Visuomenės pokyčių analizė, Istorija, Demokratija ir valdymas, Iš propagandos frontų

Iš propagandos frontų. Klausant Vyšniausko darosi neramu – trapiai mūsų demokratijai kyla rimti vidaus pavojai, laimė – marškiniai dar ne visai rudi

Tiesos.lt redakcija   2018 m. birželio 6 d. 11:46

32     

    

Iš propagandos frontų. Klausant Vyšniausko darosi neramu – trapiai mūsų demokratijai kyla rimti vidaus pavojai, laimė – marškiniai dar ne visai rudi

Be komentarų.


P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 9:49
ksabuzametkai       2018-06-7 20:40

pšlnx

Dalyvis       2018-06-7 18:58

Nuostabus dalykas yra tiesos sakymas. Tuoj pat pasimato kas ir kaip klausosi. Dėkoju Vyšniauskui už tą nuostabų tiesos blyksnį, perskrodusį apsimetėlių sutemas iš parodžiusį kas yra kas. Laikykis, vaikine, mes už tave ir su tavimnui!

Jūratė       2018-06-7 12:29

Nerimo ženklų didėja tiems, kurie dabar sėdi šiltose vietose. D. Pūras akivaizdžiai “įkirto” gerb. Nijolei Sadūnaitei, kuri, nieko nebijodama, iš tos pačios tribūnos rėžė drąsią kalbą.

Vytautas Vyšniauskas yra jaunosios kartos žvaigždė. Drąsus, savo nuomonę turintis žmogus. Ir gerai, tegu kalba. Jaunoji karta dabar neturi lyderių. Bloga nuo tų pseudo jaunųjų rašytojų su savo “nuomonėmis” (kaziliūnaitės visokios), nuo tų pseudo jaunųjų filosofų, kurie linkčioja galva viskam, kas yra europietiška (visokie čelutkos).

 

Bolševikai       2018-06-7 8:47

Pamatė lietuvį ir puola su kinžalais.

Dainius Puras,       2018-06-7 6:09

berods dalyvavo Garliavos mergaites grobimo ir pervezimo i kazkokios vaiku raidos centra. Tskant, gal Vysniauskas uzmine ant homiku nuospaudos, kad isijunge i diskusija su HYLOU (ka tai reiskia, nezinau. Gal supainiojo su Helo…). Pedams svyla puspadziai. Miliute ne karta KALTINTOJO vaidmeni buvo prisiemusi Garliavos byloje, primirsusi, o gal ne nezinanti nieko apie Nekaltumo Prezumpcija…

Ryt'as       2018-06-7 5:09

Suprantama , kad miliutėms bei pūrams su slušniais ir tapinais neramu - eis jie visi šunims šėko pjauti

Marginalui       2018-06-6 21:23

Suprantu Jūsų baimes dėl visiško žmonių pavergimo. Daugelis supranta, kad valdžia be prievartos kažkuriai daliai žmonių - negalima. kiek tos prievartos ir kokiu mąstu- kitas klausimas. Ar Jūsų grėsmingi perspėjimai turi kokį nors tikslą?. Pagąsdint? kažko pamokyt? Kaip suprantu Jūs primenate, kad stosim prieš Dievo Teismą. Bet juk ir dabar be čipų irgi tas pats mūsų laukia. Tai gal ne čipai yra siaubas, o mūsų elgesys ir jo vaisiai. ir kaip Jūs nesuprantat, kad galima šiandien netekt darbo, buto, pinigų. pašalpų ir t.t. ir nueit į miško laukymę pernakvot… Po to prisirinkt grybų... Po to pasistatyt pašiųrę ir t.t.  ir gyvent pagal Dievo valią. bet tai tik blogiausiu atveju ... wink

Aktinidijus Kolūkietis       2018-06-6 20:02

Teisingai, gerai kad gerb. drg. Muiliūtė ir ne mažiau gerb. drg. Pliūras davė deramą atkitį tarybinės tikrovės juodintojui, ackalūnui buržuaziniam nacionalistui.
Aš taip pat laikiau būtina pareiga įvykdyti pasmerkimą, todėl tarybinių žinių radijo laidoje be gailesčio pasmerkiau to peinburnio antitarybinę kalbą išniekinusią tarybų liaudies valdžios Tribūną.
Kitaip padielgti negalėjau- mane įkvepia acakinga pareiga prieš mane išrinkusią darbo žmoniū leudį.
Brangūslietuvos žmonės, mūsų Kolūkiečių Partija, gali jus acakingai užtikrinti, jog daugiau tokie purvini tamsybinikų ir darbo žmoniū valdžios dergėjų išpuoliai nepasikartos!

"HYLOU"       2018-06-6 19:31

tu,miliūte, vieną kartą pakeisk įvaizdį:susitvarkyk plaukus,apsirenk žmoniškai, spalvingai,kaip kitos tv vedėjos, ir nors kartą per laidą nusišypsok - nes tiems ,kurie tave dar žiūri - keli depresiją..


Ir ne tau kritikuoti kitų marškinius…

Dream stalker        2018-06-6 18:43

Baisiausiai kad tos čekistines žertvos lenda kaip zombiai is visu kampu. Kur be eitum ar važuotum. Dievai senai sake kad ta žemele yra prakeikta ir padengta raudonu pelesiu sluoksniu.
Aisku jeigu su raudon-pelesiniu čekistu neturi reikalu tai zombiai negresia.
————————-
Baisu kas daros ant tos lietuvos.

Dream stalker        2018-06-6 18:00

Čekistas yra lohas. Čekistines šliuhos yra baisios žertvos. Pikina jau nuo ju.
——————-
Pamatai gatvei žertva, isižiuri akurat. Čekistine išgama.

???       2018-06-6 17:45

Nejaugi šitai poniai ir kitiems ponams taip sunku suprasti, kad žmonės jau pašiurpę, pakraupę nuo 28 metų nuvaldymo ir neteisybių? Kiekvieną dieną vis koktesnės žinios apie jų ryšius su visokiais “boltikais”, o jeigu paviešina dar pokalbius, tai plaukai šiaušiasi, atrodo, padugnių kalbą girdime. Bet jie, suprask, elitas, jų žodis paskutinis, visuomenę prisimena, kai reikia procentą jų gaujai pervesti ir balsą per rinkimus atiduoti, o toliau - žinokitės, jie tarnaus tiems, kas dėžutes dalija ir per tv gražesnius jų feisus parodo. Velkamės Europos gale pagal savo gerovę ir priekyje pagal mūsų išnaudojimą, dar grąso Valstybinės kalbos statusą panaikinti, viską tik reformuoja reformuoja savo naudai, bet vaizduoja didžius patriotus. Stebisi, nerimauja dėl ugningos jaunuolio kalbos, o jis daugelio nusivylimą išreiškė, bet jie nepajėgūs to suprasti, nes per riebų gyvenimą joks jautresnis žodis jų sąžinės nepasiekia, o gal jie jos ir neturi? Jų širdys riebalais apėjusios mums nepasiekiamos. Kartais atrodo, kad kažkas labai nežmoniško mus okupavo…

Marginalas       2018-06-6 17:37

Visi čiulba apie demokratija nesuprasdami, kad ji ir karaliauja. Egzistuoja tik vergvaldžių demokratija, kitos nebūta nuo pat Antikos, o “visų valdžia” - tik kvailių bei apkvailintųjų smegeninėse. Vergai turi tik vieną alternatyvą: Maidaną. Bet kada jau galutinai negalės nei pirkti, nei parduoti be mikročipo automatikos, maidanas liks tik kliedesiu, o demokratijos apkvaišėliai atsakys Teismui kartu su oligarchais.

Clerkenwell       2018-06-6 17:18

Sujudino Vytautas srutu katila ir pakilo sunerime s****.

Toji nepakeliama "įrodymo našta"       2018-06-6 16:29

Ideologiniams okupantams ir “žmogdieviams” Miliūtei su Pūru iki dar vienos “trojkos”, nukreiptos prieš tautinį krikščionišką Atgimimą Europoje, trūko dar vieno,
bet fb netruko pasirodyti ir jis:
“Sergey Kanovich: Vargas VU, jei tokius filosofus paruošia. Įdomu, kas ruošia.”
Išties, “vargas VU”, jei tokiems pusmoksliams kaip Miliūtė, Pūras ar Kanovičius aukštojo mokslo diplomus įteikia: bent pamėgintų nurodyti oponento teiginį, su kuriuo nesutinka ir, svarbiausiai, argumentuoti, kodėl nesutinka. Deja,...
Pasaulėžiūros skurdas, inetelektualinės bejėgystės jausmas,  kai tik pamėginate tai padaryti, mintį užrašyti, jums nepakeliamas, viešieji “demokratai”?
Tikrieji “nepakantos kalbos” skleidėjai esate būtent jūs - tai patvirtina jūsų vieša raiška. Laimei, jūsų demagogijai ir nedorai elgsenai skirtas laikas jau baigėsi.

ruta       2018-06-6 15:50

Nieksams ir padugnem visada nemalonu matyti ir girdeti dora ir savo Tevynei   neabejinga ZMOGU ..

Hylou       2018-06-6 15:17

Atsieit šmaikšti, šiuolaikiška žvaigždė. Kas ji tokia buvus- ar ne pionierių vadovė?

AKIVAIZDUS       2018-06-6 14:49

nakties šešėlių susidūrimas su patekančia Saule…Sėkmės,Vytautai….

>>>>>>       2018-06-6 14:47

Issigando mafija kad gali buti patraukti nuo loviu ir gali isaisketi visi ju juodi darbai.DREBEKITE visokie puriai ,slusniai ,miliutes ir dar daugeliui….

Pūras visu gražumu       2018-06-6 13:51

atsiskleidė kankinės Deimantės Kedytės istorijoje kaip jos persekiotojų pateisintojas ir užtarėjas, na o Miliūtė - juodoji (kruvinoji?) našlė irgi visiems puikiai pažįstama savo nužmogėjimu ir tiražuojama panieka. Kaip matom, po Vyšniausko kalbos brudai patys save įvardija ir kyla į paviršių, dar lieka sulaukti pagrindinio jų idėjinio vado Landsbergio žodžio, turi kažką tokio pasakyti ir tas parsidavėlis.

Miliūtė man ne autoritetas.       2018-06-6 13:39

Galite necituoti p. Miliūtės. Ji, manyčiau, nėra ir niekada nebuvo autoritetas. Jos laidos per LRT jau seniai nebežiūriu. Gaila, kad p. Miliūtė nepaliko LRT kartu su Siaurusevičiumi? O kad Lietuvai kyla rimti pavojai, savo kalboje pabrėžė ir Vytautas Vyšniauskas, p. Pūrai: “...mūsų senoliai miršta apleisti palatose ir trobose. Kol giriamės iškovoję laisvę, daugiau kaip pusė milijono Lietuvos gyventojų (600 tūkst. Lietuvos žmonių), įsivaizduojat kokie skaičiai – 600 tūkst. Lietuvos žmonių dūsta žemiau skurdo ribos. Kol mes spygaujame apie globalią Lietuvą, trečdalis mūsų moksleivių Lietuvoje nebemato ateities galimybių...” Taigi, p. Pūrai
ir p. Miliūte?

Ema       2018-06-6 13:38

Štai kokį pavojų jiems kelia Tiesa, vargšeliai…

Kas čia žino,gal       2018-06-6 13:35

valstybininkai smurtaus,rengs perversmus,kerštaus už nugaros?Jie turi silpnybę-tai priklausomybė nuo valdžios.Reikia vis tiek tikėtis,kad televizijoje,armijoje,diplomatinėje,valstybės tarnyboje bus žmonių,kurie bjaurisi melu,veidmainyste,sielojasi dėl užguitos ir kvailinamos tautos.Dabar svarbiausi bus jų sprendimai,kartais net partzaniški.

Tomas       2018-06-6 13:34

Miliūtė,kaip visada savo stiliuje,jokių argumentų nepateikia išsakytom žmogaus mintim,vien tik etiketės -’‘ne iki galo dar rudi marškinėliai’‘,nors pačios apatinės kelnaitės kaip reikiant ryškiai raudonos,nors ir labai slepiamos.Dainiukui,tai pasiūlyčiau nekavailinti mūsų,tu juk psichiatras,tais su tikrove Lietuvoje nieko neturinčiais pasisakymais,apie trapią demokratiją Lietuvoje ir koks jai pavojus kyla iš pilietiško jauno žmogaus,prieš kurį ne vienas mūsų tutėtu nukelti kepurę,už jo drąsą.

...       2018-06-6 13:27

Na, šitie ponai pūriai, kūriai ir miliūtos juk priklauso “sėkmingos Lietuvos” sėkmingiems vartotojams, jeigu ką, taigi viskas čia su jų nuomonėm aišku, kovos iki paskutiniųjų už savo riebų kąsnį, ir iš varguolio nugvelbtą, beje. Panašu, kad jų matymas ir mąstymas gerokai aptukęs, kad negali suvokti tiesos, jog čia ne visi tokie sėkmingi, tegul dar kartą išklauso šio jaunuolio pateiktus skaičius apie tai, kokia baisi socialinė praraja skiria Lietuvą - sėkmingą ir labai nesėkmingą, vieną iš nesėkmingiausių valstybių Europoje. Jų pasisakymai kaip sovietinių funkcionierių 1988-aisiais, prieš gimstant Sąjūdžiui. O šitas jaunuolis Vytautas vertas didelės pagarbos, ir ji buvo jam parodyta plojimais, netgi patriarchas tiek aplodismentų nesulaukė :D

Nemanau       2018-06-6 13:22

kad Lietuva skyla. Tai ne skylimas- tai riba. Berods Algimantas Rusteika sakė, kad anuomet sausio 13 gerai žinojom, kur yra jie ir kur mes ir kur yra riba. Ir dabar žinom, kur yra ta riba. Ir apie tą ribą gali žinoti tik tie kurie už tos ribos, nes mes ją matome, o esantys viduje- į mūsų pusę net nežiūri, todėl nemato. O mes netik aiškiai matom juos, jų darbelius, bet ir dar esame dauguma. Ir net jei mūsų tarpe čia užribyje dar atsiranda vienas kitas, kuris dėl kokios kapeikėlės iš valdžios kišenės- kažkam ranką palaižo, tai mes ir tokį arbata pavaišinsim. Svarbu, kad žmonės pradėtų girdėt daiktus savo vardais vadinamus. Nes jie kartoja ir kartoja, kad šeima tai gali bet kas būti, ir taip vaikus gina, kad atima juos. tai žmogui ką galvot, kai miliūtė ir kitos kalba apie grybus nuolat iš visur, o žmogaus ištariančio tai ką galvoja sveiki žmonės - valdžioje neatsiranda.

Abi stovyklos        2018-06-6 13:08

jau turi ruošti derybininkus,kaip Lietuvai susivienyti.Tikrųjų Sąjūdžio pradininkų taip lengvai nepastumdys,nors bandė Sąjūdį suvesti tik į Landsbergį.Tai labai nesąžininga.

viskas normalu       2018-06-6 13:05

po tokios Vytauto kalbos minėjime, net stebėtina, kad dar neprasidėjo jo viešas puolimas perkamojoje purvasklaidoje. Dar taip nebuvo žmonijos istorijoje, kad už Tiesą nebūtų kalama prie kryžiaus. Taip kad tai normalu.
Stebina kitkas: ar pastebėjote, kokia tyla delfi ir ko buvo po Sadūnaitės Klausimo? ir dabar , kažkur dvi mergelės ir psichinės sveikatos specas susirašė ir tyla….  Ar nepanašu , kad “laisvos laisvės skelbėjų” komanda jau nebetokia drąsi iš karto šokti ir pulti. Matyt tokia tyla po 06,03 , nes sėdi ir galvoja ką daryti??.....  grin Gal nujaučia, kad vyksta jų jau nebekontroliuojami dalykai.  Va kokia jėga Tiesos sakyme.

Pirmiausia       2018-06-6 13:02

rimta desovietizacija, dekagebizacija, kitaip pražūtis.

Dabar svarbiausia       2018-06-6 12:57

išlikti su Dievu.Tik jis gali ištiesinti Lietuvos ir Europos “kelius”.

Lietuva skyla .       2018-06-6 12:55

Į tuos,kurie prie valdžios lovio,ir tuos, kurie dar laisvi sieloje.


Rekomenduojame

Vygantas Malinauskas. Kaip katalikai gundomi balsuoti už Ingridą Šimonytę

Algimantas Rusteika. Gal jau laikas?

Vincentas Vobolevičius. Lietuviai nesirūpina dėl savo pensijų. Ar tai blogai?

Žino, ką sako? „Mus tebesieja bendra konservatizmo pasaulėžiūra“... – suokia Jaunėlis Adomėnui, ir šiam darosi aišku: lauk politinio chaoso valstybėje

Benas Ulevičius. Bičiuliai katalikai, ramiai, ramiai…

Robertas Grigas. Šai ko reikia Lietuvai

Geroji Naujiena: Esame mylimi Dievo vaikai

Joana Noreikaitė. Ir vėl gegužės 17-oji – valstybės gėdos diena

Rūta Visocnik. Vietinė oligarchija ir toliau dusina Kauną su pačių kauniečių palaiminimu

Vytauto Radžvilo pasisakymai LRT radijo debatuose

Britų vyriausybė: „Krikščionių persekiojimas – beveik genocidas“

Nuo bačkos. A. Navickas: I.Šimonytė yra empatiška, išmintinga, turi labai gerą humoro jausmą, su kiekvienu bendrauja labai pagarbiai ir nedėvi kaukių

Algirdas Endriukaitis. „Civilizacijų niekas nesunaikina, jos baigiasi savižudybe“

Rasa Čepaitienė. Apie politinių debatų virtuvę iš vidaus

Darius Kuolys. Vieno vaiko istorija

Liudvikas Jakimavičius. Sofistinis klausimas

Rasa Čepaitienė. Šuniukas Grikis ar Žirniukai?

Tomas Viluckas. Nuo kada įrašai FB ar moralinė parama visuomeniniam judėjimui yra „aktyvus dalyvavimas politikoje“?

Povilas Gylys. Klausimas: ar dvaras tikrai diktuoja Bažnyčiai?

Ramūnas Aušrotas. Truputis džiazo apie krikščioniškas vertybes ir bendrąjį gėrį

Arvydas Daunys. Jei bijotės, kad prezidentas Nausėda gali atimti jūsų pinigus, rinkitės… Nausėdą

Rasa Čepaitienė. Apie krikščionybės santykį su didžiosiomis dabarties ideologijomis

Kandidatai į Europos Parlamentą įsipareigojo remti šeimai palankią politiką

Rasa Čepaitienė, Romas Pakalnis. Istorinio teisingumo klausimas

Rasa Čepaitienė, Romas Pakalnis. Istorinio teisingumo klausimas

Vytautas Radžvilas. Baltijos „tyrimai“ ir užsakovų agonija

Antrieji kandidatų į EP turą debatai LRT: susitinka A.Guoga, V.Mazuronis, A.Paulauskas ir V. Radžvilas

Rūta Visocnik. Atgal į ateitį ar pirmyn į praeitį?

Vidas Rachlevičius. Ar jau įsidiegėte naujausią savicenzūros versiją?

Darius Kuolys. Apie bene didžiausią istorinį Dalios Grybauskaitės palikimą Lietuvai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.