Dienos aktualija, Iš propagandos frontų

Iš propagandos frontų. Užkalnis: pagaliau Lietuva atsiveria imigrantams. Pasitinku su gėlėmis

Tiesos.lt siūlo   2020 m. liepos 19 d. 3:23

16     

    

Iš propagandos frontų. Užkalnis: pagaliau Lietuva atsiveria imigrantams. Pasitinku su gėlėmis

Be komentarų.

DELFI.lt. Užkalnis: pagaliau Lietuva atsiveria imigrantams. Pasitinku su gėlėmis

Aš esu griežtas, bet teisingas. Net jei žalmargių valstiečių, sodiečių ir kolūkiečių valdžia man nepatinka, aš būsiu pirmas, kas pripažins, kad ji padaro teisingų sprendimų. Kai tik pamatysiu, kad kuris nors sprendimas yra teisingas.

Dabar ta valanda atėjo.

Seniai aiškinu, sakau ir šviečiu, ryškiai, lyg stalinė lempa, kad Lietuva turi ir privalo atsidaryti dirbantiems imigrantams. Kuo daugiau užsieniečių, tuo geriau. Laiminga šalis, kuri yra besimaišantis katilas iš tautų, kalbų ir religijų – jei ta imigracija yra ekonominė, o ne ideologinė, politkorektinė ir pašalpinė. Švedija ir Vokietija yra puikūs pavyzdžiai, kas būna, kai prisikvieti žmones pašalpomis – žinoma, atvažiuoja veltėdžiai. Čia kaip moteriai eiti į gatvę su sijonu ir maikute, vos dengiančiais jos konkurencinius privalumus, ir paskui stebėtis, kad visiems vyrams iš jos tik vieno dalyko reikia. Ne visiems, bet tiems, ką tu prisikvieti, tai tikrai. Pasižiūrėk į save, jei turi veidrodį.

Lietuva visada buvo atvira dirbantiems iš kitų šalių. Kai kunigaikštis Gediminas kvietė žmones į Vilnių, jis ne turistams kalbėjo (ir, beje, jokių reikalavimų nekėlė dėl lietuvių kalbos egzamino, greičiausiai todėl, kad pats lietuviškai nemokėjo). Lietuva visada buvo lydymosi katilas. Etninio grynumo idėjos ir visokie svaičiojimai, kad užsieniečiai atims iš mūsų darbo vietas, buvo tik trumpalaikis paklydimas ir nieko daugiau, nacionalinės valstybės statybos prieš šimtą metų šalutiniai reiškiniai. Anglijoje per pramoninę revoliuciją audėjai naikino naujai atsiradusias mechanizuotas audimo stakles, nes jos atima darbo vietas – šiandien tai skamba, kaip durnystė ir priešinimasis natūraliam progresui. Man lygiai taip pat juokingi šiandieniai pezalai apie tai, kad atvažiavę ukrainiečiai atiminėja darbo vietas iš lietuvių, ir jei ne tie atvykėliai, tai vertelgos būtų priversti mokėti didelius atlyginimus, o dabar moka „minimumą“.

Pirmiausia, seniai nebe minimumą moka. Šiandien reikia pasistengti, kad rastum darbą, kur siūlomas minimalus atlyginimas. Ir į žymiai didesnes algas jau niekas nebežiūri. Lūkesčiai vis auga.

Antra, darbdaviai, kailialupiai ir vertelgos, jeigu juos prispaudi, ne atlyginimus pradeda kelti, o savo veiklą į kitas šalis iškrausto, kur kaštai mažesni. Čia ne todėl, kad jie amoralūs. Čia toks gamtos dėsnis. Lietuviška bobutė irgi pieno parduotuvėje ieško pigesnio, o ne žiūri, kad gamintojas gautų didesnę supirkimo kainą. Vieną skersą ir tris minty ant to gamintojo dėjo bobutė, jai rūpi tik tai, kas bus išmušta jos kasos čekyje.

Pinigai ir darbo jėga turi savo tekėjimo maršrutus ir principus, galingesnius, nei bet kuri vyriausybė. Užsiimti užtvankų statymu su siurbliais ir barjerais migrantams yra tas pats, kas kovoti su garo energija katile, uždarant visas sklendes ir vožtuvus – garas vis tiek išsiverš, jeigu reikia, tą katilą sudraskydamas. Žymiai protingiau yra garo energiją panaudoti savo labui.

Ir dabar aš sužinau apie tai, kad, pasirodo, šios Vyriausybės tikslas yra Lietuvą padaryti draugiškiausia legaliai imigracijai regione. Apie tai rašė portale DELFI Vidaus reikalų viceministras Giedrius Surplys rašė jau seniai, ir straipsnį ištraukė piktos rankelės, pasipiktinusios naujiena, kad – vaje, į Lietuvą važiuoja uzbekai, važiuoja ir važiuoja, o Vyriausybė tai laimina.

Gerai, kad buvo pasipiktinusių (čia tame „socialinės atsakomybės“ burbule, kur atsakomybės yra tiek pat, kiek tvarkos ir teisingumo atitinkamai pavadintoje partijoje) – kitaip nebūčiau apie tą puikų viceministro straipsnį. Aš Giedrių Surplį už tą straipsnį pasiruošęs pakviesti su manim į kokį nors užsienietiškos virtuvės restoraną patiekalų išbandyti, apžvalgą kartu padarysim. Jei viceministrui įdomu, žino, kur mane rasti.

Pasipiktinimas tuo, kad atvažiuoja uzbekai (pastebėkite, tą žodį taip gana nuodėmingai kartoja teisuolių lūpos, nes skamba daugeliui nepalyginti baisiau, negu ukrainiečiai, kurie bent jau iš Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės, arba Moldovos gyventojai – „uzbekai važiuoja“, čia lyg kokios Azijos invazijos prieskonis tuose žodžiuose), yra absoliučiai neracionalus, vaikiškas ir ksenofobinis. „Pritariu, tokios didelės tarptautinės įmonės viražai su uzbekais garbės nedaro…“, rašo ponia, save laikanti (manau) labai tolerantiška ir atviro proto.

Palaukit, alio, laba diena su vištiena. Kodėl visiškai legalūs veiksmai „garbės nedaro“? Ar jums nepatinka, kad uzbekai yra kiek kitokios odos spalvos? Ar jie kažkokie antros rūšies žmonės, per apgaulę atvežti į Lietuvą ir per prievartą darbinami vergovėje? „Vergovė“, tik pamanykit. Gal nežinot, kas yra vergovė? Lietuvis vadina vergove kiekvieną atvejį, kai jam (vairuotojui) nemoka algos tokios pat, kaip jo kompanijos centrinės būstinės direktoriui Štutgarte. Lietuvis pratęs svaidytis terminais. Pensininkams uždaro pašto skyrių arba banko klientų aptarnavimo centrą kur nors provincijoje – „genocidas“.

Straipsnio tęsinį, jei norisi daugiau, rasite DELFI.lt portale ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vai tai tai       2020-07-22 19:16

Aš irgi už. Tegul būna ir pas mus kaip Frankfurte ir Paryžiuje.

ahh       2020-07-21 14:24

o kažkada lietuviai atėjūnui Brunonui trenkė per galvą kad neateitų ir korų visokiausių neatneštų ir nekeltų bo aba atėjūnai sunaikina vietinius arba vietiniai atėjūnus, pagal pasaulinę klasiką.
Na va kad ir dabar - ” učkudu tri kalodca” atėjūnai atnešė  dvimvieną karonvirusį kas dar kartą primena tautų sukauptą patirtį apie atėjūnų atnešamas ligas ir brudą visokiausį - štai todėl lietuviai ir trenkė Brunonui per galvą. Ir dar kyla ėspūdis kad tikrasis vardas ne Brunonas o Brudonas - brudas pirmas atlindęs lietuvių žemelėn buvo.

Žemyna       2020-07-20 16:57

Reikia pripažinti, keletą sakinių labai šauniai suraitė (tekstoriaus vertinimu)

tegul       2020-07-20 16:09

Per daug garbės Užpakaliui. Tas pats, kaip aptarinėti ką “zonoje” koks “vierchas” Gaidys pasakė “duchams”. smile Šiukšlynas ir tiek.

Nevertos       2020-07-20 15:25

demesio sio balamuto ir draikalo kliedesiukes.

Visi imigrantai       2020-07-20 11:21

prasom i Uzkulnio palocius,laukia isiziojas.

G.P.       2020-07-20 8:32

Nesuprantu, kam reikia reklamuoti kliedesius? Pasakysiu dar daugiau: visokiems užkalniams, tapinams ir panašioms kreatūroms pragyvenimo šaltiniu yra tapusi “paspaudimų žurnalistika”, t.y. kuo daugiau žmonių atsidaro jų straipsneliūkštį internete, tuo daugiau pinigų jie uždirba.

Todėl aš NIEKADA neatsidarinėju jų tekstų. Ir tokiu būdu mušu jiems per kišenę. Kviečiu ir Jus prie to prisidėti. Manau, kad ir daugiau žmonių tą supranta, nes ši Užkalnio teksto antraštė iškalbingai signalizuoja, kad žmogelis yra desperacijoje - jis bent tokiomis idiotiškomis antraštėmis bando sukelti pasipiktinimą ir provokuote provokuoja, kad mes PASPAUSTUMĖME jo tekstuką ir tokiu būdu uždirbtume jam duonytei.

Nespauskite. Tegul jis dvesia badu!

viskas kur kas blogiau       2020-07-19 21:55

šitokios gėdos dar neteko skaityti. Nei čia ekshibicionizmas, nei čia šizoidinis asmens sutrikimas. Marksizmas-leninizmas, trumpiau tariant.

Issigydziau nuo priklausomybes        2020-07-19 20:38

Nebeskaitau Uzkalnio, Valatkos ir Kai kuriu kitu. Me tik, kad nekreipiu demesio I ju tekstus, net ir neduodu jiems uzdirbti is perziuru skaiciaus. Tiek ziniu

Ėjo Maskvoje       2020-07-19 18:09

toks ,,Priekalas” Stalino laikais. Redaktoriavo toks P. Užkalnis. Dabar ta pati ideologija brukama Lietuvoje per visus galus. Taigi po saule nieko naujo. Genai.

tiek       2020-07-19 15:56

užkelnis ne skaitytojas, užkelnis mįslių Lietuvai kūrėjas. O tu pats pabandyk teisingai atsakyt į nors vieną savo formuluojamą klausimą....,tu laba diena su vištiena:)))

Vis tas pats       2020-07-19 13:47

,,priekalinis” mentalitetas. Ta pati ideologija. ,,Visų kraštų proletoriai, susikuopkit!”. Ir ne kur kitur, o Lietuvoje.

Kis       2020-07-19 12:55

Ka cia pametei,ponas Mauseli?Tavo vieta Delfyje,o realybeje prie parasos.Juks parse i garda.

Hm Hm       2020-07-19 12:35

Jau seniai kirba klausimas, kam iš tiesų lojalus tas migracijos pirdamentas, ar kaip jis ten. Galima tik padėkoti STT vyrams, kad laiku parišo emdžy boltikus ir jų aptarnaujantį personalą iš tam tikrų partijų; o jeigu dar minėtu pirdamentu pasidomėtų, tai gal irgi paaiškėtų įdomių dalykų.

taip, sutinku       2020-07-19 12:22

milijonieriai migracijos tarnybos šefai
————
(moralas: kuo daugiau imigrantų, tuo daugiau bus milijonierių - vietoj 5 migracijos departamento milijonierų atvažiavus milijonui negrų, slavų, induisų, musulmonų gal net 10 taps milijonieriais)

Paulius       2020-07-19 11:13

kokia prasmė pateikinėti čia to prasčioko rašliavą kaip kažkokį „ideologinio fronto kovotojo“ manevrą? Užkalnis rašo visur ir viską apie viską tik vardan „laikų“ ir honorarų. paprasčiau - dėl galimybės „oriai gyventi“ kaip tai jo kaulinės dėžutės įdarui suvokiama. tokie rašinėjimai net nekomentuotini. bet puikiausiai tinkami delfio faunai.tačiau tai jau kitas klausimas.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai penkioliktoji (rugsėjo 26 diena)

JAV nevyriausybinės organizacijos finansuoja Vengrijos opoziciją

Tai šokiruoja: ES Komisijos Pirmininkė grasina Italijai, kad Briuselis turi „instrumentus“ tam atvejui, jei rinkimuose laimės netinkamos partijos

Karas Ukrainoje. Du šimtai keturioliktoji (rugsėjo 25 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Visų blogybių šaknis – XXVI eilinis sekmadienis

Almantas Stankūnas. Ar interpeliacija Dainiui Kreiviui – tik imitacija?

Marius Parčiauskas. Kaip mobilizacija paveiks karo eigą?

Paskutinis verdiktas Albinui Kentrai ir „Miško broliams“

Sergejus Loznica stato Valstybiniame jaunimo teatre atvirai antiukrainietišką spektaklį

Karas Ukrainoje. Du šimtai tryliktoji (rugsėjo 24 diena)

ES tarnyba nekontroliuojama propaguoja LGBTQIA+ dienotvarkę

Patriotiškiausias Lietuvos jaunimo metų renginys Kaune. Konferencija „Labiau negu merginą? Meilė Lietuvai XXI amžiuje“

E. Macronas siūlo naują imigracijos politiką: migrantus siųs iš miestų į provinciją

Raimundas Kaminskas. Biografijos puslapiai – Juozas Albinas Lukša-Daumantas 1940–1941

Mobilizacinis patriarcho Kirilo pamokslas (pažintiniais tikslais)

Karas Ukrainoje. Du šimtai dvyliktoji (rugsėjo 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ką prasitarė valdančiųjų atstovai apie elektros sektorių?

Algirdas Endriukaitis. Kas skolingas ir kam priklauso istorijos kraujo šluostymas?

Dovilas Petkus. Kurios partijos išduoda savo rinkėją?

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.