Dienos aktualija, Istorija, Demokratija ir valdymas, Geopolitika, Iš propagandos frontų

iš propagandos frontų. Linas Karpavičius. Štai kas sukūrė mūsų istorijos griovimo planą ir davė komandą pulti. Silpnų nervų žmonėms nerekomenduoju

Tiesos.lt siūlo   2021 m. balandžio 12 d. 9:40

12     

    

iš propagandos frontų. Linas Karpavičius. Štai kas sukūrė mūsų istorijos griovimo planą ir davė komandą pulti. Silpnų nervų žmonėms nerekomenduoju

Ko gero, neverta nė klausti, ar mums būtina žinoti, ką šių laikų nevzorovai pasakoja apie mūsų istoriją kaimyninės šalies gyventojams?

Jūsų dėmesiui siūlome neva dokumentinį filmą „Литовские лесные братья (1944–1956) противостояние с Советской армией и спецслужбами СССР“ („Lietuvos miško brolių (1944–1956) pasipriešinimas sovietų armijai ir SSRS specialiosioms tarnyboms“) – rodomos nuotraukos, laiškai, tarsi dokumentų faksimilės, tiesioginis prieš 80 metų įvykusio Birželio sukilimo liudytojas guviai duoda parodymus apie žudynes pirmosiomis karo dienomis parodymais, spec. fondo pirmininkė vardija skaičius, kiek buvo nužudyta, tiesa, pamiršta nurodyti laiką, atrodo, jog būtent tada…, ir pan. – filmas tiems, kurie dar moka rusiškai ir turi imunitetą sovietinei propagandai, netikėtai atgijusiai šių laikų Lietuvoje.

Dėkojame Linui Karpavičiui, pasidalijusiam šia nuoroda ir pasvarstymais, kodėl mums nevalia užsimiršti:

„Įdedu šią propagandinę laidą po ilgų dvejonių. Perspėju silpnų nervų žmones nežiūrėti. Aš ją sugebėjau peržiūrėti pastoviai darydamas pauzes. Arčiau pasidėkite ko nors raminamo.

Tačiau tai reikia pamatyti… ir štai kodėl. Klausau aš tai ką sako šioje laidoje ir girdžiu Zurofą, Vanagaitę, Stanislovą Tomą, Kukliansky, Vinokūrą, Zingerį, Bruverį, Nikžentaitį, Valatką... Laidoje bus parodytas netgi visiems gerai žinomas Titovas.

Štai iš kur jie gauna instrukcijas… Štai kas jiems sukūrė mūsų istorijos griovimo planą ir davė komandą  pulti. Taigi…“

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

akivaizdu       2021-04-15 16:59

Negi niekas nesugebėjo pastebėti, kad Lietuvoje jau labai seniai veikia mažiausiai viena “žiniasklaidos” grupė, kurios veikla tokia pati kaip Zelenskio Ukrainoje neseniai uždraustų TV kanalų ir portalų?

Bartas       2021-04-13 20:39

Šitą , kruvinų balševikų “tiesą”, girdėjau pusamžį. Nieko naujo.

Žemyna       2021-04-12 22:37

Jau vien tas faktas, kad Kremliaus diversantų būrio narė, su savo būriu deginusi ir žudžiusi taikius kaimo gyventojus LT ir dabartinėje BY, liko sveika ir gyva (ir dar prezidentės apdovanota už nuopelnus itin žiauriai žudant LT gyventojus pagal Kremliaus ir KGB užsakymą), paneigia bet kokius kaltinimus, kad Miško Broliai žudė nekaltus žydus! Mūsų partizanai net nesurengė pasalos jai pagauti ir nuteisti mirties bausme už dalyvavimą masinėse taikių kaimiečių žmogžudystėse! (Gal ji ir bendražygiai dar ligi šiol gauna Kremliaus personalinių pensininkų pensijas, mokamas už nuopelnus įvedant sovietų valdžią, t.y., „valant Lietuvą nuo lietuvių”?)
Iš tikro nuo lietuvių Miško Brolių rankos šios tautybės žmonės galėjo žūti tik mūšio metu, tik tie, kas buvo priešingoje apkasų pusėje ir iš kalašnikovų lietuvius žudė! Nebent Miško broliai turėtų atsiprašyti žydų už tai, kad jų kulkos nemokėjo jų tautiečių nuo kitos tautybės diversantų  su jų kolaborantais atskirti nuo kitos tautybės „partizanų”... 
Būtina atskirti savarankiškus Miško brolių veiksmus nuo tų, kuriuos jie buvo priversti vykdyti Hitlerio vietininko vadovaujamose operacijose, kuriose jiems teko ne egzekutorių, bet sargybinių, palydovų (į getą, ar į egzekucijos vietą)  bei nužudytųjų palaikus užkasančių vaidmuo. Taip pat būtina atskirti nekaltai nužudytuosius dėl į Miško Brolių būrius infiltruotų KGBistų paskleistos tyčinės dezinformacijos. Verčiau patikrintų, ar ne KGB tarnavę jų tautiečiai sąmoningai tą dezinformaciją paleido, provokuodami tarpusavio neapykantą?

ah1       2021-04-12 19:54

Lietuva buvo okupuota hitlerininkų ir buvo Hitlerio tvarka.

g.p.        2021-04-12 18:18

Ir tai liejasi iš tų, pas kuriuos antisemitizmas buvo ne šiaip pavienių asmenų pasireiškimai, o praktikuojama valstybiniu lygiu, prisimenant išskirtinai žydų tautybės asmenų trėmimą į “Sibiro rojų” - Birobidžaną, “Delo vračei” ir t.t.

Nezabitauskas       2021-04-12 17:49

Džiugu, kad rusų propagandistų darbo kokybė sparčiai blogėja. Šio filmuko autoriai, regis, nė nejaučia savo didelių liapsusų. Turiu galvoje jų teiginį, kad Lietuvos partizanus jau gal nuo pasipriešinimo pradžios esą kontroliavo KGB. Kaip rusų žiūrovas suderins tai su ankstesniais teiginiais, kad partizanai esą naikino kolūkiečius, mokytojus, gydytojus? Išeitų, KGB kontroliuojami partizanai žudė Tarybų Lietuvos piliečius!

Žodžio laisvė...       2021-04-12 17:31

Šių dienų Lietuvos propagandistai platina kruvinųjų okupantų sufabrikuotus melus.
Visokie titovai turi būti išprašyti iš Lietuvos be teisės sugrįžti.Turiu teisę žinoti
kokiais būdais šis bernas atsirado Lietuvoje?Jis bendradarbiauja su svetimos valsty-
bės slaptosiomis struktūromis jau viešai nes žino,kad jam už tai nieko nebus.Lietuvos
priešams turi degti žemė po kojomis.Ar mūsų teisinės struktūros yra bedantės?Kiek ilgai tęsis Lietuvos šmeižtas?

Čia taip kvailai       2021-04-12 16:38

,,baltais siūlais susiūta”, kad patikėti galėtų tik tas, kam kaukolėje tik bulvių košė. Net nėra ką komentuoti.

Tvankstas       2021-04-12 14:12

Juk tai nauji bajeriai iš senų laikraščių.
Kas pasikeitė nuo 1944 metų Lubiankos propagandos ? Propagandistai nauji.

Nieko naujo       2021-04-12 12:57

Viską šitą “znaem i prochodili”. Tačiau ne ką geresnę ir subtilesnę propogandos dozę išsižiojęs paklasiau 04-12 dieną po 12 val. per LRT. Toks Jastramskis dalijosi mintimis apie pezidento instituciją. Pagalvojau, kad vyskta smegeninių apdorojimas prieš numatomus pakeitimus rinkimų įstatyme. Dabar tikrai tikiu, kad 2024 metais pavasarį šis seimas išrinks anūką prezidentu. Nebent įvyktų stebuklas.

Ekspertas       2021-04-12 12:33

O kur yra šiandieniniai partizanai kurie kariautų prieš koronafašizmą? Nes jeigu jų neatsiras, kaipt ten buvo su anais partizanais - niekam nerūpės. O prisimenant aną okupaciją, esminis jos bruožas, kad piliečiai nesuprato esą okupuoti. Lygiai tas pats vyksta ir dabar.

Hmm       2021-04-12 11:54

FSB tik atvirai dirba savo darbą. Filmo pasakotojas Andrejus Lugovojus - KGB karininkas. Britai reikalauja jį išduoti dėl dalyvavimo Litvinenkos nužudyme.

Rekomenduojame

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Ramūnas Aušrotas. Vaiko institucinės globos pertvarka Lietuvoje patiria fiasko?

Ką Europai reiškia dešiniųjų pergalė Švedijoje?

Likimo valiai paliktos lietuviškos mokyklos Lenkijoje: vadovėliai lenkų kalba, finansavimo trūkumas ir kova dėl išlikimo

Tos pačios lyties asmenų civilinė sąjunga bus lygi šeimos teisiniams santykiams – teisininkai

Civilinė sąjunga ruošiama už akių

Vengrija rizikuoja netekti 7,5 milijardų eurų ES lėšų

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.