Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Teismai

Išskirtinis Neringos Venckienės interviu Vytautui Matulevičiui (OpTV)

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 30 d. 0:58

20     

    

Išskirtinis Neringos Venckienės interviu Vytautui Matulevičiui (OpTV)

Išskirtiniame Neringos Venckienės interviu Vytautui Matulevičiui (OpTV) – apie korupciją teismuose ir kitas viešas teismų užkulisių paslaptis, kurių nutylėti, 2019 m. vasarį STT ir Generalinei prokuratūrai pradėjus ikiteisminį tyrimą vadinamojoje teisėjų korupcijos byloje, atrodytų, nebeįmanoma.

Šios bylos statistika išties daro įspūdį:

– yra tiriama daugiau kaip 100 nuskalstamos veikos epizodų;

– įtariamaisiais yra patraukta daugiau kaip penkiasdešimt asmenų:
* tarp jų – 12 esamų ar buvusių aukščiausio rango teisėjų (skirtingomis korupcinėmis veikomis – kyšininkavimu, prekyba poveikiu, papirkimu ir piktnaudžiavimu – įtariami Lietuvos apeliacinio teismo teisėjai Viktoras Kažys, Konstantinas Gurinas ir Valdimaras Bavėjanas, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas, buvęs Teisėjų tarybos pirmininkas Egidijus Laužikas, Vilniaus apygardos teismo teisėjas Henrichas Jaglinskis, Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjas Arūnas Kaminskas, Regionų apygardos administracinio teismo Kauno rūmų teisėjas Gintaras Čekanauskas, Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Robertas Rainys; įtarimai pareikšti dar keturiems dabar jau buvusiems teisėjams);
* ikiteisminio tyrimo metu taip pat buvo sulaikyti ir advokatai Drąsutis Zagreckas, Romualdas Mikliušas, Giedrė Cimbolienė, Gintaras Ruseckas, Aivaras Surblys ir Marius Navickas;
* be to, įtarimai pareikšti ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjo padėjėjui Aringui Kartanui, Druskininkų merui Ričardui Malinauskui, jo patarėjui Aivarui Kadziauskui, taip pat Vijūnėlės dvaro savininkui Žilvinui Poviloniui.

– įtariama, kad už teisėjų palankumą galimai buvo žadėti ir mokėti kyšiai, kurių sumos svyruoja nuo 1 iki 100 tūkst. Eur;

– ikiteisminio tyrimo metu surinktais duomenimis sutartų kyšių suma gali siekti 400 tūkst. Eur…

Tiesa, kas iš šio ikiteisminio tyrimo medžiagos pasieks teismą ir kaip tai, kas iš tos bylos liks, atrodys kolegoms, dar pamatysime. O kol kas – Neringos Venckienės, buvusios teisėjos, ilgą laiką tikėjusios galimybe ir Lietuvoje per teismus išsiaiškinti tiesą, liudijimas.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vava       2020-09-9 20:15

2011m. “Vis dėlto A. Stankus pedofilui J. Gustainiui kažkodėl buvo labai nuolaidus ir skyrė pačią švelniausią bausmę. Už tokį nusikaltimą, jeigu išprievartautas mažametis, kaltininkui Baudžiamajame kodekse numatytas laisvės atėmimas nuo 3 iki 13 metų”.
Tas pats veikejas cia minimas?

hmm       2020-09-2 20:31

o uz kokius pinigus pati sklypus pirko? savo, tevu? gal kas ir tikrino, bet kad Bieliauskas (vyr. tyrejas pedofilijos byloje) i siema ant venkienes sluotos joja (nors tikino, kad venkiene nieko bendro neturi::DD). Aplink vien melas.

stasys        2020-09-2 5:40

LRT-ė leido tarti žodį debatuose pirmai , vargšą Žemaitaitį beveik kad apspjaudė ir suminė į ‘balą’ . Vargšas Remigijus pasijautė kaip turguje atsiduręs apsuptyje įpykusių moterų su darbo chalatais . Kokiu kampu vertinti ta Drąsos kelio ‘pradžia’ ? .. aš vertinu kaip siekį visiems į aplinka ‘ištratinti’ savo akiplėšiškumą melagiu partijos .

Puiki laida!       2020-09-2 1:45

Balsuokime už Neringą Venckienę ir Vytautą Matulevičių seimo rinkimuose. Už Drąsos kelią! Te Dievas palaimina persekiojamus sąžiningus žmones.

pastebėjote?       2020-09-1 18:08

Geranalinis stribų komisaras Požėla skradžiai į balą prasmego. Net jei tai atostogos, tai kažkokios labai jau ilgos. Net Stribas su Veryga bent penktadieniais pusei dienos atlyginimus jiems mokančiose institucijose pasirodydavo. Bet tik ne Požėla. Gal kur užsienyje sulaikytas? Ne naujiena juk po komisarų “operacijos” Ispanijoje.

O gal       2020-09-1 10:45

Tamstą “Josis” reikėtų teisti, kad be jokių įrodymų, mėtotės tokiais žodžiais?

Josis       2020-09-1 9:37

Neringą reikia teisti

Almantas       2020-08-31 16:11

Pagal pasisakyma tai suprantantis 1 prie 1 kaip koncervatnikas Sedbaras.Meluoja kaip rupuze i akis ziuredamas ir neraudonuoja.Padugne kaip reta,kap ir visi koncervatnikai.Ne veltui Sedbaras priklauso teisininku klanui

>Gelbėkit       2020-08-31 1:55

žmogų???...

Marta       2020-08-31 1:31

Aciu likimui, kad tu, nepazistamoji Neringa, esi ne tokia prislegta, kad sutinki tokiu geru zmoniu kaip Matuleviciai, kad tave palaiko visi nukenteje nuo sistemos.

Gelbekit Stasi!       2020-08-30 19:19

Stasio smegenys virto meslu-gelbekit zmogu!

to Suprantantis        2020-08-30 19:12

tamstelės galvelėje supeliję alksnio pjūvenos

stasys        2020-08-30 17:08

Suprantantis 2020-08-30 11:36 > mane stebinate .. kam gaišti laiką klausantis tu krokodilo ašaru ? Helsinkio komisijos posėdyje tas žurnalistas tiek prisimelavo savo interpretacijomis jog tikėtis ko nors reikšmingo iš jo vargiai dar galima ..

Tam - "suprantančiam"       2020-08-30 15:09

Tai tamstelė, save pavadinęs “Suprantantis” -  visiškai nieko nesupratote. Nors, manau, viską puikiai supratote ir meluojate tiems, kurie pasivargins perklausyti visą pokalbį - nuo pradžios iki pabaigos. Jūs, kaip tie prokurorai, viską apverčiate aukėtyn kojomis ir manote, kad mes, kvaileliai, tamstele patikėsime. Tai žinokite - tie laikai jau baigiasi, anksčiau ar vėliau ateis ir Jums, ir panašiems veikėjams atpildo valanda. Jau ateina, nors ir mažais žingsneliais…

Suprantantis       2020-08-30 11:36

Vaiko tvirkintoja viešai papasakojo kuo užsiėmė dirbdama teisėja, kaip gaudavo reikiamas bylas. Tad nėra ko stebėtis - nuo kišininkavimo neilgas kelias į vaikų išnaudojimą seksualiai ir žudymus.

Dzeikas       2020-08-30 11:33

Vertinu N.Venckiene uz pilietine drasa. Labai retas isdris susigrumti su valstybine masina uz tiesa.
Bet ji geriau nelistu i politika, nes saziningai ivardindama faktus N.V. nepajegia isryskinti giluminiu priezasciu. Jos vieta ne politikoje - ispurvins tave , isgrez ir numes taren “jus matet? Visi jie tokie”- jos priederme buti ta asaka pedofilu pajungtos Lietuvos valstybes mechanizme. O ne tapti jos varzteliu. Varzteli sugniuzdys ir ismes.Pedofilai liks.

stasys        2020-08-30 9:22

Visi tos ‘pipt’ interviu ‘išskirtiniai’ smile)  man jau sunku suskaičiuoti kiek tokiu buvo smile Taip taip matulevičiau kas šuniui uodega kilstels jei ne tas onoras parodyti kas po ja slepiama . smile)

Jules       2020-08-30 8:29

Lietuvos sekso industrijos darbuotojos sako tą patį. Be rimtos desovietizacijos mes neturime ateities, o tik nunykimą.

Tvankstas       2020-08-30 7:43

Visose šalyse be išimties teisėjų dauguma yra valdančiosios klikos (kiekvieną šalį valdo 1-3-5 šeimos, visa demokratija yra tik kišeninių politikų (apmokėtų šių šeimų) vaipymasis nepašvęstiesiems, tai yra liaudžiai, miniai, runkeliams, chamams, profanams,...), patys politikai yra paklusnūs tarnai.
Tai apsakė dar Atėnų demokratijos krikštatėvis Perikles prieš gerus 2400 metų, pats būdamas turtingu ir pirkęs politikus mulkinti atėniečiams.
Visos paidofilinės bylos visame pasaulyje yra užgniaužiamos, kadangi paidofilija užsiimti yra valdančiųjų šeimų šventa teisė, nesuprantama prasčiokams ir doriesiems.
Savaime išplaukiantis dalykas yra, kad valdančiųjų kliką aptarnaujamiems teisėjams leidžiama užsidirbti ‘iš šono’, greitai praturtėti, jaustis nebaudžiamais (šiiitoks stogas), kas leidžia įsijungti į paidofilines malones taipogi, tokie teisėjai kone kraujo ryšiais susiriša su valdančiąja klika.
Neišvengiamai korumpuoti teisėjai prieina liepto galą, tik iki to laiko begales žmonių iškankina savo žmogėdriškoms aistroms patenkinti.
Vokietijos prostitutė Domenica savo atsiminimuose labai tiksliai aprašė : ‘labiausiai iškrypusio sekso ištroškę yra teisėsaugininkai - prokurorai, teisėjai, advokatai, policininkai’.
Labai gražiai paidofilus yra aprašiusi belgė Anneke Lucas, pati daug metų buvusi jų žaislu, atsitiktinai išlikusi gyva, nes didelė dauguma yra nužudomos.
Labiausiai nekenčiu gydytojų, žurnalistų (dabartiniai abiejų melai dėl koronos tik patvirtina mano supratimą), advokatų ir teisėjų, kaip paskutinių niekšų, tvarkančių ‘teisingumą’ pagal supratas (paniatkes).

Tvankstas       2020-08-29 23:35

Gražiai sudėjo taškus Neringa ant i teisėsmaugai. Kas kalbama žmonėse daugybę metų, tik patvirtino pažindama sistemą iš vidaus, išvaikė miglovarą apie ‘teisingus teismus’ pagal teisėjus kyšininkus.

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.