Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Istorija, Propagandos ir ideologijos analizė

„Iš savo varpinės“. Tomas Čyvas: Kas traukia „žydų kortą“?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. rugsėjo 20 d. 0:36

19     

    

„Iš savo varpinės“. Tomas Čyvas: Kas traukia „žydų kortą“?

Pastaraisiais mėnesiais vyksta keisti dalykai – diskusija dėl Lietuvos istorinės atminties įgavo skandalingą pavidalą. Tik ar mes matome visas suinteresuotas puses? 

Kas vyksta ir kur slypi povandeniniai akmenys „Iš savo varpinės“ laidoje kalba žurnalistas bei politikos apžvalgininkas Tomas Čyvas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Prašalaitis       2019-09-23 19:39

Manau faktas, jog pliurpalo “J” palaikymo komandoje yra liumpenas nesugebantis teisingai perskaitytyti net slapyvardžio, yra savaime iškalbingas smile

>pašolvoncui       2019-09-23 16:23

ar leitenantas per instruktažą leido išlįsti iš šikimo vien alke?

Prašalaitis       2019-09-23 13:20

Kadangi didysis pliurpalas ir kovotojas LIEŽUVIU “J” nežino elementaraus internetinio etiketo, tenka jam paaiškinti, kad asmeniniams susirašinėjimams yra tokie patogūs dalykai kaip elektroninis paštas, telefonas bei visa eilė tekstinių ir balso programėlių.

J-L.P.       2019-09-23 11:17

Mielas Prieteliau, dėkui už atsakymą.
Kad Tamstos straipsnį atmetė, jau nestebina.
“Neaktualu”.
Akivaizdu, jog duginų “jotų” vėmalai ponams vertingesni.
“Tie-SOS” revoliucija mutavo į evoliuciją- neužilgo atsiaugins uodegas ir sulips į medžius. Valgyti bananų.
Akivaizdu, jog darwinizmo teorija neįgali- iš pusgalvių žmonių nepadarysi.
Nebepuoselėju iliuzijų. Banderlogų, įtikėjusių “rinkimų” cirkais ir visokiais balsų dauguma “tiesas” nustatinėjimais, perauklėti neįmanoma.
Mečiau tą užsiėmimą. Gaila laiko.
Rašote, jog vertimo darbas vyksta nelengvai,bet gi Viešpats duoda Naštą tokią, kokią gali pakelti. Kartais atrodo, jog negali, bet Tėvas parodo KAIP galėti ir suteikia jėgų.
Melsiuos, kad Jums pavyktų.
Prašymas- įkelkite nuorodas, kur galima būtų susipažinti su vykdomu darbu.
Gal ir be manęs čia atsiras dar vienas ar du besidomintys.
Linkiu Jums sveikatos, kantrybės ir minčių aštrumo.
Padėk D-ve.

 

L.P.---J       2019-09-23 2:25

Ginni kails!
Seniai nesilankiau tiesos.lt, bet staiga prireikė tankaus jos apšaudymo, nes redaktorė atmetė mano publikaciją. Mainais padovanojau kelias.
Tas vertimas (ką tik pakabinau dar vieną puslapį, su kiekvienu žingsniu taisomos ir klaidos, mano darytos anksčiau) yra ne džiaugsmas, bet skausmas, nes norėjau dar nebūto lygigretaus teksto, bet įklimpau falsifikatuose. Deja. Tai joks atradimas, nebent Lietuvoje, bet teksto rengėjai paprastai apsiriboja rankraščių skirtumais nekreipdami dėmesio į beveik neginčytą branduolį, sudarytą Romos karo prieš Judėją metais. Supratau, kad reikia grįžti prie pirminių Logijų (Išganytojo pasakymų), kurių pagrindu išaugo Evangelijos. Logijose pasakojamo teksto vietoje būta, o ir tai ne visur, tik pastabų, kur vienas ar kitas pasakymas tartas.
Pavyks ar nepavyks - D-vo rankose.
Prašau maldų!

J---L.P.       2019-09-22 19:28

Kails, Bičiuli.
Žaviuosi Tamstos ištverme ir kantrybe bandant kabėti kurtiesiems.
Nūnai šiame portale iš visko kas kažkada gan neblogai buvo pradėta, beliko vien lupenos ir išėdos.
Eilinis paribio pakampės plepalų kromelis populis vulgaris būreliui.
Įtikėjusiems “švč.” demo(no)kratijomis ir “rinkimų” cirkais, ne D-vas, t.y. ne Tiesa rūpi.
Žinau, jog ėmėtės neeilinio Darbo - pagaliau normaliai išversti Šv. Raštą.
Kaip Tamstai sekasi? Ir ar negaila laiko, kurį čia gaištate bandant paprotinti pusgalvius. Tamstos erudicija, fenomenalios žinios, gilus Tikėjimo Tiesos pajautimas- tai neeilinė proga tą darbą padaryti gerai.
Abejoju, jog lietuviškoje ašarų ir vargo vakarienės pakalnėje, artimiausiu metu atsirastų kas sugebėtų Šv. Raštą išversti ir kaip Vilniaus Gaonas dar ir klaidas bei kvailus svaičiojimus ištaisyti. Misliju jog esat pašauktas tą darbą padaryti. Antraip, be teisingai išguldyto Viešpaties žodžio- kaip tada tamsūs proteliai jį pažins?
Nuoširdžoai linkiu tausoti sveikatą ir taupyti laiką tikram Darbui.
Tiems kam vis dar rūpi ir kas supranta reikšmę -laukiam Knygos.
Tikros, be pramanų ir graikiškų ir kt.pagoniškų “pagražinimų “bei fantazijų fokusų.
Tame yra prasmė.
Teisinga, išganinga ir vertinga!
O barstyti perlus skeltanagiams yra tuščias reikalas.

 

 

 

 

 

 

Atsakymas       2019-09-22 19:16

Tokias kortas traukia kortiožnikai.

Marginalas Stasiui       2019-09-21 22:19

Šiuo metu gvildenta tema - „6-oji“ kolona ir jos darbas diriguojant „Rusijai“, ar ne? Todėl ir atsakau bandydamas parodyti, kas yra ta „Rusija“, koks jos kelias ir laukianti ateitis.
Antra: pasiūliau dvi svarbias monografijas: pirmoji parašyta mūsų dienomis „rusų“ fsb nužudyto Litvinenko draugo Filštinskio, garsaus JAV istoriko su milžinišku tyrinėtojo įdirbiu ir žiniomis. Jį ir kritikuokite, jei pajėgsite.
Trečia, Vaksbergas, suprantama, ne to lygio, ir tai pažymėjau. Tačiau kas nuneigs žinomas tiesas, jo parašytas apie tradicinį „rusų“ antisemitizmą, kuris XX a. pasireiškė net komiškai: nuo XIX a. pabaigos iki pat dabar jis nesikeičia prie visai priešingų režimų. Man pačiam įdomiausia - kaip žydai buvo naikinami ne vien baltagvardiečių, bet tuo pat metu ir raudonųjų, ir kaip gudriai stalinas tuo naudojosi susidorodamas su savo konkurentais, kol pagaliau visai nukvako, pralaimėjo su „gydytojų byla“ ir, ko gero, pačios savo chebros buvo likviduotos, nes paranoja tapo aiški kiekvienam ir „niekas nenorėjo mirti“.
Deja, dabartinis žmogus nesugeba perskaityti ilgesnio teksto, nes jam „viskas aišku“. Tokiais visažiniais išminčiais labai lengva manipuliuoti, intelektas artėja prie „vyresniojo brolio“, iš kurio net tikimasi pagalbos, neva „Rusijos“ disidentai nuvers putiną.
Na ką gi, tikėkite rinkimais ir Perkūno su Žemyna pagalba. Visi proseneliai per šimtmečius buvo krikščionys, kol romantikai tuos kelis šimtus metų vienu ypu išmušė iš galvų tarytum nebūtus. Tada dingo viskas tarp Vytauto ir Šliūpo, tautiškai dirbusio tą patį darbą, kaip ir prelatas (!) Maironis. Pridėkim, kad sovietai leido žavėtis Žemynomis su Maironiu dėl pastarojo antivokiškų eilių, tikusių anuometinei propagandai. Užtat ir kaltieji pasiskolinti iš „vyresniojo burlioko prie Volgos“ - žydai, kas gi dar! Nepatingėkite bent „įstrižai“ perskaityti Vaksbergo knygos, gal prašviesės miglos smegenyse.
Jei Vaksbergas nepatikimas neva dėl savo „genų“ (super „genetika“!), tai kaip čia su manimi: nė vieno žydo protėvio neturiu (deja), vienintelis ruskiškos kilmės genetinis protėvis - proprosenelis (yra lietuvių, turinčių ne tik daugiau tokių protėvių, bet net ir totoriškų, pvz., patriotai Batūra, Murza), o visą gyvenimą iki dabar, kaip gimęs, taip ir nugyvenau komunalkose!
Kartoju: šį pasaulinį karą žydams paskelbė imperatorius Konstantinas dar 325 m., o dabar jo kariai net ir naujieji pagonys.
Tiesa svarbiau už nuvalkiotas sapaliones be pastangų ką nors suvokti.

vilnietis       2019-09-21 20:42

Kas nužūdė Dievo sūnų - tas ir gauna atpildą rankomis tokių pačių išgamų.

stasys        2019-09-21 7:56

Marginalas Jus remiatės rusiškais inf. šaltiniais todėl tai panašiau į Jiems įprastas sapaliones nei į norą kažką suvokti .

to s.m.       2019-09-21 1:12
Marginalas: žydiška propaganda       2019-09-20 18:39

Tegu genijus Prašalaitis paaiškina, kur be manęs dar yra girdėjęs tokią „žydišką propagandą“, kad imperatorius Konstantinas 325 m. paskelbė visai žydų tautai Vakarų civilizacijos antisemitinį karą, kuris tęsiasi ir po šiai dienai? Jei negirdėjęs (o tai yra tik interneto publikacijoje Biblija.versme.lt), tai tegu apsiriboja vien šyza, ačiū jam širdingai!

Marginalas Al.ui       2019-09-20 18:24

Mielas Al.ai,
suprantama, neprivalai studijuoti mano šyzos nelyginant Prašalaitis, tačiau meldžiu suprasti, kad tikrai tokios šyzos, neva Trockis baudė ruskiją už pogromus, nė galvoje negalėjau turėti. Joks čia Trockis, bet D-vas baudė, o kadangi nepasimokė, nušluos nuo žemės kinais, tuo pačiu pakabindamas tikrą kardą (tai jums ne „ISIS“!) virš galutinai degradavusios Vakarų civilizacijos.
PS Tarp Amerikos bankininkų XX a. pradžioje buvo tik vienas Jacob Schiff, sąžiningai ir atvirai perspėjęs ruskius, kad jei jų valstybė nepadarys civilizuoto galo pogromams, jis finansuos revoliuciją. Garbė jam! Visa kita - Paties D-vo darbas, nes ruskių valstybininkai turėjo šimtus galimybių sutriuškinti bolševikines gaujas, bet negalėjo sutarti tarp savęs, o garsusis Kolčakas atsisakė Mannerheimo siūlymo sutraiškyti bolševikinę gaują Petrograde mainais į ruskių užgrobtos Suomijos nepriklausomybę. Ką D-vas nori nubausti, iš to atima protą.

Marginalas Prašalaičiui       2019-09-20 18:04

šyzą! šyzą!

Al. Marginalui       2019-09-20 17:56

Sakykim, Lenino-Trockio perversmas buvo (Amerikos bankininkų žydų ?) kerštas rusams (už žydų persekiojimą). Bet kodėl jie ir toliau rėmė komunistinės Rusijos vykdomą Eurazijos užkariavimą ? Iš reikalo ar iš keršto ? Ir kaip tokiu atveju tai reiktų vertinti Kristaus mokymo požiūriu ?

Prašalaitis       2019-09-20 17:00

Žydiška korta bus mušta tuomet kai žvalgybų samdiniams, kolaborantams, halakuosto spekuliantams ir šiaip naudingiems idiotams už antilietuviškas ir antivalstybines veikas bus numatyta griežta baudžiamoji atsakomybė. Pavyzdžiu galėtų pasitarnuti Izraelis.
Žinoma, naivu manytim,jog tai įmanoma kol valdžia priklauso kolaborantams, stribvaikiams, kagėbistams ir jų palikuoinims,tačiau tikiuosi ta diena visgi ateis.

P.S. Marginalas eilinį kartą apgailėtinas - antilietuviškumo temoje stumia savo žydišką propagandą ar šyzą, nesu tikras kuris čia atvejis.

s.m. redakcijai       2019-09-20 14:36

peržiūrėjus laidą kilo natūralus poreikis perskaityti Vitalijaus Karakorskio pranešimą kaipo pirminį šaltinį, davusį postūmį šiai diskusijai. Kur jį galima rasti, ar gal su laiku įkelsite? Ačiū.

Marginalas apie žydų kortą       2019-09-20 6:31

pardon: (kaip sako Prašalaitis

Marginalas apie žydų kortą       2019-09-20 6:30

Žydų korta labai populiarus daiktas, kuris bus traukiamas tol, kol tebevyks imperatoriaus Konstantino 325 m. paskelbtas Vakarų civilizacijos karas visai žydų tautai. Apie tai iš dalies parašiau paskutinėje replikoje dėl jotos pravoslaviško antisemitizmo komentaru prie Algimanto Rusteikos publikacijos apie šiuolaikinį neva „fašizmą“.
Kadangi tarp lankytojų nemažai antisemitų, o kalbama apie vad. „Rusiją“, su (kasip sako Prašalaitis, „išsigimėlišku“) malonumu siūlau jiems paskaityti, kaip „Rusija“ tapo nubausta už pogromus mafijine bolševikų valstybe, kiek pinigų sumokėta už „spalio revoliuciją“, kurios vykdytojus karo metais perkėlė per Vokietiją užplombuotame vagone, taip pat naujus faktus apie lenino numarinimą: Jurij Felštinskij, Voždi v zakone. Profesionalus istorikas paskaičiavo viską labai tiksliai vos ne iki cento:
http://www.lib.ru/POLITOLOG/felshtinskij.txt
Visai klaidingai ir naiviai traktuojantis būtent šį lemtingą veiksnį (tarytum negausi Petrogrado gauja nevaidino pinigais pamatuto pagrindinio vaidmens „spalio revoliucijoje“), Arkadijus Vaksbergas pateikia mažai žinomų duomenų apie antisemitizmą ne vien carinėje, bet ir bolševikinėje „Rusijoje“ iki pat „Perestrojkos“ ir po jos. Yra ir labai įdomių detalių apie Sverdlovo organizuotą pasikėsinimą į sifilitiką ir ketinimą pasprukti su auksu prikimštu seifu: http://belousenko.imwerden.de/books/publicism/vaksberg_from_hell.htm


Rekomenduojame

„Iš savo varpinės“: Vitalijaus Balkaus pasvarstymai naujųjų mokesčių tema

Darius Kuolys. Petro Cvirkos skaitymai

Vladimiras Laučius. Tėvynės sąjungos G taškas

Agnė Širinskienė. Bankai ir prekybos centrai stokoja socialinės atsakomybės ir solidarumo su visuomene

Vincentas Vobolevičius. Rinkimai Lenkijoje: ar ekonominiai „lūzeriai“ kelia PiS reitingus?

Arnoldas Aleksandravičius. Tai Lietuva negali turėti savo Raudų sienos?

Andrius Švarplys. Jeigu ateityje nenorime „turėti galimybių išgirsti įvairių nuomonių“, turime pasakyti „God bless America“

Jonas Burokas. Rezistencijos įamžinimas

NE eksperimentams Žemaitijos gelmėse! Atviras Lietuvos visuomenės kreipimasis dėl Vyriausybės planų statyti anglies dvideginio saugyklą

Liutauras Stoškus. Seimo komitete svarstytas Žemės gelmių įstatymas

Jungtinių Tautų rezoliucija dėl smurto akušerijoje

Vidas Rachlevičius. Kai vyrauja sveikas protas ir padorumas

Neringa Venckienė: „Tai, kad esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe“

Kauno forumo pareiškimas: Dėl įstatymo pažeidimų LRT veikloje

Povilas Urbšys: „Turi būti aiški takoskyra tarp lobistinės ir advokacinės veiklos“

Ramūnas Aušrotas. Apie NVO oligarchiją

Kun. Andrius Narbekovas. „Mums reikalinga nauja krikščionių apologetų karta“

Irena Vasinauskaitė. Puiki bendruomeninė rudens šventė Šiauliuose

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Vietnamo pelkėse nuskendo amerikiečių iliuzijos

Žino, ką sako. Masiulis: jeigu kas iš senos partijos vadovybės galvoja, kad byloje bus galima visus šunis sukarti ant Masiulio, tai taip nebus

Irena Vasinauskaitė. Meras Artūras Visockas – žmogus, pasmerkęs Šiaulių liepas myriop?

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

Atviras laiškas LR Prezidentui: Skubiai stabdykite masines miesto medžių žudynes (signataro A.Sėjūno spaudos konferencijos vaizdo įrašas)

Vytautas Radžvilas. Lietuvos politikos atnaujinimo klausimu

Kas čia pas mus tikrų tikriausi „vatnikai“?

Vytautas Sinica. Telkianti istorinės atminties politika

Geroji Naujiena: Jei tik turėtume tikėjimą...

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga: švietimo problemos ne tik kad nebuvo išspręstos, bet dar ir pagilėjo

Valdas Vižinis. Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi

Verta prisiminti. Kun. Marius Talutis. Daugiau negu sutapimai…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.