Sveikatos apsaugos politika, Žmogaus teisės, Europa

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Tiesos.lt redakcija   2022 m. sausio 14 d. 15:31

16     

    

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Ispanija skelbia, kad koronavirusų, sukeliančių Covid‘ą, nebegydys specialiu būdu, o gydys juos kaip ir kitus gripo virusus. Ji taip pat ragina likusias ES šalis daryti tą patį. „Atėjo laikas išmokti gyventi su šiuo koronavirusu, nes gyvename su visokiais kitais įmanomais virusais“, – sakė ministras pirmininkas Pedro Sanchez‘as.

Ispanijos vyriausybė pagrindžia pasikeitusią poziciją sakydama, kad padėtis dėl pandemijos nėra tokia, kokia buvo prieš metus, ir mano, kad laikas pradėti vertinti COVID-19 raidą link endeminės ligos. Žinia, kad tai, ką sukelia koronavirusas, nebebus laikoma pandemine liga, pasirodė pirmadienį, kai Sanchez‘as atsakinėjo į Ispanijos radijo stoties „Radio SER“ klausimus.

Viena iš priežasčių, kodėl Ispanija nuo šiol ketina žiūrėti į COVID‘ą taip pat, kaip į gripą ir kitas kvėpavimo takų infekcijas, yra ta, kad beveik visi ispanai dabar yra paskiepyti. Kita priežastis yra ta, kad dabar plintantis vadinamasis Omikrono variantas sukelia ne tokius sunkius simptomus nei pirminis virusas.

Sprendimą paremia planas, kaip galima būtų normalizuoti koronos valdymą, ir Ispanijos vyriausybė teigia, kad prie jo dirbama jau porą savaičių. Konkrečiau, be kita ko, tai reiškia, kad bus panaikintas masinis užsikrėtimo koronavirusu tyrimas ir masinė stebėsena.

Pasak ES žiniasklaidos tinklo, be premjero Pedro Sanchez‘o, Ispanijos sveikatos apsaugos ministrė Carolina Darias taip pat pradėjo raginti savo kolegas ministrus kitose ES valstybėse narėse sekti Ispanijos pavyzdžiu.

Šaltinis: samnytt.se

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

JD Heyes (Natural News)       2022-01-17 0:31

Projektas „Veritas“ gavo stulbinančius, dar nematytus dokumentus apie COVID-19 kilmę, funkcijų tyrimus, vakcinas, galimus gydymo būdus, kurie buvo slopinami, ir vyriausybės pastangas visa tai nuslėpti.

Aptariami dokumentai yra gauti iš Gynybos pažangių tyrimų projektų agentūros, geriau žinomos kaip DARPA, ataskaitos, kuri buvo paslėpta itin slaptame bendrame diske.

Remiantis dokumentais, nepaisant to, kad DARPA atmetė projektą Defuse, NIAID, vadovaujamas Fauci, vis tiek tęsė ir finansavo tyrimus – Kinijos laboratorijoje Uhane, kur įtariama, kad COVID-19 buvo sukurtas prieš jam pabėgant. JAV įsikūrusios tyrimų svetainės.

„Dr. Fauci prisiekdamas ne kartą tvirtino, kad NIH ir NAIAD nedalyvavo funkcijų tyrime pagal EcoHealth Alliance programą. Tačiau remiantis „Project Veritas“ gautais dokumentais, kuriuose paaiškinama, kodėl EcoHealth Alliance pasiūlymas buvo atmestas, DARPA tikrai klasifikavo tyrimą kaip funkcijos įgijimą“, – pranešime pažymėjo „Project Veritas“.

Jamesas O’Keefe’as, organizacijos įkūrėjas ir generalinis direktorius, uždavė DARPA esminį klausimą: „Kas DARPA priėmė sprendimą palaidoti pirminę ataskaitą? Jie galėjo perspėti Pentagoną, Baltuosius rūmus ir Kongresą, ir užkirsti kelią šiai pandemijai, dėl kurios visame pasaulyje žuvo 5,4 milijono žmonių ir daugeliui milijonų sukėlė skausmą ir kančias.

Interviu su „America First“ vedėju Steve’u Bannonu, daktarė Naomi Wolf, buvusi tuometinio prezidento Billo Clintono patarėja, pareiškė: „Faktas, kad daktaras Fauci šiurkščiai prisiekė, yra labai akivaizdus. Tai yra mažiausias nusikaltimas, jei tai iš tikrųjų yra patikrinti dokumentai.

„Negaliu to pervertinti, tai yra iš anksto apgalvota milijonų žmonių žmogžudystė, koordinuojama aukščiausiu lygiu pagal šiuos dokumentus. Gydymas, kuris būtų išgelbėjęs gyvybes, buvo tyčia arba, kaip pranešama, tyčia nuslopintas“, – tęsė ji.


Atrodo akivaizdu, kad Fauci ir EcoHealth Alliance yra kalti dėl tokio masto masinių žmogžudysčių, kurių nematė nuo tada, kai Hitleris bandė sunaikinti žydų civilizaciją.
https://www.naturalnews.com/2022-01-14-darpa-rejected-gain-of-function-research-funding-leading-to-covid19-too-dangerous.html
https://www.afinalwarning.com/584120.html

Stew Peters Show / The Prisoner (Brighteon)       2022-01-17 0:10

Pirmadienį Jameso O’Keefe kompanija paskelbė naujausią tyrimo ataskaitą. Jie paskelbė dokumentą iš DARPA (JAV Gynybos ministerijos tyrimų projektų agentūros), kad Covid-19 buvo sukurtas laboratorijoje ir kad skiepai neveikia dėl specialių laboratorinių viruso savybių. Biotechnologijų analitikė Karen Kingston pateikia ir komentuoja medžiagą iš DARPA, kuri aiškiai parodo, kad Covid-19 yra biologinis ginklas.
https://www.brighteon.com/a61a46fa-0481-4b14-8b5d-af662aae39a2

Vinay Prasad (The Epoch Times)       2022-01-16 12:56

Dvi skiepo dozės visai ar beveik visai nesustabdo simptominio sars-cov-2. Trys dozės beveik nieko nedaro, o laikui bėgant poveikis greičiausiai susilpnės.
Išvada: omicron viruso plitimo negalima sustabdyti skiepais.
Skiepijimo prievolė neturi prasmės jauniems žmonėms / dirbantiems žmonėms / ligoninėms / niekur. Jauniems žmonėms tikimybė išplisti geriausiu atveju bus šiek tiek mažesnė trumpą laiką, bet galiausiai epidemijos bangos juos užvaldys. Papioldomai skiepyti verta vyresnio amžiaus ir pažeidžiamus žmones. Sutelkite dėmesį į tai ir paleiskite mokinius nuo kabliuko.
Kai kurie teigia, kad papildomi skiepijimai gali padėti išvengti ligoninių perkrovimo. Deja, šis argumentas žlunga keliais atžvilgiais. Pirma, jūs neturite įrodymų, kad jaunesnių žmonių skiepijimas sulėtins hospitalizavimą. Paskiepytas jaunesnis asmuo turi labai mažą tikimybę patekti į ligoninę. Papildomi skiepijimai negali dar labiau sumažinti to, kas ir taip yra labai žema. Mes tiesiog neturime įrodymų.
Antra, šis argumentas reikštų, kad valstybė gali nurodyti žmonėms, ką valgyti, kiek sportuoti ir kiek gerti. Maistas, gėrimai ir nutukimas yra hospitalizacijos veiksniai. Priešingai, mes nepriėmėme šių pažeidimų. Skiepijimo įpareigojimas pateisinamas kai tai padeda pažaboti ligos plitimą. Naujausi kovido skiepų veiksmingumo duomenys rodo, kad poveikio nėra ar, geriausiu atveju, jis laikinas. Taigi, skiepijimo prievolė yra nepagrįsta.
Slaugių ir kitų sveikatos priežiūros darbuotojų atleidimas už nesiskiepijimą yra pralaimėjimas. Mums geriau, jei jie dirbtų. Laikas juos sugrąžinti.
Drakoniškas omikrono vengimas yra nepagrįstas. Omicron ar būsimi variantai galiausiai suras mus visus. Galbūt netgi geriau susidurti su omikronu praėjus kelioms savaitėms ar mėnesiams po paskutinio skiepo, nei po metų ar dvejų, nes l iga gali būti švelnesnė.
Atėjo laikas susidurti su realybe.
Brownstone Institute
Vinay Prasad M.D. MPH yra hematologė-onkologė ir Kalifornijos universiteto San Francisko Epidemiologijos ir biostatistikos katedros docentė. Jis vadovauja VKPrasad laboratorijai UCSF, kuri tiria vaistus nuo vėžio, sveikatos politiką, klinikinius tyrimus ir geresnių sprendimų priėmimą. Jis yra daugiau nei 300 akademinių straipsnių, knygų „Ending Medical Reversal“ (2015) ir “Malignant” (2020) autorė.

https://www.theepochtimes.com/it-is-time-to-face-reality-about-the-vaccines_4215834.html?utm_source=opinionnoe&utm_campaign=opinion-2022-01-16&utm_medium=email&est=havr1HreOG64h4oXLUZJjdwA0V+KK64o+vMHQxFfpngSldxALvv0Rez/RfU3Uw==

Piemenys,       2022-01-15 18:51

jūs pirma susileiskite čipą, o po to pandemija pasibaigs.

visi i technikuma       2022-01-15 18:41

Merkoliukas baige statybos technikuma… todel ir zino.

varztas       2022-01-15 18:38

prisimenate spaniska don-kichota, dali, franko, statybininka… visiems truko varztas…

linelis       2022-01-15 16:56

siūlau kovidą nužeminti iki slogos ar būklės pagiriojant. Tada jis pasijus nereikalingas ir pasitrauks pas mūsų taip nemėgstamus kinus…

Jules       2022-01-15 11:09

Be jokios abejonės, o dvi mūsiškės vyriausybės turi sėsti ir ilgam už milžinišką žalą, padarytą Lietuvai, Europai, baltajai žmonijos daliai. Kovidistų revoliucija, dirbtinis kainų kėlimas ir nusikalstamos spekuliacijos biržoje, vykdant niekieno nerinktos Pasaulio Vyriausybės suplanuotą žmonių pamažinimo vajų yra sunkus Tarptautinis nusikaltimas, vertas Antrojo Niurnbergo, bet ne to farsinio - pirmojo. Pirmajame buvo duotas avansas Barbarijai, kuri dabar atsiskleidė visu savo sumanytu turiniu, esme, o Antrasis Niurnbergas privalo sustabdyti šitą Barbariją - Europos Barbarienland’ą. Užvakar mus išvadino jedinstveninkais, ne Lietuvos piliečiais - tuos, kurie kadais gynė, saugojo ir apgynė Lietuvos parlamentą. Išvadino, iššūdino Macron’o pavyzdžiu, kaip sovietinėje kariuomenėje anuomet ne savo valia.

Dr. Joseph Mercola (The Epoch Times) 2       2022-01-14 22:02

Melatoninas apsaugo nuo sepsio
2010 m. žurnale „Journal of Critical Care“ buvo pažymėta, kad melatoninas padeda išvengti ir panaikinti septinio šoko simptomus:

Sumažėja priešuždegiminių citokinų sintezė
Lipopolisacharidų (LPS) sukeltų oksidacinių pažeidimų, endotoksemijos ir medžiagų apykaitos pakitimų prevencija
Blogos azoto oksido formos, indukuojamos azoto oksido sintazės (iNOS) genų ekspresijos slopinimas
Apoptozės (ląstelių mirties) prevencija
Panašiai, 2014 m. atliktas tyrimas žurnale „Journal of Pineal Research“ nurodė, kad melatoninas kaupiasi mitochondrijose ir pasižymi antioksidaciniu ir priešuždegiminiu poveikiu, kuris gali būti naudingas gydant sepsį.

Tai buvo 1 fazės dozės didinimo tyrimas su sveikais savanoriais, siekiant įvertinti įvairių dozių melatonino toleravimą ir poveikį sveikatai. Jie taip pat įvertino melatonino poveikį ex vivo viso kraujo modelyje, imituojančiame sepsį.

Nebuvo pranešta apie neigiamą poveikį nuo 20 mg iki 100 mg dozėms, o kraujo modelio tyrimai atskleidė, kad melatoninas ir jo metabolitas 6-hidroksimelatoninas „turėjo teigiamą poveikį sepsio sukeltai mitochondrijų disfunkcijai, oksidaciniam stresui ir citokinų atsakams…“ Autoriai toliau paaiškino. :

„Oksidacinio streso sukelta mitochondrijų disfunkcija skatina uždegimą ir yra visuotinai pripažįstama, kad ji atlieka svarbų vaidmenį sepsio sukeltame organų nepakankamumui. Buvo pripažinta, kad egzogeniniai antioksidantai gali būti naudingi sergant sepsiu, o pastaruoju metu buvo pabrėžta antioksidantų, veikiančių būtent mitochondrijas, galimybė.

Anksčiau parodėme, kad antioksidantai, nukreipti į mitochondrijas, įskaitant melatoniną, sumažino organų pažeidimus žiurkės sepsio modelyje… Sepsio modeliai in vitro rodo, kad melatoninas ir pagrindinis jo hidroksilintas metabolitas 6-hidroksimelatoninas yra veiksmingi mažinant pagrindinių uždegiminių ligų lygį. citokinai, oksidacinis stresas ir mitochondrijų disfunkcija.

Žiurkių sepsio modeliuose melatoninas sumažina oksidacinį pažeidimą ir organų disfunkciją, taip pat sumažina mirtingumą.

Manoma, kad antioksidaciniam veikimui reikalinga dozė yra daug didesnė už tą, kuri skiriama miego ir pabudimo ciklui moduliuoti, tačiau tikroji žmogui reikalinga dozė yra neaiški, ypač todėl, kad tikėtinas pagrindinis geriamojo melatonino biologinis poveikis uždegimo kontekste. tarpininkauja visų pirma metabolitų lygis.
Melatoninas turi daugybę veikimo mechanizmų
Kalbant apie virusines infekcijas, melatoninas iš tikrųjų nėra nukreiptas į patį virusą. Jis pirmiausia padeda šeimininkui, sumažindamas per didelę šeimininko ląstelių reakciją į patogeną, taip padidindamas šeimininko toleranciją virusui. Kaip paaiškinta pateiktame Melatonino tyrimų komentare, „Ši tolerancija suteikia šeimininkui pakankamai laiko sukurti adaptyvų imuninį atsaką ir galiausiai išnaikinti įsiveržusius patogenus“.

Reguliuodamas jūsų imuninį atsaką, melatoninas taip pat padeda išvengti citokinų audrų, dėl kurių kai kurie pacientai, sergantys sunkia SARS-CoV-2 infekcija, miršta. Melatoninas taip pat yra žinomas citoprotektorius, turintis neuroprotekcinių savybių, galinčių sumažinti neurologines pasekmes, nustatytas pacientams, užsikrėtusiems COVID-19.33.

Dalis melatonino naudos kovojant su COVID taip pat gali būti susijusi su tuo, kad jis stiprina vitamino D signalizaciją34, o kartu melatoninas ir vitaminas D sinergiškai stiprina jūsų mitochondrijų funkciją. Tiesą sakant, jūsų mitochondrijos yra galutiniai bendri abiejų taikiniai.

Esu parašęs daug straipsnių, kuriuose išsamiai aprašoma vitamino D optimizavimo svarba siekiant užkirsti kelią SARS-CoV-2 infekcijai ir rimtesnėms COVID-19 ligoms. Atvirai kalbant, tai yra didžiulis įrodymas, o vitamino D kiekio didinimas tarp visų gyventojų gali būti viena iš svarbiausių mums prieinamų prevencijos strategijų. Norėdami sužinoti daugiau, atsisiųskite mano vitamino D ataskaitą, kurią galite nemokamai rasti adresu stopcovidcold.com. Melatoninas taip pat gali kovoti su SARS-CoV-2 infekcija.

 

Dr. Joseph Mercola (The Epoch Times) 1       2022-01-14 21:54

Melatoninas yra hormonas, sintetinamas jūsų kankorėžinėje liaukoje ir keliuose kituose organuose, iš tikrųjų daugumoje ląstelių, įskaitant žmogaus plaučių monocitus ir makrofagus, nes jis iš tikrųjų sintetinamas jūsų mitochondrijose.

Nors labiausiai žinomas kaip natūralus miego reguliatorius, melatoninas atlieka ir daugybę kitų svarbių funkcijų. Pažymėtina, kad jis atlieka svarbų vaidmenį vėžio prevencijoje ir gali užkirsti kelią tam tikroms autoimuninėms ligoms, pvz., 1 tipo diabetui, arba ją pagerinti.

Jis taip pat turi prieštraukulinių ir antieksitotoksinių savybių ir yra stiprus antioksidantas, turintis retą gebėjimą patekti į jūsų mitochondrijas, kur padeda išvengti mitochondrijų pablogėjimo, energijos trūkumo ir oksidacijos pažeistų mitochondrijų mirties. Taip pat:

Padidina imuninę funkciją
Padeda pasikrauti glutationo (o glutationo trūkumas siejamas su COVID-19 sunkumu)
Gali pagerinti tam tikrų bakterinių ligų, įskaitant tuberkuliozę, gydymą
Padeda reguliuoti genų ekspresiją per daugybę fermentų
Kaip pažymėta žurnale „Journal of Critical Care“:

Melatoninas yra universali molekulė... Melatoninas atlieka svarbų fiziologinį vaidmenį reguliuojant miegą ir cirkadinį ritmą, imunoreguliaciją, antioksidacines ir mitochondrijų apsaugos funkcijas, reprodukcijos kontrolę ir nuotaikos reguliavimą. Taip pat pranešta, kad melatoninas yra veiksmingas kovojant su įvairiomis bakterinėmis ir virusinėmis infekcijomis.

Melatoninas taip pat vaidina svarbų vaidmenį gydant COVID-19
Per pastaruosius dvejus metus melatoninas pasirodė kaip netikėtas ginklas prieš COVID-19. Buvo įrodyta, kad jis vaidina svarbų vaidmenį sergant virusinėmis, bakterinėmis ir grybelinėmis infekcijomis, o jau 2020 m. birželio mėn. mokslininkai pasiūlė, kad tai gali būti svarbus COVID-19 gydymo priedas. Pasak šio dokumento autorių, melatoninas susilpnina keletą patologinių COVID-19 požymių, įskaitant:

Per didelis oksidacinis stresas ir uždegimas
Perdėtas imuninis atsakas, sukeliantis citokinų audrą
Ūminis plaučių pažeidimas
Ūminis respiracinio distreso sindromas
2020 m. spalio mėn. mokslinėje apžvalgoje „Melatonino potencialas prieš virusines infekcijas, įskaitant COVID-19: dabartiniai įrodymai ir nauji atradimai“ buvo apibendrinti mechanizmai, kuriais melatoninas gali apsaugoti nuo virusinių infekcijų, tokių kaip respiracinis sincitinis virusas, virusinis hepatitas, virusinis miokarditas, ir jas pagerinti. , Ebola, Vakarų Nilo virusas ir dengės karštligės virusas.

Remdamiesi šiais kolektyviniais atradimais, jie manė, kad melatoninas gali pasiūlyti panašią apsaugą nuo SARS-CoV-2. Vienas iš mechaninių priežasčių yra susijęs su melatonino poveikiu p21 aktyvintoms kinazėms (PAK), serino ir treonino kinazių šeimai. Autoriai paaiškina:

„Pastarąjį dešimtmetį PAK sulaukė didelio dėmesio medicinoje dėl jų indėlio į ląstelių funkcijų įvairovę. Tarp jų PAK1 laikomas patogeniniu fermentu, o jo neįprastas aktyvinimas gali būti atsakingas už daugybę patologinių būklių, tokių kaip senėjimas, uždegimas, maliarija, vėžio imunopatologija, virusinės infekcijos ir kt.

Įdomu tai, kad melatoninas pasižymi svarbiomis anti-PAK1 savybėmis… Buvo pasiūlyta, kad koronavirusai gali sukelti CK2/RAS-PAK1-RAF-AP1 signalizacijos kelią, prisijungdami prie ACE2 receptorių.

Nors tai dar moksliškai nepatvirtinta, teoriškai PAK1 inhibitoriai gali veikti kaip potencialūs agentai valdant neseniai įvykusį COVID-19 infekcijos protrūkį. Iš tiesų Russelis Reiteris, pirmaujantis melatonino tyrimų pradininkas, neseniai pabrėžė, kad melatoninas gali būti įtrauktas į COVID-19 gydymą kaip alternatyva arba pagalbinė priemonė.
Melatoninas mažina mirtingumą nuo COVID-19
2021 m. gale Melatonin Research paskelbė tyrimo komentarą, kad melatoninas žymiai sumažino mirtingumą sunkiems COVID ligoniams -  93 procentais, palyginti su kontroline grupe.
Melatoninas pigus - 5 doleriai už gydymo kursą.Palyginimui, Regeneron monokloniniai antikūnai kainuoja 2100 USD už dozę, o remdesivir – 3100 USD už gydymą. Ir melatoninas neturi rimtų šalutinių poveikių.
https://www.theepochtimes.com/melatonin-significantly-reduces-covid-19-mortality_4211068.html?utm_source=healthnoe&utm_campaign=health-2022-01-14&utm_medium=email&est=i3bc6TSK3u0Bi3Cbc6J+G61VA/3HBSRD6/qKcD5iRQux8uvq9lJ+Rb35/fVtNw==

The Torn News       2022-01-14 21:19
nu jo, jo       2022-01-14 19:40

pagal susiformavusią praktiką joks kiniškas daiktas ilgai nelaiko…

Pavydu       2022-01-14 19:18

Ispanai tikriausiai plaunasi rankas. Be to, jie vos ne visi sučipuoti. Štai kur sėkmės receptas.

Kada       2022-01-14 16:53

Ispanijoj pats ministras pirmininkas ragina baigti su koronaviruso baime. Neįsivaizduoju, kada   mūsų politikai pradės mąstyti ir nustos kvailai prievartauti. Oi ,kaip mums toli iki tookio supratimo.

ah1       2022-01-14 16:23

viskas per tas znagiones - net parkavimo aikštelėse znagionių aparatai ne tik prekybos centruose prie kasų

ah.ą       2022-01-14 16:14

higiena, higiena ir dar kartą higiena. Kūno, aplinkos, žiniasklaidos, kalbos…
O kad caronbaubis viso labo gripas man buvo aišku nuo pat pradžios, prie ko ir bus sugrįžta net neabejoju - pavyzdys Ispanija.
Na o ligos plinta ten kur žmonių koncentracija ir higienos stoka- jei anksčiau ligų ptalitinimo centrai buvo bažnyčios tai dabar prekybos centrai su apznagiotais vežimais ir terbomis- ką nebyliai patvirtina neleidimas į prekybos centrus nevakcinuotų bei dezinfekavimas vežimų ir terbų.

Rekomenduojame

Lenkai ribos NVO įtaką mokykloms, skatins vertybinį lenktyniavimą tarp mokyklų

Krescencijus Stoškus. Esu apimtas sunkaus nerimo ir skausmo

Virdžinija – sektinas pavyzdys

Dominykas Vanhara. Labai tikėtina valdančiosios koalicijos sudėties kaita

Vygantas Malinauskas. Žmogaus teisių komitetas siūlo ideologizuoti smurto problemą

Privalomi skiepai gali sukelti sveikatos sistemos griūtį

Kęstutis Girnius. Konfliktas su Kinija – strateginė, ne taktinė ar komunikacijos klaida

Vokietijoje mokesčių mokėtojų pinigais remiami filmai atitinkantys „įvairovės sąrašą“

Vytautas Sinica. Valstybinės kalbos atnašavimas

Ar iš tikrųjų Seimo nariai patvirtino buvusių Lietuvos okupacinių režimų teisėtumą?

ES „žalioji darbotvarkė“ nebus taikoma privatiems lėktuvams ir jachtoms

Visuomenininkai lietuvių kalbos naikintojus įamžins knygoje „Valstybinės lietuvių kalbos išdavikai“

Draudikas atsisako padengti mirtį dėl vakcinos, nes mirusysis neva dalyvavo eksperimente pats prisiimdamas riziką

Vytautas Sinica. Vyriausybės veiklos apžvalga

Jonas Vaiškūnas. Kalba ne apie kalbą – o apie tai, kur eis demarkacinė linija

Eugenijus Jovaiša. Kalbos išniekinimo projekto autoriai įteisins okupacinių režimų primestą rašybą

Pareigose pažemintas arkivyskupas, susijęs su dokumentu, draudžiančiu laiminti tos pačios lyties poras

Sigitas Besagirskas. Kiek mums kainuos kova su Kinija?

Loreta Strom. Norvegijos visuomenės sveikatos institutas (FHI) nerekomenduoja naudoti koronos sertifikato kaip prevencinės priemonės

Peter Kwasniewski. Kodėl gitarų muzika neturėtų skambėti katalikiškose Mišiose

Etikos dalyko mokymas Vokietijoje sumažino religingumą

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jėzus Kanos vestuvėse – II eilinis sekmadienis

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.