Iš propagandos frontų

Iš propagandos frontų. Delfio Paulius Jurkevičius: fašistai yra jie – antivakseriai

Tiesos.lt redakcija   2021 m. spalio 18 d. 10:12

17     

    

Iš propagandos frontų. Delfio Paulius Jurkevičius: fašistai yra jie – antivakseriai

delfi.lt

Yra kaip yra: valstybė ne tik legalizavo antivakserius ir skyrė jiems atlyginimą, bet ir nuolankiai atstatė abu žandus patvoriniams spjaudymams. Ramiai leidžiasi išvadinama „fašistine“.

Šiaipgi viskas yra idealiai atvirkščiai: fašistai yra jie – antivakseriai. Pakankamai tikri, su rimtomis istorinėmis sąsajomis. Žinoma, ne kiekviena skiepų bijanti žilagalvė yra antivakserinio fašizmo apologetė. Bet žilagalvę, ypač tokią, kuri pasižvalgo po socialinius tinklus, panardo po „Telegramą“, gano jie – šiltai arba pakankamai karštai antivakserinę „revoliuciją“ propaguojantys pandeminiai neofašistai.

Daučiau propagandisto minčių rasite ČIA.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Šis ... "antifašistas"       2021-10-19 13:45

net nežino, kad Mahatma Ghandis buvo sužavėtas Mussoliniu ir jo socialine politika. Šio ... galvoje ruskių bolševikų tryda, pavadinusi kriminalinį Hitlerio nacionalsocializmą fašizmu. Mussolinio tragedija, kad prisijungė prie ašies. Buvo Hitlerio spaudžiamas naikinti žydus, bet priešinosi. Katalikų Italijai reikėjo broliautis su frankistine katalikų Ispanija ir nesivelti į karą, kuris buvo plėšikiškas iš abiejų pusių.
Už vieną tik žygdarbį verta gerbti Otto Skorzenį - kad bent trumpam išgelbėjo Mussolinį. Suprantama, nebuvo Mussolinio tvarka visiems sektinu idealu, bet kur tie sektini XX amžiaus idealai?
Hitlerinių vadeivų net kremavimo pelenai išbarstyti jūroje, o komunistinių banditų išniekinti Mussolinio palaikai atsidūrė mauzolėjuje. Prasta būtų buvusi Alessandra Mussolini, jei nebūtų gerbusi tėvo!

amam       2021-10-19 8:59

O kam sio parsidavelio klaikalus reik rodyt cia..Kazkokie pokyciai vyksta ir siame portale.Kazi ar i gera.

Leonardas       2021-10-19 8:06

Ar jis kartais nepabėgęs iš psichuškės?

Alte Kameraden       2021-10-19 7:00

Hanoveryje, Leibnico universitete ir Hanoverio Hohschule įvestos apyrankės, kurios informuoja apie studentų ir darbuotojų skiepijimą. Švietimo ir mokslo profesinė sąjunga (GEW) prieštarauja universiteto idėjai: „Mes atmetame viešai matomą skiepytų ar neskiepyttų žmonių tapatybę. Šios neskelbtinos informacijos apsauga turi būti savaime suprantama. Apyrankės yra neleistinas būdas “.
Nuo šių mokslo metų Hanoverio aukštosiose mokyklose naudojamos įvairiaspalvės apyrankės, skirtos žmonėms, skiepytiems nuo „Covid-19“ arba persirgusiems. Tie, kurie jų nenešioja, turi gauti neigiamą koronaviruso testą, jei nori patekti į bet kurį abiejų švietimo įstaigų pastatą.
Vokiečiai be to negali, vis išlenda yla iš maišo smile

stasys        2021-10-19 6:21

Juokingas tas autorius sakyčiau naujas ‘putino rusas’ Lietuvoje kuris visame kame mato fašizmo baubą ir ne duog dieve jam paprieštarausi tada teks aiškinti jog tu nieko bendro neturi ir su antisemitizmu , mokumizmu ir dar kokiu ‘istoriniu paveldu’ ..kurio Lietuvoje tikrai netrūksta ..Autorius propagandos produktas.

Teisingai        2021-10-18 22:55

čia kažkas parašė: nei vakseriai fašistai, nei netikintys skiepais fašistai. Bet kad valdantieji prisipirko ne tik abejotinų vakcinų, bet ir prostitučių, kurios dabar vadinasi žurnalistais, turbūt niekas nesiginčys?.

ah1       2021-10-18 21:39

Kad “skiepai” neveiks JIE žinojo iš anksto - todėl ir užpirko 16 milijonų dozių, po 8 kožnam, neveiks pirmas, neveiks , antras, neveiks trečias, neveiks ketvirtas, neveiks penktas, neveiks šeštas, neveiks septintas… veiks aštuntas, akivaizdu kad būtent suplanuota iš anksto užperkant 16 milijonų dozių
Ir su kiekvienų dūriu prišvirkščia gyvo viruso, - aštuonis kartus prišvirkšti gyvo viruso per prievartą ... čia rūpinimasis sveikta?  Ar priešingai?

ah1       2021-10-18 17:05

Nesąmonė. Fašistai tai tie kurie bado ir prišvirkščia eksperimentinio nepatikrinto , neaprobuoto, neištirto preaparato, ir terorizuoja, gazdina, niekina, žemina sveikus ir verčia tikėti kad aš nesirgdamas liga galiu užktėsti liga nuo kurios jie pasiskiepiję.

habilitās       2021-10-18 14:49

„La grande schifezza“ (didis šleikštulys) yra bandymas lysti valdžiai į vieną kūno vietą ir pateikti tai, kaip „la grande bellezza“ (didį grožį).
Čia iš autoriaus minčių apie Romą.
Ne mes, nesibadantieji, pradėjome kabinti etiketes, nepaklūstantiems valdžios įnoriams, o būtent jūs, pišdulkizmo propagandos garbintojai. Kad ir ką belipintumėte ir kaip bedažytumėte nesibadančius, to šlykštaus ir ciniško melo iš valdžios lūpų, kad tai yra „nesiskiepijusiųjų pandemija“(A. Dulkys), „nesiskiepijusiųjų karantinas“ (I. Šimonytė) nepaslėpsite. Kas dar neprarado sąžinės ir sveiko proto, mato ir supranta kas yra kas. Prieš metus „vakcinos“ dar nebuvo, dabar – „paskiepytų“ virš 70%, o užsikrėtusių tiek pat.
Nerūpi žmonių sveikata nei pišdulkiams, nei „gražuoliui“ prie veidrodžio. Jei prieš mėnesį rašiau, kad skiepisiuos tik tada, kai bus sukurta ir patvirtinta vakcina, tai po rugsėjo 13 „apsaugos“ priemonių, įvestų pišdulkių, apie jokius skiepus net pagalvoti nesiruošiu. Jei iki rugsėjo 13 parduotuvėje, kuri yra už 150 metrų nuo namo, užtrukdavau 10-15 min., tai dabar važiuoju į kitą rajoną troleibusu ir kontaktinėje aplinkoje praleidžiu 40-45 min., t. y. 3 kartus ilgiau, atitinkamai ir tikimybė užsikrėsti ar kitus užkrėsti, taip pat padidėja.
O italai šaunuoliai, kovoja už savo teises, ne taip, kaip lietuviai, kinkas drebina prieš valdžią.
P.S.
B. Musolinis, kaip ir A. Hitleris, dėl I PK metu patirtų traumų, tapo narkomanais-psichopatais, todėl ir persekiojo bei žudė kitaminčius. Tikiuosi, kad premjerė nieko nevartoja (dėl A. Dulkio nesu toks tikras).

Ayn Rand       2021-10-18 14:27

Ne prieš gera čia toks paūmėjimas nuo savaitgalio, spėju užsakytas “pagal aktualią temą” ir apmokėtas eiliniais N tūkstantukų redakcijai. Ruošia dirvą naujai teroro bangai, turėtų pasirodyt ir daugiau nertkus oficioziniuose ruporuose.

Dzeikas       2021-10-18 14:11

klausimeliui:
Komjaunimo aktyvistas. Nuo mokyklos suolo.

klausimelis       2021-10-18 14:03

iš kokių pilypo kanapių išlindo šitas fašistuojantis padaras ,kas jis toks ,gaila kad jo smegenėlės jau paveiktos,atstatyti bus sunku…

Vaclovas       2021-10-18 12:48

Kad tik užtektų deguonies kaukių. Mano artimasis taip parašė: “Buvau kaip pragare”. Dabar nepalyginamai mažiau, bet vis dar kenčia nuo deguonies stygiaus, reikia kvėpavimo įtaiso. Tikimės, išsikapstys. Pareiga pranešti.

Žodžio laisvė...       2021-10-18 12:41

Jurkevičiau,užčiaupk kakarinę.Kur tu čia šiandien matai fašistus?Ar nebūsi pats tikriausias stribvaikis?Pavel Jurkeviš - lengvai pakeičiami tikriniai daiktavardžiai.
Prisiminiau liūdnai pagarsėjusį rašytoją.Jaučiu rytų vėjelį...

delpio       2021-10-18 12:19

prostitutas yra prostitutas,  ko iš jo tikitės, klausimas už kiek??

Dzeikas       2021-10-18 11:00

Pauliau, tu visada buvai hnyda.Nuo mokyklos laiku.
Su tokiais kadrais naujieji okupantai is kur bebutu problemu su del kolaborantu stokos netures.Ko gero konkursa teks rengt kaip i VVU Teises fakulteta.

Juokiasi puodas, kad...       2021-10-18 10:39

Perskaičiau visą straipsnį. Fašizmas-naikinti kitokius žmones. Nėra konclagerių-yra psichologinis, socialinis smurtas. Tūlas ponas Paulius taip pat nurodinėja ,,fašistus”. Jis toks pat naikintojas-nekenčia kitokių.

Rekomenduojame

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.