame

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

„Neredaguota“ pokalbis su Aurelijumi Veryga apie pandemija ir politiką

Lietuvos šeimų sąjūdžio tarptautinė konferencija po mitingo: „Valstybių ateitis diktatūros šešėlyje“ (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Kas bandė organizuoti riaušes?

Liudviko Jakimavičiaus pastebėjimas: ant ko tada visas bėdas vers?

Rugsėjo 10 d. mitingo Katedros aikštėje rezoliucija

Mero rinkimai Trakuose. Ramūno Aušroto programa: kaip išspręsti įsisenėjusias Trakų komunalinio ūkio problemas?

Nidos Vasiliauskaitės kalba rugsėjo 10 dienos mitinge Katedros aikštėje (vaizdo įrašas): „Mes nesiderame!“

Rugsėjo 10 dienos mitingo Katedros aikštėje vaizdo įrašas

Vasariški pokalbiai su Dovilu Petkumi. Arkivyskupas ir nuncijus Ukrainai Visvaldas Kulbokas: Šv. Sostas gali būti tarpininku siekiant taikos

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Globalistinė Lietuvos užsienio politika

Vygantas Malinauskas. Kodėl Lietuvai taip nesiseka suvaldyti pandemijos? Palyginimas su kaimynais ir ... Indija

Nida Vasiliauskaitė. Nebijokime. Tai jie tegu bijo

William H. McRaven kalba Techaso universiteto studentams: kaip įveikti pasaulį

Iš propagandos frontų. Andrius Kubilius ir Rasa Juknevičienė – net jei sau prieštarauja, vis tiek teisūs, arba Liežuvis – pikčiausias jų priešas

„Neredaguota“ pokalbis su advokatu prof. dr. Ignu Vėgėle. Valstybė ir teisė

Nidos Vasiliauskaitės replika apie netrukus įsigaliosiančius draudimus

Linas V. Medelis. Uždrausti valdantiesiems giedoti himną – Tautišką giesmę

Pandemiją galima valdyti ir kitaip: pranešimų ištraukos ir reportažai iš STI konferencijos „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“

Šiandien legendinio partizano J. Lukšos-Daumanto atminimą istorikai įprasmins tarptautine konferencija apie ginkluotą antisovietinį pasipriešinimą

Justas Sakavičius. Dėl ko verta sunerimti VISIEMS

Vesti visuomenę prie Jėzaus: kun. N. Pipiro mintys ir bendražygio dr. D. Stakišaičio prisiminimai minint s. Ados-Benvenutos Urbonaitės šimtmetį

Advokatai J. Sakavičius ir A. Mozeris: nei tarnautojai, nei mokyklų administracijos neturi teisės skatinti mokinius skiepytis be tėvų žinios

Prof. Alvydas Jokubaitis: jei katalikai reikalautų to paties kaip homoseksualai, kiltų skandalas

LRT: Lietuva kalba. Ką daryti su tūkstančiais Lietuvoje esančių migrantų – integruoti ar išsiųsti? V. Sinicos atsakymas, kurio jis nespėjo pagarsinti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.