Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Iš propagandos frontų

Iš propagandos frontų. Laisvės partijos programa trumpai: 10 punktų, kaip sunaikinti Lietuvą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. vasario 23 d. 10:47

43     

    

Iš propagandos frontų. Laisvės partijos programa trumpai: 10 punktų, kaip sunaikinti Lietuvą

Esame vienintelė partija, kuri žmogaus teisių temą išskiria tarp pagrindinių prioritetų. Krypties nekeičiame ir pristatome 10 žmogaus teisių ir laisvių idėjų Lietuvai!

„Dažnai girdime, kad Lietuvoje „esame dar nepasiruošę“. Turiu gerų žinių – pasiruošę esame jau seniai, tereikia nustoti krūpčioti ir imtis realių pokyčių“, – kalbėjo Tomas Vytautas Raskevičius .

1. Įteisinkime tos pačios lyties santuokas.
2. Liberalizuokime asmenvardžių rašybą lotyniškais rašmenimis.
3. Įveskime neperkeliamą vaiko priežiūros laikotarpį vyrams.
4. Panaikinkime baudžiamąją atsakomybę už lengvųjų narkotikų vartojimą.
5. Įveskime žmogaus teisių ugdymą mokyklose.
6. Ratifikuokime Stambulo konvenciją.
7. Leiskime moterims (ir vyrams) gauti pajamas pirmaisiais vaiko priežiūros metais.
8. Panaikinkime „homoseksualumo propagandą“ draudžiantį Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos viešosios informacijos poveikio įstatymą.
9. Nepastatykime nė vieno naujo pastato, nepritaikyto neįgaliesiems.
10. Panaikinkime negalią turinčių vaikų segregaciją švietime – visi vaikai mokosi kartu su bendraamžiais.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

pažangos fronto naujienos       2020-02-25 10:25

papų ir propagandos portalai skelbia svarbią Žinią:
:
“Europarlamentarė Aušra Maldeikienė kartu su dar dviem bendraminčiais, reikšdami nerimą dėl Stambulo konvencijos svarstymo atviru laišku kreipėsi į Vyskupų konferenciją ir Apaštalinį Nuncijų Lietuvoje.”
:
Savo kreipimesi Lietuvos Sorošo partijos augintinė primygtinai ragina Katalikų Bažnyčią liautis diskreditavus pažangią Stambulo Konvenciją.

patiko Kazys Grabys       2020-02-25 8:35

1. Būtina visus piliečius apkrauti maksimalių kiekių mokesčių ir baudų. Mokestinė įstatymdavystė turi būti maksimaliai paini.
2. Būtina iš piliečių atimti teisę siūlyti įstatymus, keisti konstituciją, ir skelbti referendumus.
3. Būtina panaikinti galimybę piliečiams atšaukti seimo narius, vyriausybę ir prezidentą nuo valdžios.
4. Piliečiai privalo bijoti „savo“ vyriausybes, valdžios organų, policijos, mokesčių inspekcijos, teisėjų, prokuratūros ir vienas kito.
5. Būtina iš visų piliečių atimti jų laisvalaikį, vergiškai alinant juos darbuose.
6. Darbas piliečiams būtinai turi būti menkai apmokamas ir alinantis.
7. Savo gyvenamo busto įsigijimas daugumai gyventoju turi būti neįgyvendinama misija. Reikia visus įstumti į kreditine-hipotekine vergove.
8. Kiekvienas pilietis turi tikėti, kad nuo jo niekas nepriklauso ir jis nieko negali pakeisti.
9. Kiekvienas pilietis visada turi gyventi baimėje. Baimės priežastis nėra svarbi. Svarbiausia kad baimė paralyžiuotu jo veiksmus.
10. Būtina visos šalies mastu panaikinti teisingumo principą darbo apmokėjimo srityje. Labiausiai apmokamas turi būti mažiausiai naudingas visuomenei „darbas“.
11. Sąžiningi žmonės turi būti visada neturtingi.
12. Būtina visos šalies mastu persekioti ir bausti piliečius už išreikšta iniciatyvą, idėjas, pasiūlymus kurie liečia valstybės valdymo formos pakeitimą.
13. Būtina visiems piliečiams įteigti, kad jokia valstybinė paslauga be kyšio negalima.
14. Būtina visiems piliečiams pasąmones lygmenyje įteigti, jog jie yra vergai, neturintys jokių teisių, o jų uždavinys tik darbas ir prasimaitinimas.
15. Valstybės griovimas spartinamas principais: baudžiami nekalti, nebaudžiami kaltieji.

stasys        2020-02-25 8:35

Dzeikui ..su aštria pašaipėle : Ačiu kad priminėte jog Amerikoje randasi ir Brazilija ir tokia Venesuela .. Tose šalyse finansinės institucijos matyt vis dar nekaupia žmogaus kreditiniu istorijų .. (MISSION IMPOSSIBLE.)  smile Apeliuoju jog Amerika iš tikro didelė , daug didesnė nei kartais lietuviukas įsivaizduoją . Skaitau dėl tamstos gyvenamosios vietos klausima galima nuimti .. kaip nebeaktualų .smile) Aišku aš mielai dar paklausčiau ar tėveliai tamstos nemazgojo kojas Lenino paminklui .. ar kokiam Petro Cvirkos ? Skaitau mintis ir .. toč kaip mano štazis kaimynas su tomis vaginomis ir šluotkočiais tik imi ir šuoliuoji ..

tiek> "> tiek 2020-02-24 12:13 "       2020-02-25 8:15

tamstelei nepatiko ,kad asocialius liberalus apjungiau su nemažiau atgrasią asocialią politiką vykdančiais “konservatoriais”? Užjaučiu,girtam ir jūra…

Dzeikas       2020-02-25 1:06

ka apie mane galvoja stasys man Nr16.
Amerikoje darbininkas uz del neatsargumo ar kvalifikacijos stokos sugadinta inventoriu N E A T S A K O. Uz tycia sugadinta - atsako. Tik praktikoje tai sunkiai irodoma. Todel atsakomybe tokia - leki lauk is darbo ir tiek.Priverst materiaLIAI KAZKA ATLYGINTI DARBININKA - MISSION IMPOSSIBLE.
Paaugliai savaime aisku, ne 4 meciai vaikai.
Yra niuansai teisiniai, kada jie gali ten kazkoki tai muila pardavineti.

ah1       2020-02-24 23:01

pagal gamtatikišką vedantą kai tik nesilaikoma laisvos valios dėsnio - nėra laisvos valios ir nėra laisvo pasirinkimo būtinų visadai/visatai vystytis   įsijungia sunaikinimo programa. Įslaptinusieji KGBistus - nesilaiko laisvos valios ir laisvo pasirinkimo rin kti ne KGBistus - tokiu būdu įjungta sunaikinimo programa. Iš KGB lobynų.

Greta T.        2020-02-24 21:46

Greta T. mergaitė(ligoniukas) irgi vienas iš soroso instrumentų, kaip plauti pinigus iš eu sąjungos, tarp jų ir Lietuva. Jau paruošta milžiniška suma Lietuvai.

stasys        2020-02-24 21:25

trumpai drūtai ” originalu “. smile

štaziui       2020-02-24 20:47

nusidrožk smailai šluotkotį, įsistatyk sau į vaginą, stasele, ir dainuodama “marselietę”, 24 valandas per parą lakstyk aplink savo žmogaus teisių ar ko ten stebėjimo institutą.

€€€       2020-02-24 20:19

Ant logotipo- du gėjai tėčiai laiko penkiakampę žvaigždę arba vaiką. soroso programa su milijardais € yra skirta daugelio šalių sunaikinimui, pradedant nuo migracijos, krikščionybės pakeitimu į islamą, absoliučiu nutautinimu ir keičiant daugelį įstatymų žmonių degradavimui skatinti, globalizuoti pasaulį, liberalizuojant, žmones paverčiant vergais. Laisvės partija vaizdžiai tai iliustruoja, nes jiems ištikrųjų viskas nusispjaut, išskyrus pinigus. Ir kadangi, viskas vyksta, per Europos sąjungą p. austrevicius yra soroso atstovų sąraše. Bet užtai dėdulei kiek džiaugsmo… Vengrai sugeba pasakyti sorosui ne, bet dėdulė jau prieš 30m spaudė jam ranką.

Dzeiko savišvietai 2020-02-24 18:25       2020-02-24 19:29

2020-02-24 18:25 „Beje europos liberalizmas Amerikoje vadinamas liberTarizmu“
Gallup found that voters who are libertarian on the political spectrum ranged from 17–23% of the United States electorate.
In the United States, polls (circa 2006) find that the views and voting habits of between 10% and 20%, or more, of voting age Americans may be classified as “fiscally conservative and socially liberal, or libertarian”.

Kis       2020-02-24 19:25

Tyciojasi suslikai.

stasys        2020-02-24 19:23

Dzeikui 2020-02-24 18:25 ..nustok mulkinti vietinį Lietuvos pensininką.smile Gal Amerikoje ir daugiau laisvės bei demokratijos darbo santykiuose , bet kur tu matei kad vaikas ( ne paauglys) sėdėtu prie kokio markėto ir pardavinėtu savo pačio drožtus pieštukus ? Pirma tik tokį pamačius butu pirmiausiai nugabentas į policijos nuovada kaip iš nesaugios aplinkos paimtas vaikas su atitinkama bauda tėveliams , antra dėl darbo santykiu su darbuotojais . Visas Amerikoje verslas (jo veikla ir tretims asmenims padaroma žala ) yra draudžiamas,.. draudžiamas ir Lietuvoje ..tik tokio reikalavimo ne visi laikosi , taip kaip brangoka kol kas pas mus , kas norės mokėti iki dešimt procentu siekiančia įmoka nuo sandorio vertės ? . Kitas dalykas darbuotojo atsakomybėje jam suteikta darbo priemonė įmonės, už kuria Jis atsako pilna apimtimi , jei ka sugadinai dėl aplaidumo savo mokėk ir neraukyk nosies , Amerikoje netgi lengviau ja išsireikalauti dėl teisminės sistemos paprastumo . Gal tu kiek primažink apsukas ..žiūrėk žmogaus net žandikaulis atvėpo .. Visa tai tik paramas tavo , pradedu abejoti ar tu ta Amerika, tikra, esi matęs smile))

Dzeikas       2020-02-24 18:25

JAV savo kredo iskelusi zmogaus laisve ir istatymai kuriami palaikyti zmogaus laisves principa.
Todel mano pamineta procedura atlyginimo neismokejimo(netgi VELAVIMO) atveju vos ne etalonine savo paprastumu: paskambyjai - atvyko policija - sutikrino dokumentus - uzantspaudavo bizniuka. Paprasta kodel? Todel, kad zmogaus atlyginimas labai jautri vieta per si punkta ibaudziavinti zmogu galima labai greit. Turbut prsimenat kaip verslai nemokedavo savaitemis ir menesiais atlyginimu , o valdzia tik rankomis skesciojo - vienas zodis - Lietuva.
Vieni reikalavimai stambiam verslui ir kiti patentininkui(JAV “self-employed”).O jaigu vaikas gatvej savo “bizniuka” varo, sakykim pardavineja prie $1 parduotuves muila uz 80c, ta pati kuris pardej uz doleri - tai cia pavaryti ji dar sunkiau. Vaikas versliuka sukantis - JAV idealybe(saunuolis, tevams padeda, biznierius auga). Parduotuves savininkui reikia neeilinio uzsispyrimo priverst policija pavaryt vaika salin. Policininkai irgi amerikieciai ir jie simpatizuoja vaikui verslininkui - ziuri pro pirstus.
Arba paimkime atsakybe. Laisvoje salis klasika: verslas ima PELNA ir NUOSTUOLI. Darbininkas ima atlyginima ir verslo reikalai jo nekaso(bendruoju atveju). Darbininkas uz veikla darbo metu NEATSAKO. Atsako - VERSLAS (apie tycinius nusikaltimus nekalbame, bet ir uz juos JAV daznniausiai verslas atsako, nes irodyti tycia yra brangu). Kaip tai praktikoje veikia: jeigu darbininkas perkrove masina ir istiko avarija - atsako darbininko samdytojas. Taip JAV - “kapitalizmo tvirtoveje”. O tautiskoje ir taip tycia “darbo” Lietuvoje - darbininkas. Pries kelis metus ant senamiescio tilto nuo miskavezio rastai nukrito apgadine pro sali vaziavusi automobili. Rastai buvo pakrauti auksciau ribos 1m 60 cm. Atpirkimo oziu padare darbininka, esa jo atsakomybe masina teisingai krauti. Situacija neimanoma JAV - atsako tas, kas nusamde darbininka.
Lietuviskos verslo “otmazkes”, - as negaliu sukontroliuot vairuotuojo, - yra mulkinimas kuriuos visokie patriotai padeda platinti. Puikiausiai verslas gali sukontroliuot ta dalyka. Jeigu JAV verslininkas pamatys jog jo darbininkas masina perkrove - mes lauk. Nes atlyginti nuostuolius avarijos atveju teks verslui. Cia jokia ne problema. Tik patyrusiam darbininkui leidziama paciam tai kontroliuot - tikrinti vaztarascius. Jauna kontroliuoja labai daznai.
Jus baltaja kumele bemosuodami nematote kaip jumi uz nosiu vedzioja. Teisingas socialines atsakomybes paskyrstimas laiduoja liberalu valdymo buda ir tikras liberalas suinteresuotas ta socialine atsakomybe teisingai skyrstyti.
Beje europos liberalizmas Amerikoje vadinamas liberTarizmu. Tai valstybes nusisalinimas nuo verslo ir darbo santykiu, kas reiskia verslo isigalejima ir ekspluatacijos isplitima(darbui). Nes materialines galios nelygybes salygomis valdzios “nesikisimas”  reiskia maziau turtingo pajungima labiau turtingam.

Dzeikui       2020-02-24 17:49

Labai įdomu, kurios čia pasaulyje save liberalais vadinančios partijos programoje esate radęs tokius dalykus, kuriuos išvardinote? Kažkodėl aiškinate apie JAV, kai čia dvipartinėje sistemoje niekada nebuvo tikrų liberalų? Jūsų apprašytus dalykus galbūt rastume pvz. Švedijoje. Bet čia berods pusę amžiaus valdo socdemai. Jeigu imti grynai ideologiškai, kodėl jūs vardijate mokestinius ir kitus dalykus, kuriuos į savo rinkimines programas rašytų kokie nors socdemai, centristai ir panašios partijos, o sakote “Va tai - LIBERALIZMAS”? Kam pirštu rodote obuolį, o sakote, kad bananas?! Kalbate apie laisves, kurios yra klasikinėje demokratijoje ir tiesiog gali būti suvokiamos kaip bendros visiems priimtinos moralinės normos, bet vadinate tai liberalizmu! Kodėl išskiriate monopolijas, tarsi visos partijos, išskyrus vienintelius liberalus, būtų už monopolijas? Kai tuo tarpu realybėje visada būna atvirkščiai - mažiausiai kliūčių ir visokių monopolijoms atsirasti trukdančių reguliavimų kaip tik sudaro liberalai. Juk nerasite, nesvarbu liberalų ar ne, partijos pasaulyje, kuri kažkaip įsigudrino atvirai proteguoti monopolijas ir tai kažkokiu būdu įrašė į savo partinę programą, ar ne?! Tai ką jūs čia norite supainioti ir apgauti?

Donaldas Trumpas Dzeikui:       2020-02-24 17:48

Lietuva - mūsų draugai,
tad nelinkėk Lietuvai amerikietiško liberalizmo
- leftistinio fake news nenuilstančio tiražuotojo,
nuo kurio pagaliau sėkmingai vaduojamės!
Jei esi sveiko proto, skirk, kas parašyta dosniai apmokėta knygose nuo to,
kas vyksta tikrovėje. Metas vaduotis iš mielo, bet vis dėlto pasakų pasaulio.

Dzeikas       2020-02-24 16:48

Dzeikujui:
Tai pats ir patvirtinate, kad esme pavadinimuose. T.y. jus pats brukate liberalizmo profanacija esa(n) “darykite ka norite - liberalizmas”. Tai visokiu feodalizmo apologetu po tautiskumo iskaba smeiztas.
Liberalizmas leidzia laisves tiek, kiek ta laisve nepakenks bendrajai laisves sampratai ir buviui. Todel sakykim yra visiska nesamone taikyti tuos pacius reikalavimus stambiajam verslui ir namudininkui. Stambiajam verslui , tiek mokesciai, tiek licencijavimas, tiek kontrole turi buti visai kitame lygmenyj. O monopoliniam verslui apmokestinimas ir apribojimai TOKIE, kad monopolija NEAPSIMOKETU!
Tas pat ir su ribojimu ir laisves skirtumu tarp kapitalo ir darbo. Siuo metu kapitalui (ne visam, o stambiajam ir monopoliniam) apynasris turi buti be islygu ir labai didele tolerancija darbui teikti savo salygas kapitalui (kaip minejau streikui dokumentus apiforminti 5 minuciu reikalas turi but).
JAV policininkas turi teise suspenduot versla - eilinis patruliuojantis policininkas pagal skambuti 911. Ateina i imone, jam pasako darbuotuojai skunda ,kad darbdavys nesumokejo atlyginimo uz savaite (penktadienis). Policininkas patikrins sutartis ir paprasys D.u lapo su parasais(kad nebutu apgavystes is darbuotuoju puses) nesant siu dokumentu policininkas deda stampa ant imones - ponuli uzeinate antradieni pas teiseja paaiskinsite kodel atlyginimo nesumokejote. Sumokesite - antspauda nuimsiu.
Va tai - LIBERALIZMAS.
O kazkokie p-dukai is “laisves” partijos paiso laisve kaip laisve pimpalais mojuoti gatvej.

Dzeikui       2020-02-24 16:28

Gal nepradėkit apie liberalizmo idėjas… Pacituosiu jums Alvydą Jokubaitį iš jo knygos “Liberalizmas kaip pilietinė religija”. “Beveik nevaržomą minties laisvę deklaruojantis liberalizmas negali būti nuosekli ir išbaigta filosofija, nes tikras liberalas privalo ieškoti vis naujų nesutarimų, kritikuoti ir provokuoti. Vadinasi, liberalizmo doktrina pasmerkta likti viena kitai prieštaraujančių teorijų rinkiniu. Viena provokacija nuolatos turi keisti kitą provokaciją, taip sukurdamos nesibaigiančios diskusijos atmosferą. Liberalizmo prieštaringumas yra svarbus jo sėkmės šaltinis. Liberalai lengvai gali šokinėti nuo vienos liberalizmo sampratos prie kitos, ir būtent tai jiems leidžia tikėtis pergalės. Jie bet kurią akimirką gali pasakyti “mušate negyvą arklį”, nors niekada iki galo neaišku, kuris jų politinės minties “arklys” dar gyvas. Nuolatos keisdami pažiūras, liberalai tampa neįveikiami. Prireikus gali sakyti, kad oponentų sukritikuota teorija buvo sik silpnos teorijos variantas šalia kitų, daug stipresnių teorijų. Prireikus liberalai gali sureikšminti vieną teoriją, o šiai susvyravus, pasiūlyti kitą. Liberalizmo politinės filosofijos esmę sudaro ne kokia nors vieninga esmė, bet prieštaravimais grindžiamas ir formuojamas “-izmas”. Terminas “liberalizmas” šiandien apibrėžia daug skirtingų, viena kitai prieštaraujančių sampratų.” Šita viena citata atsako, ko vertos yra visos liberalios idėjos, ir apibendrinimui, kad visas liberalizmas yra nieko daugiau kaip tik gražiame popierėlyje (kad priviliotų kvailius) įvyniotas kakutis.

Gold       2020-02-24 16:18

Liberalų valdžia labai palanki stambiajam kapitalui, tokios kompanijos,kaip Google,Amazone,Facebook kurios kartu su liberalais platina ir finansuoja per pasaulį ant paprastų žmonių galvų savo iškrypusias fantazijas,sumoka labai mažai mokesčių.Liberalams politikams nereikia vargšų,kad išgyventų  jie žino su kuo draugauti.Taip pat ir milijardieriai mokėdami centus darbuotojams ir mokesčiams su liberalų pagalba nusmugdę mažų šalių ekonomikas gali stumdyti ir maišyti vergus po pasaulį ,kaip patinka

Dzeikas       2020-02-24 15:02

> >tiekui…:
Jeigu liberalai tarnauja stambiajam kapitalui - tai arba jie ne liberalai, arba stambus kapitalas - ne stambus kapitalas.
Liberali ideja numato nesikisti i versla ir zmoniu gyvenyma SUTEIKIANT ir tam ir kitam(kapitalui ir individuumui) galimybe apsirupinti paciam kuo reikia.
Nuosekliai vykdoma TOKIA politika yra palanki tiems, kurie nori keistisavo socialine padeti, progresuoti kaip asmenybes arba turteti kaip verslininkai.
Liberalai Lietuvoje visu pirma liberalizuotu streiku istatyma, nes darbo ir kapitalo galimybes persvertos labai smarkiai kapitalo naudai(tai tvirkina versla ir lietuviski verslininkai vieni bukiausiu inovaciju srityj, uztat gerai moka(n) sukciaut , korumpuoti valdzia ir apgaudineti darba).Kad banderlogai neinkstu del mazo minimumo - susitare darbuotuojai del streiko, prabalsavo 50%+1 balsas ir streikas prasidejo. Visi sedi darbo vietose - niekas nedirba. Policija , teismai nesikisa. Darbdavys eina deretis.
Ir taip arba panasiai VISOSE srityse kur tik zmogus pajegus spresti reikalus pats. Teisesaugoje taip pat. Jeigu savo valdoj nakti nusovej zmogu - teismai , nei policija net neturi tirt tokiu ivykiu.Zertva uz koju i morga nuvilko ir tiek.
Stai tokios laisves reikai Lietuvoje, ir partijos kuri gintu TOKIA laisve.

stasys        2020-02-24 14:42

Leonardas Jokšas > visą kas Jus juokina, dažnai yra vadinama juodu humoru ..kuris kur kas materialesnis nei Jums norisi tuo patikėti .  Taip kad vertinimus čia reiktu dalinti atsargiai ..ims ir išsipildys prognozės .

> tiek 2020-02-24 12:13        2020-02-24 12:48

Jūs kreipiatės į liberalus, ir tarsi priekaištaujate, kad jie nėra kairieji?! Atsibuskit, kada liberalai žadėjo rūpintis skurstančiais? Liberalai daug kur po savo gličiomis šypsenomis slepia melą, bet šitoje vietoje melu liberalų neapkaltinsit, jie niekada neslėpė, kad tarnauja tik stambiojo kapitalo interesams. O kada stambiam kapitalui rūpėjo kas nors daugiau nei pelnas? Jei balsuojat už liberalus tikėdamasis, kad jie spręs tokias kaip skurdo, pajamų nelygybės, regionų atskirties, kaimo nykimo ir kitas panašias bei visuomenei aktualias problemas, tada sveikinu - jūs i-diotas!

tiek       2020-02-24 12:13

pagrindinė žmogaus teisių piktybiško,sakyčiau,pastovaus pažeidinėjimo sritis Lietuvoje yra žmogaus neapginamumas nuo skurdo .Štai į ką turėtų būti nukreipta liberalų politika ,jei jie dar nenumatę visiškai išnykt iš  politinės Lietuvos padangės kartu su savo satelitais - “konservatoriais”.

cha       2020-02-24 10:58

Manau, kad ta programa yra jumoro delei.Nors paskaicius komentarus atrodo, kad dauguma prieme “uz gryna piniga”.

Tvankstas       2020-02-24 9:56

Geitas atvertas ing eternitį.

stasys        2020-02-24 7:47

Panašu kad žmones domina labiau sąrašas to kas kenkia nei padeda valstybei . Na tai paaiškina čia kai kurių nuolatinį norą save apsipilti ašaromis ir aimanavimais kažko neturint ar negaunant iš tos valstybės . Daugiau pozityvo mielieji ,prirašyti čia savo sąrašėlių papunkčiui dar nereiškia rasti sprendimą Tamstu problemoms . Tomas Vytautas Raskevičius ieškojo sau dėmesio ir suradom o Jus ?

Dzeikas       2020-02-24 7:37

O Laisve reikalinga: pvz. renkamieji seniunai su placiais igaliojimais savo teritorijoje ir savo biudzetu. To nedaroma, zvairuojant i lenku partijas girdi separatizma kurs. Dirbtinai puciama W problema. Lietuviski banderlogai ant to vedasi, ir mielai leidziasi zaginami savo “vierchu”. Tiesa vazelino trukstant ima inksti. Ir randa kelia i laisviu siaurinima ir nacizma - reikia mojuoti trispalve daugiau ir segreguoti svetimsalius (netgi spjaunant i Konstitucija , kad visi pilieciai lygus pries istatyma).
Po to ju “vierchai” ima zaginti banderlogu vaikusir tie ima keikt teismus. Nors patys suteike carte blanche savovadams taip elgtis.
O Al. tvirtina ,kad “tauta nekalta”. Kas kaltas, NKVD, kad tiesa ir istatymai tautai tuscias garsas?

Dzeikas       2020-02-24 6:48

Si partija laisves ideju kompromitacijai skirta, jeigu jos siekiai pacituoti teisingai.
Laisves Lietuvoje isties nera, tik si partija jos atrast nepades.
Kaziui Grabiui: tamstos mineta praktika veikia pries tas salis kuriu politikai parsiduoda neiprastai lengvai. Pvz., Slovenijoje si taktika neveikia. Pvz., politikai “suteikia” laisves iskrypeliams taip, kad sie bijo jomis naudotis - nuleidzia i savivaldu lygi. O kadangi slovenu savivalda turi placius igaliojimus ir neskiriama , kaip Lietuvoje o renkama - iskrypeliai uzspeisti ir nedrista reikstis - ten visi vieni kitus pazista ir anonimiskai, prisidenges istatymu nepasiskeryciosi.
Lietuvoj si taktika veikiatodel, kad patriotams svarbu ,kad W raides nebutu, o kad valdzia jiems savivaldos neduoda ir jokio klausimo jie patys issprest negali - ne motais.
Bezdzioniu samburi kokiu siuo metu yra Lietuvos visuomene istvirkint - na kaip 2 pirstus apslapint. Jie patys tai darys tinkamai sukirsinus.

T0mas J.       2020-02-23 22:57

7. Leiskime moterims (ir vyrams) gauti pajamas pirmaisiais vaiko priežiūros metais.

Nesupratau šio punkto tad net nežinau ar jam pritariu ar ne (kitiems nepritariu). Gimsta vaikas - tėvai jį prižiūri. Kartais net ir seneliai padeda prižiūrėti.
Bet juk nėra įstatymo, draudžiančio tuo metu gauti pajamas tiems, kurie vaiką prižiūri? Pajamas - pvz. atlyginimą, bedarbio pašalpą ir kt.
Nesu girdėjęs JOKIOS teisinės normos, kuri asmeniui draustų gauti pajamas.
Apie ką čia svaigstama?

Ką Jūs matote raudoname paveiksliuke?       2020-02-23 22:52

Jei regėjimas neapgauna,
regiu gimdytoją „A“ ir gimdytoją „B“
už rankučių vedančius belytį BAUBIUKĄ
- po Europą ilgai sklandžiusią
ir dabar norimą Lietuvoje įkūnyti komunizmo šmėklą.
Komunizmas, kaip ir nuodėmės blogis, turi daug veidų.
Tik ligonis nenusigręžia nuo to, kas kelia šleiktulį.
Būkite sveiki!

Paaiškinimas        2020-02-23 22:34

Šios programos esmę keliais žodžiais geriausiai paaiškinęs yra kitas liberalas, Eligijus Masiulis (youtu.be/t9LNOSWs4Y4). Visa esmė yra žolė! Nėra žolės - nėra meilės ir nėra fylingo! Be fylingo žmonės yra tamsūs, pikti ir netolerantiški. Tokiems ir nelegalūs imigrantai negerai, ir vamzdis užklūva, ir ant Žaliojo tilto belyčiai balvonai, net G taškas negerai! Kai bus fylingo, visuomenė pritars ir Stambulo konvencijai, ir visai liberalų programai. Ir daug daugiau! Meilė ir fylingas leis liberalams į programą pagaliau įrašyti ir kitas dabar žiauriai diskriminuojamas mažumas. Pradedant, žinoma, pedofilais. Taigi, akivaizdu, kad tik fylingo trūkumas yra kaltas ir dėl Garliavos istorijos. // Apie po narkotikų legalizavimo JAV miestuose matomus apokaliptinius vaizdus rašė dr. A. Lebionka: manolietuva.com/?p=1180

10 žingsnių, sunaikinančių vietinę bendruomenę       2020-02-23 20:20

1 žingsnis: Tolerancija

Kelias į pragarą visuomet grįstas gerais ketinimais. Visų pirma jums reikia priimti ir mylėti visus žmones, kurie nori gyventi jūsų bendruomenėje. Tarp jų yra šalia gyvenantis smurtaujantis ir kvailas kaimynas, nuo kurio jau pastojo trys lengvabūdės bendruomenės moterys ir gimė 15 mielų vaikučių, kuriems kabinėjimasis prie žmonių ir rūpesčių kėlimas tėra hobis. Jūs priimate juos, nes jie sunkiai dirba Kapitalo gamykloje, kur daugelis piliečių užsidirba pragyvenimui.

2 žingsnis: Lygybė

Susiskaidžiusi bendruomenė yra bloga, todėl visi vaikai privalo lankyti tą pačią mokyklą. Kadangi dauguma netgi iš sveikų ir stabilių šeimų kilusių vaikų lengvai pasiduoda kitų vaikų įtakai, kenkėjiški, emociškai nestabilūs ir kvaili mokiniai pradeda daryti įtaką sumanesniems ir tvarkingiems mokiniams. Grupių išskirti neleistina, tai suerzintų neturtingus tėvus, kurie tiki, kad jų kvaili vaikai yra tokie pat geri ir malonūs, kaip ir visų kitų. Blogas elgesys plinta.

3 žingsnis: Segregacija

Netrukus bendruomenė susiduria su aklu smurtu, bendruomenės nuosavybės naikinimu ir baime išeiti naktį į lauką. Atsakingi tėvai išgyvena sunkius laikus, prižiūrėdami, ką veikia jų vaikai, o politikai nesupranta, kas vyksta. Visos tvarkingos šeimos pradeda išsikraustyti iš rajono, kur įsikūrė blogos šeimos. Visuomenėje prasideda segregacija.

4 žingsnis: Altruizmas

Vietinis kunigas pastebi mieste mažėjančią santarvę tarp žmonių ir nusprendžia, kad dėl to kalta netolerancija ir neapykanta. Jis supranta, kad bendruomenė tapo nepakanti, ir nusprendžia sukurti daugiau gėrio padėdamas kitiems žmonėms. Netrukus politikai pradeda priiminėti į bendruomenę ypač skurdžius, žinomus narkomanus, sunkius nusikaltėlius ir imigrantus iš Meksikos bei Afrikos. Kunigas pasirodo vietiniame laikraštyje prisikėlusio Jėzaus vaidmenyje, o pasiturinčios šeimos plekšnoja viena kitai per petį, – dabar visa netolerancija ir smurtas išnyks!

5 žingsnis: Šalta meilė

Tačiau nuosmukis vyksta toliau, dabar išplisdamas į daugumą vidurinės klasės šeimų, kurios mato, kaip degraduoja aplinka, ir nusprendžia, kad nelabai ką gali padaryti. Žmonės nusivilia bendruomene ir ima daugiau rūpintis savimi. Be to, niekas neišdrįsta liepti nusikaltėliams išsinešdinti, narkomanams nusiskandinti savo kokaine, o nenormaliems imigrantams grįžti ten, iš kur atvyko. Tai juk rasizmas! Tad individualizmas ir visuomenės atomizacija didėja.

antra dalis       2020-02-23 20:19

6 žingsnis: Didysis Brolis

Kadangi bendra kultūra, kadaise laikiusi žmones kartu, sugriaunama ir ginama daugiausia pagyvenusių žmonių, politikai nusprendžia, kad jie turi suteikti piliečiams daugiau policijos apsaugos. Jie turės teisę išlaužti jūsų duris, užrakinti jus kalėjime ir slapčia pasiklausyti jūsų telefono skambučių, tačiau tai daroma jūsų pačių saugumui, tuo atveju, jeigu jūs būtumėte nusikaltėlis arba pavojingas politinių lyderių altruistiniams tikslams. Tik tada.

7 žingsnis: Aš nekenčiu valstybės

Kadangi dabar didelė bendruomenės dalis nedirba, o pasižymi destrukcija ir parazituoja iš socialinio aprūpinimo sistemos, sveikatos apsaugos, švietimo ir kitos sritys netenka pinigų, teikiamų paslaugų kokybė visiems suprastėja. Tvarkingi vaikai negauna jiems reikalingo išsilavinimo, pagyvenę žmonės turi laukti penkerius metus, kol sulaukia priėmimo pas gydytoją, o bendruomenės pramogomis tampa išgertuvės arba sekso orgijos bažnyčioje. Žmonės pradeda vengti mokėti mokesčius ir ima laikyti bendruomenę jų gerovės parazitu.

8 žingsnis: Nusipirk tapatybę

Kai tradicinė kultūra išnyksta ir imigrantai toliau gyvena pagal savo idealus, vertybes ir tradicijas, bendruomenės piliečiai daugiau nebejaučia, kad juos kas nors sietų – išskyrus pinigus. Visi jie dirba Kapitalo gamykloje, kurią nupirko turtingas Rusijos oligarchas. Oligarchas suvokia, kad jam gali už mažus atlyginimus vergauti nelegalūs imigrantai, tad jis paperka politikus ir įveda naują žodį: „multibendruomenė“ – visi visų kultūrų žmonės, laimingai gyvenantys kartu. Ši žinia kasdien kartojama per vietinę TV stotį. Daugelis žmonių vadina ją „pramoga“ ir žiūri atsipalaidavimui po darbo.

9 žingsnis: Juros periodo parkas

Kadangi žmonės vis labiau tolsta vieni nuo kitų, yra žlugdomi saujelės Kapitalo gamyklos išrinktųjų, kurie uždirba didelius pinigus vien pildydami ir pasirašinėdami dokumentus, įtampa tarp darbininkų ir valdytojų didėja. Prie to prisidėjus etniniams konfliktams, siautėjantiems nusikaltėliams ir iškrypėliams, mokantiems vaikus, kaip užsiiminėti sodomija, bendruomenės piliečiai ima varžytis tarpusavyje ir įsisąmonina, kad jie turi kovoti vien tam, kad išliktų gyvi. Jiems visiems reikia pinigų ir maisto ant stalo; visa kita nebesvarbu. Šalia esančios upės tarša toliau lieka nepastebėta.

10 žingsnis: Nuvertimas

Paskutinis ir galutinis žingsnis yra lėtas, tačiau triuškinantis. Dabar visi žemo intelekto idiotai, nusikaltėliai ir iškrypėliai skaičiumi viršija bendruomenės tvarkingąją ir protingąją dalį. Finansinis elitas Kinijoje, kur, norint sumažinti gamybos išlaidas, perkelta dauguma gamyklų, supirktas politikų. Su užnuodytu vandeniu ir maistu, chaotiškomis mokyklomis, išnykusia kultūra, korumpuotais lyderiais ir veidmainišku kunigu, kuris neseniai atsivertė į ortodoksinį komunizmą, kadaise buvusi graži, rami ir pasiturinti bendruomenė tampa pragaro skyle, skirta idiotams ir parazitams.

Praėjus 50-čiai metų keliautojai iš kitos bendruomenės atranda didelį rajoną su apgriuvusiais pastatais, pripučiamomis lėlėmis, balsavimo biuleteniais ir senais paminklais, stebėdamiesi siaubingu likimu, kuris ištiko šį miestą. Tuomet jie gūžteli pečiais, grįžta namo ir įsijungia savo televizorius žiūrėti Jay Leno šou per NBC. Ir istorija prasideda iš naujo…

linkėjimai visų veislių liberastams       2020-02-23 20:06

gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com

 

Skaitytoja       2020-02-23 19:57

Mąsto strategiškai: apsvaigusiems lengviau aiškinti, kad yra daugiau nei dvi lytys, nes blaivūs, mano nuomone, sunkiai patikės.

Oligarchinių       2020-02-23 19:03

privilegijų partija - über’iai.

pratesimas       2020-02-23 15:17

Iteisinkime kysius

prokurorams ir teisejams laisvai kam nori bylas kelti

iskirsti visus miskus

miestuose leisti verslininkams statybas vykdyti net ir ant stogu

stasys        2020-02-23 14:40

Toks taip vadinamas ‘pažadu sąvadas‘  leistu rinkėjui suprasti kokiu keliu ta partija planuoja eiti papuolusi į Seimą , netgi negavus daugumos Seime palaikymo.. Supaprastinus programų tekstus nesunku rinkėjui bus parodyti o kokius darbus sieks atlikti sudariusi koalicija su kitomis partijomis, ta kultūros praktika kuri matoma šiandiena Seime prezidentė D. Grybauskaitė pavadino esančia “žemiau plintuso” .kaip žinia ‘vatnikai’ aukščiau ir nepakylą . Rinkėjas privalo matyti su kuo sumeta ‘šmutkes’ toks kaip R. Karbauskis ir kam aukojami rinkėju lūkesčiai gavus mandatą į Seimą  . Skaidrumas partijos veikloje vienas aukščiausiu vertinimo kriterijų visuomenės ir tik Jis galėtu rinkėjus vėl sugrąžinti prie rinkiminiu urnų.

Deivis       2020-02-23 13:47

Alkoholis ir nikotinas irgi narkotikai. Beje išplatintas žydų. Dar nepriklausomybės pradžioje reikėjo įvykdyti egzekucijas komunistams. Tai nebūtų gimusios tokios partijos aplamai.

pasiūlymas ištroškusiam radikalumo        2020-02-23 13:21

eik tu štazi šiknon

Tomas       2020-02-23 13:19

užteko tik pirmo punkto,kad pykint pradėtų nuo smarvės.

stasys        2020-02-23 13:13

Tiesiai šviesiai , man patiko .Va taip turėtu atrodyti subendrintos programos partijų, kurios siekia papulti į Seimą. Dėl turinio nesiginčiju, vieni tam pritartu kiti peiktu , bet jaunimui jau pabodo tie bezdantis seniai, todėl jei kils jaunimo aktyvumas tai jau ne už kalnu , o gal netgi radikalesni siūlymai .

papildymas       2020-02-23 12:04

11. panaikinkime grynuosius pinigus;
12. sučipuokime gyventojus įvedant implantus po oda;
13. įveskime privalomą eutonaziją pensininkams;
14. paskelbkime anglų kalbą valstybine kalba nes tai geriausiai tenkina Globalios lietuvos planą;
15. įsteikime Minčių Policijos Ministeriją;


Rekomenduojame

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Nuo bačkos. Seimo narys Matas Maldeikis: Lenkija eina neteisingu keliu

Pareiškimas dėl Mokslo ir studijų ideologizavimo aukštosiose mokyklose

Rasa Čepaitienė. „Universitetuose įsitvirtina ideologinė cenzūra ir kitaminčių persekiojimai“

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Skvernelio partija – nei kairė, nei tautinė

Vaistininkai griebiasi už galvos – neturintys galimybių paso išvis nebegalės nusipirkti vaistų

Asta Katutė. Vilniaus universitetas: ideologiniai sprendimai mainais į Europos Sąjungos lėšas?

Ramūnas Aušrotas. Kai norima prismaugti iki galo

Eglė Gatelytė. Ekspertai apie „bandomąjį projektą“ Vokietijos mieste: tai tik pradžia, būkit pasiruošę

Česlovas Iškauskas. Briuselis auklėja Lietuvą

STI: Parengtas skundas į Konstitucinį Teismą dėl galimybių paso

Studentai nebetyli – vienijasi prieš diskriminaciją universitetuose

Tyrimas: JAV gyventojai vis palankiau vertina marksizmo idėjas

Garsioji knyga „Liberalizmas yra nuodėmė“ – jau ir lietuviškai

Nuo bačkos. Buvęs eurokomisaras Vytenis Andriukaitis: jei negali skiepytis, pasirink kitą profesiją

Vengrija: Vakarų Europoje dygstant mečetėms, mes statome bažnyčias

Nuo bačkos. V. Čmilytė-Nielsen apie lytinį ugdymą mokyklose: jis turi būti paremtas mokslu, o ne ne religinėmis dogmomis

Tomas Baranauskas. Tariamoji kova su virusu ir jos tikroji prasmė

Vytautas Sinica. Skvernelio melas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.