Iš propagandos frontų

Iš propagandos frontų. „Verslo žinios“: Nausėda flirtuoja su tamsos Lietuva

Tiesos.lt redakcija   2021 m. lapkričio 6 d. 13:44

27     

    

Iš propagandos frontų. „Verslo žinios“: Nausėda flirtuoja su tamsos Lietuva


Ką dar šviesos riteriai prirašė apie tamsos Lietuvą ir prezidento paklydimus rasite ČIA.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pandemija       2021-11-7 16:52

Kiekvienos pandemijos valdyme svarbiausia yra infekuotų asmenų išaiškinimas. Bet koks testų apmokestinimas šią galimybę sumažintų ...Elementaru smile...O tai, kad dabar visi, turėję sąlytį su infekuotu asmeniu, turės testuotis ar izoliuotis, tik patvirtina, kad mėginimas apmokestinti testavimą niekur neveda…Tik tiek…Nešališkai smile

Tik mąstantiems        2021-11-7 14:08

‘‘Tokių šeimų, kaip Nausėdų, rasime ir Vilkijoje, ir Varėnoje, ir bet kur Lietuvoje. Turbūt mažiausiai - sostinėje. Nes čia geras tonas - prisišlieti prie margaspalvių papūgų, vaizduojančių neva liberalus, ir nė už ką neišsiduoti, jog galbūt galvoji kitaip. Nes savo karjerai pakenksi. Nes tave Vilniaus „grietinė” nušvilps, išsityčios. Klyks „fui, kokia neskoninga žmonos suknia”, „koks kaimas”, „koks atsilikęs dizainas”! Ir nesvarbu, ką jiems neįtinkantis asmuo kalbėtų, vis vien tvirtintų, kad „nusikalba”. Jų kategoriškumas tiesiog fanatiškas. Kaip dresuotų papūgų. Juk papūga irgi nesupranta, ką karksi. Lietuviai nemėgsta ponų, kurie poniškai elgiasi. Jie gali atleisti žmogui, kad jis turtingas, bet nė už ką neatleis pasipūtimo ir arogancijos. Pvz., visi milijonieriai merai, kurie buvo išrinkti per tiesioginius rinkimus, bent pavaizdavo ne poniškus. Suvaidino saviškius. O ką šiuo metu daro valdantieji ir juos aplipusi „grietinė”? Jei valdantieji jau suvokia, kad reikia su žmonėmis bendrauti maloniau, šilčiau, ne taip poniškai, tai „grietinė” vis vien pakiša kiaulę. Vis vien loja, tyčiojasi. Pučiasi kaip generalinių direktorių referentės. Daug labiau už pačius generalinius. Ir taip sudaro puikų kontrastą prezidentui. Nes jis su žmonėmis nei per daug poniškas, nei leidžia sau iš piliečių tyčiotis.”“

Dzeikas       2021-11-7 9:52

Sutinku su reabilituotu 16:30,
pusines priemones pats blogiausias ejimas.Jokie reitingai neapgins jeigu pagrindiniai vierchai susikentuos pries pati virsiausia. Net Rusijoje kur vierchas turi neribotas galias PRIES VISUS eiti negali. O cholopai zodzio neturi ir ju nuomuone neidomi.
Kitavertus Nebrendylos chebra ne siaip sau presuoja prezika, jie turi nemenka palaikyma cholopu tarpe. Tu kuriuos prisere , leido prie valdisko papo(o per ji prie ES fondu) prisisiurbt. Teko kalbetis su vaikystes draugu, “patriotu” kuris nuosirdziai tiki, kad tie kurie nenori vakcinuotis rusu nupirkti ‘hnydos’ kuriuos dusint reikia nejuokais.
t.y. nereikia vaizduoti ,kad nebrendyla su patriarxu tai kokia tai antilietuviska chebra. Ne, tai dvasios prostitutes,ir nebutinai post nomenklaturines kilmes.

Raimondas       2021-11-7 9:34

Japonijos pamokos Šimonytei ir Dulkiui:
“Japonija nutraukė vakcinavimą, ėmė gydytis ivermektinu, covid-19 dingo per naktį”
“Japan drops vax rollout, goes to Ivermectin, ENDS COVID almost overnight”
https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/japan-drops-vax-rollout-goes-to-ivermectin-ends-covid-almost-overnight
WORLD /NEWSDESK/ 27 October 2021/ Hits: 389178

Antanina       2021-11-7 9:32

Įspūdis kad pandemija tyčia keliama dėl užsipirktų  16 milijonų dozių , kiekvienam po 8, ir aštuonios pandemijos bangos suplanuotos iš anksto dėl 16 milijonų dozių panaudojimo ir bus arba aštuonos pandemijos bangos arba Duklys su Šimonyte badys kas du, trys, keturi mėnesiai iki aštuonių kartų dėl sutarties įvykdymo.
// MEPs press conference on the abusive use of Green Certificate - EU Parliament //

Ehrmantraut       2021-11-7 8:12

buvo pretenzijos vos ne į lietuvišką “Financial Times”, bet pasekoje laikraštukas bulvarėja akyse.

Raimundas       2021-11-7 6:26

“Skiepai nemokami”, nemokami, nes juos jau apmokėjime mes visi, nors tą “nuopelną” prisiima
“ valstybė”. Supraskite- mes jau nebe valstybė. Valstybė - tai jie.  Ir niekas mūsų neklausė ar mes norime mokėti už skiepus. Bet už testus tai jau mokėti privaloma, nes taip nori jie- “valstybė”, kurioje mums vietos nebeliko, nes nevykdome jų gautų nurodymų paskiepyti populiaciją.
Taigi fronto pusės aiškios- “ valsybė” ir “populiacija”, kurios yra per daug, kad būtų galima efektyviai valdyti.

Propogandos “pirmūnai”       2021-11-6 23:13

Mano mylimiausios TV ekrano “žvaigždės”;aišku,nepakartojamas ir neaplenkiamas yra Algis Greitai.Ne ką atsilieka š*do degustatorius Užkalnis bei tvartelius mėšlo drabstytojas Akylas Jakilaitis.Dar yra dezutininko Masiulio partijos “spaudos atstovas” degradas Valatka.Labai smagiai toje kompanijoje atrodo tiesos nešėjai Tapinas,Slušnys,Bakas.Bet jei nesustos,o išlaikys tokį pat pagreitį,tai greitai juos visus paliks uodegoje taiklusis metų šaulys Valinskas vyresnysis.

Kis       2021-11-6 22:59

ka cia pridurti?Is dideliorasto pamete krastus.Tai pasiekta 30 metu propogandos,papirkinejimu ir vagysciu pagalba.Kokia cia Geroves valstybe,kai jai vadovauja to0kie issigimeliai?

stasys       2021-11-6 21:55

Demokratija tiesiogine to žodžio prasme. Labai jau senai buvo tokia susiklosčiusi situacija kai kritika Prezidentui nesukelia jokiu pasekmiu ‘kritikuotojui’, na bent aš to neprisimenu D.Grybauskaitės Prezidentavimo metais . Su tuo ir sveikinu Lietuva , mes ugtelėjome demokratiškai kas savaime yra gerai . Na taip , Verslo žinios ne fik koks ten laikraštis kurio tiražai paskutiniu metu smarkiai krite ir Jis nėra plačiai skaitomas , bet vistik ? Jau kelintas str. nukreiptas prieš Prezidento vedama vidaus politika , kuri vėlgi įteisinta Konstitucija valdžiu perdalinimu siekiu išvengti valstybėje vienvaldystės .  Beje ‘bob-vyriausybė’ su valdančiaisiais turi galimybe nesutikti su Prezidento vetuotomis pataisomis ir Konstitucinėmis priemonėmis veto atmesti .Konstituciškai sunku apibrėžti tik tos bačkos vieta .. bet gal kada nors rasime ir tam suprantama paaiškinimą .

Verslo žinių savininkai Skandinavijoje       2021-11-6 21:48

Pasibaisėjo, kad čiabuviai įjungė smegenines, o prezidentas nedrįsta gadintis reitingų važiuodamas nustatytais bėgiais.

Verslinykas       2021-11-6 21:07

16 mln. Dozių užsakyta, ale realizacija stringa, todėl ir reikia skubiai taikyti prievartines priemones realizacijos spartinimui. VŽ aiškiai pasakė, kad remia nešvarų biznį. Tokie sprendimai primena 90-ųjų torpedų taikytą metodiką-nenori gražiuoju, pritaikysim priemones. Spec. Tarnybos kažkodėl tyli…

Ir kodėl       2021-11-6 21:02

tie kai kurie lietuvių kilmės verslinykai taip nekenčia eilinių lietuvių? Gal yra žinančių, a?

ei ei       2021-11-6 19:29

Reiktų gal pridurti, kad “verslo žinios” yra nesąžiningo verslo portalas. Ir redaktorius labai slidžios išvaizdos, o ir į komunistą valatką be galo panašus. Nes padoresni verslininkai nori, kad žmonės nebūtų segreguojami dėl nusikalstamų neįgalios valdžios klerkų užgaidų ir tokių yra ne vienas ir ne dešimt

šviesusis       2021-11-6 19:20

prosemitų verslas?

Puiku       2021-11-6 19:17

Puiku, Prezidentui antra kadencija garantuota, reitingai kyla kaip ant mielių.

KODEL       2021-11-6 19:14

Nidos nebematome sitame puslapyje?

voverė       2021-11-6 18:25

Gėda verslo žinioms. O jeigu jau kalbėti apie švaistūniškumą, tai gal valdžia labiau švaisto skiepytiems žmonėms, kuriems jau ragina susileisti ketvirtą dozę, nes pirmos trys nebeapsaugo. Tai, matyt, ir ta ketvirtoji - irgi ne…O testuoti sveikus žmones, apskritai, reikia uždrausti, be to, tai irgi švaistūniškumas, nes tuo metu sergantieji su su simptomais laukia po kelias dienas ir vaikšto užkrėsdami kitus. Tuo tarpu, kai nevakcinuoti nei serga, nei testuojasi, jeigu jau metė darbus, nei užkrečia, nes jų jau daugiau kaip mėnuo niekur nebeįleidžia, net į darbo patalpas, jeigu dar gali dirbti nuotoliniu. Tai kurioje vietoje jie užkrečia tuos apsaugotuosius susivakcinavusius keliomis dozėmis?

Deja, taip       2021-11-6 18:13

Tai gal netiesa? Pasižiūrėkit į žemyn riedančius reitingus. Viskas kaip ant delno.

V.Čerčilis:       2021-11-6 17:14

Aš tikiu tik ta statistika, kurią pats suklastojau.

habilitás        2021-11-6 16:30

G. Nausėda tapo savo paties nekompetencijos įkaitų. Noras būti prezidentu yra viena, o būti šalies vadovu, visai kas kitą. Į rinkimus ėjo neturėdamas nei vadovavimo patirties, nei savo komandos, kuria galėtų pasikliauti. Patarėjus parinko sistema, o ji turi savo tikslų ir jie vargiai sutapa su piliečių lūkesčiais.

Iš vienos pusės nepasirašyti įstatymo, o iš kitos pusės ministro kėdėje laikyti visiškai neadekvatų ministrą, rodo, kad nei pats Prezidentas, nei jo patarėjai nežino ko nori. Nekalbant jau apie tai, kaip pandemijos sąlygomis buvo galimą skirti į ministrus ne mediką, o apskaitininką, juk į ministro kompetencijas įeina šiek tiek daugiau nei skaičiuoti ir skelbti kiek užsikrėtė virusu ir kiek nuo jo mirė.

Nenustebsiu, kad toks Prezidento neryžtingumas baigsis apkalta, nesulaukus naujų seimo rinkimų. Laikinu šalies vadovu taps Seimo pirmininkė, nukels rinkimus neribotam laikui, prastums ne tik „partnerystės” įstatymą, bet ir Stambulo konvenciją ratifikuos ir A. Kubiliaus „pranašystė” apie dvi I. Šimonytės kandencijas taps realybe.

Laikykites       2021-11-6 16:20

prezidente.Tauta su jumis.Neuzilgo ateis laikas, kai sios ziurkes pacios sugrauz viena kita.

ivermiktinas       2021-11-6 15:51

šalin kruvinas rankas nuo prezidento.

nuomone       2021-11-6 15:50

gerbiamas Prezidente,sveikatos jums ,ištvermės,kantrybės kovoje su valinskininkais ir panašiais į juos,tikiu ateis jiems paskutinė teismo diena…

Gaila       2021-11-6 14:46

Man labai gaila.kad portalas ” Tiesos” pakeitė kryptį. nebeliko teisingumo

vilnietis       2021-11-6 14:36

Švabo pakalikai nesutaria.

AAA       2021-11-6 14:33

Suprantama. kad “verslo žinios” imasi ginti verslą, tik deja, kad ne lietuvišką ir pražūtingą žmonių, gal net žmonijos sveikatai:(. Tačiau gerai, kad vis labiau matome, kas yra kas. Svarbu neužmiršti to ateityje.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.