Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Italijos vyskupija uždega žalią šviesą „transmoters“ vyrišku vardu Sutvirtinimo sakramentui

Tiesos.lt redakcija   2022 m. balandžio 13 d. 21:07

7     

    

Italijos vyskupija uždega žalią šviesą „transmoters“ vyrišku vardu Sutvirtinimo sakramentui

Vyskupijos Kurija įpareigojo parapijos kleboną suteikti Sutvirtinimo sakramentą asmeniui nauju vardu, bet į registracijos knygą įrašyti prigimtinį krikšto vardą, apačioje įrašant civilinio teismo nuosprendžio datą ir protokolo numerį, patvirtinantį lyties pakeitimą.

Turinas, Italija. Italijos vyskupija leido translytei moteriai gauti Sutvirtinimo sakramentą vardu, atitinkančiu jos naująją „lytį“.

Gavęs prašymą suteikti Sutvirtinimo sakramentą moteriai, kuriai buvo atlikta „lyties keitimo“ operacija ir kuri dabar save identifikuoja kaip „vyrą“, Don Antonio Borio, Turino vyskupijos Šv. Pranciškaus Stigmų parapijos klebonas, kreipėsi patarimo į. vyskupijos Kuriją. Kaip rašo dienraštis Daily Compass, Kurija jam nurodė „suteikti Sutvirtinimo sakramentą asmeniui nauju vardu, bet registracijos knygoje įrašyti prigimtinį krikšto vardą, apačioje įrašant civilinio teismo sprendimo datą ir protokolo numerį, patvirtinantį seksualinio statuso pakeitimą“.

Daily Compass pranešė, kad Borio jiems atsakė, kad „jis nežino, ar teiks Sakramento šventinimus tokiomis sąlygomis“. Ši istorija sklandė tarp vietinių naujienų ir kėlė diskusijas.

Priešingai Turino vyskupijos ryžtui, Jungtinėse Valstijose 2021 m. liepos mėn. vyskupas John Doerfler iš Marquette vyskupijos išleido ilgą pastoracinę instrukciją dėl sakramentų teikimo tiems, kurie save laiko homoseksualiais ar translyčiais asmenimis.

Marquette vyskupija nurodė, kad „asmuo, kuris viešai save identifikuoja kitaip nei jo biologinė lytis arba bandė „pakeisti lytį“, negali būti pakrikštytas, gauti Sutvirtinimo sakramentą ar gauti Komuniją Bažnyčioje, nebent asmuo atgailavo. Atgaila nereikalauja atkeisti fizinių kūno pokyčių, kuriuos žmogus patyrė.“

Aiškindama nurodymą vyskupija pareiškė: „Seksualinės tapatybės neatitikimo patyrimas nėra nuodėmingas, jei jis kyla ne iš asmens laisvos valios, ir netrukdys krikščioniškajai iniciacijai. Tačiau apgalvotas, laisvai pasirinktas ir aiškiai demonstruojamas elgesys, siekiantis iš naujo apibrėžti savo lytį, yra tokia kliūtis.“

Nors Sutvirtinimo sakramento teisėtumui neturėtų įtakos tai, kad jį gauti priimtas translytis asmuo, bet tokiomis aplinkybėmis teikti Sutvirtinimo sakramentą be reikiamos atgailos būtų šventvagiška ir skandalinga. Taip pat kyla klausimas, ar tai nesustiprins postūmio tiems, kuriems buvo bandyta „pakeisti lytį“ (dabar tai dažnai vadinama „socialinės lyties patvirtinimo operacija“), siekti, kad jiems būtų leidžiama gauti Santuokos ir Kunigystės šventinimus, o tokiais atvejais sakramento pagrįstumas. būtų paverstas niekais.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

sveikiname su 95m.        2022-04-16 0:45

Pop.Benediktas xvi - 95m.   
Popiežius emeritas Benediktas XVI – 95 metai!

pasveikinti galima čia:

https://www.benedictusxvi.com/congratulations

 

 

Šimonytės drąsa       2022-04-15 23:15

Užtenka krūpčiot, gana mums tūpčiot. Spręskime tikrai pačios, čiurkškime stačios…

elfe        2022-04-14 13:45

gal tai irgi pagal Stambulo konvencija galima traktuot kaip “smurta pries moteri”?:) moters ego nusprende, kad moters kunas nera tobulas ir kad ji reikia pakeist vyrisku?.

T0mas J.       2022-04-14 12:52

Lyties tas asmuo tikrai nepakeitė, nes pasaulis dar nemoka pakeisti chromosomų.
Tai kas tuomet yra pagrindas neteikti jam sakramentų? Kad vardą iš Marijus pakeitė į Marija? Nemanau kad tai pagrindas, Ispanijoje pvz. vardas Marija yra vyrų nešiojamas vardas.
Kas pas žmogų tarp kojų, Bažnyčia konkretaus žmogaus niekada neklausė. Ir neturėtų.
___________________
Kas kita valstybės valdžia - mano nuostata tokia: valstybė neturėtų išduoti dokumentų asmeniui kitu vardu pavarde, nei nuo gimimo turi. Dukrai duoti mamos pavardę, sūnui - tėvo. Jei berniukas gimsta benkartas, į dokumentus rašyti tą pavardę, kurią motina nurodo.
Lyties darkymo operacijos turėtų būti uždraustos įstatymu.

Stiklo valytuvas       2022-04-14 11:14

Terminija ir terminologija (nemesk kelio dėl takelio).
.
„... atlikta „lyties keitimo“ operacija…“
Lytį apsprendžia chromosomos XX ir/ar XY. Kiek žinau, dabartinės biologinės (medicininės) priemonės su chromosomomis, bent šioe srityje, nieko nekeičia. Tai kodėl CHIRURGINIS MANIPULIAVIMAS ANTRINIAIS LYTINIAIS POŽYMIAIS, HORMONINIAIS PREPARATAIS IR PSICHIKĄ „LAUŽIANČIAIS“ MEDIKAMENTAIS vadinamas ‘lyties keitimu’?! Nuo kada ‘plastinės’ operacijos ir tinkamos psichologinės pagalbos NESUTEIKIMAS ir NETEIKIMAS prilyginamas ‘lyties’ keitimui?!
.
TV reklamos… Kiek ten vaistų reklamų, kiek medicininių paslaugų reklamų... Net psichologinės pagalbos reklamos…
Ar kada kas matė TV ekrane, ar iškaboje prie pastato apie visakeriopos pagalbos teikimą asmenims turintiems LYTINIO TAPATUMO PROBLEMŲ. Kad tokia pagalba DRAUDŽIAMA, internete net nurodant valstybes (Malta?..) kartkartėmis pasirodo… Gal tai melas, bet paneigimo (melo demaskavimo) negirdėjau!
Taigi…
== Juodiems globalistų tikslams tarnauja ir „lyties keitimai“.
== Baltųjų rasė naikinama į ES privežant ir įsileidžiant negrus ir arabus… Įprastinės šeimos laikomos atgyvena. Baltųjų gimstamumas visaip varžomas… Buldozeriškai propaguojami visokie tarprasiniai intymumai, ko pasekoje gimę mišrūnai labiau panašūs į negrus, arabus, azijatus nei į baltuosius europiečius…
== Baltųjų tautos ištautinamos, nutautinamos. Minėti žmogaus tautiškumą neetiška, nepolitkorektiška… Bičių rasės, gyvūnų ir augalų potipiai yra ‘normalu’, o štai žmones siekiama padaryti avinų banda be jokios tapatybės! DURNIAI… Nebus termino ‘tauta’, bus kitoks, subkultūrinis faktorius tikrai pasireikš. Tai kokia tokių manipuliavimų prasmė? MANKURTIZAVIMAS - žmonės ir tautos be šaknų, be atminties (atmintis yra asmenybės dalis, gal net didžioji dalis), be… Individai be individualumo. Hmm…
== Bendrasis švietimas DIRBTINAI devalvuotas (Rusijoje taip pat…). Aukštasis mokslas persunktas „pažangos“, o iš tikro tai mankurtiško globalizmo.
== Atėjūnų teisės AUKŠČIAU už senbuvių...
== Kažin kodėl ateistinėje ES atneštinė islamo religija yra geresnė ir vertingesnė už nusistovėjusią katalikų, už krikščioniškas religijas?
.
Šiuose frontuose vienareikšmiškai reiškiasi komunistuojantys su žydišku raugu veikėjai, taip privestinai skatinantys atoveiksmį - nacionalizmo pakilimą, atgimimą ir net lazdos perlenkimą - kraštutinį nacizmą, fašizmą. Patys muša, patys hhėkia…
.
O dabar, habilitai (LR pilieti(?) su neaiškia tautybe!), paskelbk portalą kur patys nekalčiausi* ženklai ‘kūjis su pjautuvu’ Sibiro* lageriuose ir Rainių miškelyje sadistiškai nužudė tūkstančius „liaudies priešų“... Ir dar papasakok, kaip iš ŽYDIŠKOS tarybinės vyriausybės išvystyto holodomoro atsirado ‘ukrofašistai’...
Prašom. Tribūna jūsų.

Trumpai       2022-04-14 0:17

Tiesiog liuks.

Dzeikas       2022-04-13 21:26

Kunigai turetu informuoti parapijiecius, arba ta informacija turi buti viesai prieinama teikia jie sakramentus iskrypeliams ar ne.
Krikscionis neturi is tokio (palankaus pederastams)kunigo priimti sakramentu.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.