Kultūros, kalbos, istorijos politika

Iš vieno prekės ženklo istorijos

Tiesos.lt redakcija   2020 m. sausio 31 d. 9:30

19     

    

Iš vieno prekės ženklo istorijos

Jurgis Razma:

„Faktas yra tikras: neužmirštuolės simbolį 2014 metais sugalvojo mūsų partijos bendruomenė. Ir Monika buvo ypač aktyvi ženklą kuriant. Juk labai prasminga ir gražu, kad turime simbolį –neužmirštuolę – kurį prisisegę pagerbiame Sausio 13-osios laisvės gynėjus, aukas. Šis ženklas (panašiai kaip Didžiojoje Britanijoje nešiojama aguona) greit išpopuliarėjo ir yra vienijantis Lietuvos žmones. Ir tam, kad piktavaliai nepasinaudotų, neužmirštuolės ženklas buvo patentuotas M. Navickienės vardu. Bet visi, kas norėjo pagerbti Laisvės gynėjus, nevaržomai juo naudojasi. Jei ir gaunama lėšų, jos skiriamos Lietuvos kariuomenei.“

Tomas Baranauskas:
Kilus triukšmui, Navickienė savo prekinį ženklą Neužmirštuolę perdavė asociacijai „Neužmiršk“, kurios steigėja ji yra kartu su keliais kitais TS-LKD elito atstovais. Žodžiu, buvo Navickienės prekės ženklas – bus Navickienės ir Ko prekės ženklas! Su juo nebus siekiama gauti pelno, o visas su juo gautas pelnas bus skiriamas krašto apsaugai.

Agnė Širinskienė:

#Privatizuota_neužmirštuolė

Paaiškėjus, kad konservatorė Monika Navickienė sugebėjo privatizuoti neužmirštuolę paversdama ją savo asmeniniu prekės ženklu, pastaroji pradėjo aiškinti, kad neužmirštuolės žiedas neturi sąsajų su partija ir nurodė prekės ženklo naudojimosi teises perleidusi asociacijai „Neužmiršk“.

Žinoma, pamiršo paminėti, kad tas teises perleido pati sau ir kitiems konservatorių partijos nariams. Tikrai jokios neužmirštuolės sąsajos su konservatoriais. Jokios.

Žemiau – asociacijos „Neužmiršk“ steigėjų parašai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tiesiog landsbergizmas        2020-02-2 12:09

Vienintelis logiškas sprendimo patentuoti nezabudkę paaiškinimas yra pačio patento supratime. Patentas skirtas apsaugoti išskirtines monopolines teises. Tokiu būdu konservai tikėjosi vieninteliai nezabudkes gaminti ir pardavinėti. Tuo paaiškintinas ir visuotinas spaudimas visur (LRT, mokyklos ir t.t.) jas segėti. Kiekviena nezabudkė turėjo jiems atnešti pelną. Kitaip sakant, žiūrint komercine prasme (be politinio konteksto), konservai buvo sugalvoję sausio 13-ąją paprasčiausiai prichvatizuoti. Eilinė konservatoriška amžiaus afera. Konservatoriai visai šaliai pademonstravo tiesiog šokiruojantį požiūrį į istorinius Lietuvos įvykius, nesuvokiamą godumą, bei akivaizdų norą ir bandymus visais manipuliuoti. Tobulas landsbergizmo pavyzdys. Pačių konservatorių patentuota vinis į jų karstą.

Aurelija       2020-02-1 21:22

Neužmirštuolė yra alzhaimeriu sergančių  asociacijos simbolis.  Tik visiški neišmanėliai gali patentuoti šitą ženklą kitokiam tikslui, arba jie save oficialiai priskiria prie sergančių alzhaimeriu. Kaip tada jiems gslima patikėti valdyti valstybę?

Kis       2020-02-1 20:58

kas gali paneigti,kad tai gali padaryti tik aferiugos?Juki melas ant melo,kada pasibaigs tas durniu karnavalas?

>> Tvankstas 2020-01-31 15:28        2020-02-1 14:28

Negi į amžiaus galą dėdulė pasidarė toks prastas šachmatininkas? Čia gi buvo aišku, kad ir ežiukas rūke, dargi girtas, per visus patentavimus ar asociacijas atseks tiesiu taikymu pas konservatorius. Ar dėdulė... chė-chė... nepakankamai įvertino savo partiečių uolumą ir durnumą? Kita vertus, kai pagalvoji, mintis patentuoti tokį dalyką, tikrai atrodo kaip reto durnumo pasireiškimas… O jei dėdulė tokią įvykių eigą planavo, ir galvojo, kad tokių kaip sausio įvykiai patentavimas, (ar, sukantis iš situacijos, fokusas su asociacija), visuomenės akyse konservatoriams atneš politinių ar kitokių dividendų ir reitingų, tai jau būtų antras reto durnumo pasireiškimas toje pačioje vietoje. Ir tai net konservatoriams atrodo kiek per daug…

Neužmiršk... tvartelio       2020-02-1 13:53

Štai ir visiems pasidarė aišku, ką reiškia nezabūdkė! Neabejotinas, išskirtinis ir netgi patentuotas(!) tvartelio simbolis!

Antanas       2020-02-1 11:56

Ženklas manau Maskvai kada pulti ir kiek jų žibuoklinių palaikytojų. O jų jau žemės plotai užsodinami per Valstybės šventes. Manau, kad tai dovana Maskvai?  Pasirašiusiųjų už šį ženklą yra ir buvusių Maskvos komjaunuolių - Rasa.

Pone Tvankstai,       2020-02-1 9:33

o kas buvo kitas realus kandidatas ir galimas nugalėtojas rinkimuose į prezidentus šalia Dalios? Ar jis buvo geresnis? Prašom mums tai paaiškinti. Konservatorių partijoje yra kur kas stipresnių ir kietesnių figūrų nei Landsbergis. Masonų buvo ir daugiau, ne tik Landsbergio tėvukas, o dabar puikiai tvarkosi su runkelynu Rotary klubas.

Vilė       2020-01-31 20:44

Taip Sausio 13 ženklas man yra skanduotė “Lietuva! Lietuva!”.

ah1       2020-01-31 19:22

o kas jums jį liepia segtis?

Panašu, kad       2020-01-31 17:19

Niezabudka – įslaptintų kagebistų ženklas. Skirtas atskirti savuosius, nuo padorių lietuvių

Vilė       2020-01-31 16:49

Mane žeidžia sausio 13 paminėjimas idiotiška nezabudke.
Man sausio 13 simbolis Masytės atliekama daina “Laisvė” ir mūsų trispalvė.

Tvankstas       2020-01-31 15:28

13:24 - būkime nuoseklūs, pradėkime nuo ištakų, kurias gražiai aprašė Laima Kastanauskaitė “Masoninės ir paramasoninės organizacijos Lietuvoje 1918-1940 metais”, ten Dėdulės tėtuks yra figūrantas.
Žinant kaip kieta ranka valdo TS Dėdulė, savo mintis reikšdamas per klapčiukus, tai nesunku suvokti išvestiniu (dedukciniu) būdu, kad nezabudkė buvo atiduota poniai Monikai Navickienei pagal įpareigojimą, kad niekas nei neamteltų ...
Gavosi kaip visada : šūdina puse į viršų ...
Komandas TS gali duoti tik Dėdulė, kaip su Lietuvos Dalia, atsiuntė laišką, vadinasi,  taip reikia.

Prašom daugiau tikrų faktų       2020-01-31 13:24

„Faktas yra tikras: neužmirštuolės simbolį 2014 metais sugalvojo mūsų partijos bendruomenė. Ir Monika buvo ypač aktyvi ženklą kuriant. [..]” Žinant, kad pas konservatorius asmeninės iniciatyvos nėra toleruojamos ir gali baigtis pašalinimu iš partijos, Jurgis Razma praktiškai išdavė, kad partijos bendruomenei sukurti kažkokį ženklą buvo duota komanda. Gal ponas Razma dar paaiškintų, kas ją ir kokiu tikslu davė?

Vajetau       2020-01-31 12:59

Beveik visas liberalų sąrašėlis. Ir tartiufas pasirašė šalia progresyvaus jaunimėlio. Ko gero viso blogio šaknys iš senelio toliau sunkiasi. Komjaunimo ir enciklopedijos redagavimo dvasios nepalieka.

stasys        2020-01-31 11:16

konservatoriai parodė 2020-01-31 11:07 > juk ta „nezabudkė“, kaip pats ja vadinate,  .. neturi valstybinio simbolio statuso ir pilnai gali būti to pačio R.Karbauskio naudojama gaminant šikpopieriu, kaip aromatizuota emblema vienai intymiai vietelei .  Deja, deja ..to politiko aplinka jau kuris laikas neblizga moralia elgsena , todėl galima laukti visko smile

konservatoriai parodė       2020-01-31 11:07

tikrąjį veidą - jiems nusispjauti ant tų  TAUTOS LAISVĖS SIMBOLIŲ, UŽ KURIUOS KOVOJO, ŽUVO NE TIK SAUSIO TRYLIKTOSIOS AUKOS, bet ir išvežtieji į Sibirą, politkaliniai, reistentai, KURIEMS TRISPALVĖ BUVO LAISVOS IR NEPRIKLAUSOMOS VALSTYBĖS SIMBOLIS. Jie pasirinko prezidentę su KGB mokyklos diplomu ir programa ,,Rusai puola”, kurios simbolis - NEUŽMIRŠK KAM TARNAUJI - NEZABUDKE.

užpatentavo       2020-01-31 10:43

patentuoti niekšai

stasys        2020-01-31 10:43

... jei jau tokie ginčai ponia A.Širinskienė su T.Baranausku gali išsipirkti to ženklo nuomos abonentą ir taip pasitarnauti savanoriams ? Tik nesakykite kad R.Karbauskis nebe išgalį sumokėti simbolinio vieno kito šimto eurų ? Aišku mastantis pilietis čia iš kart pridurtu o ar dera prekiauti neformaliais proginiais simboliais naudojamais valstybių metiniu progoms paminėti ? Taip kaip valstiečiu publika labai radikaliai nusiteikusi to mėlyno žiedlapio atžvilgiu ..sąžinė neturėtu juos graužti .Likusiems prisegi ir tavo .

Tvankstas       2020-01-31 10:05

Ar gali būti aiškiau ir gražiau ?


Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Naujos normos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Jos protestuoja ne mano vardu. Atsakymas Š.Černiauskui ir kt.

Audrius Bačiulis. Šimonytė – premjerė Uspaskicho ir Palucko malone

Vytautas Radžvilas. TS-LKD nariams ir rėmėjams

Ramūnas Aušrotas. Tenesio valstija galės drausti abortus dėl eugeninių, seksisinių ar rasistinių pagrindų

Tomas Matulevičius. Kam tos profesinės kompetencijos, jei gali pasitarnauti ideologiniam reikalui

Algimantas Rusteika. Numylėtoji Lietuva

Vidmantas Valiušaitis. Su Lietuvos kariuomenės diena!

Vidmantas Valiušaitis. Birželio sukilimas ir Vilniaus LAF štabo sunaikinimas

Nida Vasiliauskaitė. „Kodėl radikalios idėjos nėra geros idėjos“ (jauniesiems konservatoriams paprašius pasisakyti)

Algimantas Rusteika. Apie blokus

Nuo bačkos. Andrius Kubilius. Už Eveliną!

Tomas Baranauskas apie A. Kubilių: štai kas mus valdė prieš 8 metus

Robertas Grigas. Kaip de Golis Maskvoje į Šv. Mišias važiavo

Papunkčiui su Vytautu Sinica: Prezidento dilemos ministrų kabinete

Rasa Čepaitienė. DiskrimiNacija

Irena Vasinauskaitė. Sirgti draudžiama dirbti

„Neredaguota“ pokalbis su Ramūnu Karbauskiu: kova su propaganda

Ramūnas Aušrotas. Apie teisės viršenybės ir prenatalinės gyvybės apsaugos principų suderinamumą

Andrius Švarplys. Andriau Navickai, ar tikrai?

Nuo bačkos. Andrius Navickas. Lietuvos seksistai, vienykitės!

Stasys Jakeliūnas. „Ateities“, arba „Politinės amnezijos“ koalicijai –  pimyn, perveskit iš „Sodros“ pensijų fondams 400 mln. eurų

Verta pamatyti. Donaldo Trumpo teisinės komandos spaudos konferencija

Žmogaus teisių komiteto pirmininko T. V. Raskevičiaus programa: 5 prioritetai

Geroji Naujiena: Jėzus Kristus, Visatos valdovas, Tiesos Karalius

Algimantas Rusteika. Vartotojo instrukcija

Ramūnas Trimakas. Trojos asilas

Kun. Robertas Skrinskas. Kristus Karalius: šventė lapkričio 22-ąją. Skirta abortų legalizavimo Lietuvoje 65-sioms metinėms

Dalius Stancikas. Melo muziejus (ištrauka iš knygos „Kūju per Lietuvos istoriją“)

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.