Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Geopolitika

„Iš savo varpinės“: Algis Avižienis apie naująją JAV administraciją

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 21 d. 0:03

24     

    

„Iš savo varpinės“: Algis Avižienis apie naująją JAV administraciją

Jūsų dėmesiui siūlome naujausią „Iš savo varpinės“ laidą – Vitalijaus Balkaus pokalbį su buvusiu JAV diplomatu Algiu Avižieniu apie naująją JAV administraciją.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

bronius       2021-01-27 15:57

Na kad cirkai tai tikrai. Būtų įdomu nuorodų pamatyti, kur ten ta Hilary ne ta.

Tvankstas       2021-01-23 20:58

Iš viso cirkai dedasi.
Inauguracijoje Klintonas buvo ne su Hilari, bet su jos antrininke beveik 10 cm žemesne, kitokių akių, kitokios eisenos. Tai kur Hilari ? Guantanamo kalėjime ?
Biden’as pasirašo dokumentus Ovaliniame kabinete, bet tai Castle Rock dekoracijos, neatitinka net langų rėmeliai.
Pasirašo dokumentus Biden’as, bet kitokiomis ausimis. Kas čia per prajovas ?
Kiekvienas prezidento pasirašytas dokumentas įtraukiamas į Federal Register, bet ten ties pavarde Biden’as žymė su 0 dokumentų pasirašytų.
Nacionalinė Gvardija renka savanorius pasilikti iki kovo vidurio - ji pavaldi Pentagonui, bet ne Biden administracijai. Kariams užleistas visas D. Trump’o viešbutis Vašingtone.
Tai kas valdo JAV ? D. Trump’as su gen. Flynn’u.

bronius > Tvankstui       2021-01-23 9:40

Šitokie įvykiai turėtų lemiamą įtaką ne tik Amerikai, bet visam pasauliui. Nes “trumpizmo” oponentų tose pačiose JAV tikrai nemažai. Apie kokio mąsto areštus reiktų kalbėti? Būtų ir pasipriešinimas, gal net atviras karas. Kitavertus, Avižienio užuominą, apie sistemos provokaciją galima ir kitaip suprasti - provokacija, kad būtų įvesta kariuomenė, bet ne tam, kad Biden apgintų.

Bideno veiksmai, kuriuos jis skubotai daro, tai nežinau, kas tai galėtų būti, jei ne to “The Great Reset” pradžia - nelegalius migrantus nusikaltėlius paleidžia iš sulaikymo zonų, net ir tuos kurie turėjo būti deportuoti, faktiškai atidaro sienas dar didesnei migracijai, žlugdo JAV naftos pramonę ir jos darbo vietas, kai ekonomika užblokuota dėl COVID. Aišku, iki artimiausių rinkimų, tai čia galėtų būti negrįžtami padariniai…

stasys       2021-01-23 8:48

bronius tik vienas iš daugelio ,čia mus aplankiusių , su gana silpnu asm. įsitikinimu bagažu . Gal dar jaunas ? o ‘kalenantis’ Tvaksto dantys jam sukelia šiurpą , todėl per kalienkas ir kojos palinksta , norisi tūpčioti , pritarti . Kaip tokiam silpnam atsispirti tokiai masei nuomoniu spaudžiant ?  ‘Gražuliai’ , garliaviniai, trumpizmas visa tai nėra verta atsisėdus aptarinėti .stasys iš mažosios .. todėl kas Jis visada vienas , o vieno nei papirksi ir nei suviliosi .

Tvankstas       2021-01-22 22:40

broniui - ‘Niekalas yra šitas pokalbis dviejų demonokratų.’ - nesupratau, tai Jūs Balkus ar Avižienis ? Atleiskite, jei esate trečias, taip į širdį priėmęs už kitus du.
Kaip ir turėjo būti, šiandien senatas Pentagono vadovu paskyrė Lloyd Austin (gynybos sekretoriumi).
Kariuomenė įvesta į Kolumbijos apygardą iki sausio 24 dienos saulėlydžio - jos veiksmus galima tik spėti vadovaujant gen. Flynn.
Visą veiksmų planą su kariuomene žino D. Trump, gen. Flynn ir dar keletas (prasisunkė, kad planą žino viso 10 asmenų). Jie elgiasi pagal numatytas aplinkybes (800 žmonių dirbo parengiamąjį darbą, ne CIA, ne FBI ar kitos demonokratų užvaldytos tarnybos).
D. Trump’as skelbė galiosiant nepaprastąją padėtį iki vasario 18 dienos, jam ir žinotina, kada bus panaudota kariuomenė suėmimams. Be Vašingtono, kariuomenė įvesta dar 10 valstijų sostinių.
Miegokime ramiai, ramiai dirbkime, D. Trump’as ir gen. Flynn’as su kariuomene tikrai įvykdys savo planą ‘drain the swamp’.
Ką rašinėja ar pliauškia speselystai, atsiduskime iš gailesčio jų neišmanymui.
Pagal JAV įstatymus, jei bent viena užsienio valstybė yra dalyvavusi rinkimų rėmime, tai išrinktasis yra JAV tėvynės išdavikas ir teisiamas karo tribunolo.
Pagal turimus duomenis ir dokumentus šios valstybės vienaip ar kitaip rėmė J. Biden’ą : Kinija, Vatikanas, D. Britanija, Ispanija, Italija, Vokietija, Venesuela.
Turėkime kantrybės.
Skausmingas demonokratijos apipjaustymas - dienų klausimas.
Jei neteksime telefoninio, internetinio ryšio, elektros dingimo pusei paros, rodys visame pasaulyje tik vieną TV kanalą iš JAV - nenustebkime.
Neišvengiamai ir Lietuvoje bus areštuotų 2-3 ar daugiau ir išskraidintų tylomis į JAV - iki vasario 18 dienos sužinosime.

bronius       2021-01-22 20:56

Reikia žiūrėti ne iš kokios raidės vardas parašytas, o kas rašoma - čia mes anoniminių komentarų skiltyje, kitaip tariant, susirašinėjimą galima lyginti su tuo ant “tualeto sienos”. Užtat stasys ir prisėsti siūlo ir galvoja, kad užtrunka, primena tuos laikus, matyt, kai riebiai tepdavo. Nors šiaip Tiesos’e dar vyksta šiokia tokia diskusija, jei paimsim kokį Delfį, tai ten viena pusė “landsberg šuva kaput”, o kita vataraus. Ir viskas. Ten nėra nei diskusijos, nei minties.

Nežinau, kodėl Tvankstas mane vadina demonokratu, o kitas jau ir gebistu ir dar nenormaliu. Kad Trumpą ciniku pavadinau? Jūs neteisūs, kolegos. Ir kuo jūs tada nuo stasio skiriatės, kuris čia pagrindis etikečių klijuotojas? Kad šitaip galima mane būtų pavadinti, aš atitinkamai turiu pasisakyti. Štai stasį galima laikyti demonokratu ir valdžios “ciuciku”, nes jam Trumpas “šėtono išpera”, o Garliavoje Tiesos ieškoję žmonės - patvoriniai. Tai su juo ir visa diskusija.

Mane asmeniškai labai nuvylė JAV rinkimai, aš galvojau, galbūt dar kažkuriam etape bus sustabdytas Biden, bet jį vistiek inauguravo. Tvankstas sako tik iki 24 dienos. Bet čia labai stiprus teiginys. Panašiai sakė ir Alex Jones, bet taip nieko ir neįvyko. Yra ten tokių neiškių pranešimų, kad Biden nesuteikiama žvalgybinė informacija. Kokiu pagrindu, Tvankstai, būtent 24 dieną kažkas nutiks?

Tvankstas       2021-01-22 20:08

Kokius niekus kalba apie Bideną ir jo administraciją.
Filmuota medžiaga iš Baltųjų Rūmų - sargybinis nepriima ponios Biden ištiestos rankos.
Važiuoja gatve Biden - beveik visi kareiviai nusisukę nugara, keli stovintys veidu jokios karinės pagarbos neatlieka.
J. Biden gyvena kalėjime, saugomas bent 25.000 kareivių iki sausio 24 dienos saulėlydžio, laukia gen. Flynn įsakymo susemti su visa ‘administracija’.
Niekalas yra šitas pokalbis dviejų demonokratų.

o man tai       2021-01-22 20:02

vien diskusija broaniaus su stasiu viską pasako. Abu labu tokiu, draugai gebistai.
Normalus žmogus mažąja savo vardo niekad nerašo.

stasys       2021-01-22 19:35

Prisėskite broniau jei tik tiek minčiu Jus aplanko . Niekas Jūsų neveja su protingu atsakimu . Suprantu, kartais tai užtrunka ...

bronius       2021-01-22 10:02

Gana aiškiai parašiau ir be klaidų, atrodo, bet statys nepagavo minties. Ir galiausiai ištraukė savo pagrindinį “kozirį” - Garliavą. Turėjau tokią viltį, kadangi kai kurie stasio komentarai visgi skaitomi, kad galima būtų palaikyti diskusiją, kaip sakoma, kad diskusijoj gimtų tiesa. Beprasmiška. stasiui Tiesos nereikia.

stasys       2021-01-22 6:22

broniui .. Jus prietaringas jei tikite tuo ka čia rašote . Neišvengiamo atpildo teoretikai ir šiandiena teisina ‘komunizma’ mesdami kaltinimus carizmui o kaip su nacizmu ar ne tuo pasinaudojo jo lyderis ? Neišvengiamu atpildu ir Tiesos troškuliu vokiečiais už patirta skriauda pirmo pasaulinio karo metu . Netiesa jog Kaune tokiu atveju nebuvo ..primenu ‘garliava’ ir jos padarytas žaizdas visuomenei .Tai tik keli pavizdžiai to kiek ne daug reikia tam kad pasėti nesantaikos grudą visuomenėje kuris jau vėliau išsikeroja iki sunkiai isivaizduojamo dydžio .Trumpizmas užims savo vieta sąmokslu teoriju papkėję kaip suvaldyta grėsmė demokratijos priemonėmis demokratais ir respublikonais .Paaukoti ‘šėtono išpera’ tam kad suvienyti šalį ir tauta va tikslas vertas dėmesio .

Pastebėjimas       2021-01-21 22:07

Avižieniui geriau sekasi komentuoti praeitį. O mūsų varpas ko gero apsikrėtė psichine liga antitrampu.

Aciu Avizieniui       2021-01-21 21:18

Algis Avizienis Vienintelis sveiko proto desinysis
Visi kiti cia rasantys ir dauguma komentatoriu yra
Debilai, rusu troliai ir rusu agentai

Al.       2021-01-21 21:01

Marksistai save pavadina internacionalistais, o savo elito niekšišką melą ir sąmokslą prieš savo šalį ir pasaulį - sistemos atsaku, ir tada visas tas negražus ir smirdantis rudas daiktas nusidažo visai pakenčiama rožine spalva. Mnogopoliarnij mir, kurio taip troško Putinas, Iranas ir Kinija.

DDD       2021-01-21 19:43

Amerikoje jau yra naujos partijos elektoratas, laimėjęs 2016 metų rinkimus. Bet dar nėra pačios partijos. Ar ji susikurs “iš respublikonų”, prašlavus demokratų satelitus? O gal visai nuo nulio? Nebūtinai lyderiu bus Trampas - toje stovykloje yra ir gerokai intelektualesnių bei nuoseklesnių asmenų.

bronius > stasiui       2021-01-21 18:32

Padarius vieną neteisingą prielaidą ar pasirinkimą, viskas kas vėliau bus ant to sulipdyta, nebus teisinga. Štai stasys daro prielaidą, kad Trumpas yra susiskaldymo priežastis. Kitaip tariant, demokratijos lopšys JAV staiga ima ir, kaip kokie kauniečiai, išsirenka savo šustauską, kuris suskaldo visuomenę ir sugriauna šalį. Dar ir su rusų pagalba. Na, jei amerikiečiai būtų kaip kauniečiai, galima būtų patikėti šitokiu scenarijum, bet kultūriniai ir politiniai skirtumai tarp tautų milžiniški ir lietuviškas variantas čia niekaip nepraeina. Todėl išeina, kad Trumpas yra ne priežastis, o pasekmė ar rezultatas. Ar jis ciniškai pasinaudojo susidariusia padėtimi? Akivaizdu, bet problema yra ta, kad būtent administracijos iki Trumpo ir atsisakydavo priimti tuos akivaizdžius faktus. To rezultatas ir yra Trumpas. Ir kai jau faktai tiesiog klykia po langais (1 mln. protestuojančių DC), tai ir toliau yra ignoruojama ir dar blogiau, prasideda užgniaužimas, melas, tų pačių faktų kraipymas, tas buvo ir anksčiau, bet ne dėl tokių dalykų, kaip pasirinkimas už ką balsuoti. O tuo pasinaudos dar tamsesnės jėgos nei Trumpas.

Beje, žiūrint iš stasio pozicijos, tai vakarų pasauliui su trumpizmu susitvarkyti nuoširdžiai padės Kinija ir Iranas.

stasys       2021-01-21 17:41

Nevarkit , D.Trump tikrai įeis į istoriją kaip parybio laikotarpio Prezidentas suskaldes savo šalies visuomene dėl savų asm. interesų .Negarbingai atėjo negarbingai ir išėjo palikęs sugriauta šalį . Vienas vienintelis ir daugiau jokio tokio panašaus .. Nenoras pripažinti akivaizdžius faktus nedaro juos mažiau pastebimas . Trumpizmas tai yda palikimas su kuria ne tik Amerikai bet ir vakarų pasauliui dar teks susitvarkyti .

Kažin,       2021-01-21 17:02

kiek tas Baidenas atlaikė plastinių operacijų?

Atleiskite       2021-01-21 15:45

Pasirodė truputį nuobodoka. Nebūtinai, kad norėtųsi kažką kito išgirsti. Tiesiog, panešėjo į šūdamalystę.

bronius > 2021-01-21 14:35       2021-01-21 15:17

Dalykas būtų skandalingas tiems, kurie aklai tiki pasakojimu apie sausio šeštos kapitoliaus šturmą ir Trumpo perversmą. Nors pačiam ir aišku kitaip, bet į oficialią istoriją pateks būtent Trumpo šalininkų perversmas, kuris bus dar ir rasistinis, transfobiškas ir dar koks nors kitoks, o visi abejojantys bus priskiriami samokslų teoretikams, patvoriniams ir tt. Ir tai bus lakmusas patikrinti kiekvieno bent kiek į aukštesnes pareigas ar įtaką pretenduojančio asmens atsidavimą sistemai. Kitaip tariant, netyčia išsitarsi, kad palaikai tą sąmokslo teoriją ir karjerai viso gero. Jei tai būtų koks marginalinis įvykis, nesusijęs su žmonių politiniais pasirinkimais, tai niekas nieko nesakytų, bet už Trumpo stovi konkrečios politinės pažiūros, kurios bus dar intensyviau slopinamos. O koks to tikslas jau pasakyta paties komentare. Aišku, tas užtruks, bet ir rezultatas nebus toks, kaip tie neomarksistai tikisi. Niekada nebuvo, ir jie nėra pirmi, bet turint galvoje masinio naikinimo ginklų kiekį ir efektyvumą, gali būti paskutiniai.

>>bronius avižienis       2021-01-21 14:35

Kokį ten skandalingą dalyką pasakė:).Jau ir taip seniai aišku, kas domisi,kad antifininkai įsiveržė į Kapitolijų  per sienas virvėmis užlipę ir įsimaišė ,kaip šaukštas juodo deguto į statinę medaus.O šiuolaikinė vakarų diplomatija, demokratija= politkorektiškumas.Aišku Kinija ir kiti JAV ,o ir ES   priešai tuo naudosis su malonumu savo reikmėms,kaip naudingais idiotais vakarų politikais,kurie tik sugeba perkreipti veidus ir išreikšti susirūpinimą prieš JAV ir ES naivių rinkėjų avelių akis.Aišku čia tas amžinas kairiųjų  vakarų politikų  “susirūpininas” ir tuščios kalbos apie demokratija ir jos “vertybes” tik graži širma naivioms avims,kai iš tiesų visį pasaulio, JAV,Kinijos ,ES neomarksistai politikai dirba ranka rankon kurdami tai ką jie ir suplanavę kurti- viršnacionalinę pasaulinę imperiją,patiesiant nacionalines valstybes,kaip kelio plytas į jų vienos valdžios karalystę ir olimpą.

bronius       2021-01-21 13:22

A. Avižienis labai taktiškai ir diplomatiškai išsako dalykus, apie kuriuos “patriotams” niekaip nepavyksta konstruktyviai pasisakyti. Užtat jis ir nebus populiarus, bus suktas, neaiškus ir tt. Nes trumparegiškam požiūriui reikia aiškių kategorijų, juoda/balta, o čia dar kažkokia diplomatija, išvedžiojimai…

Štai koks radikalesnis Trumpo rėmėjas rėkia - Biden Kinijos statytinis, o Avižienis taktiškai abibendrina, kad su Biden bus blogai dėl Kinijos. Kitaip tariant, kinai toliau plės savo įtaką.

O radikalesnis Trumpo nekentėjas pasiskaitęs žiniasklaidos, rėkia, kad čia pirmas toks atvejis, kad į Kapitolijų įsiveržia, čia “perversmas”, o pasirdo 1954 net buvo ginkluotas išpuolis su konkrečiais motyvais… Be to, Avižienis pasako išvis skandalingą dalyką - kad galimai tas “perversmas” išprovokuotas būtent pačios sistemos ir tokiu būdu Trumpui ir jo šalininkams greta visų kitų sėkmingai užklijuojama dar ir “grėsmės demokratijai” etiketė.

Bet tuščia tikėtis, kad radikalai iš abiejų pusių išgirs sveiką požiūrį. o kuo tų radikalų daugiau, tuo padėtis darysis labiau neprognozuojama.

remdisivir       2021-01-21 9:59

kažkokia sukta tą jo varpinė ir tas Avižienis paskutinių metu pasidarė, suka kažką aplinkui peraplinkui, nesuprasi jų pozicijos. atsiduoda tokiu pokario markuliu.

stasys       2021-01-21 8:49

‘docentas kapsukes’ Svarplys galėtų pasimokyti įtaigaus kalbėjimo meno iš A.Avizienio o pastarajam naudinga būtų apsvarstyti galimybę NS suorganizuoti ir kursus diplomatijos meno tos partijos karštoms kalbancioms galvoms.


Rekomenduojame

Ramūnas Karbauskis atviru laišku kreipėsi į Seimo narius dėl tradicinės šeimos išsaugojimo

Verta prisiminti. Rein Raud. Lietuva: politinio vystymosi modelis

Brolio Pauliaus Vaineikio, OFM, liudijimas: „Dvasinis sukilimas prasidėjo: Už Kristų, už šeimą, už Lietuvą!“

ES vyskupų konferencija dėl EP rezoliucijos apie teisę į abortą Lenkijoje: nėra tokios teisės

Nida Vasiliauskaitė. Apie begalinio naivumo tikėjimą transformuojančia „švietimo“, mokyklos galia

Tomas Viluckas. Išskirtinis br. Pauliaus Vaineikio, OFM, vaizdo interviu: „Mes kovojame ne su žmonėmis“

Papunkčiui su Vytautu Sinica: Lietuva Europos Sąjungoje

10 faktų apie Stambulo konvenciją

Audrius Bačiulis. Kodėl kai kas taip kovoja už Stambulo konvencijos pasirašymą

Vidas Rachlevičius. Po tokių parlamento pirmininkės veiksmų civilizuotoje šalyje pakviptų arba jos apkalta, arba pirmalaikiais rinkimais

Lionginas Baliukevičius-Dzūkas. „Tokios niekšybės, tokio velniško išdavimo dar nebuvo partizanų istorijoje. Judas šiuo atveju būtų toli pralenktas“

Liudvikas Jakimavičius. Keli klausimai, kylantys stebint viešąją diskusiją

Arkivysk. Kęstutis Kėvalas kunigams: Drąsinkime vieni kitus būti aktyvius ir nebijoti tų, kurie prieštarauja prieš teisę pasisakyti

Irena Vasinauskaitė.  Vergvaldžiai pastatys paminklą „Tautos laisvei“? Nejuokinkite!

Geroji Naujiena: Jo klausykime!

Artūras Grigas. Išlikti žmogumi

Kunigo Toliato atvejis, arba Ką Lietuvoje nuo šiol sakyti draudžiama

Dainius Rudzevičius. Stambulo konvencija ir jos ryšys su socialinės lyties ideologija

Ligita Sinušienė. Ar Stambulo konvencijai bebus ką pražudyti Kretingos pranciškonų gimnazijoje?

Rasa Čepaitienė. Kaukių kritimo metas

Brolis Paulius Vaineikis OFM. Šaukiu aš tautą nuodėmės užguitą

Lietuvos gyventojų nuomonių apklausa

Dovydas Norkūnas. Kaip iš tikrųjų atrodo LYTINIS ŠVIETIMAS? Kam iš tiesų reikia Stambulo konvencijos?

Brolis išsižadėjo brolio ar direktorius – pavaldinio?

Alvydas Jokubaitis. Ar Europos Sąjungai reikia šeimos? – Taip ir ne

Algimantas Rusteika. Iliuzijų pabaigos metai

Andrius Švarplys. „Influenceriai-garsenybės“ gali viešai kalbėti apie politiką, o Bažnyčia nebe?

Nuo bačkos. Andrius Kubilius: Tomai, neišsigąsk šios atakos! Tomas Raskevičius: Dėkoju TS-LKD už palaikymą. Pažadu nepasiduoti!

Konstantinas Bogomolovas. Europos pagrobimas 2.0. Režisieriaus manifestas

Pozicija, kurios nenori girdėti LGBT lyderiai. Dovilo Petkaus pokalbis su Eimantu Gudu

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.